Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.07.04 csütörtök, 09:27:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 344 345 346 347 348 349 350 [351] 352 353 354 355 356 357 358 ... 1557   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK3 Általános kérdések  (Megtekintve 20644189 alkalommal)
0 Felhasználó és 64 vendég van a témában
MondESU
Vendég
« Új hozzászólás #17500 Dátum: 2009.03.23 hétfő, 12:17:37 »

A tddi-ben is lehet üa szgép.
Szia!
Nem is tudom, elbizonytalanítottál...Most vezettem egy új Transit-ot, 2 éves TDDi. Elég jól felszerelt, és nem lehet aktiválni benne ezt az opciót, a gazdája már próbálta, mert küldtem az Ivanicsékhoz. Ott sem tudták, azt mondták nem lehet, csak a TDCi-kben.
Üdv:)
Naplózva
szendre
Vendég
« Új hozzászólás #17501 Dátum: 2009.03.23 hétfő, 12:32:04 »

Kedves Mondeós Társak !


Üdv:
Béla



Hali!

Egy Ford szervízben tudnak szoftverfrissítést eszközölni a gépen, és ezt érdemes is megcsináltatni, ráadásul nem egy drága művelet még itthon sem.
Ha csak a hőmérsékletet mutatja akkor nincs benne fedcomp (de létezik ilyen verzió pl. Wyctoré, de ez felszereltségfüggő) Attól, hogy napfényben látod az ikonokat a kijelzőn még nem feltétlenül van benne comp, ugyanis mnidegyikben ua a műszerfal egység.
A TDDi nél a chipeléssel vagy powerbox-szal nem érsz el látványos erőnövekedést, sztem nem érdemes ilyennel foglalkozni ennél a gépnél. (de ez csak az én véleményem, lehet, hogy mások mást mondanak)


A kormányt meg sürgősen szereld át a jó oldalra!!!  vigyor3 wave

Naplózva
szendre
Vendég
« Új hozzászólás #17502 Dátum: 2009.03.23 hétfő, 12:32:54 »

Szia!
Nem is tudom, elbizonytalanítottál...Most vezettem egy új Transit-ot, 2 éves TDDi. Elég jól felszerelt, és nem lehet aktiválni benne ezt az opciót, a gazdája már próbálta, mert küldtem az Ivanicsékhoz. Ott sem tudták, azt mondták nem lehet, csak a TDCi-kben.
Üdv:)

ha van benne akkor működik is külön aktiválás nélkül.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #17503 Dátum: 2009.03.23 hétfő, 12:46:40 »

Szia!
Nem is tudom, elbizonytalanítottál...Most vezettem egy új Transit-ot, 2 éves TDDi. Elég jól felszerelt, és nem lehet aktiválni benne ezt az opciót, a gazdája már próbálta, mert küldtem az Ivanicsékhoz. Ott sem tudták, azt mondták nem lehet, csak a TDCi-kben.
Üdv:)


A tdci-ben nem a pillanatnyi fogyimérésről beszélsz?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Rezikillius
Vendég
« Új hozzászólás #17504 Dátum: 2009.03.23 hétfő, 22:08:22 »

A tddi-ben is lehet üa szgép.

sziasztok újra !

köszönöm az eddigi hozzászólásokat, annyit szeretnék hozzá fűzni, hogy teszt üzemmódban az lcd tesztnél megjelennekk a fogyasztási ikonok, stb, gondolom a computer és a kijelző között lehet valami vagy letiltva vagy simán nem összekötve.

Amúgy Tddi, itt a felszerelést jelenti a Zetec.

Egyébként a teszt üzemben, mutatja a hmegtehető mérföldeket, így szerintem nem lenne ördöngős a computernek egy haladási sebességet, üzemanyag szintet összelőni szerintem, de lehet, hogy direkt hagyták ki. Mindenesetre bosszantó.

( teszt üzem: kulcs be, reset gomb benyomva tart, kulcs elfordít, reset gomb tartva amígy a teszt üzem elindul, resettel vált)

Esetleg vannak, még egyébb "trükkök", okosságok ?

