Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.10.06 vasárnap, 04:35:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 195 196 197 198 199 200 201 [202] 203 204 205 206 207 208 209 ... 1558   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK3 Általános kérdések  (Megtekintve 21488563 alkalommal)
0 Felhasználó és 570 vendég van a témában
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #10050 Dátum: 2006.11.04 szombat, 12:36:00 »

Na, nem csak én szívok a mondeo-val?
Részvétem. Én nem fizetnék a szervíznek egy fillért sem, hisz nem csináltak semmit!
Beviszem egy hibával, kicserélik a fél autót és megmarad a hiba. Ez igen!
Csak nem egy ford szervíz volt???
De...
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #10051 Dátum: 2006.11.04 szombat, 12:37:00 »

scracth
van egy tarsasag dasnak hivjak oket, szerzodjel le veluk. jogi vedelmet nyujtanak. szerintem ha rakoltesz egy hatalmas osszeget az autodra mert azt mondjak hogy utana jo lesz es megsem javul meg, azt siman vissza lehet perelni toluk. nyilvan par tizezer eseten felesleges, de bazzeg 300e nel menjenek a (cenzured)ba.
nyugodtan felhozhatod a fenyegetest, a 9íees bevizsgalast meg amit meg akarsz. hogy mennyire atvertek. naplopo hozentroger banda
Most mivel 1 év gari van rá, megy vissza az adagoló szervízbe, hogy állítsák be.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #10052 Dátum: 2006.11.04 szombat, 13:22:00 »

De...
Mit, mit?!
Mintha nem tudnád. Semmit. Ez kerül ennyibe. Gondolták, hogy jól lehúzzuk a csávót, úgysem mer szólni.
Remélem még nem fizettél nekik egy forintot sem!
Nem jár nekik semmi sem.
Mi most éppen a Hunbtraco- val veszekszünk,mert javítottak egy kompresszorunkat, de még mindig nem jó!
Persze a számla már megérkezett. De kifizetve nem lesz. Addig járnak javítani, míg jó nem lesz.
Persze javítottak ezt-azt, de minek, ha nem volt baja???
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #10053 Dátum: 2006.11.04 szombat, 13:23:00 »

scracth
van egy tarsasag dasnak hivjak oket, szerzodjel le veluk. jogi vedelmet nyujtanak. szerintem ha rakoltesz egy hatalmas osszeget az autodra mert azt mondjak hogy utana jo lesz es megsem javul meg, azt siman vissza lehet perelni toluk. nyilvan par tizezer eseten felesleges, de bazzeg 300e nel menjenek a (cenzured)ba.
nyugodtan felhozhatod a fenyegetest, a 9íees bevizsgalast meg amit meg akarsz. hogy mennyire atvertek. naplopo hozentroger banda
Nem kell kifizetni és kész.  
Megjavult az autó? Nem.
Fisessek érte? ne!
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #10054 Dátum: 2006.11.04 szombat, 16:10:00 »

Mit, mit?!
Mintha nem tudnád. Semmit. Ez kerül ennyibe. Gondolták, hogy jól lehúzzuk a csávót, úgysem mer szólni.
Remélem még nem fizettél nekik egy forintot sem!
Nem jár nekik semmi sem.
Mi most éppen a Hunbtraco- val veszekszünk,mert javítottak egy kompresszorunkat, de még mindig nem jó!
Persze a számla már megérkezett. De kifizetve nem lesz. Addig járnak javítani, míg jó nem lesz.
Persze javítottak ezt-azt, de minek, ha nem volt baja???
Fizetés után derült ki, hogy nem lett jó. Sad
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #10055 Dátum: 2006.11.04 szombat, 16:17:00 »

Fizetés után derült ki, hogy nem lett jó. Sad
Akkor meg csinálják meg rendesen, és bármi is a baja, ne fizess érte. Ne hagyd magad, ha kell segítek az asztalborogatásban, abba van gyakorlatom.
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #10056 Dátum: 2006.11.04 szombat, 16:30:00 »

Akkor meg csinálják meg rendesen, és bármi is a baja, ne fizess érte. Ne hagyd magad, ha kell segítek az asztalborogatásban, abba van gyakorlatom.
Nem tervezem, hogy már fizetek nekik, hétfőn pedig hozok csereautót, amiért szintén nem tervezem, hogy fizetni fogok.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #10057 Dátum: 2006.11.04 szombat, 17:37:00 »

Ma olyan szép autót láttam, hogy csak na...
 
