Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.12 vasárnap, 21:58:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 47 48 49 50 51 52 53 [54] 55 56 57 58 59 60 61 ... 142   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: V6 motor  (Megtekintve 2055332 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2650 Dátum: 2011.06.04 szombat, 20:33:15 »

am mekkora móka st-síteni a motort?? tényleg van benne 30le különbség?? csak mert láttam pár angol dyno-s mérés videoját, és ott kb 190le jött a gyári st200-akból Roll Eyes
nem tudom,De én egyelőre csak annyit akarok,hogy a motor rendbe legyen rakva,ami kell cserélve.Az összes többit utána.Nem akarok st-t,egyszerűen nekem ez való.Ez van,majd le leszek fikázva a kársztájlingon...
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2651 Dátum: 2011.06.04 szombat, 20:34:24 »

Ugye milyen jó érzés, hogy ebben a fhos világban még vannak jó és tisztességes emberek?  nyes

A külsővel ne törődj, a műszaki tartalom a lényeg, az meg rendben van.

A tempomathoz nem fűznék semmit, magáért beszél. Amint kipróbálod, megérted miért vagyunk oda érte. Olyat tud, amit a lábad nem.

Örülök, hogy boldog vagy az új vassal! És - mint második V6 tulajtól - elvárom, hogy a következő V6+RasztaJokkó talin te is képviseltesd magad! vigyor3
Megígértem,hogy elmegyek.De tudod,hogy nem csak rajtam múlik...amikor bogi körbejárt és csak hallgattam,már megérte,elmúlt minden fáradtság...
Naplózva
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #2652 Dátum: 2011.06.04 szombat, 20:53:47 »

...a négy kerék négyféle csavarral lett felrakva...

http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_felszereles_szemelygepkocsi/gumi_felni_disztarcsa/egyeb/ford_mondeo_gyari_kerek_anyacsavar_garnitura_1459623607.html

nem tom, hogy jó-e neked, én vettem tőle egy szettet, használt, de nincs elnyúzva. még a gyári bevonat látszik rajtuk
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2653 Dátum: 2011.06.04 szombat, 21:08:48 »

Megígértem,hogy elmegyek.De tudod,hogy nem csak rajtam múlik...amikor bogi körbejárt és csak hallgattam,már megérte,elmúlt minden fáradtság...

Ha jössz szívesen látunk, ha nem tudsz, akkor is szeretünk!  taps
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #2654 Dátum: 2011.06.04 szombat, 22:02:27 »


Örülök, hogy boldog vagy az új vassal! És - mint második V6 tulajtól - elvárom, hogy a következő V6+RasztaJokkó talin te is képviseltesd magad! vigyor3
úgysincs semmi dolgod, nézz már rá erre  hehe
http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2.5_v6_ghia_klima._abs-4731685
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2655 Dátum: 2011.06.04 szombat, 22:25:37 »


Hmm....

Őszintén? Megnézném! taps
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #2656 Dátum: 2011.06.04 szombat, 22:35:52 »

Hmm....

Őszintén? Megnézném! taps
ára is jó, képek alapján patentnek is néz ki, meg nem a világ végén van
hátránya, hogy kereskedős, de hát mindenkinek meg van a maga keresztje  vigyor3
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #2657 Dátum: 2011.06.04 szombat, 23:26:06 »

nah!
akkor ez úton is gratula a mai akciótokhoz!
kifejezetten örülök, hogy egy igen erős mag kezd itt összeverődni hehe
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #2658 Dátum: 2011.06.04 szombat, 23:28:15 »

ez nagyon baba...nekem legalább is a képek és leírás alapján nagyon bejön. nem vagyok a világos színek híve, de ez kívülről is, belülről is tetszik.
mennyetek már el megkukkantani.
mekkora fíling lesz az mán, ha jöttök v6 talira...balcsi part, fagyi sör.... beka3
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2659 Dátum: 2011.06.05 vasárnap, 07:22:20 »

http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_felszereles_szemelygepkocsi/gumi_felni_disztarcsa/egyeb/ford_mondeo_gyari_kerek_anyacsavar_garnitura_1459623607.html

nem tom, hogy jó-e neked, én vettem tőle egy szettet, használt, de nincs elnyúzva. még a gyári bevonat látszik rajtuk
á,a másikhoz is 500 ft-ért vettem 16-t bontóban.Csak nekem kellett a pár(tíz)ezerből kitúrni...
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2660 Dátum: 2011.06.05 vasárnap, 07:22:48 »

