Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.10 péntek, 01:42:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 ... 29   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Gyorsulás  (Megtekintve 446113 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Tsory
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7848


Innen legszebb a kilátás :)


WWW
« Új hozzászólás #750 Dátum: 2007.09.23 vasárnap, 22:59:26 »

Jó, ez mind OK, de az ST akkoris a zászlóshajó, szóval érted...

persze,h értem. csak a videókat 1más után nézegetve (jó sokat) eléggé gyengült a szél.
ojjasmi ez mint mikor kb 10 éve az OFF M5 megkapta a V8 motort. ezzel nem is volt gáz, csak jött a kérdés, h "mit tegyünk az M3-ba, h a kül megmaradjon?" legyen bikább mint eddig, de mégis legyen meg a kül ... így aztán megenn belefúrtak a régi soros 6osba.
valami hasonló mókát láttam ebben az egészben, h "basszus mégicsak dizil"
Naplózva

KLIKK >>>        <<< KLIKK
Japán
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 566


:D


E-mail
« Új hozzászólás #751 Dátum: 2007.09.23 vasárnap, 23:13:15 »

2.0 tdci kombi automata mondinak kik az ellenfelei normális esetben?Ahol még labdába lehet rúgni? Grin
mACSman.
De ellene nehéz labdába rúgni (főleg most már)
miért is mi az hogy mostmár?Huh?Huh?
Naplózva

FEKETE GYÉMÁNT,GHIA,19col 40mm ültetve,automata kényelem Smiley
Japán
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 566


:D


E-mail
« Új hozzászólás #752 Dátum: 2007.09.23 vasárnap, 23:53:41 »

miért is mi az hogy mostmár?Huh?Huh?
Megtanult sport fokozatba váltani Grin
mikor kezdődik  a gyorsulás Shocked Shocked Shocked
Naplózva

FEKETE GYÉMÁNT,GHIA,19col 40mm ültetve,automata kényelem Smiley
mACSman
Vendég
« Új hozzászólás #753 Dátum: 2007.09.24 hétfő, 07:32:45 »

Ej-ej Barátim, nem vérre megy ez.  ejnye1
Csak szépen, öregasszonyosan összemérjük az autókat.  Smiley
Az autómata meg főleg nem a gyorsulásról szól.   Wink  (nem is nagyon használ neki)
Naplózva
zsoel
Vendég
« Új hozzászólás #754 Dátum: 2007.09.24 hétfő, 10:56:39 »

Ej-ej Barátim, nem vérre megy ez.  ejnye1
Csak szépen, öregasszonyosan összemérjük az autókat.  Smiley
Az autómata meg főleg nem a gyorsulásról szól.   Wink  (nem is nagyon használ neki)


De azért a te gázpedálod szokott koppanni a padlószőnyegen!-:)

De most legalább lesz egy ótómata ellenfeled. Grin
Naplózva
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #755 Dátum: 2007.09.24 hétfő, 18:23:33 »

                            Csak kár hogy főleg a szárazdokkban állnak Grin
Ja,ja csatlakoznék!Mint az amcsi cirkálók!Garázs utca!
Ha gyűjtöm az autót akkor modelt veszek,ha  autót akkor használom.
Tudom, hogy van akinek több is van,de ez általános jelenség évek óta!
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
Jánosmester
Vendég
« Új hozzászólás #756 Dátum: 2007.09.27 csütörtök, 23:00:34 »

Ej-ej Barátim, nem vérre megy ez.  ejnye1
Csak szépen, öregasszonyosan összemérjük az autókat.  Smiley
Az autómata meg főleg nem a gyorsulásról szól.   Wink  (nem is nagyon használ neki)


Műszer lesz hozzá?
Vagy lámpás indítás?
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #757 Dátum: 2007.09.27 csütörtök, 23:08:44 »

Ej-ej Barátim, nem vérre megy ez.  ejnye1
Csak szépen, öregasszonyosan összemérjük az autókat.  Smiley
Az autómata meg főleg nem a gyorsulásról szól.   Wink  (nem is nagyon használ neki)


Műszer lesz hozzá?
Vagy lámpás indítás?

