Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.06.28 péntek, 13:39:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Eladó Brembo hátsó fékbetét kombihoz (új)  (Megtekintve 1885 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
norberto31
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 95


« Dátum: 2013.08.07 szerda, 07:54:21 »

Eladó feleslegessé vállt fékbetét garnitúra kombihoz.
Brembo,bontatlan csomagolás,ár:12.000.-Huf
06707086055,Norbi
« Utoljára szerkesztve: 2013.08.07 szerda, 08:08:41 írta AndyA » Naplózva

2004-es 2.0TDCI Ghia Kombi Aut.
Tomi20
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2013.08.07 szerda, 08:51:46 »

Eladó feleslegessé vállt fékbetét garnitúra kombihoz.
Brembo,bontatlan csomagolás,ár:12.000.-Huf
06707086055,Norbi

Csak kombiba jó?
Naplózva
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26991


E-mail
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2013.08.07 szerda, 08:54:18 »

Csak kombiba jó?

Azt kellene inkább tisztázni, hogy mikori évjáratba, mert FL után változott a hátsó féknyereg.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
norberto31
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 95


« Új hozzászólás #3 Dátum: 2013.08.07 szerda, 09:45:05 »

Hello,2004-es évjárathoz való még a válltás elötti.Pont a válltás miatt kell nekem másik mert féknyerget cseréltem.
Azt nem tudom megmondani hogy csak kombihoz jó e.
Ugyanitt:  a kedves Cromaxtol van a cucc de nem tudtam berekni mert nem volt meg a féknyereg és várnom kellett kb 1,5hónapot a cserével.
Namost ki akartam náluk cserélni a másik fajtára ami nekem kell.Asszongya nekem az ürge:visszacserélik féláron  levele
Mondom számla minden megvan,asszongya nem baj ez a szabály.Igen?Berakja a polcra a féláron visszavett alkatrászt majd eladja megint,frankó szabály ez.
Naplózva

2004-es 2.0TDCI Ghia Kombi Aut.
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26991


E-mail
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2013.08.07 szerda, 09:56:48 »

Hello,2004-es évjárathoz való még a válltás elötti.Pont a válltás miatt kell nekem másik mert féknyerget cseréltem.
Azt nem tudom megmondani hogy csak kombihoz jó e.
Ugyanitt:  a kedves Cromaxtol van a cucc de nem tudtam berekni mert nem volt meg a féknyereg és várnom kellett kb 1,5hónapot a cserével.
Namost ki akartam náluk cserélni a másik fajtára ami nekem kell.Asszongya nekem az ürge:visszacserélik féláron  levele
Mondom számla minden megvan,asszongya nem baj ez a szabály.Igen?Berakja a polcra a féláron visszavett alkatrászt majd eladja megint,frankó szabály ez.

Eccerű: legközelebb máshol veszel olyasmit, aminél esélyes lehet a visszaváltás. Bárdi pl. nem szórakozik, ha a csomagolás rendben van, azaz nem gond újra eladni, láthatóan nem használt a cucc, szó nélkül visszaveszik.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
norberto31
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 95


« Új hozzászólás #5 Dátum: 2013.08.08 csütörtök, 12:30:54 »

11.000.-?Huh?? Valaki??
Naplózva

2004-es 2.0TDCI Ghia Kombi Aut.
malay
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 180


E-mail
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2013.08.09 péntek, 12:59:21 »

Eccerű: legközelebb máshol veszel olyasmit, aminél esélyes lehet a visszaváltás. Bárdi pl. nem szórakozik, ha a csomagolás rendben van, azaz nem gond újra eladni, láthatóan nem használt a cucc, szó nélkül visszaveszik.

AndyA
Egyetértek AndyA-val, én kétszer is visszavittem a Lánghoz az utángyártott szíjtárcsát, pedig fel is tettem, de szó nélkül visszaadták a pénzt miután a második sem tetszett. Belátom, hogy a kényszer nagy Úr, de néha jobban jár az ember, ha kicsit többet gyűjt a normális alkatrészre. Ha nem megy az új, akkor meg bontós kollégák segítenek. Mondjuk a fék az egyik olyan dolog, amire érdemes költeni.
Naplózva

2018. Galaxy MkIV. TDCI 2.0, 2014. Mondeo MKV TDCi2.0, Ex 2005. MKIII TDCi 2.0 130Le, EGR OFF, Generátor szabadonfutó
Csabi77
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1146



E-mail
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2013.08.09 péntek, 14:26:18 »

Egyetértek AndyA-val, én kétszer is visszavittem a Lánghoz az utángyártott szíjtárcsát, pedig fel is tettem, de szó nélkül visszaadták a pénzt miután a második sem tetszett. Belátom, hogy a kényszer nagy Úr, de néha jobban jár az ember, ha kicsit többet gyűjt a normális alkatrészre. Ha nem megy az új, akkor meg bontós kollégák segítenek. Mondjuk a fék az egyik olyan dolog, amire érdemes költeni.


Cromax az normális fordalkatrészeket(is) árul.Ez a lehúzós féláronvisszavevős duma sztem egyedi eset lehetett.Főleg ha nem is jó konkrétan a te autódhoz és ott vetted volna meg a megfelelőt akkor meg mit szívózott??? gun :gun:Nekem jópár szilentet kicseréltek, mert nem volt jó....
Naplózva

2004 MK3 Hatchback Trend+ 1.8 125PS
norberto31
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 95


« Új hozzászólás #8 Dátum: 2013.08.10 szombat, 09:12:46 »

Egyetértek AndyA-val, én kétszer is visszavittem a Lánghoz az utángyártott szíjtárcsát, pedig fel is tettem, de szó nélkül visszaadták a pénzt miután a második sem tetszett. Belátom, hogy a kényszer nagy Úr, de néha jobban jár az ember, ha kicsit többet gyűjt a normális alkatrészre. Ha nem megy az új, akkor meg bontós kollégák segítenek. Mondjuk a fék az egyik olyan dolog, amire érdemes költeni.

Hát nemtom te hogy vagy vele de én bontott fékbetétet inkább nem teszek bele. Nem kell gyűjtögetnem egy hátsó fékbetét garnitúrára itt arról van szó hogy a tapló miért féláron veszi vissza az alkatrészt majd később eladja másnak teljes áron.Szerintem ez mega gáz tekintve hogy megvettem már tőlük egy pár cuccot,hát mostantól nem ott fogok vásárolni és kész.De sajnos ezt előre nem lehetett tudni,legalábbis én nem hallottam hasonlót sem,pont ezért írtam le ezt ide esetleg aki elolvassa tanuljon belőle.
Naplózva

2004-es 2.0TDCI Ghia Kombi Aut.
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.015 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.