Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.27 szombat, 06:37:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 ... 112   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK5 Általános kérdések  (Megtekintve 1571763 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Bandy
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 521


2016 MK5 Mondeo 2.0 TDCI 150/180/205LE Tit Design


E-mail
« Új hozzászólás #600 Dátum: 2015.04.04 szombat, 13:37:56 »

Szia, és mikor rendelte meg? Mert én február 13-án, és ha mázlim van akkor május 8-án tudom átvenni. Hihetetlen, hogy 3 hónapot kell várni rá.
Szia, ha jól rémlik november első hetében rendelte meg(nov. 8ikán írtam mondeos barátomnak a hírt, hogy már megrendelte), és február végén vette át, amikor volt az a havazásos idő(talán 29 körül), vitt is télit egyből felszereltetni. Solymáron veszi már 90es évek óta az autót, tulajdonképpen a főnöknek sikerült rábeszélnie erre, mert raktári MK4-eket nézegetett, és pont akkor rendelgették az mk5 tesztautókat. Amúgy mondtak neki decembert is érkezésnek. Aztán január első hetében kérdezte akkor még vmi kikötőben rostokoltak, aztán kb 20 körül megjöttek. Szóval kb reális lehet az az időpont.
Naplózva

Mivel az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak
Bandy
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 521


2016 MK5 Mondeo 2.0 TDCI 150/180/205LE Tit Design


E-mail
« Új hozzászólás #601 Dátum: 2015.04.04 szombat, 14:20:46 »

Szia, ha jól rémlik november első hetében rendelte meg(nov. 8ikán írtam mondeos barátomnak a hírt, hogy már megrendelte), és február végén vette át, amikor volt az a havazásos idő(talán 29 körül), vitt is télit egyből felszereltetni. Solymáron veszi már 90es évek óta az autót, tulajdonképpen a főnöknek sikerült rábeszélnie erre, mert raktári MK4-eket nézegetett, és pont akkor rendelgették az mk5 tesztautókat. Amúgy mondtak neki decembert is érkezésnek. Aztán január első hetében kérdezte akkor még vmi kikötőben rostokoltak, aztán kb 20 körül megjöttek. Szóval kb reális lehet az az időpont.

Ja, vett gyári gumiszőnyeget bele, mikor megláttam, kérdeztem ez meg mi? Kb a hátsó lábtérhez raknék ekkora méretűt(pedálok alá nem nyúlik be)... A másik, hogy télinek vett 16os alufelnit, meg ezt a keréknyomásérzékelős szelepet, de mégis behozta hibának, érdekes. Talán mert nem gyári? Gumisnál vette, szóval olyan hú de gagyi nem lehet.
Naplózva

Mivel az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak
haniboy
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 468


E-mail
« Új hozzászólás #602 Dátum: 2015.04.04 szombat, 18:04:34 »

Ja, vett gyári gumiszőnyeget bele, mikor megláttam, kérdeztem ez meg mi? Kb a hátsó lábtérhez raknék ekkora méretűt(pedálok alá nem nyúlik be)... A másik, hogy télinek vett 16os alufelnit, meg ezt a keréknyomásérzékelős szelepet, de mégis behozta hibának, érdekes. Talán mert nem gyári? Gumisnál vette, szóval olyan hú de gagyi nem lehet.

Én is Solymáron rendeltem meg. Ha Ford, akkor mindet ott vettük. Nekem Április 9 volt az átadás tervezett időpontja. Majd a következő variáció, hogy április 17-én gyártják le, majd április 27-én. Most azt ígérték, hogy május első hetében átvehetem, mert 2 hét alatt beér. Kíváncsi leszek, mert kocsi nélkül nem tudok dolgozni. Én ajándékba kapok bele gumiszőnyeget. Bár mindig utáltam, de hát ajándék.
Naplózva
deki
Vendég
« Új hozzászólás #603 Dátum: 2015.04.09 csütörtök, 20:03:22 »

UPDATE  -> 15 700 km

Elöször is bocsi, hogy így ca 2,5 hónap eltűntem, de kissé el vagyok havazva melóval, s családilag is.
De beszéljünk inkább A vasról.
Szvl még mindig nagyon meg vagyok elégedve, ezért a pénzért 24.000 EUR szerintem egy pöpec kis auto van a fenekem alatt.
A legutóbbi tizen egynéhány ezer km  tapasztalata:

 - Fogyasztás lsd aláírás (Spritmonitor.de áprilisi adatok hiányoznak). Mivel 80%-ban pályán használom (A,D,SK, CZ) ezt nem csodálom, s a lábam se kicsi nyes. Legszebb az a 13,5 L fogyi volt amikor az nagy Vaterland-ban 414 km-t sikerült 2 ó 12 perc alatt abszolválni (kényelmesen). Ez olyan 188-as átlagra jön ki. Igaz ha nem haladunk vele 120-nál gyorsabban akkor 7,9 L-el is megelégszik
 - Sajna alapjáraton már kicsit zörög, bár ezt nem venni észre....belülről Wink
 - Ablakmosó fúvóka nem a legideálisabb helyre veret. Lehet ezen valahogy állítani??
 - A legnagyobb problémám, hogy "eldobálja" a rögzített tempomat értéket, azaz gondol egyet és kikapcsol. Ezután RES és megy tovább, de hát azért ez gáz. Jahh és rapszódikus, van hogy 100 km belül 3x van hogy 2 ekm-en keresztül semmi. Valakinek erre valami ötlete/tapasztalataHuh?
 - 5000 km volt egy lassú defektem és korrektül azonnal jelzett a rendszer
 - még mindig hulla kényelmes 1200 km után végre derékfájás nélkül szállok ki
 - fűtéssel is sikerült megbarátkoznom 20,5 fokon elég korrekt hőmérsékletet tart
 - SYNC2 OK, mp3 dolog még mindig nem 100%, de már majdnem (92% Wink )
 - úttartása jó, azaz lehetne kicsit fókásabb nyes
 - fékek kitűnőek, volt pár meleg helyzetem egy két hülye német miatt
 - világítás korrekt
 - egy kérdésem maradt még, szerintetek lehetséges útolag a gyári navit beletetetni?? GPS van benne mert mutatja merre haladok Észak, Dél ect

A talit nem feledtem, ha lemegy ez az őrület biztosak lehetek benne összefutunk.




