Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.05 vasárnap, 01:01:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1] 2   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: mondeo mk2 kombi full extra bontodik  (Megtekintve 14810 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
mk2
Vendég
« Dátum: 2011.10.09 vasárnap, 20:41:53 »

Ford mondeo 1997-es  2.0 benzines full extra (bőr,automata,tempomat,fedcomp....stb.)kombi.






Naplózva
petyi
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2011.10.09 vasárnap, 21:53:06 »

Halihó!
a fedkomp. jó az Mk1hez is? Ha igen akkor mennyiért adnád a kábelköteget? Smiley
Naplózva
Viló
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1815



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2011.10.09 vasárnap, 22:04:24 »

A 4 felnikupakért mit kérnél?
Naplózva

1997  1.8TD kombi fel-GHIA-sítva.

2004  F1 2.0 TDCi kombi automata.
mk2
Vendég
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2011.10.09 vasárnap, 23:29:38 »

A 4 felnikupakért mit kérnél?
50000ft a 4 kupak ,a felnit meg a csavarokat kidobom vagy el is viheted a kupakkal együtt. vigyor3

Gondolom a kérdést a humor rovatba szántad. wave
Naplózva
mk2
Vendég
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2011.10.09 vasárnap, 23:31:38 »

Halihó!
a fedkomp. jó az Mk1hez is? Ha igen akkor mennyiért adnád a kábelköteget? Smiley
Hali!

Most a fedcomp vagy a kábelköteg kell? Huh?
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2011.10.10 hétfő, 01:27:59 »

a fedélzeti komp, plusz a csatlakózója kábelvéggekkel engem is érdekelne... Smiley
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
mk2
Vendég
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2011.10.10 hétfő, 10:08:22 »

a fedélzeti komp, plusz a csatlakózója kábelvéggekkel engem is érdekelne... Smiley
Hali!

Erre gondoltál?

http://www.vatera.hu/ford_mondeo_ii_fedelzeti_komputer_computer_1485766739.html

Ebbe csak  egy csati megy.
Naplózva
petyi
Vendég
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2011.10.10 hétfő, 21:55:47 »

Hali!

Most a fedcomp vagy a kábelköteg kell? Huh?

Nekem ez van:

Naplózva
petyi
Vendég
« Új hozzászólás #8 Dátum: 2011.10.10 hétfő, 21:56:46 »

Naplózva
petyi
Vendég
« Új hozzászólás #9 Dátum: 2011.10.10 hétfő, 21:57:55 »

Hali!

Most a fedcomp vagy a kábelköteg kell? Huh?

Nem tudom hogy a kettőnek ugyan az-e a kábelkötege. Ha ugyan az akkor csak a kábelköteg kell, egészen az érzékelőig Smiley
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #10 Dátum: 2011.10.11 kedd, 00:55:25 »

Nem tudom hogy a kettőnek ugyan az-e a kábelkötege. Ha ugyan az akkor csak a kábelköteg kell, egészen az érzékelőig Smiley
a lábkiosztás más.
de azt át lehet rakni...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #11 Dátum: 2011.10.11 kedd, 09:19:07 »

Nem tudom hogy a kettőnek ugyan az-e a kábelkötege. Ha ugyan az akkor csak a kábelköteg kell, egészen az érzékelőig Smiley
Csak a kábeldarabokat az érzékelőig nem fogod megkapni, mert mindegyik szál a nagy kábelkorbácsban futik, és azt semelyik eladó nem fogja neked széjjelszedni. És tudtommal a fedkomphoz ilyen esetben 3 köteg kell: műszerfali; bal oldalon hátrafelé a lámpákhoz/üzemanyagtankhoz vezető korbács; motortéri.
Kissé messze vagy, így nem tudom azt mondani, hogy gyere át, és kiválogatjuk azokat a kábeleket, amik kellenek hozzá Smiley.
Naplózva
petyi
Vendég
« Új hozzászólás #12 Dátum: 2011.10.11 kedd, 10:06:14 »

Csak a kábeldarabokat az érzékelőig nem fogod megkapni, mert mindegyik szál a nagy kábelkorbácsban futik, és azt semelyik eladó nem fogja neked széjjelszedni. És tudtommal a fedkomphoz ilyen esetben 3 köteg kell: műszerfali; bal oldalon hátrafelé a lámpákhoz/üzemanyagtankhoz vezető korbács; motortéri.
Kissé messze vagy, így nem tudom azt mondani, hogy gyere át, és kiválogatjuk azokat a kábeleket, amik kellenek hozzá Smiley.

