Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.09 csütörtök, 00:55:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 35 36 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 48 49 ... 213   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Elektromos dolgok  (Megtekintve 3301148 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26659


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #2050 Dátum: 2013.12.14 szombat, 14:52:09 »

A d1s cső hogyan van rögzítve?
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4940



E-mail
« Új hozzászólás #2051 Dátum: 2013.12.14 szombat, 23:42:10 »

A d1s cső hogyan van rögzítve?
Egy U alakú fém tartóba van beletolva a cső, a tartó pedig két csavarral van rögzítve a lámpatesthez.
Tehát a két csavart ki kell szedni először, kijön a cső, utána a cső nyakáról lefeszegetni a tartót.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26659


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #2052 Dátum: 2013.12.15 vasárnap, 11:34:57 »

Egy U alakú fém tartóba van beletolva a cső, a tartó pedig két csavarral van rögzítve a lámpatesthez.
Tehát a két csavart ki kell szedni először, kijön a cső, utána a cső nyakáról lefeszegetni a tartót.

Gondolom a lefeszegetés nem olyan vészes...

Köszi.
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #2053 Dátum: 2013.12.15 vasárnap, 15:21:16 »

Na két év után nálam is jelentkezett az index jobbra beakad magától, illetve nem nálam hanem az asszonynál mert Ő ment az enyémmel mert az Ő III-asán pont a generátorán cseréltem szabadonfutót meg bronzkefét. Hát a MKIV indexe az ócsítás netovábbja. Régen láttam egy ilyen primitív gagyit. Ez nyák lapon érintkezős dolog ez minden csak nem bizalomgerjesztő. Nem baj biztos alacsony volt az előállítási költsége. (Ahhoz képest egy hangmodulost 30eFt körül adnak  Angry )  Ezt kb. olyan gyakran kell  majd takarítani mint a III-asokon a MAF-ot. De lehet hogy a 3. takarítás után inkább csere   Undecided
Naplózva
doszi_zeg
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2726



E-mail
« Új hozzászólás #2054 Dátum: 2013.12.15 vasárnap, 18:58:52 »

Na két év után nálam is jelentkezett az index jobbra beakad magától, illetve nem nálam hanem az asszonynál mert Ő ment az enyémmel mert az Ő III-asán pont a generátorán cseréltem szabadonfutót meg bronzkefét. Hát a MKIV indexe az ócsítás netovábbja. Régen láttam egy ilyen primitív gagyit. Ez nyák lapon érintkezős dolog ez minden csak nem bizalomgerjesztő. Nem baj biztos alacsony volt az előállítási költsége. (Ahhoz képest egy hangmodulost 30eFt körül adnak  Angry )  Ezt kb. olyan gyakran kell  majd takarítani mint a III-asokon a MAF-ot. De lehet hogy a 3. takarítás után inkább csere   Undecided
Ha ez megnyugtat nem csak a hangmodulos ócska, hanem a sima is. Nekem meg nem akart indexelni balra.
Aztán szétszedtük és megpucoltuk, azóta semmi baja!  falbav Nevetséges! gun
Naplózva

MKIV. 1.8 TDCI Trend
Pioneer DEH-6400BT fejegység, Kicx STC 6.2 hangszórók, LED-es kilincsvilágítás és csomagtéri világítás (Cs12)
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #2055 Dátum: 2013.12.15 vasárnap, 19:32:07 »

Ha ez megnyugtat nem csak a hangmodulos ócska, hanem a sima is. Nekem meg nem akart indexelni balra.
Aztán szétszedtük és megpucoltuk, azóta semmi baja!  falbav Nevetséges! gun


A probléma máshonnan ered: túl lassan mentek... Van időtok indexelni...  vigyor3
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #2056 Dátum: 2013.12.15 vasárnap, 19:33:01 »

A probléma máshonnan ered: túl lassan mentek... Van időtok indexelni...  vigyor3

Az asszony 4 napig járt most Mondival, a konklúzió most már nála is ez: ezzel tényleg nem lehet lassan menni...  smile
Legalább most már érti.  nyes
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #2057 Dátum: 2013.12.15 vasárnap, 19:45:33 »

Ha ez megnyugtat nem csak a hangmodulos ócska, hanem a sima is. Nekem meg nem akart indexelni balra.
Aztán szétszedtük és megpucoltuk, azóta semmi baja!  falbav Nevetséges! gun

