Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.28 vasárnap, 22:48:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ablaktorlo lapat keszlet Bosoko  (Megtekintve 3859 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Dátum: 2015.09.21 hétfő, 20:22:57 »

Ingyenesen elviheto egy keszlet a Cromaxban is arult Bosoko elso lapat keszlet. Kb 2 hetet volt fent es kb 20 percet hasznaltam. Viszont az asszony addig nyesztetett hogy miert nem a gyarit vettem, ha mar a harmason meg az o autojan is csak azt hasznaltuk, hogy megvettem a gyarit. Nagytalin vagy Budapest X. vagy XIV. keruleti atvetel.
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #1 Dátum: 2015.09.21 hétfő, 20:43:54 »

Ingyenesen elviheto egy keszlet a Cromaxban is arult Bosoko elso lapat keszlet. Kb 2 hetet volt fent es kb 20 percet hasznaltam. Viszont az asszony addig nyesztetett hogy miert nem a gyarit vettem, ha mar a harmason meg az o autojan is csak azt hasznaltuk, hogy megvettem a gyarit. Nagytalin vagy Budapest X. vagy XIV. keruleti atvetel.


Egyszerűen azt kellett volna mondani, hogy ez a gyári.
Gondolom ránézésre nem látja úgysem a különbséget.  vigyor3
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2015.09.21 hétfő, 20:46:26 »


Egyszerűen azt kellett volna mondani, hogy ez a gyári.
Gondolom ránézésre nem látja úgysem a különbséget.  vigyor3
csak annyit kellett volna mondani, hogy a kettő árkülönbözetén kap egy új pár cipőt és máris elfogadta volna nyes vigyor3
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #3 Dátum: 2015.09.21 hétfő, 21:06:16 »


Egyszerűen azt kellett volna mondani, hogy ez a gyári.
Gondolom ránézésre nem látja úgysem a különbséget.  vigyor3

Latja. Nem volt rajta Ford felirat meg az elhasznalodas jelzo potty.
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
szemisun
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 317



E-mail
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2015.09.22 kedd, 10:40:36 »

Latja. Nem volt rajta Ford felirat meg az elhasznalodas jelzo potty.

Nálam az asszonynak nincs beleszólása az ilyenekbe  nyes úgyis én fizetem  angel
Naplózva

titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #5 Dátum: 2015.09.22 kedd, 10:45:02 »

Nálam az asszonynak nincs beleszólása az ilyenekbe  nyes úgyis én fizetem  angel

Tudod évekig mostam az agyát hogy csak a Ford-os jó, emiatt vettem az enyémre és az övére is gyárit. És azt kell mondjam hogy szerintem jobb is. Csak kb 5* annyiba kerül. És nem bírja 5* annyi ideig. Gondoltam teszek egy próbát.
Amúgy nem szól bele, amikor új gumiszettet kell venni a kocsikra, akkor is max egy sóhaj, amikor közlöm mennyi volt. Mert hogy azért a pénzért mennyi minden mást lehetne venni. De tudja hogy a legjobbat igyekszem megvenni, mert ne azon múljon esetleg egy csatt. Ugyanez más alkatrészeknél is. Amúgy meg itt azért nyifogott hogy miért az olcsóbbat vettem...
Viszont ha nem kell senkinek, akkor lassan kukázom...
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #6 Dátum: 2015.09.22 kedd, 10:48:23 »

Tudod évekig mostam az agyát hogy csak a Ford-os jó, emiatt vettem az enyémre és az övére is gyárit. És azt kell mondjam hogy szerintem jobb is. Csak kb 5* annyiba kerül. És nem bírja 5* annyi ideig. Gondoltam teszek egy próbát.
Amúgy nem szól bele, amikor új gumiszettet kell venni a kocsikra, akkor is max egy sóhaj, amikor közlöm mennyi volt. Mert hogy azért a pénzért mennyi minden mást lehetne venni. De tudja hogy a legjobbat igyekszem megvenni, mert ne azon múljon esetleg egy csatt. Ugyanez más alkatrészeknél is. Amúgy meg itt azért nyifogott hogy miért az olcsóbbat vettem...
Viszont ha nem kell senkinek, akkor lassan kukázom...
Ati.
mekkorák a méretek?nekem 650es kell(és 750es ,de azt már direkt nem kérdem,mert az biztosan nincs)a hátsó is,ha van.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #7 Dátum: 2015.09.22 kedd, 11:11:55 »

Ati.
mekkorák a méretek?nekem 650es kell(és 750es ,de azt már direkt nem kérdem,mert az biztosan nincs)a hátsó is,ha van.

