Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.22 szerda, 17:48:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: TDCI-hez keresek Izzítógyertyát  (Megtekintve 1041 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
nadotex
Vendég
« Dátum: 2011.11.08 kedd, 17:28:17 »

TDCI mondeohoz keresek 1db ha lehet BERU márkájú izzítógyertyát, lehet használt is csak jó legyen, az egyik izzítóm meghalt, gyorsba szeretném pótolni egy darabig hátha jó lesz.

Üdv. Ati.
06704207997
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48457



« Új hozzászólás #1 Dátum: 2011.11.08 kedd, 19:12:38 »

TDCI mondeohoz keresek 1db ha lehet BERU márkájú izzítógyertyát, lehet használt is csak jó legyen, az egyik izzítóm meghalt, gyorsba szeretném pótolni egy darabig hátha jó lesz.

Üdv. Ati.
06704207997
120e kmnél cserélni kellene az összeset.Állapottól függetlenül.És akkor még kiszedhetőek,nem valószínű,hogy beletörnek.
Nagyjából a 4 gyertya kerül kb10 e ft-ba,pl a cromaxba.Megéri 1esével szívni vele?Úgyis lekell bontani a szívósort teljesen.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
nadotex
Vendég
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2011.11.08 kedd, 21:54:29 »

120e kmnél cserélni kellene az összeset.Állapottól függetlenül.És akkor még kiszedhetőek,nem valószínű,hogy beletörnek.
Nagyjából a 4 gyertya kerül kb10 e ft-ba,pl a cromaxba.Megéri 1esével szívni vele?Úgyis lekell bontani a szívósort teljesen.

Ez így igaz ahogy leírtad, mind a négyet cserélni fogom de majd csak jövőre szeretném elvégezni a szívósor tisztítással együtt, addig is beérném egy használt darabbal, hátha valaki már cserélt egy sorozatot és abból van egy működőképes, a rosszat már nem tenném vissza, csak egy volt rossz szerencsére kijött de már szorult a vége.
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48457



« Új hozzászólás #3 Dátum: 2011.11.09 szerda, 20:04:50 »

Ez így igaz ahogy leírtad, mind a négyet cserélni fogom de majd csak jövőre szeretném elvégezni a szívósor tisztítással együtt, addig is beérném egy használt darabbal, hátha valaki már cserélt egy sorozatot és abból van egy működőképes, a rosszat már nem tenném vissza, csak egy volt rossz szerencsére kijött de már szorult a vége.
ha jól rémlik.nekem még van kiszedett,jó gyertyám.Ha eljössz érte ,szívesen odaadom....(halásztelek)
Addig nem túrom fel a garázst,mert azt sem tudom,hova tettem.....
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
nadotex
Vendég
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2011.11.10 csütörtök, 21:32:38 »

ha jól rémlik.nekem még van kiszedett,jó gyertyám.Ha eljössz érte ,szívesen odaadom....(halásztelek)
Addig nem túrom fel a garázst,mert azt sem tudom,hova tettem.....

Köszönöm a lehetőséget, érte mentem volna de kellett az autó, így vettem bele újat.
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.051 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.