Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.07 kedd, 12:01:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 ... 43   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Balesetek Mondeóval  (Megtekintve 587292 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #800 Dátum: 2014.07.16 szerda, 00:26:10 »

Minden autónak puhább az eleje, mint a hátulja.
A vonóhorgod lehet neked okozott volna nagyobb baj ilyen mértékű csattnál. Szépen elhúzza a nyúlványokat és még a fenéklemezt is tönkreteheti.
Addig jó a vonóhorog, amíg picit mennek neki.....ha rendesen (ahogy itt is), akkor árt mindenkinek.
most néztem jobban a képeket, talán az mentheti meg az embert, hogy a hunyadi új, ezért még a javhatár elég magas. láttam ilyen szitut 3 éves 608-as pözsinél, ott is cascora ment. igaz...200 volt az önrész, és nem nyílt légzsák.
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #801 Dátum: 2014.07.16 szerda, 00:45:14 »

most néztem jobban a képeket, talán az mentheti meg az embert, hogy a hunyadi új, ezért még a javhatár elég magas. láttam ilyen szitut 3 éves 608-as pözsinél, ott is cascora ment. igaz...200 volt az önrész, és nem nyílt légzsák.

~ 400k az üres műszerfal párna.....a többit képzeld el. Shocked
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48450



« Új hozzászólás #802 Dátum: 2014.07.16 szerda, 07:16:50 »

most néztem jobban a képeket, talán az mentheti meg az embert, hogy a hunyadi új, ezért még a javhatár elég magas. láttam ilyen szitut 3 éves 608-as pözsinél, ott is cascora ment. igaz...200 volt az önrész, és nem nyílt légzsák.
amúgy meg odáig amíg benyomódott a hunyadi eleje,szinte semmi nincs is mögötte....ha nem szólt a lufi,nincs nagy kár rajta.....bár az anyós előtt elvan durranva....
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Kázy
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 39



E-mail
« Új hozzászólás #803 Dátum: 2014.07.16 szerda, 10:14:29 »

Sziasztok!

Az első köröket lefutottam. Megvolt a bejelentés,  és beugrottam a szervízbe is. KB 800 lesz a károm, de majd ha jön a kárszakértő akkor kinyitjuk a hátúlját és látni lehet amit most még nem. Amitől félek az a vonóhorog.  Igaz nem volt fenn a "kampó" de azért a szerkezet ott van a lökös alatt. Így most az ajtó, ajtóburkolat, lámpák, lökös, hátfal és az ülésem ami látszik. És a fejem azóta is fáj, de nemcsak a gond miatt. A nőnek volt cascoja. 3 éves múlt az i30. Hiába volt egyedül nyílt mind a két lufi. Az enyémről teszek fel még képeket délután.
Naplózva

2009. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #804 Dátum: 2014.07.16 szerda, 10:31:14 »

Sziasztok!

Az első köröket lefutottam. Megvolt a bejelentés,  és beugrottam a szervízbe is. KB 800 lesz a károm, de majd ha jön a kárszakértő akkor kinyitjuk a hátúlját és látni lehet amit most még nem. Amitől félek az a vonóhorog.  Igaz nem volt fenn a "kampó" de azért a szerkezet ott van a lökös alatt. Így most az ajtó, ajtóburkolat, lámpák, lökös, hátfal és az ülésem ami látszik. És a fejem azóta is fáj, de nemcsak a gond miatt. A nőnek volt cascoja. 3 éves múlt az i30. Hiába volt egyedül nyílt mind a két lufi. Az enyémről teszek fel még képeket délután.
beszéltél a csajszival? nyafogott?
Naplózva
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26976


E-mail
« Új hozzászólás #805 Dátum: 2014.07.16 szerda, 10:32:29 »

Sziasztok!

Az első köröket lefutottam. Megvolt a bejelentés,  és beugrottam a szervízbe is. KB 800 lesz a károm, de majd ha jön a kárszakértő akkor kinyitjuk a hátúlját és látni lehet amit most még nem. Amitől félek az a vonóhorog.  Igaz nem volt fenn a "kampó" de azért a szerkezet ott van a lökös alatt. Így most az ajtó, ajtóburkolat, lámpák, lökös, hátfal és az ülésem ami látszik. És a fejem azóta is fáj, de nemcsak a gond miatt. A nőnek volt cascoja. 3 éves múlt az i30. Hiába volt egyedül nyílt mind a két lufi. Az enyémről teszek fel még képeket délután.

A lufi mindig nyílik mind a kettő. Ha van ülésfoglaltság érzékelő, akkor azért, mert hátha rosszul érzékel, ha meg nincs, akkor meg azért. Smiley

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Kázy
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 39



E-mail
« Új hozzászólás #806 Dátum: 2014.07.16 szerda, 21:45:15 »

beszéltél a csajszival? nyafogott?

