Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.07.03 szerda, 14:18:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 331 332 333 334 335 336 337 [338] 339 340 341 342 343 344 345 ... 1557   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK3 Általános kérdések  (Megtekintve 20632029 alkalommal)
0 Felhasználó és 70 vendég van a témában
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #16850 Dátum: 2009.01.07 szerda, 09:02:28 »

Nekem az új generátorral is villogott a TDDi.

Errol beszelek. Vik szerint a generator csere sem 100%, hogy megoldja a problemat.
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #16851 Dátum: 2009.01.07 szerda, 09:04:20 »

angel  eljen
Hát igen.A szén(bronz!)kefék elkopnak néhány mm-t a fesszabályzón,és a rugó ami hátulról nyomja, veszít az erejéből.Ergo tökéletlen érintkezés miatt villognak a fényeid.Ezek a kefék viszik a forgórészre a gerjesztőfeszültséget,ha itt nincs meg a kefék tökéletes rátartóereje,feszültségesés keletkezik,és akkor a feszszab. folyamatosan próbálna kompenzálni.Ettől van a stroboszkóp hatás.
Nekem pl meg voltak kopva kb 4mm-t a kefék,és ráadásul telerakódott kosszal a kefetartó.Ezért csekély mértékben szorultak a csúszógyűrűre a kefék.
Felkerestem telón a gyöngyösi Visteon márkaképviseletet,hogy küldjenek nekem 1pár bronzkefét,mire azt mondták,hogy usgyi a boltba,és vegyek méretben egyező keféket Bosch fesszabályzóhoz.700ft volt.teljesen passzolt.Kicseréltem,azóta nincs diszkófény.Persze lehet komplett fesszabályzót is cserézni,az 10-20e is lehet.Egyébként egy idő után,meg el is mehet a töltőfesz vagy alacsony lesz,és egyik reggel megmajd jól nem indul a vas.
A meló a generátor le és feszerelésével van.

thx az infot ! Nos, akkor hol tok venni szenkefeket es mennyire melos kicserelni azokat ? Tehat ha begurulok egy szervizbe es megkerem vegyek ki nekem a generatort, akkor ott helyben ki tudom majd cserelni pikk-pakk, oszt mar mehet is vissza a generator ?
Naplózva

blah blah blah
SSanya
Vendég
« Új hozzászólás #16852 Dátum: 2009.01.07 szerda, 09:31:00 »

Átrozsdásodásra szól a gari. Tehát, ha átlyukadt a fém. Amíg csak hólyagosodik a festék, nem kötelesek javítani.


Nekem az átrozsdásodás azt jelenti, hogy a rozsda átjön a festéken, nem azt, hogy kilyukad az ajtó. Biztos jól tudod ezt? Akinek gariban javítottak ajtót, annak nem tudok róla, hogy kilyukadt volna wow1...
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #16853 Dátum: 2009.01.07 szerda, 10:32:33 »

Nekem az átrozsdásodás azt jelenti, hogy a rozsda átjön a festéken, nem azt, hogy kilyukad az ajtó. Biztos jól tudod ezt? Akinek gariban javítottak ajtót, annak nem tudok róla, hogy kilyukadt volna wow1...

en egyrol tudok. Vagyis ott mar kivul is rohadt az ajto. Csereltek...Es igen az atrozsdasodas azt jelenti, hogy atrohad a fenyezes, nem pedig a vas. Ennyi erovel mind1ik autora lehetne adni 12ev rohadas garit.
Naplózva

blah blah blah
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #16854 Dátum: 2009.01.07 szerda, 10:54:07 »

en egyrol tudok. Vagyis ott mar kivul is rohadt az ajto. Csereltek...Es igen az atrozsdasodas azt jelenti, hogy atrohad a fenyezes, nem pedig a vas. Ennyi erovel mind1ik autora lehetne adni 12ev rohadas garit.

