Mi a helyzet a fórumon? Kihalt mit a dínók!
Sehol senki? Hol vannak a szakik?
Sehol senki? Hol vannak a szakik?
Sajnos a fórum lassan becsuk, elsősorban az érdeklődés hiánya miatt. Annyi FB és hasonló csoport van, hogy ide már alig jár valaki.
Ráadásul a kedvezményes server hosting is véget ér lassan, és túl sokba kerülne új helyre átköltöztetni.
AndyA


)
valahol a jobb első lámpa mögött...