Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.05 vasárnap, 05:56:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1] 2   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK2 5 ajtós ferdehátú MK1-es motorral bontódik  (Megtekintve 9530 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Dátum: 2011.09.28 szerda, 18:33:28 »

Üdv mindenkinek !

Egy 97-es 5 ajtós TD Mondi alkatrészeit adnám el Nektek, Mondeosoknak, mielőtt megy a MÉH-telepre. Smiley
Az autó donor volt az én MK1-esemhez, tehát a motorja és a klímája, meg a vezetékkötege hiányzik.
(az én volt motorom van benne, ott tárolom Smiley nem működik, viszont azon kívűl, hogy hengerfejes volt
és ette a vizet és ráköltöttem egy vagyont, vannak teljesen ép alkatrészei is)

Mivel nem akarok paraszt lenni, főleg Veletek, elmondom, hogy mi ép a kocsin, mit tartok érdemlegesnek
arra, hogy kínáljam. (biztos sokminden apróságot kihagyok, kérdezzetek rá bártran)

Tehát ami ép, nem rohadt, stb:

- motorháztető, paplannal
- a teljes hátsó ajtó, szárny-al, ablaktörlővel, szélvédővel, féklámpával stb.
- a 4db oldalablak
- a hátsó ajtók "háromszögei", karbonmintásak, Ghia emblémával
- első-hátsó fényszórók (a hátsó balosnak az alja picit törött, csak akkor ajánlom a feltétlen kell)
- hátsó lökös, igaz picit meg van vágva, mert egy kémény volt rajta, de nem nagyon feltünő
- belül a műszerfal kivételével szinte minden (ez az enyhe lilás-szürke a belseje)
- a műszerfal, de az MK1-es sötét-kékes, mindennel együtt
- lámpamosó szett, visszajelzős tartállyal
- gumikéderek, kalaptartó, szőnyeg, ülések stb...

A MK1 motorból meg ami kellhet, pl. generátor, önindító, turbó, stb.. (az adagolója Lucas és felújítás után elkezdett kerregni, aki nem
szakmabeli, vagy nem alkatrésznek kell neki, annak nem ajánlom, mert rossz)
+ hűtők, váltó, stb...

Várom az érdeklődőket ! Smiley
« Utoljára szerkesztve: 2011.10.14 péntek, 20:45:06 írta [ Error ] » Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2011.09.28 szerda, 18:38:45 »

Persze, hogy kihagytam. Smiley
Kecskeméten van a "roncs" amiből kinyerhetünk ezt-azt, ami jó.  vigyor3
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2011.09.28 szerda, 19:20:18 »

Persze, hogy kihagytam. Smiley
Kecskeméten van a "roncs" amiből kinyerhetünk ezt-azt, ami jó.  vigyor3
Engem érdekel bőrös-tempomatos kormány,küszöbök,a hátsó "C" oszlopok,ha nem rohadnak a kerékívek esetlegesen egy komplett hátsó híd mindennel együtt (kivéve kerékagyak+fékek+teleszkópok) Milyen színű?
Naplózva
Diego
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 146


E-mail
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2011.09.28 szerda, 19:21:38 »

Esetleg 14"-os felni?4 db kéne.
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2011.09.28 szerda, 20:01:32 »

Engem érdekel bőrös-tempomatos kormány,küszöbök,a hátsó "C" oszlopok,ha nem rohadnak a kerékívek esetlegesen egy komplett hátsó híd mindennel együtt (kivéve kerékagyak+fékek+teleszkópok) Milyen színű?

Szia ! Sajna nem tempomatos a kormánya. Jelenleg az enyém van benne (újrabőrözött, de már azért kopott itt-ott), ami pedig most az enyémben van, az fa. Igencsak rozsdás a jószág, osztrák volt, a karosszéria ütött-kopott, de a hátulja egyben van, látszólag. (a kerékívek rozsdásak) Küldök holnap pár képet, konkrétan mit fotozzak le neked? Ill. a küszöbök alatt mit értesz? Van rajta Ford emblémás küszöbdísz, aránylag jó állapotban. Vagy a műanyagra gondolsz belülről? Az is rendben van, lilás-szürke színű. Az autó kékes-lilás színű, nem a legszebb szín. Smiley
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2011.09.28 szerda, 20:03:45 »

Esetleg 14"-os felni?4 db kéne.