Komolyan mondom szinte nevetséges kb. a 60-as évek vége technológia színvonala. (Persze ennek is van előnye legalább ezt nem zavarja meg egy napkitörés... nyes ) No mindegy ha tényleg csak tisztogatás kell neki akkor majd megkapja.
Naplózva
ekin
Vendég
« Új hozzászólás #2058 Dátum: 2013.12.15 vasárnap, 20:26:26 »

Sziasztok! Most vagyok először az oldalon ,és azt szeretném kérdezni , hogy mk4-hez elektromosan behajtható visszapillantó tükrök a hozzátartozó elektromos irányitókkal nincs-e valakinek eladó? És ha van mennyiért? addig is köszönöm a választ.
Naplózva
doszi_zeg
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2726



E-mail
« Új hozzászólás #2059 Dátum: 2013.12.15 vasárnap, 22:15:32 »

Komolyan mondom szinte nevetséges kb. a 60-as évek vége technológia színvonala. (Persze ennek is van előnye legalább ezt nem zavarja meg egy napkitörés... nyes ) No mindegy ha tényleg csak tisztogatás kell neki akkor majd megkapja.

eplus2 eplus2 eplus2
Ford, én így szeretlek!!  Wink
Naplózva

MKIV. 1.8 TDCI Trend
Pioneer DEH-6400BT fejegység, Kicx STC 6.2 hangszórók, LED-es kilincsvilágítás és csomagtéri világítás (Cs12)
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #2060 Dátum: 2013.12.15 vasárnap, 22:40:31 »

Sziasztok! Most vagyok először az oldalon ,és azt szeretném kérdezni , hogy mk4-hez elektromosan behajtható visszapillantó tükrök a hozzátartozó elektromos irányitókkal nincs-e valakinek eladó? És ha van mennyiért? addig is köszönöm a választ.


javaslom az adok veszek témakört. Van a forumon több bontós is.
Naplózva
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #2061 Dátum: 2013.12.16 hétfő, 00:25:29 »

eplus2 eplus2 eplus2
Ford, én így szeretlek!!  Wink
Ennek ellenére igazából nincs bajom a fordal mert két héttel ezelőtt lecseréltem az olajat és a szűrőket az én IV-esemen. A múlt hét végén kicseréltem az asszony MKIII-asán a hátsó fékbetéteket és a tárcsákat , Ezen a hétvégén a generátora kapott egy felújítást ami új bronzkeféket meg új szabadonfutót jelentett. Ma megcsináltam az én IV-esem az indexet utána kicseréltem a hátsó fékbetéteimet. Ez így nekem nem került 70 eFt-ba se összesen (na jó ha ezt rábízom szervizre akkor vastagon 300e felett álltak volna meg) De ezt a fordnál meglehet csinálni, lehet jó minőségű gyárival egyenértékű alkatrészeket használni hozzá, és ezekt megtudod csinálni magadnak..... Ez elég komoly előny mellette, (már ha valaki egy picit szeret szerelgetni) Mivel az élet egy nyomorult félbürokratát csinált belőlem ezért jobban szeretek szabadidőben (már ha van) szerelgetni mint pl elmenni fallabdázni vagy hetente mostanában 3-4x karácsonyi vacsorára workshopra meg aminek hívják őket járni.  Undecided
Naplózva
Busznyi
Vendég
« Új hozzászólás #2062 Dátum: 2013.12.17 kedd, 11:41:25 »

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne hozzátok remélhetőleg simán tudtok valami megoldást rá. Tegnap parkoltam be a garázsba elkezdett hunyorogni a tolató lámpa aztán kész, sötét. Kiszedtem a baloldali izzót megnéztem jó (mégsem világít) A jobboldalira nem volt energiám mert késő volt. Ha ott is jó az izzó mi lehet a baj? Biztosíték vagy komolyabb?
Előre is köszi.
Naplózva
Busznyi
Vendég
« Új hozzászólás #2063 Dátum: 2013.12.17 kedd, 12:15:19 »

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne hozzátok remélhetőleg simán tudtok valami megoldást rá. Tegnap parkoltam be a garázsba elkezdett hunyorogni a tolató lámpa aztán kész, sötét. Kiszedtem a baloldali izzót megnéztem jó (mégsem világít) A jobboldalira nem volt energiám mert késő volt. Ha ott is jó az izzó mi lehet a baj? Biztosíték vagy komolyabb?
Előre is köszi.
Ja bocs egy 2007 Kombiról van szó.
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #2064 Dátum: 2013.12.17 kedd, 12:22:05 »

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne hozzátok remélhetőleg simán tudtok valami megoldást rá. Tegnap parkoltam be a garázsba elkezdett hunyorogni a tolató lámpa aztán kész, sötét. Kiszedtem a baloldali izzót megnéztem jó (mégsem világít) A jobboldalira nem volt energiám mert késő volt. Ha ott is jó az izzó mi lehet a baj? Biztosíték vagy komolyabb?
Előre is köszi.