Az első 4500 km utáni benyomások (EcoBoost 1.5, Kombi, Titanium):

- átlag fogyasztás 8,5 L (város: 9,8 -  műút: 7,5 -  pálya: ha 160-nál nem mész többet akkor 8,2)

Pozitívum:
- jól vezethető, jó a váltó, jah és szép  Grin
- 160-ig elég dinamikusan húz utánna azért kezd elveszni az erő
- automata reflektor és automata motor leállítás tök jó dolog
- hosszú úton Qva kényelmes, még hátul is
- nekem bejött a sávtartó automatika, de csakis pályán, s a tábla felismerő is jó dolog

Negatívum:
- SYNC 2 hanvezérlés ok de pl az mp3-as rész kicsit gagyi, vagy még nem tudom hogy kell hasznáni Shocked Van egy 500GB külső vinyóm, amit beraktam, minden indításnál ca 1,5 perc míg összeszedi az infókat.(Ez városban különösen idegesítő) Ja és FAT32-re kell formatálni egy Microsoft kompatibilis cuccot wow1
- fűtés vezérlés nem a legjobb, sőt.... Automatán hol meleg van hol meg fázol, nem bírja tartani a hőmérsékletet.
- ami a leggázabb az a parkolóradar rendszere. Extraként kértem(100 eFt volt), hogy nagy autó jó lesz és pozitív tapasztalataim voltak a Skodámnál. Amit ez nyújt=0 ennyit én is kilátok belőle. Hátul 35-40 cm magas dolgot már nem vesz észre, elől pedig kb 20 cm-től kezd el jelezni. Szóval ez így tök fölösleges.
- hiányzik pár extra (holott titánium) mint pl. holttérfigyelő, navigáció, ráfutás blokkoló
- jahh és ez a középkonzol alatti "barlang" szépnek szép, de semmire nem használható, dinamikusabb vezetésnél potyognak belőle a cuccok.

Elsőre ennyi. Wink


« Utoljára szerkesztve: 2015.04.09 csütörtök, 20:06:05 írta deki » Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #604 Dátum: 2015.04.09 csütörtök, 20:10:48 »

UPDATE  -> 15 700 km

Elöször is bocsi, hogy így ca 2,5 hónap eltűntem, de kissé el vagyok havazva melóval, s családilag is.
De beszéljünk inkább A vasról.
Szvl még mindig nagyon meg vagyok elégedve, ezért a pénzért 24.000 EUR szerintem egy pöpec kis auto van a fenekem alatt.
A legutóbbi tizen egynéhány ezer km  tapasztalata:

 - Fogyasztás lsd aláírás (Spritmonitor.de áprilisi adatok hiányoznak). Mivel 80%-ban pályán használom (A,D,SK, CZ) ezt nem csodálom, s a lábam se kicsi nyes. Legszebb az a 13,5 L fogyi volt amikor az nagy Vaterland-ban 414 km-t sikerült 2 ó 12 perc alatt abszolválni (kényelmesen). Ez olyan 188-as átlagra jön ki. Igaz ha nem haladunk vele 120-nál gyorsabban akkor 7,9 L-el is megelégszik
 - Sajna alapjáraton már kicsit zörög, bár ezt nem venni észre....belülről Wink
 - Ablakmosó fúvóka nem a legideálisabb helyre veret. Lehet ezen valahogy állítani??
 - A legnagyobb problémám, hogy "eldobálja" a rögzített tempomat értéket, azaz gondol egyet és kikapcsol. Ezután RES és megy tovább, de hát azért ez gáz. Jahh és rapszódikus, van hogy 100 km belül 3x van hogy 2 ekm-en keresztül semmi. Valakinek erre valami ötlete/tapasztalataHuh?
 - 5000 km volt egy lassú defektem és korrektül azonnal jelzett a rendszer
 - még mindig hulla kényelmes 1200 km után végre derékfájás nélkül szállok ki
 - fűtéssel is sikerült megbarátkoznom 20,5 fokon elég korrekt hőmérsékletet tart
 - SYNC2 OK, mp3 dolog még mindig nem 100%, de már majdnem (92% Wink )
 - úttartása jó, azaz lehetne kicsit fókásabb nyes
 - fékek kitűnőek, volt pár meleg helyzetem egy két hülye német miatt
 - világítás korrekt
 - egy kérdésem maradt még, szerintetek lehetséges útolag a gyári navit beletetetni?? GPS van benne mert mutatja merre haladok Észak, Dél ect

A talit nem feledtem, ha lemegy ez az őrület biztosak lehetek benne összefutunk.




mk4 nél volt hasonló tempomatgond,amit Sakos megbízhatóan javított.megkeresem a cikket....


meg is van: http://mondeo.hu/index.php?topic=17569.msg896332#msg896332

10littyó?az nem semmi egy ezeröcsitől.....
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
deki
Vendég
« Új hozzászólás #605 Dátum: 2015.04.09 csütörtök, 20:13:02 »

Bocsi egy dolog lemaradt.

