Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.22 szerda, 05:59:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK3 elektromos kiegészítő fűtés  (Megtekintve 4501 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Flyby
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 95


« Dátum: 2011.11.18 péntek, 10:21:07 »

Elektromos kieg. fűtést keresek 2001-es MK3 TDDI 2.0-hoz, ha valakinek van eladó, kérem dobjon egy PÜ-t.

köszi
« Utoljára szerkesztve: 2011.11.18 péntek, 15:18:12 írta Flyby » Naplózva

MK4 Mondeo 2.2 TDCi Titanium X automata kombi 2013
Ex: Mondeo MK3 és MK2
galaxy
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2011.11.18 péntek, 17:37:03 »

Szia. Nekem van egy elektromos kiegészitő fűtésem,csövekkel.relékkel,eladó. Mondjuk ez 2004-es mondeoból való de gondolom jó ehez is.10 000Ft-ot kérek érte,ha érdekel írj vagy a 06 30 2872132-es számon elérsz.
Naplózva
cucu83
Vendég
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2011.11.19 szombat, 05:56:58 »

Szia. Nekem van egy elektromos kiegészitő fűtésem,csövekkel.relékkel,eladó. Mondjuk ez 2004-es mondeoból való de gondolom jó ehez is.10 000Ft-ot kérek érte,ha érdekel írj vagy a 06 30 2872132-es számon elérsz.



Helló! nekem 2005-ös 2,0 TDCI-m van abba jó lehet hamég megvan?? nemtudom milyen való bele de tuti nincs bent mert kell 20-25 perc mire valami meleg jön!!
Naplózva
V.Tamás
Vendég
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2011.11.19 szombat, 06:56:52 »


Helló! nekem 2005-ös 2,0 TDCI-m van abba jó lehet hamég megvan?? nemtudom milyen való bele de tuti nincs bent mert kell 20-25 perc mire valami meleg jön!!

Alá tudsz nézni a kocsinak? Mert, ha gondolod teszek fel egy képet, hogy mit kell látnod a tűzfal tövében, lent a kipufogó leömlés mellett.
http://kepfeltoltes.hu/111119/Kieg_sz_t__f_t_patron_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
« Utoljára szerkesztve: 2011.11.19 szombat, 06:58:50 írta V.Tamás » Naplózva
cucu83
Vendég
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2011.11.19 szombat, 12:07:09 »

Alá tudsz nézni a kocsinak? Mert, ha gondolod teszek fel egy képet, hogy mit kell látnod a tűzfal tövében, lent a kipufogó leömlés mellett.
http://kepfeltoltes.hu/111119/Kieg_sz_t__f_t_patron_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szia most néztem meg az a cső levan oda hajtva és elövan készitve (elvan vágva van bent egy cső hüvely  jobbrol balrol bilincsel és van 1 elektromos csatlakozó  kb 2x3 centméter átmérőjű ledügózva 1 piros deknivel -Gondolom én az lehet a heje  de nem tom -tudod mit lefotozom azt felrakom mivan ott
Naplózva
cucu83
Vendég
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2011.11.19 szombat, 12:19:33 »

Szia most néztem meg az a cső levan oda hajtva és elövan készitve (elvan vágva van bent egy cső hüvely  jobbrol balrol bilincsel és van 1 elektromos csatlakozó  kb 2x3 centméter átmérőjű ledügózva 1 piros deknivel -Gondolom én az lehet a heje  de nem tom -tudod mit lefotozom azt felrakom mivan ott


még 1 kép (pontosan azon a hejen van!!http://kepfeltoltes.hu/view/111119/DSCF0114_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48457



« Új hozzászólás #6 Dátum: 2011.11.19 szombat, 13:11:08 »

Szia most néztem meg az a cső levan oda hajtva és elövan készitve (elvan vágva van bent egy cső hüvely  jobbrol balrol bilincsel és van 1 elektromos csatlakozó  kb 2x3 centméter átmérőjű ledügózva 1 piros deknivel -Gondolom én az lehet a heje  de nem tom -tudod mit lefotozom azt felrakom mivan ott
ez nem elektromos,hanem a dízel kivitelű kiegfűtéshez van előkészítve.
Ebbe is belehet építeni az elektromosat is,csak megkell építeni a rendszert neki!
http://mondeo.hu/index.php?topic=5057.0
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
cucu83
Vendég
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2011.11.19 szombat, 13:16:25 »

ez nem elektromos,hanem a dízel kivitelű kiegfűtéshez van előkészítve.
Ebbe is belehet építeni az elektromosat is,csak megkell építeni a rendszert neki!
http://mondeo.hu/index.php?topic=5057.0


köszi hogy felvilágositottál!! de hamár ugyis ennyit értesz a mondeokhoz ( néztem elég sok téren otthon vagy )nem irnádle hogy akkor az mire jó ami nekem ott van? 
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48457



