Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.12 vasárnap, 15:48:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 103 104 105 106 107 108 109 [110] 111 112 113 114 115 116 117 ... 142   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: V6 motor  (Megtekintve 2055196 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #5450 Dátum: 2012.09.22 szombat, 18:40:30 »

Nem értelek, irod, hogy senkit nem érdekel ez, mégis több oldalas litániát írsz, vedd már észre magad!
Naplózva
szuperhangya
Vendég
« Új hozzászólás #5451 Dátum: 2012.09.22 szombat, 20:44:06 »

Azt én előre nem tudhatom. Az viszont biztos, hogy mi addig még fogunk beszélgetni, személyesen találkozni és egyéb jó dolgokat csinálni. taps integet2

Tán még szerelni is.  nyes
Hát na.Bár mostanában alig használom az autót,többet vagyok a börtönben mint itthon.MEg kellene csinálni az ülésfűtést,de egész egyszerűen nincs idő.A kollegáid ellátnak minket melóval....Smiley
Talán októberben,itthon leszek két hetet és remélem,legalább lesz egy délelőtt,amikopr szét tudom szedni az üléseket.
Naplózva
don80
Vendég
« Új hozzászólás #5452 Dátum: 2012.09.23 vasárnap, 10:26:41 »

Vidd el Vikhez, ha budapesti vagy.
most már megvárom ez mit tud vele kezdeni.majd kiderül.de azért köszi most már ezt is tudom pesten kihez lehet vinni.
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #5453 Dátum: 2012.09.23 vasárnap, 10:51:03 »

Sziasztok!
Inkább nem írom le mit váltott ki ez pacának sem nevezhető.......,mert az már durva személyeskedésbe, jellemzésbe menne át!
Ezen normális ember megbotránkozik, de úgy látom van még itt pár jellemtelen seggnyaló majom akit ez nem zavar!
Viszont nekem abból elegem van, hogy olyan tagok törölnek, vagy csak nem szólnak hozzá semmihez, akik értenek is az autókhoz,és még segítenek is a másiknak ha szükséges,  mert vannak itt olyanok akik azért járnak fel ide hogy kiélhessék magukat! Ráadásul ehhez pár seggnyaló még asszisztál is. Ilyen a mondeos társadalom? Akkor köszönöm szépen én nem kérek belőle!
Aki akar az püpen megtalál.
Üdv.

szia!
neked nem értem, mi dolgod ebben a topikban wow1
viszlát...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
drof
Vendég
« Új hozzászólás #5454 Dátum: 2012.09.23 vasárnap, 21:32:55 »

Jelentem, az olajteknő levehető a kipuff leszedése nélkül is. Kicsit tovább tart, de megoldható. Feltéve, hogy nem gyári a két leömlő, hanem katimentes.

Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #5455 Dátum: 2012.09.23 vasárnap, 21:37:16 »

Jelentem, az olajteknő levehető a kipuff leszedése nélkül is. Kicsit tovább tart, de megoldható. Feltéve, hogy nem gyári a két leömlő, hanem katimentes.


akkor ez rajtad kívül senkit nem érint vigyor3
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #5456 Dátum: 2012.09.24 hétfő, 07:39:33 »

akkor ez rajtad kívül senkit nem érint vigyor3
hehe
Naplózva
don80
Vendég
« Új hozzászólás #5457 Dátum: 2012.09.25 kedd, 10:39:59 »

sziasztok!a jó sok fejtörést okozo probléma megoldodott.kész az autom.egyértelmü volt ennek a szerelönek hogy gyujtás probléma amit a gép is kimutatott.új gyertyák plusz a kábelek kerültek a v6-ba.délután megyek érte.már alig várom hogy kihasználjam a 170pacit.midemellett szivesen megkérdezném azon szerlöket akiknél a kocsim volt hogy mit is néztem és javitottak akkor a kocsimon.vagyis nem értenek sokan a v6-hoz.és pofátlanul elkérik a semmiért a pénzt.ez a dolog nekem most 42ezerbe került de ebbe már a hibafeltárás is benne van.sztem nem gáz.na üdv mnidenkinek.
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #5458 Dátum: 2012.09.25 kedd, 11:33:15 »

Gyertyakábel.
Don80! A következőket nem neked írom, hanem általánosságban a fórumozóknak.

Erről beszéltem. Mi is megnézhettük volna. Ahogy látszott a hibajelekből már szept. 6-án mondtam, hogy gyertyakábel hiba lehet. Ingyen meg tudtuk volna állapítani 5 perc alatt.

De nem, ehelyett "Vik egy mágus?", "paca" "mindenki magát minősíti" "mit játszod itt a szerelőt" "hengerfejezni sem tudsz" okosságok a nagy, gyári előírásokat betartó szakértőktől.

