Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.12 vasárnap, 15:28:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 97 98 99 100 101 102 103 [104] 105 106 107 108 109 110 111 ... 142   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: V6 motor  (Megtekintve 2055167 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
szuperhangya
Vendég
« Új hozzászólás #5150 Dátum: 2012.08.22 szerda, 19:04:29 »


Na a váltószoknya alatt viszgálódva azt láttam, hogy 5ösből kiszedésnél tényleg ütközik a hátramenetbe rakás gátlómechaniusa, de egyéb problémát nem találtam ott. Viszont lőttem képet alulról a bowdenek váltóra csatlakozásáról. Talán itt van valami bizonytalanság ami miatt hátrább kell húznom a kart, hogy kijöjjön 5ösből.


A féltengely által kicsapott zsír szépen kivehető, sajnos a generátoron is a túloldalt... Mitől van ez? A gumiharangok látszólag épek rajta.
szedd le a hátramenet pöckét.Menet közben úgyse tudod beletenni,egyébként meg csak a nyűgnek van.A csatlakozásnál akkor van gond,ha valamelyik stiftben a gumi kikopott vagy kiszakadt.De tudtommal az neked ismerős...
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #5151 Dátum: 2012.08.26 vasárnap, 07:06:17 »


Na a váltószoknya alatt viszgálódva azt láttam, hogy 5ösből kiszedésnél tényleg ütközik a hátramenetbe rakás gátlómechaniusa, de egyéb problémát nem találtam ott. Viszont lőttem képet alulról a bowdenek váltóra csatlakozásáról. Talán itt van valami bizonytalanság ami miatt hátrább kell húznom a kart, hogy kijöjjön 5ösből.


látszik a képen, hony nincs benne a gumi a bowden végében, így lötyög is a kar előre hátra. nem kell hülyeségeket csinálni(pl leszedni a hátramenet pöckét) meg kell csinálni, azt jóvan. másrészt meg a bowden is állítható, csak rendesen kell beállítani a kart, amikor belövi az ember a helyére.
De a te képeden látszik, hogy nincs benne a gumiszilent
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #5152 Dátum: 2012.08.26 vasárnap, 07:08:33 »


A féltengely által kicsapott zsír szépen kivehető, sajnos a generátoron is a túloldalt... Mitől van ez? A gumiharangok látszólag épek rajta.
vagy nincs rendesen meghúzva a bilincs, vagy agyon van tömve zsírral, és akkor mindig kinyömja a fölöslegest


(egyébként több választ is kapnál viszonylag gyorsan, ha a megfelelő helyre írod. igaz, hogy v6-od van, de ez tök lényegtelen pl ez a téma szempontjából. ha a váltó topicba írod, lehet többen is elolvassák, és hamarabb kapsz választ. ezek mindennapos gondok az mk2 váltókkal)  wave
« Utoljára szerkesztve: 2012.08.26 vasárnap, 07:13:39 írta GinJoy » Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Dávid
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660



E-mail
« Új hozzászólás #5153 Dátum: 2012.08.26 vasárnap, 15:19:19 »

látszik a képen, hony nincs benne a gumi a bowden végében, így lötyög is a kar előre hátra. nem kell hülyeségeket csinálni(pl leszedni a hátramenet pöckét) meg kell csinálni, azt jóvan. másrészt meg a bowden is állítható, csak rendesen kell beállítani a kart, amikor belövi az ember a helyére.
De a te képeden látszik, hogy nincs benne a gumiszilent

vagy nincs rendesen meghúzva a bilincs, vagy agyon van tömve zsírral, és akkor mindig kinyömja a fölöslegest


(egyébként több választ is kapnál viszonylag gyorsan, ha a megfelelő helyre írod. igaz, hogy v6-od van, de ez tök lényegtelen pl ez a téma szempontjából. ha a váltó topicba írod, lehet többen is elolvassák, és hamarabb kapsz választ. ezek mindennapos gondok az mk2 váltókkal)  wave

