Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.02 csütörtök, 10:08:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 ... 27   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Radar detektorok, Jammer-ek  (Megtekintve 436925 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #350 Dátum: 2009.04.26 vasárnap, 23:05:50 »

Azért te is próbálkozol vele.  eplus2 GPS, detektor, rendesen teli van a szélvédőd!
Sokan azt mondják, a sok téves riasztás az érzékenysége miatt van, ha kevés a téves riasztás akkor a radart is gyengébben érzékeli, későn riaszt.  Huh?
Amúgy te már láttad hasznát? Országúton talán beválik, ha már városban használhatatlan  atúlzott érzékenysége miatt?

Nem, gyakorlatilag nekem eddig semmi haszna nem volt. Egyszer keveredtem éles helyzetbe vele, akkor hátulról mértek, teljesen csendbe maradt. Direkt visszafordultam, hogy szemből is mérjenek rám, 2x meg is tették, akkor jelzett korrektül, de igazából akkor már ki lehetett könnyen szúrni a mérőautót detektor nélkül is. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #351 Dátum: 2009.04.27 hétfő, 11:27:39 »

Beújítottam egy Whistler 948n Euro-t, félve a radaros autóktól. A tesztek nem írtak róla rosszat, de én igen.  duhos2
Alig zavaró, hogy minden elektromos ajtóra riaszt. Messziről tudom, hol kell bemennem a Sparba, Tescoba, bankokba, benzinkutaknál az összes ajtóra riszat.
Próba képpen elmentem még lézeres autó előtt is. Csak egy villanás volt, nem több és már be is mértek, ez meg csak egyet csippantott. Persze normál tempóval mentem.
A kérdésem már csak az, ezek most mire jók? Úri muri, hogy nekem ilyenem is van?
Kezicsókolom!
Vegyen hozzá egy külső lézer szemet a renszám alá,és mingyá jobb véleménnyel lesz!
Én 1,5 éve ezt használom,és még drágábban is vettem.Kb 6-8 alkalommal jelzett lézerre,kb 150m-ről jelzi az M0 on és az ótópályákon lévő traffikat.
Mondhatni ,már bőven behozta az árát!Kopp-kopp-kopp:még nem hozott szeretetcsomagot a postás....... Roll Eyes eljen
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Zsiri
Vendég
« Új hozzászólás #352 Dátum: 2009.04.30 csütörtök, 11:41:30 »

Kezicsókolom!
Vegyen hozzá egy külső lézer szemet a renszám alá,és mingyá jobb véleménnyel lesz!
Én 1,5 éve ezt használom,és még drágábban is vettem.Kb 6-8 alkalommal jelzett lézerre,kb 150m-ről jelzi az M0 on és az ótópályákon lévő traffikat.
Mondhatni ,már bőven behozta az árát!Kopp-kopp-kopp:még nem hozott szeretetcsomagot a postás....... Roll Eyes eljen
Neked a külső érzékelőd mi? BLS SX talán? Ha ez érzékeli és jelzi a lézert akkor már késő, mert bemértek nem?
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #353 Dátum: 2009.04.30 csütörtök, 11:54:45 »

Neked a külső érzékelőd mi? BLS SX talán? Ha ez érzékeli és jelzi a lézert akkor már késő, mert bemértek nem?
1.Nem a Whistler 948n Euro-hoz van gyári sajátja 9e píz.
2.Hülyeség,akkor még csak rádlőttek,hogy tudják mia sebességed,de még ezután kell bekapcsolják a felvételt,amin te már a megengedettel haladsz! nyes
És sok olyan helyzet adódik,hogy nem is rádlőnek,hanem a melletted haladóra,de te már lassítasz is!
Szóval....aki betartja a seb.határokat,annak tényleg nem kell semmilyen detektor.......
Vagy 60ért már lehet blokkolót is venni.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
NitroTom
Vendég
« Új hozzászólás #354 Dátum: 2009.04.30 csütörtök, 20:23:44 »

