Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.21 kedd, 18:50:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Eladó csempre ragasztó Sopro FF 450 ELKELT!  (Megtekintve 925 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Guen
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 696


drizzt@maffia.hu
E-mail
« Dátum: 2015.02.20 péntek, 12:12:15 »

Elszámoltam a felújításkor megrendelendő csemperagasztó mennyiségét elég alaposan így megmaradt 8 bontatlan zsák Sopro FF 450 csemperagasztóm.
Nekem 3400ft/ zsák áron volt azóta találtam 3300ft/zsák áron is természetesen ettől jóval olcsóbban is hajlandó vagyok megválni tőle csak hogy ne foglalja a helyet a házban. Jelenleg fűtött száraz házban várja új szerető gazdáját. Mindent lehet vele ragasztani kül- és beltérben egyaránt, padlófűtéshez is alkalmazható, nekem is ezért lett ilyen (valamint a márka minősége miatt) hosszú bedolgozási idejű. Beltérben csempe ragasztására azért nem ajánlom arra van olcsóbb lehetőség de padlóra ettől jobb nemigen akad.
Ugyanitt eladó Sopro saphir fugázóanyag fejből nem tudom a színeket de 28(jasmin) biztos van, meg azt hiszem caramel is.
Ha valakit érdekel küldök képet a jelenlegi helyéről valamint az árat is megbeszélhetjük. Az olx-es ár lehet alkuképes.

olx link http://olx.hu/hirdetes/sopro-ff-450-flexibilis-csemperagaszto-ID37ec3.html#854f051116
« Utoljára szerkesztve: 2015.03.18 szerda, 18:21:03 írta Guen » Naplózva

2001/3(aus der DDR Cheesy) Mk3 2.0tddi kombi 115 lovacska.
EGR Off, TDCI kipufogó rendszer, katalizátor off
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.037 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.