Hű, akkor kicsit bonyolultabb lesz. Habár megfelelne nekem az is ha csati része meglenne, mert csak a komp. van meg.
Minden esetre nagyon szépen köszönöm hogy felajánlottad segítségedet !!!! Smiley
Ha esetleg lesz valamikor minitali akkor ott össze tudnánk esetleg futni.
Addig csinálom többi dolgot kocsiba. Padlókábelköteg csere hátsó elektromos ablakhoz Smiley
Naplózva
petyi
Vendég
« Új hozzászólás #13 Dátum: 2011.10.11 kedd, 10:07:33 »

Apropó, milyen érzékelők kellenek hozzá hogy minden működjön? Tongue
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #14 Dátum: 2011.10.11 kedd, 10:42:54 »

...
Addig csinálom többi dolgot kocsiba. Padlókábelköteg csere hátsó elektromos ablakhoz Smiley
Ilyenem is van feleslegbe, ráadásul már felokosítva annyira, hogy hátsó lábtér világítás és ajtókárpitba rakható kilépővilágításnak is előkészítve behúzott plusz madzagokkal vigyor3.
Apropó, milyen érzékelők kellenek hozzá hogy minden működjön? Tongue
Nem sok, csak egy nagyon fontos, az üzemanyagszintmérő a tartályba. A jelenlegiden 5 pólusú csati van (feltételezem), a fedkomphoz 7 lábú csatlakozó kell - mindjárt jön Yooccoo és megcáfol  nyes.
Plusz talán egy jegesedés érzékelő a homlokrács aljába a lámpák közé, de ez nem biztos, hogy kötelező. Meg egy rakat vezeték.
AWS-t nem építesz be?
Naplózva
petyi
Vendég
« Új hozzászólás #15 Dátum: 2011.10.11 kedd, 12:28:11 »

Ilyenem is van feleslegbe, ráadásul már felokosítva annyira, hogy hátsó lábtér világítás és ajtókárpitba rakható kilépővilágításnak is előkészítve behúzott plusz madzagokkal vigyor3.Nem sok, csak egy nagyon fontos, az üzemanyagszintmérő a tartályba. A jelenlegiden 5 pólusú csati van (feltételezem), a fedkomphoz 7 lábú csatlakozó kell - mindjárt jön Yooccoo és megcáfol  nyes.
Plusz talán egy jegesedés érzékelő a homlokrács aljába a lámpák közé, de ez nem biztos, hogy kötelező. Meg egy rakat vezeték.
AWS-t nem építesz be?

Hát ha neked van ilyen cucc ( kábelköteg meg ézékelők) akkor lehet róla szó hogy felugorjak pestre Tongue Gépházért is mennék egy ismerőshöz, de ezt majd meglátjuk.
Igen akarok AWS-t is, kábelköteg műszerfalba megvan meg a kijelző meg a kis fehér doboz. Jah meg ablakmosó tartály érzékelővel. Többit is beszerzem csak anyagiak kérdése mikor Smiley Mondjuk az a kábelköteg érdekelne lábtárvilágitással meg kilépő világitáassal Cheesy
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #16 Dátum: 2011.10.11 kedd, 15:54:33 »

Hát ha neked van ilyen cucc ( kábelköteg meg ézékelők) akkor lehet róla szó hogy felugorjak pestre Tongue Gépházért is mennék egy ismerőshöz, de ezt majd meglátjuk.
Igen akarok AWS-t is, kábelköteg műszerfalba megvan meg a kijelző meg a kis fehér doboz. Jah meg ablakmosó tartály érzékelővel. Többit is beszerzem csak anyagiak kérdése mikor Smiley Mondjuk az a kábelköteg érdekelne lábtárvilágitással meg kilépő világitáassal Cheesy
Érzékelő - üzaszintjeladó - van, de azt nem adom, hiánycikk és még drága is Smiley. Astort kérdezd mióta kajtatja nyes. Kábelkötegem van berhelt, tehát bontott-szálazott, mert én eredetileg úgy akartam, hogy a '93-'94-es autóból szerzett kábelkötegeket (műszerfal, motortér) szétkapom, és csak a szükségeseket húzom be pluszba. Aztán szereztem egy komplett autónyi köteget, így teljesen cserélve lesz, tehát ez a matatott maradt feleslegbe. Ja, és a padlókábelköteget nem bontottam ki, mert abban alig van különbség a '95-'96-os évjáratúhoz képest. Tehát van szálazott kábelek a motortérbe és a műszerfalba, van padlókábelkötegem, amiben nincs benne az üzaszintmérőhöz menő kábel (az másik), és nem adok érzékelőket, mert azokból nekem is csak egy-egy darabok vannak.
AWS-hez kell sok érzékelő mg kütyü, csak a "kis fehér doboz" (ami nem is tudom hirtelen, hogy mi) nem lesz elég. Csak hogy tudd, miről is van itten nagyba'szó, hogy picit elkizonytalanítsalak Smiley.
A 4 el. ablakos padlókábelköteg csere lepkefing ehhez képest, arról van tapasztalatom, azt már csináltam.
Ha érdekel, megtalálsz.

