Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.07 kedd, 12:04:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 ... 43   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Balesetek Mondeóval  (Megtekintve 587292 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #450 Dátum: 2013.08.17 szombat, 22:11:00 »

Figyu, most komolyan, gyakorlatilag legalább 4. alkalommal hülyézel le, nem kapsz ám sört ha találkozunk  wave

Egyszer sem hülyéztelek le.  Cool
Most mindenki ezzel jön?  falbav
Ti látjátok leírva ezt a szót és magatokra veszitek kényszeresen? A példa.....ami egy személytelen fogalom.  nyes
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #451 Dátum: 2013.08.17 szombat, 22:12:00 »

Figyu, most komolyan, gyakorlatilag legalább 4. alkalommal hülyézel le, nem kapsz ám sört ha találkozunk  wave

Hát nem szúrsz ki velem...... nem iszom alkoholt. Tartsd meg a söröd!  beka3
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #452 Dátum: 2013.08.17 szombat, 22:12:56 »

Egyszer sem hülyéztelek le.  Cool
Most mindenki ezzel jön?  falbav
Ti látjátok leírva ezt a szót és magatokra veszitek kényszeresen? A példa.....ami egy személytelen fogalom.  nyes

Megint más a véleményünk, a leírt szó is olyan mint a kimondott. A férfi pedig a egyenlő a tetteivel és a kimondott szavaival...
Naplózva
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #453 Dátum: 2013.08.17 szombat, 22:13:14 »

Hát nem szúrsz ki velem...... nem iszom alkoholt. Tartsd meg a söröd!  beka3

 falbav pedig ma olyan tuti gyömbérsört vettem a bmaxban..... és alkoholmentes.
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #454 Dátum: 2013.08.17 szombat, 22:13:56 »

Jaj mi lesz velem holnaptól...... csak mobilnet lesz kéznél 1 hétig.
Telefonról nem fogok és bajlódni a fórummal.
 2funny




(kéretik csendben örülni vigyor3)
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #455 Dátum: 2013.08.17 szombat, 22:14:52 »

Jaj mi lesz velem holnaptól...... csak mobilnet lesz kéznél 1 hétig.
Telefonról nem fogok és bajlódni a fórummal.
 2funny




(kéretik csendben örülni vigyor3)

ha most pukkanást hallottál, gondolkodj el rajta, hogy valaki főbe lőtte e magát vagy pezsgőt bontott  eplus2
Naplózva
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #456 Dátum: 2013.08.17 szombat, 22:17:57 »

Amit én írtam korábban, arra én is megkaptam. Na és?
Én nem vagyok olyan hiper érzékeny, mint te.......
Ja, csak szólok, hogy nem hülyéztem le senkit és egy témához nem kapcsolódó dologra, amit egy túlzó példa időnként igenis illik a hülye példa megnevezés.  vigyor3
Hát lehet hogy te csak úgy dobálózol azzal a szóval, ami más számára lehet sértő vagy bántó. Olvass vissza, én nem mondtam, hogy "az" vagy. Leírtam valamit amit nem értettél meg elsőre, ezért leírtam másodjára is. Lehet, hogy érzékeny vagyok, de nagyon nem tudom elviselni ha lehülyéznek. És úgy látom, hogy vzoli kolléga is szóvá tette már ezt barátilag. Miért nem azt írod le, hogy ha te így gondolod, akkor igyexem mellőzni ama bizonyos szónak a használatát. Ehelyett te még mindig amellett kardoskodsz, hogy te ilyet nem mondtál, írtál, pedig sajna igen. Nem akarok személyeskedni, mert ez a fórum és ez a topic nem arra való, ezért ezt a vitát a magam részéről lezártnak tekintem. integet2
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #457 Dátum: 2013.08.17 szombat, 22:19:46 »

Megint más a véleményünk, a leírt szó is olyan mint a kimondott. A férfi pedig a egyenlő a tetteivel és a kimondott szavaival...