Szerintem meg átrozsdásodás... keresd meg, ahol ír erről, hogy ott mit ír.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
SSanya
Vendég
« Új hozzászólás #16855 Dátum: 2009.01.07 szerda, 13:14:10 »

Szerintem meg átrozsdásodás... keresd meg, ahol ír erről, hogy ott mit ír.

Sajnálom, hogy ezt kell írnom ( smile), de úgy fest, Angelnek van igaza:

"Az Ön gépjárművére érvényes a Ford átrozsdásodási garancia is, melyet a hivatalos Ford márkakereskedéseken keresztül érvényesíthet. Amennyiben a jármű eredeti karosszériájának bármely része rozsdásodás miatt perforálódik, azaz belülről kifelé terjed a korrózió, azokat bármelyik hivatalos Ford márkakereskedés térítésmentesen megjavítja."

Ezt a "belülről kifelé terjed a korrózió" szöveget nem nagyon értem. A fémből kifelé, vagy mi?
Ezek után azt nem értem, akinek nem lyukadt ki, azt miért javították?
« Utoljára szerkesztve: 2009.01.07 szerda, 13:18:10 írta SSanya » Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #16856 Dátum: 2009.01.07 szerda, 13:20:32 »

Sajnálom, hogy ezt kell írnom ( smile), de úgy fest, Angelnek van igaza:

A perforálódás lyukadást jelent. A szöveget azért fogalmazták meg ilyen cirkalmasan, hogy félre lehessen magyarázni.
Ja, és belülről kifelé... na ez is szép.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
SSanya
Vendég
« Új hozzászólás #16857 Dátum: 2009.01.07 szerda, 13:24:50 »

A perforálódás lyukadást jelent. A szöveget azért fogalmazták meg ilyen cirkalmasan, hogy félre lehessen magyarázni.
Ja, és belülről kifelé... na ez is szép.

Na ez kavart meg engem is, hogy a perforálódás, az miért belülről kifelé terjedés, amikor az lyukadást jelent. Fura figura lehet, aki ezt fogalmazta, meg az a 20 is, aki jóváhagyta a szöveget...
Naplózva
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4943



E-mail
« Új hozzászólás #16858 Dátum: 2009.01.07 szerda, 13:51:44 »

Sajnálom, hogy ezt kell írnom ( smile), de úgy fest, Angelnek van igaza:

Ezt a "belülről kifelé terjed a korrózió" szöveget nem nagyon értem. A fémből kifelé, vagy mi?
Ezek után azt nem értem, akinek nem lyukadt ki, azt miért javították?
Volt már erről szó korábban is...

A belülről kifelé azt jelenti, hogy a rozsda a lemez belső felületén keletkezik, a lemez átrohad, és legvégül már csak a festék tartja az egészet.
Ha a festés alatt kezdődik a rozsda, és felpúposodik a cucc, az még nem átrozsdásodás.

Miért javítják mégis az ilyen hibát garanciában?
1. A fényezésre van általában egy 6 éves garancia. Ebbe nyilvánvaló, hogy a púposodás is beleesik.
2. A hiba ismeretében belátják, hogy az 12 éven belül át fog rohadni, ezért inkább megjavítják. Ebbe tartozik bele a rozsdásodó ajtó cseréje is, ugyanis a perem alól jövő rozsdát csiszolgatással, átfényezéssel érdemben megjavítani nem lehet. A rozsda olyan mint a rák, vagy kivágod gyökerestül vagy nem csináltál semmit. Volt már nekem rozsdás autóm, úgyhogy van benne tapasztalatom.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #16859 Dátum: 2009.01.07 szerda, 16:12:31 »

ez most komoly, hogy a hatso csapagyakat csak aggyal egyutt lehet cserezni kb. 45k/db aron ? Mert viccnek eleg durva  duhos2 gun
Nem lehet kikaparni valahogy azt a genyo 10ft-os csapagyat ?
Naplózva

blah blah blah
baloght
Vendég
« Új hozzászólás #16860 Dátum: 2009.01.07 szerda, 16:13:25 »

ez most komoly, hogy a hatso csapagyakat csak aggyal egyutt lehet cserezni kb. 45k/db aron ? Mert viccnek eleg durva  duhos2 gun
Nem lehet kikaparni valahogy azt a genyo 10ft-os csapagyat ?

