Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.12 vasárnap, 14:52:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 48 49 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 61 62 ... 142   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: V6 motor  (Megtekintve 2055132 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2700 Dátum: 2011.06.06 hétfő, 19:08:57 »

Addig takarríjad ki, úgy 10e-vel többet adnak érte! A felniket meg el ne add róla! Azok pont V6-ra valóak. Grin

Akkor addig készülünk lelkiekben.

Beszéltél a síkolós csávóval?
Ha kell cucc szólj...minden eladó bár neked Gyál meg mk2 közelebb van...drof bébi még mindig nem mondtad mi az ami kell!egy vagy két héten belül szétkapják az autót!a baloldali mosó még jó,csak a burkolata tűnt el...amit elvittél gombot az mk3 mintahogy a váltókar is az volt.Seekax gépében pontosan ugyanaz van.Volt a garázsban egy angol váltószoknya (hülye fejjel vettem meg,elfelejtettem a különbséget... falbav...mindegy csak 4 fontot buktam rajta...) amiben benne volt a fekete kar azt raktam be helyette és mindjárt otthonosabb lett.
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2701 Dátum: 2011.06.06 hétfő, 19:10:22 »

azzal viszem el, ott megcseréljük a két autón, oszt kész, most nincs váltógarnitúrám Smiley
beszéltem, nem tudjuk megoldani, szal ezt neked kellene majd pesten valahol

Akkor az nem lesz megsíkolva. Ennyi. Senki nem vállalja hétvégén, nem tudok jobbat pillanatnyilag. Vagy áttoljuk hozzád és hétfőn rakjuk össze azt a részét.
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2702 Dátum: 2011.06.06 hétfő, 19:11:38 »

Teljesen pontos is tud lenni a számítógép, ha bekalibrálod. Van róla egy cikk valahol, ha érdekel előkerítem.

Általánosságban azt lehet mondani, hogy pályán többet mutat egy picivel (20-40 km), városban meg kevesebbet (10-20 km), de beállítható szépen

Ihun-e:

http://www.mondeo.hu/ftp/pdf/szerviz/fedcomp_programozas.pdf
nem értem.Mit kell nekem feljebb-lejjebb állítani?
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2703 Dátum: 2011.06.06 hétfő, 19:13:44 »

Ha kell cucc szólj...minden eladó bár neked Gyál meg mk2 közelebb van...drof bébi még mindig nem mondtad mi az ami kell!egy vagy két héten belül szétkapják az autót!a baloldali mosó még jó,csak a burkolata tűnt el...amit elvittél gombot az mk3 mintahogy a váltókar is az volt.Seekax gépében pontosan ugyanaz van.Volt a garázsban egy angol váltószoknya (hülye fejjel vettem meg,elfelejtettem a különbséget... falbav...mindegy csak 4 fontot buktam rajta...) amiben benne volt a fekete kar azt raktam be helyette és mindjárt otthonosabb lett.

Hát hengerfejet nem tennék át másik autóról! Főleg nem a te kékedről, azok után, amit a hangjáról mondtál. hehe

Írogatom a listámat, jövőhéten kész lesz, ne izgulj! Lehet, hogy le is megyek személyesen, mert úgy lehet igazán mazsolázni! Grin

Gondolom addigra Matyesz is jön V6-tal. taps
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2704 Dátum: 2011.06.06 hétfő, 19:15:58 »

nem értem.Mit kell nekem feljebb-lejjebb állítani?

Azt, hogy 1 egység ténylegesen mennyit jelentsen! Az átfolyt üa. menyisége/fogyasztás arányt állíthatod be +-15%-kal. Felfelé többet fog mutatni fogyiban (kevesebb megtehető), lefelé meg kevesebbet (több megtehető).

Én +4-re állítottam, azóta baba. integet2
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2705 Dátum: 2011.06.06 hétfő, 19:20:55 »

Azt, hogy 1 egység ténylegesen mennyit jelentsen! Az átfolyt üa. menyisége/fogyasztás arányt állíthatod be +-15%-kal. Felfelé többet fog mutatni fogyiban (kevesebb megtehető), lefelé meg kevesebbet (több megtehető).