De én sosem valakire, hanem valamire írtam. (sosem véresen komolyan, igyekeztem szmájlizni is)
Maradjunk annyiban, hogy ha én elolvasok valamit és az szerintem nem témához kapcsolódó és túlzóan eltérő, akkor az miért ne jelzőzzem a "hülye példa" kifejezéssel?
Ezzel én nem a személyre mondom. Nem velem lesz itt a baj, ha ti úgy érzitek, hogy ezzel a személyhez szólok.  falbav
 wave
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6474


E-mail
« Új hozzászólás #458 Dátum: 2013.08.17 szombat, 22:20:31 »


Ha jól emlékszem onnan indultunk, hogy benőtte egy fa az elsőbbségadás táblát. Ha széthajtogatjuk a lombokat,...
OFF: Bájduvéj: esti mese gyerekeknek: anno '94 húsvétkor, mikor az M1 csak Győrigért és a A... Brucknál ért végét, jöttünk haza D-ből. Parndof előtt vmelyik okos magyar vendég/fekete munkás beszállt az "S" kanyagnál egy házba. Kb. 3- órát álltunk ott éjjel, mire továbbjutottunk. Át a határon (Elvámolni való van?), majd Hegyeshalom. Akkor már vagy 11 órája jöttünk és éjjel 2 volt. Már akkor is volt ott dupla záróvonal és egy trabit püfögött előttünk vagy 40-el. anya mondta, hogy előzzem már meg, éjjel 2kor alszanak a magyar rendőrök. Én, mint szófogadó előztem. Persze 300 méter múlva leintettek.
-Jónapot kívánok, hát maguk honnan jönnek, diszkóból? kérdezte a rend éber őre.
-Nem, Németországból jövünk már 10 órája, mert a határ előtt 3 órát álltunk.
Azután jött a "tilos helyen előzött" stb. Persze az előzni tilos táblát benőtte a fa. Eszmétcserétünk erről. Majd kiszúrta a bogáron a 3. féklámpát hátul az ablakban, ami akkor még nem volt engedélyezett (persze csak Magyarországon). Kérdezte a rendőr, hogy az mi, mondtam, hogy csak dísz, nem világít.
-Na akkor lépjen a fékre! Persze a motor leállításkor (nem volt rajta a gyújtás) a bogárban nem égtek a féklámpák.
-Hát magának egyeltalán nem égnek a féklámpái!
És ekkor megszólalt a walki-talki:
Egy szerb rendszámú golf 90-el ment...
-Hát csak azért, mert ilyen rendesek voltak, most az 1x elengedem magukat. És már ment is a közben megállított golfhoz...
ON.
 
 
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #459 Dátum: 2013.08.17 szombat, 22:20:49 »

falbav pedig ma olyan tuti gyömbérsört vettem a bmaxban..... és alkoholmentes.
Na, azt meg csak azért se innék........ állítólag rossz, mármint az alkohol mentes.
Szerintem te is azért kínálod.... nyes
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #460 Dátum: 2013.08.17 szombat, 22:21:37 »

De én sosem valakire, hanem valamire írtam. (sosem véresen komolyan, igyekeztem szmájlizni is)
Maradjunk annyiban, hogy ha én elolvasok valamit és az szerintem nem témához kapcsolódó és túlzóan eltérő, akkor az miért ne jelzőzzem a "hülye példa" kifejezéssel?
Ezzel én nem a személyre mondom. Nem velem lesz itt a baj, ha ti úgy érzitek, hogy ezzel a személyhez szólok.  falbav
 wave

figyu, ha rágjuk a k@kit, akkor rágjunk meg minden falatot rendesen.  wave  eplus2
Naplózva
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #461 Dátum: 2013.08.17 szombat, 22:22:52 »

Na, azt meg csak azért se innék........ állítólag rossz, mármint az alkohol mentes.
Szerintem te is azért kínálod.... nyes

dehogy, majd kóstold meg, én még zsenge koromban ittam kint kanadában, és imádom, olyan mint a canada dry, csak sűrűbb ízű és csípősebb, gyömbéresebb.
Naplózva
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #462 Dátum: 2013.08.17 szombat, 22:24:17 »

