Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.12 vasárnap, 18:27:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 42 43 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 55 56 ... 142   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: V6 motor  (Megtekintve 2055248 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2400 Dátum: 2011.04.18 hétfő, 10:04:19 »

Kívülről egyben van, de műszakilag annyira fhos (szét van hajtva), hogy a kereskedő ki se merte nyitni nekünk se a motorteret, se az utasteret. Nem engedte, hogy belenézzünk, mert "már el van adva".

Benéztem alá és a motortérben minden lógott, ami lóghat, a folyadékok meg külső felhasználásúak voltak rajta.

Gondolom megvette valami szakértetlen, aztán rájött, hogy drága hobbi ez az azutó, és most szabadulna tőle....
hát na...nézegetem az autókat,azon agyalok,hogy lesz ami lesz,keresek egy másikat...jelölt van,ára is meglehet a jövő hónapban...
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2401 Dátum: 2011.04.18 hétfő, 11:46:59 »

hát na...nézegetem az autókat,azon agyalok,hogy lesz ami lesz,keresek egy másikat...jelölt van,ára is meglehet a jövő hónapban...

Oszt mi lesz? 1.0 Fabia? hehe
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #2402 Dátum: 2011.04.18 hétfő, 11:47:22 »

Oszt mi lesz? 1.0 Fabia? hehe
suzuki  vigyor3
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2403 Dátum: 2011.04.18 hétfő, 11:47:46 »

suzuki  vigyor3

Chevy Spark. eplus2
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2404 Dátum: 2011.04.18 hétfő, 12:00:23 »

Chevy Spark. eplus2
hehe.nem nyert.megtetszett a "bond bug" az autószerelőkben,a helyi kínálatban a megfelelője velorex...úgyis béna vagyok,azt meg életképes ember el nem vezeti,csak egy béna...
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2405 Dátum: 2011.04.30 szombat, 01:51:54 »

Esetleg ez ismerős valamely pesti tagnak?
http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_v6_ghia_aut.klima.last_edition.veddmeg-4359709
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #2406 Dátum: 2011.04.30 szombat, 11:34:01 »

lehet, hogy én vagyok kicsit heee..
de szerintem ez volt csukva rendesen...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2407 Dátum: 2011.04.30 szombat, 13:42:11 »

lehet, hogy én vagyok kicsit heee..
de szerintem ez volt csukva rendesen...

Nem ismerem személyesen, de szerintem annyira nem volt összepuffolva. Kicsit biztosan, az látszik az íveken, de a mocitetője pl sokkal egyenesebb az enyémnél. Monnyuk arról a kiflihuszár tehet.

Ezt érdemes lehet megnézni. Gondolom úgyis én megyek el megsasolni........ beka3
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2408 Dátum: 2011.04.30 szombat, 17:27:05 »

Nem ismerem személyesen, de szerintem annyira nem volt összepuffolva. Kicsit biztosan, az látszik az íveken, de a mocitetője pl sokkal egyenesebb az enyémnél. Monnyuk arról a kiflihuszár tehet.

Ezt érdemes lehet megnézni. Gondolom úgyis én megyek el megsasolni........ beka3
jaja...a jövőbe látsz... worship worship worship worship a kerékív nekem rozsdásnak tűnik,belül nekem ronda,de ott a másik belseje.Jövőhéten úgyis kiderül mi lesz.Ha olyan 450 vagy alatta el lehet hozni,az szerintem megéri.De még drof áldását is megkérem rá mindenféleképp...ja,és direkt nem keresek kéket...
Meg egyébként,a mostani is volt törve,elöl is,hátul is.Plusz még amit én most hozzátettem...
Naplózva
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #2409 Dátum: 2011.04.30 szombat, 19:49:50 »

jaja...a jövőbe látsz... worship worship worship worship a kerékív nekem rozsdásnak tűnik,belül nekem ronda,de ott a másik belseje.Jövőhéten úgyis kiderül mi lesz.Ha olyan 450 vagy alatta el lehet hozni,az szerintem megéri.De még drof áldását is megkérem rá mindenféleképp...ja,és direkt nem keresek kéket...
Meg egyébként,a mostani is volt törve,elöl is,hátul is.Plusz még amit én most hozzátettem...
akkor már nem lesz st?? Roll Eyes
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #2410 Dátum: 2011.04.30 szombat, 21:26:52 »

Nem ismerem személyesen, de szerintem annyira nem volt összepuffolva. Kicsit biztosan, az látszik az íveken, de a mocitetője pl sokkal egyenesebb az enyémnél. Monnyuk arról a kiflihuszár tehet.