Üdv,
Béla
Naplózva
szendre
Vendég
« Új hozzászólás #17505 Dátum: 2009.03.24 kedd, 13:27:15 »

sziasztok újra !

köszönöm az eddigi hozzászólásokat, annyit szeretnék hozzá fűzni, hogy teszt üzemmódban az lcd tesztnél megjelennekk a fogyasztási ikonok, stb, gondolom a computer és a kijelző között lehet valami vagy letiltva vagy simán nem összekötve.

Amúgy Tddi, itt a felszerelést jelenti a Zetec.

Egyébként a teszt üzemben, mutatja a hmegtehető mérföldeket, így szerintem nem lenne ördöngős a computernek egy haladási sebességet, üzemanyag szintet összelőni szerintem, de lehet, hogy direkt hagyták ki. Mindenesetre bosszantó.

( teszt üzem: kulcs be, reset gomb benyomva tart, kulcs elfordít, reset gomb tartva amígy a teszt üzem elindul, resettel vált)

Esetleg vannak, még egyébb "trükkök", okosságok ?

Üdv,
Béla



Biztos, hogy a mérföldeket mutatja? Az, hogy az ikonokat leellenőrzi attól még nem aktív a dolog. szerintem...
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48473



« Új hozzászólás #17506 Dátum: 2009.03.24 kedd, 17:01:04 »


Biztos, hogy a mérföldeket mutatja? Az, hogy az ikonokat leellenőrzi attól még nem aktív a dolog. szerintem...
Ha mérföldre van állítva........!? Roll Eyes
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #17507 Dátum: 2009.03.24 kedd, 17:06:54 »

Ha mérföldre van állítva........!? Roll Eyes

Az nem mérphöld? Mer' mph...  vigyor3
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
szendre
Vendég
« Új hozzászólás #17508 Dátum: 2009.03.24 kedd, 21:22:18 »

Ha mérföldre van állítva........!? Roll Eyes

Neki oda, mivel írta  jóember, hogy Írlandiában van és jobbkormányos a vas!
Naplózva
sam47
Vendég
« Új hozzászólás #17509 Dátum: 2009.03.28 szombat, 10:35:05 »

Kombi hátsó lököshöz volna valakinek valamilyen rajza, hogy hol és mi tartja? Le kellene bontanom mert kontakthibás lett a tolató radarom. Már úgy megszoktam és nagyon hiányzik. Másképp meg nem hiszem, hogy hozzáférek mert a nem furkálos fajtám van.
Naplózva
hoobii
Vendég
« Új hozzászólás #17510 Dátum: 2009.03.28 szombat, 17:02:49 »

Számomra új érdekes dolgot fedeztem fel a kesztyűtartóban.  wow1

Type:600 N
Serial number: Y 2635...
Key Code: 0650

Vajon a rádióhoz, kulcshoz, szoftverhez tartozik?
Naplózva
nagytomi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1096



« Új hozzászólás #17511 Dátum: 2009.03.28 szombat, 17:43:11 »

Számomra új érdekes dolgot fedeztem fel a kesztyűtartóban.  wow1

Type:600 N
Serial number: Y 2635...
Key Code: 0650

Vajon a rádióhoz, kulcshoz, szoftverhez tartozik?
A rádióhoz. Nekem is ott van és a rádióhoz passzol az a kód.
Naplózva

2011.Titanium S kombi 2.0 TDCi 163 Hp. Powershift ,19"
2018 MK5 180 Hp AWD Powershift
hoobii
Vendég
« Új hozzászólás #17512 Dátum: 2009.03.28 szombat, 18:06:10 »

A rádióhoz. Nekem is ott van és a rádióhoz passzol az a kód.

 worship
Naplózva
KaoszNagymester
Vendég
« Új hozzászólás #17513 Dátum: 2009.03.30 hétfő, 11:21:39 »

Sziasztok!

3 kérdésre keresem a választ:

1. Mikor belemegyek egy kátyúba, hátulról zörgő hang jön a futómű környékéről, ez mitől lehet? (Csomagtartó üres  Wink , és a lengéscsillapítók is újak)
2. Bent a könyöklő előtt van egy gyárinak tűnő nokia tartó. Ezt hogy lehet kiműteni? Állítólag alatta használható pohártartó van.  nyes
3. Mostanában mikor beindítom, látható füstöt lök ki. Utána elmúlik, gázadásra sem füstöl. Szerintem korábban nem csinálta, ez nagyon gáz?  Huh?

Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #17514 Dátum: 2009.03.30 hétfő, 11:23:28 »

Sziasztok!

3 kérdésre keresem a választ:

1. Mikor belemegyek egy kátyúba, hátulról zörgő hang jön a futómű környékéről, ez mitől lehet? (Csomagtartó üres  Wink , és a lengéscsillapítók is újak)
2. Bent a könyöklő előtt van egy gyárinak tűnő nokia tartó. Ezt hogy lehet kiműteni? Állítólag alatta használható pohártartó van.  nyes
3. Mostanában mikor beindítom, látható füstöt lök ki. Utána elmúlik, gázadásra sem füstöl. Szerintem korábban nem csinálta, ez nagyon gáz?  Huh?



1 A kézifékkötélnek a lengőkaron van egy felfogatása, az szokott tönkremenni, és a kötél csapkodja a lengőkart. Gyorsszorítóval kell orvosolni.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
SSanya
Vendég
« Új hozzászólás #17515 Dátum: 2009.03.30 hétfő, 13:14:30 »

Sziasztok!

3 kérdésre keresem a választ:

2. Bent a könyöklő előtt van egy gyárinak tűnő nokia tartó. Ezt hogy lehet kiműteni? Állítólag alatta használható pohártartó van.  nyes


Én egy hete szedtem ki. Az egész tartó szivargyújtóstul kijön felfelé, ha erősen húzod. Csak bepattintva van. Ezután alulról 2 csavarral a pohártartóba van csavarozva a tartó, ami azért szuper megoldás, mert így a pohártartó alján marad 2 lyuk. Ezúton is szeretnék köszönetet mondani a tervezőnek ezért az intelligens megoldásért... duhos2 boxer mf3
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48473



« Új hozzászólás #17516 Dátum: 2009.03.30 hétfő, 13:18:19 »

Sziasztok!

3 kérdésre keresem a választ:

1. Mikor belemegyek egy kátyúba, hátulról zörgő hang jön a futómű környékéről, ez mitől lehet? (Csomagtartó üres  Wink , és a lengéscsillapítók is újak)
2. Bent a könyöklő előtt van egy gyárinak tűnő nokia tartó. Ezt hogy lehet kiműteni? Állítólag alatta használható pohártartó van.  nyes
3. Mostanában mikor beindítom, látható füstöt lök ki. Utána elmúlik, gázadásra sem füstöl. Szerintem korábban nem csinálta, ez nagyon gáz?  Huh?


Akkó én meg a 3.ikra:
Ha menet közben nincs füst,se fekete se szürkés ,akkor nem gond.Lehet csak kicsit ellustult-eldugult a verda,jól kikéne égetni a kipuff rendszert huzamosabb ottópályás szakaszon.
Egyébkéént egr -le van dugózva?Azt nem árt megejteni egy szívósor puccantással egybekötve! Wink wave
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #17517 Dátum: 2009.03.30 hétfő, 13:36:02 »

1 A kézifékkötélnek a lengőkaron van egy felfogatása, az szokott tönkremenni, és a kötél csapkodja a lengőkart. Gyorsszorítóval kell orvosolni.
Tegyél köré valami védelmet, mert ha nagyon odahúzod, kidözsöli a bowdenházat, befolyik a víz, megrozsdál, és beáll a kézifék.
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
KaoszNagymester
Vendég
« Új hozzászólás #17518 Dátum: 2009.03.30 hétfő, 14:01:41 »

1 A kézifékkötélnek a lengőkaron van egy felfogatása, az szokott tönkremenni, és a kötél csapkodja a lengőkart. Gyorsszorítóval kell orvosolni.

