Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.12 vasárnap, 19:45:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 ... 142   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: V6 motor  (Megtekintve 2055281 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #1650 Dátum: 2011.02.15 kedd, 22:07:30 »

Azért egyetemistaként mégis egy 2002s mondeo van a ***ed alatt. Nekem tudod mi volt? BKV meg Vonat Smiley
jah, csak az a baj, hogy nem az enyém   Undecided

én is buszozok általában
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #1651 Dátum: 2011.02.15 kedd, 22:08:48 »

Azért egyetemistaként mégis egy 2002s mondeo van a ***ed alatt. Nekem tudod mi volt? BKV meg Vonat Smiley
nekem a6 audi volt....
igaz, csak egyszer, mikor felvett az osztyapenónál eplus2
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Nyiri
Vendég
« Új hozzászólás #1652 Dátum: 2011.02.15 kedd, 23:54:42 »

Mondjuk a fősuli után dolgoztam és volt egy kis megtakarított pénzem amiből vettem (+kölcsön) egy Chevy Camaro-t 5000 v8. Ami minden pénzem elvitte. Nagyon jó állapotban volt csak hát azért fenntartani egy olyat nem olcsó. Még mindig sajnálom hogy eladtam pedig már lassan 5 éve.  rinya rinya rinya
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #1653 Dátum: 2011.02.16 szerda, 00:01:22 »

Mondjuk a fősuli után dolgoztam és volt egy kis megtakarított pénzem amiből vettem (+kölcsön) egy Chevy Camaro-t 5000 v8. Ami minden pénzem elvitte. Nagyon jó állapotban volt csak hát azért fenntartani egy olyat nem olcsó. Még mindig sajnálom hogy eladtam pedig már lassan 5 éve.  rinya rinya rinya
megnyugtatlak, fogsz venni.
nekem egy rönó5 volt az első autóm. kopott is vót, meg 1.1-es motorja volt, de nagyon szerettem, mert az enyém volt. sokszor eszembe jut, hogy vissza kellene vásárolnom, főleg, hogy ezelött 2 éve láttam ismét 10 év után. ott álltam könnyes szemmel mosolyogtam, mint ha egy hihetetlenül ritka autót látnék. pedig csak egy szakadt 5-ös...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
drof
Vendég
« Új hozzászólás #1654 Dátum: 2011.02.16 szerda, 08:55:52 »

megnyugtatlak, fogsz venni.
nekem egy rönó5 volt az első autóm. kopott is vót, meg 1.1-es motorja volt, de nagyon szerettem, mert az enyém volt. sokszor eszembe jut, hogy vissza kellene vásárolnom, főleg, hogy ezelött 2 éve láttam ismét 10 év után. ott álltam könnyes szemmel mosolyogtam, mint ha egy hihetetlenül ritka autót látnék. pedig csak egy szakadt 5-ös...

Az Eszkótomat én is visszavenném. Soha nem lesz már olyan egyszerű az autószerelés, mint azzal volt. És még piros is vót', meg Xr3i is vót', meg patika állapotban is vót'. Csak eladni vót' hülyeség.
Naplózva
Nyiri
Vendég
« Új hozzászólás #1655 Dátum: 2011.02.16 szerda, 11:25:14 »

Az Eszkótomat én is visszavenném. Soha nem lesz már olyan egyszerű az autószerelés, mint azzal volt. És még piros is vót', meg Xr3i is vót', meg patika állapotban is vót'. Csak eladni vót' hülyeség.

Hát igen. Én is láttam már azóta a Camarot és csak szétgányolták Sad
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #1656 Dátum: 2011.02.16 szerda, 11:36:16 »

Hát igen. Én is láttam már azóta a Camarot és csak szétgányolták Sad
na ja...ez a méreg, nem a cián... szomoru1
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #1657 Dátum: 2011.02.16 szerda, 12:15:06 »

Én nem venném vissza anyám kispolákját.Bár télen nagyon jókat autóztam vele,azért nem volt álmaim autója.A 100-as skodát viszont igen.Dehát mind a kettőt összetörték (a kispókot szándékosan az utcán borították,a másikat ütközésben) A kék mondeot nagyon sajnáltam,a piros meg itt van a városban,bár a rendőr hogy a rákban repesztette meg a szélvédőjét elég nagy talán.Ő se tudta vagy nem mondta meg.De az,hogy egy hónap alatt tönkrebaszta a futóművételég sokat elmond róla.
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #1658 Dátum: 2011.02.16 szerda, 14:35:38 »

De az,hogy egy hónap alatt tönkre***ta a futóművételég sokat elmond...

