Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.16 csütörtök, 21:53:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 ... 1557   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK3 Általános kérdések  (Megtekintve 19925207 alkalommal)
0 Felhasználó és 55 vendég van a témában
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #850 Dátum: 2005.05.04 szerda, 09:02:00 »

Kahuna,
 
ez pontosan úgy működik, hogy megnyomod 1x a zárás gombot, majd még 1x megnyomod, és úgy tartod pár mp -ig, ekkor indulnak meg felfelé az ablakok. Lefelé fordítva, és a nyitó gombbal lehet.
Annyi, hogy a dupla retesznél elősször kétszer, és aztán még egyszer hosszan. De az előző is működhet, ha gyorsan csinálod...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #851 Dátum: 2005.05.04 szerda, 16:32:00 »

zacci,
 
amiket felsorol az oldal is:
 
Fuel Volume
MPH
KPH
RPM
Fault Codes
Gauge Test
Light Test
Engine coolant temperature
Battery voltage
And much more
 
Kilépés: Leveszed a gyújtást. Smiley
A 868 számú hozzászóláshoz írnám, hogy kipróbáltam az autómon (MKIII 2.0 TDCI) és müködik a kijelzés. Meg tudná valaki mondani, hogy a 0209 számú hibakód mit jelent. Elöre is köszi
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #852 Dátum: 2005.05.05 csütörtök, 09:03:00 »

Büdösséghez folytatás (#875 )
Kiszedtem a pollenszűrőt, az is, meg a környéke is csont száraz és tiszta volt. Azért kompresszorral átfűjtam a szűrőbetétet, meg a házát, jött ki belőle kosz, ha nem is olyan nagyon sok. Azóta (2 nap) nem érzem azt a szagot.  hát nem tudom, lehet, hogy ilyen kicsin múlik. minden esetre ez a tapasztalatom.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #853 Dátum: 2005.05.05 csütörtök, 20:05:00 »

Ime egy kis Mondeo
 



Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #854 Dátum: 2005.05.05 csütörtök, 20:47:00 »

Büdösséghez folytatás (#875 )
Kiszedtem a pollenszűrőt, az is, meg a környéke is csont száraz és tiszta volt. Azért kompresszorral átfűjtam a szűrőbetétet, meg a házát, jött ki belőle kosz, ha nem is olyan nagyon sok. Azóta (2 nap) nem érzem azt a szagot.  hát nem tudom, lehet, hogy ilyen kicsin múlik. minden esetre ez a tapasztalatom.
Ajax Bathroom antibacterial fürdőszoba tisztító nagyon király pollenszűrő fészkének puceválásához. Célszerű a környéket letakargatni nehogy fényezésen foltot hagyjon.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #855 Dátum: 2005.05.06 péntek, 10:25:00 »

Gyárilag mennyire kell felfújni a gumikat?
Elsőket, hátsókat, normál terhelésnél?
Én az elsőket most 2,3-ra, a hátsókat 2,2-re fújtam..  
2,5-ön voltak az elsők, illetve 2,4-en a hátsók.. De szerintem az kicsit sok...
De ha ennyi a gyári, akkor visszapumpálom (vagy fújom tüdővel) annyira...
 
Thx, Kisbér
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #856 Dátum: 2005.05.06 péntek, 18:44:00 »

5-6 rugóért (állítólag) kitisztítják márkaszervízben, de akkor gondolom ott is ugyanezt csinálják végig Cheesy.
Thx az infót
5-6 rugó?? Nekem egyszer 1900-ért, kétszer meg ingyen megcsinálták.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #857 Dátum: 2005.05.07 szombat, 18:38:00 »

Készülődve a talira, kipucoltam a MAF szenzorom. Igaz nem volt koszos, szinte semennyire, de ha már kivettem kapott egy kis Carb Clean -t! Smiley
Viszont észrevettem, hogy az a cső, ami a turbora csatlakozik elég erősen rá van égve, szerintem olaj. Sad Problémát még nem érzek, de az a cső elég csúnyán néz ki. Mit kellene tenni vele?
A másik negatív dolog, nem világított az egyik rendszámtábla megvilágítom. Kicsavaroztam, kivettem, tiszta rozsda, és sav lerakódás az egész. Sad Ahogy kivettem az égőt, ki is tört vele együtt az égő egyik oldali csatlakozója. Sad Érdemes ezt még forrasztgatni, vagy jobb cserélni?
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #858 Dátum: 2005.05.07 szombat, 18:52:00 »