Mindenki vonja le a következtetéseket, sokféle nem jön ki belőle.   
Naplózva
Kusti1
Vendég
« Új hozzászólás #5459 Dátum: 2012.09.25 kedd, 13:39:08 »

Don80! A következőket nem neked írom, hanem általánosságban a fórumozóknak.

Erről beszéltem. Mi is megnézhettük volna. Ahogy látszott a hibajelekből már szept. 6-án mondtam, hogy gyertyakábel hiba lehet. Ingyen meg tudtuk volna állapítani 5 perc alatt.

De nem, ehelyett "Vik egy mágus?", "paca" "mindenki magát minősíti" "mit játszod itt a szerelőt" "hengerfejezni sem tudsz" okosságok a nagy, gyári előírásokat betartó szakértőktől.

Mindenki vonja le a következtetéseket, sokféle nem jön ki belőle.   
Mivel megint idézel az általam irtakból, ezért reagálok. Nem tudom, hol lakik Don80, de ha BP.-től mondjuk 150km-re, akkor, ha te állapítod meg a hibát, alkatrészt akkor is kellett volna vásárolnia + utiköltség, nem lett volna olcsóbb, mint amennyiért így is megoldódott a lakhelyén, más is megtudta csinálni!
A lényeg az volt, hogy jó legyen az autója, azt pedig elérte!!!
Csak úgy tanulságként a fórumozóknak, mert állítólag itt az olcsóság a szempont, minden kiadást, ezen esetben utiköltséget is kell számolni, ha a javítás végösszegén akarunk spórolni!!! wave
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #5460 Dátum: 2012.09.25 kedd, 13:42:57 »

Mivel megint idézel az általam irtakból, ezért reagálok. Nem tudom, hol lakik Don80, de ha BP.-től mondjuk 150km-re, akkor, ha te állapítod meg a hibát, alkatrészt akkor is kellett volna vásárolnia + utiköltség, nem lett volna olcsóbb, mint amennyiért így is megoldódott a lakhelyén, más is megtudta csinálni!
A lényeg az volt, hogy jó legyen az autója, azt pedig elérte!!!
Csak úgy tanulságként a fórumozóknak, mert állítólag itt az olcsóság a szempont, minden kiadást, ezen esetben utiköltséget is kell számolni, ha a javítás végösszegén akarunk spórolni!!! wave
egyrészt pesten él, másrészt meg ha nagykanizsáról jön fel, pályamatricával együtt is kevesebbet fizet, mint 42e  vigyor3
Naplózva
Kusti1
Vendég
« Új hozzászólás #5461 Dátum: 2012.09.25 kedd, 13:47:03 »

egyrészt pesten él, másrészt meg ha nagykanizsáról jön fel, pályamatricával együtt is kevesebbet fizet, mint 42e  vigyor3
Plusszban kiesik egy napja, ami alatt lehet többet keres mint a különbözet! Wink
« Utoljára szerkesztve: 2012.09.25 kedd, 13:50:02 írta Kusti1 » Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #5462 Dátum: 2012.09.25 kedd, 13:53:03 »

Meg ugye pesti, de nem baj, legyen neked igazad.
Naplózva
Kusti1
Vendég
« Új hozzászólás #5463 Dátum: 2012.09.25 kedd, 13:57:43 »

Meg ugye pesti, de nem baj, legyen neked igazad.
Érthetően, magyarul irtam  "de ha BP.-től mondjuk 150km-re", mivel a profiljából nem derült ki, hogy hol lakik!!!!
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #5464 Dátum: 2012.09.25 kedd, 14:20:12 »

A profiljából nem, de annak, aki tényleg segíteni jár ide és nem önmagát hozsannázni annak pont 10 másodperc kideríteni, hogy:

sziasztok!most költözöm budapestre a 18kerbe.ha tud vki a közelben egy jo szerelöt aki ért is a v6-os autohoz nem aranyáron dolgozik stb a mondeok nagymestere annak a telszámát szivesen venném.elöre is köszi!!

De nyugodtan magyarázd még, csak kihozod belőle, hogy az általam felajánlott segítség úgysem lehetett volna hasznos, mert nem te ajánlottad fel.  integet2


Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #5465 Dátum: 2012.09.25 kedd, 14:34:40 »

Érthetően, magyarul irtam  "de ha BP.-től mondjuk 150km-re", mivel a profiljából nem derült ki, hogy hol lakik!!!!
Te, nem unod még? Miért kell Neked mindenre Így reagálnod. Jobban tennéd, ha nyitnál egy saját topikot, oszt azt írsz, ami érdekel, és olvassa, akit érdekel. Vedd már észre magad, végre valahára!
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #5466 Dátum: 2012.09.25 kedd, 14:40:50 »

Te, nem unod még? Miért kell Neked mindenre Így reagálnod. Jobban tennéd, ha nyitnál egy saját topikot, oszt azt írsz, ami érdekel, és olvassa, akit érdekel. Vedd már észre magad, végre valahára!