El bizony! Azt, hogy az előző tulaj hanyagul tartotta karban. hehe taps integet2
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #1659 Dátum: 2011.02.16 szerda, 14:39:58 »

El bizony! Azt, hogy az előző tulaj hanyagul tartotta karban. hehe taps integet2
hát persze.Igaz,eladás előtt nálam nem volt gondja,minden le volt cserélve.Csak épp amikor hívott kb. két héttel a vásárlás után,hogy kopog a baleleje.Mondom,szilent megnéz.Hú,arra nincs ideje,tanyára kell menni (ja,földúton?mintha nem mondtam volna,hogy figyeljen rá...) stb.Aztán szépen megette az egészet...mosom kezeimet...
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #1660 Dátum: 2011.02.16 szerda, 14:50:43 »

hát persze.Igaz,eladás előtt nálam nem volt gondja,minden le volt cserélve.Csak épp amikor hívott kb. két héttel a vásárlás után,hogy kopog a baleleje.Mondom,szilent megnéz.Hú,arra nincs ideje,tanyára kell menni (ja,földúton?mintha nem mondtam volna,hogy figyeljen rá...) stb.Aztán szépen megette az egészet...mosom kezeimet...
ez van, ha occso utángyártott gagyi alkatrészeket pakol az ember az autóba taps taps
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #1661 Dátum: 2011.02.16 szerda, 15:35:15 »

ez van, ha occso utángyártott gagyi alkatrészeket pakol az ember az autóba taps taps
hát na.csak az a baj,hogy nem az volt...
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #1662 Dátum: 2011.02.16 szerda, 17:27:29 »

ez van, ha occso utángyártott gagyi alkatrészeket pakol az ember az autóba taps taps
hehe
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #1663 Dátum: 2011.02.16 szerda, 18:05:52 »

hehe

hát igen.meg valami óccó fényszóró ami még mindig nem müxik...meg napfénytető,aminek a berakása lassan tovább tart és több anyagot igényel mint egy autót összerakni.Vazze,nem egyszerűbb lett volna eleve ilyet venni?Vagy mondjuk szúrófűrész,plexilap,ragasztó oszt jónapot....
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #1664 Dátum: 2011.02.16 szerda, 18:11:05 »

hát igen.meg valami óccó fényszóró ami még mindig nem müxik...meg napfénytető,aminek a berakása lassan tovább tart és több anyagot igényel mint egy autót összerakni.Vazze,nem egyszerűbb lett volna eleve ilyet venni?Vagy mondjuk szúrófűrész,plexilap,ragasztó oszt jónapot....
mámeg azt sem tudod mirű beszész...
ha láttál volna már napfénytetőt belülről, nem mondanál ilyen sületlenséget.
1. nem tart ilyen sokáig, csak az anyagbeszerzés tart addig, ameddig. senkit nem hajt a tatár, főleg ilyen cudar időjárásban..
2. ha ki van vágva a tető, abba csak sima kivehető és dönthető univerzális fhost lehet aplikálni. mivel vissza van peremezve a nyílás a jobb tömítés és ami lényegesebb a merevítés miatt. a felfogatásnak is ebben a keretben van helye...és  még sorolhatnám...
nem ez volt az elsődleges szempont autóvásárlásnál, de ha gombokból megoldható, egyébként is bügykölni szerető emberekként megoldjuk...
ennyi beka3 beka3 beka3 hehe
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #1665 Dátum: 2011.02.16 szerda, 19:15:04 »