1.Nem a Whistler 948n Euro-hoz van gyári sajátja 9e píz.
2.Hülyeség,akkor még csak rádlőttek,hogy tudják mia sebességed,de még ezután kell bekapcsolják a felvételt,amin te már a megengedettel haladsz! nyes
És sok olyan helyzet adódik,hogy nem is rádlőnek,hanem a melletted haladóra,de te már lassítasz is!
Szóval....aki betartja a seb.határokat,annak tényleg nem kell semmilyen detektor.......
Vagy 60ért már lehet blokkolót is venni.
Hát az a 60e blokkoló azért a mondeora nem jó. Sad
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #355 Dátum: 2009.05.01 péntek, 10:07:32 »

Hát az a 60e blokkoló azért a mondeora nem jó. Sad
Ezügyben érdeklődj Stealt-nél! eljen Wink wave
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
NitroTom
Vendég
« Új hozzászólás #356 Dátum: 2009.05.01 péntek, 10:28:40 »

Ezügyben érdeklődj Stealt-nél! eljen Wink wave
Nem kell érdeklődjem, mert tudom , hogy nem jó. Nem szoktam ajánlani. Kevés szegényke. Viszont egy buzukira zsírkirály. integet2
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #357 Dátum: 2009.05.01 péntek, 10:52:39 »

Nem kell érdeklődjem, mert tudom , hogy nem jó. Nem szoktam ajánlani. Kevés szegényke. Viszont egy buzukira zsírkirály. integet2
Nem 1re gondolunk.Ő valahonnan usa vonalon is tud jót ennyiért......de nem én mondtam. hehe
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
NitroTom
Vendég
« Új hozzászólás #358 Dátum: 2009.05.01 péntek, 10:53:16 »

Nem 1re gondolunk.Ő valahonnan usa vonalon is tud jót ennyiért......de nem én mondtam. hehe
ok
Naplózva
Zsiri
Vendég
« Új hozzászólás #359 Dátum: 2009.05.02 szombat, 21:30:11 »

Hát az a 60e blokkoló azért a mondeora nem jó. Sad
Kiyo Laserpro 3 is gagyi? Ilyent szereltetek már be? Ennek 3 lézer érzékelő-zavaró feje van. Mindhárom előre szerelve már elég a szemből méréshez?
Naplózva
NitroTom
Vendég
« Új hozzászólás #360 Dátum: 2009.05.03 vasárnap, 07:24:17 »

Kiyo Laserpro 3 is gagyi? Ilyent szereltetek már be? Ennek 3 lézer érzékelő-zavaró feje van. Mindhárom előre szerelve már elég a szemből méréshez?
Igen szereltünk már be. Egy Subaru Foresterbe(250LE wow1). Hááát nem jött még vissza, hogy bemérték. Grin
Azért a nagyobb autókra nem árt a 3 fej előre.
Az az igazság, hogy általában a legdrágább blokkolókat szoktuk szerelni, úgyhogy az olcsóbb blokkolókról kevés a tapasztalat.
Az tény hogy az olcsóbb cuccból a 2 fejesek kevesek. Még a drágábból a kevesebb is elég.
Naplózva
NitroTom
Vendég
« Új hozzászólás #361 Dátum: 2009.05.03 vasárnap, 07:32:21 »

Elvileg ezen jól látszik hogy hogyan működik. Mármint ha ez a blokkoló.
Naplózva
Zsiri
Vendég
« Új hozzászólás #362 Dátum: 2009.05.04 hétfő, 16:58:37 »

Igen szereltünk már be. Egy Subaru Foresterbe(250LE wow1). Hááát nem jött még vissza, hogy bemérték. Grin
Azért a nagyobb autókra nem árt a 3 fej előre.
Az az igazság, hogy általában a legdrágább blokkolókat szoktuk szerelni, úgyhogy az olcsóbb blokkolókról kevés a tapasztalat.
Az tény hogy az olcsóbb cuccból a 2 fejesek kevesek. Még a drágábból a kevesebb is elég.
Köszi!  wave
Naplózva
englishman
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új hozzászólás #363 Dátum: 2009.05.04 hétfő, 17:19:43 »

Igen szereltünk már be. Egy Subaru Foresterbe(250LE wow1). Hááát nem jött még vissza, hogy bemérték. Grin
Azért a nagyobb autókra nem árt a 3 fej előre.
Az az igazság, hogy általában a legdrágább blokkolókat szoktuk szerelni, úgyhogy az olcsóbb blokkolókról kevés a tapasztalat.
Az tény hogy az olcsóbb cuccból a 2 fejesek kevesek. Még a drágábból a kevesebb is elég.

