Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.03 péntek, 16:59:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 ... 47   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Márkaszervizek  (Megtekintve 856960 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #200 Dátum: 2005.05.04 szerda, 12:06:00 »

Helló mindenkinek!
 
Régóta gondolkodom Mondeo vásárláson és most lehet hogy bele vágok. Tudna nekem vki segíteni? Bp-en melyik szervízbe érdemes állapotfelmérésre vinni? Egy '98-as benzines Ford Mondeo Ghia 2.5 V6 24V -ről van szó extrákkal. A véleményetek is érdekelne atipusról. Köszi
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #201 Dátum: 2005.05.04 szerda, 12:20:00 »


Rob !
Ezt hogy érted ? Uaz a tulaj, vagy átköltöztek, vagy nincs is kettő ?
 
Zurich !
Próbálom megkeresni, én nem olvastam.
 
Üdv : Janó
Hello Janó!
ua. a tulaj, egy a Szoboszlói úton, egy a Baumax-szal szemben, szakértőként kell fellépni, akkor nincs baj, meg ne hivatkozz rám, amúgy egy márkaszervíznek az igazi hasznot a céges és garanciális mondiknak a javítása jelenti
üdv
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #202 Dátum: 2005.05.04 szerda, 12:22:00 »

Én meg csak lebeszélni tudok rólatok mindenkit! Volt egy komoly fék problémám, amit hozzátok vittem diagnosztizálni. Lenyúltatok 5000HUF-val, és nem mondtatok megoldást. Persze én voltam a hülye...:-( Később visszamentem garanciális gondokkal(ugyan úgy fékkel kapcsolatban), és miután kétszer megkerültük Pestet (lehet, hogy pont veled), akkor sem tudtatok semmit sem mondani, persze ekkor már nem voltam hajlandó fizetni! Mindkét esetben a következő szerelő ahová elmentem megoldotta a gondomat!!!
 
Én egy kissé megtanulnám a szakmát, és aztán kezdenék el szolgáltatni, főleg, ha pont a fékről van szó!!!
 
 
Tisztelettel!
Szia Joe!
"Fékes garanciális problémákkal még senki nem jött vissza hozzánk..."
üdv
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #203 Dátum: 2005.05.04 szerda, 16:15:00 »

Szia Devlin.
 
Az lenne a kérdésem hogy nálatok egy klima tisztitás,csirátlanítás,feltöltés,nyomáspróba mibe kerülne.Kérlek az árakat külön add meg ha tudod.Köszi
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #204 Dátum: 2005.05.04 szerda, 19:30:00 »

Hello Janó!
ua. a tulaj, egy a Szoboszlói úton, egy a Baumax-szal szemben, szakértőként kell fellépni, akkor nincs baj, meg ne hivatkozz rám, amúgy egy márkaszervíznek az igazi hasznot a céges és garanciális mondiknak a javítása jelenti
üdv
Helló Rob !
Köszi a segítséget !
 
Üdv: Janó
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #205 Dátum: 2005.05.04 szerda, 20:41:00 »

Szia Devlin.
 
Az lenne a kérdésem hogy nálatok egy klima tisztitás,csirátlanítás,feltöltés,nyomáspróba mibe kerülne.Kérlek az árakat külön add meg ha tudod.Köszi
Sumika!
 
Megkérdezem...
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #206 Dátum: 2005.05.04 szerda, 23:14:00 »

Devlin,
 
ha jössz a talira, tudsz hozni nekem egy Ranger, és egy Maverick katalógust? Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #207 Dátum: 2005.05.05 csütörtök, 08:25:00 »

Devlin,
 
meg tudnád mondani, hogy mi a különbség a májustól rendelhető két telefonelőkészítés ( A és C tip. ) között? Azt már tudom, hogy utólag is beépíthető. Jó lenne még tudni, hogy mibe kerülhet az utólagos beépítés.  
 
Tudsz esetleg segíteni?
Előre is köszönöm.
 
trumpf
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #208 Dátum: 2005.05.05 csütörtök, 14:28:00 »

Szerintem a srácot Dégi Attilának hívják és anyaggazdász a Cromaxnál.
Devlin nyert.
Ismerjük egymást valahonnan?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #209 Dátum: 2005.05.05 csütörtök, 14:32:00 »

Kedves Attila, ha egy hajszálnyival ravaszabb vagy, és nem a céges (Cromaxos) ímélcímed adod meg, még talán el is hittük volna, hogy egy valós, elfogulatlan márkatárssal van dolgunk, nem pedig...
Nem akartam ravaszkodni. Egy freemail címet bárki meg tud nyitni.
Miért ne vállalhatnám fel a saját véleményemet, ha itt dolgozok.
 