Készülődve a talira, kipucoltam a MAF szenzorom. Igaz nem volt koszos, szinte semennyire, de ha már kivettem kapott egy kis Carb Clean -t! Smiley
Viszont észrevettem, hogy az a cső, ami a turbora csatlakozik elég erősen rá van égve, szerintem olaj. Sad Problémát még nem érzek, de az a cső elég csúnyán néz ki. Mit kellene tenni vele?
A másik negatív dolog, nem világított az egyik rendszámtábla megvilágítom. Kicsavaroztam, kivettem, tiszta rozsda, és sav lerakódás az egész. Sad Ahogy kivettem az égőt, ki is tört vele együtt az égő egyik oldali csatlakozója. Sad Érdemes ezt még forrasztgatni, vagy jobb cserélni?
Ja, és az ablakom se nyikorog már, tényleg a gumi volt az oka. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #859 Dátum: 2005.05.07 szombat, 21:19:00 »

Sziasztok!
 
Ma találtam rá erre az oldalra, nagyon tetszik!!!
Most vettem egy 2001/2002-es MKIII -at.
pár kérédsem lenne:
 
Nekem gyárilag van benne riasztó, így a kulcsomon van 3 gomb. Namost az lenne a kérdésem, hogy ha bezárom a kocsit, másodszorra rázárom és nyomvatartom a gombot akkor a napfénytetőt bezárja a drága, de az ablakokat nem. Viszont ha kinyitom, és nyomva tartom a nyitó gombot akkor minden ablakot, és a napfénytetőt kinyitja. Kérdésem az, ha kinyitni ki tudja felhúzni miért nem tudja az ablakokat? Mit csinálok rosszul???
 
2. Mennyire nehéz a pohártartót ( a műszerfalból kugrót) kiszedni? Mert az a gond, hogy szerintem az előző tulaj Coca-Colája kiömlött és most folyton beragad.. ki kéne tisztíjjani:)))
 
3. Nincs valalinek elfekvőben egy egy CD-s gyári autórádiója? Esetleg a jelenlegi kazettás beszámításával?? Smiley)
 
4. Kőfelverődést (szélvédőn) ki, hol csinálja jól meg?
 
5. Ér-e ebbe a kocsiba valamit Sebváltózárt? (Tytan-Dipol)
 
Egyenlőre ennyi:) Köszönöm!
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #860 Dátum: 2005.05.07 szombat, 22:12:00 »

Sziasztok!
 
Ma találtam rá erre az oldalra, nagyon tetszik!!!
Most vettem egy 2001/2002-es MKIII -at.
pár kérédsem lenne:
 
Nekem gyárilag van benne riasztó, így a kulcsomon van 3 gomb. Namost az lenne a kérdésem, hogy ha bezárom a kocsit, másodszorra rázárom és nyomvatartom a gombot akkor a napfénytetőt bezárja a drága, de az ablakokat nem. Viszont ha kinyitom, és nyomva tartom a nyitó gombot akkor minden ablakot, és a napfénytetőt kinyitja. Kérdésem az, ha kinyitni ki tudja felhúzni miért nem tudja az ablakokat? Mit csinálok rosszul???
 
2. Mennyire nehéz a pohártartót ( a műszerfalból kugrót) kiszedni? Mert az a gond, hogy szerintem az előző tulaj Coca-Colája kiömlött és most folyton beragad.. ki kéne tisztíjjani:)))
 
3. Nincs valalinek elfekvőben egy egy CD-s gyári autórádiója? Esetleg a jelenlegi kazettás beszámításával?? Smiley)
 
4. Kőfelverődést (szélvédőn) ki, hol csinálja jól meg?
 
5. Ér-e ebbe a kocsiba valamit Sebváltózárt? (Tytan-Dipol)
 