Ha igaz, lesz a talin gyorsulásmérés.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Jánosmester
Vendég
« Új hozzászólás #758 Dátum: 2007.09.27 csütörtök, 23:33:59 »

Ej-ej Barátim, nem vérre megy ez.  ejnye1
Csak szépen, öregasszonyosan összemérjük az autókat.  Smiley
Az autómata meg főleg nem a gyorsulásról szól.   Wink  (nem is nagyon használ neki)


Műszer lesz hozzá?
Vagy lámpás indítás?

Ha igaz, lesz a talin gyorsulásmérés.

Hozod a fiestát?
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #759 Dátum: 2007.09.28 péntek, 00:01:34 »

Hozod a fiestát?
Hogy hoznám már. Egyedül jövök.
Majd a majálison...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #760 Dátum: 2007.09.28 péntek, 00:14:14 »

Hozod a fiestát?
Hogy hoznám már. Egyedül jövök.
Majd a majálison...

Addig nem versenyzek veled, amíg meg nem csináltad a rádióm. Mert utána lehet, hogy majd nem is akarod megjavítani...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Balu1st
Vendég
« Új hozzászólás #761 Dátum: 2007.09.28 péntek, 00:53:44 »

Ha igaz, lesz a talin gyorsulásmérés.

Milyen eszközzel?
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #762 Dátum: 2007.09.28 péntek, 01:11:07 »

Ha igaz, lesz a talin gyorsulásmérés.

Milyen eszközzel?

Kapuk, meg minden. Az, ami a népautóson volt, de akkor nem működött. Állítólag azóta megjavították...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Gabo
Vendég
« Új hozzászólás #763 Dátum: 2007.09.28 péntek, 08:23:49 »

Hozod a fiestát?
Hogy hoznám már. Egyedül jövök.
Majd a majálison...

Addig nem versenyzek veled, amíg meg nem csináltad a rádióm. Mert utána lehet, hogy majd nem is akarod megjavítani...

Jánonmester! Ez zsarolás, ne is állj ezzel az emberrel szóba. Majd megtudja mit veszít.   Grin Grin Grin
Naplózva
Jánosmester
Vendég
« Új hozzászólás #764 Dátum: 2007.09.28 péntek, 09:58:59 »

Ha igaz, lesz a talin gyorsulásmérés.

Milyen eszközzel?

Kapuk, meg minden. Az, ami a népautóson volt, de akkor nem működött. Állítólag azóta megjavították...

1.6 off poloclasic 150Nm 75Ló "2,5autót kapott" a focus-tól (szerényen számolva) 100-ig.(utána már nem számoltam.:-)),pedig az könnyebb is.
Naplózva
Jánosmester
Vendég
« Új hozzászólás #765 Dátum: 2007.09.28 péntek, 10:03:49 »

Hozod a fiestát?
Hogy hoznám már. Egyedül jövök.
Majd a majálison...

Addig nem versenyzek veled, amíg meg nem csináltad a rádióm. Mert utána lehet, hogy majd nem is akarod megjavítani...

Jánonmester! Ez zsarolás, ne is állj ezzel az emberrel szóba. Majd megtudja mit veszít.   Grin Grin Grin

Szerintem mindenképpen veszítene, de nem vagyok "sértődős".  Shocked Grin
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #766 Dátum: 2007.09.28 péntek, 10:45:11 »

1.6 off poloclasic 150Nm 75Ló "2,5autót kapott" a focus-tól (szerényen számolva) 100-ig.(utána már nem számoltam.:-)),pedig az könnyebb is.

Szerintem a pólós nem tudott gyorsulni. Emlékszem, amikor a Zsoel a tddi-vel lenyomott egy tdci-t. Majd nagy vigyorogva kihívott engem is...

Ha csak az adatokat nézed, messzire nem jutsz... a 2literes benzines fóka (9,2s) kipipálva... pedig lámpás indítás, és ott belépés kizárva.
A chipes tdci-k (2.0) sem tudtak megfogni (egyik sem).
Amíg a Gabo meg nem chippeltette, épphogy el tudott menni (kb fél autó).
Beálltam már a V6-osok közé is... mondjunk csak annyit, hogy nem vallottam szégyent...
Persze ennek ellenére nehéz az ügy, mert ha jól emlékszem, a tiéd gyárija kb 1 másodperccel jobb.
Reményhal, hátha elszúrod, és mégis én győzök.
Egyetlenegy megoldás van: előre hangoztatom, hogy majd hagylak győzni. Ha te győzöl, csak sejtelmesen vigyorgok. Ha én, akkor meg azt mondom, elszúrtam.

