Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.10.05 szombat, 19:37:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bontott kilicset keresek  (Megtekintve 1279 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
btunyo
Vendég
« Dátum: 2014.10.31 péntek, 13:32:43 »

Sziasztok!

Tegnap megpróbálták eltulajdonítani a verdámat... (MK4 Titanium-X)
Ezzel csak annyit értek el, hogy szétbarmolták a zárat, és környékét, úgyhogy most gyorsan kellene találnom a helyére velemit.
Mivel azt hallottam, hogy ez igen népszerű módszer a Mondeó-k ellopására a tervem az, hogy kiiktatom teljesen a zárat, és egy hátsó kilincshez passzoló műanyag dugót teszek a helyére, arra az esetre pedig, ha lemerülne az akksi vagy elromlana a központi zár, beépítek egy titkos bigyulátort ;-)

Na de amiért ide írtam, hogy ilyen hátsóajtó kilics melletti műanyag bigyót keresek metál fekete színben. Nem drága az új sem, csak hát azt fényezni kell, ami meg macera...

Esetleg ötleteket szívesen elfogadok az átalakításra ;-)

Kösz
T
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #1 Dátum: 2014.10.31 péntek, 13:39:11 »

Sziasztok!

Tegnap megpróbálták eltulajdonítani a verdámat... (MK4 Titanium-X)
Ezzel csak annyit értek el, hogy szétbarmolták a zárat, és környékét, úgyhogy most gyorsan kellene találnom a helyére velemit.
Mivel azt hallottam, hogy ez igen népszerű módszer a Mondeó-k ellopására a tervem az, hogy kiiktatom teljesen a zárat, és egy hátsó kilincshez passzoló műanyag dugót teszek a helyére, arra az esetre pedig, ha lemerülne az akksi vagy elromlana a központi zár, beépítek egy titkos bigyulátort ;-)

Na de amiért ide írtam, hogy ilyen hátsóajtó kilics melletti műanyag bigyót keresek metál fekete színben. Nem drága az új sem, csak hát azt fényezni kell, ami meg macera...

Esetleg ötleteket szívesen elfogadok az átalakításra ;-)

Kösz
T

A lopás casco az egyedüli védelem.  Cool
Ha mindenáron a te autód kell, akkor zárbetét nélkül távirányítással is ki lehet nyitni.....
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48504



« Új hozzászólás #2 Dátum: 2014.10.31 péntek, 13:50:06 »

A lopás casco az egyedüli védelem.  Cool
Ha mindenáron a te autód kell, akkor zárbetét nélkül távirányítással is ki lehet nyitni.....
NEM EZ VOLT A KÉRDÉS!
miért érzed mindíg úgy,hogy neked kell valami faxságot hozzászólni mindenhez. hehe

Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
BDWTeam
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2763



WWW E-mail
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2014.10.31 péntek, 14:55:25 »

NEM EZ VOLT A KÉRDÉS!
miért érzed mindíg úgy,hogy neked kell valami faxságot hozzászólni mindenhez. hehe



Vagy mérnök, vagy politikus! Melyik illik rá? Smiley

Egy férfi eltéved a hőlégballonjával. Lejjebb ereszkedik, lenn a földön meglát egy nőt, és odakiált hozzá:
- Elnézést, tudna nekem segíteni? Megígértem egy barátomnak, hogy találkozom vele egy órával ezelőtt, de eltévedtem, és most azt sem tudom, hogy hol vagyok.
A nő a földön így felel:
- Ön egy hőlégballonban tartózkodik, körülbelül 10 méterrel a talaj felett. Az északi szélesség 40. és 41., illetve a nyugati hosszúság 59. és 60. foka között van.
- Maga biztosan mérnök - mondja a hőlégballonos férfi.
- Az vagyok - feleli a nő - Honnan tudta?
A hőlégballonos férfi így válaszol:
- Minden, amit mondott nekem, technikailag korrekt, de fogalmam sincs, hogy mit kezdjek az Öntől kapott információkkal, és az a helyzet, hogy még mindig nem tudom, hol vagyok. Őszintén szólva nem volt túlzottan segítségemre. Csak feltartott az utamban.
A nő erre így vélekedik:
- Maga pedig szerintem politikus.
- Igen, - bólint a hőlégballonos férfi egyetértően - de ezt honnan tudta?
A nő azt feleli:
- Nem tudja, hogy hol van, sem azt, hogy hová tart. Jelenlegi pozíciójába a kedvező széljárás sodorta. Olyan ígéretet tett, amiről fogalma sincs, hogy hogyan fogja betartani, és a maga alatt lévő emberektől várja, hogy megoldják az Ön problémáit. Igazság szerint pontosan ugyanabban a helyzetben van, mint mielőtt találkoztunk, de állítása szerint most már én tehetek róla!
Naplózva

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem ha kioktatnak!"
S.W.Churchill

----------------------------------------------------
Lancia Delta 1.6 Multijet (2011) #szarolasz
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48504



« Új hozzászólás #4 Dátum: 2014.10.31 péntek, 17:22:31 »

Sziasztok!

Tegnap megpróbálták eltulajdonítani a verdámat... (MK4 Titanium-X)
Ezzel csak annyit értek el, hogy szétbarmolták a zárat, és környékét, úgyhogy most gyorsan kellene találnom a helyére velemit.
Mivel azt hallottam, hogy ez igen népszerű módszer a Mondeó-k ellopására a tervem az, hogy kiiktatom teljesen a zárat, és egy hátsó kilincshez passzoló műanyag dugót teszek a helyére, arra az esetre pedig, ha lemerülne az akksi vagy elromlana a központi zár, beépítek egy titkos bigyulátort ;-)

Na de amiért ide írtam, hogy ilyen hátsóajtó kilics melletti műanyag bigyót keresek metál fekete színben. Nem drága az új sem, csak hát azt fényezni kell, ami meg macera...

Esetleg ötleteket szívesen elfogadok az átalakításra ;-)

Kösz
T
ez ugyan nem bontott,de szokott lenni nekik bontott is.  https://cromax.hu/20000000-karosszeria/20400000-ajtok-es-alkatreszei/20400367-ajto-kilincs-alkatreszei/144130-kulcslyuk-fedel-ford-mondeo-2007-


és ugyan fényezni kell,és jobbos,de egy telefont megeresztenék. vigyor3

vagy keresd mk2-t,neki biztosan van angolból,szerintem az is jó
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.149 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.