OFF: Bájduvéj: esti mese gyerekeknek: anno '94 húsvétkor, mikor az M1 csak Győrigért és a A... Brucknál ért végét, jöttünk haza D-ből. Parndof előtt vmelyik okos magyar vendég/fekete munkás beszállt az "S" kanyagnál egy házba. Kb. 3- órát álltunk ott éjjel, mire továbbjutottunk. Át a határon (Elvámolni való van?), majd Hegyeshalom. Akkor már vagy 11 órája jöttünk és éjjel 2 volt. Már akkor is volt ott dupla záróvonal és egy trabit püfögött előttünk vagy 40-el. anya mondta, hogy előzzem már meg, éjjel 2kor alszanak a magyar rendőrök. Én, mint szófogadó előztem. Persze 300 méter múlva leintettek.
-Jónapot kívánok, hát maguk honnan jönnek, diszkóból? kérdezte a rend éber őre.
-Nem, Németországból jövünk már 10 órája, mert a határ előtt 3 órát álltunk.
Azután jött a "tilos helyen előzött" stb. Persze az előzni tilos táblát benőtte a fa. Eszmétcserétünk erről. Majd kiszúrta a bogáron a 3. féklámpát hátul az ablakban, ami akkor még nem volt engedélyezett (persze csak Magyarországon). Kérdezte a rendőr, hogy az mi, mondtam, hogy csak dísz, nem világít.
-Na akkor lépjen a fékre! Persze a motor leállításkor (nem volt rajta a gyújtás) a bogárban nem égtek a féklámpák.
-Hát magának egyeltalán nem égnek a féklámpái!
És ekkor megszólalt a walki-talki:
Egy szerb rendszámú golf 90-el ment...
-Hát csak azért, mert ilyen rendesek voltak, most az 1x elengedem magukat. És már ment is a közben megállított golfhoz...
ON.
 
 


magyarisztán...
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #463 Dátum: 2013.08.17 szombat, 22:25:21 »

OFF: Bájduvéj: esti mese gyerekeknek: anno '94 húsvétkor, mikor az M1 csak Győrigért és a A... Brucknál ért végét, jöttünk haza D-ből. Parndof előtt vmelyik okos magyar vendég/fekete munkás beszállt az "S" kanyagnál egy házba. Kb. 3- órát álltunk ott éjjel, mire továbbjutottunk. Át a határon (Elvámolni való van?), majd Hegyeshalom. Akkor már vagy 11 órája jöttünk és éjjel 2 volt. Már akkor is volt ott dupla záróvonal és egy trabit püfögött előttünk vagy 40-el. anya mondta, hogy előzzem már meg, éjjel 2kor alszanak a magyar rendőrök. Én, mint szófogadó előztem. Persze 300 méter múlva leintettek.
-Jónapot kívánok, hát maguk honnan jönnek, diszkóból? kérdezte a rend éber őre.
-Nem, Németországból jövünk már 10 órája, mert a határ előtt 3 órát álltunk.
Azután jött a "tilos helyen előzött" stb. Persze az előzni tilos táblát benőtte a fa. Eszmétcserétünk erről. Majd kiszúrta a bogáron a 3. féklámpát hátul az ablakban, ami akkor még nem volt engedélyezett (persze csak Magyarországon). Kérdezte a rendőr, hogy az mi, mondtam, hogy csak dísz, nem világít.
-Na akkor lépjen a fékre! Persze a motor leállításkor (nem volt rajta a gyújtás) a bogárban nem égtek a féklámpák.
-Hát magának egyeltalán nem égnek a féklámpái!
És ekkor megszólalt a walki-talki:
Egy szerb rendszámú golf 90-el ment...
-Hát csak azért, mert ilyen rendesek voltak, most az 1x elengedem magukat. És már ment is a közben megállított golfhoz...
ON.
 
 

Az előzési tilalmat nem csak tábla jelzi, ahogy írtad is. Ez nem állta volna meg a helyét védekezésnek.....  Smiley
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #464 Dátum: 2013.08.17 szombat, 22:26:54 »

Az előzési tilalmat nem csak tábla jelzi, ahogy írtad is. Ez nem állta volna meg a helyét védekezésnek.....  Smiley

jajj ne már megint ? ? ? ?

Blau4kombi, ne dobjál már neki ekkora koncot  falbav
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #465 Dátum: 2013.08.17 szombat, 22:27:14 »

figyu, ha rágjuk a k@kit, akkor rágjunk meg minden falatot rendesen.  wave  eplus2

Akkor is, ha az egy másik tányérból került oda?  eplus2
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #466 Dátum: 2013.08.17 szombat, 22:28:08 »

Akkor is, ha az egy másik tányérból került oda?  eplus2

Persze, egy idő után már mindegy  eplus2
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #467 Dátum: 2013.08.17 szombat, 22:30:53 »

jajj ne már megint?Huh?


