Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.05 vasárnap, 00:07:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: 98-as MK-II kombi bontás.  (Megtekintve 4393 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Fordos Gábor
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 629


E-mail
« Dátum: 2014.01.25 szombat, 20:35:14 »

Üdv: Új szerzeményem egy 98-as kombi MK-II 1.8 benzines, de motorhibás, karosszéria nagyon egyben van, hátsó lököse nagyjavításra vár, szine talán kék-06, Szerintem szép szürke. Első lámpái ködlámpái már elkeltek, a többi alkatrésze várja a szerencsés új gazdáját. Érdeklődhetsz itt vagy telefonon ahol általában mindig elérsz: 06302725502 Fényképet e-mailre tudok küldeni.
Naplózva
Toy
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2014.01.25 szombat, 21:08:14 »

Üdv: Új szerzeményem egy 98-as kombi MK-II 1.8 benzines, de motorhibás, karosszéria nagyon egyben van, hátsó lököse nagyjavításra vár, szine talán kék-06, Szerintem szép szürke. Első lámpái ködlámpái már elkeltek, a többi alkatrésze várja a szerencsés új gazdáját. Érdeklődhetsz itt vagy telefonon ahol általában mindig elérsz: 06302725502 Fényképet e-mailre tudok küldeni.

 Szia! Gyári riasztó van az autóban?  Esetleg,kilincs világítás?
  wave
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2014.01.26 vasárnap, 10:13:43 »

Üdv: Új szerzeményem egy 98-as kombi MK-II 1.8 benzines, de motorhibás, karosszéria nagyon egyben van, hátsó lököse nagyjavításra vár, szine talán kék-06, Szerintem szép szürke. Első lámpái ködlámpái már elkeltek, a többi alkatrésze várja a szerencsés új gazdáját. Érdeklődhetsz itt vagy telefonon ahol általában mindig elérsz: 06302725502 Fényképet e-mailre tudok küldeni.
Sosem értettem, miért nem egyszerűbb felrakni a képeket, hogy mindenki lássa. Miért jobb egyesével küldözgetni emilben, ahányan csak megkérnek rá? Lehet, ránézek és megtetszik valami. Így meg tudod ki kéregessen minden alkalommal, ugyan legyél szíves elküldeni ezt vagy azt, ha valami eszembe jut. Gondolom, így vannak ezzel mások is.  vigyor3
Ha olyan színe van, mint az enyémnek, lehet kellene ez az.  Wink
Naplózva
Fordos Gábor
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 629


E-mail
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2014.01.28 kedd, 22:33:51 »

Sosem értettem, miért nem egyszerűbb felrakni a képeket, hogy mindenki lássa. Miért jobb egyesével küldözgetni emilben, ahányan csak megkérnek rá? Lehet, ránézek és megtetszik valami. Így meg tudod ki kéregessen minden alkalommal, ugyan legyél szíves elküldeni ezt vagy azt, ha valami eszembe jut. Gondolom, így vannak ezzel mások is.  vigyor3
Ha olyan színe van, mint az enyémnek, lehet kellene ez az.  Wink
  Biztos igazad van, de valahogy ez a kép felrakása nekem nem akar sikeres lenni. Az autó szine hivatalosan: kék 06, amit én szép szürkének látok.
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2014.01.29 szerda, 06:07:36 »

 Biztos igazad van, de valahogy ez a kép felrakása nekem nem akar sikeres lenni. Az autó szine hivatalosan: kék 06, amit én szép szürkének látok.
Na ez az, az enyém is kékes szürke. De vajon olyan-e?
http://s17.postimg.org/5nj42cv8v/DSCF5931.jpg
Az enyém ilyen!
Ez a kép felrakása kb 25 másodpercig tartott. Ha ez sok, vagy nehéz, akkor megértelek. Szívesen elmagyarázom, hogyan kell. Csak egy postimage.org nevű oldalra kell lépni, és onnantól 25 mp.
 wave integet2 Wink

