Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.04 szombat, 04:56:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MKIV kulcs alkatrészek  (Megtekintve 4689 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Dátum: 2010.02.19 péntek, 16:08:35 »

Hi,
eladó néhány alkatrész MKIV (és új focus, stb) "bicska" kulcshoz
- nyers kulcsszár (1000HUF)
- gyári kulcsfej kulcsszárral v. anélkül (immo chippel) ld: vatera aukcióm (4000HUF)
- elektronika nélküli távirányítós rész (2000HUF)

Sérült távirányítós kulcsok javításához kiválóan alkalmas.

Továbbá MKIII-hoz bicskakulcs ügyben tudok segíteni.
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
Predator
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2010.03.31 szerda, 09:48:53 »

Sziasztok!!
Segítsetek nekem csak egy gyári kulcsom van (távirányitos) Mondeohoz 2002-es.A casco miatt kéne még 1, melyiket fogadja el és ezt hol tudom megvenni.
Köszi előre is
 (uj vagyok itt) integet2
Naplózva
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2010.03.31 szerda, 11:44:38 »

Sziasztok!!
Segítsetek nekem csak egy gyári kulcsom van (távirányitos) Mondeohoz 2002-es.A casco miatt kéne még 1, melyiket fogadja el és ezt hol tudom megvenni.
Köszi előre is
 (uj vagyok itt) integet2

Bicskakulcsot tudok adni neked, 18eFt kompletten (távirányító, nyers szár, transzponder az indításgátlóhoz).
ld: itt: http://www.vatera.hu/ford_bicskakulcs_elado_mondeo_focus_kulcs_166781590.html
 Ha csak távirányítós van, akkor a mesterkulcs hiányzik, így szervizben tudod csak hozzáillesztetni az új kulcsot.
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
Predator
Vendég
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2010.04.01 csütörtök, 20:21:56 »

Köszönöm
Naplózva
esen11
Vendég
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2013.02.09 szombat, 19:45:23 »

Relhist féle bicskakulcs adaptálása Mondeo MK4-hez!
Nem nagyon mozog ez a topic, de mivel ide tartozik, gondoltam itt írom le a tapasztalataimat, hátha valakinek segítségére lesz majd a jövőben.
A kulcs ajtónyitó részének illesztése könnyen megoldható otthon is. A gyújtáskapcsolót elforgatjuk 1-es állásba, majd 4-szer 1-esből 2-es állásba és viszza 1-esbe. Ekkor egy sípoló hangot hallunk, ami után az összes távirányítós kucsot illesztenünk kell a kulcs valamely gombjának megnyomásával. Ezután a gyújtáskapcsolóban lévő kulcsot elforgatjuk a nulla állásba. Majd beindítjuk az autót és leállítjuk. Az illesztett kulcsok nyitják-zárják az ajtókat, de csak azok. Tehát ha valakinek több távirányítós kulcsa van, akkor csak azok fognak ezek után működni, amelyeket az előző műveletben illesztett, a többiek nem, függetlenül attól, hogy esetleg a kulcs régebben már tudta e az ajtókat működtetni vagy sem!!!
A kulcs transponderes részét nekem programból hozták össze az autó immojával, ami Budapesten az Izabella utcában kb 5 percig tartott. A kulcs szárának bemarását is itt végezték ( kb 15perc ). Ez így összesen 7.500 Ft-ba fájt.
Viszont lett egy plusz kulcsom az autóhóz!!!
Köszönet mégegyszer Relhistnek a rengeteg segítségért!!
Ha másoknak is szüksége lenne plusz egy bicskakulcsra, Őt csak ajánlani tudom mindenkinek! Korrekt és rendkívűl segítőkész!!
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #5 Dátum: 2013.02.10 vasárnap, 13:52:20 »