Milyen autóban???

Japcsiban együtt kell cserélni.... Mondiba tudtommal lehet külön...
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #16861 Dátum: 2009.01.07 szerda, 16:14:56 »

Milyen autóban???

Japcsiban együtt kell cserélni.... Mondiba tudtommal lehet külön...
Szerinted milyenben ? Ladaban  vigyor3

es a japcsi mondiban ?  vigyor3 Merthogy wyctortol kertem hatso kerekcsapagyra arat es azt kaptam, hogy csak kerek aggyal egyutt kompletto cserelheto. 45k oldal.  Angry
Naplózva

blah blah blah
Shadow
Vendég
« Új hozzászólás #16862 Dátum: 2009.01.07 szerda, 16:29:08 »

Szerinted milyenben ? Ladaban  vigyor3

es a japcsi mondiban ?  vigyor3 Merthogy wyctortol kertem hatso kerekcsapagyra arat es azt kaptam, hogy csak kerek aggyal egyutt kompletto cserelheto. 45k oldal.  Angry
Igen, sajnos ez a szomorú valóság, de a csapágy amúgy kiszedhető belőle nyilván, csak azt nem márkaszerviz fogja neked megcsinálni.

Üdv: Shadow
Naplózva
szendre
Vendég
« Új hozzászólás #16863 Dátum: 2009.01.07 szerda, 16:30:48 »

Igen, sajnos ez a szomorú valóság, de a csapágy amúgy kiszedhető belőle nyilván, csak azt nem márkaszerviz fogja neked megcsinálni.

Üdv: Shadow


Na ezért szereltetek a régi bevált szerelőmnél ilyeneket. Szép nagy préssel rendelkezik. SKF meg gyárt csapágyat..meg még sokan mások.
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48473



« Új hozzászólás #16864 Dátum: 2009.01.07 szerda, 17:09:34 »


Na ezért szereltetek a régi bevált szerelőmnél ilyeneket. Szép nagy préssel rendelkezik. SKF meg gyárt csapágyat..meg még sokan mások.
Hát igen.45 ért elbohóckodnék vele én is legalább egy napot. Wink
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48473



« Új hozzászólás #16865 Dátum: 2009.01.07 szerda, 17:32:27 »

thx az infot ! Nos, akkor hol tok venni szenkefeket es mennyire melos kicserelni azokat ? Tehat ha begurulok egy szervizbe es megkerem vegyek ki nekem a generatort, akkor ott helyben ki tudom majd cserelni pikk-pakk, oszt mar mehet is vissza a generator ?
Bronzkefét bármelyik kisebb autósboltban hoznak neked.Én is a helyiben rendeltem.De vannak nagykerek is a neten,de700 ft........
A vezércsel ott van,hogy előbb kellene a generátort levenni,és (generátor)típus alapján(bosch,hella,motrorcraft,visteon,stb),legvégső esetben méret alapján kell hozzá kefét vásárolni.Nekem visteon van(tranzit generátor),és bosch kefét tettem bele.
A cseréje nem okoz nagy gondot,de kell hozzá néhány ezköz. 2 csavar rögzíti a feszszabályzót meg a kivezetéseit kell lebontani(előtte persze a burkolatot).
A kiszerelt feszszabályzóból a régi keféket illetve a vezetékelését hátulról a rugók mögül ki kell forrasztani.Majd az újat visszaforrasztani.Aztán vica-verza.
Azt semmiképpen nem mondanám,hogy pikk-pakk,de egy fél nap (3-4 óra)biztosan rámegy a ki és visszaszereléssel.Csak a keféket 1 óra alatt kilehet cserézni!Ha megtudod oldani,hogy valami ismerős leveszi a generátort,elhozod, és szívesen kicserélem neked a keféket.Van még 4-5 garnitúra kefém is.Akkor 1 napra kiesik az autód minimum. Bár ha elviszed egy villamosságishoz,az is ennyi idő lesz.Csak az fizetős...... Wink wave
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
gravitydave
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002