Én +4-re állítottam, azóta baba. integet2
És ha semmit nem állítok?
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2706 Dátum: 2011.06.06 hétfő, 19:23:19 »

Hát hengerfejet nem tennék át másik autóról! Főleg nem a te kékedről, azok után, amit a hangjáról mondtál. hehe

Írogatom a listámat, jövőhéten kész lesz, ne izgulj! Lehet, hogy le is megyek személyesen, mert úgy lehet igazán mazsolázni! Grin

Gondolom addigra Matyesz is jön V6-tal. taps
Azt nem is adnám.Kizárólag olyan cuccokat adok el,amik tuti jók,eddig bevált,mert többen jöttek alkatrészért mint amennyit tudtam adni.Ami meg rossz és úgy kapom vissza,ahogy elküldtem pénz vissza.Ilyen is volt nem is egyszer,ez van benne van a pakliban.Ha valakinek az kell,ami szerintem rossz,az csak saját felelősségre,garanciát nem vállalok rá.A generátort például még mindig nem tudom,hogy tényleg fel lett-e újítva vagy csak kamu.Alapjáraton pislákolt és arra már nem jöttem rá,hogy a szíj csúszása miatt (tudod,szervoszivattyú...) vagy csak lexarták a javítást és bezsebelték az árát.
« Utoljára szerkesztve: 2011.06.06 hétfő, 19:25:09 írta misi107 » Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2707 Dátum: 2011.06.06 hétfő, 19:25:55 »

És ha semmit nem állítok?

Akkor semmi sem változik. Lehet, hogy most pont jó a te lábadhoz a beállítás.
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2708 Dátum: 2011.06.06 hétfő, 19:28:03 »

Akkor semmi sem változik. Lehet, hogy most pont jó a te lábadhoz a beállítás.
hát az én számításom és a comp között 3-5 deci volt a különbség.80-nál 7 litert mutat tartósan,90-nél 7-9 között.Fölötte nem tudom mert rángatott és nem forszíroztam.Hülyegyerek elindulásnál meg 55-öt.
Naplózva
Dávid
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660



E-mail
« Új hozzászólás #2709 Dátum: 2011.06.06 hétfő, 23:47:29 »

Szerdán alákerül a kipuff, úgy döntöttem, hogy a 2 halk dob nélkül teszem alá, tehát azok eladóvá válnak, ha esetleg valakit érdekelnének. Vég nem lesz rajtuk, de ha még 1 napon belül valaki szól, hogy véggel érdekelné, akkor végülis rajta tudok hagyni pár centit a jelenlegi 90es polír végekből, mert amúgy is túl hosszúak rajta.
Privát üzenetben konzultáljunk.
Naplózva

ex: 2.5 V6 ST200 conversion + other modifications
Volvo S60 R (2.5T, AWD, 300 HP)

astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #2710 Dátum: 2011.06.06 hétfő, 23:59:42 »

voltam kinn terepen
a folyamatosan szakadó eső végét nem tudtam kivárni, úgyhogy csak kívülről nézegettem

mindenhol szépek az illesztések
a két hátsó ív cserélve és fényezve volt, látszódik, hogy ott egy kicsit mattabb
van rajta pár apróbb ütés, de nem vészes
jobb oldali ködlámpa karika hiányzik, viszont van motorvédő burkolat rajta

ha belül is jó, meg a menetpróba is jó lesz, akkor szerintem hétvégére teljes joggal ugathatok ebben a topicban  taps
hát? besza,behu... taps eljen
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2711 Dátum: 2011.06.07 kedd, 15:34:03 »