Illusztrálnád nekünk pár példán, hogy - mondjuk az egsyzerűség kedvéért egy mondeoót alapul véve - melyik eszközből hány fej mit tud?
Naplózva

mk5 2.0 tdci 150le 5a titanium++ 2018 diffused silver
ex: mk4 2.0 tdci 5a titanium-x++ 2008
mégex: mk3 facelift 2.0 tdci ghia ++ 2004, mk3 2.0 tdci ghia 2002
NitroTom
Vendég
« Új hozzászólás #364 Dátum: 2009.05.04 hétfő, 20:14:27 »

Idézetet írta: englishman link=http://mondeoforum.camelcom.hu/index.php?action=post;quote=409722;topic=98.350;num_replies=363;sesc=5a06ced5ca9563b985e87cc6a905dad1topic=98.msg409722#msg409722 date=1241450383
Illusztrálnád nekünk pár példán, hogy - mondjuk az egsyzerűség kedvéért egy mondeoót alapul véve - melyik eszközből hány fej mit tud?
mondjuk a te autódra olcsóbból ezt 3mat előre 1et hátra. S-MAXra  ilyen fel állásban szereltünk.
Ha egy kicsit drágábbat is megengedhetsz, akkor ezt ma éppen ilyet raktunk egy Impreza WRX STI re.
A kollégám apjának egy OctaviaII re AL G9-et raktunk szimplát. Szólt egy rendőrnek, hogy mérje be. eplus2 zsírúl működött.
Naplózva
englishman
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új hozzászólás #365 Dátum: 2009.05.05 kedd, 01:56:37 »

mondjuk a te autódra olcsóbból ezt 3mat előre 1et hátra. S-MAXra  ilyen fel állásban szereltünk.
Ha egy kicsit drágábbat is megengedhetsz, akkor ezt ma éppen ilyet raktunk egy Impreza WRX STI re.
A kollégám apjának egy OctaviaII re AL G9-et raktunk szimplát. Szólt egy rendőrnek, hogy mérje be. eplus2 zsírúl működött.

Jól értem?
Tehát mondjuk az echoból kéne 3 előre, míg a g9-ből akár 1 is elég?
Naplózva

mk5 2.0 tdci 150le 5a titanium++ 2018 diffused silver
ex: mk4 2.0 tdci 5a titanium-x++ 2008
mégex: mk3 facelift 2.0 tdci ghia ++ 2004, mk3 2.0 tdci ghia 2002
NitroTom
Vendég
« Új hozzászólás #366 Dátum: 2009.05.06 szerda, 19:13:04 »

Jól értem?
Tehát mondjuk az echoból kéne 3 előre, míg a g9-ből akár 1 is elég?
hát ja.
ezen jól látszik a működése, főleg a végén.
Minél drágább egy blokkoló annál kevésbé tudja átlőni a lézer
Echo
ALG8-as a G9 annyival másabb, hogy a fejek kisebbek.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #367 Dátum: 2009.05.06 szerda, 23:53:20 »

Talán ma behozta a deketorom az árát, végre Ka sávon is volt egy riasztásom az M3-as egyik pihenője mellett elhaladva. Smiley Sok autó volt a pihenőbe, úgyhogy nem tudtam kiszúrni ki mér, de az első csippanás után 150-ről 130-ra vissza. Smiley

Viszont, hogy ne legyen ilyen szép a dolog, valahol egy eldugott kis mellékúton egy traktor mögé érve, folyamatosan K sávon max-on riasztott, pedig a közelbe több km-re se volt település, ahogy a trakit megelőztem, megszünt a riasztás is. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #368 Dátum: 2009.05.07 csütörtök, 05:14:22 »

Talán ma behozta a deketorom az árát, végre Ka sávon is volt egy riasztásom az M3-as egyik pihenője mellett elhaladva. Smiley Sok autó volt a pihenőbe, úgyhogy nem tudtam kiszúrni ki mér, de az első csippanás után 150-ről 130-ra vissza. Smiley

