Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.03.28 csütörtök, 13:46:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 ... 112   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK5 Általános kérdések  (Megtekintve 1547857 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #50 Dátum: 2012.12.23 vasárnap, 21:22:15 »

halászlét már ettünk, meg mákos gubát is  vigyor3       írtam még

Szét offoljuk a topicot Smiley
Naplózva
doszi_zeg
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2726



E-mail
« Új hozzászólás #51 Dátum: 2012.12.24 hétfő, 02:01:09 »

Szét offoljuk a topicot Smiley
Az nem csoda, hiszen nehéz úgy beszélni egy autóról, h még nem is láttuk, ill. próbáltuk!!  szomoru1

De azért látom ti jól kiveséztétek ezt a mondeo népautós témát!!  eplus2

Megmondom őszintén, h olyan jól érveltetek, h nem tudnák pártoskodni senki mellett. Nekem nagyon tetszik az V-ös, akár csak a IV-es, és a III-val is meg voltam elégedve, de tény h minden generáció felett eljár az idő... nyár végén még alig volt itt Zegen IV-es mondi, meg is néztek vele... ma már itt is igen elterjedt sajnos... de nem bánom mert én nekem sem farok méregetésre kellett... hanem a megbízhatóság és kényelem miatt!!!  vigyor3
A kényelem 5-ös, de a megbízhatóság már nem a régi!!!  szomoru1
Naplózva

MKIV. 1.8 TDCI Trend
Pioneer DEH-6400BT fejegység, Kicx STC 6.2 hangszórók, LED-es kilincsvilágítás és csomagtéri világítás (Cs12)
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #52 Dátum: 2012.12.24 hétfő, 14:03:04 »



Azt azért nem mondanám,hogy komolytalan autó


mitöl komoly egy autó?
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
Csorosz
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



E-mail
« Új hozzászólás #53 Dátum: 2012.12.30 vasárnap, 23:12:48 »

mitöl komoly egy autó?
Megbízhatóság, minőség, dizájn, teljesítmény.

Nekem ilyen sorrenden.

Azt akartam még mondani (amellett, hogy kb mindenkivel egyetértek, kivéve azzal h csúnya az mk3-as kombi, mert nekem qvára tetszik;), hogy az mk1-mk2-es szériát is nagyon szerettem. Szép autók voltak. Ma is sziveesen lennék tulaja pölö egy MK2-es ST-nek.
Naplózva
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #54 Dátum: 2012.12.31 hétfő, 15:52:36 »

Megbízhatóság, minőség, dizájn, teljesítmény.

Nekem ilyen sorrenden.


csak ez mind  külön-külön mindenkinek mást jelent, és más márkában vagy tipusban nyilvánul meg.igy ez egy nagy halmaz amibe lnem tudsz csak egy autót benne hagyni ami mindenkinek megfelelne feltételek nélkül.
szóval  mitöl komoly egy autó?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?  integet2
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #55 Dátum: 2012.12.31 hétfő, 15:54:54 »

csak ez mind  külön-külön mindenkinek mást jelent, és más márkában vagy tipusban nyilvánul meg.igy ez egy nagy halmaz amibe lnem tudsz csak egy autót benne hagyni ami mindenkinek megfelelne feltételek nélkül.
szóval  mitöl komoly egy autó?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?  integet2
Maximum attól aki benn ül, mert egy autó nem több mint egy használati tárgy amiből van olcsóbb meg drágább.
Naplózva
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #56 Dátum: 2012.12.31 hétfő, 16:02:43 »

Maximum attól aki benn ül, mert egy autó nem több mint egy használati tárgy amiből van olcsóbb meg drágább.
   worship   wave
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
kofy
Vendég
« Új hozzászólás #57 Dátum: 2012.12.31 hétfő, 22:58:39 »

Csere Csaba teszteli a Mondeo 5-öt Smiley

https://www.youtube.com/watch?v=7SikJ3lC-lY

ROTFL: Nézzétek meg kb. 7.20-tól ahogy saját magát felhívja Syncen keresztül.
ROTFL 2: A radardetektor se semmi egy tesztben...
Naplózva
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #58 Dátum: 2013.01.01 kedd, 10:28:30 »