Éljen,éljen!És akkor végre egy teljes véhat minitalit össze tudunk hozni!
Épp írtam drof-nak,hogy ma full-full megpakolva bevásároltunk az asszonnyal.teszkó,metró minden játszott.A csomagtartó csurig ásványvízzel,olajjal és az autónak nélkülözhetetlen motyókkal,hátsó ülés szintén plafonig kajával.Klíma,városi forgalom és az én lábam-a technika szerint-9.4-es átlagot produkáltunk.A kékkel ez sosem ment 10 alá de még 12 alá is csak egyszer.Az átlag 13-16 között volt.Azon gondolkoztam,hogy vagy ennyire kivolt a motorja-bár jól ment ez tény-vagy ennyire belejátszott a hf?Bár igaz ami igaz,a jó váltóval már nem tudtam átlagot számolgatni.Viszont nagyon úgy néz ki,az asszony megbékélt ezzel az autóval és jobban bejön neki mint a másik.Nem tudom miért,nem árulta el,de tény és való látszik rajta.
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #2712 Dátum: 2011.06.07 kedd, 15:34:41 »

Éljen,éljen!És akkor végre egy teljes véhat minitalit össze tudunk hozni!
Épp írtam drof-nak,hogy ma full-full megpakolva bevásároltunk az asszonnyal.teszkó,metró minden játszott.A csomagtartó csurig ásványvízzel,olajjal és az autónak nélkülözhetetlen motyókkal,hátsó ülés szintén plafonig kajával.Klíma,városi forgalom és az én lábam-a technika szerint-9.4-es átlagot produkáltunk.A kékkel ez sosem ment 10 alá de még 12 alá is csak egyszer.Az átlag 13-16 között volt.Azon gondolkoztam,hogy vagy ennyire kivolt a motorja-bár jól ment ez tény-vagy ennyire belejátszott a hf?Bár igaz ami igaz,a jó váltóval már nem tudtam átlagot számolgatni.Viszont nagyon úgy néz ki,az asszony megbékélt ezzel az autóval és jobban bejön neki mint a másik.Nem tudom miért,nem árulta el,de tény és való látszik rajta.
hát még ha nyomná is a gázt  eplus2
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2713 Dátum: 2011.06.07 kedd, 15:49:46 »

hát még ha nyomná is a gázt  eplus2
á,nem meri.Biciklizni sem tud...
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2714 Dátum: 2011.06.07 kedd, 15:55:19 »

Éljen,éljen!És akkor végre egy teljes véhat minitalit össze tudunk hozni!
Épp írtam drof-nak,hogy ma full-full megpakolva bevásároltunk az asszonnyal.teszkó,metró minden játszott.A csomagtartó csurig ásványvízzel,olajjal és az autónak nélkülözhetetlen motyókkal,hátsó ülés szintén plafonig kajával.Klíma,városi forgalom és az én lábam-a technika szerint-9.4-es átlagot produkáltunk.A kékkel ez sosem ment 10 alá de még 12 alá is csak egyszer.Az átlag 13-16 között volt.Azon gondolkoztam,hogy vagy ennyire kivolt a motorja-bár jól ment ez tény-vagy ennyire belejátszott a hf?Bár igaz ami igaz,a jó váltóval már nem tudtam átlagot számolgatni.Viszont nagyon úgy néz ki,az asszony megbékélt ezzel az autóval és jobban bejön neki mint a másik.Nem tudom miért,nem árulta el,de tény és való látszik rajta.

ST szett és a tetőablak miatt kajálja annyira a zasszony, hidd el! taps
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #2715 Dátum: 2011.06.07 kedd, 15:57:47 »

ST szett és a tetőablak miatt kajálja annyira a zasszony, hidd el! taps
mi lesz akkor, ha leszedem róla?  hehe
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #2716 Dátum: 2011.06.07 kedd, 16:26:36 »

Viszont nagyon úgy néz ki,az asszony megbékélt ezzel az autóval és jobban bejön neki mint a másik.Nem tudom miért,nem árulta el,de tény és való látszik rajta.
mér-mér bammeg? a tetőablak miatt!!!! hehe
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #2717 Dátum: 2011.06.07 kedd, 16:27:30 »