Viszont, hogy ne legyen ilyen szép a dolog, valahol egy eldugott kis mellékúton egy traktor mögé érve, folyamatosan K sávon max-on riasztott, pedig a közelbe több km-re se volt település, ahogy a trakit megelőztem, megszünt a riasztás is. Smiley
Sugárzott a traki! nyes Wink wave
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
zsoel
Vendég
« Új hozzászólás #369 Dátum: 2009.05.13 szerda, 15:14:30 »

Talán ma behozta a deketorom az árát, végre Ka sávon is volt egy riasztásom az M3-as egyik pihenője mellett elhaladva. Smiley Sok autó volt a pihenőbe, úgyhogy nem tudtam kiszúrni ki mér, de az első csippanás után 150-ről 130-ra vissza. Smiley

Viszont, hogy ne legyen ilyen szép a dolog, valahol egy eldugott kis mellékúton egy traktor mögé érve, folyamatosan K sávon max-on riasztott, pedig a közelbe több km-re se volt település, ahogy a trakit megelőztem, megszünt a riasztás is. Smiley

Traktorra nekem is jelez, több forumon irtak már róla.
van benne valami elektronika , azt érzékeljük.

Ezt viszont érdemes figyelmesen elolvasni:

http://autozz.blog.hu/2009/04/11/etikus_elbujva_sebesseget_merni
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #370 Dátum: 2009.05.22 péntek, 12:24:26 »

Traktorra nekem is jelez, több forumon irtak már róla.
van benne valami elektronika , azt érzékeljük.

Ezt viszont érdemes figyelmesen elolvasni:

http://autozz.blog.hu/2009/04/11/etikus_elbujva_sebesseget_merni
Most is ez volt lefelé taszárra!Ment előttünk a nagy német új trakesz,detektor meg jammerte....... eplus2 Wink wave
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
mlksx078
Vendég
« Új hozzászólás #371 Dátum: 2009.05.24 vasárnap, 19:45:27 »

mondjuk a te autódra olcsóbból ezt 3mat előre 1et hátra. S-MAXra  ilyen fel állásban szereltünk.
Ha egy kicsit drágábbat is megengedhetsz, akkor ezt ma éppen ilyet raktunk egy Impreza WRX STI re.
A kollégám apjának egy OctaviaII re AL G9-et raktunk szimplát. Szólt egy rendőrnek, hogy mérje be. eplus2 zsírúl működött.

Mennyire lehet ennek a Blinder M45 X-nek a fejeit elrejteni a Mondeo hűtőrácsa mögött? Nekem f2-es az autóm, tehát nincs nyílás az elején, minden méhsejt alakú rácsos. Az autó belsejében látható a rendszer beépítetsége? Kikapcsolható? Milyen anyagi vonzata lenne még ezen felül a beszerelésnek? Több autóra kedvezmény? hehe
Naplózva
NitroTom
Vendég
« Új hozzászólás #372 Dátum: 2009.05.24 vasárnap, 19:59:38 »

Mennyire lehet ennek a Blinder M45 X-nek a fejeit elrejteni a Mondeo hűtőrácsa mögött? Nekem f2-es az autóm, tehát nincs nyílás az elején, minden méhsejt alakú rácsos. Az autó belsejében látható a rendszer beépítetsége? Kikapcsolható? Milyen anyagi vonzata lenne még ezen felül a beszerelésnek? Több autóra kedvezmény? hehe
Hát elég necces eldugni szomoru1 rinya
Elég gyökér a lökhárító ilyen szempontból. Majd holnap megvizslatom az enyémet. A beszerelés általában 20pízért szoktuk csinálni, de valami kedvezményt így is úgy is kaphatsz nem kell több autóban gondolkodnod. A jemmere is nézek neked valami jó árat ha komolyan érdekel.(Mondjuk 146e?)
Naplózva
mlksx078
Vendég
« Új hozzászólás #373 Dátum: 2009.05.24 vasárnap, 22:09:26 »

Hát elég necces eldugni szomoru1 rinya
Elég gyökér a lökhárító ilyen szempontból. Majd holnap megvizslatom az enyémet. A beszerelés általában 20pízért szoktuk csinálni, de valami kedvezményt így is úgy is kaphatsz nem kell több autóban gondolkodnod. A jemmere is nézek neked valami jó árat ha komolyan érdekel.(Mondjuk 146e?)