« Új hozzászólás #16866 Dátum: 2009.01.07 szerda, 19:47:31 »

thx az infot ! Nos, akkor hol tok venni szenkefeket es mennyire melos kicserelni azokat ? Tehat ha begurulok egy szervizbe es megkerem vegyek ki nekem a generatort, akkor ott helyben ki tudom majd cserelni pikk-pakk, oszt mar mehet is vissza a generator ?

A Blahanal a Nepszinhaz utcaban!
Naplózva

2020 MK-5 2.0 Hibrid Kombi ST Line
2006 MK-3 1.8 b Szedan Ambiente
EX 2011 Fusion 2,5 SEL Szedan
EX 2008 Mk-4 1.6 b Kombi, Trend, LPG
EX 1997 Mk-2 1.8 b Ferdehatu GLX
Ex 2002 MK-3 1.8 b Kombi Ambiente
Ex 1996 Mk-1 1.6 b Kombi CLX
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #16867 Dátum: 2009.01.07 szerda, 19:51:22 »

Bronzkefét bármelyik kisebb autósboltban hoznak neked.Én is a helyiben rendeltem.De vannak nagykerek is a neten,de700 ft........
A vezércsel ott van,hogy előbb kellene a generátort levenni,és (generátor)típus alapján(bosch,hella,motrorcraft,visteon,stb),legvégső esetben méret alapján kell hozzá kefét vásárolni.Nekem visteon van(tranzit generátor),és bosch kefét tettem bele.
A cseréje nem okoz nagy gondot,de kell hozzá néhány ezköz. 2 csavar rögzíti a feszszabályzót meg a kivezetéseit kell lebontani(előtte persze a burkolatot).
A kiszerelt feszszabályzóból a régi keféket illetve a vezetékelését hátulról a rugók mögül ki kell forrasztani.Majd az újat visszaforrasztani.Aztán vica-verza.
Azt semmiképpen nem mondanám,hogy pikk-pakk,de egy fél nap (3-4 óra)biztosan rámegy a ki és visszaszereléssel.Csak a keféket 1 óra alatt kilehet cserézni!Ha megtudod oldani,hogy valami ismerős leveszi a generátort,elhozod, és szívesen kicserélem neked a keféket.Van még 4-5 garnitúra kefém is.Akkor 1 napra kiesik az autód minimum. Bár ha elviszed egy villamosságishoz,az is ennyi idő lesz.Csak az fizetős...... Wink wave

thanx. Nos akko a hadi terv a kov...elmegyek egy szerelohoz, aki kiveszi a generatort...aztan a generatorral elmegyek hozzad...ott kicserezzuk a szenkefeket, majd vissz a szerelohoz, aki vissz aramolja ezt az egesz izet a gepsrakanyba. Nah, akkor eztet jol kitalalom, megszervezem a logisztikat oszt kereslek majd  wave vigyor3 kb. merre lakol ?
Naplózva

blah blah blah
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48473



« Új hozzászólás #16868 Dátum: 2009.01.07 szerda, 20:02:04 »

