Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.07.06 szombat, 00:08:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 47 48 ... 1557   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK3 Általános kérdések  (Megtekintve 20667728 alkalommal)
0 Felhasználó és 72 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #2000 Dátum: 2005.07.13 szerda, 15:26:00 »

Nah,  
 
"sajna én elég sokat használom úgy a gépet hogy 10km nél kisebb távot jövök reggel."
 
nah ettol eszik tobbet a verda. Joforman meg csak bemelegedett a moci, de mar le is allitod.
 
"Szerintetek mi lenne az optimális???"
 
Ha nekem adnad a verdadat es legyalogolnad azt a 10km-t Cool)))
Zacci
 
Édes vagy.Szólj hogy hol mikor és átíratjuk a verdát.Csak egyre kérlek vegyél egy éves BKV bérletet.De komolyra forítva a szót köszi a tanácsokat.Lessz olyan amit kipróbálok belőlle.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2001 Dátum: 2005.07.13 szerda, 15:29:00 »

Más kérdés.Vegyük azt hogy van egy magyarországi forgalomba helyezésű mondeo.60000km es szervízig márkaszervízbe hordtuk.Történetesen meglepi a rozsda az ajtó élet, de most közel 90000km van a verdában.Szóval 2 szervízről lemaradt mármint a márkaszervízben.Ebben az esetben is garanciális az ajtó kijavátása???
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2002 Dátum: 2005.07.13 szerda, 15:30:00 »

Nekem 1.8 benzines MKIII van, 8,5-10 közötti a fogyasztás, attól függ hogy mennyi a bp-i araszolás a dugókban. Én kicsit sokallom, de lehet hogy egy 200e km-t futott kocsinál ez már nem megy lejjebb. Az is igaz hogy városon kívül általában autópályán megyek 150-170-nel.
Üdv:
M.
Nekem is 1.8 benzines van. Néha hetekig nem hagyjuk el a várost és soxor rövid távon(egy menet kisebb , mint 5 km) használjuk, klímával, 4es fokozatot nem is lát a váltó: 12l /100km. Ennyit ír a könyv is.
 
Egy 400 kmes hétvégi csavargáson 1 hónapja, vidéken: 2/3ad autópálya 150, többi országút 8 liter jön ki. Ez már barátságosabb.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2003 Dátum: 2005.07.13 szerda, 15:34:00 »

Más kérdés.Vegyük azt hogy van egy magyarországi forgalomba helyezésű mondeo.60000km es szervízig márkaszervízbe hordtuk.Történetesen meglepi a rozsda az ajtó élet, de most közel 90000km van a verdában.Szóval 2 szervízről lemaradt mármint a márkaszervízben.Ebben az esetben is garanciális az ajtó kijavátása???
Sumika!
 
A garanciához vezetett szervízkönyv kell. (Minden szervíz dokumentáltan Ford márkaszervízben kell legyen elvégezve.)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2004 Dátum: 2005.07.13 szerda, 15:42:00 »

Én még mindig 1 dolgot nem értek.
Hogy a csöcsbe nem megy le nekem is a fogyasztás autópályán fogyamatos 120km temponál 2 személyel.
A fogyasztást meg bebetonozták 8.8-8.9 re
MIÉRT?Huh?Huh?Huh??
ZACCI
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2005 Dátum: 2005.07.13 szerda, 15:45:00 »

Devlin
 
Egyet nem értek de öszintén.Mi köze van annak hogy hányszor cseréltettem olajat illetve hol,ahhoz hogy a Ford szarul csinálta meg az autót ocska anyagokból???
Illetve ha ez tipushiba miért nem javítják??
Vagy rosszul értettem??Nem tipushiba??
Előre is köszi a válaszod
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #2006 Dátum: 2005.07.13 szerda, 15:51:00 »

Én nemsoká megnézem az ajtót.
Már tudom hol kell nézni.Nekem Mondi III.om 2.0 benyás.De nem igazán sikerált még 8.5 alá vinnem a fogyit.
Vajon mit csinálok rosszul??
Meddig optimális pörgetni, a kedvezőbb fogyasztás érdekében??Tanácsokat kérek.Ja sajna én elég sokat használom úgy a gépet hogy 10km nél kisebb távot jövök reggel.Ezután leállítom.Újra csak este megyek vele megint 10km körül.Gondolom ez így fő gáz.Így 10.3 is volt a fogyim.Pedig nem igazán versenyzek senkivel.
Az autóban 89000km van.
Szerintetek mi lenne az optimális???
Itt van a nagy fogyi: városban!
A Bp-i araszolgatás ehhez képest nem is számít városnak. Nekem kb 1,5l-rel többet eszik a pár km város, állás megint pár km város közben (hímestojás a pedál alatt), mint a pesti padlózás+araszolgatás alatt!
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2007 Dátum: 2005.07.13 szerda, 16:14:00 »