Tolatólámpa kapcsoló, ha minden biztosíték jó.
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Busznyi
Vendég
« Új hozzászólás #2065 Dátum: 2013.12.17 kedd, 13:50:24 »

Tolatólámpa kapcsoló, ha minden biztosíték jó.
Köszönöm a választ. Az hol van? Földi halandó ki tudja cserélni vagy szaki kell hozzá? Bocs a kérdésekért de eléggé nem értek ezekhez a dolgokhoz.
Kösz
Naplózva
Mosy
Vendég
« Új hozzászólás #2066 Dátum: 2013.12.20 péntek, 22:57:12 »

Sziasztok!
Sos kérdésem lenne!
2.0 TDCI 2010es még pont nem faceliftes, de már gombos indításos mk4en cseréltem vezérlést, aksit levettem biztos ami biztos!
összeraktam, akksi vissza, és láss csodát teker szépen, de nem indul el!
Elötte nap volt rajt olajcsere, gázolajszűrővel, az után felszivattam a gázolajat, és bár kicsit nehezen de elindult,  utána átálltam vele egyik műhelyből a másikba plusz mentem vele pár100 métert, ment is szépen, leállítottam megcsináltam a vezérlés cserét, a vizpumpa nem lett egyből jó ezért több mint 2 napot ott állt, és azota nem indul, már egyszer lemeritettem az aksit, de csak teker!
Valakinek valami ötlete?
Valami immo vagy ilyesmi lehet esetleg aksi levétel miatt?
Köszönöm előre is!
Naplózva
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #2067 Dátum: 2013.12.21 szombat, 00:42:00 »

Sziasztok!
Sos kérdésem lenne!
2.0 TDCI 2010es még pont nem faceliftes, de már gombos indításos mk4en cseréltem vezérlést, aksit levettem biztos ami biztos!
összeraktam, akksi vissza, és láss csodát teker szépen, de nem indul el!
Elötte nap volt rajt olajcsere, gázolajszűrővel, az után felszivattam a gázolajat, és bár kicsit nehezen de elindult,  utána átálltam vele egyik műhelyből a másikba plusz mentem vele pár100 métert, ment is szépen, leállítottam megcsináltam a vezérlés cserét, a vizpumpa nem lett egyből jó ezért több mint 2 napot ott állt, és azota nem indul, már egyszer lemeritettem az aksit, de csak teker!
Valakinek valami ötlete?
Valami immo vagy ilyesmi lehet esetleg aksi levétel miatt?
Köszönöm előre is!


Ha a kulcsok nincsenek rátanítva a vezérlőre akkor ennyi.
Naplózva
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4940



E-mail
« Új hozzászólás #2068 Dátum: 2013.12.21 szombat, 10:07:34 »

Ha a kulcsok nincsenek rátanítva a vezérlőre akkor ennyi.
Akkor nem is tekerne szerintem.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #2069 Dátum: 2013.12.21 szombat, 11:41:30 »

Akkor nem is tekerne szerintem.

az inmo a forgatást nem tiltja le, csak az üzemanyag pumpát és a benzineseknél a gyújtást.
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #2070 Dátum: 2013.12.21 szombat, 11:45:48 »

az inmo a forgatást nem tiltja le, csak az üzemanyag pumpát és a benzineseknél a gyújtást.

Így van.
Valamint a befecskendezést is.
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48450



« Új hozzászólás #2071 Dátum: 2013.12.21 szombat, 12:47:27 »

Sziasztok!
Sos kérdésem lenne!
2.0 TDCI 2010es még pont nem faceliftes, de már gombos indításos mk4en cseréltem vezérlést, aksit levettem biztos ami biztos!
összeraktam, akksi vissza, és láss csodát teker szépen, de nem indul el!
Elötte nap volt rajt olajcsere, gázolajszűrővel, az után felszivattam a gázolajat, és bár kicsit nehezen de elindult,  utána átálltam vele egyik műhelyből a másikba plusz mentem vele pár100 métert, ment is szépen, leállítottam megcsináltam a vezérlés cserét, a vizpumpa nem lett egyből jó ezért több mint 2 napot ott állt, és azota nem indul, már egyszer lemeritettem az aksit, de csak teker!
Valakinek valami ötlete?
Valami immo vagy ilyesmi lehet esetleg aksi levétel miatt?
Köszönöm előre is!

szia!
Levegős az üzemanyagrendszer! Ha a vezérlés biztosan a helyén van.....

