Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.06.08 szombat, 16:58:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: mk3 mondeohoz keresek pár dolgot  (Megtekintve 1711 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Rilll
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Dátum: 2015.09.21 hétfő, 23:54:54 »

Sziasztok!

Keresek egy 2004 benzines mondeohoz hűtővíz kiegyenlítő tartályt, emelőt, kerék kulcsot és egy ford emblémát, amit elforgatva lehet nyitni a motorháztetőt. Ha valakinek van valamilye ezek közül eladó ne habozzon szólni. Wink
Naplózva

Mondeo mk3 kombi 2004 1.8 SCI 130 LE
ATiii
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 147


E-mail
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2015.09.22 kedd, 07:25:12 »

Sziasztok!

Keresek egy 2004 benzines mondeohoz hűtővíz kiegyenlítő tartályt, emelőt, kerék kulcsot és egy ford emblémát, amit elforgatva lehet nyitni a motorháztetőt. Ha valakinek van valamilye ezek közül eladó ne habozzon szólni. Wink

Szia! Emelo es kerekkulcs biztosan van, 3 ezer ft. Talan kiegyenlitom is van, de ezt meg kell neznem. Ha van, akkor 4500 ft. Miskolc vagy futar.
Naplózva
Rilll
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Új hozzászólás #2 Dátum: 2015.09.22 kedd, 20:44:16 »

Szia! Emelo es kerekkulcs biztosan van, 3 ezer ft. Talan kiegyenlitom is van, de ezt meg kell neznem. Ha van, akkor 4500 ft. Miskolc vagy futar.

A kiegyenlítő már nem aktuális, mert sürgős lett és vettem egy újat. Viszont az emelő és a kerék kulcs érdekelne. Képet kaphatok róluk?
Esetleg a Ford embléma az orráról?
« Utoljára szerkesztve: 2015.09.22 kedd, 20:51:22 írta Rilll » Naplózva

Mondeo mk3 kombi 2004 1.8 SCI 130 LE
ATiii
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 147


E-mail
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2015.09.24 csütörtök, 11:34:55 »

A kiegyenlítő már nem aktuális, mert sürgős lett és vettem egy újat. Viszont az emelő és a kerék kulcs érdekelne. Képet kaphatok róluk?
Esetleg a Ford embléma az orráról?

A Ford embléma nincs meg sajnos. Dobj egy mail címet és küldök képet az emelőről.
Naplózva
Rilll
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Új hozzászólás #4 Dátum: 2015.09.24 csütörtök, 22:30:18 »

A Ford embléma nincs meg sajnos. Dobj egy mail címet és küldök képet az emelőről.

az e-mail cimem: rilll@freemail.hu

Köszi
Naplózva

Mondeo mk3 kombi 2004 1.8 SCI 130 LE
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2015.09.25 péntek, 22:53:24 »

A kiegyenlítő már nem aktuális, mert sürgős lett és vettem egy újat. Viszont az emelő és a kerék kulcs érdekelne. Képet kaphatok róluk?
Esetleg a Ford embléma az orráról?

Bocs, hogy belevau, de hidd el, nem akarsz gyári MK3-as emelőt. Az MK2-esé vagy bármilyen más küszöbemelő jó. (VW Sharan, Ford Galaxy stb)
Naplózva
Rilll
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Új hozzászólás #6 Dátum: 2015.09.26 szombat, 10:29:51 »

Bocs, hogy belevau, de hidd el, nem akarsz gyári MK3-as emelőt. Az MK2-esé vagy bármilyen más küszöbemelő jó. (VW Sharan, Ford Galaxy stb)

Azért gondoltam a gyárira mert annak megvan a helye pót kerék alatt, szépen bepattintom és kész. Talán gyenge a gyári emelő vagy mi baj van vele?
Naplózva

Mondeo mk3 kombi 2004 1.8 SCI 130 LE
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2015.09.27 vasárnap, 18:42:20 »

Azért gondoltam a gyárira mert annak megvan a helye pót kerék alatt, szépen bepattintom és kész. Talán gyenge a gyári emelő vagy mi baj van vele?

Egy nagy kupac guano. Gyenge is (nekem konkrétan "leracsnizta" magát szerencsére akkor, amikor már fenn volt a kerék) és sz.r is. Képtelenség tekerni, mert annyira gagyira oldották meg a tekerőjét, hogy az már hihetetlen. Szerintem menj el egy közeli bontóba, ahol bontanak mondeot is és nézd meg, aztán köszönd meg és hagyd ott.
Naplózva
Rilll
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Új hozzászólás #8 Dátum: 2015.09.27 vasárnap, 22:29:41 »

Egy nagy kupac guano. Gyenge is (nekem konkrétan "leracsnizta" magát szerencsére akkor, amikor már fenn volt a kerék) és sz.r is. Képtelenség tekerni, mert annyira gagyira oldották meg a tekerőjét, hogy az már hihetetlen. Szerintem menj el egy közeli bontóba, ahol bontanak mondeot is és nézd meg, aztán köszönd meg és hagyd ott.

Értem, köszi az infót. Akkor inkább veszek egy krokodilt aztán le a gond.
Naplózva

Mondeo mk3 kombi 2004 1.8 SCI 130 LE
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.016 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.