A csajszitol messze van. Már 60 fölött jár  vigyor3
Naplózva

2009. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium
Kázy
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 39



E-mail
« Új hozzászólás #807 Dátum: 2014.07.16 szerda, 21:49:24 »

Az igért képek megjöttek  Wink


http://kepfeltoltes.hu/view/140716/image_43762_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/140716/image_43763_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/140716/image_43787_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/140716/image_43794_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Naplózva

2009. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #808 Dátum: 2014.07.16 szerda, 23:59:48 »

azért ez anyagból van... még akkor is ha sokan fikázzák a lemezvastagságot, mögötte tart a rendszer... Wink
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48450



« Új hozzászólás #809 Dátum: 2014.07.17 csütörtök, 06:33:28 »

azért ez anyagból van... még akkor is ha sokan fikázzák a lemezvastagságot, mögötte tart a rendszer... Wink
biztonság szempontjából nagyszerű.
a kár szempontjából pedig mind1,hogy 10mm vagy 10 centi,mert ugyan úgy sérültek már az elemek.
gyanítom,hogy a hátsó ajtók már nem nyílnak(rendesen).
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Kázy
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 39



E-mail
« Új hozzászólás #810 Dátum: 2014.07.18 péntek, 11:01:46 »

Tegnap elmentem dolgozni és a gépek zúgására sipolására elkezdett erősödni a fejfájásom ami már majdnem elmúlt.  Elmentem az üzemorvoshoz mire ő mentőt hívott és irány a kórház.  Ott CT.  Szerencsére semmi komoly.  Egy éjszakát bent tölthettem volna de nem éltem a lehetőséggel. Most itthon fekszek pár napot.
Naplózva

2009. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #811 Dátum: 2014.07.18 péntek, 11:03:55 »

Tegnap elmentem dolgozni és a gépek zúgására sipolására elkezdett erősödni a fejfájásom ami már majdnem elmúlt.  Elmentem az üzemorvoshoz mire ő mentőt hívott és irány a kórház.  Ott CT.  Szerencsére semmi komoly.  Egy éjszakát bent tölthettem volna de nem éltem a lehetőséggel. Most itthon fekszek pár napot.

Ez sajnos ilyen és örülj, hogy ennyivel megúsztad.

Nem volt jól beállítva az ülés/fejtámla? Ilyen esetben van szerepe a fejtámlának nagyon.
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26658


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #812 Dátum: 2014.07.18 péntek, 11:20:27 »

Tegnap elmentem dolgozni és a gépek zúgására sipolására elkezdett erősödni a fejfájásom ami már majdnem elmúlt.  Elmentem az üzemorvoshoz mire ő mentőt hívott és irány a kórház.  Ott CT.  Szerencsére semmi komoly.  Egy éjszakát bent tölthettem volna de nem éltem a lehetőséggel. Most itthon fekszek pár napot.

Ennyi esze van az üzemorvosnak. 4-5 nappal az eset után egy fejfájásra mentőt hív, meg CT... pffff Akkor legalábbegy MR, ha már a lúd kövér.
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26976


E-mail
« Új hozzászólás #813 Dátum: 2014.07.18 péntek, 12:44:25 »

Ennyi esze van az üzemorvosnak. 4-5 nappal az eset után egy fejfájásra mentőt hív, meg CT... pffff Akkor legalábbegy MR, ha már a lúd kövér.

Olyat Magyarországon a lehetetlenséggel határos elintézni... Vagy beraknak egy 0,4 Teslás cuccba, aminél még a CT felbontása is nagyobb.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26658


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #814 Dátum: 2014.07.18 péntek, 12:45:56 »

Olyat Magyarországon a lehetetlenséggel határos elintézni... Vagy beraknak egy 0,4 Teslás cuccba, aminél még a CT felbontása is nagyobb.

AndyA

Nekem kitalálta hétfőn a neurológus, hogy nagyon kellene, szerdán már a gépben feküdtem.  vigyor3
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #815 Dátum: 2014.07.18 péntek, 16:05:11 »

Nekem kitalálta hétfőn a neurológus, hogy nagyon kellene, szerdán már a gépben feküdtem.  vigyor3
Jóvan, de te sem a sima úton jutottál odáig! Hátszél befújt a gépbe.  Wink
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #816 Dátum: 2014.07.18 péntek, 16:10:50 »

Jóvan, de te sem a sima úton jutottál odáig! Hátszél befújt a gépbe.  Wink

Melyik hétfő és melyik szerda?  nyes
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48450



« Új hozzászólás #817 Dátum: 2014.07.18 péntek, 16:25:50 »

Nekem kitalálta hétfőn a neurológus, hogy nagyon kellene, szerdán már a gépben feküdtem.  vigyor3
feküdtél mint a fürdős kúva,mi?
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Zsolteey
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8152



E-mail
« Új hozzászólás #818 Dátum: 2014.07.18 péntek, 16:55:34 »

Nekem kitalálta hétfőn a neurológus, hogy nagyon kellene, szerdán már a gépben feküdtem.  vigyor3

Anyumat elküldte a doki MR-re. Fél évre rá kapott időpontot  falbav
Persze, ha kicsengeti a vizsgálat árát, akkor másnap (szó szerint másnap!) már tárt karokkal várják.  levele levele
Naplózva

"If it ain't broke, don't fix it."