mámeg azt sem tudod mirű beszész...
ha láttál volna már napfénytetőt belülről, nem mondanál ilyen sületlenséget.
1. nem tart ilyen sokáig, csak az anyagbeszerzés tart addig, ameddig. senkit nem hajt a tatár, főleg ilyen cudar időjárásban..
2. ha ki van vágva a tető, abba csak sima kivehető és dönthető univerzális fhost lehet aplikálni. mivel vissza van peremezve a nyílás a jobb tömítés és ami lényegesebb a merevítés miatt. a felfogatásnak is ebben a keretben van helye...és  még sorolhatnám...
nem ez volt az elsődleges szempont autóvásárlásnál, de ha gombokból megoldható, egyébként is bügykölni szerető emberekként megoldjuk...
ennyi beka3 beka3 beka3 hehe
akkor inkább soroljad... smile
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #1666 Dátum: 2011.02.16 szerda, 19:18:52 »

akkor inkább soroljad... smile
ne kekeckedjél.
mindent összevetve, 20 körül megoldhat egy gyári extra az autóban. szélvédőt mindegyikünknek kell cserélni. ha ennek a munkadíját is leszámoljuk az egész atrakcióból, akkor bőven megéri nekiállni, főleg az utána keletkezett fíling miatt. beka3
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #1667 Dátum: 2011.02.16 szerda, 19:49:16 »

ne kekeckedjél.
mindent összevetve, 20 körül megoldhat egy gyári extra az autóban. szélvédőt mindegyikünknek kell cserélni. ha ennek a munkadíját is leszámoljuk az egész atrakcióból, akkor bőven megéri nekiállni, főleg az utána keletkezett fíling miatt. beka3
a beázó szélvédőre gondolsz?? hát az biztos nagy fíling, amikor belülre is kell ablaktörlő lol002
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
drof
Vendég
« Új hozzászólás #1668 Dátum: 2011.02.16 szerda, 19:58:09 »

ne kekeckedjél.
mindent összevetve, 20 körül megoldhat egy gyári extra az autóban. szélvédőt mindegyikünknek kell cserélni. ha ennek a munkadíját is leszámoljuk az egész atrakcióból, akkor bőven megéri nekiállni, főleg az utána keletkezett fíling miatt. beka3

Kekeckedjen csak, a féltékenység beszél belőle. Nem tudja milyen nyitott tetővel projektorfényben autózni este. Nem is fogja megtudni, kivéve, ha viszem egy kört a Balcsin tavasszal.
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #1669 Dátum: 2011.02.16 szerda, 19:59:20 »

a beázó szélvédőre gondolsz?? hát az biztos nagy fíling, amikor belülre is kell ablaktörlő lol002

Tapasztalat? Akkor ezért eladó a családi off? hehe

Én még nem láttam beázó szélvédőt Shocked Shocked Shocked
Naplózva
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #1670 Dátum: 2011.02.16 szerda, 20:00:26 »

Tapasztalat? Akkor ezért eladó a családi off? hehe

Én még nem láttam beázó szélvédőt Shocked Shocked Shocked
na majd tavasszal megtapasztalod hehe
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #1671 Dátum: 2011.02.16 szerda, 20:12:20 »

na majd tavasszal megtapasztalod hehe
nem igazán értem miért ázna be... de te biztos sok szélvédőt cseréltél már és tudod a titkokat....
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #1672 Dátum: 2011.02.16 szerda, 20:18:05 »

nem igazán értem miért ázna be... de te biztos sok szélvédőt cseréltél már és tudod a titkokat....
hát ha olyan egyszerű lenne, akkor a karosszériások sem hívnának hozzá szakit.. nemtudom
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #1673 Dátum: 2011.02.16 szerda, 20:26:38 »

hát ha olyan egyszerű lenne, akkor a karosszériások sem hívnának hozzá szakit.. nemtudom
nem tudom, milyen kasztnisok dolgoznak felétek, de nálunk nem hívnak autóüvegezőt...van egyáltalán ilyen szaki?
autószerelő cimborámnak már jópárszor segítettem szélvédőket cserélni. ő sem autóüvegező. nem jöttek vissza hozzá reklamációval. vannak ökölszabályok, amiket be kell tartani. egyébként meg sehol nem áll neki egy cukrász motort cserélni egy mondeóban, meg egy jogász hf javításnak. ha meg ez a két "szaki" összeáll, nem hinném, hogy a végeredmény szakmai szemmel sem lesz kritizálható. ha még is valamilyen véletlen folytán nem lesz tökéletes a dolog(amit kétlek) még mindíg elkezdhetjük előlről és nem kell bosszankodva garancia érvényesítés címén anyáznom senkivel....

