Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 22:18:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 ... 43   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: TD motor  (Megtekintve 787919 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #1350 Dátum: 2012.09.22 szombat, 07:56:36 »

nem lebutitva van az enyém hanem gyári értére beállítva  Cool és tudja is a gyár által megadott paramétereket  Cool
nem a tied van lebutítva, azt mondtam, hogy olyanra az enyémet is le lehet butítani. lehet hogy gyári paraméterekre állították, de szomorú lenne, ha mindegyik úgy menne csak ahogy a tied.  Wink
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
medve76
Vendég
« Új hozzászólás #1351 Dátum: 2012.10.13 szombat, 11:38:35 »

Sziasztok.Nincs valakinek elfekvöben 1es mondeo jobb oldali komplet féltengelye?
Naplózva
schumacher8
Vendég
« Új hozzászólás #1352 Dátum: 2012.10.13 szombat, 11:54:48 »

sziasztok. valaki megtudná mondani,hogy konkrétan mi lehet a baj??? reggel nem indúl ami azt jelenti hogy tekeri tekeri de semmi....viszont a mágnes kapcsoló az adagolón az be melegszik eléggé feltünően...nem lehet hogy *** és nem engedi fel a szelepet és nincs üzemanyag befolyás...Huh??
Naplózva
Viló
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1815



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1353 Dátum: 2012.10.15 hétfő, 13:12:10 »

sziasztok. valaki megtudná mondani,hogy konkrétan mi lehet a baj??? reggel nem indúl ami azt jelenti hogy tekeri tekeri de semmi....viszont a mágnes kapcsoló az adagolón az be melegszik eléggé feltünően...nem lehet hogy *** és nem engedi fel a szelepet és nincs üzemanyag befolyás...Huh??

Adj neki közvetlen +12V-ot és nézd meg működik-e (kattog ha kap +12-t).
Naplózva

1997  1.8TD kombi fel-GHIA-sítva.

2004  F1 2.0 TDCi kombi automata.
Istvan000
Vendég
« Új hozzászólás #1354 Dátum: 2012.10.16 kedd, 17:08:32 »

skacok mennyibe fáj egy vezérléscsere?? mert engem elég vad összegekkel riogatnak ..
Naplózva
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #1355 Dátum: 2012.10.16 kedd, 18:19:44 »

skacok mennyibe fáj egy vezérléscsere?? mert engem elég vad összegekkel riogatnak ..

Jól megnéztem magamnak az előbb az autódat.. Cheesy Le akartam lopni a felniket de Ginjoy nem engedte.
Naplózva
Istvan000
Vendég
« Új hozzászólás #1356 Dátum: 2012.10.16 kedd, 18:24:53 »

Jól megnéztem magamnak az előbb az autódat.. Cheesy Le akartam lopni a felniket de Ginjoy nem engedte.

pont most mikor eladtam a 15" másik szettet... Grin Grin

És egyéb észrevétel?? Nem ketyeg még a pici??
Naplózva
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #1357 Dátum: 2012.10.16 kedd, 18:37:35 »

pont most mikor eladtam a 15" másik szettet... Grin Grin

És egyéb észrevétel?? Nem ketyeg még a pici??

Kiszedett motorral nehezen ketyegne..
Naplózva
Istvan000
Vendég
« Új hozzászólás #1358 Dátum: 2012.10.16 kedd, 20:08:04 »

Kiszedett motorral nehezen ketyegne..

motor ,kint?? Huh? Huh?
Nem csak az adagoló??
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #1359 Dátum: 2012.10.16 kedd, 20:47:15 »

motor ,kint?? Huh? Huh?
Nem csak az adagoló??

Tudod, először a motor, aztán többi, majd a végén adja el a felniket, mikor megy a zúzdába a kasztni...  eplus2 Wink
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #1360 Dátum: 2012.10.16 kedd, 20:48:11 »

Jól megnéztem magamnak az előbb az autódat.. Cheesy Le akartam lopni a felniket de Ginjoy nem engedte.