SAJNOS eléggé ismerem a magyar hivatalos eljárásokat, rendőrség és bíróság munkáját...bizonyítási gyakorlatát. Lehet ez a különbség köztünk.
Én már tapasztalati (  Angry ) és a bevált gyakorlati nézőpontból tudom látni a dolgokat.
Ennek nem örülök, de így alakult..... tudnék mesélni. (A szemem előtt és fényképekkel igazolható dologra simán rámondja a rendőrség, hogy az nem úgy van.)  falbav
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6474


E-mail
« Új hozzászólás #468 Dátum: 2013.08.17 szombat, 22:32:21 »

jajj ne már megint ? ? ? ?

Blau4kombi, ne dobjál már neki ekkora koncot  falbav
Én csak próbáltam ezt a part- és megoldástalan "dolgot" kicsit más irányba terelni...
Bár nem követtem végig a dolgot, de itt már rég nem arról szól a beszélgetés, hogy legyözö kukázott egy gumit...
Vagy mi...
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #469 Dátum: 2013.08.17 szombat, 22:33:25 »

Na, ez az este is eltelt valahogy......... wave
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #470 Dátum: 2013.08.17 szombat, 22:37:22 »

Én csak próbáltam ezt a part- és megoldástalan "dolgot" kicsit más irányba terelni...
Bár nem követtem végig a dolgot, de itt már rég nem arról szól a beszélgetés, hogy legyözö kukázott egy gumit...
Vagy mi...

Smiley

csak koptatjuk a billentyűzetet, és eközben mindegyikünk tudja hogy ez nem a kövekről, hanem a vitáról szól Wink
Naplózva
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #471 Dátum: 2013.08.17 szombat, 22:38:01 »

Na, ez az este is eltelt valahogy......... wave

 whatever
Naplózva
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6474


E-mail
« Új hozzászólás #472 Dátum: 2013.08.17 szombat, 22:40:05 »

Smiley

csak koptatjuk a billentyűzetet, és eközben mindegyikünk tudja hogy ez nem a kövekről, hanem a vitáról szól Wink
Én még (be)lökök egy fótit, aztán...
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #473 Dátum: 2013.08.17 szombat, 22:42:55 »

Én még (be)lökök egy fótit, aztán...

én egy csupor tejet, sajna ügyeletben vagyok , de jóéjjt.
Ma is olyan jót grilleztünk ám, Neked köszönhetően  eljen
Naplózva
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #474 Dátum: 2013.08.17 szombat, 22:47:59 »

Én még (be)lökök egy fótit, aztán...
Balogh Tomi is fóti... Ugye nem rá gondoltál... eplus2
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #475 Dátum: 2013.08.17 szombat, 22:50:14 »

Balogh Tomi is fóti... Ugye nem rá gondoltál... eplus2
Miért akarsz te mindent tudni?  eplus2
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #476 Dátum: 2013.08.17 szombat, 22:53:32 »

Balogh Tomi is fóti... Ugye nem rá gondoltál... eplus2

úristen, hogy tudunk ilyen magasságból megint ide süllyedni  eplus2 falbav

Én mondjuk kapásból a fóti kézműves sörökre gondoltam.... dehát kinek a pap, kinek a sör
Naplózva
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #477 Dátum: 2013.08.17 szombat, 22:58:01 »

úristen, hogy tudunk ilyen magasságból megint ide süllyedni  eplus2 falbav

Én mondjuk kapásból a fóti kézműves sörökre gondoltam.... dehát kinek a pap, kinek a sör
Jóvanna... integet2
Naplózva
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6474


E-mail
« Új hozzászólás #478 Dátum: 2013.08.17 szombat, 23:01:21 »

én egy csupor tejet, sajna ügyeletben vagyok , de jóéjjt.
Ma is olyan jót grilleztünk ám, Neked köszönhetően  eljen
Mi holnap elektro-grillen nyomjuk, de csak szólídan, mert hétfőn kiugrunk Andy-féle....
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #479 Dátum: 2013.08.18 vasárnap, 02:28:14 »

Akkor is, ha az egy másik tányérból került oda?  eplus2
Nagyon bízom benne, hogy nem rám célozgatsz!
Naplózva
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #480 Dátum: 2013.08.18 vasárnap, 07:42:24 »

Kicsit off, de coboy emlékszel hogy neked is volt két baleseted is pár napja a balatonon, számszerint 2szer is?
mire gondolsz ?
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
legyozo
Vendég
« Új hozzászólás #481 Dátum: 2013.08.18 vasárnap, 08:52:48 »

már rég nem arról szól a beszélgetés, hogy legyözö kukázott egy gumit...
Vagy mi...