Ha valaki pedig nem hiszi, hogy van saját Mondeom, akkor annak szivesen elküldöm a forgalmi másolatomat...
 
Üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #210 Dátum: 2005.05.05 csütörtök, 14:36:00 »

Éredekes vélemény egy ilyen e-mail címröl....
Kedves Péter!
 
A sok olyan ember között akik rejtett e-mail címekről jelentkezik be nem tudom miért megvetendő, ha valaki nem titkolja hol dolgozik...  vagy ez itt nem divat?
 
Nincs miért szégyenkeznem, egy freemail címet bárki meg tud nyitni.
 
Hajrá Cromax
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #211 Dátum: 2005.05.05 csütörtök, 14:42:00 »

Kedves Péter!
 
A sok olyan ember között akik rejtett e-mail címekről jelentkezik be nem tudom miért megvetendő, ha valaki nem titkolja hol dolgozik...  vagy ez itt nem divat?
 
Nincs miért szégyenkeznem, egy freemail címet bárki meg tud nyitni.
 
Hajrá Cromax
Nem a mailcím a gond, hanem az önreklám 8-) nem kínos kicsit azt mondani, hogy enyém a leg-leg-leg és monnyuk egy leglegleg@guinessrecord.com címről írsz ?? :-D
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #212 Dátum: 2005.05.05 csütörtök, 14:45:00 »

Én meg csak lebeszélni tudok rólatok mindenkit! Volt egy komoly fék problémám, amit hozzátok vittem diagnosztizálni. Lenyúltatok 5000HUF-val, és nem mondtatok megoldást. Persze én voltam a hülye...:-( Később visszamentem garanciális gondokkal(ugyan úgy fékkel kapcsolatban), és miután kétszer megkerültük Pestet (lehet, hogy pont veled), akkor sem tudtatok semmit sem mondani, persze ekkor már nem voltam hajlandó fizetni! Mindkét esetben a következő szerelő ahová elmentem megoldotta a gondomat!!!
 
Én egy kissé megtanulnám a szakmát, és aztán kezdenék el szolgáltatni, főleg, ha pont a fékről van szó!!!
 
 
Tisztelettel!
Kedves Joe!
 
Sajnálom, hogy negatív hangulatban jöttél el a szervizünkből. Mindenkivel előfordulhat, hogy téved, velünk is. Nem tudom mi volt az autóddal a probléma, így utólag nehéz rajta segíteni.
Én arra kérek mindenkit összes szerviz nevében legyen az Ford, Opel, vagy Suzuki, egy ember tévedése miatt ne ítéljetek meg egy céget és ne írjatok róla negatív leveleket, mert egy-egy ilyen nagyobb szervizben sok ember dolgozik.  
Ha egyvalaki téved, nem biztos, hogy az egész céget le kell húzni.
 
Üdvözlette
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #213 Dátum: 2005.05.05 csütörtök, 14:48:00 »

Nem a mailcím a gond, hanem az önreklám 8-) nem kínos kicsit azt mondani, hogy enyém a leg-leg-leg és monnyuk egy leglegleg@guinessrecord.com címről írsz ?? :-D
Szia Napu!
 
Lehet, hogy igazad van. De ha végigolvasom a Fórumot, azért találnék sok ilyen hasonló beírást.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #214 Dátum: 2005.05.05 csütörtök, 15:03:00 »

Szia Napu!
 
Lehet, hogy igazad van. De ha végigolvasom a Fórumot, azért találnék sok ilyen hasonló beírást.
Csak hasonlót ... szerintem ;-) az önreklám ki van moderálva 8-D
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #215 Dátum: 2005.05.05 csütörtök, 15:04:00 »

Kedves Joe!
 
Sajnálom, hogy negatív hangulatban jöttél el a szervizünkből. Mindenkivel előfordulhat, hogy téved, velünk is. Nem tudom mi volt az autóddal a probléma, így utólag nehéz rajta segíteni.
Én arra kérek mindenkit összes szerviz nevében legyen az Ford, Opel, vagy Suzuki, egy ember tévedése miatt ne ítéljetek meg egy céget és ne írjatok róla negatív leveleket, mert egy-egy ilyen nagyobb szervizben sok ember dolgozik.  
Ha egyvalaki téved, nem biztos, hogy az egész céget le kell húzni.
 