Továbbá nem ártana egy diagnosztika.Hol van az autó helyileg?
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4940



E-mail
« Új hozzászólás #2072 Dátum: 2013.12.21 szombat, 15:33:55 »

az inmo a forgatást nem tiltja le, csak az üzemanyag pumpát és a benzineseknél a gyújtást.
Ez gombos indítású. Még gyújtást sem tudsz ráadni megfelelően kódolt kulcs nélkül, nemhogy megforgatná.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #2073 Dátum: 2013.12.21 szombat, 15:40:31 »

Ez gombos indítású. Még gyújtást sem tudsz ráadni megfelelően kódolt kulcs nélkül, nemhogy megforgatná.

Valóban, a keyless rendszernél "halott" minden ha nem ismer fel tanult kulcsot.
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48450



« Új hozzászólás #2074 Dátum: 2013.12.21 szombat, 15:46:12 »

Valóban, a keyless rendszernél "halott" minden ha nem ismer fel tanult kulcsot.
hehe
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #2075 Dátum: 2013.12.21 szombat, 16:29:14 »

Valóban, a keyless rendszernél "halott" minden ha nem ismer fel tanult kulcsot.
Egy fenéket halott minden. Annyit ír ki hogy a kulcs kívül van. Indítani nem tudod egyedül.
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #2076 Dátum: 2013.12.21 szombat, 16:35:36 »

Egy fenéket halott minden. Annyit ír ki hogy a kulcs kívül van. Indítani nem tudod egyedül.

Valami ilyesmi:
"unbekannte schlüssel"

Nyilván a motorindításról volt szó a "minden" alatt.  wave

Naplózva

Imádom a dízeleket!    
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48450



« Új hozzászólás #2077 Dátum: 2013.12.21 szombat, 16:40:03 »

Valami ilyesmi:
"unbekannte schlüssel"

Nyilván a motorindításról volt szó a "minden" alatt.  wave


Thiibíííííí......! hehe
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #2078 Dátum: 2013.12.21 szombat, 16:44:35 »

A fax ki van már, hogy mindenhol mindent szóról szóra és betűről betűre le kell írni és megmagyarázni....... mintha direkt nem akarná senki érteni mikor miről van szó....... wilting
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #2079 Dátum: 2013.12.21 szombat, 16:47:27 »

Thiibíííííí......! hehe

Erre ezt tudom mondani   eplus2
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26659


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #2080 Dátum: 2013.12.21 szombat, 17:07:11 »

Valami ilyesmi:
"unbekannte schlüssel"

Nyilván a motorindításról volt szó a "minden" alatt.  wave



Nekem nem ezt írta ki, hanem key outside, vagy key not detected... hehe
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4940



E-mail
« Új hozzászólás #2081 Dátum: 2013.12.21 szombat, 17:26:52 »

Egy fenéket halott minden. Annyit ír ki hogy a kulcs kívül van. Indítani nem tudod egyedül.
Ki is próbáltam, mielőtt beírtam. Még gyújtást sem tudsz ráadni kulcs nélkül. Lofaxt sem csinál a gomb.
A key not detected és key outside két különböző dolog.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26659


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #2082 Dátum: 2013.12.21 szombat, 17:30:42 »

Ki is próbáltam, mielőtt beírtam. Még gyújtást sem tudsz ráadni kulcs nélkül. Lofaxt sem csinál a gomb.
A key not detected és key outside két különböző dolog.

És ez a logikus megoldás is szerintem...
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26659


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #2083 Dátum: 2013.12.21 szombat, 17:36:45 »

Sziasztok!
Sos kérdésem lenne!
2.0 TDCI 2010es még pont nem faceliftes, de már gombos indításos mk4en cseréltem vezérlést, aksit levettem biztos ami biztos!
összeraktam, akksi vissza, és láss csodát teker szépen, de nem indul el!
Elötte nap volt rajt olajcsere, gázolajszűrővel, az után felszivattam a gázolajat, és bár kicsit nehezen de elindult,  utána átálltam vele egyik műhelyből a másikba plusz mentem vele pár100 métert, ment is szépen, leállítottam megcsináltam a vezérlés cserét, a vizpumpa nem lett egyből jó ezért több mint 2 napot ott állt, és azota nem indul, már egyszer lemeritettem az aksit, de csak teker!
Valakinek valami ötlete?
Valami immo vagy ilyesmi lehet esetleg aksi levétel miatt?
Köszönöm előre is!