thanx. Nos akko a hadi terv a kov...elmegyek egy szerelohoz, aki kiveszi a generatort...aztan a generatorral elmegyek hozzad...ott kicserezzuk a szenkefeket, majd vissz a szerelohoz, aki vissz aramolja ezt az egesz izet a gepsrakanyba. Nah, akkor eztet jol kitalalom, megszervezem a logisztikat oszt kereslek majd  wave vigyor3 kb. merre lakol ?
Logisztika. Undecided
Azt is csinázhatjuk,hogy jól megbeszéljük,eljössz hozzám,lekapjuk az generátorod,megcsinázzuk,azt vissza a helyére.
A tisben megpillantom a gépedet,kiokosítjuk magunkat leszedésből,és hajrá.Egyeztetünk egy időpontot,és ellátogatsz Halásztelekre.
Nem vettem még ki benyás mondiból generátort,de az enyém sem volt gond.Meg van némi kupleráj a garázsban,viszont van akna is,ha kell.
Meg van jófajta kávé is itthon.Mi kell még? eplus2 eplus2 eplus2
Na?Na? Roll Eyes Wink wave
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #16869 Dátum: 2009.01.07 szerda, 20:35:29 »

Logisztika. Undecided
Azt is csinázhatjuk,hogy jól megbeszéljük,eljössz hozzám,lekapjuk az generátorod,megcsinázzuk,azt vissza a helyére.
A tisben megpillantom a gépedet,kiokosítjuk magunkat leszedésből,és hajrá.Egyeztetünk egy időpontot,és ellátogatsz Halásztelekre.
Nem vettem még ki benyás mondiból generátort,de az enyém sem volt gond.Meg van némi kupleráj a garázsban,viszont van akna is,ha kell.
Meg van jófajta kávé is itthon.Mi kell még? eplus2 eplus2 eplus2
Na?Na? Roll Eyes Wink wave

Vagy jöhettek hozzám is, meleg a garázs. Szerszámok is vannak...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #16870 Dátum: 2009.01.07 szerda, 20:36:38 »

Vagy jöhettek hozzám is, meleg a garázs. Szerszámok is vannak...

Van aknad ?
Naplózva

blah blah blah
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #16871 Dátum: 2009.01.07 szerda, 20:37:05 »

Van aknad ?

Nincs. De szerintem az nem kell.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48473



« Új hozzászólás #16872 Dátum: 2009.01.07 szerda, 20:37:34 »

Van aknad ?
Jófajta taposó......... eplus2 eplus2 eplus2
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48473



« Új hozzászólás #16873 Dátum: 2009.01.07 szerda, 20:46:41 »

Logisztika. Undecided
Azt is csinázhatjuk,hogy jól megbeszéljük,eljössz hozzám,lekapjuk az generátorod,megcsinázzuk,azt vissza a helyére.
A tisben megpillantom a gépedet,kiokosítjuk magunkat leszedésből,és hajrá.Egyeztetünk egy időpontot,és ellátogatsz Halásztelekre.
Nem vettem még ki benyás mondiból generátort,de az enyém sem volt gond.Meg van némi kupleráj a garázsban,viszont van akna is,ha kell.
Meg van jófajta kávé is itthon.Mi kell még? eplus2 eplus2 eplus2
Na?Na? Roll Eyes Wink wave
Zacci!
A pénteki mini megdumáljuk!Lehet,hogy a vasárnap jó is lehetne........és még be is  fűtöm a garázst! Wink wave pias
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #16874 Dátum: 2009.01.07 szerda, 20:48:44 »

Zacci!
A pénteki mini megdumáljuk!Lehet,hogy a vasárnap jó is lehetne........és még be is  fűtöm a garázst! Wink wave pias

hmmm jol hangzik  vigyor3  wave worship worship worship talin meg tudjuk alapitani, hogy mellik fajta generatorom van ? Es tti vissza is tudjuk rakni majd ? Sajna hetfon kell a verda  vigyor3 Nemtom milyen szarszamok kellenek hozza, de ha kell valami akkor addig megprobalom beszerezni. Van par TMK-s haver a Beldenben  vigyor3
Naplózva

blah blah blah
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48473



« Új hozzászólás #16875 Dátum: 2009.01.07 szerda, 20:58:44 »