Természetesen Mondeo III volt Smiley
 
Facelift 2-es, ST TDCI kombi. Gyönyörű 18-as felnivel, ezüstözött csomagtartóléccel, sötét szürke színben. Fekete bőrös belső, finom piros varrás a kormányon, a kéziféken és a váltón. No és persze sportülés... A hátán egy szokásos TDCi logó volt és külön egy szolid piros ST logó. (ilyen logót nem lehetne szerezni valahogy?Smiley
 
Huhhh, nagyon megdobogtatta a szívem, tényleg gyönyörű volt! Egy ilyenre szívesen lecsélném a 130 lovas TDCi-t: nagyon durván néz ki, megy mint állat, de alig fogyaszt, így sokkal olcsóbb és ésszerűbb a fentartása, mint egy ST220-nak.
 
A magam módján fel is hívtam a tulaj figyelmét a klubunkra: a parkoló autó ablaktörlője alá betettem egy Mondeo klub matricát. Jut eszembe: klubos naptárat ilyen célokra hogyan és milyen formában lehet szerezni?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #10058 Dátum: 2006.11.04 szombat, 17:40:00 »

Ma olyan szép autót láttam, hogy csak na...
 
Természetesen Mondeo III volt Smiley
 
Facelift 2-es, ST TDCI kombi. Gyönyörű 18-as felnivel, ezüstözött csomagtartóléccel, sötét szürke színben. Fekete bőrös belső, finom piros varrás a kormányon, a kéziféken és a váltón. No és persze sportülés... A hátán egy szokásos TDCi logó volt és külön egy szolid piros ST logó. (ilyen logót nem lehetne szerezni valahogy?Smiley
 
Huhhh, nagyon megdobogtatta a szívem, tényleg gyönyörű volt! Egy ilyenre szívesen lecsélném a 130 lovas TDCi-t: nagyon durván néz ki, megy mint állat, de alig fogyaszt, így sokkal olcsóbb és ésszerűbb a fentartása, mint egy ST220-nak.
 
A magam módján fel is hívtam a tulaj figyelmét a klubunkra: a parkoló autó ablaktörlője alá betettem egy Mondeo klub matricát. Jut eszembe: klubos naptárat ilyen célokra hogyan és milyen formában lehet szerezni?
Ez miért ennyire természetes,a mondeó II talán nem elég szép
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #10059 Dátum: 2006.11.04 szombat, 17:50:00 »

Scratch,
 
Ha megcsinaztak/felujitottak az adagolot, es gyakorlatilag nem tortent valtozas, akkor felmerul bennem a gondolat, hogy az adagolonak nem volt semmi baja ! Es meg ok hivjak magukat szakszerviznek ? Ruhes banda
ja kerem igy enis tok autot javitani. Valami gaz van ? Rangat ? Sebaj, rossz a legdragabb alkatresz, csereljuk ki. Jah, hogy meg mindig ugyanolyan xar ? Hopsz, akkor tevedtem...A kasszanal legyen szives fizetni. Megaqrvanyjukat !
Naplózva

blah blah blah
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #10060 Dátum: 2006.11.04 szombat, 18:30:00 »

Ma olyan szép autót láttam, hogy csak na...
 
Természetesen Mondeo III volt Smiley
 
Facelift 2-es, ST TDCI kombi. Gyönyörű 18-as felnivel, ezüstözött csomagtartóléccel, sötét szürke színben. Fekete bőrös belső, finom piros varrás a kormányon, a kéziféken és a váltón. No és persze sportülés... A hátán egy szokásos TDCi logó volt és külön egy szolid piros ST logó. (ilyen logót nem lehetne szerezni valahogy?Smiley
 
Huhhh, nagyon megdobogtatta a szívem, tényleg gyönyörű volt! Egy ilyenre szívesen lecsélném a 130 lovas TDCi-t: nagyon durván néz ki, megy mint állat, de alig fogyaszt, így sokkal olcsóbb és ésszerűbb a fentartása, mint egy ST220-nak.
 