Devlin
 
Egyet nem értek de öszintén.Mi köze van annak hogy hányszor cseréltettem olajat illetve hol,ahhoz hogy a Ford szarul csinálta meg az autót ocska anyagokból???
Illetve ha ez tipushiba miért nem javítják??
Vagy rosszul értettem??Nem tipushiba??
Előre is köszi a válaszod
sumika01,
 
nyilvan semmi koze a rohadasnak az olajcserehez szal ezt en sem ertem.... Ami meg bosszanto es felhaborito, hogy ugye eza hiba tipushiba, garanciaban javitjak, de ! Valahogy ugy tunik, hogy hiaba hordod markaszervizbe (tisztelet a kivetel), hiaba vezeted a szervizkonyvet, ecceruen baxnak megcsinalni ! Nyilvanvalo, hogy a szerviz is tud errol a hibarol, tehat alapveto lenne a legkozelebbi szervizeles alkalmaval kijavitani a hibat es suru "elnezest kerunk!" kozepette at adni a verda kulcsot.
De nem ez tortenik. Az en verdam szepen szervizelve volt. Egeszen 140e-ig van vezetve a konyv. Volt torve elso lokos, tehat ott volt a Vaci uti karossziriasnal es baxtak megcsinalni. Magyaran xartak ra. Nah, ezaz ami felhaborito. Es akkor ezek utan meg talan nem si csinaljak meg normalisan a rohadast.
Devlin, ugye nalatok lehet karosszeriat javitani ? Vihetem hozzatok ?
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2008 Dátum: 2005.07.13 szerda, 17:23:00 »

Mordy,
 
"így már értem hogy neked miért jöttek ki olyan alacsony számok."
 
Nyilvan igy Cool
 
Valamit valamiert, csodak pedig nincsenek, csak tojas labak Cool
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #2009 Dátum: 2005.07.13 szerda, 17:39:00 »

Mordy,
 
"így már értem hogy neked miért jöttek ki olyan alacsony számok."
 
Nyilvan igy Cool
 
Valamit valamiert, csodak pedig nincsenek, csak tojas labak Cool
Zacci,
 
és én még azt hittem hogy óvatosan vezetek :-))
Az ismerőseim mind jobban huzatják a verdákat, mint én, én vagyok a leginkább autókímélő sofőr a társaságban. De lehet egy kicsit visszaveszek, hátha sikerül valamit lefaragni a fogyasztásból, főleg ilyen benzinárak mellett... 16e egy tankolás Sad(
Üdv:
M.
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2010 Dátum: 2005.07.13 szerda, 17:42:00 »

sumika01,
 
"A fogyasztást meg bebetonozták 8.8-8.9 re
MIÉRT?Huh?Huh?Huh??"
 
passz. Tenyleg picit soknak tunik aza 8.8-8.9 folyamatos 120 mellett. Foleg azert mert kelloen hosszu az 5. fokozat es ahhoz kepest keveset porog a moci, ergo kevesebbet zabal. De majd eccer enis lemerem 120nal. Mielott raternek az autopalyara lenullazom a meroket.
 
Ha a gyari adatokat vesszuk figyelembe, akkor :
 
2.0as 145LE benyas:
orszaguti 6.0L/100km
 
Az ehhez tartozo magyarazat szerint:
 
Orszaguti: félig állandó, félig változó sebesség, maximum 120km/h, 7 km távolságon.
 
Es akkor vegezetul:
Valamennyi CO2 emissziós adat g/km-ben és fogyasztási adat L/100 km-ben az EEC szerint végrehajtott hivatalos mérés eredménye a 1999/100/EC irányelveknek megfelelően.
A táblázatban közölt CO2 emissziós és fogyasztási tesztadatok nem fejezik ki vagy garantálják a kérdéses autó emisszióját vagy fogyasztását. Valamennyi számadat standard kerekekkel és gumiabroncsokkal felszerelt autókkal végrehajtott méréseken alapul; opcionális, illetve tartozékként kapható kerekek és gumiabroncsok befolyásolhatják a jármű emisszióját és fogyasztását.
 
Vagyis qrvara nem biztos, hogy a fogyasztas hozza a papirformat.
 
Pl. nekem ezexerint varosban kicsit kevesebbet eszik, mint papiron. Az emmiszios ertekeim pedig:  
 
Alapjarati CO (%):
gyari 0.5
mert ertek 0.00 !
 
emelt uresjarati CO (%):
gyari 0.3
mert ertek: 0.00 !
 
Namost ezt nem igen ertem, de ezexerint jobb a CO-m, mint a gyari ertek ? Vagy rosszul ertelmezem az ertekeket ?
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2011 Dátum: 2005.07.13 szerda, 17:44:00 »

jah, es varosi fogyasztasra 11.5L/100km-t irnak. Ilyenkor kitapossak szerencsetlen motor belet vagymi ? Mert kb. nekem azt kene tennem, hogy ennyi legyen a fogyasztas.
Naplózva

blah blah blah
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2012 Dátum: 2005.07.13 szerda, 18:52:00 »

Város: az mi. Budapest, vagy mondjuk Cegléd? Nem mind1. Mennyit állsz dugóban? Ha pl este mész, sehol sem kell állni, vagy ülsz az andrássy úton? 5-15 literig bármi kijöhet. Nekem volt olyan, hogy egy tanknyit mentem le a városban, 5,5 jött ki. Volt olyan, a városban tankoltam, lenulláztam, majd felszaladt 19 literig. Álltunk a dugóban, klíma zakatol. Az enyémre egyébiránt 7,7 litert ír városra, na annyi nem szokott lenni, még klímával sem. A pillanatnyi fogyi: ráállsz egy állandó sebességre (tempomat), majd nullázod a fogyimérőt. Az úgymond a pillanatnyi.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #2013 Dátum: 2005.07.13 szerda, 20:41:00 »