Még annyira komolyan nem gondolkozok benne, pár éve már az infógyűjtés fázisában vagyok eplus2
Igazából az elmúlt 3és fél évben nem kaptak el gyorshajtásért, pedig nem vezetek papásan.
Ha érdekel, akkor biztosan meg foglak keresni ez ügyben, mert errefelé nem nagyon foglalkozik ilyennel senki...

Gondolom akkor az alsó rácsot vágni kellene hozzá, mert a rács gyengítené...
Amúgy nem csak ez a lökhárító béna ilyen szempontból, a 2007-es A osztályunk lökösén sincs sok nyílás, ami meg van, az is kicsi szomoru1
Naplózva
GoodGod
Vendég
« Új hozzászólás #374 Dátum: 2009.05.25 hétfő, 18:10:58 »

Hát elég necces eldugni szomoru1 rinya
Elég gyökér a lökhárító ilyen szempontból. Majd holnap megvizslatom az enyémet. A beszerelés általában 20pízért szoktuk csinálni, de valami kedvezményt így is úgy is kaphatsz nem kell több autóban gondolkodnod. A jemmere is nézek neked valami jó árat ha komolyan érdekel.(Mondjuk 146e?)

Hali !
Bocsi h. belekotyogok a témátokba de nekem is lenne 1 kérdésem !
Nemrég én is berakattam egy Blinder M45öt, mind a 4 fejet előre de mivel nem akartam szétbarmoltatni fölül a hűtőrácsot ezért nekem a rendszám alá tették be közvetlenül mind a 4et egy vonalba ! (1m-en belül van mind a 4) Szerinted így ér valamit a rendszer ?? Vagy tök felesleges és a 2 középsőt átrakathatom hátra ? Kicsit tanácstalan vagyok mert félek h. mivel fölülre nem raktak így közelről be tudnak mérni amit viszont nem szeretnék mert újpesten rendszeresen az utolsó 100m-en lőnek csak rád pl a kanyarból kijövet !
Amúgy egy 2004es kombi Mondeom van !
Hali
Naplózva
NitroTom
Vendég
« Új hozzászólás #375 Dátum: 2009.05.25 hétfő, 19:41:27 »

Hali !
Bocsi h. belekotyogok a témátokba de nekem is lenne 1 kérdésem !
Nemrég én is berakattam egy Blinder M45öt, mind a 4 fejet előre de mivel nem akartam szétbarmoltatni fölül a hűtőrácsot ezért nekem a rendszám alá tették be közvetlenül mind a 4et egy vonalba ! (1m-en belül van mind a 4) Szerinted így ér valamit a rendszer ?? Vagy tök felesleges és a 2 középsőt átrakathatom hátra ? Kicsit tanácstalan vagyok mert félek h. mivel fölülre nem raktak így közelről be tudnak mérni amit viszont nem szeretnék mert újpesten rendszeresen az utolsó 100m-en lőnek csak rád pl a kanyarból kijövet !
Amúgy egy 2004es kombi Mondeom van !
Hali
Háááááááááát!
Azért az nem az igazi, hogy egy vonalban van az összes. Gondolj bele, hogy átfedés van a szemek között.Így olyan mintha a 2 középső nem is lenne.Azt mondom neked, hogy egy S8odira előre 3 mat raktunk hátra 1et és tökéletesen műkszik. 6os bömire meg egyet a rendszám alá 2öt meg a maszkba függőlegesen V alakban.
Nézd meg ezt mondjuk letörném a kezét annak aki így rakta fel a szemeket.
Naplózva
frenk66
Vendég
« Új hozzászólás #376 Dátum: 2009.05.25 hétfő, 20:09:22 »

Háááááááááát!
Azért az nem az igazi, hogy egy vonalban van az összes. Gondolj bele, hogy átfedés van a szemek között.Így olyan mintha a 2 középső nem is lenne.Azt mondom neked, hogy egy S8odira előre 3 mat raktunk hátra 1et és tökéletesen műkszik. 6os bömire meg egyet a rendszám alá 2öt meg a maszkba függőlegesen V alakban.
Nézd meg ezt mondjuk letörném a kezét annak aki így rakta fel a szemeket.