Elég erőteljes hangja van, csattan egy nagyot. Amit írtál azt meg tudom nézni szabad szemmel? Mármint aláállás nélkül.  vigyor3
Naplózva
KaoszNagymester
Vendég
« Új hozzászólás #17519 Dátum: 2009.03.30 hétfő, 14:02:34 »

Akkó én meg a 3.ikra:
Ha menet közben nincs füst,se fekete se szürkés ,akkor nem gond.Lehet csak kicsit ellustult-eldugult a verda,jól kikéne égetni a kipuff rendszert huzamosabb ottópályás szakaszon.
Egyébkéént egr -le van dugózva?Azt nem árt megejteni egy szívósor puccantással egybekötve! Wink wave


Nem nyúltam még az egr szelephez. Az jó lesz nekem, ha ledugózom?  vigyor3
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48473



« Új hozzászólás #17520 Dátum: 2009.03.30 hétfő, 15:01:05 »

Nem nyúltam még az egr szelephez. Az jó lesz nekem, ha ledugózom?  vigyor3
Neked nem tom,de hogy a tiszta levegőnek fog örülni a moci,az tuti! nyes Wink wave
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #17521 Dátum: 2009.03.30 hétfő, 15:55:38 »

Elég erőteljes hangja van, csattan egy nagyot. Amit írtál azt meg tudom nézni szabad szemmel? Mármint aláállás nélkül.  vigyor3

Nem, az inkább kopog.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
thevenin
Vendég
« Új hozzászólás #17522 Dátum: 2009.03.30 hétfő, 17:38:47 »

Sziasztok,befolyik a viz.
Tudnatok tanacsot adni mit tegyek ha egy egy huzamosabb eso utan (mint most vasarnap volterre nyugaton)a vezetooldali elso ajtonal mintha befolyna a viz. alul a kuszobnel latom, a kasztni es az ajto kozti gumi vizes, kis csikban be is folyik az utasterbe ha tul sok gyulik ossze.
eddig nem vettem eszre hogy ennyire folyna, bar automosaskor mar feltunt hogy nedves a gumi.
Koszi elore is.Udv.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #17523 Dátum: 2009.03.30 hétfő, 17:47:36 »

Sziasztok,befolyik a viz.
Tudnatok tanacsot adni mit tegyek ha egy egy huzamosabb eso utan (mint most vasarnap volterre nyugaton)a vezetooldali elso ajtonal mintha befolyna a viz. alul a kuszobnel latom, a kasztni es az ajto kozti gumi vizes, kis csikban be is folyik az utasterbe ha tul sok gyulik ossze.
eddig nem vettem eszre hogy ennyire folyna, bar automosaskor mar feltunt hogy nedves a gumi.
Koszi elore is.Udv.

Nézd meg a külső vízlehúzót, azzal lesz gond.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
thevenin
Vendég
« Új hozzászólás #17524 Dátum: 2009.03.30 hétfő, 18:41:52 »

Nézd meg a külső vízlehúzót, azzal lesz gond.
Angel, koszi. biztos ami biztos megkerdem: ez a kulso vizlehuzo, ez az a gumi ami a kasztni felsoreszen fut vegig?
Legyszi erositsd meg vagy javits ki.
kosz.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #17525 Dátum: 2009.03.30 hétfő, 19:31:24 »

Angel, koszi. biztos ami biztos megkerdem: ez a kulso vizlehuzo, ez az a gumi ami a kasztni felsoreszen fut vegig?
Legyszi erositsd meg vagy javits ki.
kosz.

Yes.
De fogsz egy locsolócsövet, és rövidre zárhatod a dolgot.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Leni
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 600



WWW E-mail
« Új hozzászólás #17526 Dátum: 2009.03.31 kedd, 09:10:36 »

Sziasztok!!

Lenne egy-két kérdésem: nyáron megyünk a kocsival hosszabb útra és előtte szeretném egy kicsit átnézetni, hogy ne érjen meglepetés az úton. Előtte egy szíjcserét és feszítő-, görgő cserét mindenképpen megejtek mert 167000 van óraszerint a kocsiban, tehát időszerű..... Mit érdemes még átnézetni?
Illetve a a feszítőcserét otthon is meg lehet csinálni? Gondolok arra hogy nem kell kivenni a motrot beka3 meg ilyenek, ugye???

-----
közben itt belebonyolódtam az alkatrészekbe... szíjfeszítő, feszítőgörgő, szervószíj-feszítő, generátor szíjtárcsa,  vezetőgörgő...... most akkor melyikeket kellene cserélni?Huh?

 worship Lénárd
« Utoljára szerkesztve: 2009.03.31 kedd, 10:18:23 írta Leni » Naplózva

volt:2001 TDDi, Kombi, Ghia, Facelift hűtőrács,  Egrus Kipufogó-vég,
Skoda Octavia 1.8 TSI (2011)
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48473



« Új hozzászólás #17527 Dátum: 2009.03.31 kedd, 15:43:39 »

Sziasztok!!

