Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.12 vasárnap, 21:03:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 49 50 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 62 63 ... 142   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: V6 motor  (Megtekintve 2055319 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #2750 Dátum: 2011.06.08 szerda, 16:18:36 »

nincs valami utólagos riogató, vagy valami ilyen szharság a kocsiban? a kapcsoló talán ahhoz tartozik...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Dávid
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660



E-mail
« Új hozzászólás #2751 Dátum: 2011.06.08 szerda, 17:50:20 »

Na mostmár van egy gyári középdobom is eladó szép állapotban.

Bement a helyére egy sportközépdob, bár nagy különbség a kettő között nincs, 1 fokkal lett csak hangosabb az autó ezzel. De szerintem hagyom is ilyen hangerővel, mert azt nem lehet megoldani hogy alapjáraton is jellegzetesen szóljon, és magas fordulaton se legyen fél várost felzengető.


Itt hallható a kívánt alapjárat, és bár a felvételen nem tűnik magas fordulaton sem fülsértőnek, de ez valszeg csak a kamera mikrofonjának tudható be  ----> http://www.youtube.com/watch?v=5bNQm4YS5b4

Vagy netán drof neked ilyen volt az alapjáratod a felemás dobos megoldásnál?
Naplózva

ex: 2.5 V6 ST200 conversion + other modifications
Volvo S60 R (2.5T, AWD, 300 HP)

misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2752 Dátum: 2011.06.08 szerda, 18:53:40 »

Hát a hátsó féked az tényleg goromba!

Az ablakmosóba nem hiszem, hogy fagyálló lenne, mert azt soha le nem törölné a lapát rendesen, amilyen nyúlós trutyi. Bár belőlük mindent kinézek, nem nagyon értették, mit hova.....
na látod,pontosan ez volt...mert ahogy kispriccelt a szélvédőre,szét is kente,mintha olaj lett volna.Nem is használtam csak ma a csere után.Így már szépen leszedte a koszt.
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2753 Dátum: 2011.06.08 szerda, 19:01:32 »

nincs valami utólagos riogató, vagy valami ilyen szharság a kocsiban? a kapcsoló talán ahhoz tartozik...
tudtommal működő riasztó nincs benne.se távkapcs semmi nincs hozzá...
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2754 Dátum: 2011.06.08 szerda, 20:32:10 »

Na mostmár van egy gyári középdobom is eladó szép állapotban.

Bement a helyére egy sportközépdob, bár nagy különbség a kettő között nincs, 1 fokkal lett csak hangosabb az autó ezzel. De szerintem hagyom is ilyen hangerővel, mert azt nem lehet megoldani hogy alapjáraton is jellegzetesen szóljon, és magas fordulaton se legyen fél várost felzengető.


Itt hallható a kívánt alapjárat, és bár a felvételen nem tűnik magas fordulaton sem fülsértőnek, de ez valszeg csak a kamera mikrofonjának tudható be  ----> http://www.youtube.com/watch?v=5bNQm4YS5b4

Vagy netán drof neked ilyen volt az alapjáratod a felemás dobos megoldásnál?

Ilyen lett volna, elő sem mertem volna venni a garázsból.

Nekem csak ilyen szhar hang jutott.

http://www.youtube.com/watch?v=ggJJojDgbHI&feature=related
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2755 Dátum: 2011.06.08 szerda, 20:40:09 »

Ma voltunk V6 kombit venni Yokkónak. Nem vettünk, délelőtt elvitték.  szomoru1

De azért volt móka és kacagás bőven! Átmentünk máshová nézelődni és találtunk egy korrekt külsejű Mk2-es kombit. Körbejártuk, már jött is a madárfogó, hogy "utolsó szériás, nem dohányzó, friss futómű és fékcsere, Ghia, tetőablak, jujjdemegéri, bla-bla-bla......

