Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2018.09.22 szombat, 11:18:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 [12]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Testvérmodellek - Galaxy/S-Max  (Megtekintve 77267 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
maximi
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

« Új hozzászólás #550 Dátum: 2018.07.05 csütörtök, 17:35:02 »

Én is azt hittem, hogy az ajtó/ablak az, de aztán rájöttem, hogy a biztonsági öv műanyag burkolata a b oszlopon. Ha hozzányúlok, megmozgatom akkor elhallgat, de utána kis idővel megint előjön. Remélem tudtam segíteni.
Kösz. Bár ha jól látom, akkor Neked Mondeod van, itt meg Galaxyról van szó. Igaz, egy gyártósorról esnek le a végén. Wink
Naplózva
oszkaar
Kezdő
*

« Új hozzászólás #551 Dátum: 2018.07.06 péntek, 09:27:57 »

az olajcseréhez nem kell az ország legjobb fordszerelője.szerintem.

Értem, de maximum azt mondja, hogy nincs erre ideje. Nekem néha kifejezetten jól esik olyan feladat, ahol nem kell gondolkodni Wink
Első kapcsolatfelvételnek pont jó indok egy olajcsere és rákérdeznék arra a szurokszerű lerakódásra is, amit a nívópálca végén találtam az első alkalommal.

Szerelőt így is úgy is találnom kell, akikkel jelemleg kapcsolatban állok, az vagy rettentő messze van, vagy olyant alkotott, ami miatt nem vinnék többet hozzájuk rotakapát sem. Ha meg már úgyis találnom kell valakit, akkor gondolok a jövőre is. Ha ilyen tempóban gyűlnek a kilométerek, akkor hamarosan jönnek elő további dolgok még.
De továbbra is szívesen várok más megbízható szerelőkről infót Dél-Buda elérhető közelségében.

Gyári olajszűrőt csak szakszervizben tudok rendelni? Vagy vannak nagy alkatrészkereskedők, ahol már van bevált?

Köszönöm, Oszkár

Naplózva

2018 Ford Galaxy 2.0 TDCI Powershift 150Le
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő

« Új hozzászólás #552 Dátum: 2018.07.06 péntek, 12:45:22 »

Értem, de maximum azt mondja, hogy nincs erre ideje. Nekem néha kifejezetten jól esik olyan feladat, ahol nem kell gondolkodni Wink
Első kapcsolatfelvételnek pont jó indok egy olajcsere és rákérdeznék arra a szurokszerű lerakódásra is, amit a nívópálca végén találtam az első alkalommal.

Szerelőt így is úgy is találnom kell, akikkel jelemleg kapcsolatban állok, az vagy rettentő messze van, vagy olyant alkotott, ami miatt nem vinnék többet hozzájuk rotakapát sem. Ha meg már úgyis találnom kell valakit, akkor gondolok a jövőre is. Ha ilyen tempóban gyűlnek a kilométerek, akkor hamarosan jönnek elő további dolgok még.
De továbbra is szívesen várok más megbízható szerelőkről infót Dél-Buda elérhető közelségében.

Gyári olajszűrőt csak szakszervizben tudok rendelni? Vagy vannak nagy alkatrészkereskedők, ahol már van bevált?

Köszönöm, Oszkár

a normál bejelentkezési idő kb 3hónap nála,de te tudod, van-e ennyi időd várni egy olajcserére.... Roll Eyes nem vesztesz vele semmit ha megkérded.
Te nem megbízható szerelőt keresel, hanem megbízható szakszervízt és szervizes szerelőt. Na olyat nem nagyon találsz.
Van jó diagnoszta a Ford Ivanicsnál is budafokon, de őt sem fogod tudni rávenni szimpla olajcserére.
Keresd meg privátban Sakos-t, ő odajár hozzájuk.
Naplózva

ticking 2.2 TDCI Űrhajó Grin Titanium-S Smax 18"
gabo01
Kezdő
*

« Új hozzászólás #553 Dátum: 2018.07.10 kedd, 11:40:51 »

Én is azt hittem, hogy az ajtó/ablak az, de aztán rájöttem, hogy a biztonsági öv műanyag burkolata a b oszlopon. Ha hozzányúlok, megmozgatom akkor elhallgat, de utána kis idővel megint előjön. Remélem tudtam segíteni.

