Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.06 hétfő, 21:07:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 ... 25   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Karosszéria  (Megtekintve 502943 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
BluElite
Vendég
« Új hozzászólás #400 Dátum: 2011.08.06 szombat, 13:46:12 »

Köszi a tippet, a zala megyei hirdetés elég kedvezőnek tűnik!!! Nincs is kimondottan messze...

Üdvözlettel: BluElite
Naplózva
Préti
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 617



« Új hozzászólás #401 Dátum: 2011.08.18 csütörtök, 10:49:06 »

Sziasztok!
Tegnap reggel elhoztam a karosszériástól az autót, az új lökhárítóval. Nagyon szép lett és még a színt is eltalálták.  smile
Megtettem vele 100km-ert, és látom, hogy felszakadt a szép új lökhárító.  szomoru1 Jobban megnézve a kipufogó gáz olvasztotta meg és szakadt be az elvékonyodott műanyag.
Hogyan van nálatok megoldva a kipufogó vég és a lökhárító? Rakjak rá hosszú véget és vágjak ki a lökhárítóból? Vagy olyan véget rakjak rá, ami lefelé engedi ki a kipufogó gázt? Gyárilag anno hogy nézett ki?
Köszi,
p.
Naplózva

02'11 Mondeo Kombi 2.0 TDDI, Ghia+  nyes
Múlt:
96'03 Mondeo kombi 1.6, CLX  rinya
drof
Vendég
« Új hozzászólás #402 Dátum: 2011.08.18 csütörtök, 11:06:59 »

Sziasztok!
Tegnap reggel elhoztam a karosszériástól az autót, az új lökhárítóval. Nagyon szép lett és még a színt is eltalálták.  smile
Megtettem vele 100km-ert, és látom, hogy felszakadt a szép új lökhárító.  szomoru1 Jobban megnézve a kipufogó gáz olvasztotta meg és szakadt be az elvékonyodott műanyag.
Hogyan van nálatok megoldva a kipufogó vég és a lökhárító? Rakjak rá hosszú véget és vágjak ki a lökhárítóból? Vagy olyan véget rakjak rá, ami lefelé engedi ki a kipufogó gázt? Gyárilag anno hogy nézett ki?
Köszi,
p.

Gyárilag ki van vágva félkör alakban.
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #403 Dátum: 2011.08.18 csütörtök, 15:06:38 »

Sziasztok!
Tegnap reggel elhoztam a karosszériástól az autót, az új lökhárítóval. Nagyon szép lett és még a színt is eltalálták.  smile
Megtettem vele 100km-ert, és látom, hogy felszakadt a szép új lökhárító.  szomoru1 Jobban megnézve a kipufogó gáz olvasztotta meg és szakadt be az elvékonyodott műanyag.
Hogyan van nálatok megoldva a kipufogó vég és a lökhárító? Rakjak rá hosszú véget és vágjak ki a lökhárítóból? Vagy olyan véget rakjak rá, ami lefelé engedi ki a kipufogó gázt? Gyárilag anno hogy nézett ki?
Köszi,
p.
Szia!
Drof-nak félig-meddig igaza van. Valóban ki van vágva valami félkör alakhoz hasonló a lökös aljából - talán ezen a képen látszik is valamennyire -, de ez csak a 4/5 ajtós autóra igaz. Smiley
A kombin nincs ilyen kivágás. Ott a kipuff vége lefelé konyul. Ha lehajolsz, akkor valamennyire kilóg lefele a lökös aljának a síkjából - legalábbis a gyári megoldás.
Elég érdekes ez a megolvasztós dolog. Milyen u.gy. márka ez a lökös? Csak hogy ilyet ne vegyek.
Naplózva
Préti
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 617



« Új hozzászólás #404 Dátum: 2011.08.18 csütörtök, 18:35:49 »