Ez a legszebb része... az ellenfél hergelése... már maga a futam annyira nem érdekes...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Japán
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 566


:D


E-mail
« Új hozzászólás #767 Dátum: 2007.09.28 péntek, 10:47:50 »

1.6 off poloclasic 150Nm 75Ló "2,5autót kapott" a focus-tól (szerényen számolva) 100-ig.(utána már nem számoltam.:-)),pedig az könnyebb is.

Szerintem a pólós nem tudott gyorsulni. Emlékszem, amikor a Zsoel a tddi-vel lenyomott egy tdci-t. Majd nagy vigyorogva kihívott engem is...

Ha csak az adatokat nézed, messzire nem jutsz... a 2literes benzines fóka (9,2s) kipipálva... pedig lámpás indítás, és ott belépés kizárva.
A chipes tdci-k (2.0) sem tudtak megfogni (egyik sem).
Amíg a Gabo meg nem chippeltette, épphogy el tudott menni (kb fél autó).
Beálltam már a V6-osok közé is... mondjunk csak annyit, hogy nem vallottam szégyent...
Persze ennek ellenére nehéz az ügy, mert ha jól emlékszem, a tiéd gyárija kb 1 másodperccel jobb.
Reményhal, hátha elszúrod, és mégis én győzök.
Egyetlenegy megoldás van: előre hangoztatom, hogy majd hagylak győzni. Ha te győzöl, csak sejtelmesen vigyorgok. Ha én, akkor meg azt mondom, elszúrtam.
2.0 tdci AUTOMATA:mennyi a gyári részideje?

Ez a legszebb része... az ellenfél hergelése... már maga a futam annyira nem érdekes...
Naplózva

FEKETE GYÉMÁNT,GHIA,19col 40mm ültetve,automata kényelem Smiley
Jánosmester
Vendég
« Új hozzászólás #768 Dátum: 2007.09.28 péntek, 22:18:30 »

1.6 off poloclasic 150Nm 75Ló "2,5autót kapott" a focus-tól (szerényen számolva) 100-ig.(utána már nem számoltam.:-)),pedig az könnyebb is.

Szerintem a pólós nem tudott gyorsulni. Emlékszem, amikor a Zsoel a tddi-vel lenyomott egy tdci-t. Majd nagy vigyorogva kihívott engem is...

Ha csak az adatokat nézed, messzire nem jutsz... a 2literes benzines fóka (9,2s) kipipálva... pedig lámpás indítás, és ott belépés kizárva.
A chipes tdci-k (2.0) sem tudtak megfogni (egyik sem).
Amíg a Gabo meg nem chippeltette, épphogy el tudott menni (kb fél autó).
Beálltam már a V6-osok közé is... mondjunk csak annyit, hogy nem vallottam szégyent...
Persze ennek ellenére nehéz az ügy, mert ha jól emlékszem, a tiéd gyárija kb 1 másodperccel jobb.
Reményhal, hátha elszúrod, és mégis én győzök.
Egyetlenegy megoldás van: előre hangoztatom, hogy majd hagylak győzni. Ha te győzöl, csak sejtelmesen vigyorgok. Ha én, akkor meg azt mondom, elszúrtam.

Ez a legszebb része... az ellenfél hergelése... már maga a futam annyira nem érdekes...