Csak annyit kérdeztem, hogy V6-osban nincs véletlenül? Erre kiguvvadtak a szemei, hogy meeeennnnyyyyiiiii? 6 henger? Ki az a hülye, aki olyat keres? Ő már meg sem meri venni, mert eladhatatlan. Miért, mert sokat eszik (2.0 automata előtt álltunk éppen hehe), semmivel sem megy jobban, (mondom, 2.0 automata előtt álltunk éppen laugh laugh) és a V6-os Mondeo egyébként is szíjszaggatós!!!!!!!!!!!!!, amiatt nem viszik.

Mondok: szíjszaggatós??? Na az biztos nem.
Muki: miért?
Rasztajokkó (ritkán szól, de akkor nagyot): LÁNCOS. hehe

Ritkán jönnek hozzáértők, azért nem veszek V6-ot, mondta 4 perc múlva. Ebben maradtunk. eplus2 
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #2756 Dátum: 2011.06.08 szerda, 20:42:53 »

De azért volt móka és kacagás bőven! Átmentünk máshová nézelődni és találtunk egy korrekt külsejű Mk2-es kombit. Körbejártuk, már jött is a madárfogó, hogy "utolsó szériás, nem dohányzó, friss futómű és fékcsere, Ghia, tetőablak, jujjdemegéri, bla-bla-bla......
900-ért megmarad egy darabig  nyes

Ritkán jönnek hozzáértők, azért nem veszek V6-ot, mondta 4 perc múlva. Ebben maradtunk. eplus2  
azt is mondta, hogy évente két hülye van, aki ért hozzá és ezért venne v6-ot
mondom, akkor idénre ez letudva  eplus2
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #2757 Dátum: 2011.06.08 szerda, 20:45:23 »

misiPisti

meg kellene nézetni azt a motort meg váltót, hogy milyen állapotban van, mert lehet, hogy tudnék rá vevőt, de ha sokat kell költeni rá, akkor nem kell
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2758 Dátum: 2011.06.08 szerda, 21:07:20 »

misiPisti

meg kellene nézetni azt a motort meg váltót, hogy milyen állapotban van, mert lehet, hogy tudnék rá vevőt, de ha sokat kell költeni rá, akkor nem kell
Kb. 3 hét múlva lesz szétbontva,biztosat akkor tudok.De a vízpumpa feszítője letört a konzolról abból új kell.A vízpumpa szintén a konzollal együtt szakadt,ha maga a konzol kiszakadt a motorból (ezt így nem tudom,mert útban vannak a csövek) akkor annyi,mert az magára a blokkra van csavarozva.A váltó lehet,hogy jó de ezt is csak akkor.Másrészt meg leszedtem a szívósorokat bár a jelenlegit tudom adni.A generátorszíj feszítője szintén saját felhasználásra kell,a komplett kuplunggal együtt (feltéve,hogy jó,de nem láttam,hogy a váltó kiszakadt volna a blokkból)  A motorvezérlő kell,mert a zárak át lesznek rakva a kulcsok miatt.
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2759 Dátum: 2011.06.08 szerda, 21:35:01 »

900-ért megmarad egy darabig  nyes
azt is mondta, hogy évente két hülye van, aki ért hozzá és ezért venne v6-ot
mondom, akkor idénre ez letudva  eplus2

Azt úgy mondta, hogy évente 2.....öööö izé....

Én folytattam, hogy tudom, évente 2 hülye jön...... taps
« Utoljára szerkesztve: 2011.06.08 szerda, 21:36:46 írta drof » Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2760 Dátum: 2011.06.08 szerda, 21:46:12 »

Ezt nézted?

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2.5_v6_ghia-4810121
Naplózva
legyozo
Vendég
« Új hozzászólás #2761 Dátum: 2011.06.08 szerda, 21:49:01 »