Szia!
Drof-nak félig-meddig igaza van. Valóban ki van vágva valami félkör alakhoz hasonló a lökös aljából - talán ezen a képen látszik is valamennyire -, de ez csak a 4/5 ajtós autóra igaz. Smiley
A kombin nincs ilyen kivágás. Ott a kipuff vége lefelé konyul. Ha lehajolsz, akkor valamennyire kilóg lefele a lökös aljának a síkjából - legalábbis a gyári megoldás.
Elég érdekes ez a megolvasztós dolog. Milyen u.gy. márka ez a lökös? Csak hogy ilyet ne vegyek.
Márkát nem tudok, de utána kérdezek. Fényezés előtt szürke volt. De megkérdezem majd.
Lehet, ha rövidebb a kipufogóvég, akkor nem olvasztja meg. A törött eredeti lökhárítón, ki volt törve 1 darab, az előző tulaj rátolatott az utánfutóra.
Naplózva

02'11 Mondeo Kombi 2.0 TDDI, Ghia+  nyes
Múlt:
96'03 Mondeo kombi 1.6, CLX  rinya
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #405 Dátum: 2011.08.18 csütörtök, 23:27:43 »

Márkát nem tudok, de utána kérdezek. Fényezés előtt szürke volt. De megkérdezem majd.
Lehet, ha rövidebb a kipufogóvég, akkor nem olvasztja meg. A törött eredeti lökhárítón, ki volt törve 1 darab, az előző tulaj rátolatott az utánfutóra.

nem jó, ha rövidebb, mert a menetszél nem fogja kihordani a kipugázt a kaszni alól. kis sebességnél akár a fülkébe is juthat belőle.
vegyél inkább valahol egy kipu véget, ami a lökös alá vezeti...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Préti
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 617



« Új hozzászólás #406 Dátum: 2011.08.19 péntek, 08:46:02 »

nem jó, ha rövidebb, mert a menetszél nem fogja kihordani a kipugázt a kaszni alól. kis sebességnél akár a fülkébe is juthat belőle.
vegyél inkább valahol egy kipu véget, ami a lökös alá vezeti...
Kipufogóvég vásárlás lesz. Homas...-nál láttam lehajló végűt, és azt akarom rárakni.
Köszi,
Naplózva

02'11 Mondeo Kombi 2.0 TDDI, Ghia+  nyes
Múlt:
96'03 Mondeo kombi 1.6, CLX  rinya
Rob
Vendég
« Új hozzászólás #407 Dátum: 2011.08.19 péntek, 12:08:35 »

Egyszer a hátsó lökösöm aljából kitört egy darab (rátolattam egy járdára, majd órák múlva többen beszálltak az autóba én meg elindultam), a kipufogós meg ehhez a BMW-jellegű kitöréshez igazította a csővéget. Aztán teljesen összetört a lökös, új lökös lett, de azt sem olvasztotta meg, igaz ideje sem nagyon volt rá, mert három hónap múlva az is összetört.
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #408 Dátum: 2011.08.22 hétfő, 17:47:01 »

nem jó, ha rövidebb, mert a menetszél nem fogja kihordani a kipugázt a kaszni alól. kis sebességnél akár a fülkébe is juthat belőle.
vegyél inkább valahol egy kipu véget, ami a lökös alá vezeti...
épp ma láttam földváron egy ocsmány mk2-t, aminek ki volt vezetve a kipu. dupla cső, és hátra megy, 20 centivel kilóg a lökös alól, amit persze feszít felfelé, mert helye nincs neki csinálva
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #409 Dátum: 2011.08.22 hétfő, 18:59:08 »

épp ma láttam földváron egy ocsmány mk2-t, aminek ki volt vezetve a kipu. dupla cső, és hátra megy, 20 centivel kilóg a lökös alól, amit persze feszít felfelé, mert helye nincs neki csinálva
te is földváron vagy/voltál? talán még mikro talit is szerveztetek misivel?
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #410 Dátum: 2011.09.02 péntek, 07:24:29 »

