Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.25 szombat, 23:48:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK1 Kombi rendszámvilágítás és hátsó mosó-fúvóka köllene :)  (Megtekintve 2303 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Dátum: 2013.10.24 csütörtök, 20:29:16 »

Tiszteletem a kedves kollégáknak !

A fent említett alkatrészeket keresem értelemszerűen. 95-ös TD Turnier-hez kellene mindez, ami fontos :

- Az általam összedobott képen látható méretű legyen a világítótest, mert pl. MK2 kombié nem jó, MK2/3 4-5 ajtósé is más (ebből van nekem 4, ha érdekel valakit Smiley), sőt szerintem az MK1 ferdehátú és sedanoké is más méretű. Ne legyen törött/repedt (az van) és besárgult. A csatik nem fontosak a végükről. Jah igen, 2db kell. Cheesy

A kép a lámpatestről (nem fikázni, 2 perces kép, kb. méretekkel  eplus2) :




A spricni elméletben azonos az MK2 kombival (de nem tudom biztosra), az 5 ajtósé más, az tuti. Természetesen vízkőmenteset keresek, teljesen ép, sehol sem szakadt gumiággyal és "csőcsonkkal".


Várom az ajánlatokat és köszönöm előre !

« Utoljára szerkesztve: 2013.11.19 kedd, 17:17:00 írta [ Error ] » Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
Fordos Gábor
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 629


E-mail
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2013.10.24 csütörtök, 20:52:05 »

Tiszteletem a kedves kollégáknak !

A fent említett alkatrészeket keresem értelemszerűen. 95-ös TD Turnier-hez kellene mindez, ami fontos :

- Az általam összedobott képen látható méretű legyen a világítótest, mert pl. MK2 kombié nem jó, MK2/3 4-5 ajtósé is más (ebből van nekem 4, ha érdekel valakit Smiley), sőt szerintem az MK1 ferdehátú és sedanoké is más méretű. Ne legyen törött/repedt (az van) és besárgult. A csatik nem fontosak a végükről. Jah igen, 2db kell. Cheesy

A kép a lámpatestről (nem fikázni, 2 perces kép, kb. méretekkel  eplus2) :




A spricni elméletben azonos az MK2 kombival (de nem tudom biztosra), az 5 ajtósé más, az tuti. Természetesen vízkőmenteset keresek, teljesen ép, sehol sem szakadt gumiággyal és "csőcsonkkal".


Várom az ajánlatokat és köszönöm előre !


  Üdv : Szerintem nekem van elfekvőben is, de a héten is hoztam egy kombit holnap megnézem, írj vagy szólj rám:06302725502
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2013.10.24 csütörtök, 21:49:59 »

Tiszteletem a kedves kollégáknak !

A fent említett alkatrészeket keresem értelemszerűen. 95-ös TD Turnier-hez kellene mindez, ami fontos :
...
Így van. Az Mk1 kombiba csak az Mk1 kombi rendszámtábla világítótest jó Cheesy.
Nem tudom, hogy jó legyek-e hozzád. Mi lesz, ha a most bent levő megadja magát? Grin Illetve hirtelen azt sem tudom, hogy meg van-e még, és hol. fejvakaras
Naplózva
lali87
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 895


06307605924


E-mail
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2013.10.25 péntek, 07:54:49 »

Tiszteletem a kedves kollégáknak !

A fent említett alkatrészeket keresem értelemszerűen. 95-ös TD Turnier-hez kellene mindez, ami fontos :

- Az általam összedobott képen látható méretű legyen a világítótest, mert pl. MK2 kombié nem jó, MK2/3 4-5 ajtósé is más (ebből van nekem 4, ha érdekel valakit Smiley), sőt szerintem az MK1 ferdehátú és sedanoké is más méretű. Ne legyen törött/repedt (az van) és besárgult. A csatik nem fontosak a végükről. Jah igen, 2db kell. Cheesy

A kép a lámpatestről (nem fikázni, 2 perces kép, kb. méretekkel  eplus2) :





A spricni elméletben azonos az MK2 kombival (de nem tudom biztosra), az 5 ajtósé más, az tuti. Természetesen vízkőmenteset keresek, teljesen ép, sehol sem szakadt gumiággyal és "csőcsonkkal".