Jelenleg DUNLOP SP Winter Sport 4D 225/45R17 téligummi van rajta.

NEM AJÁNLOM!

Hidegben pattog, nem tapad, most melegben igen "nyúlik".

Naplózva
deki
Vendég
« Új hozzászólás #606 Dátum: 2015.04.09 csütörtök, 20:21:31 »

mk4 nél volt hasonló tempomatgond,amit Sakos megbízhatóan javított.megkeresem a cikket....


meg is van: http://mondeo.hu/index.php?topic=17569.msg896332#msg896332

10littyó?az nem semmi egy ezeröcsitől.....

Bakker ez egy profi cikk... THX
Valszeg a jövő hó közepén megy 20 ekm-es szervízbe.
Még garis a kocsi, így viszem kinyomtatva a cikket nekik, --> elkerülendő a fejvakarás, "..khm...mi ezt nem tudjuk majd a központ"
 felkiáltásokat. Wink
Majd beszámolok, mennyire kellett rájuk borítanom az asztalt. nyes
« Utoljára szerkesztve: 2015.04.09 csütörtök, 20:25:35 írta deki » Naplózva
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 6474


E-mail
« Új hozzászólás #607 Dátum: 2015.04.09 csütörtök, 21:08:50 »



10littyó?az nem semmi egy ezeröcsitől.....
Szvsz, ez rendben. Én kb. 12-14 lityi benyát mondanék masszív 180-nál ótopályán. 
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
haniboy
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 468


E-mail
« Új hozzászólás #608 Dátum: 2015.04.09 csütörtök, 21:11:35 »

UPDATE  -> 15 700 km
 - egy kérdésem maradt még, szerintetek lehetséges útolag a gyári navit beletetetni?? GPS van benne


Szia, Titanium és nincs benne Audio business csomag 1? Mert azt ajándékba adják, tolatóradarokkal, kamerával automata parkolással, navigációval...
Naplózva
deki
Vendég
« Új hozzászólás #609 Dátum: 2015.04.09 csütörtök, 21:34:43 »

Szia, Titanium és nincs benne Audio business csomag 1? Mert azt ajándékba adják, tolatóradarokkal, kamerával automata parkolással, navigációval...

Sajna ez nincs bent a Titánium csomagban....még... gondolom majd 2-3 év múlva

http://www.ford.hu/cs/BlobServer?blobtable=MungoBlobs&blobcol=urldata&blobheadervalue1=attachment%3Bfilename%3D%22Uj_Mondeo_arlista.pdf%22&blobheadervalue2=abinary%3Bcharset%3DUTF-8&blobheadername1=Content-Disposition&blobheadername2=MDT-Type&blobheader=application%2Fpdf&blobwhere=1214488079842&blobkey=id
Naplózva
haniboy
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 468


E-mail
« Új hozzászólás #610 Dátum: 2015.04.09 csütörtök, 22:22:09 »


Hát már hogyne lenne benne? Én is azzal rendeltem, és ingyen jár hozzá. (3 Ford kereskedésben voltam az ajánlatkérés idején, és mindháromnál benne volt)
« Utoljára szerkesztve: 2015.04.09 csütörtök, 22:23:50 írta haniboy » Naplózva
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #611 Dátum: 2015.04.09 csütörtök, 22:33:57 »

Hát már hogyne lenne benne? Én is azzal rendeltem, és ingyen jár hozzá. (3 Ford kereskedésben voltam az ajánlatkérés idején, és mindháromnál benne volt)

Indonkent valtoztatnak hogy mi keruljon bele. Ha en anno varok 2 honapot, akkor mar adtak volna bele a bor belsot meg a navit es a xenont.
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
haniboy
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 468


E-mail
« Új hozzászólás #612 Dátum: 2015.04.09 csütörtök, 22:52:46 »

Indonkent valtoztatnak hogy mi keruljon bele. Ha en anno varok 2 honapot, akkor mar adtak volna bele a bor belsot meg a navit es a xenont.
Nekem annyit mondtak a kereskedők (egymástól függetlenül), hogy március végéig akciósan jár minden titanium modellhez, és nem értik, miért rendel némely kereskedő anélkül raktárra.
Naplózva
Llort Eht
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2209



E-mail
« Új hozzászólás #613 Dátum: 2015.04.10 péntek, 09:58:19 »

mk4 nél volt hasonló tempomatgond,amit Sakos megbízhatóan javított.megkeresem a cikket....


meg is van: http://mondeo.hu/index.php?topic=17569.msg896332#msg896332

10littyó?az nem semmi egy ezeröcsitől.....

Kicsit elsőszériás a problémahalmaz első látásra/hallásra. Kb. ilyen nyűgjei voltak a 2007-2008eleji 4-es Mondiknak. Lesz min javítgatni!

Újabb teszt:

http://www.vezess.hu/teszt/ford-mondeo-autoteszt/59842/

Ők sincsenek lenyűgözve!  hehe
Naplózva

Ex: Mondeo 2002. TDCi Ghia
Ex: Mondeo 2011. MK4 Turnier Tit-S 163ps

Off: Insignia 2019 st. gsi
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #614 Dátum: 2015.04.10 péntek, 10:45:06 »

Kicsit elsőszériás a problémahalmaz első látásra/hallásra. Kb. ilyen nyűgjei voltak a 2007-2008eleji 4-es Mondiknak. Lesz min javítgatni!