This means they spread to other tissues and organs. 
[[/url] codeine to oxycodone  chemical
mutter fukker
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #411 Dátum: 2011.09.02 péntek, 07:25:33 »

te is földváron vagy/voltál? talán még mikro talit is szerveztetek misivel?
uh, észre sem vettem ezt az üzit. dunaföldváron ja
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #412 Dátum: 2011.09.02 péntek, 07:34:07 »

te is földváron vagy/voltál? talán még mikro talit is szerveztetek misivel?
sajnálom,nálam gyári van...nem lóg ki húsz centit és nincs feszítve a lökös.Bár tény,hogy ronda a festése (már ami még rajta maradt).Szerencsére Dunaföldvár felé sem járunk,ronda egy hely,bár a Csillag sem szebb de legalább helyben van...
« Utoljára szerkesztve: 2011.09.02 péntek, 07:54:07 írta misi107 » Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #413 Dátum: 2011.09.02 péntek, 07:55:11 »

uh, észre sem vettem ezt az üzit. dunaföldváron ja
külön bocsi,de amennyit láttunk belőle elég lehangoló volt...bár Szeged Cserepes sor környéki putrijai sem lesznek a világörökség része...
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #414 Dátum: 2011.09.02 péntek, 08:01:37 »

külön bocsi,de amennyit láttunk belőle elég lehangoló volt...bár Szeged Cserepes sor környéki putrijai sem lesznek a világörökség része...
én sem ott lakom,  hanem mellette. undorító jelentéktelen hely
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Miamidade
Vendég
« Új hozzászólás #415 Dátum: 2011.09.02 péntek, 13:32:49 »

SRÁCOK!!!!! S.O.S !!!! 

MA EGY KEDVES ÚRIEMBER!!! ÚGY GONDOLTA CSEPELEN HOGY ÁTMEGY A PIROSON... NA IGEN DE RAJTAM KERESZTÜL ÉS HÁTULRÓL TELIBE VERT.... VALAKI SZERELŐT NEM TUD AKI FORD BARÁT ÉS ÉRT IS HOZZÁ??? SÉRÜLT A HÁTULJA... A CSOMAGÉRAJTÓT NEM LEHET LECSUKNI.... A JOBB HÁTSÓ AJTÓIG AZ OLDAL LEMEZ GYŰRŐDÖTT.... EGY CSEPELI SZERELŐ (AKIT NEM KEDVELEK) SZERINTA KORÁRA VALÓ TEKINTETTEL GAZDASÁGIS LESZ :SSSS  falbav falbav falbav falbav falbav falbav falbav falbav falbav falbav
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #416 Dátum: 2011.09.02 péntek, 13:36:33 »

SRÁCOK!!!!! S.O.S !!!! 

MA EGY KEDVES ÚRIEMBER!!! ÚGY GONDOLTA CSEPELEN HOGY ÁTMEGY A PIROSON... NA IGEN DE RAJTAM KERESZTÜL ÉS HÁTULRÓL TELIBE VERT.... VALAKI SZERELŐT NEM TUD AKI FORD BARÁT ÉS ÉRT IS HOZZÁ??? SÉRÜLT A HÁTULJA... A CSOMAGÉRAJTÓT NEM LEHET LECSUKNI.... A JOBB HÁTSÓ AJTÓIG AZ OLDAL LEMEZ GYŰRŐDÖTT.... EGY CSEPELI SZERELŐ (AKIT NEM KEDVELEK) SZERINTA KORÁRA VALÓ TEKINTETTEL GAZDASÁGIS LESZ :SSSS  falbav falbav falbav falbav falbav falbav falbav falbav falbav falbav
vidéken (nyáregyháza) tudok embert, aki szépen dolgozik, viszont ennek folyományaként sok melója is van ..
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #417 Dátum: 2011.09.02 péntek, 13:39:50 »

SRÁCOK!!!!! S.O.S !!!! 