Ha jössz szívesen látunk, ha nem tudsz, akkor is szeretünk!  taps
worship
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2661 Dátum: 2011.06.05 vasárnap, 12:59:11 »

Hurrá!Az első nap termése:
-6 ngk gyertya beletépve,az 5. hengerben levő bele volt törve...nem csoda,hogy durrogott...kipiszkáltam,motorcraft bele,kábel csere szupergyönyör!
-levegőszűrőben annyi homok volt,ami egy házépítéshez is elég...
-a váltótartó bak csavarja eltörve,gondolom szétszakadt a bak gumija és eltörte...
-IMRC bowden kiakasztva magától nyitott zárt,ahogy épp rázkódott a motor...
-ülés alatt kábelkáosz...
-rádió mögött istenes magyar kókányolás...
Viszont,a motor...legalább 10-15 lóval jobb a másiknál...és még se szűrő se semmi nem volt cserélve csak a gyújtás.
Vannak képek,gyerek csinált videót,megy a youtubra.
Naplózva
Dávid
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660



E-mail
« Új hozzászólás #2662 Dátum: 2011.06.05 vasárnap, 17:41:37 »

am mekkora móka st-síteni a motort?? tényleg van benne 30le különbség?? csak mert láttam pár angol dyno-s mérés videoját, és ott kb 190le jött a gyári st200-akból Roll Eyes


Valszeg nincs 30 ló különbség, kamu nagyrészt. Ami nemcsoda, mert csak pár apróságban tér el.
Naplózva

ex: 2.5 V6 ST200 conversion + other modifications
Volvo S60 R (2.5T, AWD, 300 HP)

HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #2663 Dátum: 2011.06.05 vasárnap, 17:50:37 »


Valszeg nincs 30 ló különbség, kamu nagyrészt. Ami nemcsoda, mert csak pár apróságban tér el.
én is ezt olvastam angoloknál, + ott volt a teljesítménymérésük is....
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2664 Dátum: 2011.06.05 vasárnap, 19:32:52 »

én is ezt olvastam angoloknál, + ott volt a teljesítménymérésük is....
Na,előadtam a hülyegyerekes elindulást a szegedi rakparton...de azt hiszem,sokan nemigen hallottak élőben vémotort.De pont ezért nem lesz nekem dizli sose.Még véhatos sem...
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2665 Dátum: 2011.06.05 vasárnap, 20:03:03 »

Na,előadtam a hülyegyerekes elindulást a szegedi rakparton...de azt hiszem,sokan nemigen hallottak élőben vémotort.De pont ezért nem lesz nekem dizli sose.Még véhatos sem...

Kerekeket cseréled? Elég soványkás az a 185, én kevésnek éreztem. Az első főutas kereszteződésben is úgy indultál, min egy Suzukis boyracer (csikorgó gumikkal)....... vigyor3
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2666 Dátum: 2011.06.05 vasárnap, 20:06:21 »

Kerekeket cseréled? Elég soványkás az a 185, én kevésnek éreztem. Az első főutas kereszteződésben is úgy indultál, min egy Suzukis boyracer (csikorgó gumikkal)....... vigyor3
Az direkt volt...de igen,a kék felnijeit akarom majd visszatenni,hogy teljes legyen a pusztulat kép... nyes
NEm akarok azok helyett mást,nekem nagyon tetszenek.Felújíttatom őket,valami sötét/nikkel színnel festve.Egyelőre viszont marad ez,ez van.
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2667 Dátum: 2011.06.05 vasárnap, 22:08:51 »

Az direkt volt...de igen,a kék felnijeit akarom majd visszatenni,hogy teljes legyen a pusztulat kép... nyes
NEm akarok azok helyett mást,nekem nagyon tetszenek.Felújíttatom őket,valami sötét/nikkel színnel festve.Egyelőre viszont marad ez,ez van.

