Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2026.06.23 kedd, 02:17:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10
 31 
 Dátum: 2026.04.05 vasárnap, 17:20:04 
Indította Scratch - Utolsó üzenet: írta cini
Történt hogy leallt a mondeom 2.0 tdci 2014 motorhibat írt!
De nem kommunikál semmivel.
Volt már valakinek hasonló problémája?
Cserélték már motorvezérlőt .eg a hiba előtt volt elégett kábelem akkumulátor alatt.

 32 
 Dátum: 2026.04.05 vasárnap, 16:30:42 
Indította Scratch - Utolsó üzenet: írta Atta20
Sziasztok! A problémám az hogy egy fix panoráma tetős 5 ajtós mondeomnál autó mosás után a jobb oldali A oszlop takarója alul vizes volt valahol beázott de fogalmam sincs merre induljak el.

 33 
 Dátum: 2026.04.05 vasárnap, 13:31:13 
Indította Angel - Utolsó üzenet: írta cini
Sziasztok mk 2.0 tdci 2014 nem komunikal az obd keresztül.műszerfalra motor hibát ír .
Minden előjel nélkül. Mi lehet a hiba?

 34 
 Dátum: 2026.03.30 hétfő, 15:12:01 
Indította Scratch - Utolsó üzenet: írta alf®
Köszönöm a választ.

Akkor ezekszerint az MK3 mondi bowdene jó hozzá.

A 7zap is mást ad és mindenhol mást találok.
Ez igy jó nagy dilemma,mert alternativát nem lehet találni tipusra csak a gyári marad ami meg azért elég borsos ár 120 ezer forint.

https://partsouq.com/en/catalog/genuine
ezt is nézd meg, de ford ecat is azt adja ki

 35 
 Dátum: 2026.03.29 vasárnap, 21:06:22 
Indította Scratch - Utolsó üzenet: írta rstwingo
1732952 helyes a cikkszám

Köszönöm a választ.

Akkor ezekszerint az MK3 mondi bowdene jó hozzá.

A 7zap is mást ad és mindenhol mást találok.
Ez igy jó nagy dilemma,mert alternativát nem lehet találni tipusra csak a gyári marad ami meg azért elég borsos ár 120 ezer forint.

 36 
 Dátum: 2026.03.29 vasárnap, 13:06:35 
Indította Scratch - Utolsó üzenet: írta alf®
Urak !

Kellene egy kis segitség.
Valaki megtudná nézni,adni egy  TXBA 163 lovas kombi mondi váltóbowden számát, amire már rá tudnék keresni.
Ford Petrányi adot egyet 1732952, de erre a számra az MK3 bowdenét hozza ki a kereső, ja meg olajszüröét.

alvázszámom:WF0GXXGBBGCD32924

Előre is köszönöm
1732952 helyes a cikkszám

 37 
 Dátum: 2026.03.28 szombat, 16:40:30 
Indította - Utolsó üzenet: írta AndyA
vagy....akna, alámászol és a tankál az előremenő csövet széthúzod,és lefolyik egy kannába.

Akna az nem mindenkinek terem otthon a kertben, azért kellett anno az első ársapka idején kreatívnak lennem. :-)

AndyA

 38 
 Dátum: 2026.03.28 szombat, 11:12:58 
Indította Angel - Utolsó üzenet: írta thomas791
Sziasztok!
A fütőventillátort honnan lehet kiszerelni? 2008 mk4 2.0 benzin kombi

 39 
 Dátum: 2026.03.28 szombat, 05:13:22 
Indította Scratch - Utolsó üzenet: írta rstwingo
Urak !

Kellene egy kis segitség.
Valaki megtudná nézni,adni egy  TXBA 163 lovas kombi mondi váltóbowden számát, amire már rá tudnék keresni.
Ford Petrányi adot egyet 1732952, de erre a számra az MK3 bowdenét hozza ki a kereső, ja meg olajszüröét.

alvázszámom:WF0GXXGBBGCD32924

Előre is köszönöm

 40 
 Dátum: 2026.03.26 csütörtök, 16:04:12 
Indította - Utolsó üzenet: írta alf®
Sziasztok , sikerült vennem egy másik Mondeót (MK3), az eredetit letettem, donornak, mert sajnos elrozsdált az alváza.
Az eredeti autómban benne maradt kb fél tank gázolaj. Hogyan tudom kiszedni? Próbáltam beledugni csövet, puhábbat, keményebbet, de egyik sem jut el a tankba. Kinek van ötlete?
vagy....akna, alámászol és a tankál az előremenő csövet széthúzod,és lefolyik egy kannába.

Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10
Az oldal 0.012 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.