Milyen ez a GinJoy...  nyes  vigyor3
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
schumacher8
Vendég
« Új hozzászólás #1361 Dátum: 2012.10.17 szerda, 06:47:30 »

Adj neki közvetlen +12V-ot és nézd meg működik-e (kattog ha kap +12-t).
Rendben, és az talán miért van,hogy a belső fűtést átkapcsolom belső keringtetésre, és akkor meg közben a motorhűtőventilátor is bekapcsol...Cheesy Huh?
Naplózva
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #1362 Dátum: 2012.10.17 szerda, 15:43:19 »

motor ,kint?? Huh? Huh?
Nem csak az adagoló??

Hát nem bontani vitted oda hozzá? Részvétem..  vigyor3
Naplózva
Istvan000
Vendég
« Új hozzászólás #1363 Dátum: 2012.10.17 szerda, 19:00:22 »

Hát nem bontani vitted oda hozzá? Részvétem..  vigyor3

már ketyeg az új (Bosch)adagolóval... csak nem volt időm elhozni....de már kiváncsi vagyok ezzel milyen lesz a technika... Tongue hehe
Naplózva
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #1364 Dátum: 2012.10.18 csütörtök, 16:35:20 »

már ketyeg az új (Bosch)adagolóval... csak nem volt időm elhozni....de már kiváncsi vagyok ezzel milyen lesz a technika... Tongue hehe

Tudom, saját lábán vittük bontani Cheesy
Naplózva
Istvan000
Vendég
« Új hozzászólás #1365 Dátum: 2012.10.18 csütörtök, 18:55:08 »

Tudom, saját lábán vittük bontani Cheesy

 hehe hehe
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #1366 Dátum: 2012.10.18 csütörtök, 22:39:48 »

Tudom, saját lábán vittük bontani Cheesy

Tényleg? idiota  vigyor3
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
Istvan000
Vendég
« Új hozzászólás #1367 Dátum: 2012.10.18 csütörtök, 23:08:53 »

Tényleg? idiota  vigyor3

Holnap sietnem kell érte,nehogy szegény felkezdjétek.. hehe hehe
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #1368 Dátum: 2012.10.19 péntek, 03:00:08 »

Holnap sietnem kell érte,nehogy szegény felkezdjétek.. hehe hehe

Szerintem spóróld meg a benzint... Grin
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
Istvan000
Vendég
« Új hozzászólás #1369 Dátum: 2012.10.19 péntek, 20:23:28 »

Szerintem spóróld meg a benzint... Grin

Na hazaért a technika..köszönet GinJoy kollégának,brutális jó lett a gép..

Hazafelé letesztelve..160nál még ment volna.. taps taps
Naplózva
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #1370 Dátum: 2012.10.20 szombat, 16:06:51 »

Na hazaért a technika..köszönet GinJoy kollégának,brutális jó lett a gép..

Hazafelé letesztelve..160nál még ment volna.. taps taps

160-nál rakom a 4.-et. Cheesy
Naplózva
Istvan000
Vendég
« Új hozzászólás #1371 Dátum: 2012.10.20 szombat, 18:04:24 »

160-nál rakom a 4.-et. Cheesy

jó,de nekem eddig 120-130 volt a vége!!!
Naplózva
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #1372 Dátum: 2012.10.20 szombat, 18:14:53 »

jó,de nekem eddig 120-130 volt a vége!!!

Én valószínűleg el is sírtam volna magam.
Naplózva
Istvan000
Vendég
« Új hozzászólás #1373 Dátum: 2012.10.20 szombat, 19:28:27 »

Én valószínűleg el is sírtam volna magam.

Én inkább ideges volta,de most fain.. taps
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #1374 Dátum: 2012.10.21 vasárnap, 04:38:12 »

160-nál rakom a 4.-et. Cheesy

Én meg a 2-ikat...  beka3 Wink
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
kozo
Vendég
« Új hozzászólás #1375 Dátum: 2012.10.22 hétfő, 21:09:45 »

Sziasztok Szakik!

Mostanában ha elveszem a gázról a lábam az autó elkezd szaggatni, olyan mintha túl hirtelen venné vissza a fordulatot és ezért le akarna állni. Persze lassabb gáz elvétel vagy gyors visszaváltással ez kiküszöbölhető, de szerintem régen nem csinált ilyet.
Még valami: Megállásnál (pl. piros lámpa) járó motornál azonnal füstszag jön be az utastérbe, nagyon kellemetlen. Volt valakinek hasonló, hol fordulhat elő tömítetlenség?