MA EGY KEDVES ÚRIEMBER!!! ÚGY GONDOLTA CSEPELEN HOGY ÁTMEGY A PIROSON... NA IGEN DE RAJTAM KERESZTÜL ÉS HÁTULRÓL TELIBE VERT.... VALAKI SZERELŐT NEM TUD AKI FORD BARÁT ÉS ÉRT IS HOZZÁ??? SÉRÜLT A HÁTULJA... A CSOMAGÉRAJTÓT NEM LEHET LECSUKNI.... A JOBB HÁTSÓ AJTÓIG AZ OLDAL LEMEZ GYŰRŐDÖTT.... EGY CSEPELI SZERELŐ (AKIT NEM KEDVELEK) SZERINTA KORÁRA VALÓ TEKINTETTEL GAZDASÁGIS LESZ :SSSS  falbav falbav falbav falbav falbav falbav falbav falbav falbav falbav
Isten hozott a világomban... confused
Naplózva
Miamidade
Vendég
« Új hozzászólás #418 Dátum: 2011.09.02 péntek, 13:43:29 »

És mi a te sztorid??? és mi lett??? mert én most nem tudom hogy mire számíthatok :S:S:S szegény 93 as és nem kecsegtettek túl jó dolgokkal :S

http://kepfeltoltes.hu/view/110902/IMG0044A_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://www.kephost.com/view3.php?filename=6cjzbo1av76oha2cnbsm.jpg

http://www.kephost.com/view3.php?filename=s0fxqy7duk8o8if91ey1.jpg

http://www.kephost.com/view3.php?filename=4jr7qub58kru57nmbzqn.jpg
« Utoljára szerkesztve: 2011.09.02 péntek, 13:55:12 írta Miamidade » Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #419 Dátum: 2011.09.02 péntek, 18:43:28 »

A lelki szemeim előtt nekem már harmónikára zúzott hátsó lebegett...
az én sztorim a leírásban vagy ez:
http://www.youtube.com/watch?v=bZCHoWNaWIw
Naplózva
Rob
Vendég
« Új hozzászólás #420 Dátum: 2011.09.02 péntek, 20:34:30 »

SRÁCOK!!!!! S.O.S !!!!  

MA EGY KEDVES ÚRIEMBER!!! ÚGY GONDOLTA CSEPELEN HOGY ÁTMEGY A PIROSON... NA IGEN DE RAJTAM KERESZTÜL ÉS HÁTULRÓL TELIBE VERT.... VALAKI SZERELŐT NEM TUD AKI FORD BARÁT ÉS ÉRT IS HOZZÁ??? SÉRÜLT A HÁTULJA... A CSOMAGÉRAJTÓT NEM LEHET LECSUKNI.... A JOBB HÁTSÓ AJTÓIG AZ OLDAL LEMEZ GYŰRŐDÖTT.... EGY CSEPELI SZERELŐ (AKIT NEM KEDVELEK) SZERINTA KORÁRA VALÓ TEKINTETTEL GAZDASÁGIS LESZ :SSSS  falbav falbav falbav falbav falbav falbav falbav falbav falbav falbav

Olyan karosszériáshoz érdemes fordulni, aki a károkozó biztosítójának szerződött partnere. A biztosítónál kiadják a neveket.

Én jártam így, hasonló mértékű töréssel. A biztosítós kárfelvétel után a szerelő pótszemlét tartott és megállapította, hogy több munka van, mint először látszott.
Naplózva
Albertini
Vendég
« Új hozzászólás #421 Dátum: 2011.09.03 szombat, 18:17:22 »

Sziasztok!

MK I 5 ajtóshoz keresek hátsó lököst, az se lenne baj ha s.zöld.
Tippeket, linkeket nagyon szépen megköszönöm előre is! Smiley
Naplózva
Miamidade
Vendég
« Új hozzászólás #422 Dátum: 2011.09.04 vasárnap, 17:42:27 »

Idáig szerelő aki látta, azt mondta gazdasági totálkár lesz mert a kocsi értéke kb 300-350 ezer és fényezéssel és a javítási költség megközelíti a 400 at...
tehát valószínűleg a következő lesz.
- biztositótol a pénz felvesz a gazdasági totálkárra.
- a kocsit meg így ahogy van eladom és másikat veszek...
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #423 Dátum: 2011.09.04 vasárnap, 20:34:57 »

