Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 21:09:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 84 85 86 87 88 89 90 [91] 92 93 94 95 96 97 98 ... 323   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Izzó, Xenon, LED  (Megtekintve 4816149 alkalommal)
0 Felhasználó és 39 vendég van a témában
tomi3118
Vendég
« Új hozzászólás #4500 Dátum: 2007.12.14 péntek, 19:23:14 »

Annyival kiegészíteném, hogy 3Wattosból 4 db van, a kicsik pedig 1,2 Wattosak nem 2,3 és 6db van belőlük.

Basszus, akkor nekem azért halványabb a jobb olala... NÉGY nagy izzó van!!!  worship worship worship No, holnap induló lesz a Hella boltba, veszek minőségi izzókat és mindet kicserélem mostmár a véglegesre. Nekem az 5w - 2,3 W kombináció nagyon bejött, állat jól világít a műszerfal, ilyet fogok véglegesre is beleakni.
A stekker milyen trükkel jön le? Van pöcök, amit meg kell nyomni, vagy marad a nyers erő?
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #4501 Dátum: 2007.12.14 péntek, 19:24:57 »


Basszus, akkor nekem azért halványabb a jobb olala... NÉGY nagy izzó van!!!  worship worship worship No, holnap induló lesz a Hella boltba, veszek minőségi izzókat és mindet kicserélem mostmár a véglegesre. Nekem az 5w - 2,3 W kombináció nagyon bejött, állat jól világít a műszerfal, ilyet fogok véglegesre is beleakni.
A stekker milyen trükkel jön le? Van pöcök, amit meg kell nyomni, vagy marad a nyers erő?

Van egy kis pöcök, azt kell benyomni, és akkor lejön. Az erősebb ízzó nem olvassza meg a számlapot?
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
tomi3118
Vendég
« Új hozzászólás #4502 Dátum: 2007.12.14 péntek, 19:31:20 »

Van egy kis pöcök, azt kell benyomni, és akkor lejön. Az erősebb ízzó nem olvassza meg a számlapot?

Nem, már mentem vele egyszer egy meg még másfél órát is, semmi baja - ennyi idő alatt csak elolvasztotta volna, ha akarja. De nem akarja. Egyelőre.  eplus2 Remélem, így is marad. smile
Naplózva
takee
Vendég
« Új hozzászólás #4503 Dátum: 2007.12.14 péntek, 20:01:28 »

Kicsit Ződ lesz. Le kell melegíteni - hajszárítóval - a számlapot és kiszedni a zöldítést vagy plazmaszámlap Wink http://www.vatera.hu/ford_mondeo_mki_mkii_tuning_feher_plazma_szamlapok_46141668.html ha érdekel leszedem az aukciót.

Köszi, néztem már vaterán. Egyelőre a ledesítés olcsóbb megoldásnak tűnik. De azért még egyszer köszi az ajánlatot!
Naplózva
Ifju Balázs
Vendég
« Új hozzászólás #4504 Dátum: 2007.12.14 péntek, 20:34:19 »

Mennyi volt ez így cakk-pakk?
Hova valósi Roland?

Csepeli.
Pontosan már nem emlékszem, 15 körül + plazma számlap.
Naplózva
Ervin
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4563


TDDi, gyári xenon, F2 optika, 5 ajtó, MMT 6


« Új hozzászólás #4505 Dátum: 2007.12.14 péntek, 21:07:01 »

Én lesz ami lesz lehúztam a stekkert nem sz.roztam, de minden működik így utólag.
Így néz ki hátulról az óra (egy kis izzó már ki van véve):
Ezt a képet hiányoltam  integet2  eljen
Lámer kérdés mindenkihez: Ha lehúzod a stekkert, akkor mi sérülhet, vagy mit "felejthet" el a masina??
Először azt hittem semmit, de mikor bekapcsoltam a CD-t kérte a kódot ,ennyi, mást nem.Már 120km-t mentem vele azóta és minden rendben. wave  Sokkal élénkebbek a színek!! taps taps
Naplózva

passat 2010 highline CRTDI 125 kW kombi DSG
mondeo 2001 trend TDDi 85 kW 5ajtó
Ervin
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4563


TDDi, gyári xenon, F2 optika, 5 ajtó, MMT 6


« Új hozzászólás #4506 Dátum: 2007.12.14 péntek, 21:21:14 »

Annyival kiegészíteném, hogy 3Wattosból 4 db van, a kicsik pedig 1,2 Wattosak nem 2,3 és 6db van belőlük.