Sok sikert, Üdv, HegeGabi.
Naplózva
petyi
Vendég
« Új hozzászólás #17 Dátum: 2011.10.11 kedd, 21:46:37 »

Érzékelő - üzaszintjeladó - van, de azt nem adom, hiánycikk és még drága is Smiley. Astort kérdezd mióta kajtatja nyes. Kábelkötegem van berhelt, tehát bontott-szálazott, mert én eredetileg úgy akartam, hogy a '93-'94-es autóból szerzett kábelkötegeket (műszerfal, motortér) szétkapom, és csak a szükségeseket húzom be pluszba. Aztán szereztem egy komplett autónyi köteget, így teljesen cserélve lesz, tehát ez a matatott maradt feleslegbe. Ja, és a padlókábelköteget nem bontottam ki, mert abban alig van különbség a '95-'96-os évjáratúhoz képest. Tehát van szálazott kábelek a motortérbe és a műszerfalba, van padlókábelkötegem, amiben nincs benne az üzaszintmérőhöz menő kábel (az másik), és nem adok érzékelőket, mert azokból nekem is csak egy-egy darabok vannak.
AWS-hez kell sok érzékelő mg kütyü, csak a "kis fehér doboz" (ami nem is tudom hirtelen, hogy mi) nem lesz elég. Csak hogy tudd, miről is van itten nagyba'szó, hogy picit elkizonytalanítsalak Smiley.
A 4 el. ablakos padlókábelköteg csere lepkefing ehhez képest, arról van tapasztalatom, azt már csináltam.
Ha érdekel, megtalálsz.

Kösszi szépen a helpet! Akkor a motortéri és műszerfali kábelköteged teljes ugye? Ha igen akkor érdekel Smiley
AWShez tudok szerezni kütyüket meg kábelköteget, csak Fed.komphoz nem :S
Jah meg akkor az MK2 fed.komp kábele csatival jó ehez?
Nem kell amúgy elbizonytalanittani, ma kiszedtem a belsejét kocsinak mondván pár rozsdafoltot amit találtam eltüntetem. a B oszlop alatt ami van merevittő, az alatt elrohadt kivül bellül foltozni kellett, + a küszöbperem mellet ami van csatornba szerű lemez is teljes hosszába foltozásos téma lett.
Holnap még a két hátsótornyot meg bal és jobb elöl a A oszlop vonalában a kábelköteg alatt van még foltozás. Meg hátsó ülés alatt egy picifolt, de az már csak hab a tortára Smiley
Sok sikert, Üdv, HegeGabi.
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #18 Dátum: 2011.10.11 kedd, 22:22:59 »

Kösszi szépen a helpet! Akkor a motortéri és műszerfali kábelköteged teljes ugye? Ha igen akkor érdekel
AWShez tudok szerezni kütyüket meg kábelköteget, csak Fed.komphoz nem :S
Jah meg akkor az MK2 fed.komp kábele csatival jó ehez?
Nem kell amúgy elbizonytalanittani, ma kiszedtem a belsejét kocsinak mondván pár rozsdafoltot amit találtam eltüntetem. a B oszlop alatt ami van merevittő, az alatt elrohadt kivül bellül foltozni kellett, + a küszöbperem mellet ami van csatornba szerű lemez is teljes hosszába foltozásos téma lett.
Holnap még a két hátsótornyot meg bal és jobb elöl a A oszlop vonalában a kábelköteg alatt van még foltozás. Meg hátsó ülés alatt egy picifolt, de az már csak hab a tortára
Nem teljesek, már szétbogarásztam őket, kábelek vannak, nem köteg. Ami van köteg, azt nem adom, sokáig kajtattam utána, mire megtaláltam, és sok pénzembe is került, és ráadásul '95-'96-os autóból való, ami nem lenne jó a tiedbe a csatilábkiosztások miatt.
Az Mk2-es fedkomphoz ajánlott a műszerfal keretet is cserélni, ami még több forrasztással/buherálással jár, van róla cikk a főoldalon.
Ügyes vagy és szerencsés, hogy van hegesztpgéped, értesz is hozzá, és még helyed is van, ahol tudod csinálni Smiley.
Naplózva
petyi
Vendég
« Új hozzászólás #19 Dátum: 2011.10.12 szerda, 00:13:57 »