 nyes

Megálltam a házunk előtt a szegélykőtől 72 cm-re, a gyerek kiszállt a kocsiból, az ajtót rányitotta erre az Abszurd és Modernkori Műtárgyak Hivatala által engedélyezett dísztárgyra, majd amikor másnap kiálltam az udvarról, kocsitest a fű fölé beért és az ornamentum a lököst is a ködlámpával együtt letörte. Harmadnapra rá kijött a bünti, hogy rongáltam a környezetemet. Az ajtó javítása 37 000+Áfa, a lökös csere-javítás,ködlampával 55 000+ÁFA, bünti 15000.Ft.
Csendben nyeltem egyet hiszen bárki kihelyezhet bármit saját elképzelése szerint, azután a mentő hangjára felébredtem. Egy nénit vitt el aki ráesett és a vascső belefúródott a fejébe.
 
 
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48450



« Új hozzászólás #482 Dátum: 2013.08.18 vasárnap, 09:24:47 »


 nyes

Megálltam a házunk előtt a szegélykőtől 72 cm-re, a gyerek kiszállt a kocsiból, az ajtót rányitotta erre az Abszurd és Modernkori Műtárgyak Hivatala által engedélyezett dísztárgyra, majd amikor másnap kiálltam az udvarról, kocsitest a fű fölé beért és az ornamentum a lököst is a ködlámpával együtt letörte. Harmadnapra rá kijött a bünti, hogy rongáltam a környezetemet. Az ajtó javítása 37 000+Áfa, a lökös csere-javítás,ködlampával 55 000+ÁFA, bünti 15000.Ft.
Csendben nyeltem egyet hiszen bárki kihelyezhet bármit saját elképzelése szerint, azután a mentő hangjára felébredtem. Egy nénit vitt el aki ráesett és a vascső belefúródott a fejébe.
 
 
...hogy te mennyire higgadt tudsz maradni.... vigyor3 senki nem tud kizökkenteni mi? nyes
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
legyozo
Vendég
« Új hozzászólás #483 Dátum: 2013.08.18 vasárnap, 09:34:03 »

...hogy te mennyire higgadt tudsz maradni.... vigyor3 senki nem tud kizökkenteni mi? nyes
vigyor2 2funny
Kis dolgok ezek.
Naplózva
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #484 Dátum: 2013.08.18 vasárnap, 09:36:37 »


 nyes

Megálltam a házunk előtt a szegélykőtől 72 cm-re, a gyerek kiszállt a kocsiból, az ajtót rányitotta erre az Abszurd és Modernkori Műtárgyak Hivatala által engedélyezett dísztárgyra, majd amikor másnap kiálltam az udvarról, kocsitest a fű fölé beért és az ornamentum a lököst is a ködlámpával együtt letörte. Harmadnapra rá kijött a bünti, hogy rongáltam a környezetemet. Az ajtó javítása 37 000+Áfa, a lökös csere-javítás,ködlampával 55 000+ÁFA, bünti 15000.Ft.
Csendben nyeltem egyet hiszen bárki kihelyezhet bármit saját elképzelése szerint, azután a mentő hangjára felébredtem. Egy nénit vitt el aki ráesett és a vascső belefúródott a fejébe.
 
 
Majd jól megbüntetik a nénit is, hogy ő is megrongálta ezt a tereptárgyat. wow1
Naplózva
legyozo
Vendég
« Új hozzászólás #485 Dátum: 2013.08.18 vasárnap, 09:55:06 »

Majd jól megbüntetik a nénit is, hogy ő is megrongálta ezt a tereptárgyat. wow1
Mivel ki szabad ilyen dolgokat helyezni, így várható a büntetése, sőt a vascsövet is vissza kell állítsa eredeti állapotába, azaz lemosni a vért, hús maradványokat, valamint a vascső elmozdulása esetén azt repozicionálni kell, az eredeti állapot fellehető 3D-s változatban az Abszurd és MMH székhelyén. Amennyiben nem állítja vissza, úgy ezt megteszi az Abszurd és MMH szakembere helyette, a költséget a vandál elkövetőnek kell állnia. Ennek óradíja 8150 Ft+ÁFA, munkaidő 3,2 h és ehhez hozzáadódik a szállítás helyszínről speciális laborba és vissza.
Naplózva
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #486 Dátum: 2013.08.18 vasárnap, 10:04:19 »

Mivel ki szabad ilyen dolgokat helyezni, így várható a büntetése, sőt a vascsövet is vissza kell állítsa eredeti állapotába, azaz lemosni a vért, hús maradványokat, valamint a vascső elmozdulása esetén azt repozicionálni kell, az eredeti állapot fellehető 3D-s változatban az Abszurd és MMH székhelyén. Amennyiben nem állítja vissza, úgy ezt megteszi az Abszurd és MMH szakembere helyette, a költséget a vandál elkövetőnek kell állnia. Ennek óradíja 8150 Ft+ÁFA, munkaidő 3,2 h és ehhez hozzáadódik a szállítás helyszínről speciális laborba és vissza.
Ez Abszurdisztán.