A magam módján fel is hívtam a tulaj figyelmét a klubunkra: a parkoló autó ablaktörlője alá betettem egy Mondeo klub matricát. Jut eszembe: klubos naptárat ilyen célokra hogyan és milyen formában lehet szerezni?
Valamelyik nap gondoltam rád!
A madaras áruház parkolójában volt egy osztrák S-MAX agyon matricázva noje smax wien ford stb. Ül a pasi az autóban, nézegettem is , hogy szép az autó, de nekem csak nem kéne.Aztán kifelé jövet ez volt kb 1 óra látom , hogy egy ÖAMTC-s trailerre huzzák fel a hipszupi új autót. Azért ez elég rossz reklem az autónak.
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Vendég
« Új hozzászólás #10061 Dátum: 2006.11.04 szombat, 18:54:00 »

Valamelyik nap gondoltam rád!
A madaras áruház parkolójában volt egy osztrák S-MAX agyon matricázva noje smax wien ford stb. Ül a pasi az autóban, nézegettem is , hogy szép az autó, de nekem csak nem kéne.Aztán kifelé jövet ez volt kb 1 óra látom , hogy egy ÖAMTC-s trailerre huzzák fel a hipszupi új autót. Azért ez elég rossz reklem az autónak.
Szia!
Ha már Vín...Voltam kinnt mostanában többször is, de nem sok Mondeo-t láttam. Csíkos-lámpával még 1-et sem.
Vagy csak nem arra jártam, amerre fellelhető.
C-max:
Angel is utalt a múltkor erre, hogy van egy két "apróság" az új fejlesztés körül.
Üdv:)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #10062 Dátum: 2006.11.04 szombat, 19:12:00 »

Ez miért ennyire természetes,a mondeó II talán nem elég szép
Persze, hogy szép, de a III még szebb Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #10063 Dátum: 2006.11.04 szombat, 19:13:00 »

Persze, hogy szép, de a III még szebb Smiley
Azért így már sokkal szebben hangzik!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #10064 Dátum: 2006.11.04 szombat, 19:14:00 »

Valamelyik nap gondoltam rád!
A madaras áruház parkolójában volt egy osztrák S-MAX agyon matricázva noje smax wien ford stb. Ül a pasi az autóban, nézegettem is , hogy szép az autó, de nekem csak nem kéne.Aztán kifelé jövet ez volt kb 1 óra látom , hogy egy ÖAMTC-s trailerre huzzák fel a hipszupi új autót. Azért ez elég rossz reklem az autónak.
Az az igazság, hogy a vadiúj modellek esetében nem a legjobb ötlet az első évben vásárolni, mert akkor még rengeteg gyermekbetegség adódhat.  
 
(miért, van az, hogy az S-max-ról mindenkinek én jutok az eszébe? )
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #10065 Dátum: 2006.11.04 szombat, 19:18:00 »

Szia!
Ha már Vín...Voltam kinnt mostanában többször is, de nem sok Mondeo-t láttam. Csíkos-lámpával még 1-et sem.
Vagy csak nem arra jártam, amerre fellelhető.
C-max:
Angel is utalt a múltkor erre, hogy van egy két "apróság" az új fejlesztés körül.
Üdv:)
Szoktam nézegetni a német újautó eladási adatokat és bizony a Mondeo III mostanság egyre gyatrábban szerepel, a korábbinak csak a töredékét adják el belőle. Ez persze érthető, hiszen nagyon sokan már a Mondeo IV-et várják. Mondjuk az is tény, hogy az életciklus vége felé nagyon jó kis kedvezményes vásárlásokat lehet véghez vinni.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37381



WWW E-mail
« Új hozzászólás #10066 Dátum: 2006.11.04 szombat, 19:24:00 »

Fizetés után derült ki, hogy nem lett jó. Sad
Scratch! Kérd vissza a pénzt! Fenyegesd őket mindenféle perrel, nyilvánossággal, miegymás!
 
Előszöris szétkapták, anélül, hogy megkérdezték volna. Majd szétszedett állapotban azt mondják, ennyi lesz a bevizsgálási díj... ezek szivatnak téged! Nem véletlen, hogy először kifizettették veled a munkát, majd akkor adták oda az autót! Tudták ők, hogy kontár munkát csináltak! Perelni őket!
 