A polos tudott gyorsulni.Többször próbáltuk, a rugalmassága hasonló, de neki 5500-nál letilt, nekem 6500-nál.(az csak nyolcszelepes)
A kerékméret,gumifajta is egyforma volt,hozta a "papírformát".
Több mint 1mp-cel jobb.(Ha nagyon elrontom a rajtot, akkor is 3 autót kapnál.)
Nem kellene hagyni,megoldanám. Grin
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #769 Dátum: 2007.09.28 péntek, 22:58:24 »

A polos tudott gyorsulni.Többször próbáltuk, a rugalmassága hasonló, de neki 5500-nál letilt, nekem 6500-nál.(az csak nyolcszelepes)
A kerékméret,gumifajta is egyforma volt,hozta a "papírformát".
Több mint 1mp-cel jobb.(Ha nagyon elrontom a rajtot, akkor is 3 autót kapnál.)
Nem kellene hagyni, megoldanám. Grin

Tehát azt hinni, hogy biztosan megverlek, egy kicsit merész gondolat.
Na most 1s alatt 27 métert teszel meg 100-nál. De ugye nem annyival később indul az ember... szóval ez így marhaság.
Ez az 1 másodperc kb 1 autó szokott lenni. Kb ennyivel hagyja le a 2.2 a 2.0-át. Esetleg 2.
Na mind1, ezt így távolról úgysem lehet eldönteni. A majálisra kiviszem a fiestát, és megnézzük. Addig meg ki ki higgyen, amit akar... én pl azt, hogy mégis lenyomlak.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Jánosmester
Vendég
« Új hozzászólás #770 Dátum: 2007.09.30 vasárnap, 09:25:59 »

A polos tudott gyorsulni.Többször próbáltuk, a rugalmassága hasonló, de neki 5500-nál letilt, nekem 6500-nál.(az csak nyolcszelepes)
A kerékméret,gumifajta is egyforma volt,hozta a "papírformát".
Több mint 1mp-cel jobb.(Ha nagyon elrontom a rajtot, akkor is 3 autót kapnál.)
Nem kellene hagyni, megoldanám. Grin

Tehát azt hinni, hogy biztosan megverlek, egy kicsit merész gondolat.
Na most 1s alatt 27 métert teszel meg 100-nál. De ugye nem annyival később indul az ember... szóval ez így marhaság.
Ez az 1 másodperc kb 1 autó szokott lenni. Kb ennyivel hagyja le a 2.2 a 2.0-át. Esetleg 2.
Na mind1, ezt így távolról úgysem lehet eldönteni. A majálisra kiviszem a fiestát, és megnézzük. Addig meg ki ki higgyen, amit akar... én pl azt, hogy mégis lenyomlak.

Már tudom a "trükköt", a gyors váltásra "gyúrok". Roll Eyes Grin
Majd meglátjuk. Cool Huh?
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #771 Dátum: 2007.09.30 vasárnap, 12:34:27 »

Sikerült pár autót legyorsulni... az aftomata V6 az gondolom nem nagy meglepetés. De a chip nélküli 2.2 tdci is 2 példányban kipipálva, valamint a Milos 177 lovas (a japánok valószínűleg pónilóban számolnak Grin) 2.2-es dízel lekszászának is hátsó rendszámtáblát mutattam. Igazából csaka Tommymondeo autója+fia okozott egy kis fejtörést. Először lenyomott nagyon (kb 1 autó), majd másdszorra csak egy negyed autó, harmadszorra meg én, kb egy féllel (azt mondja, melléváltott). Gondolom, menni kellett volna még néhányat, hogy kiderüljön, ki a gyorsabb.
A srác mindenképpen nagyon ügyes, szerintem a talin ő volt a legjobb gyorsuló. A sárga csőre ellenére tisztelet jár neki worship worship
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #772 Dátum: 2007.09.30 vasárnap, 14:39:14 »

Sikerült pár autót legyorsulni... az aftomata V6 az gondolom nem nagy meglepetés. De a chip nélküli 2.2 tdci is 2 példányban kipipálva, valamint a Milos 177 lovas (a japánok valószínűleg pónilóban számolnak Grin) 2.2-es dízel lekszászának is hátsó rendszámtáblát mutattam. Igazából csaka Tommymondeo autója+fia okozott egy kis fejtörést. Először lenyomott nagyon (kb 1 autó), majd másdszorra csak egy negyed autó, harmadszorra meg én, kb egy féllel (azt mondja, melléváltott). Gondolom, menni kellett volna még néhányat, hogy kiderüljön, ki a gyorsabb.
A srác mindenképpen nagyon ügyes, szerintem a talin ő volt a legjobb gyorsuló. A sárga csőre ellenére tisztelet jár neki worship worship