Basszus, akkor nekem azért halványabb a jobb olala... NÉGY nagy izzó van!!!  worship worship worship No, holnap induló lesz a Hella boltba, veszek minőségi izzókat és mindet kicserélem mostmár a véglegesre. Nekem az 5w - 2,3 W kombináció nagyon bejött, állat jól világít a műszerfal, ilyet fogok véglegesre is beleakni.
A stekker milyen trükkel jön le? Van pöcök, amit meg kell nyomni, vagy marad a nyers erő?
A stekker tetején van egy szürke színű kar, olyan bajonettzár féleség, azt kell kipattintani majd felhajtani, ha látod majd adja magát, nagyon okos megoldás, és egyszerű!
Szerintem ne tegyél erősebb izzókat bele mert baj lesz, nem másfél óra alatt, hanem egy éven belül cserés lehet az órád, kiolvadhat a műanyag izzótartó, kifakulnak a műszerek...stb, majd kétszeres hőterhelést adsz így az órának. Nézd csak meg aki az 55W-os izzóit 100-asra cseréli mi lesz a foncsorából, és nem másfél óra alatt, de egy éven belül annyi, és ott is közel kétszeres a hőterhelés.
Persze Tiéd a döntés, csak jótanács. eljen wave   Szép ez a gyáriakkal is! Cheesy
Naplózva

passat 2010 highline CRTDI 125 kW kombi DSG
mondeo 2001 trend TDDi 85 kW 5ajtó
Koniman
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2567



WWW
« Új hozzászólás #4507 Dátum: 2007.12.15 szombat, 08:59:06 »


Ezt a képet hiányoltam  integet2  eljen
Lámer kérdés mindenkihez: Ha lehúzod a stekkert, akkor mi sérülhet, vagy mit "felejthet" el a masina??

Csak a napi kilométer számláló és az átlagfogyi mérő nullázódik.
Naplózva

2002 MKIII TDCi kombi Ghia + tempomat (130 Le).
Pirelli P7 Cinturato + Pirelli Snowcontroll 3 Túl a 450.000 Km-en
Konica Minolta új, felújított, bemutatótermi multifunkciós gépek , nyomtatók eladása, bérbeadása, javítása.
cliff08
Vendég
« Új hozzászólás #4508 Dátum: 2007.12.15 szombat, 09:50:33 »

Hello!

Én a 1-es mondeómban kicseréltem az izzókat a tompítottnál 55w-ról 100w-ra!
Akkor ez azt jelenti, hogy lassan kezdjek el beruházni 2 új foncsorra?
A másik kérdésem az lenne, hogy gondoltam átalakítom a világítást bi-Xenonra hátha igy jobban látok ill. látszódok majd az úton.- megéri az 50 ezres beruházás, vagy hadjam az egészet és maradjon ami volt?

 worship
Naplózva
Tádé
Vendég
« Új hozzászólás #4509 Dátum: 2007.12.15 szombat, 09:58:51 »

Én a 1-es mondeómban kicseréltem az izzókat a tompítottnál 55w-ról 100w-ra!
Akkor ez azt jelenti, hogy lassan kezdjek el beruházni 2 új foncsorra?
Igen.
Mondeo1 H1es tompított, ehez nem kell bixenon. H1 xenonkészlet pedig a keszonizzó pontyhúnál 24k 1 év garival.
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #4510 Dátum: 2007.12.15 szombat, 11:29:13 »

Hello!