Erre már én is gyanakodtam de akkor mitől van az, hogy ha nagyon picit leengedem az ablakot rögtön elhallgat?  Roll Eyes
Iszonyat idegesítő ez a nyöszörgés/zörgés! A régebbi S-Max-ot meg tudták csinálni normálisan sőt még a mostani Fiesta beltere sem zörög. Ez így egy nagy vicc csak annak "kicsit" drága! falbav falbav
Naplózva

2017 Ford S-Max 2.0 TDCI 180Le
gabo01
Kezdő
*

« Új hozzászólás #554 Dátum: 2018.07.11 szerda, 18:20:00 »

Ma voltam 30e-es szervizen és garanciális hátsó lámpa cserén Fehérváron az Ivanicsnál!
Természetesen most sem ment semmi simán! Eddig csak szívtam velük. Először amikor a Sync 3-at akartam frissíttetni amit 1,5 óra várakozás után a nincs frissebb verzió szöveggel nem csináltak meg (volt már kettővel frissebb is akkor!)
Aztán mivel mindkét hátsó lámpám párásodik hidegben, gariban cseréltettem (volna). Először megtekintés fotózás majd rendelés. 3 hét múlva bementem szintén erős 1,5 óra után közölték, hogy a kolléga rosszat rendelt újrarendelik majd szólnak!
Újabb 2-3 hét aztán jelentkeztek mire javasoltam, hogy a közelgő 30e-es szervizzel együtt csináljuk akkor csak egyszer kell várakozni. Ez volt ma. 3 órát vártam mire elkészült és sajnos az egyik hátsó lámpa repedt volt a dobozban ezért fáradjak már be ha megérkezett a cseredarab! Arról nem beszélek, hogy itthon vettem észre a motorburkolat nem került vissza ezért mehetek újra holnap!  falbav falbav falbav
Mindegyik márkaszerviz ilyen vagy csak ez???
Ja és a 30e-es szervizen nem cserélnek légszűrőt mondván azt csak 60-nál kell!!!!! Noooormális?Huh?  wow1
Naplózva

blau4kombi
Fórumfüggő

« Új hozzászólás #555 Dátum: 2018.07.11 szerda, 18:25:16 »

Ma voltam 30e-es szervizen és garanciális hátsó lámpa cserén Fehérváron az Ivanicsnál!
Természetesen most sem ment semmi simán! Eddig csak szívtam velük. Először amikor a Sync 3-at akartam frissíttetni amit 1,5 óra várakozás után a nincs frissebb verzió szöveggel nem csináltak meg (volt már kettővel frissebb is akkor!)
Aztán mivel mindkét hátsó lámpám párásodik hidegben, gariban cseréltettem (volna). Először megtekintés fotózás majd rendelés. 3 hét múlva bementem szintén erős 1,5 óra után közölték, hogy a kolléga rosszat rendelt újrarendelik majd szólnak!
Újabb 2-3 hét aztán jelentkeztek mire javasoltam, hogy a közelgő 30e-es szervizzel együtt csináljuk akkor csak egyszer kell várakozni. Ez volt ma. 3 órát vártam mire elkészült és sajnos az egyik hátsó lámpa repedt volt a dobozban ezért fáradjak már be ha megérkezett a cseredarab! Arról nem beszélek, hogy itthon vettem észre a motorburkolat nem került vissza ezért mehetek újra holnap!  falbav falbav falbav
Ja és a 30e-es szervizen nem cserélnek légszűrőt mondván azt csak 60-nál kell!!!!! Noooormális?Huh?  wow1
Hú b+...
Csak egy hülye 5let: ennyi idő alatt esetleg a Ford-fortnál a Könyves Kálmán körúton is meg lett volna (persze, ha nem cserélnék a villanyosvágányt és nem lenne lezárva 1 sáv arrafelé  IS falbav... Ott még ismerős is van!
Esetleg Siófok Ford Máté?
« Utoljára szerkesztve: 2018.07.11 szerda, 20:40:58 írta blau4kombi » Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon. Megsírattam, de a Klubban maradt
maximi
Kezdő
*