Csere Csaba teszteli a Mondeo 5-öt Smiley

https://www.youtube.com/watch?v=7SikJ3lC-lY

ROTFL: Nézzétek meg kb. 7.20-tól ahogy saját magát felhívja Syncen keresztül.
ROTFL 2: A radardetektor se semmi egy tesztben...
De mi abban az újdonság, hogy hangvezérléssel telefonál? Már 2006-ban hangvezérléssel rendeltem az MKIII-asom. Már akkor se volt nagy újdonság. (igazából semmi funkcióbeni fejlesztése nincs a mostani IV-esnél sem, de ahogy hallom a az V-ösnél sem.) igazából ami az europai verzió arról az ecoboostok kivételével semmit nem tudni. pedig itt europában jó ha 30% benzines kerülne eladásra belőlük.
Naplózva
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #59 Dátum: 2013.01.01 kedd, 11:02:00 »

Csere Csaba teszteli a Mondeo 5-öt Smiley

https://www.youtube.com/watch?v=7SikJ3lC-lY

ROTFL: Nézzétek meg kb. 7.20-tól ahogy saját magát felhívja Syncen keresztül.
ROTFL 2: A radardetektor se semmi egy tesztben...
Csak azok a filléres megoldások ne lennének. A csomagtérajtó két olyan ronda ívvel csatlakozik a kasztnihoz, hogy én ki se merném nyitni a csomagtérajtót zsúfoltabb helyen, mert tök égő. A motorháztető alól meg kispórolták a gázrugót. Az én 11 éves Mondeomban is már gázrugós volt a motorháztető, az ötösben meg sima pálcás. Azért én többet várnék el egy ilyen autótól. Egyébként nagyon tetszik ez az autó.  integet2
Naplózva
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #60 Dátum: 2013.01.01 kedd, 11:47:12 »

Csak azok a filléres megoldások ne lennének. A csomagtérajtó két olyan ronda ívvel csatlakozik a kasztnihoz, hogy én ki se merném nyitni a csomagtérajtót zsúfoltabb helyen, mert tök égő. A motorháztető alól meg kispórolták a gázrugót. Az én 11 éves Mondeomban is már gázrugós volt a motorháztető, az ötösben meg sima pálcás. Azért én többet várnék el egy ilyen autótól. Egyébként nagyon tetszik ez az autó.  integet2
A IV-esben is már csak pálcás, de ez nem számít. Úgy se a motorteret fogod nyitogatni. Minőségében jobb kellemesebb hatású anyagok vannak a IV-esben mint a III-asban. Az V-ösben meg minden bizonyára kellemesebb lesz mint a IV-esben.
Naplózva
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #61 Dátum: 2013.01.01 kedd, 11:56:27 »

A IV-esben is már csak pálcás, de ez nem számít. Úgy se a motorteret fogod nyitogatni. Minőségében jobb kellemesebb hatású anyagok vannak a IV-esben mint a III-asban. Az V-ösben meg minden bizonyára kellemesebb lesz mint a IV-esben.
Nekem nagyon tetszik az ötös, csak van egy két dolog aminél kicsit szívom a fogam. Én biztosan fogok venni ötös Mondeot, csak kb. 15 év múlva.  wow1
Naplózva
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #62 Dátum: 2013.01.01 kedd, 12:17:39 »

Nekem nagyon tetszik az ötös, csak van egy két dolog aminél kicsit szívom a fogam. Én biztosan fogok venni ötös Mondeot, csak kb. 15 év múlva.  wow1
Csak szokatlan mint a III-as utána  IV-es. Én is biztos vagyok benne hogy venni fogok V-öst ha majd kijön de a faceliftesből abból is mint a III-asnál meg a IV-esnél is tettem (legfeljebb ha nem jön ki akkora amikorra a mostani helyett illene venni egy újat, akkor szükségmegoldásként simán csak 5-öst lesz de az akkor nem a fordéktól. Árban már úgyse lesz nagy eltérés  szomoru1
Naplózva
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #63 Dátum: 2013.01.01 kedd, 12:20:31 »