Én a 1-es mondeómban kicseréltem az izzókat a tompítottnál 55w-ról 100w-ra!
...
 worship

Tedd vissza az 55Wosokat sürgősen a vezetékek is szénné égnek ha mázlid van a lökös mögött is azt atomszivás cserélni
Naplózva
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4511 Dátum: 2007.12.15 szombat, 13:30:37 »

MKIII-ban szeretném a középkonzolon cserélni az óra mögött világítást. Hol kell kezdeni a kiszerelés műveletét?
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
zsoel
Vendég
« Új hozzászólás #4512 Dátum: 2007.12.15 szombat, 14:56:17 »

MKIII-ban szeretném a középkonzolon cserélni az óra mögött világítást. Hol kell kezdeni a kiszerelés műveletét?

Ha itt nem kapsz választ, akkor keresd Jánosmestert, szinte biztos, hogy tud segíteni!
Privibe elküldöm a  számát!
Naplózva
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #4513 Dátum: 2007.12.15 szombat, 15:03:25 »

Hello!

Én a 1-es mondeómban kicseréltem az izzókat a tompítottnál 55w-ról 100w-ra!
Akkor ez azt jelenti, hogy lassan kezdjek el beruházni 2 új foncsorra?
A másik kérdésem az lenne, hogy gondoltam átalakítom a világítást bi-Xenonra hátha igy jobban látok ill. látszódok majd az úton.- megéri az 50 ezres beruházás, vagy hadjam az egészet és maradjon ami volt?

 worship
Azonnal cseréld vissza ha jót akarsz magadnak, szétégeti szétolvassza a foglalatot és hamar kinyírja a vezetéket is. A bi-Xenon meg felejtős. Ha tényleg látni akarsz akkor rakj be egy sima utólagos xenon-t az megvan kb 20-25-ből.
Naplózva
tomi3118
Vendég
« Új hozzászólás #4514 Dátum: 2007.12.15 szombat, 18:30:49 »

Na, benne vannak a Hella izzók a műszerfelban, délben, amíg sült a kolbász, ki is cseréltem. Már kb. 30 perc a szeddszét-rakdössze, és azon gondolkozom, hogy megpróbálom becsukott szemmel, vagy csak balkézzel. Annyira megy már... nyes nyes nyes
Naplózva
gyengek
Vendég
« Új hozzászólás #4515 Dátum: 2007.12.16 vasárnap, 08:19:04 »

Kiakarom cserélni a hátsó lámpa izzókat ledere. A Homasitába találtam is jókat, de ezek csak 21 W-osokat. A hátsó helyzetjelző és ködlámba 21/4 W-os. Ezt a fajtát meg találtam. Ilyenkor mi a teendő jó bele a sima 21W-os vagy hagyjam ezt a lámpát meg normál izzóson?
Naplózva
tomi3118
Vendég
« Új hozzászólás #4516 Dátum: 2007.12.16 vasárnap, 08:29:55 »

Kiakarom cserélni a hátsó lámpa izzókat ledere. A Homasitába találtam is jókat, de ezek csak 21 W-osokat. A hátsó helyzetjelző és ködlámba 21/4 W-os. Ezt a fajtát meg találtam. Ilyenkor mi a teendő jó bele a sima 21W-os vagy hagyjam ezt a lámpát meg normál izzóson?

Ha jól emlékszem, már volt valakinek ilyen cseréje, de ezekkel a ledes cuccokkal két probléma van: egyrészt nagy az esély rá, hogy gyakran kell cserélni, mert a lednek szabályozott feszültség kell, ha nincs beépítve előtét ellenállás, akkor hamar elég, másrészt a fényük nagyon irányított, és a hátsó lámpa három harmadkörét nem adják ki szépen. Ráadásul a kör egyik harmadát a kombinált féklámpás izzó adja (azt ugye nem cseréled?), annak biztosan más fényű képe lesz, mint a ledesnek. Szóval szerintem oda nem alkalmas a ledes izzó.
Naplózva
Tsory
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7848