Szerintem a te esetedben biztosan nem az adagoló mechanikai részével van gond, de szerintem nem is pcsúcs, hanem valami elektronika! Ne hagyd magad
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #10067 Dátum: 2006.11.04 szombat, 20:03:00 »

Igen ez egy érdekes kérdés, ha az adagoló felújítás után ugyan olyan mint volt, akkor mit csináltak az adagolóval 270K-ért? Sad
Na én ezt a pénzt visszakérném, a ahogy Angel írja  a gatyájukat is perelném.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #10068 Dátum: 2006.11.04 szombat, 20:32:00 »

Kalandom tovább folytatódott tegnap, megjött az autóhoz minden alkatrész, adagoló felújjítva, új csöveket kapott, hogy minden szabályos legyen. Bendix felújjítva, tehát mindnet megtettünk. De az autó ugyan olyan mint egy hónapja, mikor bekerült a szervízve, egyenletlen kimaradozó alapjárat, rángat, fulladozik. Sad A szervíz közölte, hogy nem tudják mi a baja akkor. Lehet mégis akkor porlasztócsúcs lesz. A dolog érdekessége az, hogy mikor bekerült az autó, ez volt az első tipp, de akkor megnézték, és azt mondták az rendbe van. Az izzítás jelző nem villog...
A másik tipp, hogy nincs megfelelő kompresszió. De aztán beszéltem egy szakival, aki egyértelműen azt mondja, hogy ez hülyeség, mert akkor nem csak néha rángatna be, hanem mindig.
Úgyhogy most az egész autó, nem csak az adagoló megy Kecelre az adagoló szervízbe, hogy ne a gyári értékekre, hanem az autóhoz állítsák be az adagolót.
És ha ezek után se lesz jó, én valakivel totálkárosra töretem, és veszek a biztosítási díjból egy másikat...
Ezt már nem hiszem el, 1 hónapja nem is ültem benne... Sad((
Scratch,
 
Az a legkevesebb, hogy a vásárlók könyvének következő 3 oldalát teleírod. Az azt jelenti, hogy ha oda bejegyzés történik, akkor azzal a felügyelet felé hivatalból foglalkozniuk kell.
 
Egyébként érdemes az Autóklub jogsegély szolgálatát is megkeresni, nekik biztosan voltak ilyen eseteik, szerrintem tudnak tanácsot adni. Mert azért az nem módszer, hogy fogalmuk sincs, mi baja az autónak, de ész nélkül cserélnek mindent. Ennek úgy kéne mennie, hogy csere, próba, ha nem ez volt a baj, akkor régi vissza, jöhet a következő tipp. Így még a munkadíjról lehet beszélni, de alkatrész költségről semmiképpen.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #10069 Dátum: 2006.11.05 vasárnap, 00:03:00 »

A fenébe... Mondjuk szerintem értelmetlen dolog is, nem olyan fényerejű az, hogy lejjebb kelljen venni. Engem pl. idegesít is, hogy időnként elállítom, ha pl. törölgetem a műszerfalat. Úgyhogy ne bánkódj, hogy nincs!
Ebben nem értünk egyet. Én sokat megyek sötétben, és nem szeretem, ha karácsonyi bazár világít a pofámba. Majdnem minimumra leveszem.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #10070 Dátum: 2006.11.05 vasárnap, 00:08:00 »

Scratch! Kérd vissza a pénzt! Fenyegesd őket mindenféle perrel, nyilvánossággal, miegymás!
 
Előszöris szétkapták, anélül, hogy megkérdezték volna. Majd szétszedett állapotban azt mondják, ennyi lesz a bevizsgálási díj... ezek szivatnak téged! Nem véletlen, hogy először kifizettették veled a munkát, majd akkor adták oda az autót! Tudták ők, hogy kontár munkát csináltak! Perelni őket!
 