Egyenlőre ennyi:) Köszönöm!
Minden kulcson 3 gomb van, ettől még nem biztos, hogy van benne riasztó. Az ablakokat meg be kell programozni, anélkül nem húzza fel, olvasd el a használati utasításban (töltsd le a kezdőoldalról, és irány a 61. oldal).
A kőfelverődést bármelyik szélvédős, nagyobb áruházak parkolójában szoktak dekkolni. Mielőbb, mert a víz, piszok nem jó.
Sebvátózár. Én nem tennék bele, mert elég szétugrasztani a rudazatot, kézzel berakni 2-be, aztás usgyi.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #861 Dátum: 2005.05.09 hétfő, 12:53:00 »

Sly: Próbáltad már úgy a bezárást, hogy nyomvatartod a becsukás gombot? Nekem akkor húzza csak fel az ablakokat (igaz nincs tetőablakom).
Váltózárhoz visszatérve ND jól mondta nekem... Minden autót el lehet lopni. De nem biztos, hogy a kettős retesszel, az eldugott kapcsolóval, a belső riasztóval, az autó alá mászva kiakasztott, és kézzel kettesbe rakott váltóval baszakodna valaki, ha ott van egy olyan autó, amiben ezek nincsenek meg :d
Teljesen igaza van.. Nem fognak bíbelődni egy olyan autóval, amiben ezek vannak, mert az kb 10 perc, mikor ott van egy másik, ami 2 perc Cheesy
 
Kisbér
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #862 Dátum: 2005.05.10 kedd, 07:24:00 »

'reggelt!
 
1. kerdes: asszem sikoltoznia kene a kocsinak, ha az öv nincs bekötve. Nekem nem, es faterom fog most menni vele, aki nem köti be soha magat. Hogy lehet ezt visszakapcsolni?
2. kerdes: miert olyan szarok a fekek, amilyenek? Sztem se a tarcsak, se a betetek nem kopottak, megse fog ugy a fek, ahogy szerintem elvarhato lenne.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #863 Dátum: 2005.05.10 kedd, 09:22:00 »

Sziasztok Mondisok! Eddig csak olvasgattam a Fórumt, gondoltam most már aktívan is részt veszek benne. 3 hónapja vettem át a gyönyörű fekete Ghia Executive Mondimat. 2.0 benzines, 4 ajtós. IMÁDOM!!!
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #864 Dátum: 2005.05.10 kedd, 09:25:00 »

Sziasztok Mondisok! Eddig csak olvasgattam a Fórumt, gondoltam most már aktívan is részt veszek benne. 3 hónapja vettem át a gyönyörű fekete Ghia Executive Mondimat. 2.0 benzines, 4 ajtós. IMÁDOM!!!

 
Üdvözlünk köreinkben!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #865 Dátum: 2005.05.10 kedd, 09:32:00 »

Nekem sem sípol, ha nincs bekapcsolva az övem.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #866 Dátum: 2005.05.10 kedd, 09:34:00 »

'reggelt!
 
1. kerdes: asszem sikoltoznia kene a kocsinak, ha az öv nincs bekötve. Nekem nem, es faterom fog most menni vele, aki nem köti be soha magat. Hogy lehet ezt visszakapcsolni?
2. kerdes: miert olyan szarok a fekek, amilyenek? Sztem se a tarcsak, se a betetek nem kopottak, megse fog ugy a fek, ahogy szerintem elvarhato lenne.
Lehet programozni. Olvass vissza, és valahol itt meg is fogod találni, hogy hogyan!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #867 Dátum: 2005.05.10 kedd, 10:09:00 »

Hát én nem taláom sajna Sad
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #868 Dátum: 2005.05.10 kedd, 10:23:00 »

'reggelt!
 
1. kerdes: asszem sikoltoznia kene a kocsinak, ha az öv nincs bekötve. Nekem nem, es faterom fog most menni vele, aki nem köti be soha magat. Hogy lehet ezt visszakapcsolni?
2. kerdes: miert olyan szarok a fekek, amilyenek? Sztem se a tarcsak, se a betetek nem kopottak, megse fog ugy a fek, ahogy szerintem elvarhato lenne.
Ez egy jo kerdes, engem is nagyon erdekel a dolog. En azt hittem, hogy kiiktattak a szervizben igy tul bonyolultnak gondoltam az ujraaktivalast. Ha tenyleg lehet programozni, en is megcsinalnam. Neha elfelejtem bekotni... Nem art a figyelmeztetes.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #869 Dátum: 2005.05.10 kedd, 10:26:00 »

'reggelt!
 