Innen legszebb a kilátás :)


WWW
« Új hozzászólás #4517 Dátum: 2007.12.16 vasárnap, 09:00:29 »

Kiakarom cserélni a hátsó lámpa izzókat ledere. A Homasitába találtam is jókat, de ezek csak 21 W-osokat. A hátsó helyzetjelző és ködlámba 21/4 W-os. Ezt a fajtát meg találtam. Ilyenkor mi a teendő jó bele a sima 21W-os vagy hagyjam ezt a lámpát meg normál izzóson?

sztem külső világítást felesleges ledesíteni, kivéve rendszámvill. a hátsónál a prizma miatt úgyse jön szépen vissza a led fénye. ha pedig túl erősre sikeredik a dolog akkor hátulról mindenki a tükrödbe fog villogni. sztem bőven jók az eredeti izzók.
nálam pl durva is lenne az erősebb fény. kombinál elég magasan vannak a lámpák, és a féklámpától is szoktak hunyorogni. ha pedig döglámpával közelítenek rám akkor én is ráhúzom neki a hátsót (ha eddig nem látott akkor hagy lásson rendesen) na ettől kész szokott lenni minden tuskó. múltkor 1 ijjen a napellenzőt tekergette, ahelyett, h levette volna a saját ködlámpáját. mire ez eszébe jutott kifolyt a szeme  eplus2 eplus2 eplus2
Naplózva

KLIKK >>>        <<< KLIKK
Koniman
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2567



WWW
« Új hozzászólás #4518 Dátum: 2007.12.16 vasárnap, 09:00:48 »

Zacci!

Hogy szuperál a beépített kesszonod?
Naplózva

2002 MKIII TDCi kombi Ghia + tempomat (130 Le).
Pirelli P7 Cinturato + Pirelli Snowcontroll 3 Túl a 450.000 Km-en
Konica Minolta új, felújított, bemutatótermi multifunkciós gépek , nyomtatók eladása, bérbeadása, javítása.
Billy
Vendég
« Új hozzászólás #4519 Dátum: 2007.12.16 vasárnap, 10:36:30 »

Zacci!

Hogy szuperál a beépített kesszonod?

Annyit beszéltek a kesszonizzókról, hogy még a végén én is beadom a derekam és veszek egy szettet.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #4520 Dátum: 2007.12.16 vasárnap, 12:17:32 »

Kiakarom cserélni a hátsó lámpa izzókat ledere. A Homasitába találtam is jókat, de ezek csak 21 W-osokat. A hátsó helyzetjelző és ködlámba 21/4 W-os. Ezt a fajtát meg találtam. Ilyenkor mi a teendő jó bele a sima 21W-os vagy hagyjam ezt a lámpát meg normál izzóson?

Hagyd a fenébe, jelentősen gyengébb lesz LED-el, balesetveszélyes! És pénzkidobás, mert egy fél év alatt tönkremegy!
« Utoljára szerkesztve: 2007.12.16 vasárnap, 12:20:00 írta Scratch » Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
BorsikaErika
Vendég
« Új hozzászólás #4521 Dátum: 2007.12.16 vasárnap, 15:07:07 »

Sziasztok!!

Tamás vagyok.

Van egy 96-os mondeóm, és igazából nem túl jó, sőt, baromi gyenge a tompított világításom!!
Ha van valami jó megoldás, vagy ötletetek erre  problémámra, akor azt szivesen venném!!

Köszönettel:  Tamás.
Naplózva
sgabo
Vendég
« Új hozzászólás #4522 Dátum: 2007.12.16 vasárnap, 15:17:23 »

Van egy 96-os mondeóm, és igazából nem túl jó, sőt, baromi gyenge a tompított világításom!!
Ha van valami jó megoldás, vagy ötletetek erre  problémámra, akor azt szivesen venném!!

