Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.09.29 vasárnap, 05:38:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: mk2 hátsó kerékjárati javítóelem  (Megtekintve 743 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
layzi
Vendég
« Dátum: 2013.07.23 kedd, 19:45:55 »

Keresek mk2-höz hátsó kerékjárati javítóelemet. Megnézem még a donoron milyen állapotban van, de ha van akinek akad új és jó áron adja mindenképpen kell.
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2013.07.24 szerda, 12:47:50 »

Keresek mk2-höz hátsó kerékjárati javítóelemet. Megnézem még a donoron milyen állapotban van, de ha van akinek akad új és jó áron adja mindenképpen kell.
Ennél olcsóbban?
Ha a donorét használod, rosszabbul jársz, mintha ennyiért megvennéd az újat. Vagy ha van ismerősöd, akinek bármelyik alkatrész kereskedésben van %-os kedvezménye, vagy akár itt az oldalon a cégektől is kérdezősködhetsz, már azzal se sokkal jársz jobban. Ez a pár ezres tétel szerintem ne vigyen el a használt lemez felé.
Naplózva
layzi
Vendég
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2013.07.24 szerda, 15:31:16 »

Ennél olcsóbban?
Ha a donorét használod, rosszabbul jársz, mintha ennyiért megvennéd az újat. Vagy ha van ismerősöd, akinek bármelyik alkatrész kereskedésben van %-os kedvezménye, vagy akár itt az oldalon a cégektől is kérdezősködhetsz, már azzal se sokkal jársz jobban. Ez a pár ezres tétel szerintem ne vigyen el a használt lemez felé.
igen. Kaptam itt 3500 as ajánlatot újról. Nem kinlódok a donoréval.
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.057 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.