Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.12 vasárnap, 23:00:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 58 59 60 61 62 63 64 [65] 66 67 68 69 70 71 72 ... 142   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: V6 motor  (Megtekintve 2055353 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #3200 Dátum: 2011.07.06 szerda, 12:25:38 »

Nem mindenki szórja ám a pénzt a hengerfejezésre, van aki ért is hozzá......... hehe

http://mondeo.hu/index.php?topic=1459.msg564309#msg564309
 eplus2 eplus2 eplus2
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
drof
Vendég
« Új hozzászólás #3201 Dátum: 2011.07.06 szerda, 12:26:39 »


Azt egy szóval se mondta senki, hogy mi lennénk azok, akik értenek hozzá!

 eplus2 Grin
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #3202 Dátum: 2011.07.06 szerda, 12:28:13 »

Ez már csak nézőpont kérdése. Én a kisebb köbcis, nagy hatásofú turbósított japán járműmotorokat részesítem előnyben az 5000köbcentis V8akkal szemben. Más feeling a kettő. Nekem szimpibbek és feelingesebbek a japánok, mint az amcsi és európai presztízsmániák.
hát nem tudom...
nekem a fúnyíróhangon pörgő kamikaze gépek nem sok szempontból jönnek be.
a bluggyogós v8 az faxa.
persze ez csak az én véleményem...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #3203 Dátum: 2011.07.06 szerda, 12:28:48 »

Azt egy szóval se mondta senki, hogy mi lennénk azok, akik értenek hozzá!

 eplus2 Grin
ó bocsánat...
akkor valamit félreértettem hehe
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
drof
Vendég
« Új hozzászólás #3204 Dátum: 2011.07.06 szerda, 12:37:18 »

ó bocsánat...
akkor valamit félreértettem hehe

Nem kicsit. Ha értenénk hozzá amennyire szeretnénk, akkor nem írogatnánk ide.

Annyi a különbség, hogy a szakszervízek szakértelmével (0, azaz nulla) dolgozunk mi is, csak mi sokkal olcsóbban és válogatott minőségű alapanyagokkal. Amikor elakadunk, akkor pedig nema flexet és a kalapácsot, hanem a hájnesz maualt vesszük elő.  pias

Amikor pedig elbaxunk valamit ( eplus2), akkor ingyen van a javítása. Grin
Naplózva
Dávid
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660



E-mail
« Új hozzászólás #3205 Dátum: 2011.07.06 szerda, 12:39:48 »

Elég rosszak az emlékezőképességeid. 1.5 évig jártam úgy, amiből 1 évig tudtam, hogy mi a helyzet, a maradék 0.5 évben meg az alkatrészeket vásároltam össze. Nagy különbség, hogy nem féltem bevallani, hogy gáz van és megkérdeztem az elején azokat, akik értenek hozzá (nem, nem az ittenieket, mert itt nem sok okosat mondtak, hanem a Talkford-osokat).

Nézd, engem csak az bhasz fel a te autóddal kapcsolatban, hogy abból a pénzből, amit szerelőknél hagytál javítás és tuning címen, én már gyári állapotú ST200-assal járnék, 0 kilóméretesre kicserélt alkatrészekkel. És nem gondolnám, hogy 1Millát ér az autóm, mert jobb esetben ér most 600e-t a tiéd.

Rossz nézni, hogy mennyi pénzt ráköltesz és a javulás aránya nem áll összhangban a pénz mennyiségével. Csak ez bánt engemet. integet2

Az téged ne bántosn, mert azért olyan egetverő összeget nem hagytam én szerelőknél. Talán a hengerfejezés volt amivel megszivattak, de ottis inkább a másik műhely, sem mint a haverék. Leginkább az alkatrész árak voltak magasak, mert nem ebay-ről vásároltam. Más nagyösszegű szerelést nemigazán tudnék kiemelni, előtte talán még a hátsó futóművel volt szerelőnél, amivel most ugye valami nemstimmel, de ennyi. Kb ennyivel vagy teis előnyösebb helyzetben árban, ha mindent összeadsz. Ezt leszámítva semmi baja már az autónak. Kívül-belül szép is lett. Nagyjából elkészült.
Tuningra nem kölöttem én el olyan sok pénzt. Kipufogót olcsón módosítottam, az optikázást is sokkal olcsóbban oldottam meg mint ahogy ránézésre gondolná valaki.