Relhist féle bicskakulcs adaptálása Mondeo MK4-hez!
Nem nagyon mozog ez a topic, de mivel ide tartozik, gondoltam itt írom le a tapasztalataimat, hátha valakinek segítségére lesz majd a jövőben.
A kulcs ajtónyitó részének illesztése könnyen megoldható otthon is. A gyújtáskapcsolót elforgatjuk 1-es állásba, majd 4-szer 1-esből 2-es állásba és viszza 1-esbe. Ekkor egy sípoló hangot hallunk, ami után az összes távirányítós kucsot illesztenünk kell a kulcs valamely gombjának megnyomásával. Ezután a gyújtáskapcsolóban lévő kulcsot elforgatjuk a nulla állásba. Majd beindítjuk az autót és leállítjuk. Az illesztett kulcsok nyitják-zárják az ajtókat, de csak azok. Tehát ha valakinek több távirányítós kulcsa van, akkor csak azok fognak ezek után működni, amelyeket az előző műveletben illesztett, a többiek nem, függetlenül attól, hogy esetleg a kulcs régebben már tudta e az ajtókat működtetni vagy sem!!!
A kulcs transponderes részét nekem programból hozták össze az autó immojával, ami Budapesten az Izabella utcában kb 5 percig tartott. A kulcs szárának bemarását is itt végezték ( kb 15perc ). Ez így összesen 7.500 Ft-ba fájt.
Viszont lett egy plusz kulcsom az autóhóz!!!
Köszönet mégegyszer Relhistnek a rengeteg segítségért!!
Ha másoknak is szüksége lenne plusz egy bicskakulcsra, Őt csak ajánlani tudom mindenkinek! Korrekt és rendkívűl segítőkész!!
készítek ebből 1 cikket,ha nem baj.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
esen11
Vendég
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2013.02.12 kedd, 12:24:20 »

készítek ebből 1 cikket,ha nem baj.
Örülök, ha segithetek...
Naplózva
Karvaly
Vendég
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2013.05.29 szerda, 21:39:30 »

Relhist féle bicskakulcs adaptálása Mondeo MK4-hez!
Nem nagyon mozog ez a topic, de mivel ide tartozik, gondoltam itt írom le a tapasztalataimat, hátha valakinek segítségére lesz majd a jövőben.
A kulcs ajtónyitó részének illesztése könnyen megoldható otthon is. A gyújtáskapcsolót elforgatjuk 1-es állásba, majd 4-szer 1-esből 2-es állásba és viszza 1-esbe. Ekkor egy sípoló hangot hallunk, ami után az összes távirányítós kucsot illesztenünk kell a kulcs valamely gombjának megnyomásával. Ezután a gyújtáskapcsolóban lévő kulcsot elforgatjuk a nulla állásba. Majd beindítjuk az autót és leállítjuk. Az illesztett kulcsok nyitják-zárják az ajtókat, de csak azok. Tehát ha valakinek több távirányítós kulcsa van, akkor csak azok fognak ezek után működni, amelyeket az előző műveletben illesztett, a többiek nem, függetlenül attól, hogy esetleg a kulcs régebben már tudta e az ajtókat működtetni vagy sem!!!
A kulcs transponderes részét nekem programból hozták össze az autó immojával, ami Budapesten az Izabella utcában kb 5 percig tartott. A kulcs szárának bemarását is itt végezték ( kb 15perc ). Ez így összesen 7.500 Ft-ba fájt.
Viszont lett egy plusz kulcsom az autóhóz!!!
Köszönet mégegyszer Relhistnek a rengeteg segítségért!!
Ha másoknak is szüksége lenne plusz egy bicskakulcsra, Őt csak ajánlani tudom mindenkinek! Korrekt és rendkívűl segítőkész!!

Szia!
Érdeklődök, hogy a 2008-as MKIV-es mondeomhoz hány darad kulcs járt eredetileg?
Most vásároltam és kaptam 2 db kulcsot. Az egyik távirányítós bicska, míg a másik egy egyszerű nem távirányítós kulcs. Jól adta a tulaj vagy kellett volna még egy tábirányítósat is adnia?
Előre is köszi.
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #8 Dátum: 2013.05.29 szerda, 21:41:21 »

Szia!
Érdeklődök, hogy a 2008-as MKIV-es mondeomhoz hány darad kulcs járt eredetileg?
Most vásároltam és kaptam 2 db kulcsot. Az egyik távirányítós bicska, míg a másik egy egyszerű nem távirányítós kulcs. Jól adta a tulaj vagy kellett volna még egy tábirányítósat is adnia?
Előre is köszi.
Jól adta. Ez az alapfelállás.
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Karvaly
Vendég
« Új hozzászólás #9 Dátum: 2013.05.29 szerda, 22:21:28 »

Jól adta. Ez az alapfelállás.

Köszi
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.055 másodperc alatt készült el 26 lekéréssel.