Történt hogy leallt a mondeom 2.0 tdci 2014 motorhibat írt!
De nem kommunikál semmivel.
Volt már valakinek hasonló problémája?
Cserélték már motorvezérlőt .eg a hiba előtt volt elégett kábelem akkumulátor alatt.
| Ford Mondeo Club Hungary |
|
2026.06.23 kedd, 02:17:24
|
|||
|
|||
| Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub |
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||