Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.16 csütörtök, 04:47:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 276 277 278 279 280 281 282 [283] 284 285 286 287 288 289 290 ... 742   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Elektromos dolgok  (Megtekintve 10264969 alkalommal)
0 Felhasználó és 66 vendég van a témában
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14100 Dátum: 2012.12.29 szombat, 23:39:29 »

Komolyan mondom, hogy bexarás hogy 1 euro centtel olcsóbban lehet valamit gyártani és viszik is a sárga majmokhoz (eddig meg ipari kémkedni kellett nekik a technológiáért) Kivétel nélkül az összes europai meg jenki gyártó. Egy szerencséje európának. Hogy hamarabb öregszenek el a kinaiak mint meggazdagodnának mert az összes természeti erőforást elzabálnák előlünk, másrészt meg Chung chuang Je -nek és Vang Chu-nak nem tanította meg a faterja hogy fiam így csapjál rá arra a vasra mert különben pofán vág. Nincs meg a műszaki kultúrájuk, nem tudnak tartósan minőséget termelni (mint ahogy az én két szettem is bizonyítja )Undecided

Tudnak.....csak az nem Európába kerül.
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #14101 Dátum: 2012.12.29 szombat, 23:47:18 »

Tudnak.....csak az nem Európába kerül.
Nekem elég sok US Immigration Officer pecsét van az útlevelemben. Ott is ugyanaz a xar sárga tömegcikkek vannak. Ami ott a minőség az európából jön és nem kínából.  Undecided
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14102 Dátum: 2012.12.29 szombat, 23:51:07 »

Nekem elég sok US Immigration Officer pecsét van az útlevelemben. Ott is ugyanaz a xar sárga tömegcikkek vannak. Ami ott a minőség az európából jön és nem kínából.  Undecided

Rossz helyen voltál....
Én sok Kínai terméket láttam, fogtam, vettem USA-ban.....hibátlan minőség!
A pár dolláros gyerekjátékok, ruhák verik a naaaagy márkaneveket és tökéletes minőségűek. SEhol egy gyártási hiba, minden szabályos, szimmetrikus, jó anyag....időtálló.

Ahol te voltál ott beengedték a szemetet is az amcsik, máshol ha szhar nem engedik be az országuk/államukba.

Nekem ez a tapasztalatom.
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #14103 Dátum: 2012.12.29 szombat, 23:55:35 »

Rossz helyen voltál....
Én sok Kínai terméket láttam, fogtam, vettem USA-ban.....hibátlan minőség!
A pár dolláros gyerekjátékok, ruhák verik a naaaagy márkaneveket és tökéletes minőségűek. SEhol egy gyártási hiba, minden szabályos, szimmetrikus, jó anyag....időtálló.

Ahol te voltál ott beengedték a szemetet is az amcsik, máshol ha szhar nem engedik be az országuk/államukba.

Nekem ez a tapasztalatom.
Hát a helyzet az hogy csak Alaszkában és Hawaion nem voltam, (igaz elsősorban Arizona California ) ahova én járni szoktam. A sárga az  xar szine mindegyik államban,  Undecided ennél rosszab már csak a barna  a mehikano.
Naplózva
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #14104 Dátum: 2012.12.30 vasárnap, 00:00:41 »

Komolyan mondom, hogy bexarás hogy 1 euro centtel olcsóbban lehet valamit gyártani és viszik is a sárga majmokhoz (eddig meg ipari kémkedni kellett nekik a technológiáért) Kivétel nélkül az összes europai meg jenki gyártó. Egy szerencséje európának. Hogy hamarabb öregszenek el a kinaiak mint meggazdagodnának mert az összes természeti erőforást elzabálnák előlünk, másrészt meg Chung chuang Je -nek és Vang Chu-nak nem tanította meg a faterja hogy fiam így csapjál rá arra a vasra mert különben pofán vág. Nincs meg a műszaki kultúrájuk, nem tudnak tartósan minőséget termelni (mint ahogy az én két szettem is bizonyítja )Undecided

Hát mi vagyunk a hülyék hogy hagytuk hogy ellopjanak mindent...Maguktól semmire nem képesek, de ellesik és tökéletesitik...
Olaszok is ilyen pl mutogatni meg pofázni tudnak de megcsinálni valamit azt hadjuk...
De már nem emlékszem mi volt a cime a filmnek amiben lefestették Kina végét "X" idő múlva.....egy izmos virus fog véget vetni a dolognak.
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14105 Dátum: 2012.12.30 vasárnap, 00:09:03 »

Hát a helyzet az hogy csak Alaszkában és Hawaion nem voltam, (igaz elsősorban Arizona California ) ahova én járni szoktam. A sárga az  xar szine mindegyik államban,  Undecided ennél rosszab már csak a barna  a mehikano.