MKIV 2011 2.2 TDCI 200 Le AWF21 Titanium-S kombi, alias Kismackó
MKIII 2006 2.2 TDCI 155 Le Ghia kombi, alias Moncsi

múlt:
MKIII 2001 2.0 TDDI 115 Le Ghia kombi, alias Jógi
Zoleex
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6653



E-mail
« Új hozzászólás #819 Dátum: 2014.07.18 péntek, 17:37:15 »

Nekem kitalálta hétfőn a neurológus, hogy nagyon kellene, szerdán már a gépben feküdtem.  vigyor3

És a köztes időben (kedden) mit tettél meg cserébe?  eplus2
Naplózva

2001.06. MKIII 2.0 TDDI 115LE Turnier, Ghia
2008.04. MKIV 2.0 TDCI 140LE Turnier, Tit.X
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #820 Dátum: 2014.07.18 péntek, 17:38:53 »

És a köztes időben (kedden) mit tettél meg cserébe?  eplus2

   Cheesy   taps    .....és hányszor
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #821 Dátum: 2014.07.18 péntek, 18:09:28 »

És a köztes időben (kedden) mit tettél meg cserébe?  eplus2
Benézett az urológiára.  nyes
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
mobster
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 633



E-mail
« Új hozzászólás #822 Dátum: 2014.07.30 szerda, 13:54:12 »

Sziasztok!
Most, hogy már tök összehaverkodtunk kedves Mondeommal, és egy év alatt beletettem 50 ezer km-t. Egy agresszív Peugeot 306 sofőr összetört minket  falbav rinya
Tegnap délután 4kor történ a baleset. A csóka Előző nap vette a kocsit, és tegnap íratta át, majd totálkárra törte. Főútvonalról indexelve letértem egy murvás parkolóba, és ő vagy 120-al 40 métert fékezve elsodorta a kocsim jobb elejét, majd egy 2,5 tonnás terepjárót is eltarolt. A mondimból kifolyt a hűtővíz, a szervóolaj, valamint sok elem összetört, horpadt. Felni szétnyílt, gumi kiszakadt, futóművem szintén kapott egy hatalmas taslert. Rendőrt kellett hívnom, mert a srác nem ismerte el, hogy jobbról parkolóban nem illik nekimenni 2 autónak. A rendőr azonnal megbírságolta, majd rávette, hogy írja alá a kék sárga lapot.
Beugrottam egy márkaszervizbe, de a srác a képek, valamint az elmondottak alapján úgy véli ez gazdasági totálkár. Mi a véleményetek erről? Sosem voltam még ilyen helyzetben. Kb mekkora lehet az elmondottak alapján a kár?



Naplózva

2005 MK3 4 door/2.0 TDCi/ghia/ford p-box/163Le 380nm/tempomat/6 gang/esp/egr off/black eye/ túl a 260 ezren
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26976


E-mail
« Új hozzászólás #823 Dátum: 2014.07.30 szerda, 13:59:18 »

Sziasztok!
Most, hogy már tök összehaverkodtunk kedves Mondeommal, és egy év alatt beletettem 50 ezer km-t. Egy agresszív Peugeot 306 sofőr összetört minket  falbav rinya
Tegnap délután 4kor történ a baleset. A csóka Előző nap vette a kocsit, és tegnap íratta át, majd totálkárra törte. Főútvonalról indexelve letértem egy murvás parkolóba, és ő vagy 120-al 40 métert fékezve elsodorta a kocsim jobb elejét, majd egy 2,5 tonnás terepjárót is eltarolt. A mondimból kifolyt a hűtővíz, a szervóolaj, valamint sok elem összetört, horpadt. Felni szétnyílt, gumi kiszakadt, futóművem szintén kapott egy hatalmas taslert. Rendőrt kellett hívnom, mert a srác nem ismerte el, hogy jobbról parkolóban nem illik nekimenni 2 autónak. A rendőr azonnal megbírságolta, majd rávette, hogy írja alá a kék sárga lapot.
Beugrottam egy márkaszervizbe, de a srác a képek, valamint az elmondottak alapján úgy véli ez gazdasági totálkár. Mi a véleményetek erről? Sosem voltam még ilyen helyzetben. Kb mekkora lehet az elmondottak alapján a kár?

[img width=800 height=452]http://kepfeltoltes.hu/140730/IMAG0179_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img

[img width=339 height=600]http://kepfeltoltes.hu/140730/IMAG0178_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img

Ügyes gyerek...  Azok ott az ő nyomai az autód mellett párhuzamosan? falbav falbav falbav falbav falbav

Elég sanszos, hogy az autódnak annyi. Az a jobb eleje eléggé elmehetett a helyéből, plusz az egyéb elemeken keresztül a bal oldalt is eltolhatta kissé.

Mivel kötelezős a javítás, biztosító, kárfelmérés, utána bontás, pótszemle, ha kell, és azután meglátod, mit lehet rá mondani.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
mobster
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 633



E-mail
« Új hozzászólás #824 Dátum: 2014.07.30 szerda, 14:14:58 »

Ügyes gyerek...  Azok ott az ő nyomai az autód mellett párhuzamosan? falbav falbav falbav falbav falbav

Elég sanszos, hogy az autódnak annyi. Az a jobb eleje eléggé elmehetett a helyéből, plusz az egyéb elemeken keresztül a bal oldalt is eltolhatta kissé.

Mivel kötelezős a javítás, biztosító, kárfelmérés, utána bontás, pótszemle, ha kell, és azután meglátod, mit lehet rá mondani.