WTF?

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_2.5_v6_ghia-4814585

A felni is eladó? Meg minden? Miva'?
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2668 Dátum: 2011.06.05 vasárnap, 22:14:20 »

Ez már tárgytalan...majd leszedem.Kellenek az alkatrészek,kicsit gáz ez egy kulcs-egy ajtó zárható dolog...Amint lehet,megyek Deszkre,akkor mit hozzak el Neked?
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2669 Dátum: 2011.06.05 vasárnap, 22:18:21 »

Ez már tárgytalan...majd leszedem.Kellenek az alkatrészek,kicsit gáz ez egy kulcs-egy ajtó zárható dolog...Amint lehet,megyek Deszkre,akkor mit hozzak el Neked?

Összeírom, most pillanatnyilag nem tudom mi kell. A kormány az tutter, meg a régi sebváltógombom is visszajöhet, ha neked nem kell.

@astor: jönnek már a kapcsolók? vigyor3
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2670 Dátum: 2011.06.05 vasárnap, 22:20:57 »

Összeírom, most pillanatnyilag nem tudom mi kell. A kormány az tutter, meg a régi sebváltógombom is visszajöhet, ha neked nem kell.

@astor: jönnek már a kapcsolók? vigyor3
nemigen,már felraktam a megszokottat.Képeket megnézted?Eszembe jutott,hogy van itt egy csóka,attól akartam stabrudat venni.Ő vett tempomatos bőrkormányt majd felhívom,hogy megvan-e még neki,mert nem rakta be az autójába.
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #2671 Dátum: 2011.06.05 vasárnap, 22:21:04 »

Ez már tárgytalan...majd leszedem.Kellenek az alkatrészek,kicsit gáz ez egy kulcs-egy ajtó zárható dolog...Amint lehet,megyek Deszkre,akkor mit hozzak el Neked?
lehet, hogy mégis lemegyünk hétvégén
ha úgy van, akkor szóljatok előre, hogy kell-e lefelé vagy vissza hozni valamit
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2672 Dátum: 2011.06.05 vasárnap, 22:22:14 »

lehet, hogy mégis lemegyünk hétvégén
ha úgy van, akkor szóljatok előre, hogy kell-e lefelé vagy vissza hozni valamit

Okáj!
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2673 Dátum: 2011.06.05 vasárnap, 22:22:33 »

lehet, hogy mégis lemegyünk hétvégén
ha úgy van, akkor szóljatok előre, hogy kell-e lefelé vagy vissza hozni valamit
Nekem max. mk2-től de ez csak a jövő héten derül ki (hétfő-kedd) Egy váltótartó bak első-hátsó+motortartó elölre.
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2674 Dátum: 2011.06.05 vasárnap, 22:23:20 »

nemigen,már felraktam a megszokottat.Képeket megnézted?Eszembe jutott,hogy van itt egy csóka,attól akartam stabrudat venni.Ő vett tempomatos bőrkormányt majd felhívom,hogy megvan-e még neki,mert nem rakta be az autójába.

Néztem. Mit kellett volna látni?
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2675 Dátum: 2011.06.05 vasárnap, 22:26:28 »

Néztem. Mit kellett volna látni?
Szerinted a bánatba tört el a bak csavarja?Én ilyet még nem láttam.A kék tartója is kivolt,de csak elkopott.Ez meg annyira elkopott,hogy 2-3 mm-es hézaggal lötyögött a helyén.Vagy csak simán betettek neki az erdőkertesi utak?
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2676 Dátum: 2011.06.05 vasárnap, 22:31:36 »

Szerinted a bánatba tört el a bak csavarja?Én ilyet még nem láttam.A kék tartója is kivolt,de csak elkopott.Ez meg annyira elkopott,hogy 2-3 mm-es hézaggal lötyögött a helyén.Vagy csak simán betettek neki az erdőkertesi utak?
Már akkor mondtam, hogy egy bak törött, amikor yooccoo-val elmentünk egy körre. De valamiért elfelejtettem szólni neked, vagy mondtam? Már nem emlékszem.