Szerintem neki még nem mondta senki, amit a többiek már megtanultak itt, vagy máshol. Tudod, miszerint jogásszal sem szóban, sem írásban nem vitázunk, mert úgyiis igaza lesz a végén.
Naplózva
don80
Vendég
« Új hozzászólás #5467 Dátum: 2012.09.25 kedd, 16:14:58 »

Don80! A következőket nem neked írom, hanem általánosságban a fórumozóknak.

Erről beszéltem. Mi is megnézhettük volna. Ahogy látszott a hibajelekből már szept. 6-án mondtam, hogy gyertyakábel hiba lehet. Ingyen meg tudtuk volna állapítani 5 perc alatt.

De nem, ehelyett "Vik egy mágus?", "paca" "mindenki magát minősíti" "mit játszod itt a szerelőt" "hengerfejezni sem tudsz" okosságok a nagy, gyári előírásokat betartó szakértőktől.

Mindenki vonja le a következtetéseket, sokféle nem jön ki belőle.   DROF!!!!lehetne veled telon beszélni?sajna ismét kiszortam a pénzt az ablakon.nem ez volt a hiba.a szerelöt visszahivtam mire ö annyit mondott ezt lehetett mérni.más hiba nem volt.mnodta talán mehanikus gond is lehet.benzinszürö benzin szivattyu.de énigazábol már baLtával mennék a v6-nak.hálátlan dög.tehát új gyertya és kábel de mindhiába.
Naplózva
don80
Vendég
« Új hozzászólás #5468 Dátum: 2012.09.25 kedd, 16:28:04 »

kedves klub társak!!kidobtam 42ezret ma az ablakon.a kocsim még mindig rossz.hiába az új gyertya plusz kábel semmi nem történt.a szerelö szerint semmi más hibát nem mutatott a gép a motorba csak ezt.de akkor meg nem kellett volna vminek javulni?szivem szerint már baltával mennék a v6-nak.hálátlan dög.és nagyon égö is.5ezernél most olyat torpant piros lámpás indulásnál hogy majdnem kifejeltem a szélvédöt.a szerelö azt mondta ö csak azt tudja javitani amit lát a gépen.fölöslegesen nem cserél alkatrész.és hogy talán akkor lehet mehanikus gond is.benzinszivattyu?esetleg?vagy mi?én a hétvégén ismét elhagyom az országot de már félek nekiindulni.nem tud valaki s.o.s segiteni?aki igazán ért hozzá?
Naplózva
siky
Vendég
« Új hozzászólás #5469 Dátum: 2012.09.25 kedd, 16:55:16 »

kedves klub társak!!kidobtam 42ezret ma az ablakon.a kocsim még mindig rossz.hiába az új gyertya plusz kábel semmi nem történt.a szerelö szerint semmi más hibát nem mutatott a gép a motorba csak ezt.de akkor meg nem kellett volna vminek javulni?szivem szerint már baltával mennék a v6-nak.hálátlan dög.és nagyon égö is.5ezernél most olyat torpant piros lámpás indulásnál hogy majdnem kifejeltem a szélvédöt.a szerelö azt mondta ö csak azt tudja javitani amit lát a gépen.fölöslegesen nem cserél alkatrész.és hogy talán akkor lehet mehanikus gond is.benzinszivattyu?esetleg?vagy mi?én a hétvégén ismét elhagyom az országot de már félek nekiindulni.nem tud valaki s.o.s segiteni?aki igazán ért hozzá?
Hát azt a szerelőt gyorsan hagy ott, ha csak azt tudja javítani amit a gépen lát. Ha egy kocsi pl. hengerfejes azt nem fogja látni a gépen  falbav Hogy lehet ilyen balfasz valaki  gun (mármint a szerelő, nem te)
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #5470 Dátum: 2012.09.25 kedd, 16:55:29 »

kedves klub társak!!kidobtam 42ezret ma az ablakon.a kocsim még mindig rossz.hiába az új gyertya plusz kábel semmi nem történt.a szerelö szerint semmi más hibát nem mutatott a gép a motorba csak ezt.de akkor meg nem kellett volna vminek javulni?szivem szerint már baltával mennék a v6-nak.hálátlan dög.és nagyon égö is.5ezernél most olyat torpant piros lámpás indulásnál hogy majdnem kifejeltem a szélvédöt.a szerelö azt mondta ö csak azt tudja javitani amit lát a gépen.fölöslegesen nem cserél alkatrész.és hogy talán akkor lehet mehanikus gond is.benzinszivattyu?esetleg?vagy mi?én a hétvégén ismét elhagyom az országot de már félek nekiindulni.nem tud valaki s.o.s segiteni?aki igazán ért hozzá?
véletlenül nem inkább 4000-nél csinálja ezt?  Roll Eyes
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #5471 Dátum: 2012.09.25 kedd, 17:03:43 »