Idáig szerelő aki látta, azt mondta gazdasági totálkár lesz mert a kocsi értéke kb 300-350 ezer és fényezéssel és a javítási költség megközelíti a 400 at...
tehát valószínűleg a következő lesz.
- biztositótol a pénz felvesz a gazdasági totálkárra.
- a kocsit meg így ahogy van eladom és másikat veszek...

alkatrésznek?nem bontod szét?
Naplózva
Miamidade
Vendég
« Új hozzászólás #424 Dátum: 2011.09.04 vasárnap, 21:27:32 »

Inkább egészben adnám el...
Új gyertyák, levegő szűrő, benzin szűrő, Teljesen új kipufogó rendszer (3 hónapos)
4 elektromos ablak, napfény tető (manuális), 80 % pirelli nyári gumik...  és vigyáztam rá...de most ez odavágott nekem rendesen...  falbav falbav falbav

pénteki jobb képek.......

http://www.kephost.com/view3.php?filename=zmpcd8m38po2hdgcp65u.jpg

http://www.kephost.com/view3.php?filename=n65bx361or8lc9cq3ssu.jpg

http://www.kephost.com/view3.php?filename=l5ylxjk5rl9rsft38jcg.jpg

http://www.kephost.com/view3.php?filename=rjkavmjulba1h85b0227.jpg
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #425 Dátum: 2011.09.04 vasárnap, 22:31:18 »

Inkább egészben adnám el...
Új gyertyák, levegő szűrő, benzin szűrő, Teljesen új kipufogó rendszer (3 hónapos)
4 elektromos ablak, napfény tető (manuális), 80 % pirelli nyári gumik...  és vigyáztam rá...de most ez odavágott nekem rendesen...  falbav falbav falbav

pénteki jobb képek.......

http://www.kephost.com/view3.php?filename=zmpcd8m38po2hdgcp65u.jpg

http://www.kephost.com/view3.php?filename=n65bx361or8lc9cq3ssu.jpg

http://www.kephost.com/view3.php?filename=l5ylxjk5rl9rsft38jcg.jpg

http://www.kephost.com/view3.php?filename=rjkavmjulba1h85b0227.jpg
hát,innen nem tűnik menthetetlennek.Bár az enyém se tűnt annak...
Naplózva
Miamidade
Vendég
« Új hozzászólás #426 Dátum: 2011.09.04 vasárnap, 22:33:54 »

a szerelő ránézet... - hát ez hátfal csere... a jobb oldala meg gyűrődött... az ajtót nehezen lehet csukni... és szerintem a futómű is picit állítódott....
hátul ahol a csomagtérajtót lehet lecsukni a zárnál az elem szép ívet ír le és nem is lehet lezárni.... most le van pókozva :S
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #427 Dátum: 2011.09.04 vasárnap, 22:35:43 »

a szerelő ránézet... - hát ez hátfal csere... a jobb oldala meg gyűrődött... az ajtót nehezen lehet csukni... és szerintem a futómű is picit állítódott....
hátul ahol a csomagtérajtót lehet lecsukni a zárnál az elem szép ívet ír le és nem is lehet lezárni.... most le van pókozva :S
lesz még ebből törésmentes autó... Wink
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #428 Dátum: 2011.09.04 vasárnap, 22:36:35 »

a szerelő ránézet... - hát ez hátfal csere... a jobb oldala meg gyűrődött... az ajtót nehezen lehet csukni... és szerintem a futómű is picit állítódott....
hátul ahol a csomagtérajtót lehet lecsukni a zárnál az elem szép ívet ír le és nem is lehet lezárni.... most le van pókozva :S
mivel kiflis, persze hogy nem csukódik az ajtó ...
amúgy meg ne szerelő nézzen rá, hanem karosszériás
Naplózva
Miamidade
Vendég
« Új hozzászólás #429 Dátum: 2011.09.04 vasárnap, 22:39:57 »