Sajnos tudom, hogy 600-ért menne el, írtam is anno amikor az 1millás hírdetésről beszéltem, hogy nem akarom én annyira eladni, inkább csak árulgatom próbaképpen, de aztán azóta sem hírdettem meg.
Naplózva

ex: 2.5 V6 ST200 conversion + other modifications
Volvo S60 R (2.5T, AWD, 300 HP)

astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #3206 Dátum: 2011.07.06 szerda, 12:39:49 »

Nem kicsit. Ha értenénk hozzá amennyire szeretnénk, akkor nem írogatnánk ide.

Annyi a különbség, hogy a szakszervízek szakértelmével (0, azaz nulla) dolgozunk mi is, csak mi sokkal olcsóbban és válogatott minőségű alapanyagokkal. Amikor elakadunk, akkor pedig nema flexet és a kalapácsot, hanem a hájnesz maualt vesszük elő.  pias

Amikor pedig elbaxunk valamit ( eplus2), akkor ingyen van a javítása. Grin
ha értenénk hozzá, akkor elég jól keresnénk vele szerintem...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #3207 Dátum: 2011.07.06 szerda, 12:39:52 »

Nem kicsit. Ha értenénk hozzá amennyire szeretnénk, akkor nem írogatnánk ide.

Annyi a különbség, hogy a szakszervízek szakértelmével (0, azaz nulla) dolgozunk mi is, csak mi sokkal olcsóbban és válogatott minőségű alapanyagokkal. Amikor elakadunk, akkor pedig nema flexet és a kalapácsot, hanem a hájnesz maualt vesszük elő.  pias

Amikor pedig elbaxunk valamit ( eplus2), akkor ingyen van a javítása. Grin
meg a lángszórót  eplus2
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #3208 Dátum: 2011.07.06 szerda, 12:41:35 »

Az téged ne bántosn, mert azért olyan egetverő összeget nem hagytam én szerelőknél. Talán a hengerfejezés volt amivel megszivattak, de ottis inkább a másik műhely, sem mint a haverék. Leginkább az alkatrész árak voltak magasak, mert nem ebay-ről vásároltam. Más nagyösszegű szerelést nemigazán tudnék kiemelni, előtte talán még a hátsó futóművel volt szerelőnél, amivel most ugye valami nemstimmel, de ennyi. Kb ennyivel vagy teis előnyösebb helyzetben árban, ha mindent összeadsz. Ezt leszámítva semmi baja már az autónak. Kívül-belül szép is lett. Nagyjából elkészült.
Tuningra nem kölöttem én el olyan sok pénzt. Kipufogót olcsón módosítottam, az optikázást is sokkal olcsóbban oldottam meg mint ahogy ránézésre gondolná valaki.

Sajnos tudom, hogy 600-ért menne el, írtam is anno amikor az 1millás hírdetésről beszéltem, hogy nem akarom én annyira eladni, inkább csak árulgatom próbaképpen, de aztán azóta sem hírdettem meg.

És a tuning lökhárítós-fényezős-fléming kipufogós fiaskó, az ingyen volt? eplus2
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #3209 Dátum: 2011.07.06 szerda, 12:42:58 »

ha értenénk hozzá, akkor elég jól keresnénk vele szerintem...