Üdvözlette
120km/h fölött berázott az egész autó fékezéskor olyan szinten, hogy a másodperc töredéke alatt izzadtam xarrá az autópályán. Az első utam hozzátok vezetett. Egy szerelő szétszedte, és nem vette észre, hogy  munkahenger a dobban xarrá áztatta a hátsó pofákat, és ettől volt az egész. Ez a nem vettem észre került annyiba, amiennyit lejjebb írtam. Majd miután 90000HUF-ot ráköltöttem, mert legyen minden kicserélve a fék terén, 2000km után fékezéskor elkezdett rázni a fékem. Visszamentem, hogy ez eléggé garanciális, mire ti semmit nem voltatok hajlandók csinálni, pedig egy első betét csere megoldotta volna az egészet. De természetesen nem mentem vissza hozzátok, mert még a beállást is kiszámláztátok volna mégegyszer, illetve MÉG két kört tettetek volna az autómmal feleslegesen Pest körül. Kimentünk már Mogyoródra+Vácra, és a kollegád csak a hülyeséget nyomta egész úton lenézve engem. Hát ezek után soha többet nem nyúlhat ilyen kókler banda az autómhoz!!!!
 
Ez idő alatt két munkafelvevővel, és három szerelővel volt kapcsolatom. Nem hiszem, hogy ezt csak egy egyszeri tapasztalat lenne!?
 
 
És ami az anonimitásodat illeti: nem arról van szó, hogy nem Cromax néven jelentkeztél, hanem arról, hogy pl: Devlin hónapokig nem volt hajlandó reklám miatt elárulni itt a fórumon, hogy honnan jött, csak a segítségét ajánlotta fel, és Privátban fedte csak fel magát. Nem így, hogy menj oda, mert onnan jövök éppen, és húde fa*ák!!!
 
 
Tisztelettel!
Ui: bocsánat, de a Cromax, mint szervíz igencsak a bögyömbe van...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #216 Dátum: 2005.05.05 csütörtök, 15:06:00 »

120km/h fölött berázott az egész autó fékezéskor olyan szinten, hogy a másodperc töredéke alatt izzadtam xarrá az autópályán. Az első utam hozzátok vezetett. Egy szerelő szétszedte, és nem vette észre, hogy  munkahenger a dobban xarrá áztatta a hátsó pofákat, és ettől volt az egész. Ez a nem vettem észre került annyiba, amiennyit lejjebb írtam. Majd miután 90000HUF-ot ráköltöttem, mert legyen minden kicserélve a fék terén, 2000km után fékezéskor elkezdett rázni a fékem. Visszamentem, hogy ez eléggé garanciális, mire ti semmit nem voltatok hajlandók csinálni, pedig egy első betét csere megoldotta volna az egészet. De természetesen nem mentem vissza hozzátok, mert még a beállást is kiszámláztátok volna mégegyszer, illetve MÉG két kört tettetek volna az autómmal feleslegesen Pest körül. Kimentünk már Mogyoródra+Vácra, és a kollegád csak a hülyeséget nyomta egész úton lenézve engem. Hát ezek után soha többet nem nyúlhat ilyen kókler banda az autómhoz!!!!
 
Ez idő alatt két munkafelvevővel, és három szerelővel volt kapcsolatom. Nem hiszem, hogy ezt csak egy egyszeri tapasztalat lenne!?
 
 
És ami az anonimitásodat illeti: nem arról van szó, hogy nem Cromax néven jelentkeztél, hanem arról, hogy pl: Devlin hónapokig nem volt hajlandó reklám miatt elárulni itt a fórumon, hogy honnan jött, csak a segítségét ajánlotta fel, és Privátban fedte csak fel magát. Nem így, hogy menj oda, mert onnan jövök éppen, és húde fa*ák!!!
 
 
Tisztelettel!
Ui: bocsánat, de a Cromax, mint szervíz igencsak a bögyömbe van...
Datti!
 
De kérlek ne sértődj meg a kirohanásom miatt, hanem az UI-ot vedd figyelembe. Remélem nem te okoskodtál ott mellettem!:-)))
 
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #217 Dátum: 2005.05.05 csütörtök, 15:10:00 »

Kedves Joe!
 