Hergeled a népet... Smiley A végén még teljesítménypadra kerülsz  zavart1 wave
« Utoljára szerkesztve: 2007.09.30 vasárnap, 16:52:06 írta wyctor » Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
zsoel
Vendég
« Új hozzászólás #773 Dátum: 2007.09.30 vasárnap, 16:49:59 »

Sikerült pár autót legyorsulni... az aftomata V6 az gondolom nem nagy meglepetés. De a chip nélküli 2.2 tdci is 2 példányban kipipálva, valamint a Milos 177 lovas (a japánok valószínűleg pónilóban számolnak Grin) 2.2-es dízel lekszászának is hátsó rendszámtáblát mutattam. Igazából csaka Tommymondeo autója+fia okozott egy kis fejtörést. Először lenyomott nagyon (kb 1 autó), majd másdszorra csak egy negyed autó, harmadszorra meg én, kb egy féllel (azt mondja, melléváltott). Gondolom, menni kellett volna még néhányat, hogy kiderüljön, ki a gyorsabb.
A srác mindenképpen nagyon ügyes, szerintem a talin ő volt a legjobb gyorsuló. A sárga csőre ellenére tisztelet jár neki worship worship

Ez a szó, hogy kipipálva, egy kicsit "lenéző"!
Adott időben, adott rajtnál /szerintem beugorva/ elmentél. (Tudom, nekünk rossz a rajtunk)
Ettől függetlenül aztán a 2 autó egyformán haladt, valószinűleg szuper váltásaid miatt.
Tehát az emberi tényező /nálad/ kiegyenliti a 2 autó között lévő minimális erőkülönbséget.
Sajna nem cseréltünk autót, pedíg beszéltünk róla.
Nem baj, lesz miért elmenni a tavaszi talira.

Mint ahogy irtad Tommymondeo fia 2-szer gyorsabb volt nálad.
Ennek ellenére nem irja le ide, hogy Angel "kipipálva"!-:)

Én is mentem vele 2 kört.
Az elsőben elment mert nem kapcsolatm ki az ESP-t.
Miután kikapcsoltam, akkor én voltam a gyorsabb.
Viszont tényleg jó a srác.

Milos autója még "bejáratós".
És szerintem kimélte egy kicsit.
De ha ez megnyugtat, akkor hozzám képest is igen elmaradt.

Az is érdekes, hogy amikor visszaraktuk a boxot, akkor te maradtál el egy pár autót.
Ennyire jó lenne a box?
Vagy box nélkül hagytunk nyerni?  Grin

De tényleg ne hergeljük egymást.
E témában én többet nem irok.

Ha lett volna gépi indítás, rajtreakció mérés, beugrás kimutatás, célfotó, akkor igazán konstans eredményekkel lehetne példálózni.

De igy?Huh?
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #774 Dátum: 2007.09.30 vasárnap, 17:09:05 »

Zsoel, csak annyi: belépni akkor lehet, amikor tudod előre, mikor jön a zöld. Tehát pl lámpánál, ahol sárgára még nem, hanem csak zöldre indulunk.
Így, ha az embernek jó a ritmusérzéke, késleltetés nélkül, 0 reakcióidővel indulhat. Ha elszúrja, akkor vagy belép, vagy késve indul.
De itt nincs belépés. Honnan tudjam, mikor fog inteni, hogy én előbb induljak? Ez sokkal tisztább, mint a 3 2 1.
Amikor a chip bennvolt, nem volt esélyem. Kipróbáltam 3x, de látszott, nem fog menni.
A rugalmassági mérés persze kihozta, amit kell: a tiéd jobban megy.
Ha hagytatok győzni, akkor azt köszönöm.
A kipipálás a Stealt szavajárása, nem akartam vele senkit sem sérteni. De a tommymondeo fia nyugodtan ideírhatja, hogy kipipálva, mert 2x lenyomott. És hát ő sokkal fiatalabb nálunk.
Miért nem szóltál, cserélhettünk volna autót, én elfelejtettem.
Egyszer, ha lenne rá lehetőség, szívesen mennék a Gabo ellen, valamelyik chipes 2.2-vel. Hátha akkor nem ő győzne...