Na,ma egy kicsit szétnéztem az autó alatt is.Érdekes a kép.A kutyacsontok egész jók,szerintem cserélve lehetett mind a kettő.Valószínűleg az első teleszkópok is valamikor,mert nem a gyári van bent.A jobboldali lengőkaron cserélve volt a gömbfej,a baloldalin nem.Mi a fszt tudtak ezzel spórolni? A fékek még annál is rosszabbak mint gondoltam,főleg hátul.Ott nem is az a gond,hogy nem fog,hanem egyáltalán minden határon túl van koptatva.Az első még elmenne,de a lógó váltó elhúzta futóművet és össze-vissza van kopva a tárcsa.Ergo qka.
Cseréltem az olajat,hűtővizet.Utóbbit fogom ha hígult a zöld trutyi.Leengedtem az ablakmosóból a vizet.Szent meggyőződésem,hogy abban is hűtővíz volt.Talán télen olcsóbb volt az a befagyás helyett mint egy liter koncentrátum?Van egy rejtélyes kapcsoló a üa. kapcsolónál,a bal lábnál.Talán tudják mi lehet az...kipakoltam a hátulját,beázás nyomát nem találtam,de majd úgyis jobban szét lesz szedve.Bakot is összerakok egy működőképeset-3 darabból...ahogy kész a szívósor cserélem a tömítéseket,lehet egy szelepfedél tömítés cserét is megejtek.Úgyis kettő van belőle.
A lambdaszondák is cserélteknek tűnnek de majd megvizualizálom őket.
Az fagyálló édes, az ablakmosó inkább alkoholos. Tapasztalt csövesként tudom ....  vigyor3.
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #2762 Dátum: 2011.06.08 szerda, 21:49:59 »

igen, ezt
csak azért ódzkodom, mert mondtátok, hogy nyűgösebb, mint az mk2-es

bár végülis astor is el van vele Cheesy
« Utoljára szerkesztve: 2011.06.08 szerda, 21:52:23 írta yooccoo » Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2763 Dátum: 2011.06.08 szerda, 21:52:40 »

igen, ezt
csak azért ódzkodom, mert mondtátok, hogy nyűgösebb, mint az mk2-es

De csak azért, mert öregebb. Más, vagy eltérő típushibája nincsen.

De akkor inkább ez, ez megkíméltebb és jobban felszerelt. Csereváltó meg lassan lesz egy kibontva valahonnan.....

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_2.5_v6_ghia-4834620
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #2764 Dátum: 2011.06.08 szerda, 21:56:59 »

De csak azért, mert öregebb. Más, vagy eltérő típushibája nincsen.

De akkor inkább ez, ez megkíméltebb és jobban felszerelt. Csereváltó meg lassan lesz egy kibontva valahonnan.....

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_2.5_v6_ghia-4834620
ótomatát nem nagyon akarnék
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2765 Dátum: 2011.06.08 szerda, 21:58:04 »

ótomatát nem nagyon akarnék

Én sem akartam az I-esen, aztán egy csereváltó hamar megoldotta a gondot. hehe
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #2766 Dátum: 2011.06.08 szerda, 21:59:32 »

Én sem akartam az I-esen, aztán egy csereváltó hamar megoldotta a gondot. hehe
*** színe van Smiley

hát ez meg fehér, tetőablaka is van
http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2.5_v6_ghia_automata-4611519
« Utoljára szerkesztve: 2011.06.08 szerda, 22:03:24 írta yooccoo » Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #2767 Dátum: 2011.06.08 szerda, 22:39:36 »

*** színe van Smiley

szerintem nem.
nekem az eszkortom volt ilyen színű és brutál jól néz ki fóliával. a képek nem jók...lehet érdemes volna megnézned...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Dávid
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660



E-mail
« Új hozzászólás #2768 Dátum: 2011.06.08 szerda, 23:09:15 »

Ilyen lett volna, elő sem mertem volna venni a garázsból.

Nekem csak ilyen szhar hang jutott.

http://www.youtube.com/watch?v=ggJJojDgbHI&feature=related

Jaaah, hát ezt nem is hallom, nincs is hangja  eplus2
Naplózva

ex: 2.5 V6 ST200 conversion + other modifications
Volvo S60 R (2.5T, AWD, 300 HP)

yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #2769 Dátum: 2011.06.08 szerda, 23:12:19 »

Na mostmár van egy gyári középdobom is eladó szép állapotban.

Bement a helyére egy sportközépdob, bár nagy különbség a kettő között nincs, 1 fokkal lett csak hangosabb az autó ezzel. De szerintem hagyom is ilyen hangerővel, mert azt nem lehet megoldani hogy alapjáraton is jellegzetesen szóljon, és magas fordulaton se legyen fél várost felzengető.