AndyA


Igen, azok ott az ő nyomai. Miután elbombázott, és neki ment a terepjárónak, leállítottam a motort, majd kiugrottam segíteni neki. Úgy kell az ablakon kiszedni, mert nem nyílt egyik ajtó sem. Az édesanyja ült mellette a jobb egyen. Amint kint volt a kocsiból csak annyit mondott: "Mekkorát fékeztél baszdmeg?" Erre én ránéztem a féknyomra, majd így szóltam: "Nézd csak te mekkorát fékeztél hülye gyerek!". Aztán 5 perc múlva már azt is állította, hogy nem indexeltem, meg hogy jöttek szembe. De haverom meg én sem emlékszünk, hogy jöttek volna szembe. Valamint szerintem simán elmehetett volna a sávunkban, ahonnan én már lehajtottam a parkolóba. De ő egy kőkemény hurkaléé volt.
Amúgy megnéztem eurotax.hu-n, hogy mennyi a kocsi értéke. Az extralista előjött, de sajna nem engedte azokat kipipálni. Extrák nélkül 722.000 forintot állapított meg a kalkulátor. Ha az extrákat külön összeadtam, melyek ára szintén az oldalon volt és hozzáadtam a kalkulált árhoz, úgy kijött 990.000 forint. Hogy állapítják meg majd az árat szerinted, szerintetek?
Naplózva

2005 MK3 4 door/2.0 TDCi/ghia/ford p-box/163Le 380nm/tempomat/6 gang/esp/egr off/black eye/ túl a 260 ezren
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #825 Dátum: 2014.07.30 szerda, 14:28:33 »

Igen, azok ott az ő nyomai. Miután elbombázott, és neki ment a terepjárónak, leállítottam a motort, majd kiugrottam segíteni neki. Úgy kell az ablakon kiszedni, mert nem nyílt egyik ajtó sem. Az édesanyja ült mellette a jobb egyen. Amint kint volt a kocsiból csak annyit mondott: "Mekkorát fékeztél baszdmeg?" Erre én ránéztem a féknyomra, majd így szóltam: "Nézd csak te mekkorát fékeztél hülye gyerek!". Aztán 5 perc múlva már azt is állította, hogy nem indexeltem, meg hogy jöttek szembe. De haverom meg én sem emlékszünk, hogy jöttek volna szembe. Valamint szerintem simán elmehetett volna a sávunkban, ahonnan én már lehajtottam a parkolóba. De ő egy kőkemény hurkaléé volt.
Amúgy megnéztem eurotax.hu-n, hogy mennyi a kocsi értéke. Az extralista előjött, de sajna nem engedte azokat kipipálni. Extrák nélkül 722.000 forintot állapított meg a kalkulátor. Ha az extrákat külön összeadtam, melyek ára szintén az oldalon volt és hozzáadtam a kalkulált árhoz, úgy kijött 990.000 forint. Hogy állapítják meg majd az árat szerinted, szerintetek?

Hát nem akarlak elkeseríteni, de egy ilyen idős autónak olyan 7-800 körül fogják megállapítani az értékét. A biztosítónak az az érdeke hogy minél kevesebb pénzt fizessen ki. És mivel idős, és a futás teljesítménye se kicsi, eléggé avultatnak. Elméletileg a kötelezőnél ha jól tudom az okozott kárt kell megfizetniük, ha gtk-s akkor megállapítják a roncs értékét, és felajánlanak Neked egy összeget, amit adnak. Ha van jó szerelőd és be tudsz szerezni bontott/jó minőségű utángyártott elemeket, akkor lehet érdemes megcsinálni, bár egy ilyen sérülés után már nem biztos hogy megtartani is érdemes.
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
mobster
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 633



E-mail
« Új hozzászólás #826 Dátum: 2014.07.30 szerda, 14:35:51 »

Hát nem akarlak elkeseríteni, de egy ilyen idős autónak olyan 7-800 körül fogják megállapítani az értékét. A biztosítónak az az érdeke hogy minél kevesebb pénzt fizessen ki. És mivel idős, és a futás teljesítménye se kicsi, eléggé avultatnak. Elméletileg a kötelezőnél ha jól tudom az okozott kárt kell megfizetniük, ha gtk-s akkor megállapítják a roncs értékét, és felajánlanak Neked egy összeget, amit adnak. Ha van jó szerelőd és be tudsz szerezni bontott/jó minőségű utángyártott elemeket, akkor lehet érdemes megcsinálni, bár egy ilyen sérülés után már nem biztos hogy megtartani is érdemes.
Elszomorító. Most ment át műszakin ráköltöttem egy valag pénzt az aljára. Vigyáztam rá babusgattam, erre jön egy töketlen faszmalac és lenulláz. Még nem készült sehol kép az autóról. Lehet jobban járok, ha kimegyek és szétverem a hátulját is kicsit?
Naplózva

2005 MK3 4 door/2.0 TDCi/ghia/ford p-box/163Le 380nm/tempomat/6 gang/esp/egr off/black eye/ túl a 260 ezren
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #827 Dátum: 2014.07.30 szerda, 14:47:26 »

Elszomorító. Most ment át műszakin ráköltöttem egy valag pénzt az aljára. Vigyáztam rá babusgattam, erre jön egy töketlen faszmalac és lenulláz. Még nem készült sehol kép az autóról. Lehet jobban járok, ha kimegyek és szétverem a hátulját is kicsit?

