Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.26 péntek, 22:31:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK3 Kombi Mondeóhoz keresnék  (Megtekintve 1550 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
ferike123
Vendég
« Dátum: 2016.11.03 csütörtök, 16:15:44 »

Sziasztok!

Érdelődnék, hogy valakinek nincs-e véletlen kombi 2001-es Mondihoz vezető oldali első lámpatest, esetleg motorral együtt,ugyan azon oldali hátsó ajtóba zár szerkezet,mivel valószinű a motorja halott,egy info gombos index kar, ülésfűtés kapcsoló.Ezek lennének a legfontosabbak.

Valamint, ha valaki tud, vagy ismeri, tempomat alkatrészeiről érdeklődnék nagyságrendileg mennyibe kerülne, valamint szürke színben esetleg egy első lökös ráccsal együtt.

Naplózva
ferike123
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2016.11.03 csütörtök, 16:17:46 »

Sziasztok!

Érdelődnék, hogy valakinek nincs-e véletlen kombi 2001-es Mondihoz vezető oldali első lámpatest, esetleg motorral együtt,ugyan azon oldali hátsó ajtóba zár szerkezet,mivel valószinű a motorja halott,egy info gombos index kar, ülésfűtés kapcsoló.Ezek lennének a legfontosabbak.

Valamint, ha valaki tud, vagy ismeri, tempomat alkatrészeiről érdeklődnék nagyságrendileg mennyibe kerülne, valamint szürke színben esetleg egy első lökös ráccsal együtt.


Jajj igen, ha lehet a lökösben ködlámpa annak örülnék,illetve, ha valami kapcsoló kell hozzá, akkor az is., Illetve hátsó ülésre 2 fejtámla.
« Utoljára szerkesztve: 2016.11.03 csütörtök, 16:20:09 írta ferike123 » Naplózva
BéPé
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37



E-mail
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2016.11.16 szerda, 17:43:39 »

Szia! A  tempomat szett ( kormany lufival, pedalkapcsolok, tempomat 35,000 ft
Lokharito van , de pont nem szurkeben.  ulesfutes kapcsolo is van, iletve indexkar is
Naplózva
ferike123
Vendég
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2016.11.19 szombat, 12:14:20 »

Szia! A  tempomat szett ( kormany lufival, pedalkapcsolok, tempomat 35,000 ft
Lokharito van , de pont nem szurkeben.  ulesfutes kapcsolo is van, iletve indexkar is

Szia köszi, nem tudom meddig lesz még meg a tempomat? Mostanában már nemigen lesz meg a hidegek miatt,viszont az index kar illeltve a 2 kapcsoló ára érdekelne.
Naplózva
BéPé
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37



E-mail
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2016.11.19 szombat, 15:18:53 »

Szia köszi, nem tudom meddig lesz még meg a tempomat? Mostanában már nemigen lesz meg a hidegek miatt,viszont az index kar illeltve a 2 kapcsoló ára érdekelne.
2 tempomat szettem is van, szerintem lesz későb is. Az index és a 2 kapcsolo 8000 ft. Még az autóban van.

Naplózva
ferike123
Vendég
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2016.11.20 vasárnap, 20:28:36 »

2 tempomat szettem is van, szerintem lesz későb is. Az index és a 2 kapcsolo 8000 ft. Még az autóban van.


Amint hazaèrek munkából visszaìrok.
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.048 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.