Ezt érdemes lehet megnézni. Gondolom úgyis én megyek el megsasolni........ beka3
mi a helyzet az ügyeddel?
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2411 Dátum: 2011.05.01 vasárnap, 03:32:51 »

mi a helyzet az ügyeddel?

Van ügyem?  vigyor3 Milyen?
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2412 Dátum: 2011.05.01 vasárnap, 08:46:39 »

akkor már nem lesz st?? Roll Eyes
Szóval,minden attól függ,mire jutok a biztosítóval.Én max. 300-350e-re saccolok,ha gazdasági totálkárra veszi az autót.Ha ennyit kapnék érte,akkor már inkább hozzácsapok még egy százast és nézek másikat,a garázs meg tele lesz alkatrésszel...ha olyan 200-250e között fizetnének (gyakorlatilag ez a minimum),akkor úgyis hisztizni fogok.Előszedtem a műszaki papírjait,azt is ki akarom velük fizettetni,mégiscsak plusz 20e.Ha ez a változat jön be,akkor már a javítás inkább megéri,a sima v6 motorral.Ha 250-300e között akkor már az st változat is előtérbe kerül,elvégre most a legegyszerűbb az átalakítás...viszont még a szerelőkkel is le kell ülnöm tárgyalni,hogy mennyi az annyi.
Naplózva
Kusti1
Vendég
« Új hozzászólás #2413 Dátum: 2011.05.02 hétfő, 22:19:18 »

Köszi, sajnálni nem kell, nem nagyon van miért. A Misinek adott hibás tanácsomat már kijavítottam, én be tudom ismerni, ha hülyeséget írok és ki tudom utána javítani magamat.

Ellenben veled, akinek egyszerre van V6-os és 2.0-ás Mondeoja és mégis ilyen baromságokat ír:

"Szia! Bocsika, nem akarok vitázni, de arról szól a fáma, hogy 1.6-2.0-ig 55mm-t ültet, V 6-ban pedig 35mm-t ültet, tehát a V6 2 cm-rel magasabb marad, vagyis könnyebb a V6."

És te akarsz nekem magas lóról oktatást tartani a futóművekről? Ekkora fogalmi zavarral a fejedben? Komolyan?
Ennek fényében nem nekem kellene téged sajnálnom?  hehe

Szerintem felejtsd el a személyeskedést, mielőtt még eszedbe jutna, mert ez nem az a fórum és nem vezet sehova ez a hozzáállás.

Vegyél bátran "sport" futóműhöz gyári "ültetett" telót 2x-es áron, pont neked találták ki, amikor eszükbe jutott, hogy sport címszó alatt el lehet adni a keményebb gázos/olajos teleszkóppal szerelt gólyalábat drágábban is, mint a simát. A kereskedő örül, mert talált vevőt a drágább placebo cuccra, te is örülsz, mert sport futóműved van, jó ez így.

Most ebben a stílusban válaszoltam, mert így szólítottál meg, de nem kívánok ezen a szinten maradni. Ha neked ez a szint tetszik, akkor hajrá, csak ne nekem.   integet2
Na látod, kettőnk közt az a különbség, hogy én nem írtam hülyeséget, így nincs mit kijavítanom. Az általad ide idézett szövegben szereplő adatokat nem én találtam ki, azt valaki írta itt és én arra írtam, ha ez így van, akkor ez csak a súlyból adódhat, amit én is ídéző jelben írtam! Ne hidd, hogy többet tudsz a futóművekről nálam, lehet, hogy több, laikusok által írt cikket olvastál a sport futóművekről, de nem láttál, javítottál és építettél be többet mint én és itt nem a gyárban előállított futóművekre gondolok, kicsit komolyabbakra, szilentet nélkülöző GL szemes lengőkarokra amiket magam készítettem stb. stb. Úgy , hogy nekem semilyen futóművet nem fognak eladni, mert a szériából különbet csinálok, mint amilyen sportot te veszel!  integet2
« Utoljára szerkesztve: 2011.05.02 hétfő, 22:54:52 írta Kusti1 » Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2414 Dátum: 2011.05.02 hétfő, 22:22:43 »