Nem igazán, csak magadnak csinálsz több költséget. Ha gtk lesz, akkor így is úgy is adott pénzt fizetnek. Így ha nem bántod olcsóbban megúszod a javíttatást vagy ha így adod el, többet kapsz érte, mintha a hátulja is sérült. Csak fiatal nagy értékű autóval érdemes játszani, de ott is csak ésszel, és ha van olcsó alkatrész beszerzési forrásod. De ezt csak zárójelben mondom.
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
mobster
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 633



E-mail
« Új hozzászólás #828 Dátum: 2014.07.30 szerda, 14:59:17 »

Nem igazán, csak magadnak csinálsz több költséget. Ha gtk lesz, akkor így is úgy is adott pénzt fizetnek. Így ha nem bántod olcsóbban megúszod a javíttatást vagy ha így adod el, többet kapsz érte, mintha a hátulja is sérült. Csak fiatal nagy értékű autóval érdemes játszani, de ott is csak ésszel, és ha van olcsó alkatrész beszerzési forrásod. De ezt csak zárójelben mondom.
Igen-igen. Csak kínomban írtam az összetörést. Amúgy ha gtk-s lesz a kocsi akkor azt kivonják a forgalomból?
Naplózva

2005 MK3 4 door/2.0 TDCi/ghia/ford p-box/163Le 380nm/tempomat/6 gang/esp/egr off/black eye/ túl a 260 ezren
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26976


E-mail
« Új hozzászólás #829 Dátum: 2014.07.30 szerda, 15:32:50 »

Igen-igen. Csak kínomban írtam az összetörést. Amúgy ha gtk-s lesz a kocsi akkor azt kivonják a forgalomból?

Amíg bontóba nem viszed, szerintem nem, hiszen fizikailag még megjavítható attól, hogy elvileg nem éri meg a javíttatása.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
mobster
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 633



E-mail
« Új hozzászólás #830 Dátum: 2014.07.30 szerda, 15:37:30 »

Amíg bontóba nem viszed, szerintem nem, hiszen fizikailag még megjavítható attól, hogy elvileg nem éri meg a javíttatása.

AndyA
Lényeg, hogy kárkori értéke magas legyen, a roncsbörzén pedig nagyon keveset ajánljanak érte. Így fizet a legtöbbet a biztosító, ha jól értem....
Naplózva

2005 MK3 4 door/2.0 TDCi/ghia/ford p-box/163Le 380nm/tempomat/6 gang/esp/egr off/black eye/ túl a 260 ezren
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #831 Dátum: 2014.07.30 szerda, 15:42:14 »

igen ez az ami nem fog bekövetkezni.

saját példán okulva, 2 éve... kapsz majd a biztitől kb 300-400e ft-ot, meg ugyanennyit a roncskereskedőtől... én azonnal írnám a keresetlevelet ügyvéddel és peren kívül próbálnék vele megállapodni. munkáltatói igazolás, jövedelemkiesés, pótautó költsége, egyéb kárigény, telefonköltség, stb. a biztosítónak kellene helyt állnia, de ha kellően erélyes vagy jobban jársz ha kiversz belőle 2-300e ft-ot, és abból veszel egy javítószett/bontott autót, vagy nézel a neten...vagy itt a fórumon egyet.
Naplózva
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26976


E-mail
« Új hozzászólás #832 Dátum: 2014.07.30 szerda, 15:46:54 »

igen ez az ami nem fog bekövetkezni.

saját példán okulva, 2 éve... kapsz majd a biztitől kb 300-400e ft-ot, meg ugyanennyit a roncskereskedőtől... én azonnal írnám a keresetlevelet ügyvéddel és peren kívül próbálnék vele megállapodni. munkáltatói igazolás, jövedelemkiesés, pótautó költsége, egyéb kárigény, telefonköltség, stb. a biztosítónak kellene helyt állnia, de ha kellően erélyes vagy jobban jársz ha kiversz belőle 2-300e ft-ot, és abból veszel egy javítószett/bontott autót, vagy nézel a neten...vagy itt a fórumon egyet.

Van olyan ügyvéd a "tarsolyban", aki ilyen ügyekben a biztosító pumpolását hatékonyan vállalja. Amit az eredeti ajánlaton felül sikerül kiszednie belőlük, annak a 20%-a a sikerdíja az egyéb pervesztes fél által (biztosító) kötelezően fizetendő költségeken felül. Mindent sorra vesz, amit eséllyel lehet perelni, beleértve a teljes kárértékre vonatkozó kamatot is - kevesen tudják, hogy ez a kamat a baleset bekövetkeztének pillanatától ketyeg, hiszen a felelősségbiztosító fizetési kötelezettsége a kárösszeggel ebben a pillanatban keletkezett.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #833 Dátum: 2014.07.30 szerda, 16:04:35 »

Igen, azok ott az ő nyomai. Miután elbombázott, és neki ment a terepjárónak, leállítottam a motort, majd kiugrottam segíteni neki. Úgy kell az ablakon kiszedni, mert nem nyílt egyik ajtó sem. Az édesanyja ült mellette a jobb egyen. Amint kint volt a kocsiból csak annyit mondott: "Mekkorát fékeztél baszdmeg?" Erre én ránéztem a féknyomra, majd így szóltam: "Nézd csak te mekkorát fékeztél hülye gyerek!". Aztán 5 perc múlva már azt is állította, hogy nem indexeltem, meg hogy jöttek szembe. De haverom meg én sem emlékszünk, hogy jöttek volna szembe. Valamint szerintem simán elmehetett volna a sávunkban, ahonnan én már lehajtottam a parkolóba. De ő egy kőkemény hurkaléé volt.
Amúgy megnéztem eurotax.hu-n, hogy mennyi a kocsi értéke. Az extralista előjött, de sajna nem engedte azokat kipipálni. Extrák nélkül 722.000 forintot állapított meg a kalkulátor. Ha az extrákat külön összeadtam, melyek ára szintén az oldalon volt és hozzáadtam a kalkulált árhoz, úgy kijött 990.000 forint. Hogy állapítják meg majd az árat szerinted, szerintetek?