Devlin
 
Egyet nem értek de öszintén.Mi köze van annak hogy hányszor cseréltettem olajat illetve hol,ahhoz hogy a Ford szarul csinálta meg az autót ocska anyagokból???
Illetve ha ez tipushiba miért nem javítják??
Vagy rosszul értettem??Nem tipushiba??
Előre is köszi a válaszod
Sumika
 
Tipushiba ügyben tőlem hiába vársz hivatalos állásfoglalást.
A garanciális szabályokat a Ford alkotja, az ember azokat az autó megvásárlásával tudomásul kell, hogy vegye.
Tudod, olyan ez mint a focimeccs.
Az játékosnak jogában áll egyet nem érteni a szabályokkal, de be kell tartania azokat
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2014 Dátum: 2005.07.13 szerda, 21:04:00 »

Sziasztok!!!Szeretném megkérdezni hogy körülbelül mennyi az átlagfogyasztása egy Ford Mondeo III as 1.8 16V Durat motornak?? Most szeretnék venni egy Mondeot.Seat Cordobámtol fogok megválni megéri lecserélnem????Előre is köszi:)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2015 Dátum: 2005.07.13 szerda, 21:22:00 »

Sziasztok!!!Szeretném megkérdezni hogy körülbelül mennyi az átlagfogyasztása egy Ford Mondeo III as 1.8 16V Durat motornak?? Most szeretnék venni egy Mondeot.Seat Cordobámtol fogok megválni megéri lecserélnem????Előre is köszi:)
Én is cordobáról váltottam. Smiley III. kombi 1.8 125 LE az enyém. Város 12.5, országút és autópálya 8. Nekem.
 
Természetesen megéri váltani, de nézesd át vétel előtt. Légy bizalmatlan, megéri sajnos.
Naplózva
JOCi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



E-mail
« Új hozzászólás #2016 Dátum: 2005.07.13 szerda, 21:27:00 »

Sziasztok!!!Szeretném megkérdezni hogy körülbelül mennyi az átlagfogyasztása egy Ford Mondeo III as 1.8 16V Durat motornak?? Most szeretnék venni egy Mondeot.Seat Cordobámtol fogok megválni megéri lecserélnem????Előre is köszi:)
Csinger!
Én is egy Cordobát cseréltem le a Mondimra. A család siratta a Seatot, majd átültek a Fordba és azóta vigyorog a család!
Egyébként más is Cordobát cserélt le Mondira ( talán Joe? nem biztos!)! Nekem nagyon bejött!
Az 1.8-as motorról nem tudok nyilatkozni.
Szia!
Naplózva

2007.06. ezüst "cápa" Ghia kombi TDCi Mondi + BMW Motorrad
A Mondeo elkelt!!!!
Vendég
« Új hozzászólás #2017 Dátum: 2005.07.13 szerda, 22:12:00 »

Jelentem megvan az autó.
Tegnap délután óta az enyém.  
Szuper...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2018 Dátum: 2005.07.13 szerda, 23:29:00 »

Csak, hogy jót is írjon valaki a Ford szervizekről:
 
Előzmény: kb. 20.000 km-rel (5 hónap) az első fékbetét/tárcsa  (gyári) csere után 150 km/h-nál nagyobb sebességről történő fékezéskor beremegett a kormány.
 
Ma visszamentem a szervízve (24.000 km-el és 6 hónappal (!) a csere után) ahol csinálták (Kisújszállás). Kivették a betéteket (mindegyiken még kb. 6 mm volt a ferrodol), az eredmény: az egyik betétből csíkokban porladt ki a betét anyaga, a másik keresztbe el volt repedve, kettőn pedig kezdett leválni a vasról az ferrodol, valamint a tárcsának is volt egy gyenge ütése.
A munkafelvevő mondta, hogy kicserélik a betétet, felszabályozzák a tárcsát és majd ha az alkatrész-garanciára kapnak választ, akkor a betét árát kompnezálják a következő szervízkor addig én fizessem ki a teljes költséget.  
Eddig a negatív élmény.  
 
DE!
 
Nekem ez a variáció nem igazán jött be.  
Ekkor jött oda főnök és kérdezte, hogy mi a gond. Elmondtuk a történetet és csodák csodájára a főnök rögtön mondta, hogy cseréljék ki a TÁRCSÁT és a BETÉTET is GARANCIÁBAN, mivel a tárcsa hibáját a betét okozta.  
 
Így egy fillért sem kellett fizetnem és az egész procedúra (hiba feltárás, vita, csere) nem tartott 2 óra hosszat sem.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2019 Dátum: 2005.07.13 szerda, 23:38:00 »

Mondeo III-hoz /4ajtós/ keresnék a hátsó ablakba napfényvédő rolót.Márkaszervízbe azt mondták ehhez nincs gyári csak a II-esekhez.
Valaki megoldotta már a III.-nál ? Vagy valami jó minőségüt keresnék az autós boltokból.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #2020 Dátum: 2005.07.14 csütörtök, 08:58:00 »

