Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.09.28 szombat, 23:36:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mk1 első lökös  (Megtekintve 1040 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Dátum: 2012.12.07 péntek, 07:30:42 »

Jó állapotú első lökhárítót keresek mk1-hez. törött, repedt, vagy olyan, aminek sérült a felfogató csavarja nem érdekel.
Olyan sem, ami drágább, mint az új
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
csaba 81
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2012.12.07 péntek, 17:07:18 »

Jó állapotú első lökhárítót keresek mk1-hez. törött, repedt, vagy olyan, aminek sérült a felfogató csavarja nem érdekel.
Olyan sem, ami drágább, mint az új

nem kötöszködésböl mondom,de nekem van.pont olyan ami neked nem kell.meg van alapozva csak festeni kell.de egy 5 ezresér oda adom,és még van millió egy cuccom amitöl olcson megválnék,de van egy komplett kocsim is ha érdekel,de csere is jöhet.
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #2 Dátum: 2012.12.07 péntek, 19:02:43 »

pont olyan ami neked nem kell.meg van alapozva csak festeni kell.de egy 5 ezresér oda adom

mi az, hogy olyan ami nekem nem kell?

az, hogy törött volt, az nem biztos, hogy baj, ha rendesen van megcsinálva. de amiket hirdetnek 10 fölött törötten, ütött-kopottan, olyannal hagyjanak békén, erre gondoltam. 14 a zsír új alapozott klokkerholm a bárdiban. A tied 5-ért még akár jó is lehet. képet tudnál küldeni a javított részről?
« Utoljára szerkesztve: 2012.12.07 péntek, 19:08:38 írta GinJoy » Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
csaba 81
Vendég
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2012.12.07 péntek, 20:26:53 »

mi az, hogy olyan ami nekem nem kell?

az, hogy törött volt, az nem biztos, hogy baj, ha rendesen van megcsinálva. de amiket hirdetnek 10 fölött törötten, ütött-kopottan, olyannal hagyjanak békén, erre gondoltam. 14 a zsír új alapozott klokkerholm a bárdiban. A tied 5-ért még akár jó is lehet. képet tudnál küldeni a javított részről?
igen megpróbálok,
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.15 másodperc alatt készült el 26 lekéréssel.