sajnálattal olvasom az esetedet. Nekünk januárban volt a baleset,és a biztosító 650.000-t állapított meg a kocsi értékének...Ha 700at állapítanak meg,akkor már boldog lehetsz. Nekünk kukás lett az autó,vissza is lehet nézni a képeket  szomoru1
Naplózva
Victore
Vendég
« Új hozzászólás #834 Dátum: 2014.07.31 csütörtök, 16:53:35 »


http://index.hu/belfold/2014/07/31/igy_kaptak_el_a_borsodi_amokfutot/
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #835 Dátum: 2014.07.31 csütörtök, 16:59:28 »

Bolond. Undecided
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #836 Dátum: 2014.08.02 szombat, 20:39:05 »

Egyszer volt, holnem volt a jó bús anyját minden bringásnak (akinek nem inge ne vegye magára, mindenki más meg viselje)
Szóval jövök ki a szentendrei úton ezen a kapun:

https://www.google.hu/maps/@47.55708,19.046029,3a,75y,79.36h,87.14t/data=!3m4!1e1!3m2!1s1oarC3URYJTDUklCiZfYjw!2e0

Ami lényeges, hogy egy adag beton és átláthatatlan kerítés takar és persze ott a bringa út. A *** bringás meg teper (szerinte 25-el, de 30-al is mehetett volna). Az S-kanyar, a vigyázz autó és a buszmegálló sem tántorítja el attól, hogy 25-el teperjen, a járdára festett bringaúton, a kresz szerint alkalmatlan kerékpárjával (nincs sárvédő, lámpa, prizma, csengő...) és persze semmilyen védőferszelés a barmon. Én csorgok ki a kapun, nézek balra (azt a kb 50cm-t amit be lehet látni) és nézek jobbra (ott valamivel többet lehet látni) és egyszercsak csatt és egy csóka van az autó motorházán. Szállok ki anyázva, ez meg jön a hülye szövegével, hogy 25-el jött, de akár 30-al is jöhetett volna (nem volt sebességmérő azon a szaron). Nekiment a lökhárítóm végének, behorpasztotta a bal sárvédőt és a motorfedélnek is adot némi új vonalvezetést. Elkezdtem anyázni, majd mivel az agyvérzés és a tetlegesség között voltam, otthagytam. Persze most inkább feljelenteném a barmot és lenne valaki aki fizesse a javítást.
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #837 Dátum: 2014.08.02 szombat, 21:40:39 »

lehet anyázni, meg lehet nyomni a jogsit a bicajosoknak dumát, de lehet érdekes lenne a másik verzió is
« Utoljára szerkesztve: 2018.11.20 kedd, 15:29:55 írta Zsolteey » Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #838 Dátum: 2014.08.02 szombat, 21:49:40 »

lehet anyázni, meg lehet nyomni a jogsit a bicajosoknak dumát, de lehet érdekes lenne a másik verzió is

jelen esetben a csóka elmodnta a saját verzióját:
"Jöhettem volna 30-al is mert annyival is szabad mennem az autósok meg vigyázzanak" Ez volt a ***, senkiházi, buzernyák, faszkalap érvelése. Azt leszarja, hogy nem lehet észrevenni, azt leszarja, hogy a brinbgája nem volt előírás szerű, a védőfelszerelést még inkább leszarja. Én meg legközelebb az ilyen faszt porrá fogom zúzni, a bringáját meg a dunába dobom. Nincs másik verzió. Az autó gyök kettővel araszol ki a kapun, egyszer csak belecsapódik egy drótvázas ***, mert azt hiszi neki lehet. Ez az egy verzió létezik.

Amúgy nekem van kerékpárhajtási engedélyem. Melyik faszkalap bringásnak van?
« Utoljára szerkesztve: 2014.08.02 szombat, 21:51:46 írta KOTTA » Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #839 Dátum: 2014.08.02 szombat, 22:06:36 »

jelen esetben a csóka elmodnta a saját verzióját:
"Jöhettem volna 30-al is mert annyival is szabad mennem az autósok meg vigyázzanak" Ez volt a ***, senkiházi, buzernyák, faszkalap érvelése. Azt leszarja, hogy nem lehet észrevenni, azt leszarja, hogy a brinbgája nem volt előírás szerű, a védőfelszerelést még inkább leszarja. Én meg legközelebb az ilyen faszt porrá fogom zúzni, a bringáját meg a dunába dobom. Nincs másik verzió. Az autó gyök kettővel araszol ki a kapun, egyszer csak belecsapódik egy drótvázas ***, mert azt hiszi neki lehet. Ez az egy verzió létezik.