Igazad van, köszi a választ!
Naplózva

ex: 2.5 V6 ST200 conversion + other modifications
Volvo S60 R (2.5T, AWD, 300 HP)

szuperhangya
Vendég
« Új hozzászólás #5154 Dátum: 2012.08.27 hétfő, 00:01:37 »

látszik a képen, hony nincs benne a gumi a bowden végében, így lötyög is a kar előre hátra. nem kell hülyeségeket csinálni(pl leszedni a hátramenet pöckét) meg kell csinálni, azt jóvan. másrészt meg a bowden is állítható, csak rendesen kell beállítani a kart, amikor belövi az ember a helyére.
De a te képeden látszik, hogy nincs benne a gumiszilent
már ne haragudj,de miért lenne hülyeség?én például utálom,nincs is benne.Ettől még egyetlenegyszer nem raktam hátramenetbe véletlenül.Azért,mert neked nem tetszik,nem kell hülyének nézni a másikat.Tudok itt nem egy tulajról,aki szintén kiszedte,pont a fenti okból.És akkor mi van?NEkem így kényelmes.
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #5155 Dátum: 2012.08.27 hétfő, 08:39:47 »

Cseréltem hétvégén pár dolgot és mielőtt kidobnám a régieket megkérdem, nem kell-e valakinek. Nem azért kérdem meg, mert hülye vagyok és pénzt akarok csinálni a használt xarokból. Azért kérdezem meg, mert amiket lecseréltem, azok mind hibátlanul üzemeltek, csak a saját lelki békém erősítése végett kerültek kicserélésre és még pénzt sem kérek érte, viszont lehet itt valaki, akinek szüksége van rájuk (pl.: alkatrész cserélgetős próba végett).

Szal van:

- 6 db NGK R gyertya (V6-ba való)
- 6 db gyertya kábel (szett)
- üzemanyag szűrő
- levegő szűrő
- klíma körüli keret

Hétvégéig őrzöm, aztán kuka.

Szerk.: Voltak ilyen alkatrészeim, de a túlzott érdeklődést nem tudtam kezelni, így inkább kidobtam a kukába.
« Utoljára szerkesztve: 2012.08.27 hétfő, 13:07:07 írta drof » Naplózva
Kusti1
Vendég
« Új hozzászólás #5156 Dátum: 2012.08.27 hétfő, 09:59:13 »

már ne haragudj,de miért lenne hülyeség?én például utálom,nincs is benne.Ettől még egyetlenegyszer nem raktam hátramenetbe véletlenül.Azért,mert neked nem tetszik,nem kell hülyének nézni a másikat.Tudok itt nem egy tulajról,aki szintén kiszedte,pont a fenti okból.És akkor mi van?NEkem így kényelmes.
Hali!
Már bocsi, de én is inkább a képen látható bowden végét csinálnám meg és nem a gyári, mérnökök által tervezett cuccokat dobnám ki. wave
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #5157 Dátum: 2012.08.27 hétfő, 10:15:27 »

Cseréltem hétvégén pár dolgot és mielőtt kidobnám a régieket megkérdem, nem kell-e valakinek. Nem azért kérdem meg, mert hülye vagyok és pénzt akarok csinálni a használt xarokból. Azért kérdezem meg, mert amiket lecseréltem, azok mind hibátlanul üzemeltek, csak a saját lelki békém erősítése végett kerültek kicserélésre és még pénzt sem kérek érte, viszont lehet itt valaki, akinek szüksége van rájuk (pl.: alkatrész cserélgetős próba végett).