hmmm jol hangzik  vigyor3  wave worship worship worship talin meg tudjuk alapitani, hogy mellik fajta generatorom van ? Es tti vissza is tudjuk rakni majd ? Sajna hetfon kell a verda  vigyor3 Nemtom milyen ***szamok kellenek hozza, de ha kell valami akkor addig megprobalom beszerezni. Van par TMK-s haver a Beldenben  vigyor3
Levenni nemfogjuk a talin,ez biztos. nyes Csak megsassantsuk!Talán látjuk a tipust,vagy nem. Roll Eyes
Nem kell semmi extra szerszám,szerintem mindenem van.Krova készletek,kulcskészletek,forrasztó állomás,stb......
Egyet viszont még megtehetnél mielőtt lebombázzuk a generátort!Ha van nálatok olyan digit műszer,amivel megtudjátok mérni a töltőfeszt,és van rajta min és max értékken hold funkció.Pontosabban a min és a max feszérték kéne pl.:13.9-14.1 ig,vagy ilyesmi.
Nekem van itthon ilyen műszerem...........tudod mit?A minin megmérjük! Wink
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #16876 Dátum: 2009.01.07 szerda, 21:06:07 »

Levenni nemfogjuk a talin,ez biztos. nyes Csak megsassantsuk!Talán látjuk a tipust,vagy nem. Roll Eyes
Nem kell semmi extra szerszám,szerintem mindenem van.Krova készletek,kulcskészletek,forrasztó állomás,stb......
Egyet viszont még megtehetnél mielőtt lebombázzuk a generátort!Ha van nálatok olyan digit műszer,amivel megtudjátok mérni a töltőfeszt,és van rajta min és max értékken hold funkció.Pontosabban a min és a max feszérték kéne pl.:13.9-14.1 ig,vagy ilyesmi.
Nekem van itthon ilyen műszerem...........tudod mit?A minin megmérjük! Wink

kivalo gondolat ! thx !  wave worship worship worship
Most tettem be vadi uj akksit, szal az most nem kavarhat be a toltesbe.
Naplózva

blah blah blah
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48473



« Új hozzászólás #16877 Dátum: 2009.01.07 szerda, 21:08:50 »

kivalo gondolat ! thx !  wave worship worship worship
Most tettem be vadi uj akksit, szal az most nem kavarhat be a toltesbe.
Csak nefelejtsem el elvinni. Grin
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
FeGa
Vendég
« Új hozzászólás #16878 Dátum: 2009.01.07 szerda, 21:18:52 »

kivalo gondolat ! thx !  wave worship worship worship
Most tettem be vadi uj akksit, szal az most nem kavarhat be a toltesbe.
Már csak a generátor a régi?  vigyor3
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #16879 Dátum: 2009.01.07 szerda, 21:33:32 »

Már csak a generátor a régi?  vigyor3

meg en  vigyor3 De en javithatatlan vagyok  vigyor3
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #16880 Dátum: 2009.01.07 szerda, 21:43:47 »

Csak nefelejtsem el elvinni. Grin

remenykedjunk  :vigyor3

Nos megneztem a szerviz doksit es haaat kicsit macera a generator kiszedese  szomoru1 Kell valami gombcsuklo elvalaszto izemicsoda is, mert a fel futomuvet meg kell bolygatni miatta  szomoru1
Kinyomtatom a doksit es elviszem talira.
Naplózva

blah blah blah
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48473



« Új hozzászólás #16881 Dátum: 2009.01.08 csütörtök, 00:13:23 »

remenykedjunk  :vigyor3

Nos megneztem a szerviz doksit es haaat kicsit macera a generator kiszedese  szomoru1 Kell valami gombcsuklo elvalaszto izemicsoda is, mert a fel futomuvet meg kell bolygatni miatta  szomoru1
Kinyomtatom a doksit es elviszem talira.
ok.
Van gömbfejkinyomóm is,de ha ugyan úgy kell kivenni mint az enyémet,akkor nem vacakolunk,kiemeljük a mocit. vigyor3
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
APRÓ
Vendég
« Új hozzászólás #16882 Dátum: 2009.01.08 csütörtök, 17:59:19 »

Hali!