kedves klub társak!!kidobtam 42ezret ma az ablakon.a kocsim még mindig rossz.hiába az új gyertya plusz kábel semmi nem történt.a szerelö szerint semmi más hibát nem mutatott a gép a motorba csak ezt.de akkor meg nem kellett volna vminek javulni?szivem szerint már baltával mennék a v6-nak.hálátlan dög.és nagyon égö is.5ezernél most olyat torpant piros lámpás indulásnál hogy majdnem kifejeltem a szélvédöt.a szerelö azt mondta ö csak azt tudja javitani amit lát a gépen.fölöslegesen nem cserél alkatrész.és hogy talán akkor lehet mehanikus gond is.benzinszivattyu?esetleg?vagy mi?én a hétvégén ismét elhagyom az országot de már félek nekiindulni.nem tud valaki s.o.s segiteni?aki igazán ért hozzá?

Trafót nézte a szerelő? Esetleg cserélte?

Adj egy alvázszámot, mert könnyen lehet, hogy automata volt lánykorában a géped és amiatt van a hiba. (Jól tudom, hogy azóta megvan ez, mióta hozzád került?)
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #5472 Dátum: 2012.09.25 kedd, 17:05:32 »

véletlenül nem inkább 4000-nél csinálja ezt?  Roll Eyes

Nekem is ez jutott eszembe. Menni kell vele egy kört és hamar kiderül.
Naplózva
don80
Vendég
« Új hozzászólás #5473 Dátum: 2012.09.25 kedd, 17:43:56 »

Trafót nézte a szerelő? Esetleg cserélte?

Adj egy alvázszámot, mert könnyen lehet, hogy automata volt lánykorában a géped és amiatt van a hiba. (Jól tudom, hogy azóta megvan ez, mióta hozzád került?)
igen jol tudod.2éve igy vettem és nincs rá magyarázat.a szerelö azt mondta a trafo még meguszta.de aztán meg ki tudja.ezek után már nem hiszek neki.pedig 30éve ezzel foglalkozik.
Naplózva
don80
Vendég
« Új hozzászólás #5474 Dátum: 2012.09.25 kedd, 18:08:17 »

Hát azt a szerelőt gyorsan hagy ott, ha csak azt tudja javítani amit a gépen lát. Ha egy kocsi pl. hengerfejes azt nem fogja látni a gépen  falbav Hogy lehet ilyen balfasz valaki  gun (mármint a szerelő, nem te)
na jo igazábol nem szerelö hanem injekotoros.és gépezik csak nem babrálgat.
Naplózva
don80
Vendég
« Új hozzászólás #5475 Dátum: 2012.09.25 kedd, 18:10:45 »

Nekem is ez jutott eszembe. Menni kell vele egy kört és hamar kiderül.
na jah csak  majd kösd be magad nehogy kirepülj a szélvédön.bakker már mennyiszer beégetett ez a kocsi.
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #5476 Dátum: 2012.09.25 kedd, 18:38:18 »

na jah csak  majd kösd be magad nehogy kirepülj a szélvédön.bakker már mennyiszer beégetett ez a kocsi.

Holnap meglátjuk.  laugh
Naplózva
Kusti1
Vendég
« Új hozzászólás #5477 Dátum: 2012.09.25 kedd, 19:12:17 »

Te, nem unod még? Miért kell Neked mindenre Így reagálnod. Jobban tennéd, ha nyitnál egy saját topikot, oszt azt írsz, ami érdekel, és olvassa, akit érdekel. Vedd már észre magad, végre valahára!
Imádom, ha valaki ok nélkül negatívan kritizál a hátam mögött, mert ez azt jelenti, hogy valamit jól csinálok…… az illető pedig amellett, hogy hülye, még IRIGY is!!!!!
Képes vagy ezt tudomásul venni? Nem érdekelnek az elképzeléseid arról, hogy miként kellene viselkednem.
Én így viselkedem és hogy erről mit gondolsz, annak számomra nincs jelentősége.
Naplózva
szuperhangya
Vendég
« Új hozzászólás #5478 Dátum: 2012.09.25 kedd, 19:33:38 »

Mindig érdemes ide benézni és látni,hogy zajlik az élet.Na,azt hiszem,majd fél év múlva megint megnézem,végülis kinek nagyobb a farka.Addig is ha valaki tud nekem segítséget adni,hogy lehet kiszedni a fűtőlapokat vagy miket az ülésből,kérem keressen meg priviben mert ide nemigen fogok benézni.
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #5479 Dátum: 2012.09.25 kedd, 19:35:09 »

Imádom, ha valaki ok nélkül negatívan kritizál a hátam mögött, mert ez azt jelenti, hogy valamit jól csinálok…… az illető pedig amellett, hogy hülye, még IRIGY is!!!!!
Képes vagy ezt tudomásul venni? Nem érdekelnek az elképzeléseid arról, hogy miként kellene viselkednem.
Én így viselkedem és hogy erről mit gondolsz, annak számomra nincs jelentősége.