Őszintén.... már inkább eladtam volna... :S ezek után...  a szerelő lazán 400 at mondott mindennel együtt...szerintem az nagggggyyyyyyon sok :S
ha csak azt vesszük hogy 300 ért vettem Cheesy
de legalább egy vezérigazgató tört meg egy 5 hónapos volvoval.... annak semmi baja nem lett....eltört a rendszámtábla tartó, és 1-2 helyen lejött a fényezés....
ha úgy van még legombolok róla egy kis pénzt....  Grin
Naplózva
Miamidade
Vendég
« Új hozzászólás #430 Dátum: 2011.09.04 vasárnap, 22:41:08 »

mivel kiflis, persze hogy nem csukódik az ajtó ...
amúgy meg ne szerelő nézzen rá, hanem karosszériás

karosszériás látta (bocsi nem fogalmaztam jól) Cheesy
ő csinálta nekem a teljes kipufogó rendszert és ezért megkérdeztem tőle :S
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #431 Dátum: 2011.09.05 hétfő, 08:13:47 »

lesz még ebből törésmentes autó... Wink
Ahhoz azért már kicsit öreg, szerintem nem érné meg.
Naplózva
Miamidade
Vendég
« Új hozzászólás #432 Dátum: 2011.09.05 hétfő, 12:01:12 »

Uniqa biztosítónál van a pasi aki megtört.... és szerintem a mondeo kora miatt már gazdaságira veszik majd fel....
így szerintetek mennyiért lehetne eladni teljesen új kipufogó rendszerrel.... új Pirelli nyári gumikkal ( 80%) , minden működik rendesen, központi zár, 4 el ablak... napfénytető ( manuális) stb stb ....
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #433 Dátum: 2011.09.05 hétfő, 12:14:02 »

Uniqa biztosítónál van a pasi aki megtört.... és szerintem a mondeo kora miatt már gazdaságira veszik majd fel....
így szerintetek mennyiért lehetne eladni teljesen új kipufogó rendszerrel.... új Pirelli nyári gumikkal ( 80%) , minden működik rendesen, központi zár, 4 el ablak... napfénytető ( manuális) stb stb ....
Szerintem.
Mivel nem használható - csomiajtó nem csukódik, ergó nem biztonságos az autóban tárolni semmit, és könnyen le is nyúlható -, olyan nem fogja megvenni, aki használni is szeretné. Ebből következik, hogy bontásra vennék csak meg, és így csak - szerintem - 100-150e Ft-ot adnának érte. Max.
De nézd meg pl. a használtauto.hu-t, és tájékozódj.
Naplózva
Miamidade
Vendég
« Új hozzászólás #434 Dátum: 2011.09.05 hétfő, 12:29:48 »

Szoktam nézni, és magam is így gondoltam hogy alkatrésznek valaki megvenné aki hasznát veszi. és én is úgy 100-150 et lőttem be Cheesy
Most le van kötve a csomi....de tudom hogy nem biztonságos.  Wink
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #435 Dátum: 2011.09.05 hétfő, 12:33:00 »

Szoktam nézni, és magam is így gondoltam hogy alkatrésznek valaki megvenné aki hasznát veszi. és én is úgy 100-150 et lőttem be Cheesy
Most le van kötve a csomi....de tudom hogy nem biztonságos.  Wink
Az a max. Ha annyit valaki ad érte, akkor összeteheted a kezedet.
De mivel magyar papíros, így ha bontani akarja, akkor trükközni kell vele, tehát már megy is lejjebb az ár.
Naplózva
Miamidade
Vendég
« Új hozzászólás #436 Dátum: 2011.09.05 hétfő, 12:36:41 »

Ez igaz...
az a szerencsém hogy a faszi korrekt volt és megmondta hogy a biztosító által adott összeg és a teljes javítási közti összeg különbözetét kifizeti ha arról van szó...
Naplózva
Préti
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 617



« Új hozzászólás #437 Dátum: 2011.09.30 péntek, 08:29:16 »

Sziasztok!