Lehet esetleg csak indexburát venni az oldalsó háromszög alakú indexre???
Sajna elhagytam vhol. rinya
Naplózva
gostrada
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1472

Tddi trendi traktor


E-mail
« Új hozzászólás #16883 Dátum: 2009.01.08 csütörtök, 18:06:13 »

Hali!

Lehet esetleg csak indexburát venni az oldalsó háromszög alakú indexre???
Sajna elhagytam vhol. rinya
Grin Grin Grin
Hogy lehet azt elhagyni? nyes nyes nyes
Szerintem csak egyben lehet kapni!
Bontva nem lehet több 1000ft!
Nagyon tetszik az avatar képeden a lökháritó alsó koptatód!
Lehet kapni ilyen spojlert?Vagy hogy van az ott neked?
Naplózva

Túl a millió kilométeren....1997Td,2002Tdci,2002Tddi Feel the difference
APRÓ
Vendég
« Új hozzászólás #16884 Dátum: 2009.01.08 csütörtök, 18:10:07 »

Grin Grin Grin
Hogy lehet azt elhagyni? nyes nyes nyes
Szerintem csak egyben lehet kapni!
Bontva nem lehet több 1000ft!
Nagyon tetszik az avatar képeden a lökháritó alsó koptatód!
Lehet kapni ilyen spojlert?Vagy hogy van az ott neked?

Már így hoztuk be az országba rajta vót Wolf a márkája,és fel van a másikra ragasztva (koptatóra) mást nem tudok róla...
Ki kellett cserélni az ízzót mert kiégett és utána nem raktam rendesen vissza Angry 
És hol találok ilyen botót ahol lehetz venni???
« Utoljára szerkesztve: 2009.01.08 csütörtök, 18:12:41 írta APRÓ » Naplózva
szendre
Vendég
« Új hozzászólás #16885 Dátum: 2009.01.08 csütörtök, 18:11:58 »

Hali!

Lehet esetleg csak indexburát venni az oldalsó háromszög alakú indexre???
Sajna elhagytam vhol. rinya

Sárga vagy fehér?
Sárgám van, odaadnám ingyé' is!
Naplózva
APRÓ
Vendég
« Új hozzászólás #16886 Dátum: 2009.01.08 csütörtök, 18:13:47 »

Sárga vagy fehér?
Sárgám van, odaadnám ingyé' is!

Nagyon köszike de ez sajna fehér, mér volt olyan Mondeo amin ez sárga volt, vagy az is???
Naplózva
szendre
Vendég
« Új hozzászólás #16887 Dátum: 2009.01.08 csütörtök, 18:15:06 »

Nagyon köszike de ez sajna fehér, mér volt olyan Mondeo amin ez sárga volt, vagy az is???


Mivel Neked is TDDI-d van, így biztos, hogy sárgával jött ki a gyárból! Mivel facelift után már nem volt TDDI tudomásom szerint.
Az enyém is sárga volt csak kicseréltem.
BOntó esetén: 20-9231415 a Gyömrői úton. Bevált hely.
« Utoljára szerkesztve: 2009.01.08 csütörtök, 18:18:22 írta szendre » Naplózva
gostrada
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1472

Tddi trendi traktor


E-mail
« Új hozzászólás #16888 Dátum: 2009.01.08 csütörtök, 18:18:26 »

Mivel Neked is TDDI-d van, így biztos, hogy sárgával jött ki a gyárból!
Bizony ám csak akki oda bigyesztette neked azt a wolf spoilert az elejére,az lecserélte az indexedet is fehére!
És ráadásul abbol is van kétfajta.A kristályos kinézetű meg ami nem.
Bontok listája,a kezdő oldalon!
Naplózva

Túl a millió kilométeren....1997Td,2002Tdci,2002Tddi Feel the difference
APRÓ
Vendég
« Új hozzászólás #16889 Dátum: 2009.01.08 csütörtök, 18:19:12 »