1. kerdes: asszem sikoltoznia kene a kocsinak, ha az öv nincs bekötve. Nekem nem, es faterom fog most menni vele, aki nem köti be soha magat. Hogy lehet ezt visszakapcsolni?
2. kerdes: miert olyan szarok a fekek, amilyenek? Sztem se a tarcsak, se a betetek nem kopottak, megse fog ugy a fek, ahogy szerintem elvarhato lenne.
-Insert the into the ignition and turn to position 2 (The one before engine start). Wait for the seatbelt warning light to go out (Depending on the installed software this can take up to 2 minutes) Within 60 seconds of the light going out you need to:  
-Buckle and unbuckle the seatbelt 3 times (ending with the seatbelt unbuckled).  
-Turn on headlights - turn off again  
-Buckle and unbuckle the seatbelt 3 times (ending with the seatbelt unbuckled) - The seatbelt light should illuminate for 3 seconds
-Within 7 seconds of seatbelt warning light going off, slowly buckle then unbuckle seatbelt  
 
Magyarul: add rá a gyújtást, várd meg míg az öv lámpája felgyullad (akár 2 perc is lehet).
 
-Tuszkold be-ki 3x az öv csatlakozóját (a végén kinn legyen).
-Kapcsold be a lámpál, meg ki
-3x ki-be az övet (a végén kinn legyen).
-Az ellenőrző lámpa elalszik, 7 másodpercen belül be-ki.
 
És örülünk.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #870 Dátum: 2005.05.10 kedd, 10:27:00 »

Forrás: www.mirez.co.uk
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #871 Dátum: 2005.05.10 kedd, 10:30:00 »

Thx Angel Smiley
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #872 Dátum: 2005.05.10 kedd, 10:51:00 »

-Insert the into the ignition and turn to position 2 (The one before engine start). Wait for the seatbelt warning light to go out (Depending on the installed software this can take up to 2 minutes) Within 60 seconds of the light going out you need to:  
-Buckle and unbuckle the seatbelt 3 times (ending with the seatbelt unbuckled).  
-Turn on headlights - turn off again  
-Buckle and unbuckle the seatbelt 3 times (ending with the seatbelt unbuckled) - The seatbelt light should illuminate for 3 seconds
-Within 7 seconds of seatbelt warning light going off, slowly buckle then unbuckle seatbelt  
 
Magyarul: add rá a gyújtást, várd meg míg az öv lámpája felgyullad (akár 2 perc is lehet).
 
-Tuszkold be-ki 3x az öv csatlakozóját (a végén kinn legyen).
-Kapcsold be a lámpál, meg ki
-3x ki-be az övet (a végén kinn legyen).
-Az ellenőrző lámpa elalszik, 7 másodpercen belül be-ki.
 
És örülünk.
Angel,
 
"7 másodpercen belül be-ki"
Mi be-ki? Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #873 Dátum: 2005.05.10 kedd, 10:59:00 »

Hát leszaladtam de nekem nem megy igy sem :)Valmi mas megoldas Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #874 Dátum: 2005.05.10 kedd, 11:06:00 »

Viszont a bal helyzetjelző lámpám ki van égve most vettem észre elég *** helyen, van öröm lesz kicserélni már most ideg, vagyok tőle.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #875 Dátum: 2005.05.10 kedd, 11:10:00 »

Viszont a bal helyzetjelző lámpám ki van égve most vettem észre elég *** helyen, van öröm lesz kicserélni már most ideg, vagyok tőle.
Nem nagy dolog: lepattintod a hűtőmaszkot, majd a két vasdarabot kihúzod:-), és már tiéd is a lámpa...
 