Na látod, kettőnk közt az a különbség, hogy én nem írtam hülyeséget, így nincs mit kijavítanom, ne hidd, hogy többet tudsz a futóművekről nálam, lehet, hogy több, laikusok által írt cikket olvastál a sport futóművekről, de nem láttál, javítottál és építettél be   többet mint én és itt nem a gyárban előállított futóművekre gondolok, kicsit komolyabbakra, szilentet nélkülöző GL szemes lengőkarokra amiket magam készítettem stb. stb. Úgy , hogy nekem semilyen futóművet nem fognak eladni, mert a szériából különbet csinálok, mint amilyen sportot te veszel!  integet2
Szerintem most ezzel tegyünk erre pontot.Mondjuk egál az állás,a világ végéig lehet folytatni pro és kontra az érveket,ellenérveket,cáfolatokat.
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2415 Dátum: 2011.05.02 hétfő, 22:37:15 »

találtam egy ilyet...
http://www.eszakauto.hu/elado-Ford-Mondeo-Ghia-Budapest-86282.html

Naplózva
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #2416 Dátum: 2011.05.02 hétfő, 22:42:57 »

remélem nem ez lesz a következő Roll Eyes jól elbántak szegénnyel gun
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
Kusti1
Vendég
« Új hozzászólás #2417 Dátum: 2011.05.02 hétfő, 23:05:50 »

Szerintem most ezzel tegyünk erre pontot.Mondjuk egál az állás,a világ végéig lehet folytatni pro és kontra az érveket,ellenérveket,cáfolatokat.
Szia Misi! Igazad van! Nincs is ebből baj, de kellett reagálnom a kicsit kemény jelzőket tartalmazó sorokra, nem ismerem a korát a Drof-nak, de gyanítom, hogy jóval fiatalabb nálam és mégsem illettem olyan jelzőkkel, mint ő engemet! Mi a helyzet nálad, veszel másik mondeot?
Üdv. Kusti
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2418 Dátum: 2011.05.02 hétfő, 23:59:24 »

Ne hidd, hogy többet tudsz a futóművekről nálam, lehet, hogy több, laikusok által írt cikket olvastál a sport futóművekről, de nem láttál, javítottál és építettél be többet mint én....

Gondolom ez a profilinformációim között szerepel, valami hasonló megfogalmazásban:

"Kusti-nál kevesebbet ért a futóművekhez".
 integet2

De jól ismerjük egymást. Te legalábbis nagyon sokat tudsz rólam. eplus2
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2419 Dátum: 2011.05.03 kedd, 00:01:34 »

Szia Misi! Igazad van! Nincs is ebből baj, de kellett reagálnom a kicsit kemény jelzőket tartalmazó sorokra, nem ismerem a korát a Drof-nak, de gyanítom, hogy jóval fiatalabb nálam és mégsem illettem olyan jelzőkkel, mint ő engemet!
Üdv. Kusti


Gondolom az életkoromat is a hosszú évekre visszatekintő ismeretségünk alapján lőtted be.

Értem én, hogy nem tetszik a stílusom. Értem én, csak épp leszharom.

Nem kell rá válaszolni és máris megoldódott a probléma. Sokaknak megy ez itt, neked is menni fog. integet2
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2420 Dátum: 2011.05.03 kedd, 07:58:05 »

remélem nem ez lesz a következő Roll Eyes jól elbántak szegénnyel gun
Végeredményben ez is egyedi...ha meg belegondolok,hogy erre az autóra is elég sokat vártam,amíg lett...van most egy itt helyben csak az a baj,hogy automata.Igaz,hogy végeredményben egy átépítéshez minden együtt van,de árban több mint amit adnék érte,nameg a vonóhorog nem éppen nyerő.Azért majd annak is utánajárok.
http://apromix.hu/auto/szemelyauto/Ford-mondeo-25-v6-24v-klimas-csere-kisbuszra-muszakicikkre-444316.htm
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2421 Dátum: 2011.05.03 kedd, 10:26:21 »