ST szett és a tetőablak miatt kajálja annyira a zasszony, hidd el! taps
hi-hi nyes
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2718 Dátum: 2011.06.07 kedd, 16:36:08 »

hi-hi nyes
lehet...ha nem kopogna az a nyomorult bak,nem is lenne bajom vele.Holnap megpróbálom a régit visszarakni,aztán lesz ami lesz.A beletört csavart megpróbálom valahigy kiszedni,végeredményben az rögzíti a kasztnihoz és akkor a kékben levőt tudom használni.De ez majd kiderül.
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2719 Dátum: 2011.06.07 kedd, 17:32:59 »

mi lesz akkor, ha leszedem róla?  hehe

Tiéd lesz a zasszony. vigyor3
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2720 Dátum: 2011.06.07 kedd, 17:40:05 »

Tiéd lesz a zasszony. vigyor3

Így van....Astor!Aug. végén megyünk Földvárra.Meglátogathatunk ingyen fagyiért?Képzeld,tökre rászoktam ezen a nyáron...Bogi megígérte,hogy csak kettő gombócot eszik...
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2721 Dátum: 2011.06.07 kedd, 17:46:58 »

Skacok! HÁny liter váltóolaj kell pontosan V6-ba?

3 liter 75W-90, igaz? Huh?
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2722 Dátum: 2011.06.07 kedd, 18:43:20 »

Skacok! HÁny liter váltóolaj kell pontosan V6-ba?

3 liter 75W-90, igaz? Huh?
Kb. 2.6 de tök mindegy,úgyis három flakonnal kell.Utoljára q8-at vettem egyébként castrolt ment a piros váltójába.Én is cserélem majd,de csak akkor,ha már a kék szét lesz szedve.MEgnézem,a kuplung mennyire maradt egyben.Mégiscsak 100 rugót spórolnék...
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2723 Dátum: 2011.06.07 kedd, 20:12:58 »

Kb. 2.6 de tök mindegy,úgyis három flakonnal kell.Utoljára q8-at vettem egyébként castrolt ment a piros váltójába.Én is cserélem majd,de csak akkor,ha már a kék szét lesz szedve.MEgnézem,a kuplung mennyire maradt egyben.Mégiscsak 100 rugót spórolnék...


Jóvanakkor, 3 liter lesz. wave
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2724 Dátum: 2011.06.07 kedd, 20:31:03 »

Ja,ami ma tűnt fel.Nincs v6 logó az indexeknél.Drof,neked nincs elfekvőben?Vagy roncsolásmentesen le lehet szedni a lemezekről?
Naplózva
Kuk3sz
Vendég
« Új hozzászólás #2725 Dátum: 2011.06.07 kedd, 21:12:52 »

Éljen,éljen!És akkor végre egy teljes véhat minitalit össze tudunk hozni!
Épp írtam drof-nak,hogy ma full-full megpakolva bevásároltunk az asszonnyal.teszkó,metró minden játszott.A csomagtartó csurig ásványvízzel,olajjal és az autónak nélkülözhetetlen motyókkal,hátsó ülés szintén plafonig kajával.Klíma,városi forgalom és az én lábam-a technika szerint-9.4-es átlagot produkáltunk.A kékkel ez sosem ment 10 alá de még 12 alá is csak egyszer.Az átlag 13-16 között volt.Azon gondolkoztam,hogy vagy ennyire kivolt a motorja-bár jól ment ez tény-vagy ennyire belejátszott a hf?Bár igaz ami igaz,a jó váltóval már nem tudtam átlagot számolgatni.Viszont nagyon úgy néz ki,az asszony megbékélt ezzel az autóval és jobban bejön neki mint a másik.Nem tudom miért,nem árulta el,de tény és való látszik rajta.

Hogy a ghennyes fhaszba tudtok ti 10 alá menni városon belül? Cheesy Én úgy h voltam egy Gödöllőn oda vissza meg Pesten belül így jött ki 135 km-re 12,8.
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2726 Dátum: 2011.06.07 kedd, 21:32:31 »

Hogy a ghennyes fhaszba tudtok ti 10 alá menni városon belül? Cheesy Én úgy h voltam egy Gödöllőn oda vissza meg Pesten belül így jött ki 135 km-re 12,8.
Szerinted én nem lepődtem meg?
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2727 Dátum: 2011.06.07 kedd, 21:33:01 »

Ja,ami ma tűnt fel.Nincs v6 logó az indexeknél.Drof,neked nincs elfekvőben?Vagy roncsolásmentesen le lehet szedni a lemezekről?