Amúgy nekem van kerékpárhajtási engedélyem. Melyik faszkalap bringásnak van?
ez a te verziód még mindig Wink
ne vedd magadra, de ez a topic másra nem jó, csak valaki ismeretlent szidni. az ő verziójukat sosem tudjuk
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #840 Dátum: 2014.08.02 szombat, 22:12:00 »

ez a te verziód még mindig Wink
ne vedd magadra, de ez a topic másra nem jó, csak valaki ismeretlent szidni. az ő verziójukat sosem tudjuk

ez az egy verzó van. Nézd meg a helyszínt google maps-en és rájösz, hogy normális bringás nem hajt ott ezerrel. Ha az autós ***, akkor is egy normális ember ott lassan jön, mert
1. S kanyar van a bringaútban, vasbeton kerítéssel az útban
2. bringa és gyalogos út egyben
3. buszmegálló
4. előtte aluljáró

nincs másik verzió és kész. Nem akarok senkit megbántani, de a tényeket írtam le és nem az én verziómat. Amúgy felkötném azt az állatot, aki engedte, hogy bringautat gyalogúttal egy platformra tegyenek és majd akkor kérdezgessétek a verziókat, amikor egy ilyen állat átmegy egy babakocsin és kinyír egy csecsemőt. Akkor lesz majd másik verzió.

Olvasd el a tényeket és nézd meg a helyszínt. Mindegy honnan jön, a buszmegállótól vagy repül, akkor sem láthatom. A barom jött ezerrel, döntött egy balost és a jobbosnál beledöntött a kocsiba. Ez az én verzióm, a tényeket meg már leírtam.
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #841 Dátum: 2014.08.02 szombat, 22:15:11 »

ez az egy verzó van. Nézd meg a helyszínt google maps-en és rájösz, hogy normális bringás nem hajt ott ezerrel. Ha az autós ***, akkor is egy normális ember ott lassan jön, mert
1. S kanyar van a bringaútban, vasbeton kerítéssel az útban
2. bringa és gyalogos út egyben
3. buszmegálló
4. előtte aluljáró

nincs másik verzió és kész. Nem akarok senkit megbántani, de a tényeket írtam le és nem az én verziómat. Amúgy felkötném azt az állatot, aki engedte, hogy bringautat gyalogúttal egy platformra tegyenek és majd akkor kérdezgessétek a verziókat, amikor egy ilyen állat átmegy egy babakocsin és kinyír egy csecsemőt. Akkor lesz majd másik verzió.

Olvasd el a tényeket és nézd meg a helyszínt. Mindegy honnan jön, a buszmegállótól vagy repül, akkor sem láthatom. A barom jött ezerrel, döntött egy balost és a jobbosnál beledöntött a kocsiba. Ez az én verzióm, a tényeket meg már leírtam.
tényeket? még mindig nem látom. csak a fényképet, meg a te oldaladat. gondolom nincs minden autókiállásál baleset, ha jön egy biciklis. ettől még lehet neked igazad, csak nem ilyen egyszerű
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Zoleex
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6653



E-mail
« Új hozzászólás #842 Dátum: 2014.08.02 szombat, 22:17:17 »

ez a te verziód még mindig Wink
ne vedd magadra, de ez a topic másra nem jó, csak valaki ismeretlent szidni. az ő verziójukat sosem tudjuk

Igazad van...minden éremnek két oldala van.

Én sem szeretem a bringásokat....tényleg sok a hülye és felelőtlen, de sajnos ez van.

KOTTA!
Sajnálom ami történt. Miért nem maradtál ott és hívtál rendőrt?  fejvakaras A bringás sávja tényleg az úttest felé esik....szóval ott nehezen tudtad volna "összeszedni".  Az elmondásod alapján szabálytalanul közlekedett egy hulladék (ez lehet nem sokat számít) bringával és ebből neked lett károd.     

A bringás részéről meg ott van az, hogy te nem megfelelő körültekintéssel hajtottál ki a kapun. 
         
Naplózva

2001.06. MKIII 2.0 TDDI 115LE Turnier, Ghia
2008.04. MKIV 2.0 TDCI 140LE Turnier, Tit.X
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #843 Dátum: 2014.08.02 szombat, 22:23:30 »

Igazad van...minden éremnek két oldala van.

Én sem szeretem a bringásokat....tényleg sok a hülye és felelőtlen, de sajnos ez van.

KOTTA!
Sajnálom ami történt. Miért nem maradtál ott és hívtál rendőrt?  fejvakaras A bringás sávja tényleg az úttest felé esik....szóval ott nehezen tudtad volna "összeszedni".  Az elmondásod alapján szabálytalanul közlekedett egy hulladék (ez lehet nem sokat számít) bringával és ebből neked lett károd.     

A bringás részéről meg ott van az, hogy te nem megfelelő körültekintéssel hajtottál ki a kapun. 
         
kb 350ezer ft-os bringám van. nincs se prizma, se lámpa, se sárvédő, se csengő. akkor ez hulladék? nem hinném.
amúgy igazad van, de bárhol jön a bringás, a kapubejáróból kijövő autónak senki előtt sincs elsőbsége. akkor sem, ha nem lát ki, ezért a rendőrrel nem biztos, hogy jól járt volna
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #844 Dátum: 2014.08.02 szombat, 22:29:15 »

Igazad van...minden éremnek két oldala van.

Én sem szeretem a bringásokat....tényleg sok a hülye és felelőtlen, de sajnos ez van.

KOTTA!
Sajnálom ami történt. Miért nem maradtál ott és hívtál rendőrt?  fejvakaras A bringás sávja tényleg az úttest felé esik....szóval ott nehezen tudtad volna "összeszedni".  Az elmondásod alapján szabálytalanul közlekedett egy hulladék (ez lehet nem sokat számít) bringával és ebből neked lett károd.     