« Új hozzászólás #8 Dátum: 2011.11.19 szombat, 13:33:10 »


köszi hogy felvilágositottál!! de hamár ugyis ennyit értesz a mondeokhoz ( néztem elég sok téren otthon vagy )nem irnádle hogy akkor az mire jó ami nekem ott van? 

hmámánhogyaviharbane!
Ami neked ott van most (a képen),az egy rövidrezárócső,és a kommunikációs csatlakozó a vezérlésnek.Ez semmi!!!Ez csak egy előkészítési pont!
Ebbe a rendszerbe be tudsz építeni egy dízelüzemű kiegészítúfűtést ha kiveszed a rövid csőcsonkot és a helyére beszereled az odavalót(ez a dizel kályha).
A piros vakdugós csati ennek a dízelkályhának a vezérléséhez kell.Tudsz ilyet vásárolni ebay-en kb 100e ft,és még+ a beépítés és beüzemelés költsége.
Nagyjából senki nem költ erre ennyi pénzt,mert az elektromost is belehet építeni kb 15e ft anyagköltséggel ebbe a rendszerbe is.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
cucu83
Vendég
« Új hozzászólás #9 Dátum: 2011.11.19 szombat, 13:47:12 »

hmámánhogyaviharbane!
Ami neked ott van most (a képen),az egy rövidrezárócső,és a kommunikációs csatlakozó a vezérlésnek.Ez semmi!!!Ez csak egy előkészítési pont!
Ebbe a rendszerbe be tudsz építeni egy dízelüzemű kiegészítúfűtést ha kiveszed a rövid csőcsonkot és a helyére beszereled az odavalót(ez a dizel kályha).
A piros vakdugós csati ennek a dízelkályhának a vezérléséhez kell.Tudsz ilyet vásárolni ebay-en kb 100e ft,és még+ a beépítés és beüzemelés költsége.
Nagyjából senki nem költ erre ennyi pénzt,mert az elektromost is belehet építeni kb 15e ft anyagköltséggel ebbe a rendszerbe is.


Köszi ismét! kérdés ha én marha alpári modon akarom megoldani akkor ada a cső hejére betudok épiteni egy izzito gyertyás megoldást...most jön a csavar----
direktbe kötve akksihoz NEGATIVROL indulva NAGYTELJESITMÉNYŰ kapcsoló utastérbe IZZITÓ-IZZITÓ  és vissza pozitivra vagy HA nem kell TEST akkor csak pozitivrol az IZZItonak (nagy sufni tunningos vagy az a hobbim csak most nem szeretném az akksit meg a generátost haza vágni-a focusomon is kicseréltem a dugattyukat vv re rövidebb hajtokarokkal  nagyobb gyűrűkkel és elmentem vele 270 ezret és eladtam)
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48457



« Új hozzászólás #10 Dátum: 2011.11.19 szombat, 14:05:56 »


Köszi ismét! kérdés ha én marha alpári modon akarom megoldani akkor ada a cső hejére betudok épiteni egy izzito gyertyás megoldást...most jön a csavar----
direktbe kötve akksihoz NEGATIVROL indulva NAGYTELJESITMÉNYŰ kapcsoló utastérbe IZZITÓ-IZZITÓ  és vissza pozitivra vagy HA nem kell TEST akkor csak pozitivrol az IZZItonak (nagy sufni tunningos vagy az a hobbim csak most nem szeretném az akksit meg a generátost haza vágni-a focusomon is kicseréltem a dugattyukat vv re rövidebb hajtokarokkal  nagyobb gyűrűkkel és elmentem vele 270 ezret és eladtam)
Így van,oda bepasszol az izzítógyertyás gyári kiegfűtés.kell test is nekik,de ennél tényleg kultúráltabban meglehet oldani 15e ftból! http://mondeo.hu/index.php?topic=5057.0

Meg az izzítógyertyák felvesznek 50A a 2 db!Mekkora lesz a nagyteljesítményű kapcsoló?És hová helyezed el?A műszefalra?Ne már!Csináld meg László leírását a cikkben,és olyan lesz mint a gyári!
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
cucu83
Vendég
« Új hozzászólás #11 Dátum: 2011.11.19 szombat, 14:25:28 »

Így van,oda bepasszol az izzítógyertyás gyári kiegfűtés.kell test is nekik,de ennél tényleg kultúráltabban meglehet oldani 15e ftból! http://mondeo.hu/index.php?topic=5057.0

Meg az izzítógyertyák felvesznek 50A a 2 db!Mekkora lesz a nagyteljesítményű kapcsoló?És hová helyezed el?A műszefalra?Ne már!Csináld meg László leírását a cikkben,és olyan lesz mint a gyári!

ok !!!csak idő nagyon kevés-de megprobálom megcsinálni
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.191 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.