14-es lemezfelnik vannak rajta, de nem egyformák elöl-hátul.
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2011.09.28 szerda, 20:11:53 »

Szia ! Sajna nem tempomatos a kormánya. Jelenleg az enyém van benne (újrabőrözött, de már azért kopott itt-ott), ami pedig most az enyémben van, az fa. Igencsak rozsdás a jószág, osztrák volt, a karosszéria ütött-kopott, de a hátulja egyben van, látszólag. (a kerékívek rozsdásak) Küldök holnap pár képet, konkrétan mit fotozzak le neked? Ill. a küszöbök alatt mit értesz? Van rajta Ford emblémás küszöbdísz, aránylag jó állapotban. Vagy a műanyagra gondolsz belülről? Az is rendben van, lilás-szürke színű. Az autó kékes-lilás színű, nem a legszebb szín. Smiley
nekem konkrétan az kellene amit írtam.A baloldalon hátul harmadszor tolattak bele ugyanott (egyszer nálam,kétszer az előző tulajnál,de ezt nem tudtam...) ha rozsdás akkor ne foglalkozz vele,olyan nekem is van...a küszöb dettó ugyanez.Küszöbdísz nálam is van.
A híd ha nem rohad ezerrel és jók a lengőkarok akkor érdekel.Esetleg arról küldhetnél képet.
Naplózva
Diego
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 146


E-mail
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2011.09.28 szerda, 20:16:33 »

2-2 egyforma?Mert ha igen nagyívben le...om hogy nem 4 egyforma.Mennyi lenne?Huh?
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #8 Dátum: 2011.09.28 szerda, 20:41:18 »

nekem konkrétan az kellene amit írtam.A baloldalon hátul harmadszor tolattak bele ugyanott (egyszer nálam,kétszer az előző tulajnál,de ezt nem tudtam...) ha rozsdás akkor ne foglalkozz vele,olyan nekem is van...a küszöb dettó ugyanez.Küszöbdísz nálam is van.
A híd ha nem rohad ezerrel és jók a lengőkarok akkor érdekel.Esetleg arról küldhetnél képet.

Őszinte leszek. Nagyon rohadt az egész alja. Megnézem neked a a hidat, lengőkarokat, de szerintem nem lehet szétszedni annyira összerozsdásodott. Abból indulok ki, hogy az első féknyergeket nem tudtam leszedni, úgy összeért... Sad (kalapács, csavarlazító, melegítés-hűtés, stb. nem jött le)
A karosszériát azokon kívűl amiket felsoroltam szvsz hanyagoljuk, nem akarok szemetet adni neked. Wink
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #9 Dátum: 2011.09.28 szerda, 20:45:45 »

2-2 egyforma?Mert ha igen nagyívben le...om hogy nem 4 egyforma.Mennyi lenne?Huh?

Sürgős nagyon? Csak azért kérdezem, mert még mozgatni kell a kocsit és kerekek nélkül nehéz Smiley
De szívesen félrerakom neked, ha télre kell. Ár? Passz, mondj valamit. (lemezfelniket nem vásároltam még sehol Smiley
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
Diego
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 146


E-mail
« Új hozzászólás #10 Dátum: 2011.09.28 szerda, 21:36:22 »

Télre kéne igen.
Hát az ár amiket eddig hallottam nagyon változó.Volt aki 7e.ft írt,volt aki 12e ft-ot.Mondjuk itt négy egyformáról volt szó.De nekem a 2+2 egyforma is megfelel.Írj te is valami árat.
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #11 Dátum: 2011.09.28 szerda, 22:49:00 »

Lámpamosó szett milyen állapotú és mennyit kérsz érte?

Milyen színű az autó. A motorháztető érdekelhet. integet2
Naplózva
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #12 Dátum: 2011.09.29 csütörtök, 00:08:27 »

Lámpamosó szett milyen állapotú és mennyit kérsz érte?