Csinger!
Én is egy Cordobát cseréltem le a Mondimra. A család siratta a Seatot, majd átültek a Fordba és azóta vigyorog a család!
Egyébként más is Cordobát cserélt le Mondira ( talán Joe? nem biztos!)! Nekem nagyon bejött!
Az 1.8-as motorról nem tudok nyilatkozni.
Szia!
Majdnem, mert lépcsőshátú Mutyokim vót. Maffy vót a Cordobás... Ugyi?
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
JOCi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



E-mail
« Új hozzászólás #2021 Dátum: 2005.07.14 csütörtök, 09:25:00 »

Majdnem, mert lépcsőshátú Mutyokim vót. Maffy vót a Cordobás... Ugyi?
Bocs a gyanúsításért és Csinger félrevezetéséért!
De nekem akkor is bejött a csere!
Naplózva

2007.06. ezüst "cápa" Ghia kombi TDCi Mondi + BMW Motorrad
A Mondeo elkelt!!!!
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #2022 Dátum: 2005.07.14 csütörtök, 09:51:00 »

Bocs a gyanúsításért és Csinger félrevezetéséért!
De nekem akkor is bejött a csere!
:-D
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #2023 Dátum: 2005.07.14 csütörtök, 12:48:00 »

Üdv,
 
anyósom előtt a légzsákot hogy kell kikapcsolni? Shocked)
 
pablo
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2024 Dátum: 2005.07.14 csütörtök, 13:23:00 »

pablo,
 
jajjjj Cool))
Naplózva

blah blah blah
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #2025 Dátum: 2005.07.14 csütörtök, 14:00:00 »

Üdv,
 
anyósom előtt a légzsákot hogy kell kikapcsolni? Shocked)
 
pablo
Sehogy!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #2026 Dátum: 2005.07.14 csütörtök, 14:56:00 »

Üdv,
 
anyósom előtt a légzsákot hogy kell kikapcsolni? Shocked)
 
pablo
Pablo,  
 
ezt már pár hete kiveséztük, menj vissza 1-2 hetet és mindenre választ kapsz. Egyébként nem lehet kikapcsolni...
Üdv:
M.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2027 Dátum: 2005.07.14 csütörtök, 17:20:00 »

Zoldkutya,Joe!
 
MKIII távirányitó kivétel!
1.kép:az ominózus távirányító.
http://www.kepfeltoltes.hu/050714/IMG_1756.JPG
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2028 Dátum: 2005.07.14 csütörtök, 17:20:00 »

Zoldkutya,Joe!
 
MKIII távirányitó kivétel!
1.kép:az ominózus távirányító.
http://www.kepfeltoltes.hu/050714/IMG_1756.JPG
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2029 Dátum: 2005.07.14 csütörtök, 17:24:00 »


Hátulról egy kis csavarhúzóval a középső "reteszelőt"benyomod!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2030 Dátum: 2005.07.14 csütörtök, 17:25:00 »

Hátulról egy kis csavarhúzóval a középső "reteszelőt"benyomod!

És már kinnt is van!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2031 Dátum: 2005.07.14 csütörtök, 17:26:00 »

És már kinnt is van!

A legvégén kikötni a kis csatlakozót!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2032 Dátum: 2005.07.14 csütörtök, 17:29:00 »

A legvégén kikötni a kis csatlakozót!

Joe!
 
Remélem tudtam segiteni!Csak itt,csak most,és csak neked!
 
Zoldkutya!
 
Ha kibírod a távirányitó folyamatos molesztálását-:))),akkor legkésőbb az őszi talin megszabadítunk tőle.Ha te is akarod!Üdv.Zsoel.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #2033 Dátum: 2005.07.15 péntek, 08:44:00 »

Joe!
 
Remélem tudtam segiteni!Csak itt,csak most,és csak neked!
 
Zoldkutya!
 
Ha kibírod a távirányitó folyamatos molesztálását-:))),akkor legkésőbb az őszi talin megszabadítunk tőle.Ha te is akarod!Üdv.Zsoel.
Ha jól tudom, akkor ennek van egy modulja is, amit szintén ki kell szedni. Azzal mi a helyzet?
 
Egyébként köszönöm szépen!
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #2034 Dátum: 2005.07.15 péntek, 14:14:00 »

Ha jól tudom, akkor ennek van egy modulja is, amit szintén ki kell szedni. Azzal mi a helyzet?
 
Egyébként köszönöm szépen!
 
Tisztelettel!
A modulhoz még nem volt szerencsém!
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2035 Dátum: 2005.07.15 péntek, 21:49:00 »

Angel, Zsoel, tobbiek,
 
Ra jottem, hogy osszesen 2 helyen azik be a verda.
Az egyik aza bizonyos anyos ajto. A masik a levegozteto rendszeren at ! Ez utobbi sulyosabbnak tunik. Tegnap volt egy kafa nagy eso jeg vilagvegemindmeghalunk, es hazafele menet ebben a nagy zuhiban eszre vettem, hogy igencsak gyulik a viz a padlon levo gumiszonyegre. Felulrol csepegett, vagyis alul a kesztyutarto mogul. Ma szetkaptam a pollenszurot, vettem szep uj tisztat stb. A pollenszuro hazat is kivettem. Es akkor vettem eszre, hogy a polenszuro haz es a legbeomlo lyuk kozott levo valami szivacsos tomitoanyag porzik, illetve el is szakadt.
 