Köszönettel:
Kozo

Ford Mondeo MK1 1.8 TD Ghia Hatchback 96 május   
Naplózva
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #1376 Dátum: 2012.10.23 kedd, 10:39:33 »

lehet a porlasztócsúcs miatt
http://www.homasita.hu/product/138 próbád ki ,talán segít ha semmit se segít akkor a csúcsokat nézesd meg,hogy jók e de olyanal aki profi mert a porlasztási képet is nézni kell
a füst szag a kipufogó rendszer hiba át kell nézni lehet a flexibiliscső lukat ki az nálam is cserélve lett de bárhol lehet hiba
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #1377 Dátum: 2012.10.23 kedd, 21:30:29 »

Sziasztok Szakik!

Mostanában ha elveszem a gázról a lábam az autó elkezd szaggatni, olyan mintha túl hirtelen venné vissza a fordulatot és ezért le akarna állni. Persze lassabb gáz elvétel vagy gyors visszaváltással ez kiküszöbölhető, de szerintem régen nem csinált ilyet.
Még valami: Megállásnál (pl. piros lámpa) járó motornál azonnal füstszag jön be az utastérbe, nagyon kellemetlen. Volt valakinek hasonló, hol fordulhat elő tömítetlenség?

Köszönettel:
Kozo

Ford Mondeo MK1 1.8 TD Ghia Hatchback 96 május   

Füstöl is nagyon? Ill. a hangja dízelhez képest nagyon élésen csattogós vagy csak kopogós. (ha csattogós akkor porlasztó csúcs, tudok adni 4db-ot, saját volt, a régi (95-ös) motorból, azok teljesen jók, a blokk-kal, meg az adagolóval voltak gondok, ezért lett csere a végén az egész, de ezeket többek között ezeket kimentettem belőle Smiley)
A flexibilis cső hamar meg tudja adni magát, ez közvetlen a leömlő+katalizátor után van. Viszont ha lukas, akkor kicsit mélyebbnek kellene lenni a hangjának is.
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
Akiee
Vendég
« Új hozzászólás #1378 Dátum: 2012.10.27 szombat, 10:50:02 »

Hello Mondeosok Smiley

Lenne egy olyan problémám, hogy a napi legelső hideg indításnál az autó nem igazán akar beindulni. Úgy kell felhúzatni szinte. Egy fél perces indítózás legalább kell neki mire végre beröffen, közbe elég szépen picit majdnem hogy szürkésen pöfékel. Első indítás után nincs vele további gond, mert utána indul simán, csak ez az első ami nagyon nehezen megy hidegbe, és még nincsenek is minusz fokok. Valami tipp hogy mi lehet a probléma? Tavaly is csinált ilyesmit csak akkor tömény fehér füstöt pöfögött elindulás után, de ez egy adagoló töltés állítással ki lett küszöbölve. Válaszotokat előre is köszi Smiley
Naplózva
Istvan000
Vendég
« Új hozzászólás #1379 Dátum: 2012.10.27 szombat, 11:02:18 »

Hello Mondeosok Smiley

Lenne egy olyan problémám, hogy a napi legelső hideg indításnál az autó nem igazán akar beindulni. Úgy kell felhúzatni szinte. Egy fél perces indítózás legalább kell neki mire végre beröffen, közbe elég szépen picit majdnem hogy szürkésen pöfékel. Első indítás után nincs vele további gond, mert utána indul simán, csak ez az első ami nagyon nehezen megy hidegbe, és még nincsenek is minusz fokok. Valami tipp hogy mi lehet a probléma? Tavaly is csinált ilyesmit csak akkor tömény fehér füstöt pöfögött elindulás után, de ez egy adagoló töltés állítással ki lett küszöbölve. Válaszotokat előre is köszi Smiley

Méresd ki az izzító gyertyákat..!!
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #1380 Dátum: 2012.10.27 szombat, 17:08:40 »

