Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.28 vasárnap, 16:43:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK3 5 ajtós-hoz hátsó középső 3 pontos biztonsági övszerkezetet keresek  (Megtekintve 1322 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
jozsef.gondor
Vendég
« Dátum: 2016.08.19 péntek, 11:27:17 »

Sziasztok,

2001-es MK3 Mondeom-hoz keresnék hátsó üléssorba középen lévő 3 pontos biztonsági öv szerkezetet , sajnos az enyém beragadt. Próbáltam az előrehajtom és erősen hátracsapom technikát (youtube), de nem segített így gondolom elöregedett. Esetleg ha valakinek volna eladó jó árban érdekelne Budapest és vonzáskörzetében. Ha valaki találkozott már a problémával és csere nélkül megoldotta azt is szívesen meghallgatom Smiley

További szép napot és jó fórumozást.
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2016.08.19 péntek, 21:30:10 »

Sziasztok,

2001-es MK3 Mondeom-hoz keresnék hátsó üléssorba középen lévő 3 pontos biztonsági öv szerkezetet , sajnos az enyém beragadt. Próbáltam az előrehajtom és erősen hátracsapom technikát (youtube), de nem segített így gondolom elöregedett. Esetleg ha valakinek volna eladó jó árban érdekelne Budapest és vonzáskörzetében. Ha valaki találkozott már a problémával és csere nélkül megoldotta azt is szívesen meghallgatom Smiley

További szép napot és jó fórumozást.


Azt nem lesz egyszerű kicserélni, ugyanis le kell bontani az üléskárpitot. Szerintem egyszerűbb, ha szerzel egy másik háttámlát. (persze, ha nem "ritka" kárpitod van). De az is lehet, hogy a súlyautomatika rosszalkodik. (fékezéskor lezár) Próbáld meg többször a lenyit-visszacsap technológiát, hátha. (szerintem)
Naplózva
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2016.08.19 péntek, 22:50:49 »

Sziasztok,

2001-es MK3 Mondeom-hoz keresnék hátsó üléssorba középen lévő 3 pontos biztonsági öv szerkezetet , sajnos az enyém beragadt. Próbáltam az előrehajtom és erősen hátracsapom technikát (youtube), de nem segített így gondolom elöregedett. Esetleg ha valakinek volna eladó jó árban érdekelne Budapest és vonzáskörzetében. Ha valaki találkozott már a problémával és csere nélkül megoldotta azt is szívesen meghallgatom Smiley

További szép napot és jó fórumozást.
1, a lehető legerősebben vágd hátra ahogy csak birod
2, tekerj arra a részre amire ráakad szigszalagot, lehet megkopott

de egy csavarhúzóval be lehet akasztani fullra 100%-osan ha úgy se jó, akkor csere, de nem hallottam még megdöglött övről
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.058 másodperc alatt készült el 26 lekéréssel.