Mint a felesleges privát üzenetedben is leírtad, balga módon irigynek nevezel mert Neked van ABS vezérlőd, nekem meg nincs. Tudod, ez egy ilyen kort megért embertől gyermeteg, nem épelméjű ember feltételezése. Mondtam, légy boldog vele, mivel a paci ár háromszorosáért vetted, használd egészséggel. Nekem ennyiért nem kellett, és Te nem tudod ezt megemészteni, sajnálatra méltó szegény márkatársam.
Megvagyok nélküle, de keresek egyet, de nem annyiért, mint amennyiért Te akartad rám sózni. Te beszélsz irigységről? Nem tudod elviselni a kritikát, bárkitől is érkezzen az. Sajnállak.
Az mutatja még, mennyire suttyó gondolkodású legény vagy, hogy sunyiban privátot irkálsz, és letiltasz a válaszról. Na ez a gyermeteg dolog, hogy ezek után itt meg ugyanazt leírod, mikor előtte azt mondod, ezzel nem akarsz senkit untatni.
Pontosan ezt írtad:

"Azért irok pü.-ben, hogy ne untassuk a többieket.
Azt hiszem pont neked nem kellene beszólnod, mert pont neked segítettem a gyertyák terén amiből ez kerekedett, még azt is felajánlottam, hogy tetemes kedvezménnyel megtudom vásárolni neked!!!
Azt nagyon sajnálom, hogy neheztelsz rám, sőt inkább írígy vagy, hogy nekem jó lett az ABS vezérlő egység és nem ajándékoztam neked, emiatt kezdtél köpködni rám!!!
Ez viszont azt bízonyítja, hogy jellemtelen vagy!!!!
Innentől kezdve nem foglakozok veled!!!!!"

Jaj, micsoda lehetőségtől fosztottam meg magam, mikor nagylelkű, fergeteges ajánlatodat eléggé el nem ítélhető módon nem fogadtam kitörő örömmel, és nem hozsannáztam eme óriási lehetőség hallatán. Micsoda lehetőség volt, sosem lesz több ilyen. Remélem, Tőled biztos nem.

Mint a privát üzenet letiltásával nyilván azt akartad jelezni felém, hogy nem vagy kíváncsi a reakciómra, én ezt most kívánom kifejteni, tehát nem vagyok Rád kíváncsi, nem kell Tőled semmilyen segítség, ne is válaszolj erre sem, mert nem válaszolok rá. Számomra megszűntél létezni, mint fórumtárs.  integet2
Naplózva
Kusti1
Vendég
« Új hozzászólás #5480 Dátum: 2012.09.25 kedd, 19:45:27 »

Mint a felesleges privát üzenetedben is leírtad, balga módon irigynek nevezel mert Neked van ABS vezérlőd, nekem meg nincs. Tudod, ez egy ilyen kort megért embertől gyermeteg, nem épelméjű ember feltételezése. Mondtam, légy boldog vele, mivel a paci ár háromszorosáért vetted, használd egészséggel. Nekem ennyiért nem kellett, és Te nem tudod ezt megemészteni, sajnálatra méltó szegény márkatársam.
Megvagyok nélküle, de keresek egyet, de nem annyiért, mint amennyiért Te akartad rám sózni. Te beszélsz irigységről? Nem tudod elviselni a kritikát, bárkitől is érkezzen az. Sajnállak.
Az mutatja még, mennyire suttyó gondolkodású legény vagy, hogy sunyiban privátot irkálsz, és letiltasz a válaszról. Na ez a gyermeteg dolog, hogy ezek után itt meg ugyanazt leírod, mikor előtte azt mondod, ezzel nem akarsz senkit untatni.
Pontosan ezt írtad:

"Azért irok pü.-ben, hogy ne untassuk a többieket.
Azt hiszem pont neked nem kellene beszólnod, mert pont neked segítettem a gyertyák terén amiből ez kerekedett, még azt is felajánlottam, hogy tetemes kedvezménnyel megtudom vásárolni neked!!!
Azt nagyon sajnálom, hogy neheztelsz rám, sőt inkább írígy vagy, hogy nekem jó lett az ABS vezérlő egység és nem ajándékoztam neked, emiatt kezdtél köpködni rám!!!
Ez viszont azt bízonyítja, hogy jellemtelen vagy!!!!
Innentől kezdve nem foglakozok veled!!!!!"