Hello Mondeosok Smiley

Lenne egy olyan problémám, hogy a napi legelső hideg indításnál az autó nem igazán akar beindulni. Úgy kell felhúzatni szinte. Egy fél perces indítózás legalább kell neki mire végre beröffen, közbe elég szépen picit majdnem hogy szürkésen pöfékel. Első indítás után nincs vele további gond, mert utána indul simán, csak ez az első ami nagyon nehezen megy hidegbe, és még nincsenek is minusz fokok. Valami tipp hogy mi lehet a probléma? Tavaly is csinált ilyesmit csak akkor tömény fehér füstöt pöfögött elindulás után, de ez egy adagoló töltés állítással ki lett küszöbölve. Válaszotokat előre is köszi Smiley

Szia ! Smiley

Igen az izzítógyertyák is lehetnek ludasak, próbáld úgy, hogy duplán izzítasz, de nem addig amíg elalszik a műszerfalon a lámpa, hanem amíg nem hallasz egy kattanást. (az izzítók reléje kapcsol le olyankor) Ezt megcsinálod egyszer, majd gyújtás le, fel és kb. mielőtt ismét kattanna indítózol.
Én még a hidegindító patronra is gyanakodnék...  fejvakaras
Viszont majd GinJoy (akinek lassan pénzt kéne a tanácsaiért kérnie Grin) majd megmondja, hogy az adagolónál mi lehet az esetleges bibi. Smiley
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
Akiee
Vendég
« Új hozzászólás #1381 Dátum: 2012.10.27 szombat, 18:38:27 »

Szia ! Smiley

Igen az izzítógyertyák is lehetnek ludasak, próbáld úgy, hogy duplán izzítasz, de nem addig amíg elalszik a műszerfalon a lámpa, hanem amíg nem hallasz egy kattanást. (az izzítók reléje kapcsol le olyankor) Ezt megcsinálod egyszer, majd gyújtás le, fel és kb. mielőtt ismét kattanna indítózol.
Én még a hidegindító patronra is gyanakodnék...  fejvakaras
Viszont majd GinJoy (akinek lassan pénzt kéne a tanácsaiért kérnie Grin) majd megmondja, hogy az adagolónál mi lehet az esetleges bibi. Smiley

Persze, hogy próbáltam már a dupla izzításos dolgot dupla kattanással is, de semmi... Ugyan úgy nehezen indul. Új a gázolajszűrő is, meg az akksi is cserélve lett. A dúsító patron az tényleg rossz volt, de már az is ki lett cserélve és még mindig semmi javulás. :\
Egyébként az autó megy rendesen, meg húz is szal még csak azt se lehet rá mondani szerintem hogy lóg a bele.
Naplózva
Istvan000
Vendég
« Új hozzászólás #1382 Dátum: 2012.10.27 szombat, 19:16:49 »

Persze, hogy próbáltam már a dupla izzításos dolgot dupla kattanással is, de semmi... Ugyan úgy nehezen indul. Új a gázolajszűrő is, meg az akksi is cserélve lett. A dúsító patron az tényleg rossz volt, de már az is ki lett cserélve és még mindig semmi javulás. :\
Egyébként az autó megy rendesen, meg húz is szal még csak azt se lehet rá mondani szerintem hogy lóg a bele.

izzítókat is nézted?
Naplózva
Akiee
Vendég
« Új hozzászólás #1383 Dátum: 2012.10.28 vasárnap, 00:34:25 »

izzítókat is nézted?

Azt majd holnap. Ma közbeszólt az eső :\
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #1384 Dátum: 2012.10.28 vasárnap, 10:26:23 »

Azt majd holnap. Ma közbeszólt az eső :\

Még valami. Az üzemanyagház pumpája kemény marad? Ha rossz a membránja, álló helyzetben szívhat magába annyi levegőt, hogy ne legyen elég indításhoz a gázolaj. Tövig nyomott gázpedállal is indítóztál?
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
Akiee
Vendég
« Új hozzászólás #1385 Dátum: 2012.10.28 vasárnap, 11:09:03 »

Még valami. Az üzemanyagház pumpája kemény marad? Ha rossz a membránja, álló helyzetben szívhat magába annyi levegőt, hogy ne legyen elég indításhoz a gázolaj. Tövig nyomott gázpedállal is indítóztál?