És még igény is lenne, a hétvégén megkeresett a minitalis srác is, hogy tudok-e segíteni, de őszintén szólva másnak nem szívesen szerelek, elég a  sajátom is.  beka3
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #3210 Dátum: 2011.07.06 szerda, 12:43:46 »

meg a lángszórót  eplus2

Azt te vetted elő és te nyomtad a kezembe! Én ott se vótam, csak a képemet montíroztad oda! Grin
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #3211 Dátum: 2011.07.06 szerda, 12:44:21 »

És még igény is lenne, a hétvégén megkeresett a minitalis srác is, hogy tudok-e segíteni, de őszintén szólva másnak nem szívesen szerelek, elég a  sajátom is.  beka3
nem sokkal jobb más kárán tanulni?  hehe
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #3212 Dátum: 2011.07.06 szerda, 12:44:42 »

Azt te vetted elő és te nyomtad a kezembe! Én ott se vótam, csak a képemet montíroztad oda! Grin
jah, pont úgy néztél ki hétfőn hajnalban  szomoru1 eplus2
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #3213 Dátum: 2011.07.06 szerda, 12:45:26 »

nem sokkal jobb más kárán tanulni?  hehe


De ez így már nem buli. Megszopókázok mindent a saját autómon, aztán a megszerzett tapasztalatommal másét csináljam meg jóra? Lófaxt, vagy csak nagyon sok pízért. vigyor3
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #3214 Dátum: 2011.07.06 szerda, 12:47:07 »

jah, pont úgy néztél ki hétfőn hajnalban  szomoru1 eplus2
Azért néztem úgy ki, mert valami állat 1 méteresre szakított vontatókötélen 70-nel cibált hazafelé, aztán meg satufék/előzés kombóval szórakoztatott 19 óra szerelés után. gun Grin
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #3215 Dátum: 2011.07.06 szerda, 13:05:09 »

Azért néztem úgy ki, mert valami állat 1 méteresre szakított vontatókötélen 70-nel cibált hazafelé, aztán meg satufék/előzés kombóval szórakoztatott 19 óra szerelés után. gun Grin
volt az a kötél 1,45 is  Wink eplus2

De ez így már nem buli. Meg***ókázok mindent a saját autómon, aztán a megszerzett tapasztalatommal másét csináljam meg jóra? Lófaxt, vagy csak nagyon sok pízért. vigyor3
olyat kéne szerelni, amit a tieden még nem csináltunk  vigyor3
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #3216 Dátum: 2011.07.06 szerda, 13:12:07 »

olyat kéne szerelni, amit a tieden még nem csináltunk  vigyor3
van olyan? wow1
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #3217 Dátum: 2011.07.06 szerda, 13:16:26 »

van olyan? wow1
hengerfejtömítést még nem cseréltünk, csak akartunk  nyes
Naplózva
Dávid
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660



E-mail
« Új hozzászólás #3218 Dátum: 2011.07.06 szerda, 13:45:26 »

És a tuning lökhárítós-fényezős-fléming kipufogós fiaskó, az ingyen volt? eplus2

Igen, mert mint említettem a műhelybiztosításuk fizeti az újrafényezést Tongue
Naplózva

ex: 2.5 V6 ST200 conversion + other modifications
Volvo S60 R (2.5T, AWD, 300 HP)

drof
Vendég
« Új hozzászólás #3219 Dátum: 2011.07.06 szerda, 15:28:58 »

hengerfejtömítést még nem cseréltünk, csak akartunk  nyes

De fogunk! nyes
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #3220 Dátum: 2011.07.06 szerda, 15:35:16 »

De fogunk! nyes
gyakoroljatok csak...
bár elvileg nekem nem lesz a nagy tapasztalatototkra szükségem, mert már nem a gyári hf tömítés van bennt.
a napokban került a kezembe a 2005-ös matorjavítás munkalapja. 70 000 jmft volt a tömítés...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #3221 Dátum: 2011.07.07 csütörtök, 19:15:08 »

Végre kiszedtem az egész riasztós szart (kivéve vezetőajtó) Az eszem megáll azon a sok agyament faszságon,amit műveltek ezzel a szegény autóval.
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #3222 Dátum: 2011.07.07 csütörtök, 20:40:28 »

Végre kiszedtem az egész riasztós ***t (kivéve vezetőajtó) Az eszem megáll azon a sok agyament ***ságon,amit műveltek ezzel a szegény autóval.