Damillal lejön szépen. Aztán ragasztható újra.

Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2728 Dátum: 2011.06.07 kedd, 21:34:09 »

Hogy a ghennyes fhaszba tudtok ti 10 alá menni városon belül? Cheesy Én úgy h voltam egy Gödöllőn oda vissza meg Pesten belül így jött ki 135 km-re 12,8.

Ügyesen, nagypapisan, kigyorsítósan, sokat gurulósan, keveset fékezősen, sárgán-piroson átmenősen. Grin
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2729 Dátum: 2011.06.07 kedd, 21:38:49 »

Damillal lejön szépen. Aztán ragasztható újra.


Ez a damilos dolog a pirosnál sem vált be.A gyári ragacs úgy fel tapasztotta a ford logót,hogy csavarhúzóval sem tudták lefeszíteni.Szépen körbebaszták a lemezt de akkor se jött le...Kipróbáltam a kétkomponensűt.Jó anyag...a felét rányomtam a jelzésre,mint a beton...
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2730 Dátum: 2011.06.07 kedd, 21:44:55 »

Ez a damilos dolog a pirosnál sem vált be.A gyári ragacs úgy fel tapasztotta a ford logót,hogy csavarhúzóval sem tudták lefeszíteni.Szépen körbe***ták a lemezt de akkor se jött le...Kipróbáltam a kétkomponensűt.Jó anyag...a felét rányomtam a jelzésre,mint a beton...

Én tavaly leszedtem az egyik oldalon a sárvédőíív csere alkalmával. Simán lepattintottam csavarnyúzóval, olyan 24-25 fok lehetett és sütötte a nap egy ideje. Nagyon könnyen lejött.
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2731 Dátum: 2011.06.07 kedd, 21:52:02 »

Én tavaly leszedtem az egyik oldalon a sárvédőíív csere alkalmával. Simán lepattintottam csavarnyúzóval, olyan 24-25 fok lehetett és sütötte a nap egy ideje. Nagyon könnyen lejött.
Ez is majd kiderül.Délután köszöntem a kollegáknak (még nem látták az autót...) Két torony között húztam egy gumicsíkot (asszony ült mellettem,mondomkapaszkodj.Ne,neeeeeeeeeeeeeee) kb. 20 métert...majd kapok érte szombaton a pofámra....
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #2732 Dátum: 2011.06.07 kedd, 23:25:03 »

Így van....Astor!Aug. végén megyünk Földvárra.Meglátogathatunk ingyen fagyiért?Képzeld,tökre rászoktam ezen a nyáron...Bogi megígérte,hogy csak kettő gombócot eszik...
gyühettek!
de akkor hozzad a családot is, ne úgy, mint legutóbb eplus2
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #2733 Dátum: 2011.06.07 kedd, 23:27:17 »

Ja,ami ma tűnt fel.Nincs v6 logó az indexeknél.Drof,neked nincs elfekvőben?Vagy roncsolásmentesen le lehet szedni a lemezekről?
le lehet szedni. elvileg két oldalú ragasztóval van felrakva. vagy huzallal, vagy tapéta vágóval. drof persze rambókéssel szedné le  hehe
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2734 Dátum: 2011.06.07 kedd, 23:29:55 »

gyühettek!
de akkor hozzad a családot is, ne úgy, mint legutóbb eplus2
Ma derült ki.Majd megyünk oda fürdeni és akkor.
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #2735 Dátum: 2011.06.07 kedd, 23:31:08 »

Hogy a ghennyes fhaszba tudtok ti 10 alá menni városon belül? Cheesy Én úgy h voltam egy Gödöllőn oda vissza meg Pesten belül így jött ki 135 km-re 12,8.
hmm..nem tom, de gyakorlatilag én kb 2 km-eket megyek vele. igaz nem városban, de bemelegedni sincs ideje csórikámnak, de így is 10 körül iszogat....
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #2736 Dátum: 2011.06.07 kedd, 23:33:40 »