Nem egy Boltban vásároltunk.  vigyor3
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #14106 Dátum: 2012.12.30 vasárnap, 00:09:40 »

Hát mi vagyunk a hülyék hogy hagytuk hogy ellopjanak mindent...Maguktól semmire nem képesek, de ellesik és tökéletesitik...
Olaszok is ilyen pl mutogatni meg pofázni tudnak de megcsinálni valamit azt hadjuk...
De már nem emlékszem mi volt a cime a filmnek amiben lefestették Kina végét "X" idő múlva.....egy izmos virus fog véget vetni a dolognak.
Nyugi szerencsénk van. 15 max20 éven belül elöregszik a társadalmuk. Az egyke program miatt nem lesz olcsó munkaerő utánpótlás, erősen megfog drágulni a termelés náluk is, már nem lesznek versenyképesek, (gondolom ekkor fogják áttelepíteni a termelést Nigériába vagy Bhutánba  Undecided  ).  Amit meg a minőségi gyártásról írtam az tényleg nem vicc. nem tudnak. Az egyik igen közeli rokonom  a Boschnál dolgozik momdta hoyg heyzetek át tőlük ermelést Kínába mit hamarosan vissza is hoztak europába mert nem tudták tartani a követelmény szintjüket. No ez fel is értékelte a szememben a bosch-t

ui:
lesz mosód Wink
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14107 Dátum: 2012.12.30 vasárnap, 00:14:02 »

Nyugi szerencsénk van. 15 max20 éven belül elöregszik a társadalmuk. Az egyke program miatt nem lesz olcsó munkaerő utánpótlás, erősen megfog drágulni a termelés náluk is, már nem lesznek versenyképesek, (gondolom ekkor fogják áttelepíteni a termelést Nigériába vagy Bhutánba  Undecided  ).  Amit meg a minőségi gyártásról írtam az tényleg nem vicc. nem tudnak. Az egyik igen közeli rokonom  a Boschnál dolgozik momdta hoyg heyzetek át tőlük ermelést Kínába mit hamarosan vissza is hoztak europába mert nem tudták tartani a követelmény szintjüket. No ez fel is értékelte a szememben a bosch-t

ui:
lesz mosód Wink

Bosch-nál hol, milyen területen?
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
zolas
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1662


E-mail
« Új hozzászólás #14108 Dátum: 2012.12.30 vasárnap, 12:43:53 »

Igy van...ezért raktam be énis..plussz meg extráztam egy Coming Home modullal...mert ugye ez egy TDDI és normál esetben azt se tudja miaz... eplus2
tehát a végeredménynek majd annak kell lennie, hogy hazaérsz. megállsz kapu előtt leállítod az autót. elalszik. bezárod az autót felvillan és világít 15-30 mp-ig ameddig be nem érsz a házba?
vagy másról szól az egész?
Naplózva

MK3 |2002.XII.|2.0|TDCi|130 LE|Ghia|Black Eye Bi-Xenon|18" 5Y|Tolatóradar|Tempomat|Sony 6CD|EGR Off|4 door|Befásult belső Cheesy|Skyfol korom fólia|FlipKey|Full bőr|
Mad-V
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1995



« Új hozzászólás #14109 Dátum: 2012.12.30 vasárnap, 15:00:23 »

tehát a végeredménynek majd annak kell lennie, hogy hazaérsz. megállsz kapu előtt leállítod az autót. elalszik. bezárod az autót felvillan és világít 15-30 mp-ig ameddig be nem érsz a házba?
vagy másról szól az egész?