Csere Csaba teszteli a Mondeo 5-öt Smiley

https://www.youtube.com/watch?v=7SikJ3lC-lY

ROTFL: Nézzétek meg kb. 7.20-tól ahogy saját magát felhívja Syncen keresztül.
ROTFL 2: A radardetektor se semmi egy tesztben...
semmi új érzés nincs benne az utcán láva egy face lift 3 az mk4-böl  Huh?
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
kofy
Vendég
« Új hozzászólás #64 Dátum: 2013.01.01 kedd, 13:40:09 »

De mi abban az újdonság, hogy hangvezérléssel telefonál? Már 2006-ban hangvezérléssel rendeltem az MKIII-asom. Már akkor se volt nagy újdonság. (igazából semmi funkcióbeni fejlesztése nincs a mostani IV-esnél sem, de ahogy hallom a az V-ösnél sem.) igazából ami az europai verzió arról az ecoboostok kivételével semmit nem tudni. pedig itt europában jó ha 30% benzines kerülne eladásra belőlük.
Csak a Sync "magyarságára" szerettem volna felhívni a figyelmet, ezek szerint nem ment át... Kszábá Kszéré, így tudta felhívni magát az ipse... Node mit várunk, ha magyar BC menüt se tudnak csinálni x éve...
Naplózva
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #65 Dátum: 2013.01.01 kedd, 13:46:30 »

Csak a Sync "magyarságára" szerettem volna felhívni a figyelmet, ezek szerint nem ment át... Kszábá Kszéré, így tudta felhívni magát az ipse... Node mit várunk, ha magyar BC menüt se tudnak csinálni x éve...
Ezen nincs semmi meglepő. Hha tudnád, hogy a klímával, hogy tudja büntetni azt aki csak egy kicsi akcentussal is merészel kiadni egy parancsot  nyes
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #66 Dátum: 2013.01.01 kedd, 16:00:02 »

Csak szokatlan mint a III-as utána  IV-es. Én is biztos vagyok benne hogy venni fogok V-öst ha majd kijön de a faceliftesből abból is mint a III-asnál meg a IV-esnél is tettem (legfeljebb ha nem jön ki akkora amikorra a mostani helyett illene venni egy újat, akkor szükségmegoldásként simán csak 5-öst lesz de az akkor nem a fordéktól. Árban már úgyse lesz nagy eltérés  szomoru1
Neked III-as előtt mi volt ?  wow1
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #67 Dátum: 2013.01.01 kedd, 16:47:22 »

Neked III-as előtt mi volt ?  wow1
Off tévelygések, sajátban Nissan (csak ők a renault házasság után már kiszálltak a középkategóriából) utána egy jó darabig cégeseket használtam főleg opeleket.
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #68 Dátum: 2013.01.01 kedd, 17:33:00 »

Off tévelygések, sajátban Nissan (csak ők a renault házasság után már kiszálltak a középkategóriából) utána egy jó darabig cégeseket használtam főleg opeleket.
Nyugta!
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
TISLER19
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4936



E-mail
« Új hozzászólás #69 Dátum: 2013.01.07 hétfő, 18:54:35 »

Amúgy az Európai gyártás azért késik mert gyárat zár be a Ford és nincs kapacitás per pillanat a gyártásra.Ez 1 évet jelent.Nekem tetszik különös képpen ,hogy megint a szögletes a divat belül/szellőzőrostélyok/.Az ovális kipufogó tetszik itt is nagyon.
Naplózva

2008.11. 1.8 TDCI KOMBI TREND 115 FOCUS II
oritomi
Vendég
« Új hozzászólás #70 Dátum: 2013.01.13 vasárnap, 21:22:55 »

Az a 4 ajtós nem kellene semmi pénzért.Abba rakodjál 1 nagy 7végi bevásárlás után.Csakis 5 ajtós vagy kombi kellene.
A középkonzolon a nyomás érzékeny gombok is baklövés,de ezeket leszámítva kellene.
Naplózva
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6475