Azt próbáld ki, hogy kulcs helyénél lévő műanyag kupakot leveszed és oda betszed a kulcsot. Azt talán ilyen esetekre van...
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6474


E-mail
« Új hozzászólás #2084 Dátum: 2013.12.21 szombat, 17:48:50 »

Azt próbáld ki, hogy kulcs helyénél lévő műanyag kupakot leveszed és oda betszed a kulcsot. Azt talán ilyen esetekre van...
ÚÚÚÚ, ezeket ismerem. Volt keyless megane-om.... Nyitott csomagtartóval csak akkor lehetett tolatni, ha benn volt a kártya a likban....  Cheesy
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48450



« Új hozzászólás #2085 Dátum: 2013.12.21 szombat, 18:08:51 »

Azt próbáld ki, hogy kulcs helyénél lévő műanyag kupakot leveszed és oda betszed a kulcsot. Azt talán ilyen esetekre van...
tesem érted mi? Teker az a kúva indító,tehát az immo nem lehet a hiba!!!!! uglystupid2
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26659


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #2086 Dátum: 2013.12.21 szombat, 18:33:34 »

tesem érted mi? Teker az a kúva indító,tehát az immo nem lehet a hiba!!!!! uglystupid2

Ááa, a tévedőtibi rossz útra vitt... eplus2
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48450



« Új hozzászólás #2087 Dátum: 2013.12.21 szombat, 19:00:26 »

Ááa, a tévedőtibi rossz útra vitt... eplus2
eplus2
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #2088 Dátum: 2013.12.21 szombat, 22:23:55 »

Ki is próbáltam, mielőtt beírtam. Még gyújtást sem tudsz ráadni kulcs nélkül. Lofaxt sem csinál a gomb.
A key not detected és key outside két különböző dolog.
Ha nem csinál semmit miért látod a TFT-n a key not detectidet?   Roll Eyes
Naplózva
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #2089 Dátum: 2013.12.21 szombat, 22:41:27 »

Kiegészítés:
Ez a keyless dolog azért elég para néha. Bár azt írja a kezelési hogy ha erős elektromágneses jel van a közelben (gyakorlatilag éppen egy mobilkapás vagy a külön riasztó távirányó dolgozik) akkor előfordulhat hogy a zavaró jel meglétéig nem működik.Így néha pattanok le többnyire a hátsó ajtórol, mert oda dobnám be a kabátot táskát  Undecided Néha (ez eddig kb vagy 3x) az is előfordult előfordult , hogy volt olyan is hogy a "key not detected" de ilyenkor ajtó kinyít becsap reseteli az agyát. De ilyenkor megy minden a kivéve a start gomb. Röviden a start gomb rendben van de a következő kocsinál nem biztos hogy ragaszkodni fogok a kulcsnélküli bejutáshoz.
Naplózva
moone
Vendég
« Új hozzászólás #2090 Dátum: 2013.12.26 csütörtök, 14:56:38 »

Milyen típusú Can Bus riasztót ajánltok, tapasztalat stb. Azt olvastam ennél a riasztónál nincsen nagy szerelés, csak össze
kell dugni. Házilag ezt meg lehet csinálni, garancia vesztés nélkül.
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #2091 Dátum: 2013.12.26 csütörtök, 15:03:57 »

Milyen típusú Can Bus riasztót ajánltok, tapasztalat stb. Azt olvastam ennél a riasztónál nincsen nagy szerelés, csak össze
kell dugni. Házilag ezt meg lehet csinálni, garancia vesztés nélkül.
A riasztót fel kell előre vagy utólag kódolni az autó típusához.
Azért van szerelés és érdemes odafigyelni, mert nem mindegy mit és hova. Mivel energia management van az autóban.
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
kovacsgergo
Vendég
« Új hozzászólás #2092 Dátum: 2013.12.26 csütörtök, 15:10:23 »

Sziasztok!

Hadd kérdezzem meg valakitől, mert egyszerűen sehol nem találtam infot erre, hogy azokban az mk4-esekben, amikben motoros-memóriás ülés van, ott az ülőtámla dőlése is állítható, vagy ugyanúgy nem, csak előre-hátra? Köszönöm előre is, ha egy ilyen banális -ámde- nekem nem lényegtelen kérdésre válaszoltok!:) Most kezdtem el nézegetni a IV-eseket, és egy csomó mindent nem mondd meg sem a youtube, sem a használtauto.hu, de még a google sem sajnos...Smiley
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #2093 Dátum: 2013.12.26 csütörtök, 15:16:49 »

Sziasztok!