Tisztelettel!:-))))))
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #876 Dátum: 2005.05.10 kedd, 11:19:00 »

Akkor nincs vészhelyzet ha igy megy Cheesy
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #877 Dátum: 2005.05.10 kedd, 11:23:00 »

Angel,
 
"7 másodpercen belül be-ki"
Mi be-ki? Smiley
Scratch,
7 mp-en belul be-ki az ovet megegyszer. Ami fontos, hogy a masodik 3X ov be-ki utan a biztonsagi ov visszajelzo lampa felvillan haromszor a muszerfalon. Utana jon ez a bizonyos megegyszer ov be-ki.
 
Fari,
Nekem annyiban volt mas a dolog Angel leirasahoz kepest, hogy a gyujtas raadasa utan vartam 4 percig, de a biztonsagi ov visszajelzo lampa nem gyulladt ki a muszerfalon. Mindettol fuggetlenul vegigcsinaltam a gyakorlatsort es mukodik Smiley))
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #878 Dátum: 2005.05.10 kedd, 11:30:00 »

Scratch,
7 mp-en belul be-ki az ovet megegyszer. Ami fontos, hogy a masodik 3X ov be-ki utan a biztonsagi ov visszajelzo lampa felvillan haromszor a muszerfalon. Utana jon ez a bizonyos megegyszer ov be-ki.
 
Fari,
Nekem annyiban volt mas a dolog Angel leirasahoz kepest, hogy a gyujtas raadasa utan vartam 4 percig, de a biztonsagi ov visszajelzo lampa nem gyulladt ki a muszerfalon. Mindettol fuggetlenul vegigcsinaltam a gyakorlatsort es mukodik Smiley))
Lacko
 
Csak kiváncsiságból. A lentebb említett lámpa bekapcs mellik lámpát jelenti? A fényszórót vagy a belső világítást?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #879 Dátum: 2005.05.10 kedd, 11:37:00 »

Lacko
 
Csak kiváncsiságból. A lentebb említett lámpa bekapcs mellik lámpát jelenti? A fényszórót vagy a belső világítást?
A fenyszorot jelenti.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #880 Dátum: 2005.05.10 kedd, 11:56:00 »

A fenyszorot jelenti.
Köszönöm
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #881 Dátum: 2005.05.10 kedd, 12:17:00 »

zacci,
 
amiket felsorol az oldal is:
 
Fuel Volume
MPH
KPH
RPM
Fault Codes
Gauge Test
Light Test
Engine coolant temperature
Battery voltage
And much more
 
Kilépés: Leveszed a gyújtást. Smiley
Scratch, nincs veletlen egy pontos listad a komputer teszt altal kiirt adatokrol? Eleg hosszu lista es csak nehanyat ertek. Kosz.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #882 Dátum: 2005.05.10 kedd, 13:32:00 »

Szerintem kiegett a bizt. öv kontroll-lampa, igy eleg nehez Smiley
Most mar ket kis izzot kellene kicserelni.
A kezikonyvben benne van, hogy mi mindennek kellene vilagitani? Jo lenne egyszerre letudni az egeszet.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #883 Dátum: 2005.05.10 kedd, 13:39:00 »

A kezikonyv szerint nincs ilyen lampa!
Akkor most mi van?
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #884 Dátum: 2005.05.10 kedd, 13:49:00 »

A ki be természetesen a bizt. öv. A lámpa csak a faceliftben van. A kézifék visszajelzőjétől jobbra. Ha nincs lámpa, akkor várj kb egy-két percet, és akkor csináld, asszem a légzsák lámpáa akkorra alszik el. Nekem sikerült, valahogy megoldottam. Ja, és ajtó csukva. A lámpa az az első lámpa, vagy tompított, ha úgy jobb.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #885 Dátum: 2005.05.10 kedd, 14:02:00 »

A ki be természetesen a bizt. öv. A lámpa csak a faceliftben van. A kézifék visszajelzőjétől jobbra. Ha nincs lámpa, akkor várj kb egy-két percet, és akkor csináld, asszem a légzsák lámpáa akkorra alszik el. Nekem sikerült, valahogy megoldottam. Ja, és ajtó csukva. A lámpa az az első lámpa, vagy tompított, ha úgy jobb.
Angel, kosz a segitseget, nekem is sikerult. Megjegyzeskent csak annyi, mint lent, hogy a visszajelzo lampa nem gyulladt ki a gyujtas utan egyaltalan. Vartam 4 percet aztan anelkul megcsinaltam az eloirtakat. A masodik 3X be-ki ov utan villant fel eloszor a visszajelzo a muszerfalon (haromszor). Meg persze ha most elindulok 7 km/ora feletti sebessegnel
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #886 Dátum: 2005.05.10 kedd, 14:16:00 »