Végeredményben ez is egyedi...ha meg belegondolok,hogy erre az autóra is elég sokat vártam,amíg lett...van most egy itt helyben csak az a baj,hogy automata.Igaz,hogy végeredményben egy átépítéshez minden együtt van,de árban több mint amit adnék érte,nameg a vonóhorog nem éppen nyerő.Azért majd annak is utánajárok.
http://apromix.hu/auto/szemelyauto/Ford-mondeo-25-v6-24v-klimas-csere-kisbuszra-muszakicikkre-444316.htm

Igazából - a változatosság kedvéért - kipróbálhatnád most az egyszer, hogy állapot alapján és nem távolság szerint veszel autót.  hehe

Csinázzuk azt most az 1x, hogy feljössz Pestre egyik szombat reggel (addig kiválasztunk 5-6 megnézésre érdemes vasat) elmegyünk megnézni mindet egymás után és a legjobbat hazaviszed.

Mert azt már tudjuk, hogy amikor egyedül veszel autót, akkor utána nagyon sok szerelés következik.  eplus2
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #2422 Dátum: 2011.05.03 kedd, 10:29:32 »

Igazából - a változatosság kedvéért - kipróbálhatnád most az egyszer, hogy állapot alapján és nem távolság szerint veszel autót.  hehe

Csinázzuk azt most az 1x, hogy feljössz Pestre egyik szombat reggel (addig kiválasztunk 5-6 megnézésre érdemes vasat) elmegyünk megnézni mindet egymás után és a legjobbat hazaviszed.

Mert azt már tudjuk, hogy amikor egyedül veszel autót, akkor utána nagyon sok szerelés következik.  eplus2
lol002
Naplózva
Kusti1
Vendég
« Új hozzászólás #2423 Dátum: 2011.05.03 kedd, 10:59:20 »

Végeredményben ez is egyedi...ha meg belegondolok,hogy erre az autóra is elég sokat vártam,amíg lett...van most egy itt helyben csak az a baj,hogy automata.Igaz,hogy végeredményben egy átépítéshez minden együtt van,de árban több mint amit adnék érte,nameg a vonóhorog nem éppen nyerő.Azért majd annak is utánajárok.
http://apromix.hu/auto/szemelyauto/Ford-mondeo-25-v6-24v-klimas-csere-kisbuszra-muszakicikkre-444316.htm
Szia Misi! Pár hónappal ezelött mikor én is hasonló cípőben jártam mint, most Te, már hirdették ezt az autót és nálam is számításba került, de aztán én lemondtam róla, mert beszéltem a tulajjal telefonon és elszólta magát, hogy elég nagy utánfútót szokott vele vontatni, ezek után én már el sem mentem megnézni. Ennyit tudok a vonóhorgos múltjáról, persze ez még nem jelenti azt, hogy nem jó a vas, na meg neked azért van alkatrészed bőven tarcsiban. Üdv. Kusti
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2424 Dátum: 2011.05.03 kedd, 11:37:26 »

Igazából - a változatosság kedvéért - kipróbálhatnád most az egyszer, hogy állapot alapján és nem távolság szerint veszel autót.  hehe

Csinázzuk azt most az 1x, hogy feljössz Pestre egyik szombat reggel (addig kiválasztunk 5-6 megnézésre érdemes vasat) elmegyünk megnézni mindet egymás után és a legjobbat hazaviszed.

Mert azt már tudjuk, hogy amikor egyedül veszel autót, akkor utána nagyon sok szerelés következik.  eplus2
Khmm...szóval ez az én keresztem...tök mindegy,az ország melyik részéből hozok autót,úgyis addig reszelem,amíg nekem jó nem lesz.De úgy tudom van itt ilyen más is..dr-vel kezdődik a neve és of(f)-fal végződik... Wink
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2425 Dátum: 2011.05.03 kedd, 11:38:10 »

Szia Misi! Pár hónappal ezelött mikor én is hasonló cípőben jártam mint, most Te, már hirdették ezt az autót és nálam is számításba került, de aztán én lemondtam róla, mert beszéltem a tulajjal telefonon és elszólta magát, hogy elég nagy utánfútót szokott vele vontatni, ezek után én már el sem mentem megnézni. Ennyit tudok a vonóhorgos múltjáról, persze ez még nem jelenti azt, hogy nem jó a vas, na meg neked azért van alkatrészed bőven tarcsiban. Üdv. Kusti
köszönöm!Na,ennyivel több infó máris jobb,van mire alapozni.
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2426 Dátum: 2011.05.03 kedd, 11:39:00 »