Írtátok korábban, hogy a rendszámtábla tartó műanyag betétet - ha eleresztik a csavarok- akkor odaragasztják a csomtér ajtóra. Én nem akarom átmenő csavarokkal átfúrni; 1 új meg 20e pénz.
Milyen ragasztóval lehet ezt megcsinálni?
Köszi,
PZs
Naplózva

02'11 Mondeo Kombi 2.0 TDDI, Ghia+  nyes
Múlt:
96'03 Mondeo kombi 1.6, CLX  rinya
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #438 Dátum: 2011.09.30 péntek, 08:56:32 »

Milyen ragasztóval lehet ezt megcsinálni?
Erős.  nyes
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #439 Dátum: 2011.09.30 péntek, 09:00:31 »

Sziasztok!

Írtátok korábban, hogy a rendszámtábla tartó műanyag betétet - ha eleresztik a csavarok- akkor odaragasztják a csomtér ajtóra. Én nem akarom átmenő csavarokkal átfúrni; 1 új meg 20e pénz.
Milyen ragasztóval lehet ezt megcsinálni?
Köszi,
PZs
nekem szélvédő ragasztóval van kinyomva.
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #440 Dátum: 2011.09.30 péntek, 09:05:06 »

én felcsavaroztam és fekete szilóval lekentem a csavart
lehet, hogy nem a legszebb, de legalább biztosan tart
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #441 Dátum: 2011.09.30 péntek, 09:12:14 »

én felcsavaroztam és fekete szilóval lekentem a csavart
lehet, hogy nem a legszebb, de legalább biztosan tart
a szélvédő ragasztó csavarok nélkül is tartana annyira, hogy kivágni is alig lehetne vigyor3
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #442 Dátum: 2011.09.30 péntek, 09:13:40 »

a szélvédő ragasztó csavarok nélkül is tartana annyira, hogy kivágni is alig lehetne vigyor3
ragasztóm nem volt  vigyor3
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #443 Dátum: 2011.09.30 péntek, 09:17:58 »

ragasztóm nem volt  vigyor3
ha a megfelelő eseményt kivártad volna, akkor lett volna vigyor3
patakokban folyt itten a szélvédő ragasztó, nem csak az üveg szilánkok röpködtek nyes
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #444 Dátum: 2011.09.30 péntek, 09:24:16 »

ha a megfelelő eseményt kivártad volna, akkor lett volna vigyor3
patakokban folyt itten a szélvédő ragasztó, nem csak az üveg szilánkok röpködtek nyes
vannak érdekes képeim, amiket nem biztos hogy akarod, hogy feltöltsek  hehe
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #445 Dátum: 2011.09.30 péntek, 09:25:25 »

vannak érdekes képeim, amiket nem biztos hogy akarod, hogy feltöltsek  hehe
hmm...akkor inkább kussolok...nem tudom, milyen kompromittáló képeid vannak eplus2
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #446 Dátum: 2011.09.30 péntek, 10:18:36 »

hmm...akkor inkább kussolok...nem tudom, milyen kompromittáló képeid vannak eplus2

 eplus2

Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #447 Dátum: 2011.09.30 péntek, 10:24:12 »

eplus2


nyasgem vazze!
még jó, hogy belevertem abba a hűtőbe egy pár apró szöget..... eplus2
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #448 Dátum: 2011.09.30 péntek, 10:34:13 »

nyasgem vazze!
még jó, hogy belevertem abba a hűtőbe egy pár apró szöget..... eplus2
majd vigyázz a tempomattal, lehetséges, hogy toldva volt és véletlenül rossz helyre lett visszakötve  vigyor3
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #449 Dátum: 2011.09.30 péntek, 14:03:42 »

majd vigyázz a tempomattal, lehetséges, hogy toldva volt és véletlenül rossz helyre lett visszakötve  vigyor3

Meg szerintem a bőrkormány is szállítási sérült lesz, mire leér. Konkrétan lehámlott a fél teteje, mióta a csomagtartóban áll. Az enyémen meg visszanőtt a festék a bőrre. Nem is értem milyen paranormális jelenségek ezek.
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 ... 25   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.066 másodperc alatt készült el 23 lekéréssel.