Vagy az utak tettek be neki, vagy a sok lámpától-lámpáig gyorsulás. De inkább a kettő együtt. Meg azoka  füldutak ott a faluszélin. rinya
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #2677 Dátum: 2011.06.05 vasárnap, 22:40:08 »

Már akkor mondtam, hogy egy bak törött, amikor yooccoo-val elmentünk egy körre. De valamiért elfelejtettem szólni neked, vagy mondtam? Már nem emlékszem.

Vagy az utak tettek be neki, vagy a sok lámpától-lámpáig gyorsulás. De inkább a kettő együtt. Meg azoka  füldutak ott a faluszélin. rinya
nem mondtad, de én megemlítettem neki hazafelé
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2678 Dátum: 2011.06.05 vasárnap, 22:53:22 »

nem mondtad, de én megemlítettem neki hazafelé

Akkor jó ez így! Én neked, te neki mondtad, végül mindenki megtudta! integet2
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #2679 Dátum: 2011.06.05 vasárnap, 23:05:35 »

Összeírom, most pillanatnyilag nem tudom mi kell. A kormány az tutter, meg a régi sebváltógombom is visszajöhet, ha neked nem kell.

@astor: jönnek már a kapcsolók? vigyor3
őőőő..izé...
mennek, csak rúgtam még sheggbe őket vigyor3
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2680 Dátum: 2011.06.05 vasárnap, 23:07:06 »

őőőő..izé...
mennek, csak rúgtam még sheggbe őket vigyor3
Grin taps
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #2681 Dátum: 2011.06.05 vasárnap, 23:14:23 »

misi!
néztem én is a képeket.
a hátsó lökösön nem kell csodálkozni, hogy hámlik....
simán a műanyagra fújták a színt. nincs alapozva. ha megakarod csinálni normálisan, akkor festék le, füller oszt festék.
egyébként meg nyivákoltál a napfénytető miatt, de a képeken tökig nyitva... eplus2
ugye. hogy jójaz?
ja még valami.
drof küldött képet az y-ról. azon a képen láttam (mintha) a gumma belső fele elég rendesen le van nyalva. vizes úton ne nagyon bízz benne, a hátsó futót meg mielőbb dobd ki alóla...
« Utoljára szerkesztve: 2011.06.05 vasárnap, 23:18:10 írta astor72 » Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #2682 Dátum: 2011.06.06 hétfő, 07:03:59 »

http://mypic.carstyling.hu/pic/user_galeri/7961_8.jpg
ez a munkamódszer nekem nagyon ismerős  hehe eplus2
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2683 Dátum: 2011.06.06 hétfő, 11:12:14 »

http://mypic.carstyling.hu/pic/user_galeri/7961_8.jpg
ez a munkamódszer nekem nagyon ismerős  hehe eplus2

Honnan? Grin
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2684 Dátum: 2011.06.06 hétfő, 14:49:56 »

nem mondtad, de én megemlítettem neki hazafelé
Szerintem már annyira kivoltam,hogy meg se hallottam.De nem érdekes,megy bele a másik.A mai nap történései:hátsó teleszkóp és végre a helyén marad a csomagtér ajtó,kesztyűtartó csere.Bontottam a kéket,leszedtem a szívósort,majd átkerül és megúszok egy takarítást.A felsőből megpróbálják kifúrni a csavart,hátha nem törik el az öntvény...és akkor az is átkerül.Kicseréltem a mafot,az összes rángatás megszűnt,megy mint a golyó,raktam új szűrőket (kivéve pollent,azt nem volt kedvem) Drof,a hidrotőke hang az olaj miatt volt.Felöntöttem 5w40-nel és megszűnt.Majd a héten úgyis cserélek olajat,remélem jobb lesz.Felteszem a szívósor alját,tömítéseket,generátorszíjat,szervoszivattyút,feszítőt és szerintem a motor része le van tudva egy időre.A kasztnissal megbeszéltem a kék full szétbontását,mi kell belőle mi nem.Viszem az mk1 hidat,az pikkpakk állapotú,megnézik felmegy-e.A többi motyesz (hátsó lengőkarok,teleszkópok stb. majd kiderül melyik a használhatóbb) később.Az első futóműből megnézik,hogy van-e ami menthető a kékből.Mindenféleképp venni akarok lengéscsillapítókat,a rugók úgy tűnik nem töröttek de majd meglátjuk az jobb-e amit Rocco küldött.Aztán az egyben lesz cserés,kivétel a bak,egyelőre a régi lesz visszarakva és annyi,jelenleg jobbat nem tudok.Én meg közben cserélem a millió apróságot,bolhákat,csavarokat,füleket,eltört,elrepedt műanyagokat.Szét kellene szedni a műszerfalat,lenne vevő a fedcompra,egérmozira...szóval alakul és...imádom.Jobban mint a másikat.Sőt,nem is száguldozok csak szépen megyek fele és élvezem.Amíg lehet...lehetőleg minél tovább...
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2685 Dátum: 2011.06.06 hétfő, 15:09:10 »