Helló!
Nekem Kiyo LaserPro 3 lézerblokkoló van felszerelve, de én mind a hármat előre raktam fel MKlll mondi 2004 januári, ár és tudás aránya a legjobb, ezt írták a neten. Rendőr ismerőseimmel leteszteltük és tökéletesen műkszik.
A hűtőráccsal nekem szerencsém volt, mert tökéletesen bele lehetett illeszteni. Kettő a rendszám mellett van egy (a hátra való ) pedig alatta.
Naplózva
GoodGod
Vendég
« Új hozzászólás #377 Dátum: 2009.05.25 hétfő, 20:41:03 »

Háááááááááát!
Azért az nem az igazi, hogy egy vonalban van az összes. Gondolj bele, hogy átfedés van a szemek között.Így olyan mintha a 2 középső nem is lenne.Azt mondom neked, hogy egy S8odira előre 3 mat raktunk hátra 1et és tökéletesen műkszik. 6os bömire meg egyet a rendszám alá 2öt meg a maszkba függőlegesen V alakban.
Nézd meg ezt mondjuk letörném a kezét annak aki így rakta fel a szemeket.

Köszi a gyors válaszokat !
Ha esetleg szeretném kiigazítattni abban tudnál nekem segíteni ?? Ha igen kb. mibe fájna az nekem ? Mondjuk akkor 1 fejet hátra a 3at meg rendesen szétszorni ? Bekötve már be van minden és müxik is csak szét kéne akkor szórni rendesen ! Ha tudnál segíteni azt megköszönném !
Hali
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #378 Dátum: 2009.06.02 kedd, 11:07:40 »

-A fámák 800 méteren már 3-4m átmérőjű "lézerpontot" lőnek.
-2000m szerintem ez kb 15m-es átmérőjú lézerpont lenne,vagy sokkal több.....ami egyáltalán nem alkalmas hiteles mérésre!
-1000m től képesek hiteles felvételt készíteni,amit a hatóság elfogad,és értékelhető.
-A felvétel sem elég 2-3 másodperc,általában a gyakorlat szerint a beméréstől 150m-es közelségig kell a felvételt készíteniük.
Most ennyi jutott eszembe hirtelen..... Wink wave integet2
« Utoljára szerkesztve: 2009.06.02 kedd, 11:12:25 írta alf » Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
frenk66
Vendég
« Új hozzászólás #379 Dátum: 2009.06.02 kedd, 11:18:41 »

Legálisak az úgynevezet "radar-jammerek", a radar-zavarók?

Nem, a radar-zavarók nem legálisak, sőt akár büntetést is vonhat maga után használatuk. A lézer-blokkolókat viszont ugyanúgy nem találjuk meg a hazai törvénykezésben, mint a radardetektorokat, így ezek használata nem tiltott országunkban.
Naplózva
Liszti
Vendég
« Új hozzászólás #380 Dátum: 2009.06.02 kedd, 11:19:44 »

-A fámák 800 méteren már 3-4m átmérőjű "lézerpontot" lőnek.
-2000m szerintem ez kb 15m-es átmérőjú lézerpont lenne,vagy sokkal több.....ami egyáltalán nem alkalmas hiteles mérésre!
-1000m től képesek hiteles felvételt készíteni,amit a hatóság elfogad,és értékelhető.
-A felvétel sem elég 2-3 másodperc,általában a gyakorlat szerint a beméréstől 150m-es közelségig kell a felvételt készíteniük.
Most ennyi jutott eszembe hirtelen..... Wink wave integet2

Aham, tehát nem "klasszikus" lézerponttal mérnek, amiről ugye tudjuk, hogy gyakorlatilag párhuzamos fénysugár, icipici széttartással?
http://hu.wikipedia.org/wiki/L%C3%A9zer
Hanem valami más?
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #381 Dátum: 2009.06.02 kedd, 11:22:09 »