« Új hozzászólás #556 Dátum: 2018.07.11 szerda, 20:32:06 »

...
Én csak érdeklődő lehetséges ügyfélként jártam náluk. Egyszer úgy 15 éve. Akkor úgy tűnt, hogy kicsit zavarom a semmittevésben az eladót. Végülis csak autót akartam venni tőlük és nem 1:43-as méretarányút.
Másodjára most ősszel és idén is hasonló okokból érdeklődésképpen jártam náluk. Ősszel úgy tűnt, hogy nem sokat foglalkoznak a leendő vevővel. Végülis fél órán át nézegettem az autókat az asszonnyal, de még csak meg sem kérdezték, hogy mit szeretnénk. Ebből az jött át, hogy a meglevő ügyfelet nagy eséllyel egyenesen lesza.ják.
Most májusban jártam ott ismét, már nagyon az autórendelésnél jártunk. Úgy 10 misi lett a vége. Az utolsó csepp az volt náluk, amikor kértem egy S-MAX katalógust. (Már volt egy, de a gyerek lenyúlta. eplus2) Adott a tag (majdnem eladót írtam, de hát az egy másik kategória lenne) egy két évvel ezelőttit. Mikor megkérdeztem, hogy frissebb nincs-e, akkor szívbaj nélkül a képembe hazudta, hogy ez a legfrissebb. Mikor közöltem a taggal, hogy ez a kettővel ezelőtti verzió, a legfrissebbet ugyanis a Ford honlapján lehet látni. Erre megkaptam, hogy ha ennyire tudom, akkor miért nem azt nézem, minek nekem a nyomtatott verzió.
Na ez verte le a búrámban a láncot. Ha eladókét nem tudja, melyik az utolsó (legfrisebb) katalógus, akkor szakmailag alkalmatlan, az pedig nagyon-nagyon gáz. Ha tudja, de szemrebbenés nélkül még ebben is hazudik, akkor még hány helyen fog az ilyen tag és cég átb.szni. Tehát emberileg gáz. Ne feledjük, amilyen a vezetőség, olyanok az alkalmazottak is! Ha a cég korrekt, akkor az alkalmazottól is ezt követelik meg. Na úgy fordultam ki, hogy ez az a hely, ahol akkor sem vennék autót, ha ők adnák a legjobb ajánlatot.
Csak egy ellenpélda: Zürichben jártam a családdal. Nyaraltunk, és amúgy turistaruhában bementünk a belvárosban a Tesla-kereskedésbe. Azt hiszem nem tűntünk vevőnek. Kicsit kiváncsiságból is kérdezősködtünk, és szívbaj nélkül ránk szánt fél órát az ELADÓ, hogy ismertesse a technikát. És még marasztalt, hogy lenne tesztvezetés 3 óra múlva, ha visszajönnénk, akkor szívesen beír minket. Végül vettünk egy egész bögrét Wink szuvenír gyanánt, és nyilvánvaló volt, hogy mást nem fogunk ott vásárolni. De kifelé még megköszönték az érdeklődést. Mielőtt valaki félreértené a szitut, nem kongott a kereskedés, folyamatosan jöttek-mentek az emberek, és közben zajlott tesztvezetés is. Amúgy azt kicsit sajnálom, hogy kihagytuk. Úgy hallom itthon akciósan lehet Teslat tesztvezetni. nyes
Bocs, ha hosszú voltam, de hirtelen feltolultak az emlékek. És még azt is elfogadom, hogy én fogtam ki az egyetlen balfék alkalmazottját, és annak is a legrosszabb napját. De félek, hogy nem ez történt.