Szal van:

- 6 db NGK R gyertya (V6-ba való)
- 6 db gyertya kábel (szett)
- üzemanyag szűrő
- levegő szűrő
- klíma körüli keret

Hétvégéig őrzöm, aztán kuka.
azt nem értem, ezt miért kérdezed. mimt ha nem tudnád, hogy a lecserélt dolgaid kellenek a játszós autómhoz. nyes
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
drof
Vendég
« Új hozzászólás #5158 Dátum: 2012.08.27 hétfő, 10:32:18 »

azt nem értem, ezt miért kérdezed. mimt ha nem tudnád, hogy a lecserélt dolgaid kellenek a játszós autómhoz. nyes

Kusti1 bejelentkezett a gyertyakábel szettre, meglátjuk, hogy viszi-e.

Akkor a többi kell? Ha nem viszi Kusti1, tőlem viheted az egészet egyben, de hamar, mert foglalja a helyet.
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #5159 Dátum: 2012.08.27 hétfő, 11:20:37 »

Kusti1 bejelentkezett a gyertyakábel szettre, meglátjuk, hogy viszi-e.

Akkor a többi kell? Ha nem viszi Kusti1, tőlem viheted az egészet egyben, de hamar, mert foglalja a helyet.
a gyertya meg a kábel kellett vóna. de fölmenn nem fogok értük. ha addig nem fér el a kocsidban a sok kacat között, míg legközelebb idetolod a fhostos shegged, akkor dobd ki...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #5160 Dátum: 2012.08.27 hétfő, 11:25:30 »

a gyertya meg a kábel kellett vóna. de fölmenn nem fogok értük. ha addig nem fér el a kocsidban a sok kacat között, míg legközelebb idetolod a fhostos shegged, akkor dobd ki...
elhozom tőle, ne sírjon a szája, aztán valamikor eljuttatom valahogy hozzád  Wink
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #5161 Dátum: 2012.08.27 hétfő, 11:30:58 »

elhozom tőle, ne sírjon a szája, aztán valamikor eljuttatom valahogy hozzád  Wink
van ötletem hova tegye a gyertyáit... eplus2
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
drof
Vendég
« Új hozzászólás #5162 Dátum: 2012.08.27 hétfő, 11:36:31 »

van ötletem hova tegye a gyertyáit... eplus2

A kábelszettet már buktad, Kusti1 előbb bejelentkezett rá.
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #5163 Dátum: 2012.08.27 hétfő, 11:39:34 »

A kábelszettet már buktad, Kusti1 előbb bejelentkezett rá.
nem baj. majd legközelebb én is a közösbe dobom be előbb...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
drof
Vendég
« Új hozzászólás #5164 Dátum: 2012.08.27 hétfő, 11:42:04 »

nem baj. majd legközelebb én is a közösbe dobom be előbb...

A mit? eplus2
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #5165 Dátum: 2012.08.27 hétfő, 11:46:22 »

A mit? eplus2
ja... semmit.
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Kusti1
Vendég
« Új hozzászólás #5166 Dátum: 2012.08.27 hétfő, 11:48:09 »

A mit? eplus2
Ne, hogy probléma legyen köztetek a kábelszett miatt, mert akkor inkább lemondok róla.
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #5167 Dátum: 2012.08.27 hétfő, 11:55:55 »

Na jóvanaztán gyerekek! Astor, te sértődj meg, amiért nem neked kínáltam fel előbb priviben, Kusti te gavallér módjára mondj le astor javára és így maradjon a nyakamon ez a xar, aztán én meg szépen kidobom a kukába, ha senki nem viszi el innen a héten.

Bár, ahogy ismerem Yooccoo bekommandózik majd a garázsba, amíg nem vagyok otthon és elviszi a pitsába az egész miskulanciát, aztán majd ő dobja ki a kukába, nehogy sértődés legyen a vége.

Faxomat, azt! Pont ezért nem jótékonykodok soha, van nekem elég dolgom, nem kell még mások hisztije is. falbav

Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #5168 Dátum: 2012.08.27 hétfő, 11:57:26 »

Na jóvanaztán gyerekek! Astor, te sértődj meg, amiért nem neked kínáltam fel előbb priviben, Kusti te gavallér módjára mondj le astor javára és így maradjon a nyakamon ez a xar, aztán én meg szépen kidobom a kukába, ha senki nem viszi el innen a héten.