Ugyan coming home-nak hívják, de fordítva érdekesebb, vagyis amikor a pláza parkolóban lövésed sincs, hol állsz, meg sötét is van. Megnyomod, és "haza" vagyis a kocsidhoz kísér a fény.
Naplózva
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #14110 Dátum: 2012.12.30 vasárnap, 15:10:40 »

Ami nekem van az akkor is felkapcsol ha nyitom és akkor is ha zárom(aszem 10mp-1percig tudom állitani) és sötét van. Ha világos van akkor nem fog mert van benne egy fényérzékelő, és tök fölösleges is.
Majd amikor berakom a kilépőfényes behajlós tükröket azokat is úgy kötöm be hogy nyitáskor-záráskor azok is kapcsoljanak fel sötétben.
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14111 Dátum: 2012.12.30 vasárnap, 15:12:31 »

Ugyan coming home-nak hívják, de fordítva érdekesebb, vagyis amikor a pláza parkolóban lövésed sincs, hol állsz, meg sötét is van. Megnyomod, és "haza" vagyis a kocsidhoz kísér a fény.

Melyik pláza parkolójában van korom sötét?  nyes
Egyébként a riasztók és/vagy a centrál is tudja villogtatni az irányjelzők....ha úgysem találod meg a kocsid, akkor már többet ittál annál, hogy vezess  Grin
« Utoljára szerkesztve: 2012.12.30 vasárnap, 15:15:17 írta GSR » Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14112 Dátum: 2012.12.30 vasárnap, 15:14:47 »

Ami nekem van az akkor is felkapcsol ha nyitom és akkor is ha zárom(aszem 10mp-1percig tudom állitani) és sötét van. Ha világos van akkor nem fog mert van benne egy fényérzékelő, és tök fölösleges is.
Majd amikor berakom a kilépőfényes behajlós tükröket azokat is úgy kötöm be hogy nyitáskor-záráskor azok is kapcsoljanak fel sötétben.

Gyárilag felkapcsolnak a kilépőfények nyitáskor, záráskor.
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #14113 Dátum: 2012.12.30 vasárnap, 15:21:46 »

Gyárilag felkapcsolnak a kilépőfények nyitáskor, záráskor.

Én a coming home-ról beszélek...
Naplózva
zolas
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1662


E-mail
« Új hozzászólás #14114 Dátum: 2012.12.30 vasárnap, 15:21:46 »

Ami nekem van az akkor is felkapcsol ha nyitom és akkor is ha zárom(aszem 10mp-1percig tudom állitani) és sötét van. Ha világos van akkor nem fog mert van benne egy fényérzékelő, és tök fölösleges is.
Majd amikor berakom a kilépőfényes behajlós tükröket azokat is úgy kötöm be hogy nyitáskor-záráskor azok is kapcsoljanak fel sötétben.
úúúú az nagyon bika lesz.
sehogy nem lehet megtudni a márkáját, típusát?
Naplózva

MK3 |2002.XII.|2.0|TDCi|130 LE|Ghia|Black Eye Bi-Xenon|18" 5Y|Tolatóradar|Tempomat|Sony 6CD|EGR Off|4 door|Befásult belső Cheesy|Skyfol korom fólia|FlipKey|Full bőr|
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #14115 Dátum: 2012.12.30 vasárnap, 15:23:20 »

úúúú az nagyon bika lesz.
sehogy nem lehet megtudni a márkáját, típusát?

coming home modulnak?
Naplózva
Mad-V
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1995



« Új hozzászólás #14116 Dátum: 2012.12.30 vasárnap, 15:23:46 »

Melyik pláza parkolójában van korom sötét?  nyes
Egyébként a riasztók és/vagy a centrál is tudja villogtatni az irányjelzők....ha úgysem találod meg a kocsid, akkor már többet ittál annál, hogy vezess  Grin
rosszul fogalmaztam, vegyuk pl a budaorsi madaras teszko nyitott parkolojat este.
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14117 Dátum: 2012.12.30 vasárnap, 15:25:12 »

rosszul fogalmaztam, vegyuk pl a budaorsi madaras teszko nyitott parkolojat este.