Milyen színű az autó. A motorháztető érdekelhet. integet2
"Az autó kékes-lilás színű, nem a legszebb szín."
De az ezüstödhöz pont passzolna  nyes
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
drof
Vendég
« Új hozzászólás #13 Dátum: 2011.09.29 csütörtök, 08:10:37 »

"Az autó kékes-lilás színű, nem a legszebb szín."
De az ezüstödhöz pont passzolna  nyes

Jóaz! vigyor3
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #14 Dátum: 2011.09.29 csütörtök, 08:19:49 »

Jóaz! vigyor3
majd nézd meg enyimet, zöld autó szürke tetővel  nyes
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #15 Dátum: 2011.09.29 csütörtök, 09:03:30 »

Engem érdekel bőrös-tempomatos kormány,...
TD-ből?  wow1
 nyes

Lámpamosó szett milyen állapotú és mennyit kérsz érte?
Ez engem is érdekelt volna, de most néztem meg, hogy teljesen más a kialakítása, mint az Mk1-esé Sad.
Naplózva
trefiimi
Vendég
« Új hozzászólás #16 Dátum: 2011.09.29 csütörtök, 12:28:14 »

Hi, 2 gombos távirányítós kulcsom elemfedele eltört, esetleg megvan a kulcs hozzá? Köszi.
Naplózva
trefiimi
Vendég
« Új hozzászólás #17 Dátum: 2011.09.29 csütörtök, 13:04:42 »

Szia, digitális klímás az autó? Kormány alatt van egy elektromos csatlakozósor, ott van a klímának és az egész szellőzőrendszernek egy csatija, az enyém kissé meg van olvadozva, biztos túlterhelődött valamikor. Ha esetleg ilyen az autó és tudsz benne segíteni, akkor küldök infót, hogy pontosan melyik csatlakozó kéne nekem. Köszi.
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #18 Dátum: 2011.09.29 csütörtök, 17:18:43 »

Lámpamosó szett milyen állapotú és mennyit kérsz érte?

Milyen színű az autó. A motorháztető érdekelhet. integet2

Kékes-lilás a kocsi, teszek fel képet róla nemsokára.
A lámpamosó teljesen jól működött amíg hazahoztam kintről az autót, tehát jó, a fúvókák is egyben vannak.
Azt is fotózom Smiley
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #19 Dátum: 2011.09.29 csütörtök, 17:21:28 »

Hi, 2 gombos távirányítós kulcsom elemfedele eltört, esetleg megvan a kulcs hozzá? Köszi.

Kulcsom van több is. Rádiós, infrás. Tehát van kulcs Smiley
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #20 Dátum: 2011.09.29 csütörtök, 17:23:43 »

Szia, digitális klímás az autó? Kormány alatt van egy elektromos csatlakozósor, ott van a klímának és az egész szellőzőrendszernek egy csatija, az enyém kissé meg van olvadozva, biztos túlterhelődött valamikor. Ha esetleg ilyen az autó és tudsz benne segíteni, akkor küldök infót, hogy pontosan melyik csatlakozó kéne nekem. Köszi.

Szia !
Digit klímás volt, de az egész műszerfal át lett pakolva az enyémbe. Tehát csak sima klímás 1-es Mondeo műszerfal van. Sad
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #21 Dátum: 2011.09.29 csütörtök, 18:29:34 »

Az "autó" Smiley igencsak nagy paraszt volt a tulaja... Sad (a kilincseket már én szedtem ki, kellettek az alkatrészei az enyémbe  Cool )



Ezek pedig a lámpamosó fúvókák, kívűlről ennyi probléma látszik, hogy csavarral rögzítette a fazon, mert
"picit" összetörte a lököst. De szépen megjavította... Shocked  szomoru1 nyes
(természetesen megvan a takarója, úgy mint a jobbosnak, csak a fotó miatt szedtem le)

Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #22 Dátum: 2011.09.29 csütörtök, 18:54:07 »

TD-ből?  wow1
 nyes
Ez engem is érdekelt volna, de most néztem meg, hogy teljesen más a kialakítása, mint az Mk1-esé Sad.