Itt hallható a kívánt alapjárat, és bár a felvételen nem tűnik magas fordulaton sem fülsértőnek, de ez valszeg csak a kamera mikrofonjának tudható be  ----> http://www.youtube.com/watch?v=5bNQm4YS5b4

Vagy netán drof neked ilyen volt az alapjáratod a felemás dobos megoldásnál?
most kapcsoltam be a fülest
hát ez egy gedvadék ...
így elrontani azt a gyönyörű búgást ...
Naplózva
Dávid
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660



E-mail
« Új hozzászólás #2770 Dátum: 2011.06.09 csütörtök, 00:11:19 »

most kapcsoltam be a fülest
hát ez egy gedvadék ...
így elrontani azt a gyönyörű búgást ...

Tud ez gyönyörűen szólni hangos kipuffal is Tongue Ízlés és stílus kérdése ezis, mint minden autókkal kacsolatos dolog. Nálam pl kézenfekvő, hogy szeretem ha ütős, mint ahogy azis kézenfekvő, hogy a jövőbeli autóim mind vérbeli japó sportkocsik lesznek minimum stage2-3 szinten, tehát nemcsoda, ha már ennek is megadom amit meg lehet még éppen a kategóriájához illeszkedve kívül belül (sportosan elegáns). Most már az elkövetkező 2 hétben teljesen elkészül, kívül-belül be lesz fejezve.
« Utoljára szerkesztve: 2011.06.09 csütörtök, 00:22:29 írta Rocco » Naplózva

ex: 2.5 V6 ST200 conversion + other modifications
Volvo S60 R (2.5T, AWD, 300 HP)

misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2771 Dátum: 2011.06.09 csütörtök, 07:12:39 »

Az fagyálló édes, az ablakmosó inkább alkoholos. Tapasztalt csövesként tudom ....  vigyor3.
Ez egyik se volt.Jó szokásomhoz híven megszívtam a leeresztéshez aztán már kimosni se bírtam a számból.Vagy valami spéci mosó volt (bár ahogy írtad az alkoholos) vagy tényleg hűtővíz...(szerintem utóbbi,a glyykolt fel lehet ismerni) és ahogy ráfolyt a kipufra nem színtelenül párolgott hanem fehéres füsttel.
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2772 Dátum: 2011.06.09 csütörtök, 07:53:44 »

Tud ez gyönyörűen szólni hangos kipuffal is

Nem tud. Ahogy semelyik autó sem tud ordító kipuffal szépen szólni. Angry
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2773 Dátum: 2011.06.09 csütörtök, 13:01:02 »

Nem tud. Ahogy semelyik autó sem tud ordító kipuffal szépen szólni. Angry
No,beraktam a régi bakot,úgyhogy legalább már ez nem kopog.MEgnéztem a műanyagot Neked,de nincs szerencséd.A felső részen levő nyíl alakú pöckökből van eltörve az egyik.Úgyhogy ragasztani sem tudom max meg lehet játszani azt,hogy folyatok rá a ragacsból utána meg tűreszelővel profilra lehet reszelni.
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2774 Dátum: 2011.06.09 csütörtök, 13:34:34 »

No,beraktam a régi bakot,úgyhogy legalább már ez nem kopog.MEgnéztem a műanyagot Neked,de nincs szerencséd.A felső részen levő nyíl alakú pöckökből van eltörve az egyik.Úgyhogy ragasztani sem tudom max meg lehet játszani azt,hogy folyatok rá a ragacsból utána meg tűreszelővel profilra lehet reszelni.