Szerintem a te esetedben biztosan nem az adagoló mechanikai részével van gond, de szerintem nem is pcsúcs, hanem valami elektronika! Ne hagyd magad
Juszt Laci is megoldás lehet!-:))
Vagy legalábbis az azzal való fenyegetőzés!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #10071 Dátum: 2006.11.05 vasárnap, 00:09:00 »

scracth
van egy tarsasag dasnak hivjak oket, szerzodjel le veluk. jogi vedelmet nyujtanak. szerintem ha rakoltesz egy hatalmas osszeget az autodra mert azt mondjak hogy utana jo lesz es megsem javul meg, azt siman vissza lehet perelni toluk. nyilvan par tizezer eseten felesleges, de bazzeg 300e nel menjenek a (cenzured)ba.
nyugodtan felhozhatod a fenyegetest, a 9íees bevizsgalast meg amit meg akarsz. hogy mennyire atvertek. naplopo hozentroger banda
A DAS csak olyan üggyel foglalkozik, ami minimum a szerződéskötés után 3 hónappal kezdődik... pont azért, hogy ne köss úgy jogvédelmi biztosítást, hogy csak megoldatod velük egy problémádat, majd továbblépsz.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #10072 Dátum: 2006.11.05 vasárnap, 06:03:00 »

Na, nem csak én szívok a mondeo-val?
Részvétem. Én nem fizetnék a szervíznek egy fillért sem, hisz nem csináltak semmit!
Beviszem egy hibával, kicserélik a fél autót és megmarad a hiba. Ez igen!
Csak nem egy ford szervíz volt???
Zozi,ez csak névileg márkaszervíz,úgy néztek egyes eszközökre mintha még nem is hallottak volna róla,persze ezeket máshol rendesen használják.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #10073 Dátum: 2006.11.05 vasárnap, 09:25:00 »

Ebben nem értünk egyet. Én sokat megyek sötétben, és nem szeretem, ha karácsonyi bazár világít a pofámba. Majdnem minimumra leveszem.
Hát igen, ízlések és pofonok ugyebár...
De ez így van jól!
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #10074 Dátum: 2006.11.05 vasárnap, 14:58:00 »

Holnap hétfő, majd beszámolok az eredményekről. Most meg van tiltva nekik minden, semmit nem vehetneki ki, nem rakhatnak bele.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #10075 Dátum: 2006.11.05 vasárnap, 15:00:00 »

Holnap hétfő, majd beszámolok az eredményekről. Most meg van tiltva nekik minden, semmit nem vehetneki ki, nem rakhatnak bele.
ha ügyvéd kell, akkor szólj! Eszter már pár autójavítóst/autószalonost megkínzott, mindannyiszor sikerrel. ha kell elérhetőség keress meg.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #10076 Dátum: 2006.11.05 vasárnap, 15:01:00 »

ha ügyvéd kell, akkor szólj! Eszter már pár autójavítóst/autószalonost megkínzott, mindannyiszor sikerrel. ha kell elérhetőség keress meg.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #10077 Dátum: 2006.11.06 hétfő, 12:16:00 »

optimistaklub.hu,
 
sarga keretes resz !!!
Nem reklám, hanem kér(d)és!
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #10078 Dátum: 2006.11.06 hétfő, 12:37:00 »

optimistaklub.hu,
 
nem hulyesegbol van ott aza keretes resz
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #10079 Dátum: 2006.11.06 hétfő, 16:29:00 »

Sziasztok!
 
Márc 3-10-ig megyek síelni az én Kicsikémmel (no meg a feleségemmel).
Nem akar nekem valaki kölcsönadni egy síboxot, meg hozzá egy mondira való sínt?
 
Vigyázok rá megígérem
Naplózva
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #10080 Dátum: 2006.11.06 hétfő, 16:51:00 »

Sziasztok!
 
Márc 3-10-ig megyek síelni az én Kicsikémmel (no meg a feleségemmel).
Nem akar nekem valaki kölcsönadni egy síboxot, meg hozzá egy mondira való sínt?
 