Cavintont vegyél inkább, hogy tudd hol hagytad a kocsid!  Grin
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
zolas
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1662


E-mail
« Új hozzászólás #14118 Dátum: 2012.12.30 vasárnap, 15:29:35 »

coming home modulnak?
is.  nyes
de elsőképp a drl-edre gondoltam.
Naplózva

MK3 |2002.XII.|2.0|TDCi|130 LE|Ghia|Black Eye Bi-Xenon|18" 5Y|Tolatóradar|Tempomat|Sony 6CD|EGR Off|4 door|Befásult belső Cheesy|Skyfol korom fólia|FlipKey|Full bőr|
Mad-V
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1995



« Új hozzászólás #14119 Dátum: 2012.12.30 vasárnap, 15:30:31 »

Cavintont vegyél inkább, hogy tudd hol hagytad a kocsid!  Grin
á, azt is elfelejtem bevenni, ezért jó a coming home  Cool
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14120 Dátum: 2012.12.30 vasárnap, 15:32:49 »

á, azt is elfelejtem bevenni, ezért jó a coming home  Cool

....és ha elfelejted megnyomni a távkapcsoló gondját?  Cheesy
Állsz a parkolóban.....állsz a parkolóban, (ha emlékeztél rá, hogy hol a kijárat és ki tudtál jönni a létesítményből)  ....aztán arra sem emlékszel, hogy miért állsz ott és mit kéne csinálnod...... a kocsid eszedbe sem jut  Grin
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
gpepe
Vendég
« Új hozzászólás #14121 Dátum: 2012.12.30 vasárnap, 16:17:21 »

Sziasztok!
A Mondeomban a gyári, 6000 cd van benne (2001-es 2.0, kombi, benzin)!
Szeretnék egy usb-s kimenetet rakni hozzá, hogy a magnó olvasson egy usb stick-ről zenéket!
Nem akarnék egy új magnót venni, mert szerintem jól néz ki a gyári, de nem de nem játsza le sem az MP3-at, és nincs rajta usb sem!
Szóval valami tipp?
Naplózva
BDWTeam
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2763



WWW E-mail
« Új hozzászólás #14122 Dátum: 2012.12.30 vasárnap, 16:21:04 »

Sziasztok!
A Mondeomban a gyári, 6000 cd van benne (2001-es 2.0, kombi, benzin)!
Szeretnék egy usb-s kimenetet rakni hozzá, hogy a magnó olvasson egy usb stick-ről zenéket!
Nem akarnék egy új magnót venni, mert szerintem jól néz ki a gyári, de nem de nem játsza le sem az MP3-at, és nincs rajta usb sem!
Szóval valami tipp?
Létezik AUX-ra köthető USB-SD adapter (ha van a tiéden AUX bemenet) de elég drága. 20-30 ezer között van. Szerintem USB csatlakozó rámókolására házilag nagyon kevés az esély.
Naplózva

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem ha kioktatnak!"
S.W.Churchill

----------------------------------------------------
Lancia Delta 1.6 Multijet (2011) #szarolasz
Conor
Vendég
« Új hozzászólás #14123 Dátum: 2012.12.30 vasárnap, 16:23:45 »

Melyik pláza parkolójában van korom sötét?  nyes
Egyébként a riasztók és/vagy a centrál is tudja villogtatni az irányjelzők....ha úgysem találod meg a kocsid, akkor már többet ittál annál, hogy vezess  Grin
Nekem nyitáskor nem villannak az indexek  szomoru1 Csak záráskor, reteszeléskor.
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14124 Dátum: 2012.12.30 vasárnap, 16:29:51 »

Létezik AUX-ra köthető USB-SD adapter (ha van a tiéden AUX bemenet) de elég drága. 20-30 ezer között van. Szerintem USB csatlakozó rámókolására házilag nagyon kevés az esély.

Így van.
Nem keverendő össze az AUX, mint analóg jel bemenet egy USB-n tárolt pl. mp3 formátum, ami egy kódolási forma és kell tudni olvasni.
Ennek olvasása, értelmezése hiányzik a sima CD-s fejegységekből. Ami tud mp3-at, arra van esély külső adathordozót rácsatlakoztatni.

Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14125 Dátum: 2012.12.30 vasárnap, 16:31:29 »

Sziasztok!
A Mondeomban a gyári, 6000 cd van benne (2001-es 2.0, kombi, benzin)!
Szeretnék egy usb-s kimenetet rakni hozzá, hogy a magnó olvasson egy usb stick-ről zenéket!
Nem akarnék egy új magnót venni, mert szerintem jól néz ki a gyári, de nem de nem játsza le sem az MP3-at, és nincs rajta usb sem!
Szóval valami tipp?