E-mail
« Új hozzászólás #71 Dátum: 2013.01.19 szombat, 10:21:16 »

Ez olvastátok?
http://www.auto2.hu/olvas/785-2013-ban-erkezik-a-vadonatuj-ford-mondeo,
sőt végre kép a kombiról:
http://www.autonavigator.hu/galeria/ford_mondeo_2013_negyajtos_es_kombi-6615
Ha megérem, 2016-17 ben ilyesmiben gondolkodom... Esetleg közben (2014) egy 2010-es faceliftes???
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #72 Dátum: 2013.01.19 szombat, 12:50:07 »

Ez olvastátok?
http://www.auto2.hu/olvas/785-2013-ban-erkezik-a-vadonatuj-ford-mondeo,
sőt végre kép a kombiról:
http://www.autonavigator.hu/galeria/ford_mondeo_2013_negyajtos_es_kombi-6615
Ha megérem, 2016-17 ben ilyesmiben gondolkodom... Esetleg közben (2014) egy 2010-es faceliftes???
Rakj hozzá egy évet. Genkben azt gyárat  ahol eddig készültek bezárja a Ford . Áttelepítik a  gyártást a spanyolokhoz éppen. Csúszik minden. 
Naplózva
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6475


E-mail
« Új hozzászólás #73 Dátum: 2013.01.19 szombat, 17:43:51 »

Rakj hozzá egy évet. Genkben azt gyárat  ahol eddig készültek bezárja a Ford . Áttelepítik a  gyártást a spanyolokhoz éppen. Csúszik minden. 

OK, annyira azért nem rinyálok... Hacsak be nem jön a választások előtt egy jó kis autópályatender, mert akkor Atlassal járok ki majd az építkezésre   Cheesy
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
doszi_zeg
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2726



E-mail
« Új hozzászólás #74 Dátum: 2013.01.20 vasárnap, 09:08:19 »

Ez olvastátok?
http://www.auto2.hu/olvas/785-2013-ban-erkezik-a-vadonatuj-ford-mondeo,
sőt végre kép a kombiról:
http://www.autonavigator.hu/galeria/ford_mondeo_2013_negyajtos_es_kombi-6615
Ha megérem, 2016-17 ben ilyesmiben gondolkodom... Esetleg közben (2014) egy 2010-es faceliftes???
vigyor2 cheesy1  Gyönyörűek!!!

Sztem a kombit megint jobban eltalálták, addigra mire nekem ilyenem lesz lehet már én is családos leszek és akkor már semmi kifogásom ellene!!!  nyes
Naplózva

MKIV. 1.8 TDCI Trend
Pioneer DEH-6400BT fejegység, Kicx STC 6.2 hangszórók, LED-es kilincsvilágítás és csomagtéri világítás (Cs12)
TISLER19
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4936



E-mail
« Új hozzászólás #75 Dátum: 2013.01.20 vasárnap, 12:31:23 »

https://www.youtube.com/watch?v=bgWCcf2Wlps
Ezt ha megnézitek ebben van egy érdekes dolog.Úgy 9 és félperc körül a néger fickó az első ajtónál érintve a keret kódolja a kocsit.
Naplózva

2008.11. 1.8 TDCI KOMBI TREND 115 FOCUS II
M.Márk
Vendég
« Új hozzászólás #76 Dátum: 2013.01.20 vasárnap, 13:18:51 »

https://www.youtube.com/watch?v=bgWCcf2Wlps
Ezt ha megnézitek ebben van egy érdekes dolog.Úgy 9 és félperc körül a néger fickó az első ajtónál érintve a keret kódolja a kocsit.

Tiszta amerika  vigyor3
Az amerikai verdákon látni ilyet ill. hasonlót
Naplózva
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #77 Dátum: 2013.02.11 hétfő, 11:03:27 »

Az tény ,hogy népautó, de mondj egy autót ami már nem az.
Mindegyikből van csillió az utakon.
A 2 millástól a 30 millásig.