nem hiszem, hogy ismeretlenül a képességeinkben kellene kételkedned.
én ennyivel le is zárnám ezt a témát.
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #1674 Dátum: 2011.02.16 szerda, 20:28:20 »


nem hiszem, hogy ismeretlenül a képességeinkben kellene kételkedned.
én ennyivel le is zárnám ezt a témát.
nem kételkedek én bennetek, olvastam 1-2 projekteteket taps

am pl nyugaton létezik ilyen...

ok legyen így eljen
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #1675 Dátum: 2011.02.16 szerda, 20:40:58 »

Tapasztalat? Akkor ezért eladó a családi off? hehe

Én még nem láttam beázó szélvédőt Shocked Shocked Shocked
Áruld már el,kell-e szivattyú szétszedésre vagy nem?Holnapután péntek és ha nem akkor kidobom.Ha igen,akkor elküldöm.Adsz cserébe egy termosztátot?
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #1676 Dátum: 2011.02.16 szerda, 20:51:12 »

hát ha olyan egyszerű lenne, akkor a karosszériások sem hívnának hozzá szakit.. nemtudom

Te is csak mást láttál szerelni meg a filmekből tanultál. Az autószerelők azért hívnak hozzá szakit, mert nagyon melós fizikailag és könnyű beszilánkporozni a belteret egy rossz mozdulattal.
A spec szerszámigényről nem is beszélve. Ugyanis a szélvédőst a kuncsaft fizeti, nem a szerelő. Ha a szerelő maga csinálná, akkor fizikailag dolgoznia kellene és mellé be kellene fektetnie spec szerszámokba. Ez meg ugye büdös nekik, inkább verik a kuncsaft fhaszával a csalánt. integet2
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #1677 Dátum: 2011.02.16 szerda, 20:55:56 »

Áruld már el,kell-e szivattyú szétszedésre vagy nem?Holnapután péntek és ha nem akkor kidobom.Ha igen,akkor elküldöm.Adsz cserébe egy termosztátot?

Mondtam már, hogy igen, kell!
Persze, hogy adok cserébe egy termoszt! integet2
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #1678 Dátum: 2011.02.16 szerda, 21:20:49 »

Mondtam már, hogy igen, kell!
Persze, hogy adok cserébe egy termoszt! integet2
okéj.pénteken ha végeztek,küldöm.bocsi,már nem tudtam melyik fórumon kérdeztem...
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #1679 Dátum: 2011.02.16 szerda, 21:34:07 »

okéj.pénteken ha végeztek,küldöm.bocsi,már nem tudtam melyik fórumon kérdeztem...
taps
Naplózva
imi111
Vendég
« Új hozzászólás #1680 Dátum: 2011.02.17 csütörtök, 10:00:01 »

A kérdésem az M45 kompresszort nem lehet úgy beszerelni, hogy az aksi is elöl maradjon,
És az elhelyezésről többet milyen oldalon találok
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #1681 Dátum: 2011.02.17 csütörtök, 10:23:01 »

A kérdésem az M45 kompresszort nem lehet úgy beszerelni, hogy az aksi is elöl maradjon,
És az elhelyezésről többet milyen oldalon találok

kivágod a motorháztetőt...
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #1682 Dátum: 2011.02.17 csütörtök, 11:41:59 »

A kérdésem az M45 kompresszort nem lehet úgy beszerelni, hogy az aksi is elöl maradjon,
És az elhelyezésről többet milyen oldalon találok


Nem fér el, mert a csöveinek kell a hely, be kell vezetni a pillangószelephez, ugye.