Aha, akkor lehet, hogy bekapcsoltam, aztan (mivel meg1* megcsinaltam elsö sikertelensegemen elkeseredve) megint kikapcsoltam. Nem artana mondjuk az sem, ha pittyegne egy sikeres ki-/bekapcsolasi procedura vegen.
Vajon mennyit sporolhattak a facelift elött kihagyottvisszajelzö lampacskakon?...?
Valszeg ugyanezek az emberek talaljak ki azt is, hogy a 4 elektromos ablakemelö kimaradjon 5-6 millios kocsikbol.
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #887 Dátum: 2005.05.10 kedd, 14:57:00 »

Hi !
 
kahuna,
 
naja, az azert durva, hogy egy kozel 6millas verdaban kurblis ablax van hatul.
 
hehe, nekem marhara teccik eza programozosdi Cool)) De ki vot azaz idiota, aki ezt a modszert kitalalta ? Cool Es vajon milyen trukkoket lehet meg elvegezni a verdan ? Motor tunning ? Vedd le az elso kereket 3x, aztan nyisd fel a motor haztetot 2x, uatan jarj eso tancot a verda korul, de az ajtok legyenek becsukva ! Aztan add ra a gyujtast, szereld vissza a kerekeket, csukd le a motorhaztetot es vegul vedd le a gyujast. Kesz a 200 paci Cool))
Vagy pl. anyos ules oldali legzsak deaktivalasa: Vagd pofan az anyost 2x, majd rugdosd meg jaul 1x, majd csukd a kezere az ajtot, aztan add ra a gyujtast, ezek utan ismetelt meg a pofozkodast 2x es kesz a legzsak deaktivalas Cool))))
 
bye
zacci
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #888 Dátum: 2005.05.10 kedd, 15:00:00 »

A legszebb az, hogy a gyari kezelesi leiras szerint, ha tartosan ki illetve vissza szeretned kapcsolni a figyelmeztetest, faradj be a szervizbe, majd ok megcsinaljak. Kivancsi volnek mennyit csardzsolnanak szegeny juzerra... Kb. ket perc es nem kell hozza semmilyen eszkoz...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #889 Dátum: 2005.05.10 kedd, 15:03:00 »

Hi !
 
kahuna,
 
naja, az azert durva, hogy egy kozel 6millas verdaban kurblis ablax van hatul.
 
hehe, nekem marhara teccik eza programozosdi Cool)) De ki vot azaz idiota, aki ezt a modszert kitalalta ? Cool Es vajon milyen trukkoket lehet meg elvegezni a verdan ? Motor tunning ? Vedd le az elso kereket 3x, aztan nyisd fel a motor haztetot 2x, uatan jarj eso tancot a verda korul, de az ajtok legyenek becsukva ! Aztan add ra a gyujtast, szereld vissza a kerekeket, csukd le a motorhaztetot es vegul vedd le a gyujast. Kesz a 200 paci Cool))
Vagy pl. anyos ules oldali legzsak deaktivalasa: Vagd pofan az anyost 2x, majd rugdosd meg jaul 1x, majd csukd a kezere az ajtot, aztan add ra a gyujtast, ezek utan ismetelt meg a pofozkodast 2x es kesz a legzsak deaktivalas Cool))))
 
bye
zacci

Zacci, az ajtonak anyos kezere valo csukasakor kezdett folyni a konnyem a rohogestol Smiley))))
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #890 Dátum: 2005.05.10 kedd, 16:42:00 »

Aha, akkor lehet, hogy bekapcsoltam, aztan (mivel meg1* megcsinaltam elsö sikertelensegemen elkeseredve) megint kikapcsoltam. Nem artana mondjuk az sem, ha pittyegne egy sikeres ki-/bekapcsolasi procedura vegen.
Vajon mennyit sporolhattak a facelift elött kihagyottvisszajelzö lampacskakon?...?
Valszeg ugyanezek az emberek talaljak ki azt is, hogy a 4 elektromos ablakemelö kimaradjon 5-6 millios kocsikbol.
A hátsó csak az ambiente-ben kurblis. Az meg ugye a legkisebb felszereltségi szint.
 