Hadd kérdezzem meg valakitől, mert egyszerűen sehol nem találtam infot erre, hogy azokban az mk4-esekben, amikben motoros-memóriás ülés van, ott az ülőtámla dőlése is állítható, vagy ugyanúgy nem, csak előre-hátra? Köszönöm előre is, ha egy ilyen banális -ámde- nekem nem lényegtelen kérdésre válaszoltok!:) Most kezdtem el nézegetni a IV-eseket, és egy csomó mindent nem mondd meg sem a youtube, sem a használtauto.hu, de még a google sem sajnos...Smiley

Memóriás ülésnél minden elektromos. Úgy van értelme csak.
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
kovacsgergo
Vendég
« Új hozzászólás #2094 Dátum: 2013.12.26 csütörtök, 15:24:57 »

Memóriás ülésnél minden elektromos. Úgy van értelme csak.

Igen-igen, tudom, csak hogy az ülőlapot csak előre-hátra lehet mozgatni, vagy a dőlése is állítható fel-le?Smiley
Naplózva
doszi_zeg
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2726



E-mail
« Új hozzászólás #2095 Dátum: 2013.12.27 péntek, 09:55:05 »

Igen-igen, tudom, csak hogy az ülőlapot csak előre-hátra lehet mozgatni, vagy a dőlése is állítható fel-le?Smiley
Nálam a dőlés csak a kis oldalsó kerék tekergetésével megy, az nálam nem elektromos, de akkor lehet az enyém nem memóriás.
Viszont láttam olyan IV-es Mondeo-t, amiben volt külön 4 gomb egymás mellett és volt külön 2 gomb egymás felett.. amiből gondolom a 2 gomb az ülést fel-le mozgatja (mint nálam), a plussz 4 gomb pedig a dőlést állíthatta fel-le! Úgyh sztem elektromosan állítható a dőlés is (csak nem minden IV-esben!) smile
Naplózva

MKIV. 1.8 TDCI Trend
Pioneer DEH-6400BT fejegység, Kicx STC 6.2 hangszórók, LED-es kilincsvilágítás és csomagtéri világítás (Cs12)
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4940



E-mail
« Új hozzászólás #2096 Dátum: 2013.12.27 péntek, 19:58:28 »

Igen-igen, tudom, csak hogy az ülőlapot csak előre-hátra lehet mozgatni, vagy a dőlése is állítható fel-le?Smiley
Ülés előre-hátra
Ülőlap eleje fel-le
Ülőlap hátsó része fel-le
Háttámla előre-hátra

Ezeket tudja állítani és memorizálni. Ezért hívják 8 irányúnak.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
doszi_zeg
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2726



E-mail
« Új hozzászólás #2097 Dátum: 2013.12.27 péntek, 22:14:49 »

Ülés előre-hátra
Ülőlap eleje fel-le
Ülőlap hátsó része fel-le
Háttámla előre-hátra

Ezeket tudja állítani és memorizálni. Ezért hívják 8 irányúnak.
wow1
 vigyor3
Naplózva

MKIV. 1.8 TDCI Trend
Pioneer DEH-6400BT fejegység, Kicx STC 6.2 hangszórók, LED-es kilincsvilágítás és csomagtéri világítás (Cs12)
kovacsgergo
Vendég
« Új hozzászólás #2098 Dátum: 2013.12.28 szombat, 10:32:31 »

Ülés előre-hátra
Ülőlap eleje fel-le
Ülőlap hátsó része fel-le
Háttámla előre-hátra

Ezeket tudja állítani és memorizálni. Ezért hívják 8 irányúnak.

Nagyon köszönöm a választ! Ebben reménykedtem! Smiley
Naplózva
umfrider
Vendég
« Új hozzászólás #2099 Dátum: 2013.12.28 szombat, 17:58:38 »

Hali!

Esetleg tudja valaki, hogy milyen frekvenciájú az első két hangszóró ambiente-ben?
Sajnos az anyósülés felőli kicsit sistereg meg recseg egy cseppet, ha jobban le hűl a levegő. Cserére
szorul.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 35 36 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 48 49 ... 213   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.122 másodperc alatt készült el 26 lekéréssel.