A megoldás egy FM traszmitter. Pár ezer forint, rengeteg mp3 fér rá és egy beállított frekin sugároz, amit rádióállomásként beállítasz.
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48456



« Új hozzászólás #14126 Dátum: 2012.12.30 vasárnap, 16:33:07 »

A megoldás egy FM traszmitter. Pár ezer forint, rengeteg mp3 fér rá és egy beállított frekin sugároz, amit rádióállomásként beállítasz.

.....adott minőséggel.... nyes
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14127 Dátum: 2012.12.30 vasárnap, 16:38:18 »

.....adott minőséggel.... nyes

Ebbe ne menjünk bele.....
Aki USB-ről hallgat mp3-at, annak ez is mindegy.  eplus2

Nekem túlságosan is "vájfülem" van..... mindig minőségi hifi volt a kocsiban. Nekem biztosan nem kellene FM izébigyó
 (a mondeo még a gyári **** selejt, de szerintem most már más dolgok dominálnak és rendszer nem lesz benne....legfeljebb hangszórók csere és egy kis 40 Hz....)
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
BDWTeam
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2763



WWW E-mail
« Új hozzászólás #14128 Dátum: 2012.12.30 vasárnap, 16:44:38 »

Ebbe ne menjünk bele.....
Aki USB-ről hallgat mp3-at, annak ez is mindegy.  eplus2
Azért ez nem teljesen így van! Smiley MP3 és MP3 között  van elég nagy minőségi szórás. Ha normálisan kódolt az MP3, akkor nem igazán lehet az átlagos fülnek különbséget tenni CD és MP3 között.....autóban. Az első dolgom volt, hogy kidobtam a 6000-es fejegységet és egy USB-s JVC fej ment a helyére! Nekem nem kell CD!  eplus2
Naplózva

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem ha kioktatnak!"
S.W.Churchill

----------------------------------------------------
Lancia Delta 1.6 Multijet (2011) #szarolasz
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14129 Dátum: 2012.12.30 vasárnap, 16:51:50 »

Azért ez nem teljesen így van! Smiley MP3 és MP3 között  van elég nagy minőségi szórás. Ha normálisan kódolt az MP3, akkor nem igazán lehet az átlagos fülnek különbséget tenni CD és MP3 között.....autóban. Az első dolgom volt, hogy kidobtam a 6000-es fejegységet és egy USB-s JVC fej ment a helyére! Nekem nem kell CD!  eplus2

Ha veszteségmentesen alakítod mp3-ba, akkor lehet elfogadható. De az már 512 Kbit/s és azt nem minden mp3-as fejegység képes feldolgozni.
Ha ennél jobban van tömörítve (kimaradnak részek) , akkor egy átlagos fejegység és hangrendszernél nem lesz különbség, mivel a rendszer egyébként sem tudná kiadni azokat a  hangokat, amiket kispórolt a tömörítés. többnyire az alacsony frekiket csapja le
De egy GYÁRI audio CD egy jó rendszerben meglepő hangokat produkál. Az mp3 csak kulloghat utána  Wink
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
gpepe
Vendég
« Új hozzászólás #14130 Dátum: 2012.12.30 vasárnap, 17:30:26 »

Azért ez nem teljesen így van! Smiley MP3 és MP3 között  van elég nagy minőségi szórás. Ha normálisan kódolt az MP3, akkor nem igazán lehet az átlagos fülnek különbséget tenni CD és MP3 között.....autóban. Az első dolgom volt, hogy kidobtam a 6000-es fejegységet és egy USB-s JVC fej ment a helyére! Nekem nem kell CD!  eplus2
Fel tudnál nekem rakni egy képet a JVC-ről?
Én sem akarom feltétlenül CD-t, de csak akkor cserélném ki a magnót, ha ugyanakkora méretűt kapnék! Nem akarnék semmilyen átalakítást!
Naplózva
BDWTeam
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2763



WWW E-mail
« Új hozzászólás #14131 Dátum: 2012.12.30 vasárnap, 17:38:27 »

Fel tudnál nekem rakni egy képet a JVC-ről?
Én sem akarom feltétlenül CD-t, de csak akkor cserélném ki a magnót, ha ugyanakkora méretűt kapnék! Nem akarnék semmilyen átalakítást!
A hi-fi fopikban keress rá a nevemre! Linket is tettem fel róla.
Naplózva

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem ha kioktatnak!"
S.W.Churchill