Bár, ahogy ismerem Yooccoo bekommandózik majd a garázsba, amíg nem vagyok otthon és elviszi a pitsába az egész miskulanciát, aztán majd ő dobja ki a kukába, nehogy sértődés legyen a vége.

Faxomat, azt! Pont ezért nem jótékonykodok soha, van nekem elég dolgom, nem kell még mások hisztije is. falbav


sőt, még azt is, ami nem oda tartozik, kipucolom a garázst  hehe
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #5169 Dátum: 2012.08.27 hétfő, 11:59:06 »

sőt, még azt is, ami nem oda tartozik, kipucolom a garázst  hehe

Tibi beenged, no para. Gyere át a héten, vidd a rákba a kiszedett alkatrészeket, aztán oszd el belátásod szerint, nekem van jobb dolgom is, mint rangsorolni.
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #5170 Dátum: 2012.08.27 hétfő, 12:26:21 »

nekem ezek után akkor sem kell, ha fizetsz érte. talán össze tudok vakarni annyi pénzt, hogy ne legyek mások jótékonyságára szorulva, ha valamire szükségem lesz. wave
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
drof
Vendég
« Új hozzászólás #5171 Dátum: 2012.08.27 hétfő, 12:42:39 »

nekem ezek után akkor sem kell, ha fizetsz érte. talán össze tudok vakarni annyi pénzt, hogy ne legyek mások jótékonyságára szorulva, ha valamire szükségem lesz. wave

 beka3
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #5172 Dátum: 2012.08.27 hétfő, 12:47:05 »

nekem ezek után akkor sem kell, ha fizetsz érte. talán össze tudok vakarni annyi pénzt, hogy ne legyek mások jótékonyságára szorulva, ha valamire szükségem lesz. wave

Jóvanakkó' sértődjémeg, neválaszoljálprivire, kendahajadraazovishülyeségedet.

Jobb lett volna, ha kidobom a csába. duhos2
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #5173 Dátum: 2012.08.27 hétfő, 12:48:50 »

Jóvanakkó' sértődjémeg, neválaszoljálprivire, kendahajadraazovishülyeségedet.

Jobb lett volna, ha kidobom a csába. duhos2
de a szelektívbe rakd  nyes
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #5174 Dátum: 2012.08.27 hétfő, 12:51:06 »

de a szelektívbe rakd  nyes

Nem bele, mellé. nyes
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #5175 Dátum: 2012.08.27 hétfő, 12:51:29 »

Nem bele, mellé. nyes
oda nem fér már a karosszériaelemektől  eplus2
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #5176 Dátum: 2012.08.27 hétfő, 13:05:19 »

Köszönöm a napi hisztit, így már Kusti1-nek sem kell, amit meg is értek.

Aszittem, hogy a fórumos ismeretségek többet érnek egy kábelszettnél, nem gondoltam, hogy ekkora feneke lesz 6 zsinórnak.

A hülye meg én vagyok, hogy nem baxtam ki tegnap a kukába az egészet.

Szép dolog az elvek követése, csak nem vezet sehova.

Akinek ezek után is kell, az ma este 8-kor összegyűjtheti az alkatrészeket a Népligeti szelektív kukából. Tongue
Naplózva
Kusti1
Vendég
« Új hozzászólás #5177 Dátum: 2012.08.27 hétfő, 13:16:03 »

Köszönöm a napi hisztit, így már Kusti1-nek sem kell, amit meg is értek.

Aszittem, hogy a fórumos ismeretségek többet érnek egy kábelszettnél, nem gondoltam, hogy ekkora feneke lesz 6 zsinórnak.

A hülye meg én vagyok, hogy nem baxtam ki tegnap a kukába az egészet.

Szép dolog az elvek követése, csak nem vezet sehova.

