Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.06.26 szerda, 03:20:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mondeo MK3-hoz ST/Zetec S lökhárító szettet keresek  (Megtekintve 1652 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
kiscsaszi
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 162


Mondejóóm


WWW
« Dátum: 2014.03.24 hétfő, 20:59:41 »

Hali! A kicsi Mondeomhoz keresnék ST/Zetec S lökhárító szettet valami jó áron, interneten nem nagyon találok Magyarországon!  nyes Ha valaki tud ebben segíteni itt megtalál!
Naplózva

Ford Mondeo Ghia 2.0 TDCi (Mk3 Facelift) 130Le, MMT6 váltó, EGR off, TA-Technix, Recaro, Pioneer, Blaupunkt, JR21, ST, Low...stb imádoom!
ZHG
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2014.03.25 kedd, 18:01:48 »

Hali! A kicsi Mondeomhoz keresnék ST/Zetec S lökhárító szettet valami jó áron, interneten nem nagyon találok Magyarországon!  nyes Ha valaki tud ebben segíteni itt megtalál!

nekem is van egy hátsó zetec lökösöm eladó, de szettet Motorcraft hirdet tiszafüreden!
Naplózva
kiscsaszi
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 162


Mondejóóm


WWW
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2014.03.26 szerda, 20:35:26 »

nekem is van egy hátsó zetec lökösöm eladó, de szettet Motorcraft hirdet tiszafüreden!

Köszi, de nekem első is meg hátsó is kell! Írtam Motorcraft-nak már, átküldte a képeket róla ezután már csak áron kell megegyezni  worship
Naplózva

Ford Mondeo Ghia 2.0 TDCi (Mk3 Facelift) 130Le, MMT6 váltó, EGR off, TA-Technix, Recaro, Pioneer, Blaupunkt, JR21, ST, Low...stb imádoom!
ZHG
Vendég
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2014.03.26 szerda, 20:37:39 »

Köszi, de nekem első is meg hátsó is kell! Írtam Motorcraft-nak már, átküldte a képeket róla ezután már csak áron kell megegyezni  worship

akkor rendben van! Cheesy
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.043 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.