Újabb teszt:

http://www.vezess.hu/teszt/ford-mondeo-autoteszt/59842/

Ők sincsenek lenyűgözve!  hehe
hát az a városi 14 feletti fogyi nekem se lenne az ínyemre. Undecided   mint egy vénhatos..... hehe
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Llort Eht
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2209



E-mail
« Új hozzászólás #615 Dátum: 2015.04.10 péntek, 11:14:35 »

hát az a városi 14 feletti fogyi nekem se lenne az ínyemre. Undecided   mint egy vénhatos..... hehe

"Továbbfejlesztett hátsó futóműve ellenére sem nyújtja az előd vezethetőségét az új Mondeo"

Anno vételkor képben volt nálam a 2.0turbóbenzin 240Le, de hatalmas csalódás volt vezetni póversittel! És mondta a Petrányis csóka, hogy bemutatókocsiként simán csípi a 18-20litereket, de 10alatt a nagypapája sem tudott etetni vele vidéken. Az sok, elvégre nem 300+ló...

Ez u.a. motor, csak egy százaskilóssal nehezebb a kocsi, csodák nincsenek!

Megvárom az MKV Tit-s verziót és ha nem lesz érzelem, akkor elhagyom a Fordot cirka 5év múlva. Addig meg szétpimpelem a mostanit!

Valahogy nem vágyom az 5-ösre (azaz, de. béemvére igen  nyes), nem ébreszt bennem vágyat. Emléxem, mikor hármasom volt, nagyon vágytam egy négyesre...
Naplózva

Ex: Mondeo 2002. TDCi Ghia
Ex: Mondeo 2011. MK4 Turnier Tit-S 163ps

Off: Insignia 2019 st. gsi
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #616 Dátum: 2015.04.10 péntek, 11:18:07 »

"Továbbfejlesztett hátsó futóműve ellenére sem nyújtja az előd vezethetőségét az új Mondeo"

Anno vételkor képben volt nálam a 2.0turbóbenzin 240Le, de hatalmas csalódás volt vezetni póversittel! És mondta a Petrányis csóka, hogy bemutatókocsiként simán csípi a 18-20litereket, de 10alatt a nagypapája sem tudott etetni vele vidéken. Az sok, elvégre nem 300+ló...

Ez u.a. motor, csak egy százaskilóssal nehezebb a kocsi, csodák nincsenek!

Megvárom az MKV Tit-s verziót és ha nem lesz érzelem, akkor elhagyom a Fordot cirka 5év múlva. Addig meg szétpimpelem a mostanit!

Valahogy nem vágyom az 5-ösre (azaz, de. béemvére igen  nyes), nem ébreszt bennem vágyat. Emléxem, mikor hármasom volt, nagyon vágytam egy négyesre...
nekem pedig hasonlóan a 3as után kimaradt a 4es,és biztos,hogy 5ös sem lesz.én más irányban fogok nyitni.a távolkelet irányába....de szintén csak 5 év múlva.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
deki
Vendég
« Új hozzászólás #617 Dátum: 2015.04.10 péntek, 18:49:41 »

Hát már hogyne lenne benne? Én is azzal rendeltem, és ingyen jár hozzá. (3 Ford kereskedésben voltam az ajánlatkérés idején, és mindháromnál benne volt)

Járni jár, max a kereskedő szája  nyes
Én tavaly októberben rendeltem s örülhetek neki, hogy legalább ICE17-et sikerült bele énekelnem.

Konklúzió:
Kanizsán ne rendelj FORD-ot, mert átb@ltáznak. eplus2
Naplózva
haniboy
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 468


E-mail
« Új hozzászólás #618 Dátum: 2015.04.10 péntek, 20:04:42 »

Konklúzió:
Kanizsán ne rendelj FORD-ot, mert átb@ltáznak. eplus2

 Undecided lehet, hogy tavaly nem volt akciós, bár az egymilliós engedmény és az audio busines csomag 1 állítólag a bevezető akció. Na mindegy, ezen már kár pörögni.

Utólagos naviban nekem az Insigniába az ABT gyártott totál gyári (kinézetű) fejegységet. Szegeden a Powertuningosok szerelték be, és a mai napig problémamentesen működik. Őket megkérdezhetnéd, hátha tudnak valamit javasolni.
Naplózva
deki
Vendég
« Új hozzászólás #619 Dátum: 2015.04.10 péntek, 20:37:35 »

Undecided lehet, hogy tavaly nem volt akciós, bár az egymilliós engedmény és az audio busines csomag 1 állítólag a bevezető akció. Na mindegy, ezen már kár pörögni.

Utólagos naviban nekem az Insigniába az ABT gyártott totál gyári (kinézetű) fejegységet. Szegeden a Powertuningosok szerelték be, és a mai napig problémamentesen működik. Őket megkérdezhetnéd, hátha tudnak valamit javasolni.
Én nem fej egység cserében gondolkodom, hanem SOFTWARE-s UPDATE-ben, hisz itt már minden egyforma csak a SOFTWARE különböző.
PL Youtube-on van egy video ahol PL SYNC1-ről SYNC2-re van egy frisssités.
« Utoljára szerkesztve: 2015.04.10 péntek, 20:41:01 írta deki » Naplózva
haniboy
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 468


E-mail
« Új hozzászólás #620 Dátum: 2015.04.10 péntek, 21:14:24 »

Én nem fej egység cserében gondolkodom, hanem SOFTWARE-s UPDATE-ben, hisz itt már minden egyforma csak a SOFTWARE különböző.
PL Youtube-on van egy video ahol PL SYNC1-ről SYNC2-re van egy frisssités.