Nem teljesek, már szétbogarásztam őket, kábelek vannak, nem köteg. Ami van köteg, azt nem adom, sokáig kajtattam utána, mire megtaláltam, és sok pénzembe is került, és ráadásul '95-'96-os autóból való, ami nem lenne jó a tiedbe a csatilábkiosztások miatt.
Az Mk2-es fedkomphoz ajánlott a műszerfal keretet is cserélni, ami még több forrasztással/buherálással jár, van róla cikk a főoldalon.
Ügyes vagy és szerencsés, hogy van hegesztpgéped, értesz is hozzá, és még helyed is van, ahol tudod csinálni Smiley.

Karosszériás munkával nincs probléma, csak az ilyen elektronikákkal vagyok meglőve kicsit :S
amúgy fedélzetikomp. nem kell, az van, csak hogy a csatija jó-e az mk2é az mk1hez Smiley
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #20 Dátum: 2011.10.12 szerda, 11:02:19 »

amúgy fedélzetikomp. nem kell, az van, csak hogy a csatija jó-e az mk2é az mk1hez Smiley
A csati jó, de más a bekötése a kábeleknek, és a színük is.
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #21 Dátum: 2011.10.12 szerda, 11:39:16 »

Karosszériás munkával nincs probléma, csak az ilyen elektronikákkal vagyok meglőve kicsit :S
amúgy fedélzetikomp. nem kell, az van, csak hogy a csatija jó-e az mk2é az mk1hez Smiley
ha eljutsz odáig, szólj és elküldöm az átkötést.
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
petyi
Vendég
« Új hozzászólás #22 Dátum: 2011.10.12 szerda, 22:05:25 »

A csati jó, de más a bekötése a kábeleknek, és a színük is.

Hát ha átt lehet kötni őket akkor a szín mind1  nem? Tongue
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #23 Dátum: 2011.10.12 szerda, 22:10:50 »

Hát ha átt lehet kötni őket akkor a szín mind1  nem? Tongue
igen.
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #24 Dátum: 2011.10.13 csütörtök, 13:25:06 »

Hát ha átt lehet kötni őket akkor a szín mind1  nem? Tongue
És ki fogod cserélni a műszercsoport keretet is Mk2-re, vagy csak úgy belenyomod, "jó lesz az" jelszóval?
Naplózva
Black
Vendég
« Új hozzászólás #25 Dátum: 2011.10.13 csütörtök, 17:53:59 »

Krisztián!
Tudtad, hogy a weboldaladat nem engedi megnyitni a NOD32? Azonnal riaszt.
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #26 Dátum: 2011.10.13 csütörtök, 18:23:06 »

Krisztián!
Tudtad, hogy a weboldaladat nem engedi megnyitni a NOD32? Azonnal riaszt.
tudja!
és azt is tudja, hogy nem vírusos az oldal.
sőt! mindenki tudja, aki rendszeresen jár az oldalára, de itt is több alkalommal el lett már mondva... integet2

"(nod32, avas vírúsirtokkal nem lehet megnézni megtekintés előtt ezeket ki kell kapcsolni)"
« Utoljára szerkesztve: 2011.10.13 csütörtök, 18:28:37 írta astor72 » Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Black
Vendég
« Új hozzászólás #27 Dátum: 2011.10.13 csütörtök, 18:34:36 »

tudja!
és azt is tudja, hogy nem vírusos az oldal.
sőt! mindenki tudja, aki rendszeresen jár az oldalára, de itt is több alkalommal el lett már mondva... integet2

"(nod32, avas vírúsirtokkal nem lehet megnézni megtekintés előtt ezeket ki kell kapcsolni)"
Én ezt most hallom először, de akkor kikaccsolom majd.  worship
Naplózva
petyi
Vendég
« Új hozzászólás #28 Dátum: 2011.10.13 csütörtök, 19:29:56 »

És ki fogod cserélni a műszercsoport keretet is Mk2-re, vagy csak úgy belenyomod, "jó lesz az" jelszóval?