----------------------------------------------------
Lancia Delta 1.6 Multijet (2011) #szarolasz
dzsozy
Vendég
« Új hozzászólás #14132 Dátum: 2012.12.30 vasárnap, 17:42:56 »

Fel tudnál nekem rakni egy képet a JVC-ről?
Én sem akarom feltétlenül CD-t, de csak akkor cserélném ki a magnót, ha ugyanakkora méretűt kapnék! Nem akarnék semmilyen átalakítást!
Nem nagyon fogsz találni pont belevalót,ami nem gyári. szomoru1 1din-nél nagyobb 2din-nél kisebb. Csak átalakítóval megy bele a sima fejegység.
Naplózva
gpepe
Vendég
« Új hozzászólás #14133 Dátum: 2012.12.30 vasárnap, 17:58:29 »

szerintetek ez jó lenne nekem:
http://www.ebay.de/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=230830768317#ht_3734wt_1139
Naplózva
BDWTeam
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2763



WWW E-mail
« Új hozzászólás #14134 Dátum: 2012.12.30 vasárnap, 18:07:45 »

Kell hozzá egy 2 dines beepitokeret és mehet bele.
Az enyém 1 dines
Naplózva

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem ha kioktatnak!"
S.W.Churchill

----------------------------------------------------
Lancia Delta 1.6 Multijet (2011) #szarolasz
gpepe
Vendég
« Új hozzászólás #14135 Dátum: 2012.12.30 vasárnap, 18:36:27 »

Kell hozzá egy 2 dines beepitokeret és mehet bele.
Az enyém 1 dines
És ez? ehhez is kell a keret?
http://www.ebay.de/itm/Doppel-2DIN-RDS-AUTORADIO-ohne-CD-USB-SD-SDHC-MP3-WMA-ID3-TAG-Fernbedienung-/221123999225?pt=CE_Auto_Hi_Fi_Autoradios&hash=item337c0475f9#ht_10093wt_1139
Naplózva
BDWTeam
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2763



WWW E-mail
« Új hozzászólás #14136 Dátum: 2012.12.30 vasárnap, 18:38:56 »

Minden szabványos 2DIN-es fejegységhez kell beépítőkeret. Igaz, hogy a gyári fej is 2DIN méretű, de miután trapéz formájú, nem megy bele normál 2dines cucc csak beépítőkerettel.

Bocs, most látom a te kocsid még FL előtti, neked nem trapéz alakú a fejegységed. Smiley......de a többi igaz amit írtam. Smiley
Naplózva

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem ha kioktatnak!"
S.W.Churchill

----------------------------------------------------
Lancia Delta 1.6 Multijet (2011) #szarolasz
gpepe
Vendég
« Új hozzászólás #14137 Dátum: 2012.12.30 vasárnap, 18:42:38 »

Minden szabványos 2DIN-es fejegységhez kell beépítőkeret. Igaz, hogy a gyári fej is 2DIN méretű, de miután trapéz formájú, nem megy bele normál 2dines cucc csak beépítőkerettel.

Bocs, most látom a te kocsid még FL előtti, neked nem trapéz alakú a fejegységed. Smiley......de a többi igaz amit írtam. Smiley
tehát nem kell keret?
Naplózva
BDWTeam
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2763



WWW E-mail
« Új hozzászólás #14138 Dátum: 2012.12.30 vasárnap, 18:46:58 »

tehát nem kell keret?
De igen! Smiley Egy kicsit elbeszéltem melletted! Nem figyeltem, hogy a Te autód még a régebbi belsővel rendelkezik (elvileg), mint az enyém. És a régebbi Mondeoba azt hiszem nem is teljes 2din méretű a fejegység mérete. Tehát, most tartok ott, hogy koccintok még egyet Jack Dániel barátommal.  pias

Ma már nem írok egy betűt sem, inkább iszok!
Naplózva

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem ha kioktatnak!"
S.W.Churchill

----------------------------------------------------
Lancia Delta 1.6 Multijet (2011) #szarolasz
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #14139 Dátum: 2012.12.30 vasárnap, 20:30:38 »

Bekötöttem Coming Home-ot...

http://www.youtube.com/watch?v=pn-NiXRKVo8
Naplózva
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #14140 Dátum: 2012.12.30 vasárnap, 20:34:05 »

is.  nyes
de elsőképp a drl-edre gondoltam.