Ja, és nem törlődik pár nap után, nincsenek reklámok, nem foglal tárhelyet, .......
« Utoljára szerkesztve: 2014.01.29 szerda, 06:09:26 írta fügelaci » Naplózva
laja1972
Vendég
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2014.01.29 szerda, 09:59:46 »

Na ez az, az enyém is kékes szürke. De vajon olyan-e?
http://s17.postimg.org/5nj42cv8v/DSCF5931.jpg
Az enyém ilyen!
Ez a kép felrakása kb 25 másodpercig tartott. Ha ez sok, vagy nehéz, akkor megértelek. Szívesen elmagyarázom, hogyan kell. Csak egy postimage.org nevű oldalra kell lépni, és onnantól 25 mp.
 wave integet2 Wink

Ja, és nem törlődik pár nap után, nincsenek reklámok, nem foglal tárhelyet, .......
Látom,gondban vagytok a szinnel.Ebben a cipőben járok èn is.Nekem a forgalmi szerinti szine 08 szürke.De kèkes lilásnak látom nèha.attol függ milyen a fèny viszony.Nem egyszerü a dolog..Smiley
Naplózva
soul
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


E-mail
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2014.05.11 vasárnap, 08:03:06 »

Szia,

Ha még bomlik az autó, és a faudi-fej nem kopott, a váltóbowden hogyéba fájna? nyes
Naplózva

Dallaszkorben, világjegy Smiley

Mondeo MK2 2000 Turnier Kombi
1.8 zetec-e
Vendég
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2014.05.11 vasárnap, 13:17:24 »

Hali
a motor fekete vagy alu szelepfedeles?
leömlő katalizátorral együtt mennyi lenne?
Naplózva
Fordos Gábor
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 629


E-mail
« Új hozzászólás #8 Dátum: 2014.05.11 vasárnap, 14:08:52 »

Szia,

Ha még bomlik az autó, és a faudi-fej nem kopott, a váltóbowden hogyéba fájna? nyes
  Úgy néz ki hogy a váltót elviszik egyben,bowdenestől, van még egy bowdenes diesel váltóm, de ezt is egyben szeretném eladni.
Naplózva
Fordos Gábor
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 629


E-mail
« Új hozzászólás #9 Dátum: 2014.05.11 vasárnap, 14:10:30 »

Hali
a motor fekete vagy alu szelepfedeles?
leömlő katalizátorral együtt mennyi lenne?
Alu szelepfedeles,hengerfej, katalizátor már nincs meg.
Naplózva
gabesz1982
Vendég
« Új hozzászólás #10 Dátum: 2014.05.14 szerda, 20:56:30 »

Üdv.
Esetleg klímahűtőd van?
Naplózva
GÁTI
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


E-mail
« Új hozzászólás #11 Dátum: 2014.05.16 péntek, 16:46:07 »

98-as MKII-es szedánhoz keresek:
-jobb első (anyósülés) ajtózár elektronikát (motor)- a csatlakozó 8 érintkezős,
- vonószem csavart,
- első lámpatesteket.
Van-e ilyen Nálad?
GÁTI
Naplózva
Fordos Gábor
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 629


E-mail
« Új hozzászólás #12 Dátum: 2014.05.16 péntek, 22:02:31 »

98-as MKII-es szedánhoz keresek:
-jobb első (anyósülés) ajtózár elektronikát (motor)- a csatlakozó 8 érintkezős,
- vonószem csavart,
- első lámpatesteket.
Van-e ilyen Nálad?
GÁTI
Üdv: Ajtózár elektronikám van 3000ft, első lámpám bal oldali van, de ha komolyan érdekel szerzek mellé egy jobbosat is a kettő együtt 7000ft. Eredeti Bosch Ha érdekel telefonon elérsz.: 06302725502 Posta vagy Budapesti átvétel megoldható.
Naplózva
sztipcsi
Vendég
« Új hozzászólás #13 Dátum: 2014.05.25 vasárnap, 12:04:26 »

hali a jobb első ajtózár engem is érdekelne ha megvan még kompletten
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.061 másodperc alatt készült el 26 lekéréssel.