Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.09.29 vasárnap, 01:33:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mondeo mk3 fekete titanium ajtót keresek  (Megtekintve 1846 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
oritomi
Vendég
« Dátum: 2012.09.16 vasárnap, 21:10:51 »

Szóval keresnék komplett ajtót,fekete színben anyós ülés (angol autóról van szó  wave) tehát bal egy ajtót.
Csak a titanium vagy titanium x jöhet szóba.Ezeken nincs a műanyag ajtóvédő és króm vízvető van rajta nem gumi.
Tudom elég kevés az esélye, hogy van valakinek,de elég sok a bontós itt meg az angol bontot autó ezért ha valaki tud valami megoldást,ne folytsa magába!
Minden segítséget megköszönnék.
Naplózva
mk2
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2012.09.16 vasárnap, 22:36:29 »

Szóval keresnék komplett ajtót,fekete színben anyós ülés (angol autóról van szó  wave) tehát bal egy ajtót.
Csak a titanium vagy titanium x jöhet szóba.Ezeken nincs a műanyag ajtóvédő és króm vízvető van rajta nem gumi.
Tudom elég kevés az esélye, hogy van valakinek,de elég sok a bontós itt meg az angol bontot autó ezért ha valaki tud valami megoldást,ne folytsa magába!
Minden segítséget megköszönnék.
Van fekete ajtóm zár,üveg ....stb nélkül.
Naplózva
oritomi
Vendég
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2012.09.17 hétfő, 13:10:49 »

Van fekete ajtóm zár,üveg ....stb nélkül.
A krom vizlehuzp sincs rajta?Mi az a'ra?
Naplózva
mk2
Vendég
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2012.09.17 hétfő, 19:52:15 »

A krom vizlehuzp sincs rajta?Mi az a'ra?
De volt.14eft volt a szettnek az ára.Külön nincs csak újba.Fekete ajtóm már csak oldalcsíkosban van mert a simát ma elvitték.Ezüst ajtó van még simában ha még aktuális.
Naplózva
oritomi
Vendég
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2012.09.17 hétfő, 21:31:03 »

De volt.14eft volt a szettnek az ára.Külön nincs csak újba.Fekete ajtóm már csak oldalcsíkosban van mert a simát ma elvitték.Ezüst ajtó van még simában ha még aktuális.

Nekem fekete kellene,lehetőleg komplett.
Naplózva
mk2
Vendég
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2012.09.17 hétfő, 21:52:26 »

Nekem fekete kellene,lehetőleg komplett.
10eft(üres ajtó)+3eft(üveg)+3eft(zár)+3eft(ablakemelő)+14eft(krómvízlehúzó)=33eft
Ennyi a komplett.
Naplózva
oritomi
Vendég
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2012.09.18 kedd, 18:46:28 »

10eft(üres ajtó)+3eft(üveg)+3eft(zár)+3eft(ablakemelő)+14eft(krómvízlehúzó)=33eft
Ennyi a komplett.

Ment 1 PÜ
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.294 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.