Volt egy riport a tévében pár éve egy nőről és a nagyon beteg fiáról szólt. A hölgy valamilyen hivatalos engedélyt vagy miafenét akart kérni valamire, és mivel a levélben hivatkozott a nagyon beteg gyermekére, ezért a hivatal kérte a gyerek saját kezű aláírását. A beteg gyerek ugyan már nagykorú volt, de betegségéből fakadóan nem volt képes iskolába járni, mert szellemileg annyira sérült volt. Sőt, még a tollat is képtelen volt megfogni. A nő ezt leírta a válaszlevelében, de a hivatal kötötte az ebet a karóhoz. Így nem lett engedély...
Naplózva
mobster
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 633



E-mail
« Új hozzászólás #487 Dátum: 2013.08.18 vasárnap, 10:36:32 »

mire gondolsz ?
lapozz vissza a 9-es oldalra és ott egy kép formájlában megtalálod
Naplózva

2005 MK3 4 door/2.0 TDCi/ghia/ford p-box/163Le 380nm/tempomat/6 gang/esp/egr off/black eye/ túl a 260 ezren
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26976


E-mail
« Új hozzászólás #488 Dátum: 2013.08.18 vasárnap, 12:20:50 »

Ez más kategória. Ez feltehetően engedéllyel kihelyezett díszkő! Nem is zavar senkit.

Ez egy kőzetkiállítás a Természettudományi Múzeum előtt.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #489 Dátum: 2013.08.18 vasárnap, 13:04:48 »

lapozz vissza a 9-es oldalra és ott egy kép formájlában megtalálod
ezt nem is láttam .ezért váltságdíjat  fogok kérni a kleo-ért.
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #490 Dátum: 2013.08.18 vasárnap, 13:12:47 »

Nagyon jó!  nyes
De hát ha nem tudta vezetni, akkor miért nem ült át a kócvágenjébe?  hehe
na az nem fullad le de ez egy tdci mondeo.
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
gyulaba55
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 436



E-mail
« Új hozzászólás #491 Dátum: 2013.08.18 vasárnap, 15:51:11 »

Hello,na ez nem volt semmi eddig ,gyertek átt rumaniaba és máris jobban érzitek magatokat,1 ijen xarért ennyit dumálni,háát nŐŐ volt és kész,vezetni kell nem xarakodni,még hogy 1 macska,na ne máááár.Énis oda adtam a lányomnak az ottot,de letőrte az első lőkősemet ,majd a hátsot,mondja ,igaz nem az ŐŐŐ hibájábol.Mondtam hogy vezetni tudni kell,ennyi tud 8 év után nem semmi,mai nap sem tud parkolni rendesen ,igy tanulta meg,és ennyi.
Naplózva

Nagyvarad-MK1-1993.10.-1,6,16V,CLXtre,sedan,4 ajtos,560.000 km-el,elbontva,de akkor meg nagyon jol ment,mai nap is sajnálom.
                MK1-1996.04.-1,6,GLX,Turnier,elektr. ablak elol,elekrt.tukor,kodlampa,2 legzsak,szine turkisz zold.
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48450



« Új hozzászólás #492 Dátum: 2013.08.18 vasárnap, 21:12:28 »

Hello,na ez nem volt semmi eddig ,gyertek átt rumaniaba és máris jobban érzitek magatokat,1 ijen xarért ennyit dumálni,háát nŐŐ volt és kész,vezetni kell nem xarakodni,még hogy 1 macska,na ne máááár.Énis oda adtam a lányomnak az ottot,de letőrte az első lőkősemet ,majd a hátsot,mondja ,igaz nem az ŐŐŐ hibájábol.Mondtam hogy vezetni tudni kell,ennyi tud 8 év után nem semmi,mai nap sem tud parkolni rendesen ,igy tanulta meg,és ennyi.
nyes eljen taps hehe
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #493 Dátum: 2013.08.18 vasárnap, 21:46:03 »