Igen, sajnos más. Így magamnak sem pakolom be... Smiley
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #23 Dátum: 2011.09.29 csütörtök, 19:08:07 »

Jóaz! vigyor3

Lámpamosó fúvókák, csövek, szintjelzős tartály, szivattyú + motorháztető (paplannal)
(a szélvédőmosó-fúvókák kellenek? fűthetősek)
Így egyben mondjuk 25 ezer? Ha gondolod a lököst is odaadom, hogy meglegyenek a
méretek, csőtartók (gondolom), ilyesmi. Azt ingyen persze. Smiley
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
drof
Vendég
« Új hozzászólás #24 Dátum: 2011.09.29 csütörtök, 20:58:01 »

Lámpamosó fúvókák, csövek, szintjelzős tartály, szivattyú + motorháztető (paplannal)
(a szélvédőmosó-fúvókák kellenek? fűthetősek)
Így egyben mondjuk 25 ezer? Ha gondolod a lököst is odaadom, hogy meglegyenek a
méretek, csőtartók (gondolom), ilyesmi. Azt ingyen persze. Smiley

Mocitető színe nem jó nekem. Szélvédőmosó fúvókám van. Szintjelzős tartályom és szivattyúm is van. A vezetékekre és a fúvókákra találj ki egy versenyképes árat, ha adod külön is. integet2
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #25 Dátum: 2011.09.29 csütörtök, 21:09:55 »

Mocitető színe nem jó nekem. Szélvédőmosó fúvókám van. Szintjelzős tartályom és szivattyúm is van. A vezetékekre és a fúvókákra találj ki egy versenyképes árat, ha adod külön is. integet2
dizájnos lenne ezzel a színnel...
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #26 Dátum: 2011.09.29 csütörtök, 21:20:21 »

Mocitető színe nem jó nekem. Szélvédőmosó fúvókám van. Szintjelzős tartályom és szivattyúm is van. A vezetékekre és a fúvókákra találj ki egy versenyképes árat, ha adod külön is. integet2

Lámpamosós a szivattyúd? Nem ugyanolyan a kettő. Smiley
Egyben adnám, mert utána nem tudok mit kezdeni velük (amennyiben senkinek nem kell egyben, szólok) ... Sad
Motorháztető sem kell? ohh... Sad
« Utoljára szerkesztve: 2011.09.29 csütörtök, 21:22:57 írta [ Error ] » Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
drof
Vendég
« Új hozzászólás #27 Dátum: 2011.09.29 csütörtök, 23:39:47 »

Lámpamosós a szivattyúd? Nem ugyanolyan a kettő. Smiley
Egyben adnám, mert utána nem tudok mit kezdeni velük (amennyiben senkinek nem kell egyben, szólok) ... Sad
Motorháztető sem kell? ohh... Sad

Lámpamosós a szivattyúm. Pontosabban 2 szivattyúm van, ahogy a donorodon is. 1 a lámpamosóknak, 1 a szélvédőknek.

Így én sem tudok mit kezdeni a tartállyal. Majd szólj, ha aktuális.
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #28 Dátum: 2011.09.30 péntek, 01:56:10 »

Lámpamosós a szivattyúm. Pontosabban 2 szivattyúm van, ahogy a donorodon is. 1 a lámpamosóknak, 1 a szélvédőknek.

Így én sem tudok mit kezdeni a tartállyal. Majd szólj, ha aktuális.

Rendben, értesítelek. Smiley
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #29 Dátum: 2011.09.30 péntek, 09:08:25 »

...Tehát csak sima klímás 1-es Mondeo műszerfal van. Sad
Fekete? Az utasoldali légzsák mögötti tartó szélének állapota? Jobb oldali légbeömlő körüli rész állapota? Közpékonzol/rádiótakaró körüli rész állapota?
Ára? Hol is van helyileg?

Szerk.: Most nézem, elég messze. De azért megírhatod a válaszokat, ha van rá időd.
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #30 Dátum: 2011.09.30 péntek, 09:24:26 »

Fekete? Az utasoldali légzsák mögötti tartó szélének állapota? Jobb oldali légbeömlő körüli rész állapota? Közpékonzol/rádiótakaró körüli rész állapota?
Ára? Hol is van helyileg?

