Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.29 hétfő, 13:24:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Elkelt! Ford Mondeo MK3 2.0 TDCi Ghia Executive eladó  (Megtekintve 2274 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
djay
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 109



E-mail
« Dátum: 2017.11.10 péntek, 11:12:36 »

Ár: 1.000.000 Ft

A teljes felszereltség az alábbi hirdetésben látható (mivel olyan sok minden van benne, hogy nem szívesen kezdeném el felsorolni) a képekkel egyetemben:
https://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_2.0_tdci_ghia_executive-12216125


Frissen szervizelt (olaj, olajszűrő, légszűrő, pollenszűrő, üzemanyagszűrő, mind két termosztát csere). 180.000 km-es korában került hozzám, addig 0km-es korától fogva meg van az összes szerviz számlája (márkaszervizben volt odáig szervizelve), onnantól nem márkaszervizbe hanem magán szerelőhöz hordtam, de 10.000 km-enként cseréltem benne olajat és szűrőket (20.000-enként pedig üzemanyag szűrőt, kímélve ezzel a porlasztókat), illetve minden szükséges dolgot amit kellett azt gyári Ford alkatrésszel pótoltam. Ezekről szintén meg vannak a számlák. Átlag fogyasztása 2/3-ad városban és 1/3-ad országúton való közlekedés mellett 6 liter a nálam töltött 4 év alatt (60.000 km). Nagyon jó állapotú, most kapott eladás előtt egy teljes polírt, így a képeken látható csillogás nem azért van mert még vizes mosás után, mint sok autónál. Egy mélyebb karc van a jobb oldalán végig, sajnos Bp.-en valakinek szúrta a szemét, hogy túl szép és végig karcolta. Téli-nyári gumik szinte újak. Téli szett (Hankook) 2015-ös 7mm-es, nyári (Hankook) 2016-os szintén 7mm. Téli szett acélfelnin gyári dísztárcsákkal, a nyári szett alufelnin. Belül is szép állapotú, a kormány és a váltógomb újra bőröztetve, és kicsit egyedivé lett varázsolva a lyukacsos bőrrel és az extra varrással, de ezt majd élőben. : ) Minden működik rajta és tökéletes egészségi állapotban van, eladás oka, hogy kaptam céges autót, így sajnálnám az utcán tartva rohasztani. Illetve opcionálisan egy elég jó HIFI rendszer is jár hozzá, de ennek felára 50.000 Ft. Ez tartalmaz egy Crunch 1400W-os erősítőt, illetve egy Pioneer 800W-os mélynyomót. B oszloptól hátra le van sötétítve Skyfol fóliával, ehhez természetesen meg van a műbizonylat. Helyileg jelenleg vidéken (Jászapátin) van, de megbeszélés alapján Budapest-en is megtekinthető. Illetve hamarosan felkerül Budapestre, amint meg tudom oldani, hogy felhozzam.

Akit érdekel az az alábbi számon tud elérni:
20/340-4032
« Utoljára szerkesztve: 2017.12.04 hétfő, 16:14:34 írta djay » Naplózva

2004 TDCI Ghia Executive 130LE  
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.053 másodperc alatt készült el 26 lekéréssel.