Szia Tamás!
Két lehetőség van ha jól tudom: az egyik, hgoy cserélgeted sűrűn a fényszóróban lévő gravírozott lapocskát, vagy veszel egy új lámpatestet, aminek már maga a búrája gravírozott és nincsen benne az a kis közbenső cuccos. Cromax, nagyauto biztosan árul ilyeneket, és ha jól emlékszem nem is túl frágán. Wyctort kérdezd meg a naygauto rendelés topikban.
amúgy meg üdv a klubban!  wave
Naplózva
BorsikaErika
Vendég
« Új hozzászólás #4523 Dátum: 2007.12.16 vasárnap, 15:31:23 »

Van egy 96-os mondeóm, és igazából nem túl jó, sőt, baromi gyenge a tompított világításom!!
Ha van valami jó megoldás, vagy ötletetek erre  problémámra, akor azt szivesen venném!!

Szia Tamás!
Két lehetőség van ha jól tudom: az egyik, hgoy cserélgeted sűrűn a fényszóróban lévő gravírozott lapocskát, vagy veszel egy új lámpatestet, aminek már maga a búrája gravírozott és nincsen benne az a kis közbenső cuccos. Cromax, nagyauto biztosan árul ilyeneket, és ha jól emlékszem nem is túl frágán. Wyctort kérdezd meg a naygauto rendelés topikban.
amúgy meg üdv a klubban!  wave



Szia!!

Köszönöm a gyors választ, és az üdvözlést!!

Szia!!
Naplózva
Tsory
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7848


Innen legszebb a kilátás :)


WWW
« Új hozzászólás #4524 Dátum: 2007.12.16 vasárnap, 22:29:22 »

vótam ma 1 kis falujáraton, taktaharkányban. a 37est szépen megcsinálták 2X2 sávosra arnót és gesztely között ... le a kalappal buck
hazafelé már jó sötétség volt, de hálistennek szépen világít a mondim (egyenlőre keszon nélkül), így frankón láttam egész úton. de sok ismerős jött szembe, villogott a sok baromállat. aztán mikor én is "üdvözöltem" őket akkor meg elkezdtek örömükben összevissza cikkázni az úton. tudtam én mindig, h szép dolog a barátság csak azt nem értem, h ha én is észreveszem őket, és visszaköszönök akkor minek kezdenek táncolni az út közepén!? azért ez már veszélyes dolog. harkány és gesztely között csak 1 oda és 1 vissza sáv van ... nem gondolnak ezek tánc közben arra, h szemből is jöhet valaki?
persze a dologhoz hozzátartozik, h ez a sok villogós guszti mind valami kimattult foncsorú autó volt, és saját nézetük szerint nem az övéké halvány, hanem az enyém túl fényes. érdekes módon 1 újabb autó sem volt közöttük (akik rendelkeznek megfelelő fényerővel) ... sajnos ilyen "ismerősökkel" vagyok (vagyunk) leginkább megáldva.
még mielőtt valaki felvetné, h "talán rosszul van beállítva a fényszóróm" közlöm, h 1 hete voltam állíttatni mert keresztbe világítottak. a műveletet személyesen felügyeltem (némileg értek én is az állító műszerhez). az igaz, h maximumra van emelve a távolság, de szabvány értéken belül.
mi lesz ezekkel, ha berakom a keszont!?
Naplózva

KLIKK >>>        <<< KLIKK
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4525 Dátum: 2007.12.16 vasárnap, 23:38:22 »

Sziasztok!!

Tamás vagyok.

Van egy 96-os mondeóm, és igazából nem túl jó, sőt, baromi gyenge a tompított világításom!!
Ha van valami jó megoldás, vagy ötletetek erre  problémámra, akor azt szivesen venném!!

Köszönettel:  Tamás.

Vagy csak simán kicseréled az üveget vésettre, és kidobod a műanyagot.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4526 Dátum: 2007.12.17 hétfő, 09:32:37 »

Zacci!

Hogy szuperál a beépített kesszonod?