Gugli a barátod.
Naplózva
saduntrist
Vendég
« Új hozzászólás #1683 Dátum: 2011.02.20 vasárnap, 13:32:54 »

Üdvözletem,

Egy Mondeo v6 Ghia -t szeretnék venni, láttam is egyet nagyon olcsón (használt, 160e km), leírásában szerepel hogy kopog a motor.
Kérdésem arra irányulna hogy ez mivel jár együtt, mennyire vészes, kell e javítani, ha igen kb. menyi, és hogy mit lenne még érdemes megtudakolnom egy vétel előtt. '95 ös az autó, de azt olvastam itt hamarabb kapok választ V6 kategóriában.

Nem sokat értek még a szerelgetős oldalához a témának, de keresgélem az irodalmat.
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #1684 Dátum: 2011.02.20 vasárnap, 14:01:00 »

Üdvözletem,

Egy Mondeo v6 Ghia -t szeretnék venni, láttam is egyet nagyon olcsón (használt, 160e km), leírásában szerepel hogy kopog a motor.
Kérdésem arra irányulna hogy ez mivel jár együtt, mennyire vészes, kell e javítani, ha igen kb. menyi, és hogy mit lenne még érdemes megtudakolnom egy vétel előtt. '95 ös az autó, de azt olvastam itt hamarabb kapok választ V6 kategóriában.

Nem sokat értek még a szerelgetős oldalához a témának, de keresgélem az irodalmat.
előre leszögezem, hogy nem elijeszteni akarlak!
de!!
ha nem vagy tisztában a szerelgetésekkel, felejtsd el az mk1 v6-ot.
az, hogy egy 95-ös v6-osban valóban 160 000 km legyen és kopogjon, az abszolút kizárt.
ha kopog, azt eleve felejtsd el. persze az is lehet, hogy nem megfelelő olajjal használták. ha a hidrotőkék mentek ettől szarrá, akkor kuka...mert az egész kotla nem ér annyit, mint amennyiben a javítás lenne.
első nekifutásra ennyi. a többiek, majd kiegészítik, vagy javítják a véleményem.
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #1685 Dátum: 2011.02.20 vasárnap, 14:35:37 »

Üdvözletem,

Egy Mondeo v6 Ghia -t szeretnék venni, láttam is egyet nagyon olcsón (használt, 160e km), leírásában szerepel hogy kopog a motor.
Kérdésem arra irányulna hogy ez mivel jár együtt, mennyire vészes, kell e javítani, ha igen kb. menyi, és hogy mit lenne még érdemes megtudakolnom egy vétel előtt. '95 ös az autó, de azt olvastam itt hamarabb kapok választ V6 kategóriában.

Nem sokat értek még a szerelgetős oldalához a témának, de keresgélem az irodalmat.
Hát,mielőtt drof rádszabadul annyit,hogy mk1 véhatot kerüld el.Az,hogy 160e km van benne meg kamu,főleg ha magyarországi.Tudvalevő,hogy felénk minden használt autó évi 10-15e km-t fut,(svájci)orvostól,hölgytulajtól,garázsban tartva,nemdohányzó belsővel és tökéletes műszaki-esztétikai állapotban.Ha az ilyen hirdetésen vagy autón kívül találsz mást akkor linkeld be.De fekusz autója is eladó lesz (tényleg,mi van Veled?) kevésbé lutris.Az összes többiről tudsz olvasni visszafelé,az utóbbi hónapban leírtuk a vásárlási tanácsokat.Célozz meg egy 97-98-99-es véhatost.
« Utoljára szerkesztve: 2011.02.20 vasárnap, 15:06:27 írta misi107 » Naplózva
saduntrist
Vendég
« Új hozzászólás #1686 Dátum: 2011.02.20 vasárnap, 15:12:58 »

láttam is egyet nagyon olcsón (használt, 160e km), leírásában szerepel hogy kopog a motor.