Várom az ajánlatokat és köszönöm előre !



Hello van Mk1 kombi rendszámtábla világításom is 1 pár illetve hátsó ablakspricnim is  ha érdekel 2.5e
Naplózva

MKIII 2.5 V6 170PS Smiley
MK3 2.2 TDCI 155LE TITANIUM X ST PACKET
06307605924
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2013.10.25 péntek, 11:53:51 »

Spricnim van, pilácsot meg csináljál. Sokkal jobban jársz. Plexi kell hozzá meg led, a többi meg rajtad múlik. Ha nincs plexid, légy kreatív és vegyél a kezedbe mondjuk egy cd tokot...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2013.10.25 péntek, 12:36:37 »

... Ha nincs plexid, légy kreatív és vegyél a kezedbe mondjuk egy cd tokot...
Grin eljen
De inkább a normál tokot, mert a vékonynak a plexije is vékonyabb.
Naplózva
Fordos Gábor
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 629


E-mail
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2013.10.25 péntek, 20:30:37 »

Tiszteletem a kedves kollégáknak !

A fent említett alkatrészeket keresem értelemszerűen. 95-ös TD Turnier-hez kellene mindez, ami fontos :

- Az általam összedobott képen látható méretű legyen a világítótest, mert pl. MK2 kombié nem jó, MK2/3 4-5 ajtósé is más (ebből van nekem 4, ha érdekel valakit Smiley), sőt szerintem az MK1 ferdehátú és sedanoké is más méretű. Ne legyen törött/repedt (az van) és besárgult. A csatik nem fontosak a végükről. Jah igen, 2db kell. Cheesy

A kép a lámpatestről (nem fikázni, 2 perces kép, kb. méretekkel  eplus2) :




A spricni elméletben azonos az MK2 kombival (de nem tudom biztosra), az 5 ajtósé más, az tuti. Természetesen vízkőmenteset keresek, teljesen ép, sehol sem szakadt gumiággyal és "csőcsonkkal".


Várom az ajánlatokat és köszönöm előre !


Ma csak este voltam itthon, de megnéztem 2000-ért tudok adni lámpát és spricnit. Hívj!
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2013.10.25 péntek, 21:52:26 »

Így van. Az Mk1 kombiba csak az Mk1 kombi rendszámtábla világítótest jó Cheesy.
Nem tudom, hogy jó legyek-e hozzád. Mi lesz, ha a most bent levő megadja magát? Grin Illetve hirtelen azt sem tudom, hogy meg van-e még, és hol. fejvakaras

Köszi, hogy számíthatok rád !  beka3 (csak vicceltem, segítettél már bőséggel Wink)

Spricnim van, pilácsot meg csináljál. Sokkal jobban jársz. Plexi kell hozzá meg led, a többi meg rajtad múlik. Ha nincs plexid, légy kreatív és vegyél a kezedbe mondjuk egy cd tokot...

Gondolkoztam rajta én is, mostanában elég sok műanyagos melót barkácsolgatok, beleértve a cd tokok művészi tördelését. idiota Ledes lesz, csak már 27 alkalommal alakítottam át a jelenlegit, ill. 87 fajta ledet pakolásztam bele és kicsit beleuntam a forrasztás+ragasztás+méricskélés dolgokba... Sad
Ezért gondoltam, hogy ELÉG, veszek 2 ép testet, 4-6 smd-s szofitát (esetleg eléjük kötök egy plusz ellenállást biztos ami biztos), azt ha meghal valamelyik csere... Nem kell ugyanolyan színhőmérsékletű ledet vadásznom, szétbontogatni az összepakolt "örökélet" egységet...
Bentre merek cd tokot használni, de szegény öreg az udvaron alszik, ezért kintre inkább a gyári tömítéses lámpatestet preferálnám.