Tövig nyomott gázpedállal még nem indítóztam, de indítózás közbe olyan tömény fekete füstöt nyom az autó, hogy szinte nem lehet látni a hátulját tőle o.O
Naplózva
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #1386 Dátum: 2012.10.28 vasárnap, 13:21:42 »

Tövig nyomott gázpedállal még nem indítóztam, de indítózás közbe olyan tömény fekete füstöt nyom az autó, hogy szinte nem lehet látni a hátulját tőle o.O
tömény fekete füstfelhő=porlaszócsúcs,vagy motor kopás szomoru1
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
Istvan000
Vendég
« Új hozzászólás #1387 Dátum: 2012.10.28 vasárnap, 13:52:30 »

tömény fekete füstfelhő=porlaszócsúcs,vagy motor kopás szomoru1


az "összes" dízel hideg indításnál kivág egy adag fekete kormot..az a sok nyál berobban ...
Naplózva
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #1388 Dátum: 2012.10.28 vasárnap, 14:01:22 »

az "összes" dízel hideg indításnál kivág egy adag fekete kormot..az a sok nyál berobban ...
érdekes az enyémnél nincs füst felhő
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
Istvan000
Vendég
« Új hozzászólás #1389 Dátum: 2012.10.28 vasárnap, 14:19:02 »

érdekes az enyémnél nincs füst felhő

Hát eddig amiket láttam + nekem is mikor hidegen inditok az indulást egy nagy fekete felhő jelzi..csak az indulásnál és kész,de ott van szépen
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #1390 Dátum: 2012.10.29 hétfő, 12:44:59 »

Tövig nyomott gázpedállal még nem indítóztam, de indítózás közbe olyan tömény fekete füstöt nyom az autó, hogy szinte nem lehet látni a hátulját tőle o.O

A sok felgyülemlett lafta nem ég el rendesen, ezért fekete a füst és ezért nagy. Viszont egy teljes "felhő", már nem normális dízelnél sem. A régim is füstölt indítás közben, meg az MK2-es motor is. Nem nagyon, de pöfékel(t) mindkettő. Egyébként ez normális. A benzinesek gőzölögnek és csöpögtetik a párát, a dízelek meg füstölögnek. Ami autók jártak már nálunk (sok-sok száz), télen így viselkedtek, akár 201x-es Audi, akár 198x-es Lada. Smiley
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
schumacher8
Vendég
« Új hozzászólás #1391 Dátum: 2012.10.29 hétfő, 13:02:51 »

Sziaztok! Én is hasonló gondal szenvedek...nem mindig indul elsore... nálam nincs semmi füst meg ilyenek... mar egy hete hogy reggel ugy kezdem hogy ketszer izzitok és nem indul,tekeri,tekeri.de semmi. mintha nem lenne benen uzemanyag... de viszont ma reggel a 2 fokban elsore beindult...semmi dadogas vagy hasonlo mintha nyar lenne (édesanyam 5éves bmw nem így indúlt) nyes nem lehet vmi az adagolo körül lehet a baj? én azt már írtam vhol hogy a magnes kapcsolo elegge felforrosodik,ami nem hiszem hogy normalis,meg nyaron voltak oylan gondok hogy lealt az auto csak ugy magatol...meg levegos volt a rendszer... A gázolajszürő az mar nem gyari semmi pumpa nincs rajta.A tavaj télen nem volt vele gond,indult ugyan ezzel a megoldással. elektronika résznél nem lehet gond ? Jó lenne már kideríteni mi lehet a gond Sad  ha tud vki segítsen.
 Köszönöm előre is !
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #1392 Dátum: 2012.10.29 hétfő, 14:26:44 »