Azt azért nem mondanám,hogy komolytalan autó, mivel van tapasztalatom a széria megjelnésétől a mondihoz,azt kell mondjam, hogy az mk4 a legkomolyabb az összes közül, a többi ehhez képest vicc kategória és tény,hogy népautók.

Én ezen, hogy egy autó mennyire komoly mindig olyanoktól hallom vissza akik vagy busszal járnak vagy 1 literes 3 hengeres swiftben bosszankodnak az úton, ez van ,ez egy ilyen világ.

Tény,hogy nem olyan komoly, mint egy 20 millás audi, de az az autó itt a fórumon a tagok 99%-nak csak álom kategória.
Az is tény,hogy farokméregetésre nem való az autó.
De egy jól kinéző, iszonyat tágas családi autó, és azért még most is sokan megfordulnak utána, vagy azért mert jól néz ki, vagy azért mert vágynak rá.
Pl.: a 3s kombi után mindenki csak egyszer fordul meg, mert abból a látványból 1 is elég, bocsi  eplus2
Ahhoz képest a 4es kombija a design mekkája.
Én személy szerint ezért vettem 4es kombit, mert nem tudtam volna kibékülni magammal,hogy kiadtam egy olyan kombira pénzt ami egyszerűen nem tetszik, belül szűk, raktere nagy az tény, (1etlen pozitívum), a hátulja nem szép, elkapkodott, lámpákat oldalra feldobálós, csináljunk belőle hamar sok pénzt biznisz volt.
De erre hamar rájöttek hála istennek!


És végszóként, amíg több Focus rohangál az úton, mint mondeo, addig az azt jelenti,hogy de sokan is szeretnének ilyen komolytalan autót a  ***ük alá tenni, csak egy a bibi, nincs rá pénz mag! Na bumm  vigyor3

Tudod, kicsit elfogult ez a hozzászólás szerintem. Sokan, sőt rengetegen a seggüket a földhöz vernék, hogy ha akár csak egy II-es vagy III-as Mondeo a kezük közé jutna.. Kicsit olyan a hozzászólásod, mintha te nem Magyarországon élnél.. Amúgy meg az én I-es Mondeo-m után, szoktak fordulni, dícsérték is meg már benzinkúton, itt ott, sőt, nagyon nagyon jó érzés amikor egy szembejövő I-es Mondeo-s villog és int neked.. Na, ez az összetartás nincs meg se az II-es, III-as, IV-es Mondeoknál még.. Majd 10 év múlva..
Naplózva
zsoel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10594



« Új hozzászólás #78 Dátum: 2013.02.11 hétfő, 21:03:57 »

https://www.youtube.com/watch?v=bgWCcf2Wlps
Ezt ha megnézitek ebben van egy érdekes dolog.Úgy 9 és félperc körül a néger fickó az első ajtónál érintve a keret kódolja a kocsit.

Nekem kell ilyen..  eplus2
Naplózva

MKIV, 2.0 TDCi, Ghia mánia! Smiley
TISLER19
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4936



E-mail
« Új hozzászólás #79 Dátum: 2013.02.12 kedd, 22:50:33 »

Nekem kell ilyen..  eplus2
Én azt nem értem a Ford mértnem gyárja Americában a mondeo-t???ha a BMW X5 csak ott készül és onnan szállítják minden hova és olyan kivitelben amelyik országba kell akkor ez mértnem megy a Ford-nak.???Amúgy ez a kódolás nekem is tetszik.
Naplózva

2008.11. 1.8 TDCI KOMBI TREND 115 FOCUS II
kofy
Vendég
« Új hozzászólás #80 Dátum: 2013.03.07 csütörtök, 10:52:57 »

http://www.origo.hu/auto/20130307-csak-masfel-ev-mulva-jon-az-uj-ford-mondeo.html
Naplózva
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 26957


E-mail
« Új hozzászólás #81 Dátum: 2013.03.07 csütörtök, 11:44:33 »


Jaja, pont most néztem én is.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
mbdeb
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 426



WWW E-mail
« Új hozzászólás #82 Dátum: 2013.04.03 szerda, 15:18:20 »

Halott verzió!
 Addigra a design már elavult lesz senkinek nem kell  majd, pláne, hogy a Fusion már egy éve szaladgál az utakon a nagyvizen túl.