Lenne egy-két kérdésem: nyáron megyünk a kocsival hosszabb útra és előtte szeretném egy kicsit átnézetni, hogy ne érjen meglepetés az úton. Előtte egy szíjcserét és feszítő-, görgő cserét mindenképpen megejtek mert 167000 van óraszerint a kocsiban, tehát időszerű..... Mit érdemes még átnézetni?
Illetve a a feszítőcserét otthon is meg lehet csinálni? Gondolok arra hogy nem kell kivenni a motrot beka3 meg ilyenek, ugye???

-----
közben itt belebonyolódtam az alkatrészekbe... szíjfeszítő, feszítőgörgő, szervószíj-feszítő, generátor szíjtárcsa,  vezetőgörgő...... most akkor melyikeket kellene cserélni?Huh?

 worship Lénárd
Otthon is meglehet csinálni a szíjfeszítő cseréjét,de nem árt rákészülni.Szíjlazító,TIS
A szervószíj feszítőjével és agenerátor szíjtárcsájával nem kell foglalkozni.
Ellenben a főtengelyszíjtárcsát vedd be a sorba!
Tehát:szíj,feszítő,vezető görgők,főtengelyszíjtárcsa.
Az út előtt a fékeket,futóművet,gumikat mindenképp érdemes ellenőrizni-tetni.
Olajszintek vízszinteket is,ablaktörlőt és spricnit,és üza legyen a verdában! hehe Wink wave
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Leni
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 600



WWW E-mail
« Új hozzászólás #17528 Dátum: 2009.04.01 szerda, 09:35:31 »

Otthon is meglehet csinálni a szíjfeszítő cseréjét,de nem árt rákészülni.Szíjlazító,TIS
A szervószíj feszítőjével és agenerátor szíjtárcsájával nem kell foglalkozni.
Ellenben a főtengelyszíjtárcsát vedd be a sorba!
Tehát:szíj,feszítő,vezető görgők,főtengelyszíjtárcsa.
Az út előtt a fékeket,futóművet,gumikat mindenképp érdemes ellenőrizni-tetni.
Olajszintek vízszinteket is,ablaktörlőt és spricnit,és üza legyen a verdában! hehe Wink wave

Oksa, akkor lassan kicsinyenként beszerzem az alkatrészeket és kicseréljük mi. Mert hát.... az utóbbi időben(tudom én gazdasági válság meg ilyenek) kicsit elszálltak az árak. A kézifékhuzalokat, 8ezer forintos munkadíjért+12 maga a huzal-ért cserélték ki. Nemtudom mennyi munka van egy ilyen kézifékkötéllel, de kétlem, hogy több lenne mint egy busz- gázpedál-huzal behúzásán(azt már csináltam, max fél óra).

Köszi a segítséget.

u.i: azért egy kis kaját is rakok majd még be  nyes nyes nyes
Naplózva

volt:2001 TDDi, Kombi, Ghia, Facelift hűtőrács,  Egrus Kipufogó-vég,
Skoda Octavia 1.8 TSI (2011)
zsapeti
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 974



E-mail
« Új hozzászólás #17529 Dátum: 2009.04.01 szerda, 22:02:12 »

Elég erőteljes hangja van, csattan egy nagyot. Amit írtál azt meg tudom nézni szabad szemmel? Mármint aláállás nélkül.  vigyor3
Kollégámnak volt hasonló jelenség, ami egyre fokozódott, bár az inkább koppanás volt, amikor valami úthibán átment.
Neki ez (http://www.cromax.hu/?katid=32889301&termek_al_id=15457&katnev=H%E1tra) az alkatrész volt a ludas.
A külső és belső részt egy gumi tartja össze. na az érett,szakadt el, és nem csillapított semmit. felütött.
Amikor szerelő aláment és megrángatta a felfüggesztést gyönyörűen lehetett hallani a hangot.
Ez persze csak akkor lehet rád is igaz, ha nem kombid van, mert ott egy kicsit más a helyzet.
Naplózva

MKIII. 2.0 TDCi Trend kombi /2002.12./ --> ex/Citroen Evasion 1.9 TD --> ex/Galaxy 2.0 TDCi 2006-->ex/Renault Grand Espace 2.0T
abascc
Vendég
« Új hozzászólás #17530 Dátum: 2009.04.01 szerda, 23:57:27 »

Sziasztok!