Szerintem már annyira kivoltam,hogy meg se hallottam.De nem érdekes,megy bele a másik.A mai nap történései:hátsó teleszkóp és végre a helyén marad a csomagtér ajtó,kesztyűtartó csere.Bontottam a kéket,leszedtem a szívósort,majd átkerül és megúszok egy takarítást.A felsőből megpróbálják kifúrni a csavart,hátha nem törik el az öntvény...és akkor az is átkerül.Kicseréltem a mafot,az összes rángatás megszűnt,megy mint a golyó,raktam új szűrőket (kivéve pollent,azt nem volt kedvem) Drof,a hidrotőke hang az olaj miatt volt.Felöntöttem 5w40-nel és megszűnt.Majd a héten úgyis cserélek olajat,remélem jobb lesz.Felteszem a szívósor alját,tömítéseket,generátorszíjat,szervoszivattyút,feszítőt és szerintem a motor része le van tudva egy időre.A kasztnissal megbeszéltem a kék full szétbontását,mi kell belőle mi nem.Viszem az mk1 hidat,az pikkpakk állapotú,megnézik felmegy-e.A többi motyesz (hátsó lengőkarok,teleszkópok stb. majd kiderül melyik a használhatóbb) később.Az első futóműből megnézik,hogy van-e ami menthető a kékből.Mindenféleképp venni akarok lengéscsillapítókat,a rugók úgy tűnik nem töröttek de majd meglátjuk az jobb-e amit Rocco küldött.Aztán az egyben lesz cserés,kivétel a bak,egyelőre a régi lesz vis***akva és annyi,jelenleg jobbat nem tudok.Én meg közben cserélem a millió apróságot,bolhákat,csavarokat,füleket,eltört,elrepedt műanyagokat.Szét kellene szedni a műszerfalat,lenne vevő a fedcompra,egérmozira...szóval alakul és...imádom.Jobban mint a másikat.Sőt,nem is száguldozok csak szépen megyek fele és élvezem.Amíg lehet...lehetőleg minél tovább...

Akkor jóság van! A hidrotőkék persze, hogy szóltak, a hűtőfolyadékból kiindulva gondolom az olajból sem gyári ford került bele eddig szomoru1

Az AWS/fedcomp témát továbbra sem értem! Nóóóórmálliiiissss vagy? Gyári mindkettő, tökéletesen működnek és ki akarod őket dobni az autóból? Biztos nem maradt hátra maradandó fogyatékosság a napszemüveg keltette nyomás miatt? hehe
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2686 Dátum: 2011.06.06 hétfő, 15:33:53 »

Akkor jóság van! A hidrotőkék persze, hogy szóltak, a hűtőfolyadékból kiindulva gondolom az olajból sem gyári ford került bele eddig szomoru1

Az AWS/fedcomp témát továbbra sem értem! Nóóóórmálliiiissss vagy? Gyári mindkettő, tökéletesen működnek és ki akarod őket dobni az autóból? Biztos nem maradt hátra maradandó fogyatékosság a napszemüveg keltette nyomás miatt? hehe
Hát na...egyelőre ismerkedek vele,bár igazság szerint rá se nézek,úgyhogy akár maradhat is benne.Annyit árulj már el,hogy a hűtővíz jeladójával mit lehet csinálni?Mivel úgyis engedem le a vizet,reparálnám azt is.A napfénytetős dolog felemás.A gyereknek csak meg tetszett.Nekem meg,hát állás közben jó,kicsit szellőzik az autó.Viszont a hátsó ablakok fóliája sokkal jobb mint gondoltam volna,többre értékelem a tetőnél...MAjd télen kiderül,működik-e az ülésfűtés meg az ablakfűtés.
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #2687 Dátum: 2011.06.06 hétfő, 15:47:56 »