Nem tudom milyen a tiéd, de ha csak frissíteni kell akkor gondolom olyan mint az ice 23
Naplózva
deki
Vendég
« Új hozzászólás #621 Dátum: 2015.04.11 szombat, 12:23:30 »

Nem tudom milyen a tiéd, de ha csak frissíteni kell akkor gondolom olyan mint az ice 23
Igen
Naplózva
haniboy
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 468


E-mail
« Új hozzászólás #622 Dátum: 2015.04.11 szombat, 16:11:48 »

Igen

Hát ha megjön az enyém végre akkor majd lemásolom neked a gps kártyát, olyan túl nagy vaszisztdasz nem lehet Smiley
Naplózva
haniboy
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 468


E-mail
« Új hozzászólás #623 Dátum: 2015.04.13 hétfő, 18:10:49 »

Sziaszto

Úgy tűnik nem leszek mondeo klubtag egy darabig. A február 13-án megrendelt és április 29-re ígért autó gyártását elcsúsztaták. Halál lazán közölték, hogy sajnos tovább tolták a gyártást, így csak júliusban fogják legyártani.

Hát normálisak ezek? Ki a tököm vár fél évet egy autóra? Úgyhogy holnap még megkérdezem a Foird központot, nem e áprilisi tréfa akar lenni, és ha nem az, akkor lemondom. Hát így jártam.
Naplózva
doszi_zeg
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2726



E-mail
« Új hozzászólás #624 Dátum: 2015.04.13 hétfő, 18:24:03 »

Sziaszto

Úgy tűnik nem leszek mondeo klubtag egy darabig. A február 13-án megrendelt és április 29-re ígért autó gyártását elcsúsztaták. Halál lazán közölték, hogy sajnos tovább tolták a gyártást, így csak júliusban fogják legyártani.

Hát normálisak ezek? Ki a tököm vár fél évet egy autóra? Úgyhogy holnap még megkérdezem a Foird központot, nem e áprilisi tréfa akar lenni, és ha nem az, akkor lemondom. Hát így jártam.
No komment!  falbav
Naplózva

MKIV. 1.8 TDCI Trend
Pioneer DEH-6400BT fejegység, Kicx STC 6.2 hangszórók, LED-es kilincsvilágítás és csomagtéri világítás (Cs12)
deki
Vendég
« Új hozzászólás #625 Dátum: 2015.04.13 hétfő, 18:33:28 »

Sziaszto

Úgy tűnik nem leszek mondeo klubtag egy darabig. A február 13-án megrendelt és április 29-re ígért autó gyártását elcsúsztaták. Halál lazán közölték, hogy sajnos tovább tolták a gyártást, így csak júliusban fogják legyártani.

Hát normálisak ezek? Ki a tököm vár fél évet egy autóra? Úgyhogy holnap még megkérdezem a Foird központot, nem e áprilisi tréfa akar lenni, és ha nem az, akkor lemondom. Hát így jártam.
Ez nagyon gáz, s teljesen egyetértek veled.
Sajnos a mai világban mindenki ISTENITI az autóipart, ők meg úgy packáznak velünk, mint macska az egérrel.
Aztán lehet, hogy ez csak egy magyar specialitás.

Én pl ma bementem a szalonba, mondván lassan 20 ezres szervíz, kérek ajánlatott a NAVI Update-ra, s meg megemlítem a tempomat gondomat.
Bakker... ezt a tanácstalanságot, s mellébeszélést.
10 perc után már megbántam, hogy egyáltalán bementem.

Van a Clubnak valami favorizált szervíze, ahol úgy bánnak az emberrel mint egy ügyfél?


Naplózva
deki
Vendég
« Új hozzászólás #626 Dátum: 2015.04.13 hétfő, 18:35:18 »

Hát ha megjön az enyém végre akkor majd lemásolom neked a gps kártyát, olyan túl nagy vaszisztdasz nem lehet Smiley
Ezt már stikában kipróbáltam, s nem müxik.
A fejegységet is Update-lni kell.
Naplózva
Llort Eht
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2209



E-mail
« Új hozzászólás #627 Dátum: 2015.04.13 hétfő, 18:41:50 »

Sziaszto

Úgy tűnik nem leszek mondeo klubtag egy darabig. A február 13-án megrendelt és április 29-re ígért autó gyártását elcsúsztaták. Halál lazán közölték, hogy sajnos tovább tolták a gyártást, így csak júliusban fogják legyártani.

Hát normálisak ezek? Ki a tököm vár fél évet egy autóra? Úgyhogy holnap még megkérdezem a Foird központot, nem e áprilisi tréfa akar lenni, és ha nem az, akkor lemondom. Hát így jártam.

Ez bosszantó, fogadd együttérzésemet! Sad

Vannak fanok azért, barátom 7 hónapot várt az eresoktáviára. Akkora a rendelési q, hogy nem győzik gyártani. Szóval máshol sem rózsás a helyzet.

Esetleg még egykét ingyenextra, ha már úgysem láttak még hozzá?  wave
Naplózva

Ex: Mondeo 2002. TDCi Ghia
Ex: Mondeo 2011. MK4 Turnier Tit-S 163ps

Off: Insignia 2019 st. gsi
deki
Vendég
« Új hozzászólás #628 Dátum: 2015.04.13 hétfő, 18:43:21 »

Ez bosszantó, fogadd együttérzésemet! Sad

Vannak fanok azért, barátom 7 hónapot várt az eresoktáviára. Akkora a rendelési q, hogy nem győzik gyártani. Szóval máshol sem rózsás a helyzet.