Akinek ezek után is kell, az ma este 8-kor összegyűjtheti az alkatrészeket a Népligeti szelektív kukából. Tongue
Bocsika, én is elnézést kérek, hogy érdeklődtem a kábelek iránt, nem tudhattam előre, hogy ilyen galibát okozok az érdeklődésemmel, mégegyszer bocs. wave
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #5178 Dátum: 2012.08.27 hétfő, 13:17:53 »

Bocsika, én is elnézést kérek, hogy érdeklődtem a kábelek iránt, nem tudhattam előre, hogy ilyen galibát okozok az érdeklődésemmel, mégegyszer bocs. wave

Szerintem nincs miért elnézést kérned.
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #5179 Dátum: 2012.08.27 hétfő, 13:18:39 »

 wow1
http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_2.5_v6_ghia_automata_ritka_szep_allapotban-6091681

És milyen lehet a ritka ronda állapotú? eplus2
Naplózva
Kusti1
Vendég
« Új hozzászólás #5180 Dátum: 2012.08.27 hétfő, 13:18:55 »

Szerintem nincs miért elnézést kérned.
eljen worship wave
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #5181 Dátum: 2012.08.27 hétfő, 13:25:20 »

Jóvanakkó' sértődjémeg, neválaszoljálprivire, kendahajadraazovishülyeségedet.

Jobb lett volna, ha kidobom a csába. duhos2
jótékonyság és jó fejség között különbség van, de ezt hiába is magyaráznám... bocsi, hogy merek dolgozni és nem internetem fagyasztok. ja és én itt befejeztem az ingyencirkuszt.
« Utoljára szerkesztve: 2012.08.27 hétfő, 13:26:55 írta astor72 » Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #5182 Dátum: 2012.08.27 hétfő, 14:01:10 »

ez kell nekem ...
és zala megye ...
mikor indulunk?  hehe
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #5183 Dátum: 2012.08.27 hétfő, 14:03:16 »

Akinek ezek után is kell, az ma este 8-kor összegyűjtheti az alkatrészeket a Népligeti szelektív kukából. Tongue
7:50-re ott vagyok és akkor nem kell beindítanod a motort, hogy kividd  hehe
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #5184 Dátum: 2012.08.27 hétfő, 14:11:25 »

ez kell nekem ...
és zala megye ...
mikor indulunk?  hehe

Hejj-hopp! coolsmiley
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #5185 Dátum: 2012.08.27 hétfő, 14:13:25 »

7:50-re ott vagyok és akkor nem kell beindítanod a motort, hogy kividd  hehe

Persze! Mint pénteken, mi? Te kis .....

Ott vártunk a hideg fröccsel a Tibzsivel, te meg bhasztál ........  jönni.  2funny

Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #5186 Dátum: 2012.08.27 hétfő, 14:15:32 »

Persze! Mint pénteken, mi? Te kis .....

Ott vártunk a hideg fröccsel a Tibzsivel, te meg bhasztál ........  jönni.  2funny


legalább több maradt neked és jobban sajnáltathattad magad  hehe vigyor3
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #5187 Dátum: 2012.08.27 hétfő, 14:15:52 »

Ne, hogy probléma legyen köztetek a kábelszett miatt, mert akkor inkább lemondok róla.
a kábelszett miatt nem is volt, meg nem is lesz köztünk probléma. nyugodtan elviheted. nincs ebből semmi harag, meg ellentét sem, csak úgy látszik. de aki nem ismer bennünket az mindig azt hiszi... hehe
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #5188 Dátum: 2012.08.27 hétfő, 14:29:27 »

a kábelszett miatt nem is volt, meg nem is lesz köztünk probléma. nyugodtan elviheted. nincs ebből semmi harag, meg ellentét sem, csak úgy látszik. de aki nem ismer bennünket az mindig azt hiszi... hehe
azért néha örülnénk, ha megsértődne és nem zaklatna minket  hehe
de jó úton jár, már néha tud egyedül is szerelni  vigyor3

nekem van egy garnitúrám amúgy, de neked nem szívesen adnám oda ...
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #5189 Dátum: 2012.08.27 hétfő, 14:29:43 »

legalább több maradt neked és jobban sajnáltathattad magad  hehe vigyor3

Nem jutott több, volt, aki megigya a részedet. eplus2
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #5190 Dátum: 2012.08.27 hétfő, 14:30:41 »

azért néha örülnénk, ha megsértődne és nem zaklatna minket  hehe
de jó úton jár, már néha tud egyedül is szerelni  vigyor3