Khmm...szóval ez az én keresztem...tök mindegy,az ország melyik részéből hozok autót,úgyis addig reszelem,amíg nekem jó nem lesz.De úgy tudom van itt ilyen más is..dr-vel kezdődik a neve és of(f)-fal végződik... Wink

Nem tom ki lehet az. vigyor3

De azt mondom, csak azért ne vegyél automatát, mert közel van. Inkább utazz párszáz kilométert egy manuális vasért.
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2427 Dátum: 2011.05.03 kedd, 12:28:35 »

Nem tom ki lehet az. vigyor3

De azt mondom, csak azért ne vegyél automatát, mert közel van. Inkább utazz párszáz kilométert egy manuális vasért.
Nem áll szándékomban.A motort is azért nem akarom lefixálni (amit mondtam neked is) mert ugye az is automata.Aztán az átalakítás meg annyiba jönne ki,mintha felutaznék pestre autót nézni vagy mk2-höz az alkatrészekért.
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2428 Dátum: 2011.05.03 kedd, 13:07:47 »

Nem áll szándékomban.A motort is azért nem akarom lefixálni (amit mondtam neked is) mert ugye az is automata.Aztán az átalakítás meg annyiba jönne ki,mintha felutaznék pestre autót nézni vagy mk2-höz az alkatrészekért.

Biztosítónál, sünöknél van fejlemény? wave
Naplózva
Kusti1
Vendég
« Új hozzászólás #2429 Dátum: 2011.05.03 kedd, 15:22:44 »

köszönöm!Na,ennyivel több infó máris jobb,van mire alapozni.
Szivesen! Misi Drofnak igaza van abban, hogy még mindig olcsóbb 2-300 km-t utazni, mint a közelben venni 1 olyan vasat amire utána 2-300 ezret még rá kell költeni. Bár én is B.pesten vettem az enyémet, igaz utoljára hagytam a sok kiszemelt vas közül, mivel ez utba esett nekem hazafelé. Eddig úgy érzem, hogy jó döntés volt, igaz erre is kellett költeni, de azt tudtam a próbauton hiszen kiszűrtem néhány dolgot már akkor, de melyik 10 év feletti autóra ne kellene költeni. A lényeg, hogy amiket kipróbáltam akkor pesten mindnek ramaty volt a futóműve, toronycsapágyak, gátlók, gömbfejek, szilentek, de ott legalább van kinálat és lehet válogatni. integet2 
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2430 Dátum: 2011.05.03 kedd, 15:26:23 »

Biztosítónál, sünöknél van fejlemény? wave
A biztosítóval múlt héten beszéltem,hogy küldenek papírokat,amit leigazolnak a munkahelyemen (táppénz,jövedelem kiesés stb...) Na,ehhez képest *** se jött,csak egy levél,hogy mit akarok kárként elszámolni.Most reklamáltam meg,erre elküldte pdf-ben.Azt,hogy a bánatban nyomtassam ki,egy íróasztal repülőben szerintem fel se merül.B..meg,a bürökratikus szarokkal már tele van a tököm.A rendőrök sem tudom mit csinálnak,néma csönd és hullaszag.
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2431 Dátum: 2011.05.03 kedd, 15:39:52 »

A biztosítóval múlt héten beszéltem,hogy küldenek papírokat,amit leigazolnak a munkahelyemen (táppénz,jövedelem kiesés stb...) Na,ehhez képest *** se jött,csak egy levél,hogy mit akarok kárként elszámolni.Most reklamáltam meg,erre elküldte pdf-ben.Azt,hogy a bánatban nyomtassam ki,egy íróasztal repülőben szerintem fel se merül.B..meg,a bürökratikus ***okkal már tele van a tököm.A rendőrök sem tudom mit csinálnak,néma csönd és hullaszag.

Pdf-et? Hát nyomtatóval, mi mással!

Ha ügyesen számolod el az ütközés során a kocsiban összetört laptopot, kamerát, telefont és navit (éppen hazafelé vitt vadiúj plazmatévét.... hehe), akkor még egy MK III ára is összejöhet. vigyor3
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2432 Dátum: 2011.05.03 kedd, 16:16:04 »

Pdf-et? Hát nyomtatóval, mi mással!