De a lényeg: a részvétel, az számít, meg hogy jól érzetük magunkat.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #775 Dátum: 2007.09.30 vasárnap, 17:10:30 »

A te 18 colos kerekeid lassítják az autót. Nagyobb a gördülési ellenállás.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Japán
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 566


:D


E-mail
« Új hozzászólás #776 Dátum: 2007.09.30 vasárnap, 17:19:11 »

A te 18 colos kerekeid lassítják az autót. Nagyobb a gördülési ellenállás.
Én is lasssssúbbbbb voltam a 19 colos kerékkel Grin
Naplózva

FEKETE GYÉMÁNT,GHIA,19col 40mm ültetve,automata kényelem Smiley
tomi3118
Vendég
« Új hozzászólás #777 Dátum: 2007.09.30 vasárnap, 17:25:13 »

A te 18 colos kerekeid lassítják az autót. Nagyobb a gördülési ellenállás.
Én is lasssssúbbbbb voltam a 19 colos kerékkel Grin

Hát lassúbb, de ezek a hatalmas, nagyon peres kerekek és gumik brutál jól néznek ki, az autód nagyon egyben van. Ne bánd a gyorsulást, olyan mindegy, hogy kinek a gépe ér el előbb a pálya végébe ÉVENTE KÉTSZER! Grin Grin
Naplózva
sgabo
Vendég
« Új hozzászólás #778 Dátum: 2007.09.30 vasárnap, 17:36:38 »

Hát lassúbb, de ezek a hatalmas, nagyon peres kerekek és gumik brutál jól néznek ki, az autód nagyon egyben van. Ne bánd a gyorsulást, olyan mindegy, hogy kinek a gépe ér el előbb a pálya végébe ÉVENTE KÉTSZER! Grin Grin
ez a gyorsulós dolog nálam is érdekes élmény: vagy űzi az ember magas szinten (top fuel vagy max evo versenyek) vagy minek kínozza azt a szerencsétlen gépet... szép elegáns megjelenés, szerintem ez számít. legalábbis ezekkel a bálnákkal.  Grin Grin Grin Grin Grin
Angel koma! talán pont Te írtál egyszer egy szösszenetet, mikor a srác tövigpedállal próbált otthagyni butapesten Téged, te pedig a nyugodt autós tempódban lavírozva mindig előtte voltál. vagy rosszul emlékszem?
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #779 Dátum: 2007.09.30 vasárnap, 17:38:52 »

Angel koma! talán pont Te írtál egyszer egy szösszenetet, mikor a srác tövigpedállal próbált otthagyni butapesten Téged, te pedig a nyugodt autós tempódban lavírozva mindig előtte voltál. vagy rosszul emlékszem?
Igen, én. Az okos ember azt csinálja. De sajna én nem tartozom közéjük, mert eleddig csak 1x sikerült kibírni... de igyekszem, minden nap egyre kevésbe gyorsulok.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Japán
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 566


:D


E-mail
« Új hozzászólás #780 Dátum: 2007.09.30 vasárnap, 17:42:56 »

A te 18 colos kerekeid lassítják az autót. Nagyobb a gördülési ellenállás.
Én is lasssssúbbbbb voltam a 19 colos kerékkel Grin

Hát lassúbb, de ezek a hatalmas, nagyon peres kerekek és gumik brutál jól néznek ki, az autód nagyon egyben van. Ne bánd a gyorsulást, olyan mindegy, hogy kinek a gépe ér el előbb a pálya végébe ÉVENTE KÉTSZER! Grin Grin
Köszi vigyázok is rá Grin
Naplózva

FEKETE GYÉMÁNT,GHIA,19col 40mm ültetve,automata kényelem Smiley
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #781 Dátum: 2007.09.30 vasárnap, 19:11:02 »