Aham, tehát nem "klasszikus" lézerponttal mérnek, amiről ugye tudjuk, hogy gyakorlatilag párhuzamos fénysugár, icipici széttartással?
http://hu.wikipedia.org/wiki/L%C3%A9zer
Hanem valami más?
De nem ám!
Sőt!Ha hiszed ha nem ,nem is lézer az a fény!Hanem infravörös fény! hehe Wink wave
És ezzel minden kérdésedre megkaptad a választ......
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Liszti
Vendég
« Új hozzászólás #382 Dátum: 2009.06.02 kedd, 11:25:15 »

De nem ám!
Sőt!Ha hiszed ha nem ,nem is lézer az a fény!Hanem infravörös fény! hehe Wink wave
És ezzel minden kérdésedre megkaptad a választ......

Akkor miért hívják lézernek...  Roll Eyes
Ehhh...  szomoru1
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #383 Dátum: 2009.06.02 kedd, 11:26:34 »

Legálisak az úgynevezet "radar-jammerek", a radar-zavarók?

Nem, a radar-zavarók nem legálisak, sőt akár büntetést is vonhat maga után használatuk. A lézer-blokkolókat viszont ugyanúgy nem találjuk meg a hazai törvénykezésben, mint a radardetektorokat, így ezek használata nem tiltott országunkban.

Ez már csak azért is így van ,mert a rádiózási törvény is tiltja a rádió hullámok használatát.Ezért nem is lehet kapni radar blokkolót.
Mi egy másik dologról beszélünk,amikor a lézerblokkolóról esik szó.Az fényt bocsájt ki,ennek használatát törvény nem tiltja nálunk! worship
Ezek csak a "lézeres mérőezközöket bolondítják meg.M0-on lévő fix dobozos traffik körbe röhögnek a lézerblokkolóddal.(nem téged,általánosan)
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #384 Dátum: 2009.06.02 kedd, 11:28:28 »

Akkor miért hívják lézernek...  Roll Eyes
Ehhh...  szomoru1
Mer az van rája írva,hogy : Fama Laser 3 ......mondjuk......
Ez olyan mint amikor rákerül egy felirat a trabira,hogy : Turbo Interceptor   ......attól még nem az.....
 eplus2 Wink wave
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
frenk66
Vendég
« Új hozzászólás #385 Dátum: 2009.06.02 kedd, 11:30:06 »

Ez már csak azért is így van ,mert a rádiózási törvény is tiltja a rádió hullámok használatát.Ezért nem is lehet kapni radar blokkolót.
Mi egy másik dologról beszélünk,amikor a lézerblokkolóról esik szó.Az fényt bocsájt ki,ennek használatát törvény nem tiltja nálunk! worship
Ezek csak a "lézeres mérőezközöket bolondítják meg.M0-on lévő fix dobozos traffik körbe röhögnek a lézerblokkolóddal.(nem téged,általánosan)
Azt tudom a fix ellen nem véd csak a mobilok ellen, de már így is nő az esélyed hehe
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #386 Dátum: 2009.06.02 kedd, 11:31:27 »

Azt tudom a fix ellen nem véd csak a mobilok ellen, de már így is nő az esélyed hehe
....tudom mi a dörgés..... smile Wink wave
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Liszti
Vendég
« Új hozzászólás #387 Dátum: 2009.06.02 kedd, 11:31:51 »

Mer az van rája írva,hogy : Fama Laser 3 ......mondjuk......
Ez olyan mint amikor rákerül egy felirat a trabira,hogy : Turbo Interceptor   ......attól még nem az.....
 eplus2 Wink wave

Akkor erről van szó?
http://www.origo.hu/auto/20060630ujtraffipaxok.html
Naplózva
frenk66
Vendég
« Új hozzászólás #388 Dátum: 2009.06.02 kedd, 11:33:26 »

Na ez ellen jó blokkoló, enyém is ilyennel lett letesztelve.
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #389 Dátum: 2009.06.02 kedd, 11:35:50 »

Igen!
És kiemelném a cikkből a lényeget,a többi vaker:
"bemért jármű rendszámát pedig körülbelül 120 méterről lehet leolvasni."
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Liszti
Vendég
« Új hozzászólás #390 Dátum: 2009.06.02 kedd, 11:37:09 »

Na ez ellen jó blokkoló, enyém is ilyennel lett letesztelve.