Jaj, micsoda lehetőségtől fosztottam meg magam, mikor nagylelkű, fergeteges ajánlatodat eléggé el nem ítélhető módon nem fogadtam kitörő örömmel, és nem hozsannáztam eme óriási lehetőség hallatán. Micsoda lehetőség volt, sosem lesz több ilyen. Remélem, Tőled biztos nem.

Mint a privát üzenet letiltásával nyilván azt akartad jelezni felém, hogy nem vagy kíváncsi a reakciómra, én ezt most kívánom kifejteni, tehát nem vagyok Rád kíváncsi, nem kell Tőled semmilyen segítség, ne is válaszolj erre sem, mert nem válaszolok rá. Számomra megszűntél létezni, mint fórumtárs.  integet2
Na, végre felfogtad, miről van szó! taps
Naplózva
Dávid
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660



E-mail
« Új hozzászólás #5481 Dátum: 2012.09.25 kedd, 20:07:13 »

na jah csak  majd kösd be magad nehogy kirepülj a szélvédön.bakker már mennyiszer beégetett ez a kocsi.

Írj még pontosabban a jelenségről: pl csak padlózáskor kihuzatáskor csinálja? Jellemő fordulatszám? Egy nagyot ránt, vagy többet is rángat? Rántás után tovább húz mintha mi sem történt volna?
Naplózva

ex: 2.5 V6 ST200 conversion + other modifications
Volvo S60 R (2.5T, AWD, 300 HP)

don80
Vendég
« Új hozzászólás #5482 Dátum: 2012.09.26 szerda, 12:01:54 »

Írj még pontosabban a jelenségről: pl csak padlózáskor kihuzatáskor csinálja? Jellemő fordulatszám? Egy nagyot ránt, vagy többet is rángat? Rántás után tovább húz mintha mi sem történt volna?
a jelenség olyan hogy megyek vele normál tempo 4-es be kb és vissza 3 megküldöm és ugy 4ezer után elkezd darabos lenni.vagy pl pirosnál padlogáz ugy 5ezer körül ugy megtorpan a kocsi hogy nem is megy tovább a fordulat és el kell váltanom.de pl most semmi hibát nem csinál.pont teletank után érdekes.pedig most is széttapostam és ment is ahogy kell.a megtorpanást értsd ugy hogy szinte leblokkol tehát megáll a kocsi mintha besatuznék.van aki azt mondja hadjam a francba mert sose lesz meg a hiba-ennyi eröl a kocsi árát rászorhatom csere berékre és még akkor se biztos hogy jo lesz.
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #5483 Dátum: 2012.09.26 szerda, 12:38:01 »

a jelenség olyan hogy megyek vele normál tempo 4-es be kb és vissza 3 megküldöm és ugy 4ezer után elkezd darabos lenni.vagy pl pirosnál padlogáz ugy 5ezer körül ugy megtorpan a kocsi hogy nem is megy tovább a fordulat és el kell váltanom.de pl most semmi hibát nem csinál.pont teletank után érdekes.pedig most is széttapostam és ment is ahogy kell.a megtorpanást értsd ugy hogy szinte leblokkol tehát megáll a kocsi mintha besatuznék.van aki azt mondja hadjam a francba mert sose lesz meg a hiba-ennyi eröl a kocsi árát rászorhatom csere berékre és még akkor se biztos hogy jo lesz.

Amit tudunk csereberélni: TPS, MAF, ECU, IMRC. Ezek vannak otthon tarcsiban, mind lepróbált és jó. Nézünk majd egy real-time motordiagot menet közben, hátha okosabbak leszünk. Szükség esetén benzinnyomást is tudunk majd nézni a főágon, de azt csak álló autónál. 16:00 után leszek elérhető telón, hívlak majd. Legkésőbb 17:00-kor gyere, de majd még pontosítok.

Én TPS-re gyanakszom jelenleg.
« Utoljára szerkesztve: 2012.09.26 szerda, 12:40:58 írta drof » Naplózva
Dávid
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660



E-mail
« Új hozzászólás #5484 Dátum: 2012.09.26 szerda, 18:12:23 »

Amit tudunk csereberélni: TPS, MAF, ECU, IMRC. Ezek vannak otthon tarcsiban, mind lepróbált és jó. Nézünk majd egy real-time motordiagot menet közben, hátha okosabbak leszünk. Szükség esetén benzinnyomást is tudunk majd nézni a főágon, de azt csak álló autónál. 16:00 után leszek elérhető telón, hívlak majd. Legkésőbb 17:00-kor gyere, de majd még pontosítok.

Én TPS-re gyanakszom jelenleg.