Ez az http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_v6_ghia-4524388  (link idővel elévülhet)
ha mégse fake meg ne vedd előlem Cheesy
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #1687 Dátum: 2011.02.20 vasárnap, 15:31:45 »

Ez az http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_v6_ghia-4524388  (link idővel elévülhet)
ha mégse fake meg ne vedd előlem Cheesy
te komolyan a nyóckerből akarsz venni egy v6-ot? wow1
inkább gyűjtsél még egy kicsit, mert ez a gatyádat is elviszi...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
saduntrist
Vendég
« Új hozzászólás #1688 Dátum: 2011.02.20 vasárnap, 16:27:42 »

te komolyan a nyóckerből akarsz venni egy v6-ot?

Még csak keresgélek, most fókuszáltam csak rá hol is kéne átvenni Cheesy

Az itt felsorolt adatok lehetségesek? Igaz nem hölgy tulajdonos, de a többi madzag mézben úszik.
http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_v6_ghia_sport-4461508 (link idővel elévülhet)
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #1689 Dátum: 2011.02.20 vasárnap, 16:34:11 »

Még csak keresgélek, most fókuszáltam csak rá hol is kéne átvenni Cheesy

Az itt felsorolt adatok lehetségesek? Igaz nem hölgy tulajdonos, de a többi madzag mézben úszik.
http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_v6_ghia_sport-4461508 (link idővel elévülhet)
asszem ezt a vasat is kitárgyaltuk már korábban, csak vaterás hirdetés alapján...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #1690 Dátum: 2011.02.20 vasárnap, 18:09:21 »

te komolyan a nyóckerből akarsz venni egy v6-ot? wow1
inkább gyűjtsél még egy kicsit, mert ez a gatyádat is elviszi...
Már ne haragudj,én ugyan nem vagyok pesti,de ez az autó szó szerint egy fhos.Gyanítom,most hullott szét alattuk és annyiért adják,amennyiért még talán elviszik.Mert ugye a kivonás is pénzbe kerül....
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #1691 Dátum: 2011.02.20 vasárnap, 18:12:50 »

Még csak keresgélek, most fókuszáltam csak rá hol is kéne átvenni Cheesy

Az itt felsorolt adatok lehetségesek? Igaz nem hölgy tulajdonos, de a többi madzag mézben úszik.
http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_v6_ghia_sport-4461508 (link idővel elévülhet)
Hát,ha beszélsz a tulajjal és behozza Szegedre megnézem Neked,de ez is inkább paraszt tuning.A sport mégis minek szól?Az st lökösnek?Vagy a két felesleges lyuknak a motorháztetőn?Bár lehet,hűtésnek jó lehet,de akkor meg a hátsó hengersorhoz kellett volna vágni egyet...de valamikor ez nem klubos autó volt?
« Utoljára szerkesztve: 2011.02.20 vasárnap, 18:20:39 írta misi107 » Naplózva
Dávid
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660



E-mail
« Új hozzászólás #1692 Dátum: 2011.02.20 vasárnap, 18:36:51 »

Még csak keresgélek, most fókuszáltam csak rá hol is kéne átvenni Cheesy

Az itt felsorolt adatok lehetségesek? Igaz nem hölgy tulajdonos, de a többi madzag mézben úszik.
http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_v6_ghia_sport-4461508 (link idővel elévülhet)

Ezt a sport néven hírdetett ***t jo nagy ívben kerüld el. Ha necces állapotút akarsz venni olcsón, készülj fel kb 5-600.000Ft plusszal, amit rákell költened hogy nagyjából megbízható legyen. Vagy azt csinálod amit a többi magyar, megveszed a sz@rt, mégjobban szétrugod azt eleged lesz belőle és eladod jó olcsón. Smiley
« Utoljára szerkesztve: 2011.02.20 vasárnap, 18:38:30 írta Rocco » Naplózva

ex: 2.5 V6 ST200 conversion + other modifications
Volvo S60 R (2.5T, AWD, 300 HP)

misi107
Vendég
« Új hozzászólás #1693 Dátum: 2011.02.20 vasárnap, 18:40:25 »