De nem kizárt, hogy valami kevésbé repedő plexiből készítek majd, úgyis gondolkodom a központi nyitásnál való hátsó világításra is. Cheesy (csomagtartó kilépőfény Grin)
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #8 Dátum: 2013.10.25 péntek, 21:55:50 »

Ma csak este voltam itthon, de megnéztem 2000-ért tudok adni lámpát és spricnit. Hívj!

Köszi, inkább írok, mert anno említetted, hogy van megvilágított fényerőszabályzód is. (3 sarus, MK2-es)
Posta lenne a vége úgyis, Kecskemétre. Smiley
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #9 Dátum: 2013.11.04 hétfő, 11:36:24 »

Köszi, hogy számíthatok rád !  beka3 (csak vicceltem, segítettél már bőséggel Wink)
...
Grin
Egyébiránt csak azért nem szeretnék tőle megválni egyelőre, mert mi van akkor, ha megadja magát az izzó foglalatául szolgáló réz saru, és kifordul a helyéről az izzó, vagy megszűnik a kontakt. Habár a műanyag panel cserével megszűnt a beázás is, így a megtisztított és átdolgozott lámpatestek elvileg "örök életűek".
Ja, és így világítanak a belerámolt 6 ledes szofitával.

És én is inkább a gyári, szigeteléssel ellátott változatot preferálom.

Na jó, meggyőztél. Ha majd kell cseredarab, szerzek bontásból.
Mit adsz két lámpatestért?
A ledes cuccot meg ilyet vettem, csak akkor még 2W/140lm volt 4,6 USD-ért.
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #10 Dátum: 2013.11.05 kedd, 18:42:48 »

Grin
Egyébiránt csak azért nem szeretnék tőle megválni egyelőre, mert mi van akkor, ha megadja magát az izzó foglalatául szolgáló réz saru, és kifordul a helyéről az izzó, vagy megszűnik a kontakt. Habár a műanyag panel cserével megszűnt a beázás is, így a megtisztított és átdolgozott lámpatestek elvileg "örök életűek".
Ja, és így világítanak a belerámolt 6 ledes szofitával.

És én is inkább a gyári, szigeteléssel ellátott változatot preferálom.

Na jó, meggyőztél. Ha majd kell cseredarab, szerzek bontásból.
Mit adsz két lámpatestért?
A ledes cuccot meg ilyet vettem, csak akkor még 2W/140lm volt 4,6 USD-ért.

Köszönöm, kedves vagy, egyelőre kaptam egy ajánlatot lali86-tól is, nem akarok a számból s3gget csinálni. Cheesy (meg nem hülyeség tartalékolni, mert a kombié elég ritka, főleg a jó állapotú)
Királyság, hogy képet is tettél, pont azon gondolkoztam, hogy nem lesz-e túl erős a 6 SMD-s szofita. De ezek szerint nem. Smiley
Bár ahogy írod 1W-t dobtak rá, szerintem az ellenállással játszottak, ami nem nyerő... A Tiéd hűtőbordás felül?
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #11 Dátum: 2013.11.06 szerda, 14:20:51 »

Királyság, hogy képet is tettél, pont azon gondolkoztam, hogy nem lesz-e túl erős a 6 SMD-s szofita. De ezek szerint nem. Smiley
Bár ahogy írod 1W-t dobtak rá, szerintem az ellenállással játszottak, ami nem nyerő... A Tiéd hűtőbordás felül?
Mint ahogy a linken is látszik, igen, hűtőbordás.
 Grin
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #12 Dátum: 2013.11.14 csütörtök, 04:27:02 »

Mint ahogy a linken is látszik, igen, hűtőbordás.
 Grin

Jóvannnna', nem nézem a többi képet... idiota
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.036 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.