Mondja ezt az, aki hetente fölhív, hogy jön szerelni, aztán mégsincs kedve.
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #5191 Dátum: 2012.08.27 hétfő, 14:31:13 »

a kábelszett miatt nem is volt, meg nem is lesz köztünk probléma. nyugodtan elviheted. nincs ebből semmi harag, meg ellentét sem, csak úgy látszik. de aki nem ismer bennünket az mindig azt hiszi... hehe
pias email
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #5192 Dátum: 2012.08.27 hétfő, 14:31:49 »

Mondja ezt az, aki hetente fölhív, hogy jön szerelni, aztán mégsincs kedve.
örüljél, hogy legalább valaki felhív téged néha  taps
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #5193 Dátum: 2012.08.27 hétfő, 14:32:39 »

örüljél, hogy legalább valaki felhív téged néha  taps

Hát, ha valakik hívnának, annak örülnék. De mindig ilyen kis senkik vannak a vonal végén. hehe
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #5194 Dátum: 2012.08.27 hétfő, 14:33:52 »

Hát, ha valakik hívnának, annak örülnék. De mindig ilyen kis senkik vannak a vonal végén. hehe
majd nehogy én állítsak nálad hézagot ...  eplus2
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #5195 Dátum: 2012.08.27 hétfő, 14:35:33 »

azért néha örülnénk, ha megsértődne és nem zaklatna minket  hehe
de jó úton jár, már néha tud egyedül is szerelni  vigyor3

nekem van egy garnitúrám amúgy, de neked nem szívesen adnám oda ...
pfff...olyat nem tudsz neki mondani, hogy annyira megsértődjön. hányszor próbáltam már, de mindig sikertelenül zárult a projekt.
ellenben nézegethetem az udvaromon az olajtócsáit, hordhatom ki a szeméttelepre az itt hagyott kacatjait..és a többiről már nem is beszélek. még jó, hogy nem a közelben lakik és a nyaraló is az északi parton van... hehe
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #5196 Dátum: 2012.08.27 hétfő, 14:37:13 »

Hát, ha valakik hívnának, annak örülnék. De mindig ilyen kis senkik vannak a vonal végén. hehe
ha legközelebb egy törött nyelű csákányt találsz a kocsid tetejébe állítva, közvetlenül a tetőablak elő, akkor kérdezheted, hogy ez ki volt...a válasz: senki eplus2
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
drof
Vendég
« Új hozzászólás #5197 Dátum: 2012.08.27 hétfő, 14:41:14 »

majd nehogy én állítsak nálad hézagot ...  eplus2

Lassan pedig itt lesz az ideje az őszi hézagállításnak. taps
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #5198 Dátum: 2012.08.27 hétfő, 14:41:44 »

ha legközelebb egy törött nyelű csákányt találsz a kocsid tetejébe állítva, közvetlenül a tetőablak elő, akkor kérdezheted, hogy ez ki volt...a válasz: senki eplus2

Nincs is törött nyelű csákányod! eplus2

Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #5199 Dátum: 2012.08.27 hétfő, 14:59:37 »

Nincs is törött nyelű csákányod! eplus2


de lesz, amikor a csákány feje az alufelnidbe lesz benne  hehe
Naplózva
Oldalak: 1 ... 97 98 99 100 101 102 103 [104] 105 106 107 108 109 110 111 ... 142   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.077 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.