Ha ügyesen számolod el az ütközés során a kocsiban összetört laptopot, kamerát, telefont és navit (éppen hazafelé vitt vadiúj plazmatévét.... hehe), akkor még egy MK III ára is összejöhet. vigyor3
te,irodában dolgozó,agyoniskolázott,jogásznyelven hadováló bőrszékpilóta!Nekem,a rongyosseggű,kétkezi melósnak miből telne nyomtatóra?
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #2433 Dátum: 2011.05.03 kedd, 18:23:19 »

te,irodában dolgozó,agyoniskolázott,jogásznyelven hadováló bőrszékpilóta!Nekem,a rongyos***ű,kétkezi melósnak miből telne nyomtatóra?
nekem is telik  eplus2
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2434 Dátum: 2011.05.03 kedd, 19:00:05 »

te,irodában dolgozó,agyoniskolázott,jogásznyelven hadováló bőrszékpilóta!Nekem,a rongyos***ű,kétkezi melósnak miből telne nyomtatóra?

Félhavi benzinpénzből, mondjuk. integet2
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #2435 Dátum: 2011.05.03 kedd, 19:45:32 »

Szia Misi! Pár hónappal ezelött mikor én is hasonló cípőben jártam mint, most Te, már hirdették ezt az autót és nálam is számításba került, de aztán én lemondtam róla, mert beszéltem a tulajjal telefonon és elszólta magát, hogy elég nagy utánfútót szokott vele vontatni, ezek után én már el sem mentem megnézni. Ennyit tudok a vonóhorgos múltjáról, persze ez még nem jelenti azt, hogy nem jó a vas, na meg neked azért van alkatrészed bőven tarcsiban. Üdv. Kusti
ez nem jelent igazából sokat. nekem is elég nagy utánfutóm van. csak a netto raktér hossza 4 méter, de ki lehet húzni a hátfalat, így 6m-es szálanyagot tudok vele szállítani.
ha az ember tudja a kuplungot ésszel használni, nincs jelentősége, ha nem, akkor szétcseszi utánfutó nélkül is.
ami jelentősége lehet, az annyi, hogyha a kuplungja rendben, hogy hátsó rugók, esetleg telókat is kell venni...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #2436 Dátum: 2011.05.03 kedd, 19:51:43 »

Khmm...szóval ez az én keresztem...tök mindegy,az ország melyik részéből hozok autót,úgyis addig reszelem,amíg nekem jó nem lesz.De úgy tudom van itt ilyen más is..dr-vel kezdődik a neve és of(f)-fal végződik... Wink
figy. tudod jól, hogy én 2 kilóért vettem az enyémet. igaz 1-es, de én azt is kerestem, mert nem tetszik a farkas lámpa....
pesten vettem, tudtam, hogy nem 150e van benne. elmentem, megnéztem és amennyit ennyi idős és ilyen árú autótól vártam, annak megfelelt. és nem is derült ki róla semmi olyan, ami váratlanul ért volna.
az, hogy kormányművet kellett cserélnem abszolút belefért. igaz, volt cseredarabom, meg én csináztam meg, így csak szervó folyadék árában volt a csere.
alapvetően a kaszni ennek megfelelő volt és minden más. sok veszteni valóm nem volt.
az viszont tény, hogy volt elég fhostalicska ennél jóval többért, amiért egy pezetát sem raktam volna le.
higgyé dokinak. nem sok dologhoz ért hehe de v6-ot nézni simán elmehetsz vele. ha valaki közülünk kiszűri a gethás példányt, akkor az ő.
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2437 Dátum: 2011.05.03 kedd, 20:29:12 »

figy. tudod jól, hogy én 2 kilóért vettem az enyémet. igaz 1-es, de én azt is kerestem, mert nem tetszik a farkas lámpa....
pesten vettem, tudtam, hogy nem 150e van benne. elmentem, megnéztem és amennyit ennyi idős és ilyen árú autótól vártam, annak megfelelt. és nem is derült ki róla semmi olyan, ami váratlanul ért volna.
az, hogy kormányművet kellett cserélnem abszolút belefért. igaz, volt cseredarabom, meg én csináztam meg, így csak szervó folyadék árában volt a csere.
alapvetően a kaszni ennek megfelelő volt és minden más. sok veszteni valóm nem volt.
az viszont tény, hogy volt elég fhostalicska ennél jóval többért, amiért egy pezetát sem raktam volna le.
higgyé dokinak. nem sok dologhoz ért hehe de v6-ot nézni simán elmehetsz vele. ha valaki közülünk kiszűri a gethás példányt, akkor az ő.