Naplózva
gabo01
Kezdő
*

« Új hozzászólás #557 Dátum: 2018.07.11 szerda, 21:32:51 »

Hú b+...
Csak egy hülye 5let: ennyi idő alatt esetleg a Ford-fortnál a Könyves Kálmán körúton is meg lett volna (persze, ha nem cserélnék a villanyosvágányt és nem lenne lezárva 1 sáv arrafelé  IS falbav... Ott még ismerős is van!
Esetleg Siófok Ford Máté?
Ez a Máté érdekes lehet! Akár Siófok vagy Dunaújváros is szóba jöhet! Amennyiben ajánlod Őket teszek velük egy próbát!
Naplózva

blau4kombi
Fórumfüggő

« Új hozzászólás #558 Dátum: 2018.07.11 szerda, 21:49:46 »

Ez a Máté érdekes lehet! Akár Siófok vagy Dunaújváros is szóba jöhet! Amennyiben ajánlod Őket teszek velük egy próbát!
Személyes tapasztalat nincs, de azért ennél rosszabb nagyon nem lehet. Egy telefon vagy egy személyes látogatás, ha arra jársz nem árthat.   
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon. Megsírattam, de a Klubban maradt
gabo01
Kezdő
*

« Új hozzászólás #559 Dátum: 2018.07.12 csütörtök, 15:06:14 »

Személyes tapasztalat nincs, de azért ennél rosszabb nagyon nem lehet. Egy telefon vagy egy személyes látogatás, ha arra jársz nem árthat.   

Már azon is komolyan elgondolkodtam, hogy hagyom ezeket a kókler márkaszervizeket a francba és a jól bevált szerelőműhelyembe fogom hordani az autót!
Amíg garis csak gyári alkatrész és szigorúan mindenről számla!  Roll Eyes
Elvileg ebbe nem tudnak belekötni Fordéknál ha valami garanciális probléma lenne nem?  Shocked
Naplózva

gabo01
Kezdő
*

« Új hozzászólás #560 Dátum: 2018.07.27 péntek, 19:09:04 »

A héten másodszor fordult elő tegnap este, hogy a led első fényszóróim nem álltak be kellő magasságba! Az elmúlt 1 évben kb. 5x csinálta ezt eddig. Olyan 4-5 méterre világít az autó elé és mindegy, hogy normál vagy automata módban van. A le-fel kapcsolás nem gyógyítja meg. A hét elején 2km után magára talált de tegnap 15km-t mentem vele és nem javult meg.
Mi lehet a gond?  Roll Eyes
Naplózva

alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő

« Új hozzászólás #561 Dátum: 2018.07.28 szombat, 10:22:53 »

A héten másodszor fordult elő tegnap este, hogy a led első fényszóróim nem álltak be kellő magasságba! Az elmúlt 1 évben kb. 5x csinálta ezt eddig. Olyan 4-5 méterre világít az autó elé és mindegy, hogy normál vagy automata módban van. A le-fel kapcsolás nem gyógyítja meg. A hét elején 2km után magára talált de tegnap 15km-t mentem vele és nem javult meg.
Mi lehet a gond?  Roll Eyes
talán a modulja vagy a szintezo.hibakod olvasás szükséges.
Naplózva

ticking 2.2 TDCI Űrhajó Grin Titanium-S Smax 18"
malay
Haladó
**

« Új hozzászólás #562 Dátum: 2018.07.30 hétfő, 14:40:36 »

No, megérkezett az új autó. Lazán márc. 2-től kellett várni júli 26-ig. Az autóval minden rendben van, de az biztos, hogy többet ennél a Fordnál nem veszek kocsit. Valóban addig kedvesek amég leteszed a lóvét aláírod a papírokat. Az élmények frissek, jól megy a kocsi igaz sportosnak bizzi nem nevezném, bár még igazán nem lépek oda neki.  A tolatókamerája a nagy monitoron kifejezetten szép képet ad, bár még nem merek mindent elhinni neki, szóval még inkább hátrafordulok. A Sony szuperen szól, a gyerekek csak annyit mondtak, hogy ugrál a padló, ha hangos a zene... Fények szépek, a Sync 3 rendszer elég egyszerű. Negatívumnak talán 3 dolog van, amit megemlítenék, igaz apróságok: az ülés alatti tárolórekeszt nagyon nehezen lehet kinyitni mindkét oldalon, az első ülések első kárpit/bőr rögzítősíne nem volt beakasztva rgyik oldalon sem, vagy nagyon könnyen kiakad. A csomagtartó nyílhatna fel jobban is. Próbáltam beprogramozni, hogy feljebb legyen a végállása, de ennyi a max. A láblengős csomagtérnyitó viszont szuper dolog, főleg amikor a gyerekek bevágják a durcát, én állok teli kezekkel, de ők nem akarnak segíteni kinyitni.
Naplózva