Szerk.: Most nézem, elég messze. De azért megírhatod a válaszokat, ha van rá időd.

Fekete, igen, mármint a műanyagok feketék, maga fal sötétkékes-szürkés valami. (szokásos)
DE, volt tulajnál eldurrant a légzsák, tehát nem tökéletes, plusz a szellőzőnél is föl van csúszva. Tehát sajnos
a típushiba utolérte. Van viszont tökéletes állapotú (nem AWS-es) műszerfalkeretem, mindegyik szellőzőrácsa ép ! Ritka. Smiley
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
trefiimi
Vendég
« Új hozzászólás #31 Dátum: 2011.10.03 hétfő, 19:58:33 »

Kulcsom van több is. Rádiós, infrás. Tehát van kulcs Smiley
Szia, rádiós érdekelne, 20-369-52-15 telszámom, küldesz egy sms-t, visszahívlak. Küldtem privat üzit is, hátha az is megérkezik.
« Utoljára szerkesztve: 2011.10.04 kedd, 10:54:23 írta trefiimi » Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #32 Dátum: 2011.10.03 hétfő, 20:01:15 »

Fekete? Az utasoldali légzsák mögötti tartó szélének állapota? Jobb oldali légbeömlő körüli rész állapota? Közpékonzol/rádiótakaró körüli rész állapota?
Ára? Hol is van helyileg?

Szerk.: Most nézem, elég messze. De azért megírhatod a válaszokat, ha van rá időd.
hétvégén megyek elvileg kecskeméten keresztül, csütörtök körül tudok biztosat
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #33 Dátum: 2011.10.07 péntek, 02:05:22 »

hétvégén megyek elvileg kecskeméten keresztül, csütörtök körül tudok biztosat

Szvsz, a műszerfallal nem érdemes foglalkozni, mert ahogy írtam beteg (plusz ahogy szedegetem szét látom, hogy a szerelő mit b@szott
szét rajta)
Ami érdekelhet : a műszerfalkeret (ahogy írtam, kifogástalan állapotú, azt 8 ropi alatt nem adom Smiley ),
esetleg a kapcsolók, óra, maga műszeregység, klímaszabályzó panel, ilyesmi. Ha gondolod, benézhetsz. Smiley
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
gsziki
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 440



E-mail
« Új hozzászólás #34 Dátum: 2011.10.08 szombat, 17:53:10 »

Szia!
A sárvédő gumitoldatai megvannak még?Nics szakadás rajta?
Üdv:Gábor
Naplózva

2002 2L Tdci 131Ló ZetecS,Full bőr,automata,navi,gyári multimédia beépített VHS lejátszóval,gyári hifi,stb.
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #35 Dátum: 2011.10.10 hétfő, 21:14:47 »

Szia!
A sárvédő gumitoldatai megvannak még?Nics szakadás rajta?
Üdv:Gábor

Megvannak, de csak a hátsók. Szakádás nincs rajta, jó állapotúak. (annyi hibával, hogy minimálisan horzsolt a balos)
Üdv Smiley
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
gsziki
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 440



E-mail
« Új hozzászólás #36 Dátum: 2011.10.11 kedd, 20:36:20 »

Megvannak, de csak a hátsók. Szakádás nincs rajta, jó állapotúak. (annyi hibával, hogy minimálisan horzsolt a balos)
Üdv Smiley
Mit kérsz értük és hogy vehetném át?
Én Káposztásmegyer-Cegléd-Salgótarján vonalán mozgok mostanában.
Üdv: G.
Naplózva

2002 2L Tdci 131Ló ZetecS,Full bőr,automata,navi,gyári multimédia beépített VHS lejátszóval,gyári hifi,stb.
ordogj
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84



E-mail
« Új hozzászólás #37 Dátum: 2011.10.12 szerda, 06:16:17 »

Hello! Nekem infrás távadó kellene kompletten, mert az enyém nem müxik. Még érdekelne a fűtés kapcsoló ami középen van. Választ előre is köszi
« Utoljára szerkesztve: 2011.10.12 szerda, 06:18:46 írta ordogj » Naplózva

MK4, 2008, Trend kombi, 2.0 benzin.
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #38 Dátum: 2011.10.12 szerda, 23:36:20 »

Válaszok privátban mentek ! Smiley
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
MrMach1
Vendég
« Új hozzászólás #39 Dátum: 2011.10.14 péntek, 16:26:07 »

Szia !