Mivel Neked is TDDI-d van, így biztos, hogy sárgával jött ki a gyárból! Mivel facelift után már nem volt TDDI tudomásom szerint.
Komolyan mondom én még életemben nem láttam sárgát pedig sok 2001-2003 közötti Mondeot megnéztünk tavaly mielőtt ezt megvettük ...
Naplózva
Gyurka
Vendég
« Új hozzászólás #16890 Dátum: 2009.01.08 csütörtök, 18:20:44 »

Komolyan mondom én még életemben nem láttam sárgát pedig sok 2001-2003 közötti Mondeot megnéztünk tavaly mielőtt ezt megvettük ...

Az enyém 2004-es még az is sárga. wave
Naplózva
APRÓ
Vendég
« Új hozzászólás #16891 Dátum: 2009.01.08 csütörtök, 18:22:24 »

Az enyém 2004-es még az is sárga. wave
Elhiszem, biztosan igazat beszéltek, csak teljességgel meg vagyok rökönyödve... Huh?
Naplózva
APRÓ
Vendég
« Új hozzászólás #16892 Dátum: 2009.01.08 csütörtök, 18:32:44 »


Nagyon köszike a kimerítő leírást megcsináltam, és teljesen müxik, a probléma ua volt nálam is. eplus2
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48473



« Új hozzászólás #16893 Dátum: 2009.01.08 csütörtök, 18:55:01 »

Nagyon köszike a kimerítő leírást megcsináltam, és teljesen müxik, a probléma ua volt nálam is. eplus2
eljen taps örülök wave Wink
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #16894 Dátum: 2009.01.08 csütörtök, 19:00:03 »

eljen taps örülök wave Wink

Én egy ezrest szoktam kérni... vigyor3
Eddig még egyet sem kaptam  rinya szomoru1
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
APRÓ
Vendég
« Új hozzászólás #16895 Dátum: 2009.01.08 csütörtök, 19:03:44 »

Én egy ezrest szoktam kérni... vigyor3
Eddig még egyet sem kaptam  rinya szomoru1
Annyit még meg is ér mert 2800Ft spóroltam a segítséggel, de gondolom még lesz ebben az életben lehetőségünk hogy leigyuk laugh
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #16896 Dátum: 2009.01.08 csütörtök, 19:45:12 »

Grin Grin Grin
Hogy lehet azt elhagyni? nyes nyes nyes
Szerintem csak egyben lehet kapni!
Bontva nem lehet több 1000ft!
Nagyon tetszik az avatar képeden a lökháritó alsó koptatód!
Lehet kapni ilyen spojlert?Vagy hogy van az ott neked?


Van egy ilyenem ha kell, kerek ködlámpásra.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Ifju Balázs
Vendég
« Új hozzászólás #16897 Dátum: 2009.01.08 csütörtök, 20:34:14 »

Van egy ilyenem ha kell, kerek ködlámpásra.

Koptató?Mennyiért?
Naplózva
kubazax
Vendég
« Új hozzászólás #16898 Dátum: 2009.01.08 csütörtök, 22:01:12 »

Sziasztok! Nekem egy 2003-as Mondeom van, még a facelift előtti kivitelben. Mivel ebben a kivitelben még nincs benne az a kényelmi extra, hogy egyszeri index érintésre 3-t villog az index, vettem egy Waeco MT-2000-es modult. Sajnos a beszerelés egy kicsit bonyolultabb mint elsőre gondoltam. Az oldalon is megtalálható beszerelési leírás, még Mondeo I-re vonatkozik, és ott teljesen máshogy volt megoldva az index. Van valakinek tapasztalata esetleg ötlete a beszereléssel kapcsolatban?
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #16899 Dátum: 2009.01.08 csütörtök, 22:03:25 »

Koptató?Mennyiért?

Igen, fekete, nincs fényezve.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Oldalak: 1 ... 331 332 333 334 335 336 337 [338] 339 340 341 342 343 344 345 ... 1557   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.113 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.