(eladják majd flottásnak - ócóér ) -> még jobban romlik a mondeo renoméja -> nő az összes többié
Naplózva

Olcsó minőségi tárhely honlapodnak -> www.joomlaportal.hu
Mondeo MKIV 2008 | 1.8 TDCi | 125LE | Ghia
zsoel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10594



« Új hozzászólás #83 Dátum: 2013.04.03 szerda, 17:58:20 »

Halott verzió!
 Addigra a design már elavult lesz senkinek nem kell  majd, pláne, hogy a Fusion már egy éve szaladgál az utakon a nagyvizen túl.

(eladják majd flottásnak - ócóér ) -> még jobban romlik a mondeo renoméja -> nő az összes többié

valóban elmaradt az új projekt!  rinya
Naplózva

MKIV, 2.0 TDCi, Ghia mánia! Smiley
kofy
Vendég
« Új hozzászólás #84 Dátum: 2013.04.10 szerda, 14:51:34 »

Már Kínában is bemutatták az új Mondeót.

http://automotor.hu/hirek/ujabb-haromhengeres-motor-az-uj-mondeo-ban-492245
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #85 Dátum: 2013.04.10 szerda, 15:42:27 »

Nekem kell ilyen..  eplus2

Csekély 27e dolcsiért+regadó a tied lehet.  eplus2
« Utoljára szerkesztve: 2013.04.10 szerda, 15:45:48 írta Lacika71 » Naplózva
zsoel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10594



« Új hozzászólás #86 Dátum: 2013.04.16 kedd, 18:10:46 »

http://www.autonavigator.hu/autosvilag_hirei/ezerotos_benzinmotort_kap_a_ford_mondeo-9915?utm_source=hirfigyelo&utm_medium=email&utm_campaign=hirlevel_2013-04-16&utm_content=autosvilag_hirei

 taps
Naplózva

MKIV, 2.0 TDCi, Ghia mánia! Smiley
nejo88
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 565



E-mail
« Új hozzászólás #87 Dátum: 2013.04.21 vasárnap, 10:29:53 »


Olyan az eleje mint egy aston martiné  wow1
Naplózva

Audi A6 3.0 tdi V6 Quattro (225 LE)
A múlt.Ford mondeo 2003 2.0 tdci 96kw (131 le) by:Relhist
A múlt. Ford mondeo 2004 2.0 Tdci 85kw (115 Le)
doszi_zeg
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2726



E-mail
« Új hozzászólás #88 Dátum: 2013.04.21 vasárnap, 20:24:19 »

Olyan az eleje mint egy aston martiné  wow1
Bizony ám!  vigyor3
Még össze is hasonlították őket egy egymás melletti képen, nagyon hasonlóak....
Naplózva

MKIV. 1.8 TDCI Trend
Pioneer DEH-6400BT fejegység, Kicx STC 6.2 hangszórók, LED-es kilincsvilágítás és csomagtéri világítás (Cs12)
TISLER19
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4936



E-mail
« Új hozzászólás #89 Dátum: 2013.04.21 vasárnap, 22:11:10 »

Ezt a választ kaptam Érdről a Ford-tól:

  Köszönettel vettük megtisztelő érdeklődését az új Ford Mondeo iránt!
  Ezúton tájékoztatom, hogy az autó előre láthatóan 2013 vége előtt nem fog megérkezni, így árakat, felszereltségi szinteket sem tudunk még.
  Amennyiben bármilyen információt tudunk az autóról, azt fogjuk Önnek küldeni.
Naplózva

2008.11. 1.8 TDCI KOMBI TREND 115 FOCUS II
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #90 Dátum: 2013.04.22 hétfő, 10:10:29 »


És még mindíg csúnya az a hűtőrács.
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #91 Dátum: 2013.05.04 szombat, 12:13:59 »

És még mindíg csúnya az a hűtőrács.