Sziaztok! Én is hasonló gondal szenvedek...nem mindig indul elsore... nálam nincs semmi füst meg ilyenek... mar egy hete hogy reggel ugy kezdem hogy ketszer izzitok és nem indul,tekeri,tekeri.de semmi. mintha nem lenne benen uzemanyag... de viszont ma reggel a 2 fokban elsore beindult...semmi dadogas vagy hasonlo mintha nyar lenne (édesanyam 5éves bmw nem így indúlt) nyes nem lehet vmi az adagolo körül lehet a baj? én azt már írtam vhol hogy a magnes kapcsolo elegge felforrosodik,ami nem hiszem hogy normalis,meg nyaron voltak oylan gondok hogy lealt az auto csak ugy magatol...meg levegos volt a rendszer... A gázolajszürő az mar nem gyari semmi pumpa nincs rajta.A tavaj télen nem volt vele gond,indult ugyan ezzel a megoldással. elektronika résznél nem lehet gond ? Jó lenne már kideríteni mi lehet a gond Sad  ha tud vki segítsen.
 Köszönöm előre is !

Ugyanott tankoltál, mint eddig?
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
schumacher8
Vendég
« Új hozzászólás #1393 Dátum: 2012.10.29 hétfő, 14:36:50 »

Ugyanott tankoltál, mint eddig?
igen...:/ egy hete h nem tankoltam bele... és nem értem
Naplózva
Akiee
Vendég
« Új hozzászólás #1394 Dátum: 2012.10.29 hétfő, 16:04:56 »

izzítókat is nézted?

Megnéztük az izzitó gyertyákat és mondanom se kell az összes tökéletes. Az autó még mindig nehezen indul.... Nagyon nehezen. Tanácstalan vagyok mi lehet a probléma. :\
Naplózva
schumacher8
Vendég
« Új hozzászólás #1395 Dátum: 2012.10.29 hétfő, 16:46:55 »

Nálam is rendben van az izzító....:/ és most beindítottam ,megvártam h hideg legyen a motor...és még mindig jo...de nem tudom meddig lesz jo,lehet holnap reggel mar nem fog indúlni megint :O
Naplózva
Istvan000
Vendég
« Új hozzászólás #1396 Dátum: 2012.10.29 hétfő, 17:44:06 »

Nálam is rendben van az izzító....:/ és most beindítottam ,megvártam h hideg legyen a motor...és még mindig jo...de nem tudom meddig lesz jo,lehet holnap reggel mar nem fog indúlni megint :O

Én a régi kocsimnál tettem bele ezt az átlátszó csövet + azt a tescos szűrőt ..és látszott ha visszalevegősödött..
Naplózva
schumacher8
Vendég
« Új hozzászólás #1397 Dátum: 2012.10.29 hétfő, 17:54:37 »

Én a régi kocsimnál tettem bele ezt az átlátszó csövet + azt a tescos szűrőt ..és látszott ha visszalevegősödött..

az van nálam is bubi nincs...csak azt nem látom h ez adagolo engedi-e magába az anyagot... mert csak ott lesz vmi baj..:/ mert volt h néha ugy tekerte reggel hidegen hogy 1-2 1-2 ritmusra.Cheesy  és nehezen indult...akkor is de csak akkor van ha hideg van.
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #1398 Dátum: 2012.10.29 hétfő, 22:01:31 »

Megnéztük az izzitó gyertyákat és mondanom se kell az összes tökéletes. Az autó még mindig nehezen indul.... Nagyon nehezen. Tanácstalan vagyok mi lehet a probléma. :\

Az akkud jó? Önindító is? Meg az üzemanyagpumpa?
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
Akiee
Vendég
« Új hozzászólás #1399 Dátum: 2012.10.31 szerda, 18:25:45 »

Az akkud jó? Önindító is? Meg az üzemanyagpumpa?

Az akku az most lett beújítva. Zsír új az önindító meg teker rendesen azzal nincs gond szerintem. Üzemanyagpumpa nem hiszem mert mert se nyáron meg semmikor nem produkálja ezeket a dolgokat, csak is kizárólag hidegbe o.O

Egyszerűen már nem tudom mire gondoljak, hogy mitől lehet.
Arra is gondoltunk, hogy már eléggé kopott a motor. 300+ ezer kilóméter van benne. De se kékes füst nincsen, meg megy rendesen az autó, húz ahogy kell.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 ... 43   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.059 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.