Igen, amikor nem tettem fel a TPS-re a csatit, akkor nálam is pont ugyanígy viselkdett ahogy írja don80.
Naplózva

ex: 2.5 V6 ST200 conversion + other modifications
Volvo S60 R (2.5T, AWD, 300 HP)

don80
Vendég
« Új hozzászólás #5485 Dátum: 2012.09.27 csütörtök, 10:36:43 »

Amit tudunk csereberélni: TPS, MAF, ECU, IMRC. Ezek vannak otthon tarcsiban, mind lepróbált és jó. Nézünk majd egy real-time motordiagot menet közben, hátha okosabbak leszünk. Szükség esetén benzinnyomást is tudunk majd nézni a főágon, de azt csak álló autónál. 16:00 után leszek elérhető telón, hívlak majd. Legkésőbb 17:00-kor gyere, de majd még pontosítok.

Én TPS-re gyanakszom jelenleg.
köszönöm szépen a segitségedet jó hogy van azért aki ért is a v6-hoz.hétvégén még irok hogy mizu.üdv
Naplózva
don80
Vendég
« Új hozzászólás #5486 Dátum: 2012.09.27 csütörtök, 10:38:50 »

Igen, amikor nem tettem fel a TPS-re a csatit, akkor nálam is pont ugyanígy viselkdett ahogy írja don80.
ennek a hiábank a keresgélése 2évesmbe került és nem kevés pénzbe.mivel a szerelöknek fogalmuk sincs a v6-rol csak lehuzgálni tudják a megvezethetö embert.drofnak hála ugy néz ki megoldodott a gond.
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #5487 Dátum: 2012.09.27 csütörtök, 11:02:07 »

ennek a hiábank a keresgélése 2évesmbe került és nem kevés pénzbe.mivel a szerelöknek fogalmuk sincs a v6-rol csak lehuzgálni tudják a megvezethetö embert.drofnak hála ugy néz ki megoldodott a gond.

Ne kiabáljuk el, bízzunk benne, hogy jó is marad! Azért, ha legközelebb jössz én még méricskélnék kicsit, meg felpróbálnék egy cikkszám szerint is passzoló TPS-t.

Az alapjárat beállt rendesen végül?

De végül is mindegy, már a kormány miatt megérte eljönnöd. wave Cípótóhoz cípkormány dukál! vigyor3
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #5488 Dátum: 2012.09.30 vasárnap, 23:07:05 »

Nem tudtad??!  Hol olvasol Te, a Vas népét? Vagy Népszabadságot?!
Van még olyan fórumozó, aki nem tudta? Ehhez képest sok jó tanács hagyta el keze írása nyomán az agyát. Márpedig nem csak a keze írása jó. vigyor3

Miért kellett volna tudnom? Személyesen nem találkoztam vele és nem is sűrűn mond a foglalkozásával kapcsolatos dolgokat. Huh?
(egyébként nem olvasok napilapot, nem látom értelmét a sok baromságnak Cheesy )
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
norbinet
Vendég
« Új hozzászólás #5489 Dátum: 2012.10.03 szerda, 17:09:45 »

üdv mindenkinek!
Ha minden jól megy a hétvégén lecserélem az 1.8 Zetec mondit v6 mondira. A V6-al nem nagyon vagyok képbe, ezért kérdezném, hogy mire figyeljek a vásárlásnál. típushibára, gondatlanságból eredő hibákra gondolok, amik előFORDulnak a V6 moci esetében. Ja és automata.
Köszi...
Norbi.
 
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #5490 Dátum: 2012.10.03 szerda, 17:42:33 »

üdv mindenkinek!
Ha minden jól megy a hétvégén lecserélem az 1.8 Zetec mondit v6 mondira. A V6-al nem nagyon vagyok képbe, ezért kérdezném, hogy mire figyeljek a vásárlásnál. típushibára, gondatlanságból eredő hibákra gondolok, amik előFORDulnak a V6 moci esetében. Ja és automata.
Köszi...
Norbi.
 

Arra figyelj, hogy legyen a zsebedben az autó árán és az átírás költségein felül legalább még 1.5 kiló. Ha nem tudsz magadnak szerelni, akkor inkább 3. Figyelj még arra is, hogy legyen a közeledben az alábbi három: V6 hengerfejtömítés cserében jártas szerelő, automataváltó felújításban/manuálisra átépítésben jártas szerelő és nem utolsó sorban Mondeo V6 típushibákat felismerő és nem alkatrészeket feleslegesen cserélgető szerelő.   