Vigyázok rá megígérem
Miért nem jöttök velünk síelni??? (Szendre féle rendezés)
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
Vendég
« Új hozzászólás #10081 Dátum: 2006.11.06 hétfő, 16:55:00 »

Sajna nem, csak 1 síelésre van kapacitásunk...
Meg különben sem szólt a kis piszok Smiley)
 
De ha van valamelyikőtöknek csomitartó+boxa... akkor... Smiley)
Naplózva
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #10082 Dátum: 2006.11.06 hétfő, 17:14:00 »

Sajna nem, csak 1 síelésre van kapacitásunk...
Meg különben sem szólt a kis piszok Smiley)
 
De ha van valamelyikőtöknek csomitartó+boxa... akkor... Smiley)
Pedig szólt az a kis piszok még itt a fórumon is!  
Mondjátok le azt és gyertek velünk (még lehet jelentkezni!) Egy héttel korábban van az az időpont.
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
Vendég
« Új hozzászólás #10083 Dátum: 2006.11.06 hétfő, 17:27:00 »

De akkor hogy lesz síboxom?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #10084 Dátum: 2006.11.06 hétfő, 22:21:00 »

CSerélt valaki mostanában Akkumulátort TDCi-ben?
Ma reggel megtréfált az autóm. Igaz 4 napig feléje se néztem. Be támasztottam a garázsba. Ma reggel meg csak kerregett. Nem volt egyszerű egyedül kitolni a garázsajtón, amit még a Skoda/Lada korban méreteztek. Még jó, hogy feleségem Astrája itt volt, segített a bikaviadalban.  
Valószínűleg cellazárlatos lett.
Egész nap nem volt probléma vele.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37381



WWW E-mail
« Új hozzászólás #10085 Dátum: 2006.11.06 hétfő, 22:25:00 »

CSerélt valaki mostanában Akkumulátort TDCi-ben?
Ma reggel megtréfált az autóm. Igaz 4 napig feléje se néztem. Be támasztottam a garázsba. Ma reggel meg csak kerregett. Nem volt egyszerű egyedül kitolni a garázsajtón, amit még a Skoda/Lada korban méreteztek. Még jó, hogy feleségem Astrája itt volt, segített a bikaviadalban.  
Valószínűleg cellazárlatos lett.
Egész nap nem volt probléma vele.
Jön a tél, jönnek az akksicserék.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #10086 Dátum: 2006.11.06 hétfő, 22:34:00 »

Jön a tél, jönnek az akksicserék.
De most kivételesen a garázsban állt. Nem volt hidegben. A fene a jó dógát. A csillaggarázs tetszik neki.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37381



WWW E-mail
« Új hozzászólás #10087 Dátum: 2006.11.06 hétfő, 22:40:00 »

De most kivételesen a garázsban állt. Nem volt hidegben. A fene a jó dógát. A csillaggarázs tetszik neki.
De sokat áll kinn napközben... mindig ilyenkor mennek tönkre az akksik.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #10088 Dátum: 2006.11.06 hétfő, 22:52:00 »

De sokat áll kinn napközben... mindig ilyenkor mennek tönkre az akksik.
Igen az akksik a negatív hőmérsékleteket nem szeretik.  
De 4 napig nem hoztam ki a garázsból (Máltán voltam). Ez a tipikus cellazárlat jelenség. Sajna a Dízel autókra jellemző. Az előző dízelemnél 2 akksi se érte meg a 2. éve végét.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #10089 Dátum: 2006.11.07 kedd, 09:13:00 »

Igen az akksik a negatív hőmérsékleteket nem szeretik.  
De 4 napig nem hoztam ki a garázsból (Máltán voltam). Ez a tipikus cellazárlat jelenség. Sajna a Dízel autókra jellemző. Az előző dízelemnél 2 akksi se érte meg a 2. éve végét.
És most veszel akksit? Smiley
 
Hoppecke-et tudom ajánlani Smiley Múlt héten vettem.. Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #10090 Dátum: 2006.11.07 kedd, 09:43:00 »

És most veszel akksit? Smiley
 
Hoppecke-et tudom ajánlani Smiley Múlt héten vettem.. Smiley
Sajnos muszáj lesz.
A Hoppecke mennyi volt?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #10091 Dátum: 2006.11.07 kedd, 09:44:00 »

Sziasztok!
Kis segítség kéne 2001 es TDDI kiegészítő fűtésbe (fűtőpatron) nem tudja valaki milyen izzítógyertyával lehet pótolni a régit? Mivel gyárilag csak egybe lehet kapni 28k ért és ahhoz nincs kedvem. Úgy hallottam hogy állítólag a passáté jó bele. Ha így van erősítsetek meg. Köszi. Ja egyébként aki Xenont akar a kocsijába 44000 ért van a xenonizzo.hu-n Siemens szerintem jó élőben láttam ez az ár 10% os mondeo klubos kedvezményt tartalmazz
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37381



WWW E-mail
« Új hozzászólás #10092 Dátum: 2006.11.07 kedd, 10:15:00 »

Sajnos muszáj lesz.
A Hoppecke mennyi volt?
Mi a baj a motorcrafttal
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #10093 Dátum: 2006.11.07 kedd, 10:58:00 »

Sajnos muszáj lesz.
A Hoppecke mennyi volt?
UNIX-nál 21-ért vettem...
 