Ilyen törött pöckű van nekem is. Rasztayokkó intézte, jó lett! hehe
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #2775 Dátum: 2011.06.09 csütörtök, 13:37:15 »

Ilyen törött pöckű van nekem is. Rasztayokkó intézte, jó lett! hehe
kicsi pénz, kicsi foci  taps hehe
Naplózva
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #2776 Dátum: 2011.06.09 csütörtök, 13:47:09 »

Ez egyik se volt.Jó szokásomhoz híven megszívtam a leeresztéshez aztán már kimosni se bírtam a számból.Vagy valami spéci mosó volt (bár ahogy írtad az alkoholos) vagy tényleg hűtővíz...(szerintem utóbbi,a glyykolt fel lehet ismerni) és ahogy ráfolyt a kipufra nem színtelenül párolgott hanem fehéres füsttel.
akkor az bizony fagyálló volt.

mi fa-szenen játszottuk el enyhén illumiált állapotban nyes
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2777 Dátum: 2011.06.09 csütörtök, 13:48:44 »

Ilyen törött pöckű van nekem is. Rasztayokkó intézte, jó lett! hehe
rendicsek.Majd intézem a többit is.Te,tényleg az ezüst váltókar kell?Mert ha nem kidobom.
« Utoljára szerkesztve: 2011.06.09 csütörtök, 13:50:48 írta misi107 » Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2778 Dátum: 2011.06.09 csütörtök, 14:12:12 »

rendicsek.Majd intézem a többit is.Te,tényleg az ezüst váltókar kell?Mert ha nem kidobom.

Azért ki ne dobjad mán'! Tedd a többihez, tarcsiba jó lesz az nékem.
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2779 Dátum: 2011.06.09 csütörtök, 14:13:34 »

Azért ki ne dobjad mán'! Tedd a többihez, tarcsiba jó lesz az nékem.
ne,újabb konc...figyelj csak,nem lenne egyszerűbb ha eljönnél és elvinnéd azt amit kidobnék?Mert tuti,hogy amit kidobok kb. két nap múlva kellene...
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2780 Dátum: 2011.06.09 csütörtök, 18:11:39 »

Na,ma megvolt egy komplett 100 km-es fogyasztás.10.3-ra jött ki,ez gyakorlatilag már csak város.Lecseréltem a vízpumpa feszítőt,szíjat,ahogy hozzám kerül a motor szedem le a generátor szíjfeszítőt és cserélem a szíjat,szervót.Még hátul kellenek szilentek mert zörög,bár még nem vészes.
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2781 Dátum: 2011.06.09 csütörtök, 18:45:26 »

ne,újabb konc...figyelj csak,nem lenne egyszerűbb ha eljönnél és elvinnéd azt amit kidobnék?Mert tuti,hogy amit kidobok kb. két nap múlva kellene...

Jól hangzik!
Naplózva
Dávid
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660



E-mail
« Új hozzászólás #2782 Dátum: 2011.06.09 csütörtök, 18:56:32 »

Nem tud. Ahogy semelyik autó sem tud ordító kipuffal szépen szólni. Angry

Dehogyisnem. Élő példa: http://www.youtube.com/watch?v=fxtqD7fhIaA
Vagy pl ez: http://www.youtube.com/watch?v=VugZaT_ES-M
Naplózva

ex: 2.5 V6 ST200 conversion + other modifications
Volvo S60 R (2.5T, AWD, 300 HP)

misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2783 Dátum: 2011.06.09 csütörtök, 19:11:34 »

Jól hangzik!
Akkor maradjunk annyiban,hogy amikor szét lesz szedve az autó,én behordom a garázsba az összes cuccot,ami nem marad a szerelőnél.Ha épp ráérsz és én is itthon vagyok,akkor gyere el és szabad a rablás.Illetve a koncon való khm...osztozkodás...Nekem belül kell még a könyöklő (ha jó) a többit leírtam.A cd-s cuccot eladtam,a riasztó ha nem késő szintén eladva vagy beszerelésre kerül,ha mégse kellene.Vagy majd a gyárit berakom,majd kiderül.A többi megegyezős egyezség kérdése mi mennyi...
Naplózva
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #2784 Dátum: 2011.06.09 csütörtök, 19:42:33 »

az első az igen bejön szép hangja van taps  mekkora motor társul hozzá?
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #2785 Dátum: 2011.06.09 csütörtök, 19:50:15 »

Na,ma megvolt egy komplett 100 km-es fogyasztás.10.3-ra jött ki,ez gyakorlatilag már csak város.Lecseréltem a vízpumpa feszítőt,szíjat,ahogy hozzám kerül a motor szedem le a generátor szíjfeszítőt és cserélem a szíjat,szervót.Még hátul kellenek szilentek mert zörög,bár még nem vészes.
milyen vízpumpát illetve feszítőt,szíjat raktál be? (márkára gondolok)
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
Dávid
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660



E-mail
« Új hozzászólás #2786 Dátum: 2011.06.09 csütörtök, 20:00:06 »

az első az igen bejön szép hangja van taps  mekkora motor társul hozzá?