Kellett neked az a kotvány szhar! Elvakított az ST szett meg a tetőablak és észre se vetted, hogy mekkora fhospisztolyt vettél. eplus2

Csak viccelek. Épp ideje volt kiszedni belőle azt a sok vackot. integet2

Nem küldtél pü-t......
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #3223 Dátum: 2011.07.07 csütörtök, 21:37:48 »

Kellett neked az a kotvány szhar! Elvakított az ST szett meg a tetőablak és észre se vetted, hogy mekkora fhospisztolyt vettél. eplus2

Csak viccelek. Épp ideje volt kiszedni belőle azt a sok vackot. integet2

Nem küldtél pü-t......
hopsz...elfelejtettem.De közben rájöttem,hogy miért nem zárnak a hátsó ajtók.Ugye,a riasztó vezetékezése kb. 6-8 helyen volt átvágva.És a vezetőajtóról kapta a delejt,hogy záródjon.És azt is át- vagy elvágták...meg a biztosíték táblán is át van vágva...na kapja be a segglyukam az,aki csinálta...
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #3224 Dátum: 2011.07.07 csütörtök, 21:53:28 »

Kellett neked az a kotvány szhar! Elvakított az ST szett meg a tetőablak és észre se vetted, hogy mekkora fhospisztolyt vettél. eplus2

Csak viccelek. Épp ideje volt kiszedni belőle azt a sok vackot. integet2

Nem küldtél pü-t......
Küldtem!És ne sértegesd!Ne felejtsd el,hogy a legelső kiépült alkatrész hozzád került át!Nem jó érzés számodra az elsőnek lenni???
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #3225 Dátum: 2011.07.07 csütörtök, 22:08:14 »

Küldtem!És ne sértegesd!Ne felejtsd el,hogy a legelső kiépült alkatrész hozzád került át!Nem jó érzés számodra az elsőnek lenni???

De, csak kicsit bánom, hogy nem a ST szettet szedtem le róla. taps
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #3226 Dátum: 2011.07.07 csütörtök, 22:15:06 »

De, csak kicsit bánom, hogy nem a ST szettet szedtem le róla. taps
hehe,akkor most te néznél szembe a ködlámpa problémával.Bízom fusimban...
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #3227 Dátum: 2011.07.07 csütörtök, 22:15:38 »

De, csak kicsit bánom, hogy nem a ST szettet szedtem le róla. taps
maradj má csöndbe, így hogy szedem le hétvégén?  falbav eplus2
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #3228 Dátum: 2011.07.07 csütörtök, 22:19:15 »

És egyébként is,marhára élvezem.Teljesen más a karaktere.Rozsda ide-oda,lexarom.Számomra egyszerűen hihetetlen,hogy így is lehet autózni.Igaz,a kuplungcserét kénytelen voltam lemondani,mert nem haladok a bontással.Talán yooccoo-t megkérem,hogy vasárnap ebéd után ugorjon már át és kapjuk szét.Igaz,előtte emelni is kell,de egy csomó vasat leszedtem már róla (kell valakinek egy kormánymű?garanciát nem vállalok és az egyik csövet szimplán leflexeltem...de csonk van rajta,le lehet csavarozni),így egyedül is emelgetem,de kell valaki,aki a bakot alátolja.
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #3229 Dátum: 2011.07.07 csütörtök, 22:20:13 »

maradj má csöndbe, így hogy szedem le hétvégén?  falbav eplus2
nana,olvastad mit írtam?Hát így hogy kérjelek meg?talán álljak melletted egy stukival???
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #3230 Dátum: 2011.07.07 csütörtök, 22:28:40 »

És egyébként is,marhára élvezem.Teljesen más a karaktere.Rozsda ide-oda,lexarom.Számomra egyszerűen hihetetlen,hogy így is lehet autózni.Igaz,a kuplungcserét kénytelen voltam lemondani,mert nem haladok a bontással.Talán yooccoo-t megkérem,hogy vasárnap ebéd után ugorjon már át és kapjuk szét.Igaz,előtte emelni is kell,de egy csomó vasat leszedtem már róla (kell valakinek egy kormánymű?garanciát nem vállalok és az egyik csövet szimplán leflexeltem...de csonk van rajta,le lehet csavarozni),így egyedül is emelgetem,de kell valaki,aki a bakot alátolja.
nem szívesen, de majd azért hívj fel valamikor  hehe
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #3231 Dátum: 2011.07.07 csütörtök, 22:30:17 »

