Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.06.11 kedd, 02:44:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK1-2 ablakemelő kapcs. + pár apróság és MK3 tükör  (Megtekintve 3136 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Dátum: 2014.06.10 kedd, 17:02:32 »

Sziasztok !

IGÉNYES/HOZZÁÉRTŐ (!!!!!) bontóstól/embertől keresném az alábbiakat :
(értsd: nem koszos, karcos, repedt, kopott stb., mert már elegem van az ilyenekből...  Angry )

- 2-3db (anyós oldali, vagy hátsó) ablakemelő kapcsoló, csatival és vezetékkel (gyk.: működőképes, LED-es háttérfényű)

- 3 lábú műszerfal fényerő szabályzót MK2 (!!!)-eshez, nem MK1-hez. (3 lábú, azaz háttérvilágításos)

- 1-1db (MK1/2) (jobbos-balos) hibátlan (!) állapotú világítós napellenzőt, az eltolható tükörtakarós változatból, nem a "fedeles"-ből (szürke színben)


- MK3-as elektrokróm belső visszapillantó tükör (azaz fényre sötétedő) facelift előtti, tehát olyan, amin van gomb és LED (karral és vezetékkel együtt) ISMÉT, minden tartozékával. (kábel, kar, esetleg tükörtalp a szélvédőre)
(problem solved Grin )


- MK1/2 elektromos napfénytető motortakaró/lámpakeret szintén hibátlan állapotban, ép fülekkel és távtartókkal (szürke)

Köszönöm szépen előre is, az ajánlatokat privátban várom ! Wink

(Ill. MK1/2-es króm kilincsre (ablakos, kilincsvilágítós) kérnék árajánlatot, akinek van eseleg Smiley (fekete/sötétszürke keretszínben, NEM LILÁBAN (!!!!) )
« Utoljára szerkesztve: 2014.06.23 hétfő, 08:14:40 írta [ Error ] » Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2014.06.10 kedd, 17:36:14 »

Sziasztok !

IGÉNYES/HOZZÁÉRTŐ (!!!!!) bontóstól/embertől keresném az alábbiakat :
(értsd: nem koszos, karcos, repedt, kopott stb., mert már elegem van az ilyenekből...  Angry )

- 2-3db (anyós oldali, vagy hátsó) ablakemelő kapcsoló, csatival és vezetékkel (gyk.: működőképes, LED-es háttérfényű)

- 3 lábú műszerfal fényerő szabályzót MK2 (!!!)-eshez, nem MK1-hez. (3 lábú, azaz háttérvilágításos)

- 1-1db (MK1/2) (jobbos-balos) hibátlan (!) állapotú világítós napellenzőt, az eltolható tükörtakarós változatból, nem a "fedeles"-ből (szürke színben)

- MK3-as elektrokróm belső visszapillantó tükör (azaz fényre sötétedő) facelift előtti, tehát olyan, amin van gomb és LED (karral és vezetékkel együtt)

- MK1/2 elektromos napfénytető motortakaró/lámpakeret szintén hibátlan állapotban, ép fülekkel és távtartókkal (szürke)

Köszönöm szépen előre is, az ajánlatokat privátban várom ! Wink

(Ill. MK1/2-es króm kilincsre (ablakos, kilincsvilágítós) kérnék árajánlatot, akinek van eseleg Smiley (fekete/sötétszürke keretszínben, NEM LILÁBAN (!!!!) )


Fl előtti sötétedős tükröt lalahun árul. Tegnap rakta fel.
Naplózva
Debicarulz
Vendég
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2014.06.10 kedd, 21:14:04 »

Fényerőszabályzóm lenne, a holnapi nap folyamán tudok képet küldeni megfelel-e.
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2014.06.11 szerda, 01:57:06 »

Fényerőszabályzóm lenne, a holnapi nap folyamán tudok képet küldeni megfelel-e.

Megköszönöm. Smiley

Fl előtti sötétedős tükröt lalahun árul. Tegnap rakta fel.

Köszi, megnézem.
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
Debicarulz
Vendég
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2014.06.11 szerda, 08:40:19 »

Megkerestem, Mk2-esből van de csak kétlábú, az első lábnak csak a helye van meg

Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2014.06.11 szerda, 17:40:00 »

Megkerestem, Mk2-esből van de csak kétlábú, az első lábnak csak a helye van meg



Köszi a fáradtságodat  worship , ilyenem van nekem is, sajnos ez nem megvilágított. Sad (a 3. láb lenne a + az izzónak)
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
cruiser
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 208



« Új hozzászólás #6 Dátum: 2014.06.12 csütörtök, 01:56:18 »

Sziasztok !