Angel: Nincs semmi baj a motorcrafttal, de szerintem arra "csak" 2 év gari van.. A Hoppecke-re 3...
 
Fox tudott volna hozni olcsón gyárit, de arra csak fél év garit tudott felajánlani...
 
Szóval nekem megért 21-et a 3 év gari, és a biztosan jó akksi...
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37381



WWW E-mail
« Új hozzászólás #10094 Dátum: 2006.11.07 kedd, 11:06:00 »

UNIX-nál 21-ért vettem...
 
Angel: Nincs semmi baj a motorcrafttal, de szerintem arra "csak" 2 év gari van.. A Hoppecke-re 3...
 
Fox tudott volna hozni olcsón gyárit, de arra csak fél év garit tudott felajánlani...
 
Szóval nekem megért 21-et a 3 év gari, és a biztosan jó akksi...
Ha a boltban veszed, akkor is megvan a motorcraft 21-ből. Az mégiscsak gyári. Van egy hely, ahol egy kicsivel olcsóbb... szerintem minden akksi kibír 2 évet.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #10095 Dátum: 2006.11.07 kedd, 11:06:00 »

Sziasztok!
Kis segítség kéne 2001 es TDDI kiegészítő fűtésbe (fűtőpatron) nem tudja valaki milyen izzítógyertyával lehet pótolni a régit? Mivel gyárilag csak egybe lehet kapni 28k ért és ahhoz nincs kedvem. Úgy hallottam hogy állítólag a passáté jó bele. Ha így van erősítsetek meg. Köszi. Ja egyébként aki Xenont akar a kocsijába 44000 ért van a xenonizzo.hu-n Siemens szerintem jó élőben láttam ez az ár 10% os mondeo klubos kedvezményt tartalmazz
Ha kiszereled ezt a fűtőpatront egy fótót nyomj róla nekem légszi!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #10096 Dátum: 2006.11.07 kedd, 11:20:00 »

Ha a boltban veszed, akkor is megvan a motorcraft 21-ből. Az mégiscsak gyári. Van egy hely, ahol egy kicsivel olcsóbb... szerintem minden akksi kibír 2 évet.
Igen, de nekem nem 2 évig kell egy akksi Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #10097 Dátum: 2006.11.07 kedd, 12:13:00 »

Ha a boltban veszed, akkor is megvan a motorcraft 21-ből. Az mégiscsak gyári. Van egy hely, ahol egy kicsivel olcsóbb... szerintem minden akksi kibír 2 évet.
Nekem az előbb a Nagyautó (Mondeo klubtagságira) 26 eFt-ot mondott a MotorCraftra. Kérdés, hogy hol lesz a Nagy autó 2 év múlva. A Unix biztos meglesz 3 év múlva is.
A Unixosok adnak kedvezményt a Klubkártyára?
Naplózva
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #10098 Dátum: 2006.11.07 kedd, 12:19:00 »

Igen, de nekem nem 2 évig kell egy akksi Smiley
Nekünk mind a 2 Mondiba több mint 5 évet bírtak a gyári Motorcraftok. Aztán a nagy tudásommal beruháztam egy Boschra. Na azt nem kellett volna.
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
Vendég
« Új hozzászólás #10099 Dátum: 2006.11.07 kedd, 13:06:00 »

Nekünk mind a 2 Mondiba több mint 5 évet bírtak a gyári Motorcraftok. Aztán a nagy tudásommal beruháztam egy Boschra. Na azt nem kellett volna.
Igen, azt mondták már nekem is, hogy a Bosch Silver akksik kukába valók...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 195 196 197 198 199 200 201 [202] 203 204 205 206 207 208 209 ... 1558   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.159 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.