Hígfhosáshoz is egész jól értek. hehe

Igazából az a baj, hogy Misi mindig mutogat nekünk megnézni való V6-okat, aztán partizánkodik egyet és vesz egy olyat, amit előtte nem nézetett meg egyikünkkel sem. taps

Anno a Contourt is megnéztük, az mekkora egy fhoslapátor volt.  Pedig ha első V6-nak kerestem volna, simán beleugrottam volna én is, mert nagyon fickós és bódító volt, de mechanikailag beindítás nélkül is láttuk rajta Trombival, hogy az a copás, nem a 30 év csőgyár.

Szó-szó, amit mondani akartam: Misinek már nem ez lesz az első, lassan ki tudja ő is szűrni a veszett példányokat.
A legelső megnézett autó is olyan szakadt volt, hogy szerintem Misi ma már meg sem nézné a hirdetését sem, megvenni meg főleg nem venné meg.(az a kék, 8. kerületi rém V6 MK I volt az).
Én úgysem azért nézegetek másnak autót, mert segíteni akarok, hanem azért, mert élvezem a potya köröket. taps integet2
« Utoljára szerkesztve: 2011.05.03 kedd, 20:33:50 írta drof » Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #2438 Dátum: 2011.05.03 kedd, 20:52:24 »


Én úgysem azért nézegetek másnak autót, mert segíteni akarok, hanem azért, mert élvezem a potya köröket. taps integet2
jah..hát az már igaz...más autójának kinyomni a szemét mégis csak kellemesebb, mint a saját verdáét.
jut eszembe...
ugye az enyém egy lenézett csotrogány, de apósom az egyik nap igen csak hujjujuj-ogatott mellettem eplus2
van egy mergája. 270cdi chip-es. megy is a vas, nem mondom...
mentünk valahova, hazafelé a körforgalomtól megindultunk... a fagyizó nincs messze, de alig várta, hogy kiszállhasson. kis bemutatót kapott, hogy azért ez sem egy tragacs.
körforgalomból kifele menet (2-ben) padló. hehe
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Kusti1
Vendég
« Új hozzászólás #2439 Dátum: 2011.05.03 kedd, 21:05:56 »

ez nem jelent igazából sokat. nekem is elég nagy utánfutóm van. csak a netto raktér hossza 4 méter, de ki lehet húzni a hátfalat, így 6m-es szálanyagot tudok vele szállítani.
ha az ember tudja a kuplungot ésszel használni, nincs jelentősége, ha nem, akkor szétcseszi utánfutó nélkül is.
ami jelentősége lehet, az annyi, hogyha a kuplungja rendben, hogy hátsó rugók, esetleg telókat is kell venni...
Szia! Igen a hátsó futóművet azért igénybe veszi a jó Magyar utakon a kerékcsapágyaktól a szilentekig, egyébként automata váltós a szóban forgó autó és én is írtam, hogy ettől még lehet jó. integet2
Üdv. Kusti
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #2440 Dátum: 2011.05.03 kedd, 21:14:10 »

Szia! Igen a hátsó futóművet azért igénybe veszi a jó Magyar utakon a kerékcsapágyaktól a szilentekig, egyébként automata váltós a szóban forgó autó és én is írtam, hogy ettől még lehet jó. integet2
Üdv. Kusti
ebből a szempontból, meg akkor totál egál, mert hiába is tekintget az automaták felé misi, úgy sem fog azt venni. még akkor sem, ha gyári állapotút akarnának rásózni 400-ért. legalább is, eddig így volt hehe
de ki tudja, mit hoz a jövő. amennyire ismerem, neki egy jó állapotú scorpio lenne az igazi, de ezt lehet nem egy mondeo fórumon kellene ajánlgatnom.... taps
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Kusti1
Vendég
« Új hozzászólás #2441 Dátum: 2011.05.03 kedd, 21:25:36 »

ebből a szempontból, meg akkor totál egál, mert hiába is tekintget az automaták felé misi, úgy sem fog azt venni. még akkor sem, ha gyári állapotút akarnának rásózni 400-ért. legalább is, eddig így volt hehe
de ki tudja, mit hoz a jövő. amennyire ismerem, neki egy jó állapotú scorpio lenne az igazi, de ezt lehet nem egy mondeo fórumon kellene ajánlgatnom.... taps
Nekem volt 2.8-as Ghia Scorpiom, tetszett, mert gyári sperr difis volt.
De Misi jobban jár a Mondeoval, elég ritka az utolsó szériás Scorpio és vannak problémáik és sok mindent csak Angliából lehet már csak meghozatni hozzá.
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #2442 Dátum: 2011.05.03 kedd, 21:27:03 »