Hello,na ez nem volt semmi eddig ,gyertek átt rumaniaba és máris jobban érzitek magatokat,1 ijen xarért ennyit dumálni,háát nŐŐ volt és kész,vezetni kell nem xarakodni,még hogy 1 macska,na ne máááár.Énis oda adtam a lányomnak az ottot,de letőrte az első lőkősemet ,majd a hátsot,mondja ,igaz nem az ŐŐŐ hibájábol.Mondtam hogy vezetni tudni kell,ennyi tud 8 év után nem semmi,mai nap sem tud parkolni rendesen ,igy tanulta meg,és ennyi.
Gyulabá! Jobban jársz ha a lányod inkább, csak bevásárlókocsit vezet.  wave
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
gyulaba55
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 436



E-mail
« Új hozzászólás #494 Dátum: 2013.08.18 vasárnap, 22:15:49 »

Gyulabá! Jobban jársz ha a lányod inkább, csak bevásárlókocsit vezet.  wave
Nem nincs mit mondjak néki mikkor velem van ,akkor jol megy,igaz lasabban mint én,de auto parkolás ,kanyar levágás,ezt a nőőők ugy vedtem észre nagyon  szeretik.
Naplózva

Nagyvarad-MK1-1993.10.-1,6,16V,CLXtre,sedan,4 ajtos,560.000 km-el,elbontva,de akkor meg nagyon jol ment,mai nap is sajnálom.
                MK1-1996.04.-1,6,GLX,Turnier,elektr. ablak elol,elekrt.tukor,kodlampa,2 legzsak,szine turkisz zold.
gyulaba55
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 436



E-mail
« Új hozzászólás #495 Dátum: 2013.08.18 vasárnap, 22:21:07 »

Gyulabá! Jobban jársz ha a lányod inkább, csak bevásárlókocsit vezet.  wave
Más külőmben a céges kocsival tőbbszőr megjárta Budapestet mint én,de nem voltam ott.Csak pont a kombi nagy néki.
« Utoljára szerkesztve: 2013.08.18 vasárnap, 22:27:06 írta gyulaba55 » Naplózva

Nagyvarad-MK1-1993.10.-1,6,16V,CLXtre,sedan,4 ajtos,560.000 km-el,elbontva,de akkor meg nagyon jol ment,mai nap is sajnálom.
                MK1-1996.04.-1,6,GLX,Turnier,elektr. ablak elol,elekrt.tukor,kodlampa,2 legzsak,szine turkisz zold.
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #496 Dátum: 2013.08.18 vasárnap, 22:29:49 »

...,de auto parkolás ,kanyar levágás,ezt a nőőők ugy vedtem észre nagyon  szeretik.
Egyetértek. Nem megy nekik.  wave
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #497 Dátum: 2013.08.18 vasárnap, 22:41:36 »

Gyulabá! Jobban jársz ha a lányod inkább, csak bevásárlókocsit vezet.  wave
Hidd el, nők esetében soxor az költségesebb, mint egy új lökhárító.
Naplózva
gyulaba55
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 436



E-mail
« Új hozzászólás #498 Dátum: 2013.08.18 vasárnap, 22:48:22 »

Hidd el, nők esetében soxor az költségesebb, mint egy új lökhárító.
Na most nem értelek,bocs?
Naplózva

Nagyvarad-MK1-1993.10.-1,6,16V,CLXtre,sedan,4 ajtos,560.000 km-el,elbontva,de akkor meg nagyon jol ment,mai nap is sajnálom.
                MK1-1996.04.-1,6,GLX,Turnier,elektr. ablak elol,elekrt.tukor,kodlampa,2 legzsak,szine turkisz zold.
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #499 Dátum: 2013.08.18 vasárnap, 22:56:15 »

Na most nem értelek,bocs?
Ha lehet én elmegyek a feleségemmel vásárolni, mert az csak egy dolog, hogy  ha egyedül megy akkor ő egész nap bevásárlókocsit tologat, de képes két lökhárító árát is elkölteni. Na ezért írtam, hogy a nő vezet az egy lökhárítóba kerül, ha meg bevásárlókocsit vezet az meg két lökhárítóba is tud kerülni. eplus2
Naplózva
Oldalak: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 ... 43   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.081 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.