Angel  police
én soha nem használtam a "kipipálva" kifejezést igy ez nem az én szavajárásom.
Bár ha kivánod csak neked rászokok pl. Egy rohadt bolhás dög tegnap éjszaka kipipálva,.... Cry
Rákerestem, tényleg nem te használtad. Akkor nem tudom, honnan vettem.. na mind1.
Gondolom, a bolhás sem örül a találkozásnak. De hát ilyenkor túl sok okosat nem tud mondani az ember, max ilyet, hogy örüljünk, hogy nincs személyi sérülés. Amúgy, ha meg valami segítség kell... egy autót én is fel tudok ajánlani (komoly). Mi nem nagyon használjuk egyszerre a kettőt. Tényleg csak szólnod kell.
Vagy ha kell, szóval tartalak. Vagy küldök egy adag bolhairtót (nem neked).
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #782 Dátum: 2007.09.30 vasárnap, 20:36:11 »

Rákerestem, tényleg nem te használtad. Akkor nem tudom, honnan vettem.. na mind1.
Gondolom, a bolhás sem örül a találkozásnak. De hát ilyenkor túl sok okosat nem tud mondani az ember, max ilyet, hogy örüljünk, hogy nincs személyi sérülés. Amúgy, ha meg valami segítség kell... egy autót én is fel tudok ajánlani (komoly). Mi nem nagyon használjuk egyszerre a kettőt. Tényleg csak szólnod kell.
Vagy ha kell, szóval tartalak. Vagy küldök egy adag bolhairtót (nem neked).
Szia!
Mondjuk,saját magadtól.M.Találkozó 09.16.
Bocsi.
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
Tádé
Vendég
« Új hozzászólás #783 Dátum: 2007.09.30 vasárnap, 21:25:38 »

Mondjuk,saját magadtól.M.Találkozó 09.16.
Bocsi.
eplus2 ciki  eplus2
Naplózva
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #784 Dátum: 2007.09.30 vasárnap, 21:52:37 »

Tommymondeo!!!
1 szavad sincs??Valamit írhatnál,ha már be vagy jegyezve....izé,akarom mondani jelentkezve?!
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
tommymondeo
Vendég
« Új hozzászólás #785 Dátum: 2007.09.30 vasárnap, 21:57:05 »

Tommymondeo!!!
1 szavad sincs??Valamit írhatnál,ha már be vagy jegyezve....izé,akarom mondani jelentkezve?!


Én csak csendben figyelek. hehe
Naplózva
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #786 Dátum: 2007.09.30 vasárnap, 22:01:40 »

Én csak csendben figyelek. hehe
Szerinted melyikünknek kéne még reszelni kicsit a verdán? wave
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
tommymondeo
Vendég
« Új hozzászólás #787 Dátum: 2007.09.30 vasárnap, 22:05:24 »

Én csak csendben figyelek. hehe
Szerinted melyikünknek kéne még reszelni kicsit a verdán? wave

Lehet, hogy te már "reszeltél" egy kicsit a verdán, de ez eddig alap, és az is fog maradni. wave worship
Naplózva
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #788 Dátum: 2007.09.30 vasárnap, 22:15:17 »

Lehet, hogy te már "reszeltél" egy kicsit a verdán, de ez eddig alap, és az is fog maradni. wave worship
Hát nem tom,de amit én csináltam attól csak nehezebb lett az autó.A reszelés meg nem az én területem,de ezt a kis "szavacskát" ,átvettem a Taxi filmből!No mindegy mások is írták,nem árt vigyázni veled!
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
tommymondeo
Vendég
« Új hozzászólás #789 Dátum: 2007.09.30 vasárnap, 22:23:27 »


Hát nem tom,de amit én csináltam attól csak nehezebb lett az autó.A reszelés meg nem az én területem,de ezt a kis "szavacskát" ,átvettem a Taxi filmből!No mindegy mások is írták,nem árt vigyázni veled!

Én nem azt mondanám, hogy attól csak nehezebb lett az autód(a hang teljesítménye is változott egy "picit"). ravasz1

De a te kocsid is nagyon ment, de miért?
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #790 Dátum: 2007.09.30 vasárnap, 23:10:47 »


Hát nem tom,de amit én csináltam attól csak nehezebb lett az autó.A reszelés meg nem az én területem,de ezt a kis "szavacskát" ,átvettem a Taxi filmből!No mindegy mások is írták,nem árt vigyázni veled!