 
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05220.JPG
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05227.JPG
 
 
Namost probakeppen osszeraktam a verdat, vissza szereltem a regi pollenszurot
 
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05232.JPG
 
es kiszereltem a kesztyutartot es a mogotte levo ventillator takaro szovetet es elkezdtem esot emulalni nacceru kerti locsolo szerkezetemmel Cool
Nem kellett 10sec es mar folyt is be a viz a szonyegre:
 
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05233.JPG
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05234.JPG
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05249.JPG
Ekkor ala neztem a dolgoknak es szembesultem a kov tennyel:
 
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05236.JPG
 
Tehat a legbeomlo lyuknal folyik be a viz, ami reszben vegigfolyik a  ventillator muanyag hazan es szepen belevezeti a kalaptarto es a venti kozott talalhato takaro szovet kozepebe.
A szakadt tomitest kijavitottam a kadak szelenel is hasznalatos tomito anyaggal ily modon:
 
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05253.JPG
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05254.JPG
 
Nah, itt mar tuti nem folyik be semmi Cool
 
Aztan a kovetkezot vettem eszre... A regi pollenszuro az eso emulalas utan vizes lett. Kicsit gondolkodtam, hogy is juthatott viz a pollenszurore, aztan rajottem...
A szelvedo uveg also szelen van egy bevagas:
 
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05219_1.jpg
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05250_1.jpg
 
amibe a muanyag boritas cuppanna es igy tomitene viz ellen, ha cuppanna, de nem cuppan. Igy az ott keletkezett apro resen:
 
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05257.JPG
 
szepen le tud szivarogni a viz pontosan a pollenszurohoz:
 
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05230.JPG
 
jah, egyebkent csak ennyire volt koszos a szuro :
 
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05224.JPG
 
Nuh, tehat akkor most mi a faxt csinaljak ? Cool
Eza szigetelo cucc, amibe bele kene nyomni a muanyag boritast picit mozog az uvegen, igy ha bele probalom nyomni, akkor inkabb elmozditjaa szigetelest, mintsem bele cuppanna a resbe a boritas ellendarabja:
 
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05258.JPG
 
Gondoltam leszedem a masik muanyag boritast, es alulrol kezemmel megtamasztva talan ossze tudom cuppantani a szigetelest meg a muanyag boritast, de egyelore ahhoz le kene szedni mind2 ablaxtorlot es kulonbenis ez igy nem normalis, hogy minden alkalommal le kelljen szednem az ablaxtorloket meg a vezeto oldali muanyag bizbaszt.
 
Szal alapvetoen az a gond, hogy nem akar, vagy csak nehezen becuppanni abba a szigetelesbe, es ha joool odanyomkodom es utana elengedem, ecceruen kidobja magat a szigetelesbol. Most akkor azt az also szigetlo izet kene kicserelni, vagy a muanyag bizbasz boritast ?  
Most ott tartok, hogy a szigeteles bevagasaba szinten nyomtam egy kis feher szigetelo pasztat, de szerintem ez hosszutavon nem egy jo megoldas. Soot, lehet semmit sem er. Majd holnap kiproszalom, addig hagyom szaradni.
 
Remelem nem voltam tul hosszu, es bocsi a sok nagy meretu kepekert.
 
Valakinek valami javaslata ?
 
Holnap az ajto beazas c. oktato diafilmet fogjuk vetiteni Cool
 
bye
zacci
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #2036 Dátum: 2005.07.15 péntek, 22:50:00 »

Angel, Zsoel, tobbiek,
 
Ra jottem, hogy osszesen 2 helyen azik be a verda.
Az egyik aza bizonyos anyos ajto. A masik a levegozteto rendszeren at ! Ez utobbi sulyosabbnak tunik. Tegnap volt egy kafa nagy eso jeg vilagvegemindmeghalunk, es hazafele menet ebben a nagy zuhiban eszre vettem, hogy igencsak gyulik a viz a padlon levo gumiszonyegre. Felulrol csepegett, vagyis alul a kesztyutarto mogul. Ma szetkaptam a pollenszurot, vettem szep uj tisztat stb. A pollenszuro hazat is kivettem. Es akkor vettem eszre, hogy a polenszuro haz es a legbeomlo lyuk kozott levo valami szivacsos tomitoanyag porzik, illetve el is szakadt.
 
 
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05220.JPG
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05227.JPG
 
 
Namost probakeppen osszeraktam a verdat, vissza szereltem a regi pollenszurot
 
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05232.JPG
 
es kiszereltem a kesztyutartot es a mogotte levo ventillator takaro szovetet es elkezdtem esot emulalni nacceru kerti locsolo szerkezetemmel Cool
Nem kellett 10sec es mar folyt is be a viz a szonyegre:
 
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05233.JPG
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05234.JPG
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05249.JPG
Ekkor ala neztem a dolgoknak es szembesultem a kov tennyel:
 
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05236.JPG
 
Tehat a legbeomlo lyuknal folyik be a viz, ami reszben vegigfolyik a  ventillator muanyag hazan es szepen belevezeti a kalaptarto es a venti kozott talalhato takaro szovet kozepebe.
A szakadt tomitest kijavitottam a kadak szelenel is hasznalatos tomito anyaggal ily modon:
 
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05253.JPG
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05254.JPG
 