Ma derült ki.Majd megyünk oda fürdeni és akkor.
homokos partra vágytok? hehe
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2737 Dátum: 2011.06.07 kedd, 23:37:37 »

homokos partra vágytok? hehe
Mindegy.Te csak a szilvafagyit intézzed.Vagy szilvalekvárost...vagy gombócos...vagy mi a fenét mondtál,hogy szoktál csinálni.Leülök egy pohárral és addig eszek amíg rosszul nem leszek...visszaviszem a cuccaid,az autó bontódik...illetve már el is kezdtem...
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #2738 Dátum: 2011.06.07 kedd, 23:46:53 »

Mindegy.Te csak a szilvafagyit intézzed.Vagy szilvalekvárost...vagy gombócos...vagy mi a fenét mondtál,hogy szoktál csinálni.Leülök egy pohárral és addig eszek amíg rosszul nem leszek...visszaviszem a cuccaid,az autó bontódik...illetve már el is kezdtem...
szilvás gombócot szoktam. most is van Wink
milyen cuccaimat hozol vissza?
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2739 Dátum: 2011.06.07 kedd, 23:50:29 »

szilvás gombócot szoktam. most is van Wink
milyen cuccaimat hozol vissza?

Az összes szharodat, amit eddig elküldtél neki.  eplus2

Mióta ilyen nagy király lett, hogy 2db V6-van, azóta nagyon nagyvonalú lett és mindent visszaküldözget.  hehe
Majd nekem is előáll az ötlettel, hogy tartsam meg a termoszt, mégsem kell. taps
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #2740 Dátum: 2011.06.07 kedd, 23:54:47 »

Az összes szharodat, amit eddig elküldtél neki.  eplus2

Mióta ilyen nagy király lett, hogy 2db V6-van, azóta nagyon nagyvonalú lett és mindent visszaküldözget.  hehe
Majd nekem is előáll az ötlettel, hogy tartsam meg a termoszt, mégsem kell. taps
pff...nem is emlékszem, mit küldtem neki...
ezért jobb, ha nem küldök semmit, akkor legalább nem küldik vissza hehe
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2741 Dátum: 2011.06.07 kedd, 23:55:30 »

szilvás gombócot szoktam. most is van Wink
milyen cuccaimat hozol vissza?
a rádiót és a gombot.MEg amit kérsz...meg némmá,a hijéna beszól.Marakodik a konc fölött,minél több jusson neki... nyes
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2742 Dátum: 2011.06.08 szerda, 07:59:00 »

a rádiót és a gombot.MEg amit kérsz...meg némmá,a hijéna beszól.Marakodik a konc fölött,minél több jusson neki... nyes

Ne hergeljed a hiénát, mert fölébreszti az alvó oroszlánt! eplus2
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #2743 Dátum: 2011.06.08 szerda, 08:04:32 »

Ne hergeljed a hiénát, mert fölébreszti az alvó oroszlánt! eplus2
majd csak megosztozunk valahogy, nem?  eplus2
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2744 Dátum: 2011.06.08 szerda, 08:11:40 »

majd csak megosztozunk valahogy, nem?  eplus2
Remélem békésen megegyeztek,nekem meg elég lesz a maradék is...jé,ezt mintha már hallottam volna...
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2745 Dátum: 2011.06.08 szerda, 08:16:16 »

Remélem békésen megegyeztek,nekem meg elég lesz a maradék is...jé,ezt mintha már hallottam volna...

