Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.03 péntek, 23:10:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK4 hátsó hangszórók  (Megtekintve 2878 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
kotta_cs
Vendég
« Dátum: 2012.03.04 vasárnap, 20:03:14 »

Hali

A hátsó ajtóban lévő hangszórók (két normál méretű középsugárzó és két magas) eladóak. Az egyik hangszóró megszorulgatott és olcsóbb volt kicserélni a teljes hátsó rendszert egy másikra, mint a gyáriból venni egyet. Az egészet egyben adom 5eFt.
Naplózva
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2012.03.06 kedd, 11:05:39 »

Up, a két oldaltök egyformán néz ki. Szóval a 4 hangszóróból3 tökéletes, de mivel semmit problémát nem látok a 4.-en lehet, hogy csak valamit mókolni kell vele.
Naplózva
pongraczakos
Vendég
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2012.08.15 szerda, 12:04:10 »

Up, a két oldaltök egyformán néz ki. Szóval a 4 hangszóróból3 tökéletes, de mivel semmit problémát nem látok a 4.-en lehet, hogy csak valamit mókolni kell vele.

Szia. Megvannak még a hangszóróid? Nekem nemrég javítva lett a jobb hátsó ajtóm és összeszerelés után kicsit zümmög a hangszóró. Szóval nekem egy középsugárzóra van szükségem nem a pici zümmögőre. Neked milyen típusú a hangszóród. Le tudod róla olvasni?
Naplózva
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2013.01.06 vasárnap, 20:27:40 »

Szia. Megvannak még a hangszóróid? Nekem nemrég javítva lett a jobb hátsó ajtóm és összeszerelés után kicsit zümmög a hangszóró. Szóval nekem egy középsugárzóra van szükségem nem a pici zümmögőre. Neked milyen típusú a hangszóród. Le tudod róla olvasni?

Szia,

valahogy ez elkerülte a figyelmemet. Ha aktuális még, akkor írj.
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.071 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.