650 és 480 mm-esek.
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
szemisun
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 317



E-mail
« Új hozzászólás #8 Dátum: 2015.09.22 kedd, 11:15:29 »

Tudod évekig mostam az agyát hogy csak a Ford-os jó, emiatt vettem az enyémre és az övére is gyárit. És azt kell mondjam hogy szerintem jobb is. Csak kb 5* annyiba kerül. És nem bírja 5* annyi ideig. Gondoltam teszek egy próbát.
Amúgy nem szól bele, amikor új gumiszettet kell venni a kocsikra, akkor is max egy sóhaj, amikor közlöm mennyi volt. Mert hogy azért a pénzért mennyi minden mást lehetne venni. De tudja hogy a legjobbat igyekszem megvenni, mert ne azon múljon esetleg egy csatt. Ugyanez más alkatrészeknél is. Amúgy meg itt azért nyifogott hogy miért az olcsóbbat vettem...
Viszont ha nem kell senkinek, akkor lassan kukázom...

Nemrég nekem is cserélni kellett a lapátokat és a netet túrva azt olvastam, hogy az auchanos olcsó lapátból a gumit kiszerelve ás átrakva a gyári lapátra is tökéletesen töröl. Megcsináltam és elégedett vagyok. Igaz, h ez 6 hónapja volt de a törlés minősége maradt.
Naplózva

alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #9 Dátum: 2015.09.22 kedd, 11:26:14 »

650 és 480 mm-esek.
akkor stipistopi.a 650es nekem jó,a kissebb meg faternak.akkor szombaton a drótszamárban?! worship wave
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #10 Dátum: 2015.09.22 kedd, 11:26:47 »

Nemrég nekem is cserélni kellett a lapátokat és a netet túrva azt olvastam, hogy az auchanos olcsó lapátból a gumit kiszerelve ás átrakva a gyári lapátra is tökéletesen töröl. Megcsináltam és elégedett vagyok. Igaz, h ez 6 hónapja volt de a törlés minősége maradt.
....és ha évente 2x kell megcsinálni,akkor is megéri. eljen
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #11 Dátum: 2015.09.22 kedd, 11:36:16 »

akkor stipistopi.a 650es nekem jó,a kissebb meg faternak.akkor szombaton a drótszamárban?! worship wave

Megnyerted.
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #12 Dátum: 2015.09.22 kedd, 11:38:35 »

Nemrég nekem is cserélni kellett a lapátokat és a netet túrva azt olvastam, hogy az auchanos olcsó lapátból a gumit kiszerelve ás átrakva a gyári lapátra is tökéletesen töröl. Megcsináltam és elégedett vagyok. Igaz, h ez 6 hónapja volt de a törlés minősége maradt.
Én az enyémre vettem gyári Ford aero lapátokat, amik borzalmasak voltak, de legalább jó drága volt. 2 hónap után inkább kidobtam őket. Aztán vettem gyári Ford sima lapátot, az egész tűrhető volt, de semmivel nem volt jobb, mint bármi más. Utána jöttek noname párszáz ft-os aero lapátok. Hozta a gyári Ford sima lapát szintet, töredék áron. Aztán vettem párszáz ft-os Auchan sima lapátot, és eddig komolyan, ez a legjobb. Egy éve van fent, és hibátlan.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #13 Dátum: 2015.09.22 kedd, 11:41:21 »

Én az enyémre vettem gyári Ford aero lapátokat, amik borzalmasak voltak, de legalább jó drága volt. 2 hónap után inkább kidobtam őket. Aztán vettem gyári Ford sima lapátot, az egész tűrhető volt, de semmivel nem volt jobb, mint bármi más. Utána jöttek noname párszáz ft-os aero lapátok. Hozta a gyári Ford sima lapát szintet, töredék áron. Aztán vettem párszáz ft-os Auchan sima lapátot, és eddig komolyan, ez a legjobb. Egy éve van fent, és hibátlan.

A többit is kicsomagolva raktad fel vagy csak az ósanost?  eplus2
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #14 Dátum: 2015.09.22 kedd, 11:42:22 »

A többit is kicsomagolva raktad fel vagy csak az ósanost?  eplus2

 2funny
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.048 másodperc alatt készült el 26 lekéréssel.