Eddig egesz jol szuperal. En 4300k-t vettem, mert nalam inkabb az volt a fontos hogy en lassak, es nem az, hogy huu de szep kek a lampam. Nekem meg a 4300K is picit feher. De egyebkent baromi eros fenye van. Stabilan muxik.
Naplózva

blah blah blah
takee
Vendég
« Új hozzászólás #4527 Dátum: 2007.12.17 hétfő, 19:02:20 »

Sziasztok!!

Tamás vagyok.

Van egy 96-os mondeóm, és igazából nem túl jó, sőt, baromi gyenge a tompított világításom!!
Ha van valami jó megoldás, vagy ötletetek erre  problémámra, akor azt szivesen venném!!

Köszönettel:  Tamás.

Vagy csak simán kicseréled az üveget vésettre, és kidobod a műanyagot.

 eljen Mindenképp ezt javasolnám a prizma és az egész lámpatest csere megoldások helyett. Egyrészt jóval olcsóbb, másrészt tartós és hatékony.
Itt találsz jó áron:
http://www.helvox.hu/
Naplózva
BorsikaErika
Vendég
« Új hozzászólás #4528 Dátum: 2007.12.17 hétfő, 19:51:21 »

Sziasztok!!

Tamás vagyok.

Van egy 96-os mondeóm, és igazából nem túl jó, sőt, baromi gyenge a tompított világításom!!
Ha van valami jó megoldás, vagy ötletetek erre  problémámra, akor azt szivesen venném!!

Köszönettel:  Tamás.

Vagy csak simán kicseréled az üveget vésettre, és kidobod a műanyagot.

 eljen Mindenképp ezt javasolnám a prizma és az egész lámpatest csere megoldások helyett. Egyrészt jóval olcsóbb, másrészt tartós és hatékony.
Itt találsz jó áron:
http://www.helvox.hu/

Sziasztok!!

Köszönöm a reagálásokat, és a jó tanácsokat, de bevallom, hogy ma megnéztem az izzókat, és egy nevenincs 100w-os izzó volt bene!!  Most kicseréltem sima 55w-os ra, és láss csodát, sokkal, de sokkal jobb fénye van!!
Lehet, hogy csak ez volt a baj??   Majd kiderül!!!
Azért még 1 szer köszönöm a segítséget!!

Sziasztok: Tom.
Naplózva
tomi3118
Vendég
« Új hozzászólás #4529 Dátum: 2007.12.17 hétfő, 20:59:49 »

Lehet, hogy csak ez volt a baj??   Majd kiderül!!!

A foglalatot megnézeted? Az szét szokott égni a 100w-os izzótól. De legalábbis meg kellene pucolni az érintkezőket.
Naplózva
BorsikaErika
Vendég
« Új hozzászólás #4530 Dátum: 2007.12.17 hétfő, 21:30:14 »

Lehet, hogy csak ez volt a baj??   Majd kiderül!!!

A foglalatot megnézeted? Az szét szokott égni a 100w-os izzótól. De legalábbis meg kellene pucolni az érintkezőket.


Szia!!

Igen megnéztem, és minden rendben, szerencsére!!!
Köszönöm a figyelmeségedet!!

Szia: Tom.
Naplózva
Mobidik
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1941


MK II 1,8 TD.


E-mail
« Új hozzászólás #4531 Dátum: 2007.12.17 hétfő, 21:34:33 »

Többen írtátok, a police kötözködi az utólagos xenon miatt.
Van e mód szakszervízben utólag berakatni.
Esetleg ez horror áron lenne?
Naplózva

Otthonom a nagyvilág, vallásom a jó cselekedet.
PádárZoli
Vendég
« Új hozzászólás #4532 Dátum: 2007.12.17 hétfő, 21:37:14 »

Többen írtátok, a police kötözködi az utólagos xenon miatt.
Van e mód szakszervízben utólag berakatni.
Esetleg ez horror áron lenne?