nem szívesen, de majd azért hívj fel valamikor  hehe
na,ez igen...nem szívesen...és szerinted a kacatjaimat hová rakjuk be?nem,oda nem fér be...a gondolatát is felejtsd el,a kipufogó dob nem alkalmas az emberi szövettel való párosításra...
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #3232 Dátum: 2011.07.07 csütörtök, 22:30:51 »

ez nem lenne a jó doktorofnak...?
http://cgi.ebay.co.uk/FORD-MONDEO-ST200-ST24-BODY-KIT-/300575236177?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item45fbae2051
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #3233 Dátum: 2011.07.07 csütörtök, 22:35:06 »

a kérdés az, hogy ki hozza el a sziget közepéről  hehe

na,ez igen...nem szívesen...és szerinted a kacatjaimat hová rakjuk be?nem,oda nem fér be...a gondolatát is felejtsd el,a kipufogó dob nem alkalmas az emberi szövettel való párosításra...

eplus2
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #3234 Dátum: 2011.07.07 csütörtök, 22:35:46 »

És egyébként is,marhára élvezem.Teljesen más a karaktere.Rozsda ide-oda,lexarom.Számomra egyszerűen hihetetlen,hogy így is lehet autózni.Igaz,a kuplungcserét kénytelen voltam lemondani,mert nem haladok a bontással.Talán yooccoo-t megkérem,hogy vasárnap ebéd után ugorjon már át és kapjuk szét.Igaz,előtte emelni is kell,de egy csomó vasat leszedtem már róla (kell valakinek egy kormánymű?garanciát nem vállalok és az egyik csövet szimplán leflexeltem...de csonk van rajta,le lehet csavarozni),így egyedül is emelgetem,de kell valaki,aki a bakot alátolja.

Hehe, váltóbontásban már van tapasztalata bőven!
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #3235 Dátum: 2011.07.07 csütörtök, 22:37:08 »


ÉS melyik fhospisztolyra húzzam föl a kombi szettet, de agyoniskolázott? hehe
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #3236 Dátum: 2011.07.07 csütörtök, 22:38:01 »

Hehe, váltóbontásban már van tapasztalata bőven!
kocsiban lévő váltót nem szerelek többet  vigyor3

ÉS melyik fhospisztolyra húzzam föl a kombi szettet, de agyoniskolázott? hehe
vedd meg nekem  eplus2
amúgy ha lenne aki elhozza, akkor jó is volna
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #3237 Dátum: 2011.07.07 csütörtök, 22:38:45 »

Hehe, váltóbontásban már van tapasztalata bőven!
Khmm...gondoltam rábeszélem akkor a kuplungcserére is,de gebasz esetén nem érném utol...
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #3238 Dátum: 2011.07.07 csütörtök, 22:39:48 »

kocsiban lévő váltót nem szerelek többet  vigyor3
vedd meg nekem  eplus2
amúgy ha lenne aki elhozza, akkor jó is volna

Azt onnan ide? Nincs annyi píz a világon!

Majd ha kész leszünk a mocival és a futóssal, akkor jöhet a kipuff tuning és utána eshet majd szó az optikáról is. Ez olyan 2012 tavasza lesz. wow1
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #3239 Dátum: 2011.07.07 csütörtök, 22:40:36 »

Azt onnan ide? Nincs annyi píz a világon!

Majd ha kész leszünk a mocival és a futóssal, akkor jöhet a kipuff tuning és utána eshet majd szó az optikáról is. Ez olyan 2012 tavasza lesz. wow1
nincs az olyan soká már ...
mit akarsz a futóssal?
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #3240 Dátum: 2011.07.07 csütörtök, 22:41:16 »

ÉS melyik fhospisztolyra húzzam föl a kombi szettet, de agyoniskolázott? hehe
honnan a rákból tudjam,hogy kombié?ezüst is,st-is.a fele már meglenne.Vazze,a ha lipu képes összekalapálni az utcán működőképes autókat,te nem tudsz felrakni egy ilyet?minden csak akarat kérdése...esküszöm,olyan vagy mint az asszony.Szembesül egy problémával,akkor ahelyett,hogy megoldaná inkább még nagyobbat csinál belőle.
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #3241 Dátum: 2011.07.07 csütörtök, 22:42:25 »