Akkor jóság van! A hidrotőkék persze, hogy szóltak, a hűtőfolyadékból kiindulva gondolom az olajból sem gyári ford került bele eddig szomoru1

Az AWS/fedcomp témát továbbra sem értem! Nóóóórmálliiiissss vagy? Gyári mindkettő, tökéletesen működnek és ki akarod őket dobni az autóból? Biztos nem maradt hátra maradandó fogyatékosság a napszemüveg keltette nyomás miatt? hehe
én kiszedem belőle a tempomatot is  eplus2
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2688 Dátum: 2011.06.06 hétfő, 15:52:47 »

Hát na...egyelőre ismerkedek vele,bár igazság szerint rá se nézek,úgyhogy akár maradhat is benne.Annyit árulj már el,hogy a hűtővíz jeladójával mit lehet csinálni?Mivel úgyis engedem le a vizet,reparálnám azt is.A napfénytetős dolog felemás.A gyereknek csak meg tetszett.Nekem meg,hát állás közben jó,kicsit szellőzik az autó.Viszont a hátsó ablakok fóliája sokkal jobb mint gondoltam volna,többre értékelem a tetőnél...MAjd télen kiderül,működik-e az ülésfűtés meg az ablakfűtés.

Csak teccik a gyereknek a tetőablak! Tudtam én! taps

Fólia is milyen jó, igaz-e?

Az ülésfűtést most is le tudod tesztelni, este kapcsold be hűvös időben, lehúzott ablakokkal. Érezni fogod, ha jó.

A jeladónak 2  baja lehet: kell bele több folyadék (a max. fölé) és jó lesz. Nekem ez volt MK I-en.
Vagy behalt és csere (jeladó). Én kicseréltem MK 2-őn, de a cseredarabbal sem mutat jól. Nem tom, majd tesztelgetem én is!
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2689 Dátum: 2011.06.06 hétfő, 15:53:32 »

én kiszedem belőle a tempomatot is  eplus2
vigyor3 nyes
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2690 Dátum: 2011.06.06 hétfő, 15:53:50 »

én kiszedem belőle a tempomatot is  eplus2
Nem!Ki van csukva,az a két dolog közül az egyik aminek nagyon nagy hasznát veszem még városban is.Számomra furcsa módon képes vagyok 9-10 literes fogyasztást produkálni.A másik a hátsó elektromos ablak.Igaz,majdnem levágtam Bogi fejét,szegény nem tudta,hogy az van benne és épp húztam fel,amikor még kilógott az ablakon...
Ja,a számítógép kiírásait mennyire lehet elfogadni?Igaz,amikor hazaértem a napi számláló+benzinmutató alapján 8 litert számoltam és nem is tévedtem sokat.
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #2691 Dátum: 2011.06.06 hétfő, 18:49:27 »

Hmm....

Őszintén? Megnézném! taps
voltam kinn terepen
a folyamatosan szakadó eső végét nem tudtam kivárni, úgyhogy csak kívülről nézegettem

mindenhol szépek az illesztések
a két hátsó ív cserélve és fényezve volt, látszódik, hogy ott egy kicsit mattabb
van rajta pár apróbb ütés, de nem vészes
jobb oldali ködlámpa karika hiányzik, viszont van motorvédő burkolat rajta

ha belül is jó, meg a menetpróba is jó lesz, akkor szerintem hétvégére teljes joggal ugathatok ebben a topicban  taps
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2692 Dátum: 2011.06.06 hétfő, 18:55:51 »

voltam kinn terepen
a folyamatosan szakadó eső végét nem tudtam kivárni, úgyhogy csak kívülről nézegettem

mindenhol szépek az illesztések
a két hátsó ív cserélve és fényezve volt, látszódik, hogy ott egy kicsit mattabb
van rajta pár apróbb ütés, de nem vészes
jobb oldali ködlámpa karika hiányzik, viszont van motorvédő burkolat rajta

ha belül is jó, meg a menetpróba is jó lesz, akkor szerintem hétvégére teljes joggal ugathatok ebben a topicban  taps

Beveszi? Mármint a mostanit? Vagy azt lökjük befelé a Dunába?