Esetleg még egykét ingyenextra, ha már úgysem láttak még hozzá?  wave

Jahh s gondolom az előlegként befizetett zsét meg forgatják.
Annak a kamtából elég sok extra belefér. nyes
Naplózva
haniboy
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 468


E-mail
« Új hozzászólás #629 Dátum: 2015.04.13 hétfő, 18:51:06 »

Köszönöm az együttérzést. Elvileg találtam egy készleten lévőt, persze kompromisszumokkal, és drágábban, de talán ez is megoldható. Holnap mindenesetre többet fogok tudni, miután beszéltem a Fordosokkal.
Naplózva
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 6474


E-mail
« Új hozzászólás #630 Dátum: 2015.04.13 hétfő, 19:17:47 »

Ez bosszantó, fogadd együttérzésemet! Sad

Vannak fanok azért, barátom 7 hónapot várt az eresoktáviára. Akkora a rendelési q, hogy nem győzik gyártani. Szóval máshol sem rózsás a helyzet.

Esetleg még egykét ingyenextra, ha már úgysem láttak még hozzá?  wave
OFF:
Szvsz, ezt nehéz übereli (ebben a kategóriában): 2010 októberében rendeltük D-ben a golf6 kombit, 140ló, biznic csomag, mezei fehét, no xenon, no navi. 8 hónapra jött meg Braziliából... Ha 5 ajtósat kéretem volna, amit Wolfsburgban gyártanak, 6 hétre jött volna...
Ha letudnék/akarnék tenni min. 8 misit egy új autóra... Térdelne az egész autószalon... Nemhogy 3 hónap múlva megkapom...
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
haniboy
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 468


E-mail
« Új hozzászólás #631 Dátum: 2015.04.13 hétfő, 20:38:35 »

OFF:
Szvsz, ezt nehéz übereli (ebben a kategóriában): 2010 októberében rendeltük D-ben a golf6 kombit, 140ló, biznic csomag, mezei fehét, no xenon, no navi. 8 hónapra jött meg Braziliából... Ha 5 ajtósat kéretem volna, amit Wolfsburgban gyártanak, 6 hétre jött volna...
Ha letudnék/akarnék tenni min. 8 misit egy új autóra... Térdelne az egész autószalon... Nemhogy 3 hónap múlva megkapom...

Három hónappal még ki is egyeztem, nekem a 6 hónap nem tetszik, ami lenne 7 is mire ideérne.
Naplózva
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 6474


E-mail
« Új hozzászólás #632 Dátum: 2015.04.13 hétfő, 20:47:31 »

Három hónappal még ki is egyeztem, nekem a 6 hónap nem tetszik, ami lenne 7 is mire ideérne.

Vagy 8. És mellébeszélés, magyarázkodás van mindig. Szvsz: vedd, ami a legközelebb van az igényeidhez, viszont fizess csak annyit, mint amennyit a kiválasztottért szeretnél. Ha nem engednek, esetleg a vidéki kereskedőket is felhívhatod. Anno néhány éve a Nyíregyházán rendelt autót Pesten vettük át...
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
haniboy
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 468


E-mail
« Új hozzászólás #633 Dátum: 2015.04.13 hétfő, 21:37:24 »

Vagy 8. És mellébeszélés, magyarázkodás van mindig. Szvsz: vedd, ami a legközelebb van az igényeidhez, viszont fizess csak annyit, mint amennyit a kiválasztottért szeretnél. Ha nem engednek, esetleg a vidéki kereskedőket is felhívhatod. Anno néhány éve a Nyíregyházán rendelt autót Pesten vettük át...

Találtam egyet. Majdnem az amit szeretnék. Ami hiányzik belőle:
- kormányfűtés (ez a téli csomag része, tehát hátsó ülés sem fűtött, és 220V-os csatlak. sincs benne)
- hátsó szárny
- 18"-os felni
- elektromos memóriás kormány

Van benne viszont panorámatető ami nem kell, és 500 ezerrel drágább. A kereskedő nagyon segítőkész volt, át is adná a kocsit Solymárnak, de ez már sok kompromisszum 10 milláért.

Amit el tudok fogadni alternatívaként: május első heteiben átadás, vagy lehet augusztus, de addig adjanak egy új mondeót grátisz használatra. Gyanítom, hogy eszük ágában sincs. Én meg nem várok 6-7 hónapot 10 milláért egy kocsira.
Naplózva
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 6474


E-mail
« Új hozzászólás #634 Dátum: 2015.04.13 hétfő, 21:49:25 »

Találtam egyet. Majdnem az amit szeretnék. Ami hiányzik belőle:
- kormányfűtés (ez a téli csomag része, tehát hátsó ülés sem fűtött, és 220V-os csatlak. sincs benne)
- hátsó szárny
- 18"-os felni
- elektromos memóriás kormány

Van benne viszont panorámatető ami nem kell, és 500 ezerrel drágább. A kereskedő nagyon segítőkész volt, át is adná a kocsit Solymárnak, de ez már sok kompromisszum 10 milláért.