IGÉNYES/HOZZÁÉRTŐ (!!!!!) bontóstól/embertől keresném az alábbiakat :
(értsd: nem koszos, karcos, repedt, kopott stb., mert már elegem van az ilyenekből...  Angry )

- 2-3db (anyós oldali, vagy hátsó) ablakemelő kapcsoló, csatival és vezetékkel (gyk.: működőképes, LED-es háttérfényű)

- 3 lábú műszerfal fényerő szabályzót MK2 (!!!)-eshez, nem MK1-hez. (3 lábú, azaz háttérvilágításos)

- 1-1db (MK1/2) (jobbos-balos) hibátlan (!) állapotú világítós napellenzőt, az eltolható tükörtakarós változatból, nem a "fedeles"-ből (szürke színben)

- MK3-as elektrokróm belső visszapillantó tükör (azaz fényre sötétedő) facelift előtti, tehát olyan, amin van gomb és LED (karral és vezetékkel együtt)

- MK1/2 elektromos napfénytető motortakaró/lámpakeret szintén hibátlan állapotban, ép fülekkel és távtartókkal (szürke)

Köszönöm szépen előre is, az ajánlatokat privátban várom ! Wink

(Ill. MK1/2-es króm kilincsre (ablakos, kilincsvilágítós) kérnék árajánlatot, akinek van eseleg Smiley (fekete/sötétszürke keretszínben, NEM LILÁBAN (!!!!) )


Hello!

Nekem lenne pár dolog ezek közül.
Vannak fasza kapcsolóim, igaz azt még nem figyeltem, hogy világítanak-e rendesen. Tudom adni hozzájuk a csatit is.
Van 4 szép, sötét színű, megvilágítós kilincskeretem. Króm kilincsem sajna nincs.
Elhúzós-világítós napellenzőm csak jobb oldali van hibátlan.
A háromlábú vackot holnap megnézem.
Naplózva

MK1 MK2 MK3 bontott alkatrészek
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2014.06.12 csütörtök, 18:25:38 »

Hello!

Nekem lenne pár dolog ezek közül.
Vannak fasza kapcsolóim, igaz azt még nem figyeltem, hogy világítanak-e rendesen. Tudom adni hozzájuk a csatit is.
Van 4 szép, sötét színű, megvilágítós kilincskeretem. Króm kilincsem sajna nincs.
Elhúzós-világítós napellenzőm csak jobb oldali van hibátlan.
A háromlábú vackot holnap megnézem.

A balos napellenzővel mi a baj? Szakadt, törött?
Sima kilincs nem kell köszi, abból nekem is van (ablakos) 2 garnitúra. Cheesy
A kapcsolókat nézd meg kérlek.
Köszönöm !
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #8 Dátum: 2014.06.13 péntek, 20:59:06 »

A balos napellenzővel mi a baj? Szakadt, törött?
Sima kilincs nem kell köszi, abból nekem is van (ablakos) 2 garnitúra. Cheesy
A kapcsolókat nézd meg kérlek.
Köszönöm !

Amint említettem lalahun árul egy sötétedős tükröt. Kicsi lejjebb is vitte az árát. http://mondeo.hu/index.php?topic=17867.0
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #9 Dátum: 2014.06.14 szombat, 02:07:51 »

Amint említettem lalahun árul egy sötétedős tükröt. Kicsi lejjebb is vitte az árát. http://mondeo.hu/index.php?topic=17867.0

Igen, köszi, néztem is, de 8-ért nem kellett volna, "mk2" is 6 ezerért adott volna, csak nincs neki most. (már?) Plusz van egy 5-ért, csak még megy a biznicc... Grin
Viszont írtam lalahunnak is. Smiley
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #10 Dátum: 2014.06.14 szombat, 19:25:03 »

Igen, köszi, néztem is, de 8-ért nem kellett volna, "mk2" is 6 ezerért adott volna, csak nincs neki most. (már?) Plusz van egy 5-ért, csak még megy a biznicc... Grin
Viszont írtam lalahunnak is. Smiley

 eljen Ok, csak nem láttam semmi jelét az biznicelésnek, viszont te még mindig keresel, lalahun meg még árulja, sőt olcsóbbított rajta.
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #11 Dátum: 2014.06.16 hétfő, 03:55:14 »

eljen Ok, csak nem láttam semmi jelét az biznicelésnek, viszont te még mindig keresel, lalahun meg még árulja, sőt olcsóbbított rajta.
Az övének nincsen kábele...  szomoru1
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #12 Dátum: 2014.06.16 hétfő, 17:09:09 »

Az övének nincsen kábele...  szomoru1

Hát úgy elég drágán adja. A csatlakozó nélkül nem ér semmit a tükör.
Naplózva
lalahun
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 600



E-mail
« Új hozzászólás #13 Dátum: 2014.06.20 péntek, 13:46:00 »

Hát úgy elég drágán adja. A csatlakozó nélkül nem ér semmit a tükör.
A csati meg van ami bemegy a tükörbe, csak a kábelek hiányoznak belőle, de nem olyan nagy dolog az pótolni.
 integet2
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #14 Dátum: 2014.06.20 péntek, 13:59:34 »

A csati meg van ami bemegy a tükörbe, csak a kábelek hiányoznak belőle, de nem olyan nagy dolog az pótolni.
 integet2

 eljen
Naplózva
lalahun
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 600



E-mail
« Új hozzászólás #15 Dátum: 2014.06.20 péntek, 21:53:34 »

eljen
De már mindegy mert elkelt. taps
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #16 Dátum: 2014.06.23 hétfő, 08:16:29 »

De már mindegy mert elkelt. taps
eljen

Szerencsére én is hozzájutottam egy tökéletes példányhoz. Smiley
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.022 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.