Sajnálom, hogy negatív hangulatban jöttél el a szervizünkből. Mindenkivel előfordulhat, hogy téved, velünk is. Nem tudom mi volt az autóddal a probléma, így utólag nehéz rajta segíteni.
Én arra kérek mindenkit összes szerviz nevében legyen az Ford, Opel, vagy Suzuki, egy ember tévedése miatt ne ítéljetek meg egy céget és ne írjatok róla negatív leveleket, mert egy-egy ilyen nagyobb szervizben sok ember dolgozik.  
Ha egyvalaki téved, nem biztos, hogy az egész céget le kell húzni.
 
Üdvözlette
Datti,
egyetlenegy probléma van ezzel a hozzászólással. Egy "munkahely" összes alkalmazottja felel a cég jó hírnevéért, azaz egy kisebb félrelépés bizony lehúz egy egész szervízt, főleg ha híre megy. Ha pedig valaki rosszul dolgozik, akkor vagy tegyék ki az adott helyről, vagy tegyenek mellé valakit vagy pedig egyszerűen fogadják el azt, hogy "szidják" őket.
Ezzel a hozzászólással nem Joe-t akarom védeni, hanem mindenkit, aki negatívan "nyilvánosan" bírál valakit/valamit, mert szerintem igenis bármely dolgozó alapján lehet véleményt nyilvánítani egy szervízről.  
Ha nekem lenne egy cégem, akkor én nem hagynám, hogy egyetlenegy dolgozó miatt is rossz híre legyen. Ezen érdemes elgondolkodni!!!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #218 Dátum: 2005.05.05 csütörtök, 15:18:00 »

Üdvözlök minden Cromaxos érdeklődőt :-)
Bizony az egymásrautaltságot mindkét félnek éreznie kell/ene, mert ez a gyümölcsöző együttműködés záloga ;-)
Pá-pá
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #219 Dátum: 2005.05.05 csütörtök, 15:24:00 »

Üdvözlök minden Cromaxos érdeklődőt :-)
Bizony az egymásrautaltságot mindkét félnek éreznie kell/ene, mert ez a gyümölcsöző együttműködés záloga ;-)
Pá-pá
Hol vagyok én ráutalva a Cromaxra...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #220 Dátum: 2005.05.05 csütörtök, 15:40:00 »

Hol vagyok én ráutalva a Cromaxra...
Voltál :-) voltál, mikor voltál!!!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #221 Dátum: 2005.05.05 csütörtök, 22:10:00 »

Devlin,
 
ha jössz a talira, tudsz hozni nekem egy Ranger, és egy Maverick katalógust? Smiley
Scratch
 
Persze.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #222 Dátum: 2005.05.05 csütörtök, 22:12:00 »

Devlin,
 
meg tudnád mondani, hogy mi a különbség a májustól rendelhető két telefonelőkészítés ( A és C tip. ) között? Azt már tudom, hogy utólag is beépíthető. Jó lenne még tudni, hogy mibe kerülhet az utólagos beépítés.  
 
Tudsz esetleg segíteni?
Előre is köszönöm.
 
trumpf
Trumpf
 
Megnézem
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #223 Dátum: 2005.05.05 csütörtök, 22:14:00 »

Devlin nyert.
Ismerjük egymást valahonnan?
Datti
 
Igen, "ismerjük".
Egyszer régebben volt egy elfekvő készletes ügyetek a Ford Solymárral. (Nem sok lett belőle.)
Én ott dolgozom.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #224 Dátum: 2005.05.05 csütörtök, 22:33:00 »

Srácok!
 
Hogy egy idézettel éljek:
"Itt senki nem kövez meg senkit!
Még akkor sem, ha valaki azt mondja Jehova!" (Monty Python - Brian Élete)
Szerintem ezt az eszmefuttatást zárjuk le, mert valahol mindenkinek igazat tudok adni az ügyben.
Ezt a topicot egyrészt azért hoztam létre, hogy civilizált formában mindenki elmondhassa a véleményét a márkaszervízekről. (Most a Cromaxot is idesorolom.)
Másrészt itt próbálok meg tőlem telhetően karitatív segítséget nyújtani azoknak, akik megkeresnek.
Attila megpróbált valamit, lebukott, megkapta a magáét.
A Cromaxnak szerintem nem kell reklám, mert meg van a maga ügyfélköre. (Terjeszkedik is rendesen.)
Persze az igazsághoz hozzátartozik, hogy mindig van egy márkakereskedés, aki segíti. (Azelőt a Petrányi (Üllői út), most pedig Az Auto-Fort.
Attilát én a magam részéről szeretettel látom a topicban.
Viszont ez itt nem a reklám helye!
Azért majd Scratch jól beszedi a pénzt, azután felezünk.
Viszont, ha én, mint topicgazda nem reklámozom a céget, ahol dolgozom, akkor azt hiszem joggal kérek meg mást is, hogy hasonlóképpen tegyen!
Hajrá Mondeo!
 