Hogyan lehet megszüntetni, átprogramozni a kocsit, hogy a nem bekapcsolt biztonsági öv mellett ne csipogjon. (2002-es TDCI mondeo.)


Előre is köszi!

Üdv
Naplózva
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #17531 Dátum: 2009.04.02 csütörtök, 00:06:47 »

Sziasztok!
Hogyan lehet megszüntetni, átprogramozni a kocsit, hogy a nem bekapcsolt biztonsági öv mellett ne csipogjon. (2002-es TDCI mondeo.)
Előre is köszi!
Üdv
http://mondeo.cmykpro.hu/bizt_ov_hang_kikapcs.pdf
 wave
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
abascc
Vendég
« Új hozzászólás #17532 Dátum: 2009.04.02 csütörtök, 23:45:16 »


Köszönöm!
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #17533 Dátum: 2009.04.04 szombat, 19:59:34 »

fil de diferensz...


http://amigos.amiga.hu/zacci/100_3056.jpg

 vigyor3
Naplózva

blah blah blah
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4943



E-mail
« Új hozzászólás #17534 Dátum: 2009.04.04 szombat, 20:04:39 »

fil de diferensz...


 vigyor3

Mit csinálsz vele? Füstölöd?
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48473



« Új hozzászólás #17535 Dátum: 2009.04.04 szombat, 20:06:29 »

Mit csinálsz vele? Füstölöd?
....már csak aszalja! eplus2
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #17536 Dátum: 2009.04.04 szombat, 20:09:18 »

Mit csinálsz vele? Füstölöd?

neeem  vigyor3 Az also reszet kimostam WU2-vel  vigyor3 Ez olyan mint a WD40...mindenre jau  vigyor3 Ezzel szoktam autot is mosni. Hajra meg egyenesen kivalo  eljen vigyor3
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #17537 Dátum: 2009.04.04 szombat, 20:10:08 »

....már csak aszalja! eplus2

 duhos2 vigyor3
Naplózva

blah blah blah
iSO
Vendég
« Új hozzászólás #17538 Dátum: 2009.04.04 szombat, 20:41:33 »

duhos2 vigyor3
Zacci! Nincs már meg a beázás-elhárítós képsorozatod ?
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #17539 Dátum: 2009.04.04 szombat, 21:17:06 »

Zacci! Nincs már meg a beázás-elhárítós képsorozatod ?

tyuuuha  fejvakaras A pollenszuro takaro muanyag fedelet kell normalisan rogziteni az elso szelvedohoz...
Naplózva

blah blah blah
iSO
Vendég
« Új hozzászólás #17540 Dátum: 2009.04.04 szombat, 21:31:33 »

tyuuuha  fejvakaras A pollenszuro takaro muanyag fedelet kell normalisan rogziteni az elso szelvedohoz...

Meglesem világosban. Lehet, hogy szélvédőcserénél csináltak valami huncutságot.
Köszi! worship
Naplózva
KaoszNagymester
Vendég
« Új hozzászólás #17541 Dátum: 2009.04.06 hétfő, 11:28:11 »

Sziasztok!

Vettem használt nyári gumikat, és amióta feltették, enyhén húz jobbra a kocsi. Ez ellen lehet valami tenni? Vagy esetleg idővel hozzákopik a Mondihoz?  vigyor3
Naplózva
szendre
Vendég
« Új hozzászólás #17542 Dátum: 2009.04.06 hétfő, 11:39:25 »

Sziasztok!