Amit el tudok fogadni alternatívaként: május első heteiben átadás, vagy lehet augusztus, de addig adjanak egy új mondeót grátisz használatra. Gyanítom, hogy eszük ágában sincs. Én meg nem várok 6-7 hónapot 10 milláért egy kocsira.
Ahogy néztem a ford.de-n, van télicsomag I. és II. Csak a II.ben van hátsóülésfűtés, de az is csak a tit verzióval rendelhető.
A vidékieket hívtad már? Ez a 10milla k...sok!
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
haniboy
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 468


E-mail
« Új hozzászólás #635 Dátum: 2015.04.13 hétfő, 22:02:15 »

Egyet hívtam csak, ahol találtam az alternatívát. De érdekes dolgott mondott nekem a kereskedő. Állítólag a készleten lévő autókat minden kereskedő látja. De ha ez így van, akkor nem kellene valami megoldást találni? Vagy ez már bonyolult?

Drága vagy sem, ez van egyelőre. De a kedvem az már nagyon elment az egésztől.
Naplózva
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 6474


E-mail
« Új hozzászólás #636 Dátum: 2015.04.13 hétfő, 22:09:28 »

Egyet hívtam csak, ahol találtam az alternatívát. De érdekes dolgott mondott nekem a kereskedő. Állítólag a készleten lévő autókat minden kereskedő látja. De ha ez így van, akkor nem kellene valami megoldást találni? Vagy ez már bonyolult?

Drága vagy sem, ez van egyelőre. De a kedvem az már nagyon elment az egésztől.
Ezt én is így tudom, hogy a készletet látják. Ha 10 milláért 6 hónapot kellene várnom egy mk5-re, biztosan nem lenne. Esetleg kintről hozatni? Ott talán nagyobb a raktárkészlet. A mobile.de-n van olyan opció, hogy beírod, hogy mit szeretnél és EU-n belül a kereskedők küldenek ajánlatot. Elméletileg. Próba, cseresznye!
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #637 Dátum: 2015.04.13 hétfő, 22:12:48 »

Ezt én is így tudom, hogy a készletet látják. Ha 10 milláért 6 hónapot kellene várnom egy mk5-re, biztosan nem lenne. Esetleg kintről hozatni? Ott talán nagyobb a raktárkészlet. A mobile.de-n van olyan opció, hogy beírod, hogy mit szeretnél és EU-n belül a kereskedők küldenek ajánlatot. Elméletileg. Próba, cseresznye!
én is csak bécsig mennék.  Wink
Naplózva
haniboy
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 468


E-mail
« Új hozzászólás #638 Dátum: 2015.04.13 hétfő, 22:15:53 »

Ezt én is így tudom, hogy a készletet látják. Ha 10 milláért 6 hónapot kellene várnom egy mk5-re, biztosan nem lenne. Esetleg kintről hozatni? Ott talán nagyobb a raktárkészlet. A mobile.de-n van olyan opció, hogy beírod, hogy mit szeretnél és EU-n belül a kereskedők küldenek ajánlatot. Elméletileg. Próba, cseresznye!

Van az a mondás, hogy mindig minden valamiért történik. Hát lehet, hogy nekem nem kell, hogy Mondeóm legyen. Ha a Fordnak nem kell a pénzem, majd kell az Audinak. Lehet, hogy abba lesz 10-15 ezer km, de leggalább nem néznek madárnak. Igazság szerint én még ilyet nem is hallottam. 8-10 hétre hirdetnek valamit, ami valójában 25-30 hét? Ha ebben hazudnak akkor még miben?

Egyébként pont az zavar amit írtál. A mellébeszélés meg a magyarázkodás, és a hülyéneknézés.
Naplózva
haniboy
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 468


E-mail
« Új hozzászólás #639 Dátum: 2015.04.13 hétfő, 22:17:19 »

A kinti behozatal engem nem érdekel. Ha a Ford-nak nem jó a Magyar forint, akkor ne kelljen az Euro sem.
Naplózva
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 6474


E-mail
« Új hozzászólás #640 Dátum: 2015.04.13 hétfő, 22:23:42 »

A kinti behozatal engem nem érdekel. Ha a Ford-nak nem jó a Magyar forint, akkor ne kelljen az Euro sem.
A ford (vagy vw vagy bárki) leszarja a vevőt. Annyit keresnek a flottás, lizingelt stb. autókon, továbbá a 13-14eft szervizrezsiórabéreken, hogyha félévig nem adnak el egyetlen autót sem, akkor is vígan megélnek.
Pedig éppen most kéne 300körüli euronál körülnézni kint.
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
Carmaged
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 590


MKIV 2007 2.0 TDCi Ghia Executive


« Új hozzászólás #641 Dátum: 2015.04.13 hétfő, 22:34:11 »

Egyet hívtam csak, ahol találtam az alternatívát. De érdekes dolgott mondott nekem a kereskedő. Állítólag a készleten lévő autókat minden kereskedő látja. De ha ez így van, akkor nem kellene valami megoldást találni? Vagy ez már bonyolult?

Drága vagy sem, ez van egyelőre. De a kedvem az már nagyon elment az egésztől.
Ezért ne menjen el, másutt is vannak ilyenek bőven.

Az elállást jól meg kell fontolni, ugyanis az aláírt szerződésben nem biztos, hogy van rá könnyedén lehetőség. Ráadásul a szállítási határidőt "várható" határidőre szokták beírni, pont az ilyenek miatt.

Egyébként, ha 5 évre tervezed az autót, akkor ez a pár hónap olyan sokat nem számít...
Naplózva
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #642 Dátum: 2015.04.13 hétfő, 22:49:44 »

A kinti behozatal engem nem érdekel. Ha a Ford-nak nem jó a Magyar forint, akkor ne kelljen az Euro sem.