Nah, itt mar tuti nem folyik be semmi Cool
 
Aztan a kovetkezot vettem eszre... A regi pollenszuro az eso emulalas utan vizes lett. Kicsit gondolkodtam, hogy is juthatott viz a pollenszurore, aztan rajottem...
A szelvedo uveg also szelen van egy bevagas:
 
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05219_1.jpg
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05250_1.jpg
 
amibe a muanyag boritas cuppanna es igy tomitene viz ellen, ha cuppanna, de nem cuppan. Igy az ott keletkezett apro resen:
 
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05257.JPG
 
szepen le tud szivarogni a viz pontosan a pollenszurohoz:
 
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05230.JPG
 
jah, egyebkent csak ennyire volt koszos a szuro :
 
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05224.JPG
 
Nuh, tehat akkor most mi a faxt csinaljak ? Cool
Eza szigetelo cucc, amibe bele kene nyomni a muanyag boritast picit mozog az uvegen, igy ha bele probalom nyomni, akkor inkabb elmozditjaa szigetelest, mintsem bele cuppanna a resbe a boritas ellendarabja:
 
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05258.JPG
 
Gondoltam leszedem a masik muanyag boritast, es alulrol kezemmel megtamasztva talan ossze tudom cuppantani a szigetelest meg a muanyag boritast, de egyelore ahhoz le kene szedni mind2 ablaxtorlot es kulonbenis ez igy nem normalis, hogy minden alkalommal le kelljen szednem az ablaxtorloket meg a vezeto oldali muanyag bizbaszt.
 
Szal alapvetoen az a gond, hogy nem akar, vagy csak nehezen becuppanni abba a szigetelesbe, es ha joool odanyomkodom es utana elengedem, ecceruen kidobja magat a szigetelesbol. Most akkor azt az also szigetlo izet kene kicserelni, vagy a muanyag bizbasz boritast ?  
Most ott tartok, hogy a szigeteles bevagasaba szinten nyomtam egy kis feher szigetelo pasztat, de szerintem ez hosszutavon nem egy jo megoldas. Soot, lehet semmit sem er. Majd holnap kiproszalom, addig hagyom szaradni.
 
Remelem nem voltam tul hosszu, es bocsi a sok nagy meretu kepekert.
 
Valakinek valami javaslata ?
 
Holnap az ajto beazas c. oktato diafilmet fogjuk vetiteni Cool
 
bye
zacci
zacci!
 
Nem gyenge költemény.Alíg győztem a képeket bemásolgatni,de azért a végére értem.
 
Én azt mondom tanulságos eset,akár érdemes lenne egy kis cikket írni róla,a fotók adottak.
 
Én kiváncsi vagyok az ajtó beázására is,annál inkább mert nekem is volt.Zsoel.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2037 Dátum: 2005.07.15 péntek, 23:02:00 »

Angel, Zsoel, tobbiek,
 
Ra jottem, hogy osszesen 2 helyen azik be a verda.
Az egyik aza bizonyos anyos ajto. A masik a levegozteto rendszeren at ! Ez utobbi sulyosabbnak tunik. Tegnap volt egy kafa nagy eso jeg vilagvegemindmeghalunk, es hazafele menet ebben a nagy zuhiban eszre vettem, hogy igencsak gyulik a viz a padlon levo gumiszonyegre. Felulrol csepegett, vagyis alul a kesztyutarto mogul. Ma szetkaptam a pollenszurot, vettem szep uj tisztat stb. A pollenszuro hazat is kivettem. Es akkor vettem eszre, hogy a polenszuro haz es a legbeomlo lyuk kozott levo valami szivacsos tomitoanyag porzik, illetve el is szakadt.
 
 
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05220.JPG
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05227.JPG
 
 
Namost probakeppen osszeraktam a verdat, vissza szereltem a regi pollenszurot
 
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05232.JPG
 
es kiszereltem a kesztyutartot es a mogotte levo ventillator takaro szovetet es elkezdtem esot emulalni nacceru kerti locsolo szerkezetemmel Cool
Nem kellett 10sec es mar folyt is be a viz a szonyegre:
 
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05233.JPG
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05234.JPG
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05249.JPG
Ekkor ala neztem a dolgoknak es szembesultem a kov tennyel:
 
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05236.JPG
 
Tehat a legbeomlo lyuknal folyik be a viz, ami reszben vegigfolyik a  ventillator muanyag hazan es szepen belevezeti a kalaptarto es a venti kozott talalhato takaro szovet kozepebe.
A szakadt tomitest kijavitottam a kadak szelenel is hasznalatos tomito anyaggal ily modon:
 
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05253.JPG
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05254.JPG
 
Nah, itt mar tuti nem folyik be semmi Cool
 
Aztan a kovetkezot vettem eszre... A regi pollenszuro az eso emulalas utan vizes lett. Kicsit gondolkodtam, hogy is juthatott viz a pollenszurore, aztan rajottem...
A szelvedo uveg also szelen van egy bevagas:
 
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05219_1.jpg
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05250_1.jpg
 
amibe a muanyag boritas cuppanna es igy tomitene viz ellen, ha cuppanna, de nem cuppan. Igy az ott keletkezett apro resen:
 
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05257.JPG
 
szepen le tud szivarogni a viz pontosan a pollenszurohoz:
 
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05230.JPG
 
jah, egyebkent csak ennyire volt koszos a szuro :
 
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05224.JPG
 
Nuh, tehat akkor most mi a faxt csinaljak ? Cool
Eza szigetelo cucc, amibe bele kene nyomni a muanyag boritast picit mozog az uvegen, igy ha bele probalom nyomni, akkor inkabb elmozditjaa szigetelest, mintsem bele cuppanna a resbe a boritas ellendarabja:
 
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05258.JPG
 
Gondoltam leszedem a masik muanyag boritast, es alulrol kezemmel megtamasztva talan ossze tudom cuppantani a szigetelest meg a muanyag boritast, de egyelore ahhoz le kene szedni mind2 ablaxtorlot es kulonbenis ez igy nem normalis, hogy minden alkalommal le kelljen szednem az ablaxtorloket meg a vezeto oldali muanyag bizbaszt.
 