és sok mindent csak Angliából lehet már csak meghozatni hozzá.
ez nagyon jó, mert sokkal olcsóbb odakinn bármit is megkapni, mint idehaza
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #2443 Dátum: 2011.05.03 kedd, 21:28:05 »

Nekem volt 2.8-as Ghia Scorpiom, tetszett, mert gyári sperr difis volt.
De Misi jobban jár a Mondeoval, elég ritka az utolsó szériás Scorpio és vannak problémáik és sok mindent csak Angliából lehet már csak meghozatni hozzá.
de ő imádja a problémás eseteket, csapatásra, meg egy hátsó kerekes sokkal jobban feküdne neki.
ami a legfőbb betegségük (vezetékek málló szigetelése) nem ismeretlen számára...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #2444 Dátum: 2011.05.03 kedd, 21:28:48 »

ez nagyon jó, mert sokkal olcsóbb odakinn bármit is megkapni, mint idehaza
na erről nem is beszélve... taps
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Kusti1
Vendég
« Új hozzászólás #2445 Dátum: 2011.05.03 kedd, 21:46:34 »

na erről nem is beszélve... taps
Persze, ha valakinek arra kell, hogy csapasson és ha valami kell hozzá akkor nem gond, hogy napokig áll az autó akkor rajta.
Jó 1 ilyen autó, de az utcai mindennapos használatú mellett, ezért szoktam én is építgetni ilyen autót, hogy a csapatós hajlamaimat kiélhessem.
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #2446 Dátum: 2011.05.03 kedd, 21:50:40 »

Persze, ha valakinek arra kell, hogy csapasson és ha valami kell hozzá akkor nem gond, hogy napokig áll az autó akkor rajta.
Jó 1 ilyen autó, de az utcai mindennapos használatú mellett, ezért szoktam én is építgetni ilyen autót, hogy a csapatós hajlamaimat kiélhessem.
ismered misit?
azt, hogy mit miért mondtam, azt az, aki ismeri misit, érti és tudja...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #2447 Dátum: 2011.05.03 kedd, 21:58:44 »

Persze, ha valakinek arra kell, hogy csapasson és ha valami kell hozzá akkor nem gond, hogy napokig áll az autó akkor rajta.
Jó 1 ilyen autó, de az utcai mindennapos használatú mellett, ezért szoktam én is építgetni ilyen autót, hogy a csapatós hajlamaimat kiélhessem.
van akinek nem mindegy, hogy mennyibe kerül az autó
Naplózva
Kusti1
Vendég
« Új hozzászólás #2448 Dátum: 2011.05.03 kedd, 21:59:45 »

ismered misit?
azt, hogy mit miért mondtam, azt az, aki ismeri misit, érti és tudja...
Személyesen nem, csak innen a fórumról.
Naplózva
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #2449 Dátum: 2011.05.03 kedd, 22:02:42 »

ebből a szempontból, meg akkor totál egál, mert hiába is tekintget az automaták felé misi, úgy sem fog azt venni. még akkor sem, ha gyári állapotút akarnának rásózni 400-ért. legalább is, eddig így volt hehe
de ki tudja, mit hoz a jövő. amennyire ismerem, neki egy jó állapotú scorpio lenne az igazi, de ezt lehet nem egy mondeo fórumon kellene ajánlgatnom.... taps
ez pl helyben lenne:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/scorpio/ford_scorpio_ghia_2.9_24v_aut-4664429

ez meg pesten: http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/scorpio/ford_scorpio_ghia_2.9_24v_aut_cosworth_v6_bor_fullextra-4270892


ezekre lehet valamilyen manuális váltót felrakni??
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
Oldalak: 1 ... 42 43 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 55 56 ... 142   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.068 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.