Devlin
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #225 Dátum: 2005.05.05 csütörtök, 22:45:00 »

Szia Joe!
"Fékes garanciális problémákkal még senki nem jött vissza hozzánk..."
üdv
Rob,
:-)))
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #226 Dátum: 2005.05.05 csütörtök, 23:16:00 »

Srácok!
 
Hogy egy idézettel éljek:
"Itt senki nem kövez meg senkit!
Még akkor sem, ha valaki azt mondja Jehova!" (Monty Python - Brian Élete)
Szerintem ezt az eszmefuttatást zárjuk le, mert valahol mindenkinek igazat tudok adni az ügyben.
Ezt a topicot egyrészt azért hoztam létre, hogy civilizált formában mindenki elmondhassa a véleményét a márkaszervízekről. (Most a Cromaxot is idesorolom.)
Másrészt itt próbálok meg tőlem telhetően karitatív segítséget nyújtani azoknak, akik megkeresnek.
Attila megpróbált valamit, lebukott, megkapta a magáét.
A Cromaxnak szerintem nem kell reklám, mert meg van a maga ügyfélköre. (Terjeszkedik is rendesen.)
Persze az igazsághoz hozzátartozik, hogy mindig van egy márkakereskedés, aki segíti. (Azelőt a Petrányi (Üllői út), most pedig Az Auto-Fort.
Attilát én a magam részéről szeretettel látom a topicban.
Viszont ez itt nem a reklám helye!
Azért majd Scratch jól beszedi a pénzt, azután felezünk.
Viszont, ha én, mint topicgazda nem reklámozom a céget, ahol dolgozom, akkor azt hiszem joggal kérek meg mást is, hogy hasonlóképpen tegyen!
Hajrá Mondeo!
 
Devlin
Devlin,
 
így van, én nyitott vagyok minden lehetőségre, reklámra is. Megmondtam a Cromax -nak is, kapnak reklámot az oldalon, cserébe csak x% kedvezményt kérek a Mondeo Klubtagok részére. Ők még gondolkoznak... Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #227 Dátum: 2005.05.05 csütörtök, 23:17:00 »

Scratch
 
Persze.
Devlin,
 
ok, köszönöm előre is!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #228 Dátum: 2005.05.06 péntek, 09:22:00 »

Datti
 
Igen, "ismerjük".
Egyszer régebben volt egy elfekvő készletes ügyetek a Ford Solymárral. (Nem sok lett belőle.)
Én ott dolgozom.
Devlin!
 
Köszönöm, legutóbbi üzenetedet. Nincs is mit hozzá tenni.  
És elnézést, ha bántottam volna valakit.
Én szerelőként kezdtem itt a cégnél immáron 8 évvel ezelött, azóta sokmindent megéltem. Egyet higgyetek el nekem egy nagyobb cégnél nagyon nehéz minden kollégát kontrolálni. Ezen dolgozunk mi is, de nagyon nehéz. Nincsen normális autószerelőképzés Magyarországon, ha peszimistán nézem a dolgokat, az autószerelő szakma előbb-utóbb el fog tünni. Nincsen utánpótlás, köszönhetően a kormány oktatás politikájának. Ha elküldenénk a nem megfelelő embereket, nem lenne kit a helyébe tenni...
 
Az a célunk, hogy a lehető legmagasabb szinvonalon szolgáltassunk, de sajna ennek vannak olyan akadályai amivel nehéz mit kezdeni.
 
Üdvözlettel
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #229 Dátum: 2005.05.06 péntek, 10:11:00 »

Srácok!
 