Ha ez nem adott, akkor arra figyelj, hogy semmiképpen se vedd meg. wave
Magadnak is sok időt és energiát spórolsz, meg a V6 Mondi hírnevét sem teszed próbára. Nem bántásból írom, hanem őszinte jótanácsként. Az ilyen "V6-al nem nagyon vagyok képbe, ezért kérdezném, hogy mire figyeljek a vásárlásnál" kezdetű sztorik pár hónapon belül többnyire úgy végződnek, hogy "legszívesebben felgyújtanám ezt a szhart, soha többé nem kell Ford".
A hazai állomány többnyire ugyanis egy nagy rakás ..... A kivételek meg nem eladóak. szomoru1

Vágj bele bátran, többet nem fogsz unatkozni, azt garantálom. Grin
Naplózva
norbinet
Vendég
« Új hozzászólás #5491 Dátum: 2012.10.03 szerda, 17:48:29 »

Arra figyelj, hogy legyen a zsebedben az autó árán és az átírás költségein felül legalább még 1.5 kiló. Ha nem tudsz magadnak szerelni, akkor inkább 3. Figyelj még arra is, hogy legyen a közeledben az alábbi három: V6 hengerfejtömítés cserében jártas szerelő, automataváltó felújításban/manuálisra átépítésben jártas szerelő és nem utolsó sorban Mondeo V6 típushibákat felismerő és nem alkatrészeket feleslegesen cserélgető szerelő.   

Ha ez nem adott, akkor arra figyelj, hogy semmiképpen se vedd meg. wave
Magadnak is sok időt és energiát spórolsz, meg a V6 Mondi hírnevét sem teszed próbára. Nem bántásból írom, hanem őszinte jótanácsként. Az ilyen "V6-al nem nagyon vagyok képbe, ezért kérdezném, hogy mire figyeljek a vásárlásnál" kezdetű sztorik pár hónapon belül többnyire úgy végződnek, hogy "legszívesebben felgyújtanám ezt a szhart, soha többé nem kell Ford".
A hazai állomány többnyire ugyanis egy nagy rakás ..... A kivételek meg nem eladóak. szomoru1

Vágj bele bátran, többet nem fogsz unatkozni, azt garantálom. Grin

Szerlő az van, meg én sem vagyok teljesen kezdő a szerelgetésben, de nem ismerem a típushibákat, ezért kérdeztem, hogy mi az az árulkodó jel, amire mindenképp figyeljek. Amúgy obd diagnosztika mindig nálam van, azzal fogom kezdeni vásárlás előtt. Amúgy a kinézett autó rendszáma HTP-040 hátha valaki tud róla valamit mondani.
Köszi...
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #5492 Dátum: 2012.10.03 szerda, 19:25:06 »

Szerlő az van, meg én sem vagyok teljesen kezdő a szerelgetésben, de nem ismerem a típushibákat, ezért kérdeztem, hogy mi az az árulkodó jel, amire mindenképp figyeljek. Amúgy obd diagnosztika mindig nálam van, azzal fogom kezdeni vásárlás előtt. Amúgy a kinézett autó rendszáma HTP-040 hátha valaki tud róla valamit mondani.
Köszi...

Vigyél magaddal valakit, akinek már van füle/szeme a V6-hoz. A legtöbb és legsúlyosabb hibát az OBD nem jelzi ki.

Olvass vissza pár oldalt, itt van már az a sok válasz, amit keresel. wave
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #5493 Dátum: 2012.10.03 szerda, 19:33:16 »

Vigyél magaddal valakit, akinek már van füle/szeme a V6-hoz. A legtöbb és legsúlyosabb hibát az OBD nem jelzi ki.

Olvass vissza pár oldalt, itt van már az a sok válasz, amit keresel. wave
az utolsó ár oldal nem kimondottan a v6-ról szól  falbav
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
drof
Vendég
« Új hozzászólás #5494 Dátum: 2012.10.03 szerda, 19:38:10 »

az utolsó ár oldal nem kimondottan a v6-ról szól  falbav

Akkor kezdje a közepéről. email
Naplózva
norbinet
Vendég
« Új hozzászólás #5495 Dátum: 2012.10.03 szerda, 19:47:14 »

Köszi... worship
Naplózva
norbinet
Vendég
« Új hozzászólás #5496 Dátum: 2012.10.03 szerda, 19:48:38 »

Amúgy nem teljesen idegen a V motor, csak az kétkerekű volt meg 4 hengeres Smiley
 
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #5497 Dátum: 2012.10.03 szerda, 19:53:26 »

Amúgy nem teljesen idegen a V motor, csak az kétkerekű volt meg 4 hengeres Smiley
 
hát ez nem fog úgy menni  nyes
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
drof
Vendég
« Új hozzászólás #5498 Dátum: 2012.10.03 szerda, 20:14:51 »

Amúgy nem teljesen idegen a V motor, csak az kétkerekű volt meg 4 hengeres Smiley
 

Akkor jó! nyes
Naplózva
norbinet
Vendég
« Új hozzászólás #5499 Dátum: 2012.10.03 szerda, 20:18:24 »

Ha csak fele úgy menne már kiugranék a bőrömből  vigyor3
De az 1.8 nál biztos jobban megy.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 103 104 105 106 107 108 109 [110] 111 112 113 114 115 116 117 ... 142   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.085 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.