2005. MKIII TDCi 2.0 130Le, EGR OFF, Generátor szabadonfutó
lantika
Kezdő
*

WWW E-mail
« Új hozzászólás #563 Dátum: 2018.09.13 csütörtök, 20:51:47 »

Újabb 2-3 hét aztán jelentkeztek mire javasoltam, hogy a közelgő 30e-es szervizzel együtt csináljuk akkor csak egyszer kell várakozni. Ez volt ma. 3 órát vártam mire elkészült és sajnos az egyik hátsó lámpa repedt volt a dobozban ezért fáradjak már be ha megérkezett a cseredarab! Arról nem beszélek, hogy itthon vettem észre a motorburkolat nem került vissza ezért mehetek újra holnap!  falbav falbav falbav
Ja és a 30e-es szervizen nem cserélnek légszűrőt mondván azt csak 60-nál kell!!!!! Noooormális?Huh?  wow1

Csak szolok,hogy kaposväron a sync3-hoz nekem SD kärtyät akartak adni frissites gyanänt,aztän 2 nap alatt kideritettek,hogy nem lehet frissiteni. Aztän kaptam itt a forumon egy lehuzos ajänlatot 25000 ft-ert sync3 frissites+autozzak fel BP-re. Hazajöttünk Nemetorszägba mäsnap bementem a fordhoz. INGYEN van a sync3 terkep frissites. Azt mondtäk 24 orän belül elküldik emailben a linkeket+ leiräst. Hazajöttünk ami kb 25 perc,de mär fel uton megjött az email. Simän ment a teljes terkep frissites a leiräs alapjän.
Az volt a tervem,hogy mivel minden evben megyünk kaposvärra 1x,es ez pont egybe esik a szerviz idejevel igy ott fogom csinältatni.
Meggondoltam magam. Inkäbb itthon fizetek erte 1000€-t,mint kaposväron 100000 Ft-ot.
Naplózva

S-Max 2.0 TDCi 2016
Zsolteey
Adminisztrátor
Fórumfüggő

« Új hozzászólás #564 Dátum: 2018.09.13 csütörtök, 20:54:53 »

Csak szolok,hogy kaposväron a sync3-hoz nekem SD kärtyät akartak adni frissites gyanänt,aztän 2 nap alatt kideritettek,hogy nem lehet frissiteni. Aztän kaptam itt a forumon egy lehuzos ajänlatot 25000 ft-ert sync3 frissites+autozzak fel BP-re. Hazajöttünk Nemetorszägba mäsnap bementem a fordhoz. INGYEN van a sync3 terkep frissites. Azt mondtäk 24 orän belül elküldik emailben a linkeket+ leiräst. Hazajöttünk ami kb 25 perc,de mär fel uton megjött az email. Simän ment a teljes terkep frissites a leiräs alapjän.
Az volt a tervem,hogy mivel minden evben megyünk kaposvärra 1x,es ez pont egybe esik a szerviz idejevel igy ott fogom csinältatni.
Meggondoltam magam. Inkäbb itthon fizetek erte 1000€-t,mint kaposväron 100000 Ft-ot.

Azt a linket és leírást közzé is tehetnéd Wink
Naplózva

"If it ain't broke, don't fix it."

MKIV 2011 2.2 TDCI 200 Le AWF21 Titanium-S kombi, alias Kismackó
MKIII 2006 2.2 TDCI 155 Le Ghia kombi, alias Moncsi

múlt:
MKIII 2001 2.0 TDDI 115 Le Ghia kombi, alias Jógi
lantika
Kezdő
*

WWW E-mail
« Új hozzászólás #565 Dátum: 2018.09.14 péntek, 17:22:54 »

Azt a linket és leírást közzé is tehetnéd Wink

Megoldhato. De akkor mär nem csak a linket tennem közre,hanem egy komplett leiräst keszitenek MAGYAR ekezetes betükkel. Mivel nekem most nemetül van meg,illetve a häzunk most lett kesz,es kint azert van meg mit tennem igy szügsegem van egy kis idöre.