A bringás részéről meg ott van az, hogy te nem megfelelő körültekintéssel hajtottál ki a kapun. 
         

Autómata, indító fokozatban fékezve. Így hajtottam ki. Néztem először barra, majd jobbra, mire visszanéztem volna, már a motorfedélen volt. Az autót a kerék előtt, a lökös végénél kapta el. Az ajtót óvatosan kellett kinyitnom, mert még a beton oszlopon belül volt. Amúgy majdnem biztos vagyok, hogy ott ahol a járda és a kerékpár sáv csak egy vonallal van elválasztva, ott a kerékpár nem mehet 30-al, csak 10-el. Ettől még tény, hogy a barom semmilyen szinten nem tisztelt semmilyen szabályt. Azon a kapun már vagy 100x jöttem ki és rengetegszer volt olyan, hogy csak azért nem volt baleset, mert gyök 2-vel közlekedtem. Biztos tapasztaltad már autópályán, hogy a tükörbenéztél, azt hitted az adott autó még messze van, de mire odapillantottál már melletted volt. Nem a megengedett sebességgel ment.

Azért nem maradtam ott, mert a tököm televan ezel az évvel éppen balcsira indúltunk és akkor még azt hittem csak a lökös a baj. A faszikám nem tünt olyannak mint aki bármit is tudna fizetni a rendőr emlegetésére elkezdett habogni. Ha ismernéd az évemet, az elmúlt néhány hetemet, akkor nem lenne fura, hogy eljöttem.

Amúgy mi a megfelelő körültekintés, kiszálsz, előremész, majd vissza ülsz? és ha közben jönne valaki? Azért van ott a vigyázz autó és azért van a bringás vonal megszüntetve minde kocsi kihajtónál, mert ott a járdán bringázás szabályai lépnek érvénybe. Vagyis a bringáshoz képest még a gólyafingnak is előnye van.

kb 350ezer ft-os bringám van. nincs se prizma, se lámpa, se sárvédő, se csengő. akkor ez hulladék? nem hinném.
amúgy igazad van, de bárhol jön a bringás, a kapubejáróból kijövő autónak senki előtt sincs elsőbsége. akkor sem, ha nem lát ki, ezért a rendőrrel nem biztos, hogy jól járt volna

Nem hulladék, csak a közúti közlekedésre alkalmatlan. Amúgy amint azt eddig is írtam, nem bármilyen elsőbbségről beszéltem, hanem arról, hogy gyök kettővel jövök ki és nem lehet észrevenni az ilyen kamikázékat. Olvasd el mégegyszer.
Naplózva
Zoleex
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6653



E-mail
« Új hozzászólás #845 Dátum: 2014.08.02 szombat, 22:32:48 »

kb 350ezer ft-os bringám van. nincs se prizma, se lámpa, se sárvédő, se csengő. akkor ez hulladék? nem hinném.
amúgy igazad van, de bárhol jön a bringás, a kapubejáróból kijövő autónak senki előtt sincs elsőbsége. akkor sem, ha nem lát ki, ezért a rendőrrel nem biztos, hogy jól járt volna

 Nyílván nem hulladék. 
Nem nagyon bringázok de úgytudom,  hogy  vannak már kötelező "felszerelések" a bringásoknak is (bukó, lámpa, csengő.....).   
Naplózva

2001.06. MKIII 2.0 TDDI 115LE Turnier, Ghia
2008.04. MKIV 2.0 TDCI 140LE Turnier, Tit.X
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26658


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #846 Dátum: 2014.08.02 szombat, 22:36:04 »

kb 350ezer ft-os bringám van. nincs se prizma, se lámpa, se sárvédő, se csengő. akkor ez hulladék? nem hinném.
amúgy igazad van, de bárhol jön a bringás, a kapubejáróból kijövő autónak senki előtt sincs elsőbsége. akkor sem, ha nem lát ki, ezért a rendőrrel nem biztos, hogy jól járt volna

Forma 1-es autó sem hulladék, mégsem vehet részt a közúti közlekedésben. Érted...

A másik meg elég szégyen, ha 350e ftba nem fért bele két ledes lámpa.  nyes
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #847 Dátum: 2014.08.02 szombat, 22:51:23 »

ja még annyi, hogy ez a gyalogos oldalon történ, tehát a kresz szerint nem is kell számítanom ott még kerékpárosra!!!
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #848 Dátum: 2014.08.02 szombat, 22:52:16 »


de ezt úgy hozta fel, mintha számítana az ügy szempontjából. amúgy lehet itt fingot hámozni, de gyakorlatilag nem adta meg az elsőbbséget
« Utoljára szerkesztve: 2018.11.20 kedd, 10:11:26 írta Zsolteey » Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #849 Dátum: 2014.08.02 szombat, 22:52:32 »

ja még annyi, hogy ez a gyalogos oldalon történ, tehát a kresz szerint nem is kell számítanom ott még kerékpárosra!!!
mert a gyalogost elütheted?
amúgy egyrészt már mindegy, hiába nyugtatod magadat, hogy a másik volt hülye, másrészt még mindig csak az egyik oldalt hallottuk
jó szórakozást, győzködjétek magatokat, hogy mindig a másik a hülye
 wave
« Utoljára szerkesztve: 2014.08.02 szombat, 22:54:22 írta GinJoy » Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Oldalak: 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 ... 43   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.077 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.