Hogy egy idézettel éljek:
"Itt senki nem kövez meg senkit!
Még akkor sem, ha valaki azt mondja Jehova!" (Monty Python - Brian Élete)
Szerintem ezt az eszmefuttatást zárjuk le, mert valahol mindenkinek igazat tudok adni az ügyben.
Ezt a topicot egyrészt azért hoztam létre, hogy civilizált formában mindenki elmondhassa a véleményét a márkaszervízekről. (Most a Cromaxot is idesorolom.)
Másrészt itt próbálok meg tőlem telhetően karitatív segítséget nyújtani azoknak, akik megkeresnek.
Attila megpróbált valamit, lebukott, megkapta a magáét.
A Cromaxnak szerintem nem kell reklám, mert meg van a maga ügyfélköre. (Terjeszkedik is rendesen.)
Persze az igazsághoz hozzátartozik, hogy mindig van egy márkakereskedés, aki segíti. (Azelőt a Petrányi (Üllői út), most pedig Az Auto-Fort.
Attilát én a magam részéről szeretettel látom a topicban.
Viszont ez itt nem a reklám helye!
Azért majd Scratch jól beszedi a pénzt, azután felezünk.
Viszont, ha én, mint topicgazda nem reklámozom a céget, ahol dolgozom, akkor azt hiszem joggal kérek meg mást is, hogy hasonlóképpen tegyen!
Hajrá Mondeo!
 
Devlin
Hát ja, a témában minden pont nálad ;-)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #230 Dátum: 2005.05.06 péntek, 10:12:00 »

Hát ja, a témában minden pont nálad ;-)
/Solymáron eddig még csak a rokonoknál jártam, ezután meg ... kituggya ;-)/
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #231 Dátum: 2005.05.06 péntek, 10:15:00 »

Devlin!
 
Köszönöm, legutóbbi üzenetedet. Nincs is mit hozzá tenni.  
És elnézést, ha bántottam volna valakit.
Én szerelőként kezdtem itt a cégnél immáron 8 évvel ezelött, azóta sokmindent megéltem. Egyet higgyetek el nekem egy nagyobb cégnél nagyon nehéz minden kollégát kontrolálni. Ezen dolgozunk mi is, de nagyon nehéz. Nincsen normális autószerelőképzés Magyarországon, ha peszimistán nézem a dolgokat, az autószerelő szakma előbb-utóbb el fog tünni. Nincsen utánpótlás, köszönhetően a kormány oktatás politikájának. Ha elküldenénk a nem megfelelő embereket, nem lenne kit a helyébe tenni...
 
Az a célunk, hogy a lehető legmagasabb szinvonalon szolgáltassunk, de sajna ennek vannak olyan akadályai amivel nehéz mit kezdeni.
 
Üdvözlettel
Datti, szerintem lenne kit a helyébe tenni, és értene is a szakmájához, csak nem tudnátok megfizetni, mert egy autószerelő sem megy el egy olyan helyről, ahol x összeget keres, ti pedig csak x-y összeget adnátok. 2x-el már lehet elérni valamit, de azt meg sajnálni szokta a főnök. Én nem egy autószerelőt ismerek, és tudom, hogy miért ott dolgozik, és hogy miért van az, hogy esze ágában sincs onnan elmenni, ugyanolyan, vagy hasonló fizetésnek nevezett valamiért. Sőt olyanról is tudok, hogy magyar autószerelők nyugaton nyitottak műhelyt... a miértet nem kell magyaráznom. Autószerelő szakmával rendelkeznek elegen az országban, csak egyszerűen nem a szkmában dolgozik, mert megkeresi 1,5-2szeresét úgy, hogy nem koszolja össze magát.
Ezzel nem arra célzok, hogy veled (veletek) van baj, vagy bármely szervízzel, hanem arra, hogy Magyarország ide jutott, de politizálni nem szeretnék...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #232 Dátum: 2005.05.06 péntek, 10:24:00 »

Datti, szerintem lenne kit a helyébe tenni, és értene is a szakmájához, csak nem tudnátok megfizetni, mert egy autószerelő sem megy el egy olyan helyről, ahol x összeget keres, ti pedig csak x-y összeget adnátok. 2x-el már lehet elérni valamit, de azt meg sajnálni szokta a főnök. Én nem egy autószerelőt ismerek, és tudom, hogy miért ott dolgozik, és hogy miért van az, hogy esze ágában sincs onnan elmenni, ugyanolyan, vagy hasonló fizetésnek nevezett valamiért. Sőt olyanról is tudok, hogy magyar autószerelők nyugaton nyitottak műhelyt... a miértet nem kell magyaráznom. Autószerelő szakmával rendelkeznek elegen az országban, csak egyszerűen nem a szkmában dolgozik, mert megkeresi 1,5-2szeresét úgy, hogy nem koszolja össze magát.
Ezzel nem arra célzok, hogy veled (veletek) van baj, vagy bármely szervízzel, hanem arra, hogy Magyarország ide jutott, de politizálni nem szeretnék...
Greg
 