Ezt a sport néven hírdetett ***t jo nagy ívben kerüld el. Ha necces állapotút akarsz venni olcsón, készülj fel kb 5-600.000Ft plusszal, amit rákell költened hogy nagyjából megbízható legyen. Vagy azt csinálod amit a többi magyar, megveszed a sz@rt, mégjobban szétrugod azt eleged lesz belőle és eladod jó olcsón. Smiley
vazze,csak most szólsz,hogy 5-600?EZER?Én 400-ra készültem... wow1 wow1 wow1
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #1694 Dátum: 2011.02.20 vasárnap, 18:42:47 »

vazze,csak most szólsz,hogy 5-600?EZER?Én 400-ra készültem... wow1 wow1 wow1
a te példádból módosította az összeget hehe
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #1695 Dátum: 2011.02.20 vasárnap, 18:45:29 »

a te példádból módosította az összeget hehe
ja,de ne az én példámból induljon ki.Nálam szokás szerint minden összejött,de ha meg már belevágtam,akkor nincs megállás,félmunkát nem csinálunk.Azért mit mondjak,jó érzés volt,amikor mentünk a rakparton és mögöttem nyomult egy audi (a3 talán)Na,egy kettő padló nyomjuk neki (apa miért mész gyorsan?Huh?) után már nem akart annyira rám mászni.Vagy csak beszart (mint én),hogy a másik végén álló furgonból mérnek.Remélem nem....
Naplózva
Dávid
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660



E-mail
« Új hozzászólás #1696 Dátum: 2011.02.20 vasárnap, 18:52:53 »

a te példádból módosította az összeget hehe

Hát simán belekerül ennyibe: hengerfejezés + más motoralkatrészek, mert ki tudja mi baja van már egy ilyennek + futómű + egyéb. Jó esteben 4-500. De ha még kasztnizni is kell, meg adni rá, hogy kinézzen valahogy, akkor megy feljebb, + az átírási költségek.
Naplózva

ex: 2.5 V6 ST200 conversion + other modifications
Volvo S60 R (2.5T, AWD, 300 HP)

misi107
Vendég
« Új hozzászólás #1697 Dátum: 2011.02.20 vasárnap, 19:19:30 »

Hát simán belekerül ennyibe: hengerfejezés + más motoralkatrészek, mert ki tudja mi baja van már egy ilyennek + futómű + egyéb. Jó esteben 4-500. De ha még kasztnizni is kell, meg adni rá, hogy kinézzen valahogy, akkor megy feljebb, + az átírási költségek.
á,az átírást én nem számolom bele.A kasztnizás is odébb van,a küszöbök alja meg a pótkeréktartó alja rozsdás,de nem vészes.A hátsó híd kuka,de oda meg az első autómét akarom berakatni.A lengőkarok jók,bár a szilentek szerintem ki lesznek ütve és cserélve.De szerencsére ez még ráér.
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #1698 Dátum: 2011.02.20 vasárnap, 19:32:04 »

na álljunk meg egy lóra!
úgy indul, hogy a srácnak semmi tapasztalata szerelés téren, v6-ban pláne. úgy le tudják húzni szervizekben, hogy sírva megy haza és felgyújta a kocsit....
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #1699 Dátum: 2011.02.20 vasárnap, 20:55:14 »

na álljunk meg egy lóra!
úgy indul, hogy a srácnak semmi tapasztalata szerelés téren, v6-ban pláne. úgy le tudják húzni szervizekben, hogy sírva megy haza és felgyújta a kocsit....
Hát,ha nem ide jön először kérdezni,akkor biztos.De ne haragudj,azt a roncsot én sem venném meg.És ez azért jelent valamit...beleugrottam én már sok hülyeségbe,de ez azért elég halott dolog,mégha innen is szerez be sok cuccot.Szerintem egy motor kapásból mehetne neki,mondjuk egy mk2-es mindennel együtt legalább 150e ft.Ha már nem akarja hf-t kihagyni,az mégegyszer annyi,papír stb. 150e (nekem durván annyi volt) És akkor a többi részhez hozzá sem volt nyúlva.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 ... 142   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.07 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.