2 lengőkar és a szuszogó féltengely cseréje vár ránk. taps

Juteszembe, holnap megyek fhostalicskát venni anyósnak, 1.6 benya Beetle. Kiváncsi leszek.
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #3242 Dátum: 2011.07.07 csütörtök, 22:43:16 »

2 lengőkar és a szuszogó féltengely cseréje vár ránk. taps

Juteszembe, holnap megyek fhostalicskát venni anyósnak, 1.6 benya Beetle. Kiváncsi leszek.
van flex  eplus2

ilyet vegyél inkább
http://cgi.ebay.co.uk/2000-FORD-MONDEO-ST200-BLUE-/150627101535?pt=Automobiles_UK&hash=item2312132b5f

nekem meg ezt, köszi Cheesy
http://cgi.ebay.co.uk/mondeo-st200-estate-11-months-mot-8-months-tax-fsh-rare-/130541616833?pt=Automobiles_UK&hash=item1e64e2fec1
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #3243 Dátum: 2011.07.07 csütörtök, 22:43:39 »

2 lengőkar és a szuszogó féltengely cseréje vár ránk. taps

Juteszembe, holnap megyek fhostalicskát venni anyósnak, 1.6 benya Beetle. Kiváncsi leszek.
naja,nekem még mindig ott van a komplett futómű a fékekkel együtt a garázsban.De kezdem megunni,hogy a fejtámla állandóan tarkón vág fékezéskor.
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #3244 Dátum: 2011.07.07 csütörtök, 22:43:52 »

honnan a rákból tudjam,hogy kombié?ezüst is,st-is.a fele már meglenne.Vazze,a ha lipu képes összekalapálni az utcán működőképes autókat,te nem tudsz felrakni egy ilyet?minden csak akarat kérdése...esküszöm,olyan vagy mint az asszony.Szembesül egy problémával,akkor ahelyett,hogy megoldaná inkább még nagyobbat csinál belőle.

Hülyebaromállat. eplus2 hehe
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #3245 Dátum: 2011.07.07 csütörtök, 22:45:03 »


Flex ellenszere a cserealkatrész. Akkor majd hozok csavarokat is bőven. taps
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #3246 Dátum: 2011.07.07 csütörtök, 22:47:45 »


Az a baj ezekkel a rohadt kombikkal, hogy ST-ben állat jól néznek ki és mindig rákivánok. Aztán meglátom a kombidat és hamar kijózanodok. eplus2
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #3247 Dátum: 2011.07.07 csütörtök, 22:50:21 »

Nekem kell egy ilyen.És akkor megkapod a fordosat...
http://cgi.ebay.co.uk/MONDEO-ST200-LIMITED-EDITION-GEAR-KNOB-ST24-/190551521572?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2c5dc17924

Nekiálltam gumiharangot keresni a féltengelyekre.Eddig mindent néztem csak azokat nem...
de ez nagyon tetszik:
This seller does not deliver to Hungary.
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #3248 Dátum: 2011.07.07 csütörtök, 22:52:21 »

Az a baj ezekkel a rohadt kombikkal, hogy ST-ben állat jól néznek ki és mindig rákivánok. Aztán meglátom a kombidat és hamar kijózanodok. eplus2
az enyim legalább a saját kora miatt néz úgy ki, ahogy, a tied meg eléggé magán viseli a kezed nyomát  taps
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #3249 Dátum: 2011.07.07 csütörtök, 22:55:25 »

az enyim legalább a saját kora miatt néz úgy ki, ahogy, a tied meg eléggé magán viseli a kezed nyomát  taps
nekem mondjuk a kombiról mindig a piacosok jutnak az eszembe.és egy kofát valahogy nem kíván meg az ember...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 58 59 60 61 62 63 64 [65] 66 67 68 69 70 71 72 ... 142   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.079 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.