Így van!
A politika itt nagyon offtopic!
Egyébként én is rengeteg szerelőt ismerek.
Egyébként -hogy a kaptafánál maradjak- a Budapest Ford márkaszervízek nagy részében nagyságrendileg hasonlóan keresnek a szerelők.
Más kérdés, hogy tudok olyan helyet, ahol valamilyen szinten szemethunynak a lopás és az ügyfél lehúzása felett, csak azért, hogy a statisztikákban jól mutasson az alacsony bérköltség.
Sajnos ez van.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #233 Dátum: 2005.05.06 péntek, 10:31:00 »

Greg
 
Így van!
A politika itt nagyon offtopic!
Egyébként én is rengeteg szerelőt ismerek.
Egyébként -hogy a kaptafánál maradjak- a Budapest Ford márkaszervízek nagy részében nagyságrendileg hasonlóan keresnek a szerelők.
Más kérdés, hogy tudok olyan helyet, ahol valamilyen szinten szemethunynak a lopás és az ügyfél lehúzása felett, csak azért, hogy a statisztikákban jól mutasson az alacsony bérköltség.
Sajnos ez van.
"Más kérdés, hogy tudok olyan helyet, ahol valamilyen szinten szemethunynak a lopás és az ügyfél lehúzása felett, csak azért, hogy a statisztikákban jól mutasson az alacsony bérköltség."  
Éppen erre mondtam azt, hogy esze ágában sincs elmenni... és ezért van rossz hírük egyes szervizeknek is Sad(
A vidéki autószerelőkből sok van egyébként, csak hát utálják Pestet és kisebb esélyük van arra, hogy maszekként bármit is csináljanak munkaidő után.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #234 Dátum: 2005.05.06 péntek, 10:32:00 »

"Más kérdés, hogy tudok olyan helyet, ahol valamilyen szinten szemethunynak a lopás és az ügyfél lehúzása felett, csak azért, hogy a statisztikákban jól mutasson az alacsony bérköltség."  
Éppen erre mondtam azt, hogy esze ágában sincs elmenni... és ezért van rossz hírük egyes szervizeknek is Sad(
A vidéki autószerelőkből sok van egyébként, csak hát utálják Pestet és kisebb esélyük van arra, hogy maszekként bármit is csináljanak munkaidő után.
... mármint ha felkerülne Pestre, akkor nem tudna maszekként mit kezdeni abból a pénzből ami van neki...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #235 Dátum: 2005.05.06 péntek, 10:42:00 »

Ha tudtok olyan szerelőt, aki munkát keres adjátok meg neki elérhetőségemet légy szives. Nem keresnek olyan rosszul nálunk a szerelők. ;-)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #236 Dátum: 2005.05.09 hétfő, 10:16:00 »

Szia Devlin.
 
Az lenne a kérdésem hogy nálatok egy klima tisztitás,csirátlanítás,feltöltés,nyomáspróba mibe kerülne.Kérlek az árakat külön add meg ha tudod.Köszi
Sumika!
 
Klímatisztítás+csírátlanítás: 8575.- Forint bruttó.
Klíma feltöltés+nyomáspróba: 6000.- Forint bruttó+amennyi hűtőközeg (klímagáz) hiányzik az autóból
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #237 Dátum: 2005.05.09 hétfő, 15:24:00 »

Sumika!
 
Klímatisztítás+csírátlanítás: 8575.- Forint bruttó.
Klíma feltöltés+nyomáspróba: 6000.- Forint bruttó+amennyi hűtőközeg (klímagáz) hiányzik az autóból
Devlin! Télleg, nekem is kell holnap klimatöltés, ezt elfelejtettem legutóbb mondani (elötte már beszéltük).
Remélem a legjobb szerelöt osztottad be hozzám holnapra...
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #238 Dátum: 2005.05.09 hétfő, 15:33:00 »

Devlin! Télleg, nekem is kell holnap klimatöltés, ezt elfelejtettem legutóbb mondani (elötte már beszéltük).
Remélem a legjobb szerelöt osztottad be hozzám holnapra...
Bocs, hogy beleszólok, de én nem töltetném addig, amíg nincs meg a szivárgás oka!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #239 Dátum: 2005.05.09 hétfő, 15:36:00 »