Szal alapvetoen az a gond, hogy nem akar, vagy csak nehezen becuppanni abba a szigetelesbe, es ha joool odanyomkodom es utana elengedem, ecceruen kidobja magat a szigetelesbol. Most akkor azt az also szigetlo izet kene kicserelni, vagy a muanyag bizbasz boritast ?  
Most ott tartok, hogy a szigeteles bevagasaba szinten nyomtam egy kis feher szigetelo pasztat, de szerintem ez hosszutavon nem egy jo megoldas. Soot, lehet semmit sem er. Majd holnap kiproszalom, addig hagyom szaradni.
 
Remelem nem voltam tul hosszu, es bocsi a sok nagy meretu kepekert.
 
Valakinek valami javaslata ?
 
Holnap az ajto beazas c. oktato diafilmet fogjuk vetiteni Cool
 
bye
zacci
A képek egy kicsit tényleg nagyok,tömöríteni kellene,aztán beszúrni ide:
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2038 Dátum: 2005.07.15 péntek, 23:03:00 »

A képek egy kicsit tényleg nagyok,tömöríteni kellene,aztán beszúrni ide:
KÉP!Vagy így.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2039 Dátum: 2005.07.15 péntek, 23:05:00 »

Angel, Zsoel, tobbiek,
 
Ra jottem, hogy osszesen 2 helyen azik be a verda.
Az egyik aza bizonyos anyos ajto. A masik a levegozteto rendszeren at ! Ez utobbi sulyosabbnak tunik. Tegnap volt egy kafa nagy eso jeg vilagvegemindmeghalunk, es hazafele menet ebben a nagy zuhiban eszre vettem, hogy igencsak gyulik a viz a padlon levo gumiszonyegre. Felulrol csepegett, vagyis alul a kesztyutarto mogul. Ma szetkaptam a pollenszurot, vettem szep uj tisztat stb. A pollenszuro hazat is kivettem. Es akkor vettem eszre, hogy a polenszuro haz es a legbeomlo lyuk kozott levo valami szivacsos tomitoanyag porzik, illetve el is szakadt.
 
 
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05220.JPG
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05227.JPG
 
 
Namost probakeppen osszeraktam a verdat, vissza szereltem a regi pollenszurot
 
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05232.JPG
 
es kiszereltem a kesztyutartot es a mogotte levo ventillator takaro szovetet es elkezdtem esot emulalni nacceru kerti locsolo szerkezetemmel Cool
Nem kellett 10sec es mar folyt is be a viz a szonyegre:
 
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05233.JPG
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05234.JPG
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05249.JPG
Ekkor ala neztem a dolgoknak es szembesultem a kov tennyel:
 
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05236.JPG
 
Tehat a legbeomlo lyuknal folyik be a viz, ami reszben vegigfolyik a  ventillator muanyag hazan es szepen belevezeti a kalaptarto es a venti kozott talalhato takaro szovet kozepebe.
A szakadt tomitest kijavitottam a kadak szelenel is hasznalatos tomito anyaggal ily modon:
 
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05253.JPG
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05254.JPG
 
Nah, itt mar tuti nem folyik be semmi Cool
 
Aztan a kovetkezot vettem eszre... A regi pollenszuro az eso emulalas utan vizes lett. Kicsit gondolkodtam, hogy is juthatott viz a pollenszurore, aztan rajottem...
A szelvedo uveg also szelen van egy bevagas:
 
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05219_1.jpg
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05250_1.jpg
 
amibe a muanyag boritas cuppanna es igy tomitene viz ellen, ha cuppanna, de nem cuppan. Igy az ott keletkezett apro resen:
 
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05257.JPG
 
szepen le tud szivarogni a viz pontosan a pollenszurohoz:
 
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05230.JPG
 
jah, egyebkent csak ennyire volt koszos a szuro :
 
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05224.JPG
 
Nuh, tehat akkor most mi a faxt csinaljak ? Cool
Eza szigetelo cucc, amibe bele kene nyomni a muanyag boritast picit mozog az uvegen, igy ha bele probalom nyomni, akkor inkabb elmozditjaa szigetelest, mintsem bele cuppanna a resbe a boritas ellendarabja:
 
http://amigos.amiga.hu/zacci/DSC05258.JPG
 
Gondoltam leszedem a masik muanyag boritast, es alulrol kezemmel megtamasztva talan ossze tudom cuppantani a szigetelest meg a muanyag boritast, de egyelore ahhoz le kene szedni mind2 ablaxtorlot es kulonbenis ez igy nem normalis, hogy minden alkalommal le kelljen szednem az ablaxtorloket meg a vezeto oldali muanyag bizbaszt.
 