En masfel eve Szegeden vettem az enyemet. Az ertekesito nagyon segitokesz volt. Pedig csunyan alkudtam a kocsira. Ha gondolod megadom az elerhetoseget, hatha tud Neked is segiteni. En Pestrol mentem le a kocsiert, annyira jo ajanlat volt. Elotte viszont 4 honapig keresgeltem. Nem 1-2 evre veszi az ember, erdemes alaposan megfontolni. Lehet kapsz 3gy ajdit ennyiert, hasznaltan, de ott a szerviz is huzosabb lesz. De ahogy gondolod.
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #643 Dátum: 2015.04.14 kedd, 08:14:51 »


Van a Clubnak valami favorizált szervíze, ahol úgy bánnak az emberrel mint egy ügyfél?


Fóti Szeleczky  eljen
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
haniboy
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 468


E-mail
« Új hozzászólás #644 Dátum: 2015.04.14 kedd, 10:28:34 »

Nagyon köszönöm az öteteket és a segítséget. De ha a solymáriak nem tudják megoldani az autómat, akkor ezen a héten lemondom. Egyébként a Ford Magyarország infója alapján, az automata váltó miatt nem tudnak szállítani. Felhívtam őket ugyanis, hogy menniy az új MOndeo szállítási határideje. Ó hát az most nagyon jó, 8-10 hét. Amikor viszont megkérdeztem, hogy akkor vajon hogyan lett 7 hónap, hirtelen nagy csönd lett a vonal túlsó felén. Segítőkészek voltak nagyon, de ez egyelőre sovány vígasz.
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #645 Dátum: 2015.04.14 kedd, 12:50:49 »

Nagyon köszönöm az öteteket és a segítséget. De ha a solymáriak nem tudják megoldani az autómat, akkor ezen a héten lemondom. Egyébként a Ford Magyarország infója alapján, az automata váltó miatt nem tudnak szállítani. Felhívtam őket ugyanis, hogy menniy az új MOndeo szállítási határideje. Ó hát az most nagyon jó, 8-10 hét. Amikor viszont megkérdeztem, hogy akkor vajon hogyan lett 7 hónap, hirtelen nagy csönd lett a vonal túlsó felén. Segítőkészek voltak nagyon, de ez egyelőre sovány vígasz.
Már csak azért is furcsa nekem ez a hozzáállás, mert mindenki nyafog, hogy nem vesz a magyar új autót, haldoklik a piac, stb, és akkor amikor meg valaki pénzzel a zsebében bemegy a szalonba új autót venni, ráadásul nem is raktárról, hanem egyedileg összeállítva, akkor meg tolják a határidőt, nem szállítanak, és így lesz@rják a vásárlót  levele Nem ezt a mentalitást várnám egy autógyártól, pláne nem ilyen időkben.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #646 Dátum: 2015.04.14 kedd, 14:05:42 »

Már csak azért is furcsa nekem ez a hozzáállás, mert mindenki nyafog, hogy nem vesz a magyar új autót, haldoklik a piac, stb, és akkor amikor meg valaki pénzzel a zsebében bemegy a szalonba új autót venni, ráadásul nem is raktárról, hanem egyedileg összeállítva, akkor meg tolják a határidőt, nem szállítanak, és így lesz@rják a vásárlót  levele Nem ezt a mentalitást várnám egy autógyártól, pláne nem ilyen időkben.
tévedésben van aki azt hiszi,hogy nem vesznek új autót.a válság óta folyamatosan emelkednek az új eladott autók számai.még ha a flották miatt is de piszkosul megy a piac.Továbbá költségcsökkentések miatt a gyártókapacitások is optimalizálva lettek,és ez most bitzony azt eredményezik,hogy egy Fostáviára 6hónapot kel várni pl.Pl Genket is azért zárta be a ford,mert nem érte meg ott gyártani a magas költségek miatt.Most az mk5 spanyolban készül,sokkal olcsóbban.El is vannak havazva rendesen,rendelik szép számmal a flották őket.....
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #647 Dátum: 2015.04.14 kedd, 14:40:57 »

Már csak azért is furcsa nekem ez a hozzáállás, mert mindenki nyafog, hogy nem vesz a magyar új autót, haldoklik a piac, stb, és akkor amikor meg valaki pénzzel a zsebében bemegy a szalonba új autót venni, ráadásul nem is raktárról, hanem egyedileg összeállítva, akkor meg tolják a határidőt, nem szállítanak, és így lesz@rják a vásárlót  levele Nem ezt a mentalitást várnám egy autógyártól, pláne nem ilyen időkben.
Sokmindennel így van ez.. sírnak,  h nem megy,  mikor mennél venni valamit akkor meg nincs.

Én biztos megprobalnam kintről rendelni.  Szerintem ezt a gagyi országot nem veszik komolyan sehol.
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #648 Dátum: 2015.04.14 kedd, 14:43:06 »

Sokmindennel így van ez.. sírnak,  h nem megy,  mikor mennél venni valamit akkor meg nincs.

Én biztos megprobalnam kintről rendelni.  Szerintem ezt a gagyi országot nem veszik komolyan sehol.


Pontosan... Még egy Fordot lehet megvennék itthon, de egy Audiért már biztos, hogy  kimennék...
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #649 Dátum: 2015.04.14 kedd, 14:43:42 »


Vannak fanok azért, barátom 7 hónapot várt az eresoktáviára. Akkora a rendelési q, hogy nem győzik gyártani. Szóval máshol sem rózsás a helyzet.
Én is tudok ilyet, szintén rs.  Ráadásul előre kifizette.  1 olaj szervizt adtak asszem ajándékba.
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
Oldalak: 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 ... 112   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.078 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.