Nem csúnya az......csak olyan Aston Martin-os.  vigyor3
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
kisgyerek83
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1652



E-mail
« Új hozzászólás #92 Dátum: 2013.05.04 szombat, 12:32:05 »

Nem csúnya az......csak olyan Aston Martin-os.  vigyor3
Nézzétek meg az új Escortot is akkor már  hehe

http://www.origo.hu/auto/20130422-visszatert-a-ford-escort.html
« Utoljára szerkesztve: 2013.05.04 szombat, 12:34:08 írta kisgyerek83 » Naplózva

MK3, 2001.12.20. fekete Kombi , 2.0 TDDI, Ghia 
EGR-t már nyomokban sem tartalmaz Cheesy
AIR SPRING légrugó Smiley
doszi_zeg
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2726



E-mail
« Új hozzászólás #93 Dátum: 2013.05.05 vasárnap, 22:39:48 »

Nézzétek meg az új Escortot is akkor már  hehe

http://www.origo.hu/auto/20130422-visszatert-a-ford-escort.html
Annyira emlékeztet egy másik fordra!!  eplus2 eplus2 eplus2 eplus2 eplus2
Naplózva

MKIV. 1.8 TDCI Trend
Pioneer DEH-6400BT fejegység, Kicx STC 6.2 hangszórók, LED-es kilincsvilágítás és csomagtéri világítás (Cs12)
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6475


E-mail
« Új hozzászólás #94 Dátum: 2013.05.06 hétfő, 20:56:51 »

Annyira emlékeztet egy másik fordra!!  eplus2 eplus2 eplus2 eplus2 eplus2
Valamikor 1950 körül Ferdinand Porsche fogott egy bogarat, kicsit lapította, húzta, tett még bele 2 hengert és nagyjából lett belőle 911.
Nincs új a Nap alatt.
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #95 Dátum: 2013.05.30 csütörtök, 22:36:22 »

Valamikor 1950 körül Ferdinand Porsche fogott egy bogarat, kicsit lapította, húzta, tett még bele 2 hengert és nagyjából lett belőle 911.
Nincs új a Nap alatt.

Valamikor Barényi Béla kitalálta a bogárhátút.
A porse meg jól ellopta. Nem talált az ki semmit.
Baréti megnyerte a pert, most már az ő neve alatt fut a project.
« Utoljára szerkesztve: 2013.07.31 szerda, 10:38:17 írta Angel » Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23819


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #96 Dátum: 2013.05.31 péntek, 09:23:27 »

Valamikor Baréti Béla kitalálta a bogárhátút.
A porse meg jól ellopta. Nem talált az ki semmit.
Baréti megnyerte a pert, most már az ő neve alatt fut a project.
és ő ki?? mert a gugli nem ismeri Roll Eyes
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6475


E-mail
« Új hozzászólás #97 Dátum: 2013.05.31 péntek, 09:53:18 »

és ő ki?? mert a gugli nem ismeri Roll Eyes
Este az Offban majd írok erről, feltéve, ha nem lesz sok  pias  Cheesy
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #98 Dátum: 2013.06.11 kedd, 09:28:28 »

Valamikor Baréti Béla kitalálta a bogárhátút.
A porse meg jól ellopta. Nem talált az ki semmit.
Baréti megnyerte a pert, most már az ő neve alatt fut a project.

Dehogynem. Pl. ezt :


(az már más tészta, hogy egy rakás sz*r lett Cheesy)
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
zsoel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10594



« Új hozzászólás #99 Dátum: 2013.06.11 kedd, 12:23:16 »

Indításképp:

http://www.autonavigator.hu/autosvilag_hirei/178_loeros_1_5_literes_motor_a_ford_mondeoban-10271?utm_source=uzemanyagar&utm_medium=email&utm_campaign=uzemanyagar_2013-06-10&utm_content=autosvilag_hirei_friss_cikk

Naplózva

MKIV, 2.0 TDCi, Ghia mánia! Smiley
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 ... 112   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 4.713 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.