Nem azzal van baj, hogy hol rakatod bele, hanem a belerakás tényével.  Undecided
Naplózva
Mobidik
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1941


MK II 1,8 TD.


E-mail
« Új hozzászólás #4533 Dátum: 2007.12.17 hétfő, 21:40:02 »

[Nem azzal van baj, hogy hol rakatod bele, hanem a belerakás tényével.  Undecided
Ha szakember teszi be akkor is rossz Huh?
Naplózva

Otthonom a nagyvilág, vallásom a jó cselekedet.
Billy
Vendég
« Új hozzászólás #4534 Dátum: 2007.12.17 hétfő, 21:40:38 »

Többen írtátok, a police kötözködi az utólagos xenon miatt.
Van e mód szakszervízben utólag berakatni.
Esetleg ez horror áron lenne?

Nem azzal van baj, hogy hol rakatod bele, hanem a belerakás tényével.  Undecided
És mivan ha gyárilag van benne? Abba nem tu d belekötni. Azt meg hogy állapítja meg hogy én otthon belerakom, és aszondom neki hogy gyári?
Naplózva
ms02
Vendég
« Új hozzászólás #4535 Dátum: 2007.12.17 hétfő, 21:41:14 »

Igen, mert elvileg kell lámpamosó és automata szintállítás is.
Naplózva
ms02
Vendég
« Új hozzászólás #4536 Dátum: 2007.12.17 hétfő, 21:42:24 »

És mivan ha gyárilag van benne? Abba nem tu d belekötni. Azt meg hogy állapítja meg hogy én otthon belerakom, és aszondom neki hogy gyári?
Azért ők sem most jöttek le a falvédőről... Egyszerüen lenyomja az autó hátát, ha nem állít utána  alámpa, már gyanús.
Naplózva
Mobidik
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1941


MK II 1,8 TD.


E-mail
« Új hozzászólás #4537 Dátum: 2007.12.17 hétfő, 21:46:30 »

[]Azért ők sem most jöttek le a falvédőről... Egyszerüen lenyomja az autó hátát, ha nem állít utána  alámpa, már gyanús.
Szóval ha szervízbe, gyárit rakatok, minden kiegészítövel eggyütt, az OK?
(Tudom, az árábol vehetnék egy gyári lámpásat eplus2)
Naplózva

Otthonom a nagyvilág, vallásom a jó cselekedet.
ms02
Vendég
« Új hozzászólás #4538 Dátum: 2007.12.17 hétfő, 21:48:00 »

Szóval ha szervízbe, gyárit rakatok, minden kiegészítövel eggyütt, az OK?
(Tudom, az árábol vehetnék egy gyári lámpásat eplus2)
Nem, MKII-höz nincs is gyári.....
De gyakorlatilag mindenki utólag rakja bele a nem gyárit és jól elvan vele.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4539 Dátum: 2007.12.17 hétfő, 21:58:13 »

Szóval ha szervízbe, gyárit rakatok, minden kiegészítövel eggyütt, az OK?
(Tudom, az árábol vehetnék egy gyári lámpásat eplus2)

Ha lenne gyári, és azt raknád be, szerintem az automata szintállító és a sprickoló hiánya nem izgatná őket.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Mobidik
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1941


MK II 1,8 TD.


E-mail
« Új hozzászólás #4540 Dátum: 2007.12.17 hétfő, 21:59:50 »

Ha lenne gyári, és azt raknád be, szerintem az automata szintállító és a sprickoló hiánya nem izgatná őket.
Magyarul, MKII xenonja szúrja a  police szemét eplus2
Naplózva

Otthonom a nagyvilág, vallásom a jó cselekedet.
giorgio
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2753

bembe@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4541 Dátum: 2007.12.17 hétfő, 22:25:46 »

Nem, MKII-höz nincs is gyári.....
De gyakorlatilag mindenki utólag rakja bele a nem gyárit és jól elvan vele.