Most nem azért, de a hátsót általában nem használja az ember. Speciel én nem is szeretem, ha valaki piszkálja az ablakokat. Ahelyett, hogy örülne, hogy beülhet, hergeli az ablakot.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #891 Dátum: 2005.05.10 kedd, 17:08:00 »

Ambiente ebből a szempontból biztonságos, hiszen ha beleesel a tóba, vagy a folyóba, akkor le tudod húzni az ablakot...
Ugye...
Szóval az direkt van így megcsinálva...
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #892 Dátum: 2005.05.10 kedd, 18:42:00 »

Scratch, nincs veletlen egy pontos listad a komputer teszt altal kiirt adatokrol? Eleg hosszu lista es csak nehanyat ertek. Kosz.
Lacko,
 
sajnos nincs.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #893 Dátum: 2005.05.10 kedd, 18:58:00 »

Ambiente ebből a szempontból biztonságos, hiszen ha beleesel a tóba, vagy a folyóba, akkor le tudod húzni az ablakot...
Ugye...
Szóval az direkt van így megcsinálva...
Vagy nem esel a tóba, és mind1? Vagy csak kinyitod az ajtót? Vagy hal vagy, és simán kibírod a viz alatt is? Vagy a tó kiszáradt. Tudod, száraz tónak nedves partján.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #894 Dátum: 2005.05.10 kedd, 19:28:00 »

Hat ez nem megy Sad(( Gyujtas utan elöször vartam 4 percet, nem ment, aztan ujra az egesz, 2 perc varakozassal.
Feladtam Sad
Miert nem az van, hogy az ablakfutesgomb nyomvatartasa mellett 5*balra, 3* jobbra kell indexelni?Huh?Huh??
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #895 Dátum: 2005.05.10 kedd, 19:32:00 »

Hat ez nem megy Sad(( Gyujtas utan elöször vartam 4 percet, nem ment, aztan ujra az egesz, 2 perc varakozassal.
Feladtam Sad
Miert nem az van, hogy az ablakfutesgomb nyomvatartasa mellett 5*balra, 3* jobbra kell indexelni?Huh?Huh??
Ajtó csukva volt? Próbáld ki úgy, hogy csak 1 percet vársz.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #896 Dátum: 2005.05.10 kedd, 20:57:00 »

Hi !
 
kahuna,
 
"Miert nem az van, hogy az ablakfutesgomb nyomvatartasa mellett 5*balra, 3* jobbra kell indexelni?Huh?Huh??"
 
Mert azzal a vezeto oldali legzsakot kapcsolod ki-be Cool))) Joval humanusabb, mint az anyos lufi ki-be kapcs Cool
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #897 Dátum: 2005.05.10 kedd, 21:11:00 »

Hi !
 
Aze majd ha eccer eljutok talira 110%, hogy viszek magammal kamerat es felveszem, mikozben a lelkes userek csoportokba szervezodve programozgatjak kedvenc verdajukat, nyitogatjak az ajtot, gyujtogatjak a lampat, dudalnak stb. Cool Aztan megmutatom egy ideggyogyasznak, kivancsi vagyok mit szol majd hozza Cool) Ir majd rola egy tanulmanyt, A Mondeo es az emberi agyra gyakorolt hatasai cimmel Cool))
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #898 Dátum: 2005.05.10 kedd, 21:52:00 »

Más. A pici kerek ködlampa üvegem ki van törve, hogy lehet onnan kiokumlalni a töreket? Es milyen üveg kell oda? Vagassak az üvegessel egy olyat azt kalap?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #899 Dátum: 2005.05.10 kedd, 22:27:00 »

Ajtó csukva volt? Próbáld ki úgy, hogy csak 1 percet vársz.
1 perces varakozassal sem megy. Az ajto csukas azt jelenti, hogy bezarom a kozponti zarral, vagy csak siman becsukom miutan beultem?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 ... 1557   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.066 másodperc alatt készült el 23 lekéréssel.