Bocs, hogy beleszólok, de én nem töltetném addig, amíg nincs meg a szivárgás oka!
Neszójjábe! Smiley
Nem szivárog, sajna évröl évre elengedi. Hiába, 10 éves rendszer. Egész nyáron szuperül müxik, még októberben is megy 1-1 melegebb napon, de télen, mikor nem használom, elszivárog. Ezt nem lehet mérni, ráakaszthatják akár 24 órára is a 20 bárt, egy fikarcnyit sem fog engedni. Télen, 3-4 hónap alatt megy el...
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #240 Dátum: 2005.05.09 hétfő, 15:46:00 »

Neszójjábe! Smiley
Nem szivárog, sajna évröl évre elengedi. Hiába, 10 éves rendszer. Egész nyáron szuperül müxik, még októberben is megy 1-1 melegebb napon, de télen, mikor nem használom, elszivárog. Ezt nem lehet mérni, ráakaszthatják akár 24 órára is a 20 bárt, egy fikarcnyit sem fog engedni. Télen, 3-4 hónap alatt megy el...
Nekem is tíz éves, és nem megy-eeeeee!?
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #241 Dátum: 2005.05.09 hétfő, 15:49:00 »

Nekem is tíz éves, és nem megy-eeeeee!?
Akkó micsinájjak?
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #242 Dátum: 2005.05.09 hétfő, 15:52:00 »

Akkó micsinájjak?
Keressé másik klímást...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #243 Dátum: 2005.05.09 hétfő, 15:59:00 »

Keressé másik klímást...
Ez most másik lesz. Tavaly a szegedi Bosch szervizben nézettem / töltettem.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #244 Dátum: 2005.05.09 hétfő, 16:01:00 »

Ez most másik lesz. Tavaly a szegedi Bosch szervizben nézettem / töltettem.
Ez lesz a jó...;-)))))))
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #245 Dátum: 2005.05.09 hétfő, 19:05:00 »

Devlin, nem tudok nekem mailt küldeni, sose megy át:(
A kérdésem az lenne hogy megtudnánk nézni, hogy az automata válom mikori? Leírtam róla az adatokat. A másik kérdésem az lenne hogy azzal Józsi nevü váltos emberetekkel tudok én beszélni?Vagy tlon vagy szemlyessen.
Már kicsit ki vagyok az automatától, azaz a szerelőktől akik elcseszték.
 
Előre is köszi, Frici
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #246 Dátum: 2005.05.09 hétfő, 20:05:00 »

Devlin! Télleg, nekem is kell holnap klimatöltés, ezt elfelejtettem legutóbb mondani (elötte már beszéltük).
Remélem a legjobb szerelöt osztottad be hozzám holnapra...
Imhoteph
 
Peeersze.
Sóska Jóska F@sz Kettő Jánost.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #247 Dátum: 2005.05.09 hétfő, 20:07:00 »

Akkó micsinájjak?
Imhoteph
 
Télen is kell havonta legalább 1 órát használni a klímát.
Ha nem teszed, akkor nem kering a klímaolaj a rendszerben, nem keni az o gyűrűket, azok kiszáradnak és így a rendszerben csökkenhet a klímagáz mennyisége.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #248 Dátum: 2005.05.09 hétfő, 20:11:00 »

Devlin, nem tudok nekem mailt küldeni, sose megy át:(
A kérdésem az lenne hogy megtudnánk nézni, hogy az automata válom mikori? Leírtam róla az adatokat. A másik kérdésem az lenne hogy azzal Józsi nevü váltos emberetekkel tudok én beszélni?Vagy tlon vagy szemlyessen.
Már kicsit ki vagyok az automatától, azaz a szerelőktől akik elcseszték.
 
Előre is köszi, Frici
Frici
 
Sajnos a váltó alkatrészszámából csak kb. állapítható meg, hogy mikori.
Egész pontosan az, hogy mikortól kezdték az adott váltót az autókba szerelni.
Józsival tudsz beszélni akár személyesen, akár telefonon.
Ha az e-mail nem jön át, akkor próbálhatod a zskovacs@solymar.dealernet.hu címet is.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #249 Dátum: 2005.05.09 hétfő, 20:33:00 »

Imhoteph
 
Peeersze.
Sóska Jóska F@sz Kettő Jánost.
Úristen, most fogtam csak fel, hogy nekem 6-kor el kell innen indulnom, azaz 5:30kor kell kelnem!!!
Úristen!
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 ... 47   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.074 másodperc alatt készült el 23 lekéréssel.