Szerdán akkor megyünk?

Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2693 Dátum: 2011.06.06 hétfő, 18:57:50 »

voltam kinn terepen
a folyamatosan szakadó eső végét nem tudtam kivárni, úgyhogy csak kívülről nézegettem

mindenhol szépek az illesztések
a két hátsó ív cserélve és fényezve volt, látszódik, hogy ott egy kicsit mattabb
van rajta pár apróbb ütés, de nem vészes
jobb oldali ködlámpa karika hiányzik, viszont van motorvédő burkolat rajta

ha belül is jó, meg a menetpróba is jó lesz, akkor szerintem hétvégére teljes joggal ugathatok ebben a topicban  taps
na,szombaton még mást mondtál... nyes
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #2694 Dátum: 2011.06.06 hétfő, 18:58:57 »

Beveszi? Mármint a mostanit? Vagy azt lökjük befelé a Dunába?

Szerdán akkor megyünk?


beveszi, szerdán azzal megyek, megnézik, oszt mondanak egy árat
mivel 290 körül mennek a piacon, ezért túl sokra nem számítok
jah, szerdán bezúzunk hozzájuk
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #2695 Dátum: 2011.06.06 hétfő, 18:59:28 »

na,szombaton még mást mondtál... nyes
neked meg hosszabb az aláírásod, mint másnak a képe  beka3
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2696 Dátum: 2011.06.06 hétfő, 19:00:46 »

neked meg hosszabb az aláírásod, mint másnak a képe  beka3
van mire büszkének lenni... nyes
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2697 Dátum: 2011.06.06 hétfő, 19:02:05 »

beveszi, szerdán azzal megyek, megnézik, oszt mondanak egy árat
mivel 290 körül mennek a piacon, ezért túl sokra nem számítok
jah, szerdán bezúzunk hozzájuk

Addig takarríjad ki, úgy 10e-vel többet adnak érte! A felniket meg el ne add róla! Azok pont V6-ra valóak. Grin

Akkor addig készülünk lelkiekben.

Beszéltél a síkolós csávóval?
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #2698 Dátum: 2011.06.06 hétfő, 19:04:08 »

Addig takarríjad ki, úgy 10e-vel többet adnak érte! A felniket meg el ne add róla! Azok pont V6-ra valóak. Grin

Akkor addig készülünk lelkiekben.

Beszéltél a síkolós csávóval?
azzal viszem el, ott megcseréljük a két autón, oszt kész, most nincs váltógarnitúrám Smiley
beszéltem, nem tudjuk megoldani, szal ezt neked kellene majd pesten valahol
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2699 Dátum: 2011.06.06 hétfő, 19:08:32 »

Nem!Ki van csukva,az a két dolog közül az egyik aminek nagyon nagy hasznát veszem még városban is.Számomra furcsa módon képes vagyok 9-10 literes fogyasztást produkálni.A másik a hátsó elektromos ablak.Igaz,majdnem levágtam Bogi fejét,szegény nem tudta,hogy az van benne és épp húztam fel,amikor még kilógott az ablakon...
Ja,a számítógép kiírásait mennyire lehet elfogadni?Igaz,amikor hazaértem a napi számláló+benzinmutató alapján 8 litert számoltam és nem is tévedtem sokat.

Teljesen pontos is tud lenni a számítógép, ha bekalibrálod. Van róla egy cikk valahol, ha érdekel előkerítem.

Általánosságban azt lehet mondani, hogy pályán többet mutat egy picivel (20-40 km), városban meg kevesebbet (10-20 km), de beállítható szépen

Ihun-e:

http://www.mondeo.hu/ftp/pdf/szerviz/fedcomp_programozas.pdf
Naplózva
Oldalak: 1 ... 47 48 49 50 51 52 53 [54] 55 56 57 58 59 60 61 ... 142   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.086 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.