És egyébként hogy működik?
Nem tud a rendőr bemérni? Nem írja ki a sebességed? Vagy mi?
Kicsit feltűnő lehet, hogy nem tud lelőni, nem? Akkor nem kezdenek el getszizni?  wow1
Még ha nincs is rá tiltó rendelet...
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #391 Dátum: 2009.06.02 kedd, 11:37:59 »

Na ez ellen jó blokkoló, enyém is ilyennel lett letesztelve.
eljen Wink
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
frenk66
Vendég
« Új hozzászólás #392 Dátum: 2009.06.02 kedd, 11:38:13 »

Igen!
És kiemelném a cikkből a lényeget,a többi vaker:
"bemért jármű rendszámát pedig körülbelül 120 méterről lehet leolvasni."
Ismét visszatérve az enyémre, a leírásában is szerepel, hogy 2000-200 méterig blokkol, de aki 1800 méteren nem tud lelassítani a megengedett sebességre az meg is érdemli a büntit.
Naplózva
frenk66
Vendég
« Új hozzászólás #393 Dátum: 2009.06.02 kedd, 11:42:44 »

És egyébként hogy működik?
Nem tud a rendőr bemérni? Nem írja ki a sebességed? Vagy mi?
Kicsit feltűnő lehet, hogy nem tud lelőni, nem? Akkor nem kezdenek el getszizni?  wow1
Még ha nincs is rá tiltó rendelet...
A "trafipax" monitorján látni az autót mint egy videókamerán keresztül néznéd és vagy a kép tetején, vagy a kép közepére irja ki a bemért jármű sebességét. Namost, ha a blokkolóval szerelt jármű érkezik, vagy semmit vagy csak szaggatott vonalakat mutat a km/ó helyén.
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #394 Dátum: 2009.06.02 kedd, 11:43:15 »

Ismét visszatérve az enyémre, a leírásában is szerepel, hogy 2000-200 méterig blokkol, de aki 1800 méteren nem tud lelassítani a megengedett sebességre az meg is érdemli a büntit.
Igen,ezt mondom.Lövöldözhet rád 1500-ról is,simán blokkolod,aztán amikor már a rsz-odat is látja,már szabályosan közlekedsz.
Csak oda kell figyelni. integet2
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #395 Dátum: 2009.06.02 kedd, 13:38:12 »

A "trafipax" monitorján látni az autót mint egy videókamerán keresztül néznéd és vagy a kép tetején, vagy a kép közepére irja ki a bemért jármű sebességét. Namost, ha a blokkolóval szerelt jármű érkezik, vagy semmit vagy csak szaggatott vonalakat mutat a km/ó helyén.

Vagy a komolyabb cuccok, már jelzik, hogy: Jammed! Smiley Pontos tipust ne kérdezz, de a YouTube-on érdemes szétnézni.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #396 Dátum: 2009.06.02 kedd, 16:09:14 »

Vagy a komolyabb cuccok, már jelzik, hogy: Jammed! Smiley Pontos tipust ne kérdezz, de a YouTube-on érdemes szétnézni.
éééés? Roll Eyes nemtudom
 Grin Wink wave
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #397 Dátum: 2009.06.02 kedd, 17:00:55 »

éééés? Roll Eyes nemtudom
 Grin Wink wave

És vagy jól kiszednek a sorból, vagy nem. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #398 Dátum: 2009.06.02 kedd, 17:14:36 »

És vagy jól kiszednek a sorból, vagy nem. Smiley
jól van na,te nyertél  eplus2 Wink wave
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
NitroTom
Vendég
« Új hozzászólás #399 Dátum: 2009.06.02 kedd, 19:30:38 »

És vagy jól kiszednek a sorból, vagy nem. Smiley
és akkor mi van? Pont semmi! itthon teljesen legális a téma.  police finom action
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 ... 27   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.133 másodperc alatt készült el 23 lekéréssel.