3500ccm  beka3 Álatlában a legtöbb V6 motor hasonlóan szól egy jó kipuffal, de speciel ennél a Duratec-nél még sosem hallottam iylesmit, de több mint valószínű, hogy a gyári leömlők miatt, ugynis nincs hely lecserélni hosszúcsöves sportleömlőkre.
Naplózva

ex: 2.5 V6 ST200 conversion + other modifications
Volvo S60 R (2.5T, AWD, 300 HP)

Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #2787 Dátum: 2011.06.09 csütörtök, 20:01:26 »


3500ccm  beka3 Álatlában a legtöbb V6 motor hasonlóan szól egy jó kipuffal, de speciel ennél a Duratec-nél még sosem hallottam iylesmit, de több mint valószínű, hogy a gyári leömlők miatt, ugynis nincs hely lecserélni hosszúcsöves sportleömlőkre.
Wink
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
peppyke
Vendég
« Új hozzászólás #2788 Dátum: 2011.06.09 csütörtök, 21:45:56 »

Sziasztok!

Üdvözlök mindenkit! Most tette szert egy V6-ra. Automata ügyben aki tud segiteni az irjon legyenszives! Köszönöm!
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #2789 Dátum: 2011.06.09 csütörtök, 22:43:25 »

Sziasztok!

Üdvözlök mindenkit! Most tette szert egy V6-ra. Automata ügyben aki tud segiteni az irjon legyenszives! Köszönöm!
üdv itt köztünk.
ha sokáig kínlódsz az automatával, előbb-utóbb váltó csere lesz a vége. abban meg van itt tapasztalt versenyző hehe
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2790 Dátum: 2011.06.09 csütörtök, 22:47:18 »

üdv itt köztünk.
ha sokáig kínlódsz az automatával, előbb-utóbb váltó csere lesz a vége. abban meg van itt tapasztalt versenyző hehe

Ki? Engem is érdekelne a téma. Megadod a számát? vigyor3
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #2791 Dátum: 2011.06.09 csütörtök, 22:53:51 »

Ki? Engem is érdekelne a téma. Megadod a számát? vigyor3
nem. jogászoknak nem kiadható beka3 eplus2
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2792 Dátum: 2011.06.09 csütörtök, 22:59:50 »

 duhos2
nem. jogászoknak nem kiadható beka3 eplus2
duhos2
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #2793 Dátum: 2011.06.09 csütörtök, 23:06:18 »

 action
duhos2 duhos2
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2794 Dátum: 2011.06.10 péntek, 07:46:20 »

Sziasztok!

Üdvözlök mindenkit! Most tette szert egy V6-ra. Automata ügyben aki tud segiteni az irjon legyenszives! Köszönöm!
Sajnos a nyűglődése miatt nem akartam automatát csak átépítésre.Elég olcsón lett volna alany,de aztán beesett ez.Ha esetleg meggondolod magad,szerintem össze tudunk itt dobni neked egy szettet hozzá...talán a kuplung kivételével.
Naplózva
peppyke
Vendég
« Új hozzászólás #2795 Dátum: 2011.06.10 péntek, 07:50:06 »

Sajnos a nyűglődése miatt nem akartam automatát csak átépítésre.Elég olcsón lett volna alany,de aztán beesett ez.Ha esetleg meggondolod magad,szerintem össze tudunk itt dobni neked egy szettet hozzá...talán a kuplung kivételével.