A fényszórókért mit kérnél? És milyen állapotban vannak? Búra/foncsor.
Főleg a jobb oldali érdekel, mert itt-ott törött és hiányzik is alulról az a gumi tömítés a lökhárító és a lámpatest között.
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #40 Dátum: 2011.10.14 péntek, 20:40:35 »

Szia !

A fényszórókért mit kérnél? És milyen állapotban vannak? Búra/foncsor.
Főleg a jobb oldali érdekel, mert itt-ott törött és hiányzik is alulról az a gumi tömítés a lökhárító és a lámpatest között.

Szia ! Sajnos már elkeltek...
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
pahasz
Vendég
« Új hozzászólás #41 Dátum: 2011.10.15 szombat, 21:26:21 »

Szia! Engem a csomagtartó ajtón lévő spoiler érdekelne. + a belső műanyag borítások(csomiajtóé). üdv.
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #42 Dátum: 2011.10.16 vasárnap, 23:43:46 »

Szia! Engem a csomagtartó ajtón lévő spoiler érdekelne. + a belső műanyag borítások(csomiajtóé). üdv.

Szia ! Privát ment ! Smiley
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #43 Dátum: 2011.10.17 hétfő, 23:19:25 »

a hátsó fűtött, hibátlan szélvédő esetleg valakinek? (vagy az ajtón található alkatrészek, pl. törlőkar/motor/krómkeret/stb) vigyor3
csak azért, mert hamarosan megy a temetőbe...
« Utoljára szerkesztve: 2011.10.22 szombat, 16:27:25 írta [ Error ] » Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #44 Dátum: 2011.10.26 szerda, 16:45:52 »

Mit kérsz értük és hogy vehetném át?
Én Káposztásmegyer-Cegléd-Salgótarján vonalán mozgok mostanában.
Üdv: G.

Megkaptad a cuccost? Smiley
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #45 Dátum: 2011.11.17 csütörtök, 14:33:21 »

senki többet harmadszor?  vigyor3
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
xrobe
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1284



E-mail
« Új hozzászólás #46 Dátum: 2011.11.17 csütörtök, 20:15:39 »

senki többet harmadszor?  vigyor3
A két karbonmintás hárömszöget mennyiért adnád?
Esetleg ha a hátsó ablakspricni alatti tömítést/csatlakozót ki tudnád operálni, mert máshol nem találtam.
« Utoljára szerkesztve: 2011.11.17 csütörtök, 20:22:04 írta xrobe » Naplózva

Mondeo MKIV Trend 2010 2.0 TDCI 140LE 5 ajtó
Mondeo MKIV Titanium 2008 2.0 TDCI 140LE (170LE - PowerFord) 5 ajtó
Mondeo MKIII Titanium-X 2004 2.2 ST TDCI Kispusi edition 5 ajtó
Ex: Mondeo MKI Ghia 1993 1.8i 115LE 5 ajtó
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #47 Dátum: 2011.11.18 péntek, 01:40:43 »

A két karbonmintás hárömszöget mennyiért adnád?
Esetleg ha a hátsó ablakspricni alatti tömítést/csatlakozót ki tudnád operálni, mert máshol nem találtam.

Pü ment... Smiley
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
picur21
Vendég
« Új hozzászólás #48 Dátum: 2011.11.18 péntek, 08:16:47 »

Szia.

motorháztető paplant külön nem adod el?
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #49 Dátum: 2011.11.18 péntek, 12:20:36 »

Szia.

motorháztető paplant külön nem adod el?

Adtam volna, csak már elvitték kompletten a tetőt, paplannal együtt... Sad
(de Viló kolegának van Smiley )
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
Oldalak: [1] 2   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.063 másodperc alatt készült el 26 lekéréssel.