Én nem azt mondanám, hogy attól csak nehezebb lett az autód(a hang teljesítménye is változott egy "picit"). ravasz1

De a te kocsid is nagyon ment, de miért?
Na, egy lámpánál gyorsultunk egyet woferrel. Nem emlékszem, ki győzött.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #791 Dátum: 2007.10.01 hétfő, 08:02:25 »

De a te kocsid is nagyon ment, de miért?
Hogy miért?Nem tudom,pedig tövig nyomtam a pedált!
Ha mondom hogy gyári akkor úgy van.A levegőrendszert akarom módosítani,de idáig erre nem volt időm.
Hát talán a km-em kevesebb,ez biztos jelent valamit.Viszont kíváncsiságból,kérdezném a gumid 16os
azt tudom,de milyen peres,azt irhatnád,állítólag az picit előnyösebb ha alacsonyabb a per.
Lényeg a lényeg,jól nyomtad!
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #792 Dátum: 2007.10.01 hétfő, 08:08:34 »

Na, egy lámpánál gyorsultunk egyet woferrel. Nem emlékszem, ki győzött.
Milyen diplomatikus vagy.Én kézséggel elismerem,a két autó lemaradást.Iszonyat rajtot vettél,igazából
picit elaludtam a rajtnál és arra "keltem" balról félelmetes kerékcsikorgás,de ez nem kifogás.
De mellettem az öcsém jól bekajált így óriási túlsúlyt vittem,érted!
mellesleg kipörgésgátlód ki volt kapcsolva?
tisztelettel! Grin
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #793 Dátum: 2007.10.01 hétfő, 10:41:20 »

Na, egy lámpánál gyorsultunk egyet woferrel. Nem emlékszem, ki győzött.
Milyen diplomatikus vagy.Én kézséggel elismerem,a két autó lemaradást.Iszonyat rajtot vettél,igazából
picit elaludtam a rajtnál és arra "keltem" balról félelmetes kerékcsikorgás,de ez nem kifogás.
De mellettem az öcsém jól bekajált így óriási túlsúlyt vittem,érted!
mellesleg kipörgésgátlód ki volt kapcsolva?
tisztelettel! Grin
Nálam benn figyelt egy asztal, a rács, szén, miegymás.
És elfeledtem kikapcsolni a kipörgésgátlót. De szerintem csak 1 autóval maradtál le.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #794 Dátum: 2007.10.01 hétfő, 12:41:15 »

Ez miért van lezárva?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #795 Dátum: 2007.10.05 péntek, 13:56:09 »

Gabo! Nálam van a gyorsulós plaketted. Bár többen azt mondták, nem érdemled meg, mert annyira piszkos volt az autód.
Ez igaz, viszont piszkosul jól is mentél, ergo jár a plakett. Szóval majd odaadom a cstartóért cserébe.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
francoe
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1606



« Új hozzászólás #796 Dátum: 2007.10.05 péntek, 14:44:07 »

Sziasztok!
Itt van néhány gyorsulós kép a kunmadarasi pálya elejéről ( néhány száz méternél???). Lehet csemegézni. 800x600-as felbontás. http://www.freestart.hu/album/francoe
Üdv:
f.
« Utoljára szerkesztve: 2007.10.05 péntek, 15:03:44 írta francoe » Naplózva

X-Trend | 2003.08 | TDCi 85 kW | "bálna" --
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #797 Dátum: 2007.10.24 szerda, 16:48:44 »


GYORSULNI AKAROK!!!!!!
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
PádárZoli
Vendég
« Új hozzászólás #798 Dátum: 2007.10.24 szerda, 17:23:04 »


GYORSULNI AKAROK!!!!!!

Na, akkor várjál csak, mire készen lesz a V6-ososm! nyes integet2
Naplózva
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #799 Dátum: 2007.10.24 szerda, 17:31:28 »

Na, akkor várjál csak, mire készen lesz a V6-ososm! nyes integet2
Az még ebben az évben lesz?
Nem ilyedek meg,és a hiányzó lóerőket bátorsággal pótolom. nyes

Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
Oldalak: 1 ... 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 ... 29   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.078 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.