Szal alapvetoen az a gond, hogy nem akar, vagy csak nehezen becuppanni abba a szigetelesbe, es ha joool odanyomkodom es utana elengedem, ecceruen kidobja magat a szigetelesbol. Most akkor azt az also szigetlo izet kene kicserelni, vagy a muanyag bizbasz boritast ?  
Most ott tartok, hogy a szigeteles bevagasaba szinten nyomtam egy kis feher szigetelo pasztat, de szerintem ez hosszutavon nem egy jo megoldas. Soot, lehet semmit sem er. Majd holnap kiproszalom, addig hagyom szaradni.
 
Remelem nem voltam tul hosszu, es bocsi a sok nagy meretu kepekert.
 
Valakinek valami javaslata ?
 
Holnap az ajto beazas c. oktato diafilmet fogjuk vetiteni Cool
 
bye
zacci
zacci,
 
ahogy Zsoel is mondta, így a képeket elég körülményes megnyitni.
Legközelebb csökkenetett méretű képeket (max. 800x600), inkább szúrd be a hozzászólásodba. Fórumon regisztráció/belépés után, lesz a Mehet alatt egy kép gomb, itt csak meg kell adni a kép helyét, és ennyi.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #2040 Dátum: 2005.07.15 péntek, 23:20:00 »

zacci!
 
Ha nem megy a tömörítés vagy a képbeszúrás semmi baj,én is csak egy pár hete tanultam meg,hogy mikor, mivel,mit kell csinálni./Mert csak most jutottam gépközelbe-:)))/
 
És akkor megkérdezném a tisztelt clubtagokat van-e ennél egyszerűbb módszer?!
 
1.adott képet tömörítem
2.képfeltöltés.hu-ra tallózással beemelem,és alul megadom az e-mail cimemet.
3.a megkapott képet megnyitom,tulajdonságoknál kimásolom a kép címét/URL/ és az itteni hozzászólásnál vagy képként beszúrom vagy url-ként tudok a képnek nevet is adni,amire aztán rákattintva előtűnik az adott kép.
 
Nekem elég macerásnak tűnik,nincs gyorsabb módszer???Zsoel.
 
Ui:ha van, kérnék részletes leírást,akár e-mailben is!Köszi.
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2041 Dátum: 2005.07.16 szombat, 08:17:00 »

ok, de most mi a csocsot csinaljak a beazassal ? Cool))
 
Legkozelebb kicsnyitem a kepeket stb. ahogy akarjatok Cool
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2042 Dátum: 2005.07.16 szombat, 08:21:00 »

egyebkent 1x mar cserelve volt a szelvedo, igy feltetelezem ott baxtak el valamit. Ezaz also tomites,amiben a vajatt van, azt ragasztjak az uveghez, vagy csak ratoljak es kesz ? Nalam eza tomites mozog, szal kb. siman lehuzhatnam az uvegrol. De mivel mozog, igy nem lehet becuppantani bele a muanyag boritast 8(
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2043 Dátum: 2005.07.16 szombat, 09:18:00 »

Zsoel,
 
Megvan hol folyik be a viz !
 




 
Jol lathato, hogy az ablax emelo szerkezeten folyik vegig a viz es a szerkezet also rogzitesenel jut be az utasterbe ataztatva picit az ajto szigetelo boritast.
Neked is ilyen volt ? mit csinaljak ?
Accaj nekem telszam, hogy fel tudjalak hivni pliiiz !
 
thx !
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2044 Dátum: 2005.07.16 szombat, 09:19:00 »

jajj, igazabol url-t akartam nem kepet bevagni. bocsi !!!
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #2045 Dátum: 2005.07.16 szombat, 10:29:00 »

Skacok.Háll istenek nem rohad az ajtóm.Legalább is még nem.Azt hiszem.
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2046 Dátum: 2005.07.16 szombat, 10:39:00 »

sumika01,
 
Szuper ! Azert biztonsag kedveert ott ahol rohadnia kene kopogtasd meg vagy nyomkodd meg a festeket. Ha puha es mozog, akkor alatta mar rohad, de meg nem lathato modon. REF100-nak is ilyen. gondolom eza kezdeti stadium vagymi.
 
Zsoel merre vagy Huh?
segiccseeeg ! Cool
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #2047 Dátum: 2005.07.16 szombat, 10:47:00 »

Ja kérdés hozzátok öreg Mondeosok.Hogyan nullázom a fogyi mérőt??
Kérlek irjátok úgy le mintha egy szöke 17 éves nőnek magyaráznátok el a Budapestparádé után.
Mert ahogy leírtátok nekem nem ment.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2048 Dátum: 2005.07.16 szombat, 10:51:00 »

Zacci
 
Most megyek nyaralni.Azt hiszem nagy stressz lenne ez így nyaralás előtt.
Szóval nem merem nyomkorászni.
De majd utánna!!!Úgy megnyomkorászom hogy uhhhhhhhh.
Amugy mi az a REF100?Huh?Huh?
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2049 Dátum: 2005.07.16 szombat, 11:00:00 »

sumika01,
 
inkabb kijaza REF100 ? Cool Mondeos dude Cool
Naplózva

blah blah blah
Oldalak: 1 ... 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 47 48 ... 1557   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.106 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.