Vettem használt nyári gumikat, és amióta feltették, enyhén húz jobbra a kocsi. Ez ellen lehet valami tenni? Vagy esetleg idővel hozzákopik a Mondihoz?  vigyor3

Első körben futóműveshez vidd el....második körben meg, ha nem lesz jobb, akkor sztem szokj hozzá. használt gummánál előfordul...Arról azért győződj meg, hogy tutira ne legyen szálszakadt, vagy sérült...annyit nem ér az egész.
Naplózva
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #17543 Dátum: 2009.04.06 hétfő, 11:49:50 »

Sziasztok!

Vettem használt nyári gumikat, és amióta feltették, enyhén húz jobbra a kocsi. Ez ellen lehet valami tenni? Vagy esetleg idővel hozzákopik a Mondihoz?  vigyor3
cseréld meg az elsőt-hátsót... változik-e a tünet.... vigyor3
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
KaoszNagymester
Vendég
« Új hozzászólás #17544 Dátum: 2009.04.06 hétfő, 13:57:53 »

Első körben futóműveshez vidd el....második körben meg, ha nem lesz jobb, akkor sztem szokj hozzá. használt gummánál előfordul...Arról azért győződj meg, hogy tutira ne legyen szálszakadt, vagy sérült...annyit nem ér az egész.

Alap esetben nem vennék használt gumit, de ez biztos forrásból volt. Megpróbálom egy futóművesnél, csak még keresnem kell egyet.  vigyor3

Megcserélni nem akarom, mert úgy koptak, hogy a mostani elsők jobbak, mint a hátsók.
Naplózva
Vozarsz
Vendég
« Új hozzászólás #17545 Dátum: 2009.04.06 hétfő, 14:58:37 »

Ezek szerint a télen törnek az antenna csonkok! Nekem is eltört, 2 hónapja.
Hol tudtatok venni rávaló antennát?
Kerestem a neten és 1-2 boltban, de nem tudtak adni.

Szabolcs
Naplózva
ultio
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


rasti rusti

ultio.ultionis@gmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #17546 Dátum: 2009.04.06 hétfő, 15:28:17 »

Ezek szerint a télen törnek az antenna csonkok! Nekem is eltört, 2 hónapja.
Hol tudtatok venni rávaló antennát?
Kerestem a neten és 1-2 boltban, de nem tudtak adni.

Szabolcs

Én itt vettem. Ha jól emlékszem, 1 000 Ft volt.
Naplózva

rasti rusti
Van: Toyota Auris HSD, 2010.
Volt: Ford Mondeo, benzin, 1999 cm3, 2002., 5 ajtó, 5 sebesség, Ghia.
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #17547 Dátum: 2009.04.06 hétfő, 18:51:08 »

Sziasztok!

Vettem használt nyári gumikat, és amióta feltették, enyhén húz jobbra a kocsi. Ez ellen lehet valami tenni? Vagy esetleg idővel hozzákopik a Mondihoz?  vigyor3

az én elméletem szerint a használt gumikat valamiért levették az autóról....
azért a német sem olyan hülye hogy a jó gumit csak ugy kidobja, ha kicsit belegondolunk...
csak nálunk divat ez a használt gumis műsor , SAJNOS!
Naplózva
Vozarsz
Vendég
« Új hozzászólás #17548 Dátum: 2009.04.07 kedd, 10:29:56 »

Köszi!
Holnap benézek hozzájuk.
Naplózva
ultio
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


rasti rusti

ultio.ultionis@gmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #17549 Dátum: 2009.04.07 kedd, 12:47:41 »

az én elméletem szerint a használt gumikat valamiért levették az autóról....
azért a német sem olyan hülye hogy a jó gumit csak ugy kidobja, ha kicsit belegondolunk...
csak nálunk divat ez a használt gumis műsor , SAJNOS!

Egyetértek veled.
De!
Pl. én mikor megvettem a Mondeot, volt rajta 3 eléggé használt, meg egy majdnem új gumi.
Vettem 4 újat, a korábbiakból 3 kuka, egy meg még mindig a pincében van.
Azt el fogom adni, és semmi baja sincs.
Naplózva

rasti rusti
Van: Toyota Auris HSD, 2010.
Volt: Ford Mondeo, benzin, 1999 cm3, 2002., 5 ajtó, 5 sebesség, Ghia.
Oldalak: 1 ... 344 345 346 347 348 349 350 [351] 352 353 354 355 356 357 358 ... 1557   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.156 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.