Hál isten egyenlöre semmi különösebb gondot nem veszek észre rajta,mondjuk nem is tudom mit kell figyelni Cheesy A lényeg hogy a váltokar alatt lévő kicsi szines gombocska valami overdrive gomd,nem tom mire jó,viszont elöfordul olyan hogy a müszerfal visszajelzön villog a O/D Off napokig viszont vagy hogy napokig nem Cheesy amikor villog akkor elég keményen rángat a váltó!
Egy kézi váltós átalaiktás mennyi pénzböl jönne ki?
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2796 Dátum: 2011.06.10 péntek, 08:18:54 »

Hál isten egyenlöre semmi különösebb gondot nem veszek észre rajta,mondjuk nem is tudom mit kell figyelni Cheesy A lényeg hogy a váltokar alatt lévő kicsi szines gombocska valami overdrive gomd,nem tom mire jó,viszont elöfordul olyan hogy a müszerfal visszajelzön villog a O/D Off napokig viszont vagy hogy napokig nem Cheesy amikor villog akkor elég keményen rángat a váltó!
Egy kézi váltós átalaiktás mennyi pénzböl jönne ki?
hát,a váltó kb 20-30e között.Kell a pedálsor,bowden,középkonzol az utastérben.A motortérben a motorvezérlő bár azt nem mindenki cserélte.Lendkerék,kuplung,féltengelyek,váltóbakok,főfékhenger.A hűtőt igazából nem tudom,szerintem maradhat bent az eredeti,csak a váltóolaj hűtőt kell kikötni vagy kiszedni.Kuplungból ha találsz jó állapotú bontottat,akkor nem kell új (az új szett nem drága de a kinyomócsapágy alsóhangon 50-60e ft...egy 120e-t futott autóé még teljesen használható,nekem is volt ilyen,semmi gond nem volt vele)  200e?
Naplózva
peppyke
Vendég
« Új hozzászólás #2797 Dátum: 2011.06.10 péntek, 08:23:36 »

hát,a váltó kb 20-30e között.Kell a pedálsor,bowden,középkonzol az utastérben.A motortérben a motorvezérlő bár azt nem mindenki cserélte.Lendkerék,kuplung,féltengelyek,váltóbakok,főfékhenger.A hűtőt igazából nem tudom,szerintem maradhat bent az eredeti,csak a váltóolaj hűtőt kell kikötni vagy kiszedni.Kuplungból ha találsz jó állapotú bontottat,akkor nem kell új (az új szett nem drága de a kinyomócsapágy alsóhangon 50-60e ft...egy 120e-t futott autóé még teljesen használható,nekem is volt ilyen,semmi gond nem volt vele)  200e?

Szal majdnem a fél autó csere  rinya Egyébként nem vészes az ára.. De remélem nem lesz gondom az automatával amig a többi dologgal nem végzek Smiley
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2798 Dátum: 2011.06.10 péntek, 08:29:55 »

Szal majdnem a fél autó csere  rinya Egyébként nem vészes az ára.. De remélem nem lesz gondom az automatával amig a többi dologgal nem végzek Smiley
Egyvalamit már érdemes megejtened.Mégpedig a váltóban az olajcserét.Nemigen szokott vele senki törődni,pedig nagy mértékben meghosszabbítja az élettartamát.Nekem ez jött ki a szűrőházból kb. fél kiló homok kíséretében:

Naplózva
peppyke
Vendég
« Új hozzászólás #2799 Dátum: 2011.06.10 péntek, 09:13:12 »

Egyvalamit már érdemes megejtened.Mégpedig a váltóban az olajcserét.Nemigen szokott vele senki törődni,pedig nagy mértékben meghosszabbítja az élettartamát.Nekem ez jött ki a szűrőházból kb. fél kiló homok kíséretében:
http://kepfeltoltes.hu/110610/DSC09297_r_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Jövöhéten viszem motor-váltó olaj cserére pollen és levegöszürö cserére! Meg a vezérmüszijat is megnézetem,de azt ha kell csak jövö honapba  smile
Naplózva
Oldalak: 1 ... 49 50 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 62 63 ... 142   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.065 másodperc alatt készült el 26 lekéréssel.