Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.19 péntek, 04:57:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK3 / Bicskakulcs adaptálása Mondeo MK4-hez!  (Megtekintve 9185 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48446



« Dátum: 2013.02.10 vasárnap, 13:53:39 »

Relhist féle bicskakulcs adaptálása Mondeo MK4-hez!
Gondoltam itt írom le a tapasztalataimat, hátha valakinek segítségére lesz majd a jövőben.
A kulcs ajtónyitó részének illesztése könnyen megoldható otthon is. A gyújtáskapcsolót elforgatjuk 1-es állásba, majd 4-szer 1-esből 2-es állásba és viszza 1-esbe. Ekkor egy sípoló hangot hallunk, ami után az összes távirányítós kucsot illesztenünk kell a kulcs valamely gombjának megnyomásával. Ezután a gyújtáskapcsolóban lévő kulcsot elforgatjuk a nulla állásba. Majd beindítjuk az autót és leállítjuk. Az illesztett kulcsok nyitják-zárják az ajtókat, de csak azok. Tehát ha valakinek több távirányítós kulcsa van, akkor csak azok fognak ezek után működni, amelyeket az előző műveletben illesztett, a többiek nem, függetlenül attól, hogy esetleg a kulcs régebben már tudta e az ajtókat működtetni vagy sem!!!
A kulcs transponderes részét nekem programból hozták össze az autó immojával, ami Budapesten az Izabella utcában kb 5 percig tartott. A kulcs szárának bemarását is itt végezték ( kb 15perc ). Ez így összesen 7.500 Ft-ba fájt.
Viszont lett egy plusz kulcsom az autóhóz!!!
Köszönet mégegyszer Relhistnek a rengeteg segítségért!!
Ha másoknak is szüksége lenne plusz egy bicskakulcsra, Őt csak ajánlani tudom mindenkinek! Korrekt és rendkívűl segítőkész!!

írta: esen11
« Utoljára szerkesztve: 2013.02.10 vasárnap, 13:55:28 írta alf » Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.08 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.