Felesleges kicserélni a műszercsoportkeretet. Csak a csati legyen jó, a helye megvan az 1nek a fed.komphoz. Csak ha nincs akkor egy sima óra van benne, mellette meg egy ilyen kiegészittí műanyag. Ha azt kiveszed meg az órát akkor belemegy a helyére a komp. Smiley
De feljebb amik vannak képek meg van egy link, a linken MK2 computer van amin látszik hgoy kerekített a széle, a képen meg MK1be való aminek kocka a széle. annak a végei alapból bent vannak a keretbe.
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #29 Dátum: 2011.10.13 csütörtök, 19:36:27 »

Felesleges kicserélni a műszercsoportkeretet. Csak a csati legyen jó, a helye megvan az 1nek a fed.komphoz. Csak ha nincs akkor egy sima óra van benne, mellette meg egy ilyen kiegészittí műanyag. Ha azt kiveszed meg az órát akkor belemegy a helyére a komp. Smiley
De feljebb amik vannak képek meg van egy link, a linken MK2 computer van amin látszik hgoy kerekített a széle, a képen meg MK1be való aminek kocka a széle. annak a végei alapból bent vannak a keretbe.
wow1
na akkor öntsünk tiszta vizet a pohárba.
mk1 trip helyére ugyan bemegy a 2-es, meg működésre is bírható, viszont csak enyhén lesz rendszeridegen.
kicsit úgy fog kinézni, mint ha kábelkötegelővel egy vekkert raktál volna fel a műszerfalra.
tudom, mert nekem is volt egy darabig úgy...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
petyi
Vendég
« Új hozzászólás #30 Dátum: 2011.10.13 csütörtök, 19:55:58 »

wow1
na akkor öntsünk tiszta vizet a pohárba.
mk1 trip helyére ugyan bemegy a 2-es, meg működésre is bírható, viszont csak enyhén lesz rendszeridegen.
kicsit úgy fog kinézni, mint ha kábelkötegelővel egy vekkert raktál volna fel a műszerfalra.
tudom, mert nekem is volt egy darabig úgy...

hmm, szép lehetett. De én 1-esbe akarok betenni 1-eshez valót. csak hogy a 2-es csatija passzol-e hozzá Smiley
Ennyit szerettem volna tudni de már hála nektek tudom hogy jó Smiley Némi forrasztás után működne is
Naplózva
Zotyaboy
Vendég
« Új hozzászólás #31 Dátum: 2011.10.18 kedd, 09:28:03 »

Szia!

A bőr belső konkrétan az ülések érdekelnének.
Nem tudom biztosan jó-e nekem mivel ha jól nézem ez jobb kormányos.
Ha meg van mennyibe kerülne nekem?

Üdv.
Naplózva
mk2
Vendég
« Új hozzászólás #32 Dátum: 2011.10.18 kedd, 09:39:16 »

Szia!

A bőr belső konkrétan az ülések érdekelnének.
Nem tudom biztosan jó-e nekem mivel ha jól nézem ez jobb kormányos.
Ha meg van mennyibe kerülne nekem?

Üdv.
Hali!

Jó bele de az üléseket már elvitték.Most csak 4/5 ajtósba való bőr szettem van.
Naplózva
Zotyaboy
Vendég
« Új hozzászólás #33 Dátum: 2011.10.18 kedd, 11:52:53 »

Hali!

Jó bele de az üléseket már elvitték.Most csak 4/5 ajtósba való bőr szettem van.

Köszi igazából a vezető ülésem  vacak, egy darabot meg senki ne akar eladni. Sad
Ezért gondoltam akkor lecserélem az egészet...

Köszi. 
Naplózva
trefiimi
Vendég
« Új hozzászólás #34 Dátum: 2011.11.02 szerda, 08:13:36 »

Szia, 1997-es 2.0 liter benzin zetec motorom van, ehhez kellene kipufogó leömlő öntvény, megvan még? Kormány alatti csatlakozók is kellenének, kifejezetten a klíma egyéget árammal ellátó csatim olvadt meg egy kicsit, de egyben is érdekelne, van ott vagy 3-4 csatlakozó, meg pár biztosíték is e lenyitható ajtócska alatt. Megvannak a csatlakozók? Köszi előre is.
Naplózva
Laci13
Vendég
« Új hozzászólás #35 Dátum: 2011.11.03 csütörtök, 14:25:03 »

Szia,

93-as 2000-eshez keresek automata váltót tudsz segíteni, ha igen mi az ára?

Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #36 Dátum: 2011.11.03 csütörtök, 14:37:50 »

Szia,

93-as 2000-eshez keresek automata váltót tudsz segíteni, ha igen mi az ára?



Hívd fel, mert ritkán fórumozik.

0620/3-huszonkettő-3530

Naplózva
Black
Vendég
« Új hozzászólás #37 Dátum: 2011.11.03 csütörtök, 15:54:41 »

Hívd fel, mert ritkán fórumozik.

0620/3-huszonkettő-3530


Ha beírja, hogy bont egyet, akkor általában föl is néz, de a teló a biztos.
Naplózva
Laci13
Vendég
« Új hozzászólás #38 Dátum: 2011.11.03 csütörtök, 17:12:07 »

Hívd fel, mert ritkán fórumozik.

0620/3-huszonkettő-3530



Kösz
Naplózva
Topford
Vendég
« Új hozzászólás #39 Dátum: 2011.11.03 csütörtök, 18:50:31 »

Szia,

Bal hátsó ajtóból a központizár motor kellene nekem. Van ilyened?

Köszi,

T
Naplózva
mk2
Vendég
« Új hozzászólás #40 Dátum: 2011.11.03 csütörtök, 21:15:06 »

Szia,

Bal hátsó ajtóból a központizár motor kellene nekem. Van ilyened?

Köszi,

T
Hali!

Van ilyen alkatrészem 3500ft/db.
Naplózva
sabas
Vendég
« Új hozzászólás #41 Dátum: 2011.11.12 szombat, 06:56:52 »

Helló!

Hátsó lökös megvan? Állapota? Ára?
Sabas
Naplózva
mk2
Vendég
« Új hozzászólás #42 Dátum: 2011.11.12 szombat, 18:00:45 »

Helló!

Hátsó lökös megvan? Állapota? Ára?
Sabas
Hali!

A hátsó lökös szép karc mentes gyári volt.20eft-ért vették meg itt a klubban.Ha lesz megint akkor hívj fel ne írj mert lemaradsz róla.  wave
Naplózva
sabas
Vendég
« Új hozzászólás #43 Dátum: 2011.11.13 vasárnap, 08:19:41 »

Helló!

Kösz. Ha ebben a színben lesz még érdekel (70/384-1271).
Gumiszőnyegek esetleg (gyári)?

Sabas
Naplózva
bradcsi
Vendég
« Új hozzászólás #44 Dátum: 2011.11.26 szombat, 22:23:41 »

Szia!
A komplett automata váltóért mennyit kérnél? ...ha megvan még
Naplózva
mk2
Vendég
« Új hozzászólás #45 Dátum: 2011.11.27 vasárnap, 16:34:46 »

Szia!
A komplett automata váltóért mennyit kérnél? ...ha megvan még
Hali!

A váltót már elvitték,de lesz egy másik amiben 43000mérföld(68800km) van.Ennek is 100eft az ára.
Naplózva
derrik
Vendég
« Új hozzászólás #46 Dátum: 2011.11.28 hétfő, 20:02:25 »

Szia Smiley
A kormány mennyiben lenne ??
Valamint két db. fényszóró magasság állító motor ára is érdekelne?
« Utoljára szerkesztve: 2011.11.28 hétfő, 20:08:52 írta derrik » Naplózva
l.robert
Vendég
« Új hozzászólás #47 Dátum: 2011.12.01 csütörtök, 10:50:53 »

Helló!

Belső visszapillantóra lenne szükségem a verdámba. Tudnál ebben segíteni?
Naplózva
mk2
Vendég
« Új hozzászólás #48 Dátum: 2011.12.02 péntek, 21:07:23 »

Helló!

Belső visszapillantóra lenne szükségem a verdámba. Tudnál ebben segíteni?
Hali!

Van 800ft az ára.
Naplózva
Toy
Vendég
« Új hozzászólás #49 Dátum: 2011.12.14 szerda, 15:02:16 »

 Szia!  Melyik típusú hifi van az autóban? 
 A 7000-es modellt keresem. ( kazetta+cd tár+tartozékok )
Naplózva
Oldalak: [1] 2   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.074 másodperc alatt készült el 26 lekéréssel.