DRL-t mint irtam nem tudom...
A Coming Home modul az ilyen: http://www.jom.de/products/de/Angebote/Coming-Home-Modul-universal-mit-Lichtsensor-einstellbar-von-12-22-Sek.html
Naplózva
NemTom
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1077



E-mail
« Új hozzászólás #14141 Dátum: 2012.12.30 vasárnap, 20:36:30 »

Bekötöttem Coming Home-ot...

http://www.youtube.com/watch?v=pn-NiXRKVo8

Frankó lett taps eljen
Naplózva

2.0 TDCI 115le EU4 - MTX75 - Mondeo Ghia Kombi - 2004/05 - EGR & Kat OFF; ZEN; DRL; SAMCO turbócső; Kartergáz leválasztó "bödön"Smiley
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #14142 Dátum: 2012.12.30 vasárnap, 20:39:58 »

Frankó lett taps eljen

köszi..
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #14143 Dátum: 2012.12.30 vasárnap, 20:54:55 »

Bekötöttem Coming Home-ot...

http://www.youtube.com/watch?v=pn-NiXRKVo8

Garázsban pont praktikus!
Amúgy meg rendet rakhatnál a garázsban!  eplus2

Amúgy facca.  taps eljen
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
zolas
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1662


E-mail
« Új hozzászólás #14144 Dátum: 2012.12.30 vasárnap, 21:12:59 »

Bekötöttem Coming Home-ot...

http://www.youtube.com/watch?v=pn-NiXRKVo8
úristen! keeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeell.  falbav finom taps eljen

jah értem. Sad
semmifélefajta sorozatszám nem fellelhető rajta?  rinya
köszönöm a modul linket.  worship
Naplózva

MK3 |2002.XII.|2.0|TDCi|130 LE|Ghia|Black Eye Bi-Xenon|18" 5Y|Tolatóradar|Tempomat|Sony 6CD|EGR Off|4 door|Befásult belső Cheesy|Skyfol korom fólia|FlipKey|Full bőr|
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #14145 Dátum: 2012.12.30 vasárnap, 21:26:49 »

Garázsban pont praktikus!
Amúgy meg rendet rakhatnál a garázsban!  eplus2

Amúgy facca.  taps eljen

Ne gyere ráááám....azért nem rakok rendet mert akkor semmit nem találok...amugy egy hengerfej meg két porlasztóvizsgáló van a földön... action
Naplózva
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #14146 Dátum: 2012.12.30 vasárnap, 21:28:54 »

úristen! keeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeell.  falbav finom taps eljen
jah értem. Sad
semmifélefajta sorozatszám nem fellelhető rajta?  rinya
köszönöm a modul linket.  worship

sorozatszám? nincs...ART 7120 ennyi van.. de ott a link, minden ott van róla.
Naplózva
zolas
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1662


E-mail
« Új hozzászólás #14147 Dátum: 2012.12.30 vasárnap, 21:33:34 »

sorozatszám? nincs...ART 7120 ennyi van.. de ott a link, minden ott van róla.
a drl sorozatszámára gondoltam, hogy esetleg van e valami szám beleütve, hogy hátha abból kilehetne totózni, hogy milyen márka milyen szerzeménye, és abból elkezdeni a keresést.
Naplózva

MK3 |2002.XII.|2.0|TDCi|130 LE|Ghia|Black Eye Bi-Xenon|18" 5Y|Tolatóradar|Tempomat|Sony 6CD|EGR Off|4 door|Befásult belső Cheesy|Skyfol korom fólia|FlipKey|Full bőr|
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #14148 Dátum: 2012.12.30 vasárnap, 21:36:30 »

a drl sorozatszámára gondoltam, hogy esetleg van e valami szám beleütve, hogy hátha abból kilehetne totózni, hogy milyen márka milyen szerzeménye, és abból elkezdeni a keresést.


jaaa....azt nemis néztem...de kinem szedem ezért... szomoru1
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #14149 Dátum: 2012.12.30 vasárnap, 22:10:14 »

Bekötöttem Coming Home-ot...

http://www.youtube.com/watch?v=pn-NiXRKVo8

 eljen eljen eljen
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Oldalak: 1 ... 276 277 278 279 280 281 282 [283] 284 285 286 287 288 289 290 ... 742   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.098 másodperc alatt készült el 23 lekéréssel.