Update:
Nagyjäbol el is keszült https://sites.google.com/view/myfoki/sync3-f7-update
« Utoljára szerkesztve: 2018.09.14 péntek, 19:44:30 írta lantika » Naplózva

S-Max 2.0 TDCi 2016
Zsolteey
Adminisztrátor
Fórumfüggő

« Új hozzászólás #566 Dátum: 2018.09.14 péntek, 21:11:50 »

Megoldhato. De akkor mär nem csak a linket tennem közre,hanem egy komplett leiräst keszitenek MAGYAR ekezetes betükkel. Mivel nekem most nemetül van meg,illetve a häzunk most lett kesz,es kint azert van meg mit tennem igy szügsegem van egy kis idöre.

Update:

Doc-ban/pdf-ben megvan esetleg? Felraknám a FAQ-ba, ha megengeded.
Naplózva

múlt:
lantika
Kezdő
*

WWW E-mail
« Új hozzászólás #567 Dátum: 2018.09.15 szombat, 04:10:15 »

Doc-ban/pdf-ben megvan esetleg? Felraknám a FAQ-ba, ha megengeded.

Persze semmi gond. Meg tudom csinàlni PDF-ben,vagy DOC-ban. Csak mint emlitettem idö. Telefonon van csak ékezetem igy egy kicsit több idöt vesz igénybe. Megpróbálom kedd délelöttre összehozni.
Naplózva

S-Max 2.0 TDCi 2016
Zsolteey
Adminisztrátor
Fórumfüggő

« Új hozzászólás #568 Dátum: 2018.09.16 vasárnap, 17:51:24 »

Persze semmi gond. Meg tudom csinàlni PDF-ben,vagy DOC-ban. Csak mint emlitettem idö. Telefonon van csak ékezetem igy egy kicsit több idöt vesz igénybe. Megpróbálom kedd délelöttre összehozni.

Köszi az anyagot, felkerült a FAQ-ba: http://mondeo.hu/index.php?topic=27165.0
 worship worship worship
Naplózva

múlt:
oszkaar
Kezdő
*

« Új hozzászólás #569 Dátum: 2018.09.16 vasárnap, 20:08:46 »

Update:

Köszi a leírást.
Nekem a CD kiadás+jobbra léptetés egyidejü lenyomása hatástalan, kiírja, hogy No Disc. Van valami egyéb körülmény, aminek teljesülnie kell, hogy a szervizmenübe lépjen ettől?
Menüből a General Settings alatt van egy verziós menü, ott kiírja nekem, hogy 2.3-as.
Wifire csatlakozás és automatic update engedélyezése nem megoldás esetleg?
Naplózva

2018 Ford Galaxy 2.0 TDCI Powershift 150Le
lantika
Kezdő
*

WWW E-mail
« Új hozzászólás #570 Dátum: 2018.09.16 vasárnap, 20:42:01 »

Köszi a leírást.
Nekem a CD kiadás+jobbra léptetés egyidejü lenyomása hatástalan, kiírja, hogy No Disc. Van valami egyéb körülmény, aminek teljesülnie kell, hogy a szervizmenübe lépjen ettől?
Menüből a General Settings alatt van egy verziós menü, ott kiírja nekem, hogy 2.3-as.
Wifire csatlakozás és automatic update engedélyezése nem megoldás esetleg?

https://youtu.be/wIOCnnqab7I

Ha 2.3 akkor le kell elöbb frissiteni a sync-et. Utäna jöhet a terkep frissites.

Wifin nekem nem talält frissitest. Amugy sem stabil kapcsolat a wifi.
« Utoljára szerkesztve: 2018.09.16 vasárnap, 20:43:47 írta lantika » Naplózva

S-Max 2.0 TDCi 2016
Oldalak: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 [12]   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás:  

Az oldal 0.107 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.