Milyen maradék? hehe
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2746 Dátum: 2011.06.08 szerda, 08:17:09 »

majd csak megosztozunk valahogy, nem?  eplus2

Még jó, hogy astroll MK I-eséhez nem sok minden jó ebből a koncból! Darab szerencse. Grin
Naplózva
Dávid
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660



E-mail
« Új hozzászólás #2747 Dátum: 2011.06.08 szerda, 11:55:07 »

Ügyesen, nagypapisan, kigyorsítósan, sokat gurulósan, keveset fékezősen, sárgán-piroson átmenősen. Grin

Én így szoktam 80-90%ban haladni, azt mégse megy 13 alá városon belül.
Lehet, hogy az átömlős kipuff, a direktszürcsi, és a kiakasztott pillangószelepsor dob rá ennyit? A lambdák is lehet nem stimmelnek, de majd ki kell mérni, olvasni, hogy tuti legyen.
Naplózva

ex: 2.5 V6 ST200 conversion + other modifications
Volvo S60 R (2.5T, AWD, 300 HP)

misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2748 Dátum: 2011.06.08 szerda, 15:44:57 »

Na,ma egy kicsit szétnéztem az autó alatt is.Érdekes a kép.A kutyacsontok egész jók,szerintem cserélve lehetett mind a kettő.Valószínűleg az első teleszkópok is valamikor,mert nem a gyári van bent.A jobboldali lengőkaron cserélve volt a gömbfej,a baloldalin nem.Mi a fszt tudtak ezzel spórolni? A fékek még annál is rosszabbak mint gondoltam,főleg hátul.Ott nem is az a gond,hogy nem fog,hanem egyáltalán minden határon túl van koptatva.Az első még elmenne,de a lógó váltó elhúzta futóművet és össze-vissza van kopva a tárcsa.Ergo qka.
Cseréltem az olajat,hűtővizet.Utóbbit fogom ha hígult a zöld trutyi.Leengedtem az ablakmosóból a vizet.Szent meggyőződésem,hogy abban is hűtővíz volt.Talán télen olcsóbb volt az a befagyás helyett mint egy liter koncentrátum?Van egy rejtélyes kapcsoló a üa. kapcsolónál,a bal lábnál.Talán tudják mi lehet az...kipakoltam a hátulját,beázás nyomát nem találtam,de majd úgyis jobban szét lesz szedve.Bakot is összerakok egy működőképeset-3 darabból...ahogy kész a szívósor cserélem a tömítéseket,lehet egy szelepfedél tömítés cserét is megejtek.Úgyis kettő van belőle.
A lambdaszondák is cserélteknek tűnnek de majd megvizualizálom őket.
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2749 Dátum: 2011.06.08 szerda, 16:12:09 »

Na,ma egy kicsit szétnéztem az autó alatt is.Érdekes a kép.A kutyacsontok egész jók,szerintem cserélve lehetett mind a kettő.Valószínűleg az első teleszkópok is valamikor,mert nem a gyári van bent.A jobboldali lengőkaron cserélve volt a gömbfej,a baloldalin nem.Mi a fszt tudtak ezzel spórolni? A fékek még annál is rosszabbak mint gondoltam,főleg hátul.Ott nem is az a gond,hogy nem fog,hanem egyáltalán minden határon túl van koptatva.Az első még elmenne,de a lógó váltó elhúzta futóművet és össze-vissza van kopva a tárcsa.Ergo qka.
Cseréltem az olajat,hűtővizet.Utóbbit fogom ha hígult a zöld trutyi.Leengedtem az ablakmosóból a vizet.Szent meggyőződésem,hogy abban is hűtővíz volt.Talán télen olcsóbb volt az a befagyás helyett mint egy liter koncentrátum?Van egy rejtélyes kapcsoló a üa. kapcsolónál,a bal lábnál.Talán tudják mi lehet az...kipakoltam a hátulját,beázás nyomát nem találtam,de majd úgyis jobban szét lesz szedve.Bakot is összerakok egy működőképeset-3 darabból...ahogy kész a szívósor cserélem a tömítéseket,lehet egy szelepfedél tömítés cserét is megejtek.Úgyis kettő van belőle.
A lambdaszondák is cserélteknek tűnnek de majd megvizualizálom őket.

Hát a hátsó féked az tényleg goromba!

Az ablakmosóba nem hiszem, hogy fagyálló lenne, mert azt soha le nem törölné a lapát rendesen, amilyen nyúlós trutyi. Bár belőlük mindent kinézek, nem nagyon értették, mit hova.....
Naplózva
Oldalak: 1 ... 48 49 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 61 62 ... 142   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.083 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.