És most végülis beleköt a fakabát vagy nem? Én is most gondolkodom egy cserén, de lehet hogy nem is érdemes? Elbizonytalanodtam... rinya
Naplózva

ex: MK II. 2.0 Ghia Turnier '98 /Ezüstnyíl/
------------------------------------------------
Focus I. 2.0 Ghia '02 /Kékvillám/
Focus II. 1.6 TDCI Trend '05
Mobidik
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1941


MK II 1,8 TD.


E-mail
« Új hozzászólás #4542 Dátum: 2007.12.17 hétfő, 23:11:45 »

Kérdés: ajtó világitáshoz hol lehet, érdemes beszerezni a szükséges dolgokat?
Led, ellenállás.  Az ellenállást elég a feszültségnél bekötni a led elé? Huh?
Naplózva

Otthonom a nagyvilág, vallásom a jó cselekedet.
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #4543 Dátum: 2007.12.18 kedd, 08:57:37 »

Kérdés: ajtó világitáshoz hol lehet, érdemes beszerezni a szükséges dolgokat?
Led, ellenállás.  Az ellenállást elég a feszültségnél bekötni a led elé? Huh?

www.lomex.hu sorba kell kötni a leddel az ellenállást általában 560ohm os kell, de a boltos is mond értéket a konkrét ledhez amit megveszel
Naplózva
Eversman
Vendég
« Új hozzászólás #4544 Dátum: 2007.12.18 kedd, 09:12:40 »

Sziasztok!

Van olyan sporttárs Budapesten Óbuda környékén aki rendelkezik xenon szettel amit utólag szereltek be? Szívesen elmennék megnézni, hogy milyen a gyárihoz képest, ha van valaki aki segít ebben.

Előre is köszi.

Eversman
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #4545 Dátum: 2007.12.18 kedd, 10:07:39 »

Kérdés: ajtó világitáshoz hol lehet, érdemes beszerezni a szükséges dolgokat?
Led, ellenállás.  Az ellenállást elég a feszültségnél bekötni a led elé? Huh?

A volt Skálával szemben van egy nagyon jó elektronikai bolt, én ott vettem minden ledet, ellenállást, vezetéket, és valami 100Ft- fizettem  eplus2
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4546 Dátum: 2007.12.18 kedd, 10:11:16 »

Sziasztok!

Van olyan sporttárs Budapesten Óbuda környékén aki rendelkezik xenon szettel amit utólag szereltek be? Szívesen elmennék megnézni, hogy milyen a gyárihoz képest, ha van valaki aki segít ebben.

Előre is köszi.

Eversman

En a hengermalom uton melozok. 11ker. Ha gondolod elgurulhatsz ide es megnezheted az en keszon szettemet. Milyen gep ? MKI-II-III ?
Naplózva

blah blah blah
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4547 Dátum: 2007.12.18 kedd, 10:29:22 »

En a hengermalom uton melozok. 11ker. Ha gondolod elgurulhatsz ide es megnezheted az en keszon szettemet. Milyen gep ? MKI-II-III ?

Először, csak átfutva, úgy olvastam: a hengermalomnál unatkozok... rendszergazdának lenni jó!
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Eversman
Vendég
« Új hozzászólás #4548 Dátum: 2007.12.18 kedd, 12:00:17 »

Szia Zacci!

Köszi szépen. A gép 2001-es Ford Mondeo 2.0 TDDI Ghia. Az egész héten dolgozol? Igazából délután lenne jó valamikor.

Köszi
Eversman
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4549 Dátum: 2007.12.18 kedd, 13:47:18 »

Szia Zacci!

Köszi szépen. A gép 2001-es Ford Mondeo 2.0 TDDI Ghia. Az egész héten dolgozol? Igazából délután lenne jó valamikor.

Köszi
Eversman

Jah, egesz heten melozom. Delutan 4-ig. Penteken 2-ig. Es most szomabton valceg egesz nap.
Naplózva

blah blah blah
Oldalak: 1 ... 84 85 86 87 88 89 90 [91] 92 93 94 95 96 97 98 ... 323   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.094 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.